Головуючий у 1 інстанції - Троянова О.В.
Суддя-доповідач - Васильєва Ірина Анатоліївна
ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06 липня 2016 року справа №805/822/16-а
приміщення суду за адресою: 84301, м. Краматорськ вул. Марата, 15
Донецький апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
Головуючого судді: Васильєвої І.А.
Судді: Жаботинська С.В.
Казначеєв Е.Г.
Секретаря судового засідання: Борисова А.А.,
Представників:
Позивача - Кравченко В.Г., Савенок І.В.,
Відповідача - Помалюк І.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у м. Краматорську Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 21 квітня 2016 року по справі № 805/822/16-а за позовом Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» в особі відокремленого підрозділу «Держенергонагляд у Донбаському регіоні» до Державної податкової інспекції у м. Краматорську Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області про визнання протиправними та скасування: податкових повідомлень-рішень: від 27 січня 2016 року № 0000031701/1262/10/05-15-17-01 про застосування штрафних санкцій на суму 56 902,84 грн. за несвоєчасну сплату військового збору, № 0000041701/1260/10/05-15-17-01 на суму 510,00 грн. за несвоєчасне подання податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків і утриманого з них податку; скасування податкової вимоги від 09 лютого 2016 року № 256-23 про застосування пені за несвоєчасну сплату військового збору на суму 960,77 грн.,-
ВСТАНОВИВ:
18 березня 2016 року Державне підприємство «Національна енергетична компанія «Укренерго» в особі відокремленого підрозділу «Держенергонагляд у Донбаському регіоні» (далі - позивач, ВП «Укренерго», відокремлений підрозділ) звернулось до Донецького окружного адміністративного суду із адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у м. Краматорську Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області (далі - відповідач, ДПІ у м. Краматорську ГУ ДФС) про визнання протиправними та скасування: податкових повідомлень-рішень: від 27 січня 2016 року № 0000031701/1262/10/05-15-17-01 про застосування штрафних санкцій на суму 56 902,84 грн. за несвоєчасну сплату військового збору, № 0000041701/1260/10/05-15-17-01 на суму 510,00 грн. за несвоєчасне подання податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків і утриманого з них податку; скасування податкової вимоги від 09 лютого 2016 року № 256-23 про застосування пені за несвоєчасну сплату військового збору на суму 960,77 грн. (арк. справи 3-9).
Постановою Донецького окружного адміністративного суду від 21 квітня 2016 року наведений адміністративний позов задоволено:
- визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у м. Краматорську Головного управління ДФС у Донецькій області від 27 січня 2016 № 0000041701/1260/10/05-15-17-01, яким Державному підприємству «Національна енергетична компанія «Укренерго» визначено податкове зобов'язання з податку на доходи з фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податків у вигляді заробітної плати за кодом 11010100 за штрафними санкціями у сумі 510,00 грн.;
- визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у м. Краматорську Головного управління ДФС у Донецькій області від 27 січня 2016 № 0000031701/1262/10/05-15-17-01, яким Державному підприємству «Національна енергетична компанія «Укренерго» визначено податкове зобов'язання з військового збору за кодом 11010100 за штрафними санкціями у сумі 56 902,84 грн.;
- скасовано податкову вимогу Державної податкової інспекції у м. Краматорську Головного управління ДФС у Донецькій області від 09 лютого 2016 року № 256-23, якою Державному підприємству «Національна енергетична компанія «Укренерго» визначено податковий борг з пені по військовому збору у сумі 960,77 грн. (арк. справи 168, 169-174).
Не погодившись із таким рішенням суду першої інстанції відповідачем (далі - апелянт, ДПІ у м. Краматорську) подано апеляційну скаргу, в якій останній посилався на порушення судом першої інстанції норм матеріального і процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи, просив постанову суду першої інстанції скасувати та ухвалити нове судове рішення, яким у задоволенні позовних вимог відмовити повністю, оскільки на думку апелянта на позивача у даних правовідносинах не розповсюджуються вимоги ЗУ «Про тимчасові заходи на період проведення АТО» (у тому числі стаття 10 цього закону, яка передбачає наявність Сертифікату для звільнення від відповідальності за невиконання зобов'язань), оскільки вимоги цього Закону не розповсюджуються на звільнення від сплати військового збору та податку на доходи з фізичних осіб. А тому, винесені податковою інспекцією податкові повідомлення-рішення, та податкова вимога прийняті на підставі встановлених документальною позаплановою перевіркою порушень податкового законодавства є законними та обґрунтованими (арк. справи177-178).
04 липня 2016 року на адресу суду надійшли заперечення від представника позивача, з урахуванням яких, посилаючись на те, що доводи апеляційної скарги не спростовують висновків суду першої інстанції просили суд апеляційну скаргу залишити без задоволення, а рішення суду першої інстанції без змін.
У судовому засіданні апелянт підтримав доводи апеляційної скарги, просив суд апеляційної інстанції скасувати рішення суду першої інстанції та ухвалити нове судове рішення, яким у задоволенні позовних вимог відмовити повністю.
Представники позивача підтримали свою позицію, вказану у запереченнях, просили суд апеляційну скаргу залишити без задоволення, а рішення суду першої інстанції без змін.
Відповідно до вимог частини 1 статті 195 Кодексу адміністративного судочинства України суд апеляційної інстанції переглядає судові рішення суду першої інстанції в межах апеляційної скарги.
Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши письмові матеріали справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів встановила наступне.
Позивач - Державне підприємство «Національна енергетична компанія «Укренерго» (код ЄДРПОУ 00100227, адреса: вул. Симона Петлюри, м. Київ, буд. 25) є юридичною особою, включене до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців 16 квітня 2014 року за № 1 074 103 0028 009282, що підтверджується випискою з ЄДРЮОФОП серії АД № 693921 (арк. справи 14, 18), здійснює свою діяльність на підставі Статуту Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» (арк. справи 15-17).
В структуру наведеної юридичної особи входить Відокремлений підрозділ «Держенергонагляд у Донбаському регіоні» (ідентифікаційний код 34190827) без статусу юридичної особи, здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства, Статуту ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго», та положення про ВП «Держенергонагляд у Донбаському регіоні» (арк. справи 157-158), перебуває на обліку як платник податків у ДПІ у м. Краматорську.
Як встановлено судом першої та апеляційної інстанції, Державною податковою інспекцією у м. Краматорську Головного управління ДФС у Донецькій на підставі п.п.20.1.4 п.20.1 ст.20 та п.75.1 ст.75, п.п.78.1.7 п.78.1 ст.78 Податкового кодексу України області проведено документальну позапланову перевірку Відокремленого підрозділу «Держенергонагляд у Донбаському регіоні» Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» (ЄДРПОУ 34190827) з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної фіскальної служби за період з 01 жовтня 2012 року по 18 грудня 2015 року з питання дотримання вимог законодавства про збір та ведення обліку єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за період з 01 жовтня 2012 року по 18 грудня 2015 року, за наслідками якої складено акт від 31 грудня 2015 року № 168/05-15-22-02-34190827 (арк. справи 19 зв. - 39).
За висновками вказаного акту перевірки контролюючим органом встановлені наступні порушення ВП «Держенергонагляд у Донбаському регіоні» ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго»:
- п.п.49.18.2 п.49.18 ст.49, п.51.1 ст.5 п.п. «б» п.176.2 ст.176 Податкового кодексу України у вигляді несвоєчасності надання податкових розрахунків сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків, і утриманого з них податку за формою 1-ДФ за ІІ квартал 2014 року терміном надання 11 серпня 2014 року, фактично наданий 12 грудня 2014 року; за ІІІ квартал 2014 року терміном надання 10 листопада 2014 року, фактично наданий 12 грудня 2014 року; за ІV квартал 2014 року терміном надання 09 лютого 2015 року, фактично наданий 19 лютого 2015 року;
- п.п.1.4 та 1.6 п.16-1 підрозділу 10 розділу ХХ, п.п. 168.1.2 п.168.1 ст.168, п.п. «а» п.176.2 ст.176 Податкового кодексу України за несвоєчасне перерахування (сплати) до бюджету військового збору за серпень 2014 року у сумі 17 233,88 грн.; за вересень 2014 року у сумі 17 038,87грн..; за жовтень 2014 року у сумі 16 404,02 грн.; за листопад 2014 року у сумі 17 094,34грн.; за грудень 2014 року у сумі 20 897,07грн.; за січень 2015 року у сумі 4 365,68 грн.; за лютий 2015 року у сумі 5,45 грн.
Відповідно до вимог пункту 129.4 ст.129 Податкового кодексу України за несвоєчасне перерахування до бюджету військового збору нарахована пеня із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки НБУ, діючої на день виплати (нарахування) доходів на користь платників податків - фізичних осіб у розмірі 960,77 грн.
З урахуванням викладених висновків акту перевірки, контролюючим органом 27 січня 2016 року прийняті наступні податкові повідомлення-рішення форми «Р», та вимога про сплату пені:
1. № 0000031701 про збільшення суми грошового зобов'язання зі сплати військового збору у сумі 56 902,84 грн., - штрафні санкції за період з серпня 2014 року по лютий 2015 року (арк. справи 53);
2. № 0000041701 про збільшення суми грошового зобов'язання зі сплати податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати у сумі 510 грн., - штрафні санкції за несвоєчасне подання податкових розрахунків сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків, і утриманого з них податку за формою 1-ДФ за ІІ, ІІІ, ІV квартали 2014 року (арк. справи 60);
3. за несвоєчасне перерахування до бюджету військового збору нарахована пеня у розмірі 960,77 грн., про що контролюючим органом сформована податкова вимога від 09 лютого 2016 року № 256-23 (арк. справи 108).
Не погодившись із винесеними контролюючим органом податковими повідомленнями-рішеннями 15 лютого 2016 року позивачем на адресу ГУ ДФС у Донецькій області подано скаргу (арк. справи 109-112), яка за рішенням ГУ ДФС від 03 березня 2016 року за № 1146/10/05-99-10-01-12-1 залишена без розгляду (арк. справи 113-114).
З урахуванням викладеного позивач звернувся до суду із захистом порушених прав.
Як вказувалось судом вище, відокремлений підрозділ не погодившись із даним рішенням звернувся до суду першої інстанції із адміністративним позовом про скасування податкових повідомлень-рішень та вимоги про нарахування пені. Судом першої інстанції задоволені вимоги позивача та скасовані вищенаведені рішення контролюючого органу, проте, податкова інспекція не погодившись із вказаним рішенням подала апеляційну скаргу, посилаючись на те, що у даних правовідносинах на ВП «Держенергонагляд у Донбаському регіоні» не розповсюджуються вимоги ЗУ «Про тимчасові заходи на період проведення АТО», оскільки вимоги цього Закону не розповсюджуються на звільнення від сплати військового збору та податку на доходи з фізичних осіб. При цьому наявність у позивача сертифікатів не спростовують наведене.
Колегія суддів зазначає, що відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, регулює Податковий кодекс України (далі - ПК України), який, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.
При цьому спірним питанням в даній справі не є питання про нарахування штрафних санкцій та пені позивачеві за затримку своєчасності сплати ним грошового зобов'язання зі сплати військового збору, а також своєчасності подання звітності, а спірним питанням є звільнення суб'єкта господарювання, який здійснює діяльність на території проведення антитерористичної операції від сплати штрафних санкцій за несвоєчасну сплату військового збору за період з серпня 2014 року по лютий 2015 року, штрафних санкцій за несвоєчасне подання податкової звітності з ПДФО за ІІ, ІІІ, ІV квартали 2014 року, а також пені у розмірі 960,77 грн., за несвоєчасне перерахування до бюджету військового збору, та як наслідок, правомірність винесення відповідачем спірних податкових повідомлень-рішень та складання податкової вимоги за наявністю в останнього Сертифікатів ТПП при здійсненні господарської діяльності на території проведення АТО.
Таким чином спірним періодом, за який позивачеві нараховані штрафні санкції з військового збору, та пені є період з серпня 2014 року по лютий 2015 року, а несвоєчасну подачу податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків і утриманого з них податку є 2, 3, 4 квартал 2014 року.
Так, Указом Президента України від 14 квітня 2014 року № 405/2014 введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України» та розпочато проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.
02 вересня 2014 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» № 1669-VII, який набув чинності 15 жовтня 2014 року та визначав тимчасові заходи для забезпечення підтримки суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність на території проведення антитерористичної операції, та осіб, які проживають у зоні проведення антитерористичної операції або переселилися з неї під час її проведення.
Відповідно до статті 1 вказаного Закону встановлено, що територією проведення антитерористичної операції є територія України, на якій розташовані населені пункти, визначені у затвердженому Кабінетом Міністрів України переліку, де проводилася антитерористична операція, розпочата відповідно до Указу Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України» від 14 квітня 2014 року № 405/2014 та датою набрання чинності Указом Президента України про завершення проведення антитерористичної операції або військових дій на території України.
30 жовтня 2014 року Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження № 1053-р, яким затверджено перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, згідно з яким до зазначених населених пунктів належало м. Краматорськ, яке відповідно до Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців є основним місцем реєстрації відокремленого підрозділу.
Не можна залишити поза увагою і той факт, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 року № 1275-р «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, та визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України» (від 30 жовтня 2014 року № 1053 «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція», від 05 листопада 2014 року № 1079 «Про зупинення дії розпорядження КМУ від 30 жовтня 2014 року № 1053»), м. Краматорськ також віднесено до переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція.
Стаття 10 Закону України № 1669 передбачає, що єдиним належним та достатнім документом, що підтверджує форс-мажорні обставини, як підставу для звільнення від відповідальності за невиконання (неналежне виконання) своїх зобов'язань є наявність у такого суб'єкта господарювання Сертифікату ТПП про засвідчення форс мажорних обставин.
Таким чином Сертифікат ТПП застосовується при вирішенні питання про звільнення від нарахування штрафних санкцій та пені з боку податкових органів з 14 квітня 2014 року з урахуванням здійснення суб'єктом господарювання діяльності на території проведення АТО, населені пункти якої затверджені наведеними вище Переліками за розпорядженнями КМУ.
Як зазначалось судом вище, позивач на момент виникнення спірних правовідносин здійснює свою діяльність на території проведення АТО. При цьому, як встановлено судом та вбачається з матеріалів адміністративної справи, позивач звертався до ТПП із заявами про засвідчення форс-мажорних обставин, про що ТПП 12 лютого 2016 року засвідчено ДП «НЕК «Укренерго» та ВП «Держенергонагляд у Донбаському регіоні» форс мажорні обставини, а саме:
- Сертифікатом № 5819 від 12 лютого 2016 року № 134/12.1-17/03 позивачеві засвідчено форс мажорні обставини та звільнено від відповідальності за несвоєчасність сплати військового збору за період: з серпня 2014 року по лютий 2015 року, виконання якого наступило за серпень 2014 року - лютий 2015 року ( арк. справи 125);
- Сертифікатом № 5820 від 12 лютого 2016 року № 134/12.1-17/03 позивачеві засвідчено форс мажорні обставини та звільнено від відповідальності за несвоєчасність подання податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку і сум утриманого з них податку (форма 1ДФ) за 3 квартал 2014 року до 10 листопада 2014 року (фактично подано 22 листопада 2014 року).
Із надісланої на адресу суду представником відокремленого підрозділу заяви від 29 січня 2016 року про засвідчення ТПП позивачеві форс-мажорних обставин за несвоєчасність подання ним до контролюючого органу податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків і утриманого з них податку за 2, 3 квартал 2014 року вбачається, що ТПП Сертифікатом № 5820 від 12 лютого 2016 року № 134/12.1-17/03 засвідчила позивачу настання форс мажорних обставин за несвоєчасність подання ним до контролюючого органу податкової звітності з ПДФО тільки за 3 квартал 2014 року.
Тобто не підтверджений сертифікатом ТПП залишився 2 квартал 2014 року.
Як вказувалось судом вище, контролюючим органом до позивача податковими повідомленнями-рішеннями від 27 січня 2016 року № 0000031701 про застосування штрафних санкцій за несвоєчасну сплату військового збору за період з серпня 2014 року по лютий 2015 року, та № 0000041701 за несвоєчасне подання податкової звітності за ІІ, ІІІ, ІV квартали 2014 року, а також пені у розмірі 960,77 грн., за несвоєчасне перерахування до бюджету військового збору.
Проаналізувавши наведені обставини, суд вважає, що наявність Сертифікату ТПП повністю звільняє позивача від відповідальності за несвоєчасність сплати військового збору за період з серпня 2014 року по лютий 2015 року, оскільки засвідчує за вказаний період та з вказаного податку форс-мажорні обставини для підприємства, тому в частині неправомірності винесення контролюючим органом вказаного податкового повідомлення-рішення від 27 січня 2016 року № 0000031701, а також вимоги від 09 лютого 2016 року № 256-23 про нарахування пені за вказаний період, та як наслідок, скасування вказаних рішень суд погоджується з висновком суду першої інстанції.
До того ж суд не погоджується з висновком суду першої інстанції, в частині визнання протиправним та скасування податкового-повідомлення рішення від 27 січня 2016 року № 0000041701, яким за несвоєчасне подання податкової звітності за ІІ, ІІІ, ІV квартали 2014 року до відокремленого підрозділу застосовані штрафні санкції, оскільки, як вказувалось судом вище, Сертифікатом № 5820 від 12 лютого 2016 року № 134/12.1-17/03 позивача звільнено від своєчасності подання звітності тільки за третій квартал 2014 року, а із надісланої на адресу суду 05 липня 2016 року квитанції № 2 від 06 лютого 2015 року вбачається, що позивачем на адресу відповідача вчасно направлялась звітність про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків і утриманого з них податку за IV квартал 2014 року (направлена саме 09 лютого 2015 року), проте вчасність подання позивачем податкової звітності за II квартал залишилась не підтвердженою, а отже суд вважає, що контролюючим органом правомірно в цій частині до позивача податковим повідомленням-рішенням від 27 січня 2016 року № 0000041701 застосовані штрафні санкції у розмірі 510 грн., Сертифікат про засвідчення форс-мажорних обставин за II квартал 2014 року відсутній.
Будь яких доказів, що спростовують наведене позивачем суду апеляційної інстанції не надано.
До того ж колегія суддів не погоджується із посиланням апелянта на те, що «вищенаведеним Законом № 1669 не врегульоване взагалі звільнення платників податків від відповідальності за несвоєчасну сплату грошових зобов'язань безпосередньо від сплати військового збору та податку на доходи з фізичних осіб, а отже норми даного Закону не застосовуються у спірних правовідносинах, оскільки Закон № 1669 визначає тимчасові заходи для забезпечення підтримки суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність на території проведення антитерористичної операції, та осіб, які проживають у зоні проведення антитерористичної операції або переселилися з неї під час її проведення, а стаття 10 вказаного Закону, серед інших, встановлює загальну процедуру звільнення платників податків від відповідальності за умови підтвердження обставин непереборної сили відповідним сертифікатом Торгово-промислової палати України, який розповсюджується на конкретні платежі та спірний період.
З урахуванням викладеного, у зв'язку з тим, що судом першої інстанції неповно з'ясовані наведені обставини, що мають значення для справи, а саме не досліджено правомірність звільнення позивача від зобов'язань щодо несвоєчасності подання податкової звітності за ІІ квартал 2014 року з посиланням на Сертифікат № 5820 від 12 лютого 2016 року № 134/12.1-17/03, який звільняє від такої відповідальності тільки за III квартал 2014 року, ці обставини відповідно до вимог статті 202 КАС України є підставою для скасування судового рішення та ухвалення нового.
В судовому засіданні проголошено вступну та резолютивну частину.
Керуючись статтями 195, 196, 198, 202, 205, 207 Кодексу адміністративного судочинства України,
ПОСТАНОВИВ:
Апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у м. Краматорську Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 21 квітня 2016 року по справі № 805/822/16-а, - задовольнити частково.
Постанову Донецького окружного адміністративного суду від 21 квітня 2016 року по справі № 805/822/16-а, - скасувати.
Прийняти нову постанову.
Адміністративний позов Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» в особі відокремленого підрозділу «Держенергонагляд у Донбаському регіоні» до Державної податкової інспекції у м. Краматорську Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області про визнання протиправними та скасування: податкових повідомлень-рішень: від 27 січня 2016 року № 0000031701/1262/10/05-15-17-01 про застосування штрафних санкцій на суму 56 902,84 грн. за несвоєчасну сплату військового збору, № 0000041701/1260/10/05-15-17-01 на суму 510,00 грн. за несвоєчасне подання податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків і утриманого з них податку; скасування податкової вимоги від 09 лютого 2016 року № 256-23 про застосування пені за несвоєчасну сплату військового збору на суму 960,77 грн., - задовольнити частково.
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у м. Краматорську Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області від 27 січня 2016 року № 0000031701/1262/10/05-15-17-01 про застосування штрафних санкцій на суму 56 902,84 грн. за несвоєчасну сплату військового збору.
Скасувати податкову вимогу Державної податкової інспекції у м. Краматорську Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області від 09 лютого 2016 року № 256-23 про застосування пені за несвоєчасну сплату військового збору на суму 960,77 грн.
В іншій частині позовних вимог відмовити.
Постанова може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до адміністративного суду України протягом двадцяти днів з дня складення в повному обсязі.
Постанова складена у повному обсязі 07 липня 2016 року.
Головуючий суддя І.А. Васильєва
Суддів: С.В. Жаботинська
Е.Г. Казначеєв