Постанова № 58258010, 10.06.2016, Ізюмський міськрайонний суд Харківської області

Дата ухвалення
10.06.2016
Номер справи
623/1170/16-а
Номер документу
58258010
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Номер справи 623/1170/16-а

Номер провадження 2-а/623/51/2016

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 червня 2016 року м. Ізюм

Ізюмський міськрайонний суд Харківської області у складі:

головуючого судді - Бутенка В.М.

при секретарі судового засідання - Костенко В.В.

судового розпорядника - Максименка Р.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Ізюмського міськрайонного суду адміністративну справу за позовом ОСОБА_2 до Ізюмського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії, -

в с т а н о в и в:

4 травня 2016 року ОСОБА_2 звернулася до суду з вказаним позовом до Ізюмського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області (далі - Ізюмське об'єднане управління ПФУ), в якому просить:

- визнати неправомірними дії Ізюмського об'єднаного управління ПФУ щодо відмови у перерахунку розміру ОСОБА_2 пенсії;

- зобов'язати Ізюмське об'єднане управління ПФУ провести ОСОБА_2 перерахунок пенсії з 1 грудня 2015 року в зв'язку з підвищенням посадових окладів державних службовців на підставі довідки Управління житлово-комунального господарства Ізюмської міської ради Харківської області № 167б від 27.04.2016 відповідно до ст. 37-1 Закону України «Про державну службу», в редакції, що діяла на момент призначення їй пенсії виходячи з розрахунку 80% від середнього заробітку та здійснити відповідні виплати;

- стягнути на її користь понесені судові витрати в сумі 551,20 грн.

В обґрунтування позовних вимог ОСОБА_2 посилається на те, що працювала в органах місцевого самоврядування на посаді заступника начальника - начальника відділу бухгалтерського обліку і контролю - головного бухгалтера Управління житлово-комунального господарства Ізюмської міської ради Харківської області по 30 липня 2012 року та набула право на пенсію за віком, у зв'язку з чим з 06.08.2012 отримує пенсію, призначену на підставі Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та відповідно до Закону України «Про державну службу», в розмірі 80% середнього заробітку.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно правових актів» підвищено оплату праці державним службовцям з 01.12.2015. Тому вона 28.04.2016 звернулася до Ізюмського об'єднаного управління ПФУ з заявою провести їй перерахунок пенсії з 01.12.2015 відповідно до ст. 37-1 Закону України «Про державну службу», в редакції, що діяла на момент призначення їй пенсії, якою передбачено її розмір 80% від середнього заробітку та надала довідку Управління житлово-комунального господарства Ізюмської міської ради Харківської області № 167б від 27.04.2016 про складові заробітної плати на відповідній посаді з врахуванням підвищення посадового окладу, з якого належить перерахунок пенсії.

Листом Ізюмського об'єднаного управління ПФУ від 29.04.2016 за № 45/М-14 їй будо відмовлено у перерахунку пенсії посилаючись на те, що згідно пункту 5 розділу ІІІ Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 № 213, з 01.06.2015 скасовано норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії призначаються, зокрема, відповідно до Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 № 3723-ХІІ,та раніше призначені пенсії не перераховуються і підстав для перерахунку її пенсії немає.

Позивач посилається на те, що Конституційний Суд України неодноразово розглядав проблеми, пов'язані з реалізацією права на соціальний захист та неприпустимість обмеження конституційного права громадян на достатній життєвий рівень і сформулював правову позицію, згідно якої Конституція України та закони України виокремлюють певні категорії громадян України, що потребують додаткових гарантій соціального захисту з боку держави. До них, зокрема, відносяться громадяни, яким пенсія призначена за спеціальними законами (в тому числі і ЗУ «Про державну службу»). Тому звуження змісту та обсягу цього права шляхом прийняття нових законів або внесення змін до чинних законів за ст. 22 Конституції України не допускається.

Посилаючись на ст. 37-1 Закону України «Про державну службу» в редакції, що діяла на момент призначення їй пенсії, позивач вважає, що відповідач неправомірно відмовив їй у перерахунку пенсії державного службовця за віком, а отже порушено її конституційне право стосовно отримання належної пенсії.

(а.с. 3-6)

Позивач ОСОБА_2 в судове засідання не з'явилася, надала письмове клопотання про розгляд справи без її участі, підтримує позовні вимоги і просить суд адміністративний позов задовольнити.

Представник відповідача Ізюмське об'єднане управління ПФУ в судове засідання не з'явилася, надала письмове клопотання про розгляд справи без її участі.

Суд вважає за можливе розглянути справу за наявними у справі матеріалів.

Враховуючи неявки у судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, суд під час судового розгляду справи, на підставі ч.1 ст. 41 Кодексу адміністративного судочинства України, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснює.

Відповідач, Ізюмське об'єднане управління Пенсійного фонду України Харківської області, яке є правонаступником всіх прав та обов'язків управління Пенсійного фонду України в Ізюмському районі Харківської області, адміністративний позов не визнав, надав суду письмові заперечення на позов, в яких просить відмовити у задоволенні позову ОСОБА_2 в повному обсязі (а.с. 21).

Відповідач у запереченнях на позов зазначив, що позивач дійсно перебуває на обліку Ізюмського об'єднаного ПФУ, отримує пенсію за віком в порядку, визначеному законодавством України про державну службу. Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» внесено зміни до ст. 47 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» в редакції Законів № 213-VІІІ від 02.03.2015, № 911-VІІІ від 24.12.2015. Відповідно до п.5 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 № 213 у разі неприйняття до 1 червня 2015 року закону щодо призначення всіх пенсій, у тому числі спеціальних, на загальних підставах з 1 червня 2015 року скасовуються норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії/щомісячне довічне грошове утримання призначаються відповідно до законів України «Про державну службу», «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», «Про статус народного депутата України», «Про Кабінет Міністрів України», «Про судову експертизу», «Про Національний банк України», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про дипломатичну службу», Податкового та Митного кодексів України, Положення про помічника-консультанта народного депутата України.

У зв'язку з викладеним з 1 червня 2015 року пенсії в порядку та на умовах, визначених вищезазначеними законами, не призначаються, раніше призначені пенсії не перераховуються.

Крім цього, не підлягають стягненню з Ізюмського об'єднаного управління ПФУ кошти на судовий збір.

Просить у задоволенні позову ОСОБА_2 відмовити в повному обсязі.

Перевіривши і дослідивши матеріали справи та матеріали пенсійної справи № 141382, суд прийшов до висновку про часткове задоволення позову.

Відповідно до ч.1 ст. 6 КАС України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб'єкта владних повноважень порушені її права.

Згідно з вимогами частин 1 і 2 статті 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ. До адміністративних судів можуть бути оскаржені будь-які рішення, дії чи бездіяльність суб'єктів владних повноважень, крім випадків, коли щодо таких рішень, дій чи бездіяльності Конституцією чи законами України встановлено інший порядок судового провадження.

Судом встановлено та підтверджено доказами, що ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, працювала в органах місцевого самоврядування на посаді заступника начальника - начальника відділу бухгалтерського обліку і контролю - головного бухгалтера Управління житлово-комунального господарства Ізюмської міської ради Харківської області по 30 липня 2012 року та набула право на пенсію за віком, у зв'язку з чим з 06.08.2012 перебуває на обліку в Ізюмське об'єднане управління ПФУ. З 01.08.2012 позивачці була призначена пенсія за віком відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 7 червня 2001 року № 2493-III, пенсійне забезпечення якої здійснювалося в порядку, визначеному законодавством України про державну службу, а саме відповідно до Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 № 3723-ХІІ, в розмірі 80% середнього заробітку (а.с. 7-10; пенсійна справа).

У зв'язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно правових актів», якою передбачено підвищення оплати праці державних службовців з 1 грудня 2015 року, позивач 28.04.2016 звернулася до Ізюмського об'єднаного управління ПФУ з заявою провести їй перерахунок пенсії з 01.12.2015 відповідно до ст. 37-1 Закону України «Про державну службу», в редакції, що діяла на момент призначення їй пенсії, із збереженням її нарахування в розмірі 80% від заробітку. До заяви позивачем надана довідка Управління житлово-комунального господарства Ізюмської міської ради Харківської області № 167б від 27.04.2016 про складові заробітної плати на відповідній посаді з врахуванням підвищення посадового окладу, з якого належить перерахунок пенсії (а.с. 12, 11).

Ізюмське об'єднане управління ПФУ надало на заяву відповідь від 29.04.2016 № 45/М-14, в якій зазначено, що згідно пункту 5 розділу ІІІ Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 № 213, з 01.06.2015 скасовано норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії призначаються, зокрема, відповідно до Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 № 3723-ХІІ,та раніше призначені пенсії не перераховуються, підстав для перерахунку ОСОБА_2 пенсії немає (а.с. 13).

Вважаючи, що відповідачем неправомірно було відмовлено у перерахунку пенсії, позивач звернулася до суду з даним позовом.

Суд не погоджується з висновком відповідача з таких підстав.

Згідно ч. 1 ст. 9 КАС України, суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого: суд вирішує справи відповідно до Конституції та законів України, а також міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України; суд застосовує інші нормативно-правові акти, прийняті відповідним органом на підставі, у межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією та законами України.

Частиною 2 статті 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

За приписами ч. 1 ст. 4 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-IV законодавство про пенсійне забезпечення базується на Конституції України, складається з Основ законодавства України про загальнообов'язкове державне соціальне страхування, цього Закону, закону про недержавне пенсійне забезпечення, законів, якими встановлюються умови пенсійного забезпечення, відмінні від загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та недержавного пенсійного забезпечення, міжнародних договорів з пенсійного забезпечення, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України (далі - закони про пенсійне забезпечення), а також інших законів та нормативно-правових актів, прийнятих відповідно до законів про пенсійне забезпечення, що регулюють відносини у сфері пенсійного забезпечення в Україні.

Відповідно до ч. 1 ст. 44 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» заява про призначення (перерахунок) пенсії та необхідні документи подаються до територіального органу Пенсійного фонду або до уповноваженого ним органу чи уповноваженій особі в порядку, визначеному правлінням Пенсійного фонду за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення, особисто або через представника, який діє на підставі виданої йому довіреності, посвідченої нотаріально.

Приписами ст. 37 Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 № 3723-ХІІ (в редакції, що діяла на момент призначення позивачу пенсії) передбачено, що пенсія державним службовцям призначається в розмірі 80 відсотків суми їх заробітної плати, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

За кожний повний рік роботи понад 10 років на державній службі пенсія збільшується на один відсоток заробітку, але не більше 90 відсотків заробітної плати.

Згідно ст. 37-1 Закону України «Про державну службу» (в редакції, що діяла на момент призначення позивачці пенсії), у разі підвищення розміру заробітної плати працюючим державним службовцям, а також у зв'язку із набуттям особою права на пенсійне забезпечення державного службовця за цим Законом відповідно здійснюється перерахунок раніше призначених пенсій.

Перерахунок пенсії здійснюється виходячи із сум заробітної плати, на які нараховуються страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування працюючого державного службовця відповідної посади та рангу на момент виникнення права на перерахунок пенсії.

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» № 213-VIII від 02.03.2015 змінено назву статті 37 Закону України «Про державну службу» Пенсійне забезпечення державних службовців.

За приписами ч.1 ст. 37 Закону України «Про державну службу» (із змінами, внесеними згідно із Законами № 1166-VII від 27.03.2014, № 76-VIII від 28.12.2014) передбачено, що пенсія державним службовцям призначається в розмірі 60 відсотків суми їх заробітної плати, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

За змістом ст. 37-1 Закону України «Про державну службу» (в редакції Закону № 76-VIII від 28.12.2014) умови та порядок перерахунку призначених пенсій державним службовцям визначаються Кабінетом Міністрів України.

Пунктом 5 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» № 213-VIII від 02.03.2015 передбачено, що у разі неприйняття до 1 червня 2015 року закону щодо призначення всіх пенсій, у тому числі спеціальних, на загальних підставах з 1 червня 2015 року скасовуються норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії/щомісячне довічне грошове утримання призначаються відповідно до законів України «Про державну службу», «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», «Про статус народного депутата України», «Про Кабінет Міністрів України», «Про судову експертизу», «Про Національний банк України», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про дипломатичну службу», Податкового та Митного кодексів України, Положення про помічника-консультанта народного депутата України.

Вирішуючи питання про застосування цього Закону у часі, суд виходить із того, що згідно зі ст. 22 Конституції України закріплені нею права і свободи не є вичерпними, гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законодавчих актів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Крім того, відповідно до статей 22, 64 Конституції України, право на пенсійне забезпечення відповідних категорій громадян встановлене законами України (в тому числі і Законом України «Про державну службу») є таким, що не підлягає звуженню та обмеженню.

Тому звуження та обмеження змісту й обсягу цього права шляхом прийняття нових законів або внесення змін до чинних законів відповідно до ст. 22 Конституції України не допускається.

Відповідно до ст. 58 Конституції України, закони та інші нормативно - правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.

Конституційний суд України у рішенні № 8-рп/2005 від 11.10.2005 чітко визначив критерії, за якими можливо встановити, чи відбулося таке звуження, а саме: звуження обсягу прав та свобод - це зменшення кола суб'єктів, розміру території, часу, розміру або кількості благ чи будь-яких інших кількісно вимірюваних показників використання прав та свобод, тобто їх кількісні характеристики.

Отже, новий порядок призначення та виплати пенсії, встановлений вищевказаними законами № 1166-VII від 27.03.2014, № 76-VIII від 28.12.2014, не поширюється на пенсіонерів, яким пенсія призначена до набрання ними чинності.

Відповідач виходив з того, що оскільки позивач звернулася до пенсійного органу у квітні 2016р., право на призначення пенсії не передбачено, а тому підстави для перерахунку пенсії та виплати її відсутні.

Суд зазначає, що Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» № 213-VIII від 02.03.2015 № 213 скасовуються норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії призначаються, відповідно до закону України «Про державну службу», (п.5 Прикінцевих положень), проте позивачці пенсія була призначена в 2013р., обмежень щодо перерахунку раніше призначеної пенсії зазначеним законом не встановлено.

Виходячи з принципу незворотності дії законів у часі, вказані норми закону, зазначені положення п. 5 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», стосуються порядку призначення пенсії державним службовцям у разі реалізації ними права на пенсійне забезпечення, а не перерахунку вже призначеної пенсії, оскільки процедури призначення та перерахунку пенсії різні за змістом і механізмом їх проведення. Тому, скасування порядку нарахування пенсій за спеціальними законами з 1 червня 2015 року та подальше призначення таких пенсій на загальних підставах, не впливає на можливість проведення перерахунку пенсії, призначеної раніше, у відповідності до діючих на час її призначення норм Закону України «Про державну службу».

Таким чином, при перерахунку пенсії позивачці підлягає застосуванню положення ст. 37-1 Закону України «Про державну службу» в редакції, чинній на час призначення пенсії.

Враховуючи, що позивач 28.04.2016 звернулася до відповідача із заявою про перерахунок пенсії, а не із заявою про призначення пенсії, відповідач повинен був керуватися ст. 37-1 Закону України «Про державну службу» в редакції чинній на момент призначення пенсії, а тому відмова відповідача у проведенні перерахунку пенсії є неправомірною.

Обираючи правову норму, що підлягає застосуванню до спірних правовідносин, суд враховує висновки Верховного Суду України, зокрема висловлені у постановах Верховного Суду України від 17.12.2013 (справа №21-445а13), від 10.12.2013 (справа №21-348а13), від 06.10.2015 (справа №127/11720/14-а), від 14 та 28 травня 2013 року (справи №№ 21-125а13, 21-97а13).

Відповідно постанови Верховного Суду України від 10.12.2013 у справі про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії, вказано, що при перерахунку пенсії має застосовуватися норма, що визначає розмір пенсії у відсотках, яка діяла на момент призначення пенсії.

Обчислення пенсій проводиться за документами пенсійної справи та документами, додатково поданими пенсіонерами, виходячи з розміру місячного заробітку за відповідною посадою, з якої особа вийшла на пенсію, станом на час звернення за призначенням або перерахунком.

Довідка Управління житлово-комунального господарства Ізюмської міської ради Харківської області № 167б від 27.04.2016 видана ОСОБА_2 як працівнику органу місцевого самоврядування на посаді заступника начальника - начальника відділу бухгалтерського обліку і контролю - головного бухгалтера Управління житлово-комунального господарства Ізюмської міської ради Харківської області для перерахунку пенсії на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно правових актів» (а.с. 13).

Таким чином, суд дійшов висновку про те, що відмовляючи у перерахунку пенсії позивачці за віком відповідно до ст. 37-1 Закону України «Про державну службу» (у редакції, чинній на час призначення пенсії), відповідач грубо порушує соціальні права і свободи позивача.

Відповідно до ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, а суд згідно з статтею 86 КАС України оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.

Враховуючи ч. 2 ст. 71 КАС України, якою передбачено обов'язок відповідача щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності, суд вважає, що відповідачем не доведено правомірність прийняття рішення від 29.04.2016 про відмову в перерахунку позивачу пенсії державного службовця.

З огляду на викладене, суд погоджується з вимогами позивача про зобов'язання відповідача провести перерахунок її пенсії на підставі довідки Управління житлово-комунального господарства Ізюмської міської ради Харківської області № 167б від 27.04.2016 відповідно до ст. 37-1 Закону України «Про державну службу»(у редакції, чинній на час призначення пенсії позивачці), виходячи з розрахунку 80 % від середнього заробітку щомісячної (чинної) заробітної плати відповідної посади державного службовця.

Проте суд не погоджується з вимогами позивача щодо зобов'язання Ізюмське об'єднане управління ПФУ провести перерахунок пенсії з 01.12.2015, виходячи з наступного.

Відповідно до ч. 1 ст. 84 Закону України «Про пенсійне забезпечення» перерахунок призначеної пенсії провадиться з таких строків: при виникненні права на підвищення пенсії - з першого числа місяця, в якому пенсіонер звернувся за перерахунком пенсії, якщо відповідну заяву з усіма необхідними документами подано ним до 15-го числа включно, і з першого числа наступного місяця, якщо заяву з усіма необхідними документами подано ним після 15-го числа.

Таким чином, враховуючи дату звернення позивача до відповідача 28.04.2016 перерахунок пенсії та виплата різниці недоотриманої пенсії позивачці, повинен бути здійснений з часу її звернення із відповідною заявою до відповідача, тобто з 1 травня 2016 року.

Вирішуючи питання щодо судового збору, суд виходить з наступного.

Згідно з ч.1 ст. 94 КАС України якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує здійснені нею документально підтверджені судові витрати за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав стороною у справі, або якщо стороною у справі виступала його посадова чи службова особа.

Відповідно до Закону України «Про судовий збір», Ізюмське об'єднане управління ПФУ не звільнено від сплати судового збору, а тому зобов'язано як суб'єкт владних повноважень, що виступав стороною у справі в якості відповідача, при задоволенні позову відшкодувати на користь ОСОБА_2 здійснені нею документально підтверджені судові витрати в сумі 551,20 грн (а.с. 2).

Керуючись статтями 2, 6, 9, 10-11, 18, 99-100, 158-163, 167 КАС України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_2 до Ізюмського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити частково.

Визнати неправомірними дії Ізюмського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області щодо відмови ОСОБА_2 у перерахунку розміру пенсії державного службовця.

Зобов'язати Ізюмське об'єднане управління Пенсійного фонду України Харківської області провести ОСОБА_2 перерахунок пенсії з 1 травня 2016 року відповідно до ст. 37-1 Закону України «Про державну службу» в редакції, що діяла на момент призначення пенсії, в зв'язку з підвищенням посадових окладів державних службовців на підставі довідки Управління житлово-комунального господарства Ізюмської міської ради Харківської області № 167б від 27.04.2016, виходячи з розрахунку 80% від заробітної плати відповідної посади працівника, та здійснити відповідні виплати з врахуванням раніше проведених виплат.

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень - Ізюмського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області на користь ОСОБА_2 витрати на оплату судового збору в сумі 551 грн 20 коп. (п'ятсот п'ятдесят одна гривня 20 копійок).

В задоволенні решти частини позовних вимог ОСОБА_2 відмовити.

Постанова суду може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом 10 днів з дня отримання копії постанови до Харківського апеляційного адміністративного суду через Ізюмський міськрайонний суд, з подачею її копії до апеляційної інстанції.

Головуючий: суддя - В.М. Бутенко