КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Справа: № 826/24276/15 Головуючий у 1-й інстанції: Кузьменко В.А.
Суддя-доповідач: Мамчур Я.С
ПОСТАНОВА
Іменем України
26 квітня 2016 року м. Київ
Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі:
головуючого судді: Мамчура Я.С,
суддів: Шостака О.О., Желтобрюх І.Л.
при секретарі: Кривді В.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Києві апеляційну скаргу Головного управління Держгеокадастру у м. Києві на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 26 січня 2016 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Акта МК" до Головного управління Держгеокадастру у м. Києві про визнання протиправними дій та зобов`язання вчинити дії, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю "Акта МК", звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Головного управління Держгеокадастру у м. Києві, в якому просить: визнати дії відповідача протиправними в частині застосування коефіцієнту 2,50, який характеризує функціональне використання земельної ділянки при формуванні витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки від 21 серпня 2015 року №10476, щодо земельної ділянки площею 3,8034 га (кадастровий номер 8000000000:75:230:0076) за місцем розташування - вул. Кільцева дорога, 12-б, 12-в (літера "A"), 12-г (літера "A") у Святошинському районі м. Києва; витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки від 21 серпня 2015 року №10477, щодо земельної ділянки площею 0,1856 га (кадастровий номер 8000000000:75:230:0100) за місцем розташування - вул. Кільцева дорога, 12-б, 12-в (літера "A"), 12-г (літера "A") у Святошинському районі м. Києва; витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки від 06 жовтня 2015 року №11826, щодо земельної ділянки площею 3,8034 га (кадастровий номер 8000000000:75:230:0076) за місцем розташування - вул. Кільцева дорога, 12-б, 12-в (літера "A"), 12-г (літера "A") у Святошинському районі м. Києва; витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки від 06 жовтня 2015 року №11827, щодо земельної ділянки площею 0,1856 га (кадастровий номер 8000000000:75:230:0100) за місцем розташування - вул. Кільцева дорога, 12-б, 12-в (літера "A"), 12-г (літера "A") у Святошинському районі м. Києва; зобов'язати відповідача видати нові витяги з технічної документації щодо нормативної оцінки земельних ділянок: щодо земельної ділянки площею 3,8034 га (кадастровий номер 8000000000:75:230:0076) за місцем розташування - вул. Кільцева дорога, 12-б, 12-в (літера "A"), 12-г (літера "A") у Святошинському районі м. Києва із застосуванням коефіцієнту, який характеризує функціональне використання земельної ділянки - для земель змішаного використання - 0,53; щодо земельної ділянки площею 0,1856 га (кадастровий номер 8000000000:75:230:0100) за місцем розташування - вул. Кільцева дорога, 12-б, 12-в (літера "A"), 12-г (літера "A") у Святошинському районі м. Києва із застосуванням коефіцієнта функціонального використання для земель, зайнятих поточним та відведених під майбутнє будівництво - 0,50.
Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 26 січня 2016 року позов задоволено повністю.
Не погоджуючись із прийнятим судовим рішенням, відповідач подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду, та прийняти нову, якою у задоволені позовних вимог відмовити в повному обсязі.
Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши матеріали справи колегія суддів вважає, що апеляційна скарга - підлягає задоволенню, а постанова суду першої інстанції - скасуванню з прийняттям нової постанови, якою у задоволені позовних вимог відмовити в повному обсязі.
Згідно з п. 1 ч. 1 ст. 198, ст. 202 Кодексу адміністративного судочинства України, суд апеляційної інстанції скасовує постанову суду першої інстанції та приймає нову постанову, якщо судом не доведені обставини, що мають значення для справи, які суд першої інстанції вважає встановленими, судом неповно з'ясовано обставини, що мають значення для справи, порушено норми матеріального чи процесуального права, а висновки суду не відповідають обставинам справи.
Як вбачається з матеріалами справи, 27.12.2007 року Рішенням Київської міської ради "Про передачу Товариству з обмеженою відповідальністю "Акта МК" земельних ділянок для обслуговування будівель і споруд та будівництва торговельно-розважального комплексу, закладів громадського харчування, офісів на Кільцевій дорозі, 12-б, 12-в (літера "А"), 12-г (літера "А") у Святошинському районі м. Києва" затверджено проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок позивачу для обслуговування будівель і споруд та будівництва торговельно-розважального комплексу, закладів громадського харчування, офісів на Кільцевій дорозі, 12-б, 12-в (літера "А"), 12-г (літера "А") у Святошинському районі м. Києва та передано позивачу земельні ділянки загальною площею 3,99 га на Кільцевій дорозі, 12-б, 12-в (літера "А"), 12-г (літера "А") у Святошинському районі м. Києва у зв'язку із переходом права власності на нежитлові будівлі та комплекс будівель, з них: ділянку №1 загальною площею 3,80 га - у довгострокову оренду на 10 років для обслуговування будівель і споруд та будівництва торговельно-розважального комплексу, закладів громадського харчування, офісів, зокрема площею 3,60 га - за рахунок земель запасу житлової і громадської забудови; площею 0,09 га - за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування; площею 0,11 га - за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської ради депутатів трудящих від 14 грудня 1965 року №2196; ділянку №2 площею 0,19 га, в тому числі в межах червоних ліній, - в короткострокову оренду на 5 років для організації будівельних робіт та благоустрою прилеглої території за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.
07.03.2008 року між Товариством з обмеженою відповідальністю "Акта МК" та Київською міською радою укладено Договір оренди земельної ділянки, відповідно до пункту 1.1. якого Київською міською радою передано позивачу в оренду земельну ділянку №1 з цільовим призначенням - для обслуговування будівель та споруд та будівництва торговельно-розважального комплексу, закладів громадського харчування, офісів, строком на 10 років, який посвідчено приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Демяненко Т.М., 07 березня 2008 року за реєстровим №590 та Договір оренди земельної ділянки, відповідно до пункту 1.1 якого Київською міською радою передано позивачу в оренду земельну ділянку №2 з цільовим призначенням - для організації будівельних робіт та благоустрою прилеглої території, строком на 5 років, який посвідчено приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Демяненко Т.М., 07 березня 2008 року за реєстровим №591.
03.02.2014 року між Київською міською радою та позивачем укладено договір про поновлення Договору оренди земельної ділянки, посвідченого приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Демяненко Т.М., 07.03.2008 року за реєстровим №591, яким поновлено на 5 років вищезазначений договір оренди землі.
В подальшому, 21.08.2015 року позивачем отримано витяг з технічної документації про нормативно-грошову оцінку №10476 земельної ділянки, площею 3,8034 га, кадастровий номер 8000000000:75:230:0076 (далі по тексту - земельна ділянка №1), відповідно до якого відповідачем при формуванні витягу застосовано коефіцієнт функціонального використання 2,50., а також отримано витяг з технічної документації про нормативно-грошову оцінку №10477 земельної ділянки, площею 0,1856 га, кадастровий номер 8000000000:75:230:0100 (далі по тексту - земельна ділянка - №2), відповідно до якого відповідачем при формуванні витягу застосовано коефіцієнт функціонального використання 2,50.
01.10.2015 року Товариством з обмеженою відповідальністю "Акта МК" подано заяви про надання витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, в яких розписано, що на земельній ділянці №1 будівлі та споруди займають 566,1 кв.м., що підтверджується свідоцтвами про право власності від 25.07.2007 року, земельна ділянка №2 вільна від забудов.
Так, 06.10.2015 року позивачем отримано витяг з технічної документації про нормативно-грошову оцінку №11826 земельної ділянки, площею 3,8034 га, кадастровий номер 8000000000:75:230:0076, відповідно до якого відповідачем при формуванні витягу застосовано коефіцієнт функціонального використання 2,50. та витяг з технічної документації про нормативно-грошову оцінку №11827 земельної ділянки, площею 0,1856 га, кадастровий номер 8000000000:75:230:0100, відповідно до якого відповідачем при формуванні витягу застосовано коефіцієнт функціонального використання 2,50.
Вказані обставини стали підставою звернення Товариства з обмеженою відповідальністю "Акта МК" до суду з даним позовом.
Суд першої інстанції, задовольняючи позовні вимоги, дійшов висновку про те, що оскаржувані дії відповідача є протиправними та такими, що вчинені з порушенням вимог чинного законодавства, як наслідок, позовні вимоги позивача підлягають задоволенню в повному обсязі.
Колегія суддів не погоджується з такими висновками суду першої інстанції з огляду на наступне.
У відповідності до ст. 5 Закону України "Про оцінку земель" визначено декілька видів оцінки земель, частиною п'ятою якої встановлено, що одним із видів оцінки земель є нормативно грошова оцінка земельних ділянок, яка використовується для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні (крім випадків спадкування спадкоємцями першої та другої черги за законом (як випадків спадкування ними за законом, так і випадків спадкування ними за заповітом) і за правом представлення, а також випадків спадкування власності, вартість якої оподатковується за нульовою ставкою) та даруванні земельних ділянок згідно із законом, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.
Згідно ч. 1 ст. 18 Закону передбачено, що нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться відповідно до державних стандартів, норм, правил, а також інших нормативно-правових актів на землях усіх категорій та форм власності.
Відповідно до п. 1.1 Порядку визначення нормативної грошової оцінки земельних ділянок у місті Києві, затвердженого Рішенням Київської міської ради "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Києва та Порядку її визначення" від 26 липня 2007 року №43/1877, нормативна грошова оцінка земельних ділянок здійснюється згідно з чинним законодавством України з метою визначення розмірів земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом, орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, а також при розробленні показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.
Пунктом 2.1 Порядку встановлено формулу, відповідно до якої визначається нормативно грошова оцінка земельних ділянок несільськогосподарського призначення, одним із елементів якої є Кф - коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки.
Відповідно до п. 2.2 Порядку, при змішаному використанні земельної ділянки її нормативна грошова оцінка визначається як сума нормативних грошових оцінок частин земельної ділянки, що припадає на певне функціональне використання цих частин. При цьому розмір частин земельної ділянки певного функціонального використання визначається пропорційно до частин площі будівель чи споруд, які розташовані на земельній ділянці.
Відповідно до п. 2.3. Порядку, нормативна грошова оцінка земельних ділянок, на яких розміщені будівлі і споруди, які повністю або частково передаються в оренду, крім випадків, передбачених у п. 2.4, обчислюється пропорційно площам цих будівель і споруд (їх частин), що надаються в оренду, із застосуванням коефіцієнта на функціональне використання земельної ділянки (її частини) Кф = 2,50 (землі комерційного використання) незалежно від виробничо-економічної діяльності орендаря по використанню будівель або їх частин.
Пунктом 3.5 Порядку визначено, що коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки (Кф), ураховує відносну прибутковість видів економічної діяльності.
Віднесення земель до категорії земель за функціональним використанням провадиться згідно з Інструкцією з заповнення державної статистичної звітності з кількісного обліку земель (форми №№ 6-зем, 6а-зем, 6б-зем, 2-зем), затвердженою наказом Держкомстату України від 05 листопада 1998 року №377 (далі по тексту - Інструкція), відповідно до видів економічної діяльності, зазначених у довідках, що надають юридичним особам органи державної статистики.
Коефіцієнт функціонального використання для земельних ділянок змішаного використання визначається як середньозважене (за площею) значення коефіцієнтів функціонального використання окремих частин земельної ділянки змішаного використання. Підставою для виділення частин земельної ділянки різного функціонального використання є виключно затверджені дані інвентаризації земельної ділянки та землеустрою.
Як вбачається з матеріалів справи, на вищезазначеній земельній ділянці № 1 площею 3,80 га розташоване нерухоме майно загальною площею 566,1 кв.м, що підтверджується копіями: довідки Київського міського БТІ та реєстрації права на об'єкти нерухомого майна від 01.08.2007 № 5770п; свідоцтва про право власності на нежилий будинок від 25.07.2007 серія САВ № 283330; довідки Київського міського БТІ та реєстрації права на об'єкти нерухомого майна від 01.08.2007 № 5771п; свідоцтва про право власності на нежилий будинок від 25.07.2007 серія САВ № 283331; довідки Київського міського БТІ та реєстрації права на об'єкти нерухомого майна від 01.08.2007 № 5772п, які були надані Позивачем до Головного управління Держгсокадастру у м. Києві при подачі заяв від 18.08.2015 та від 01.10.2015 про надання витягів з технічної документації про нормативно-грошову оцінку.
З поданих документів вбачається, що на орендованій земельній ділянці, площею 3,80 га на час подання заяв на отримання розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки перебував майновий комплекс загальною площею 566,1 кв.м.
Також, факт знаходження нерухомого майна та факт того, що земельна ділянка вільна від забудови та використовується лише для обслуговування вже існуючих будівель і споруд, які здаються в оренду для здійснення в них комерційної діяльності підтверджується Актом обстеження земельної ділянки від 22.12.2015 року №1242/08.
Крім того, колегія суддів вважає за необхідне звернути увагу, що 18.08.2015 року позивачем при подачі заяви про надання витягу із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, площею 3,80 га, було надано такі документи, як: договір оренди земельної ділянки від 07.03.2008 № 75-6-00387 з додатками; витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприсмпів від 22.07.2015; статут ТОВ "Акта МК"; довідка з ЄДРПОУ АА № 620056 від 21.11.2012; свідоцтво про право власності на комплекс будівель від 25.07.2007 серія CAB № 283329; довідка Київського міського БІТ та реєстрації права на об'єкти нерухомого майна від 01.08.2007 № 5770п; свідоцтво про право власності на нежилий будинок від 25.07.2007 серія CAB № 283330; довідка Київського міського БТІ реєстрації права на об'єкти нерухомого майна від 01.08.2007 № 5771п; свідоцтво про право власності на нежилий будинок від 25.07.2007 серія CAB 283331; довідка Київського міського БТІ та реєстрації права на об'єкти неоухомого майна від 01.08.2007 № 5772п: довіреність від 17.07.2015 № 13/12.
Так, п. 3.5 Порядку №43/1877 визначено, що коефіцієнт функціонального використання для земельних ділянок змішаного використання визначається як середньозважене (за площею) значення коефіцієнтів функціонального використання окремих частин земельної ділянки змішаного використання. Підставою для виділення частин земельної ділянки різного функціонального використання (в тому числі і змішаного використання) є виключно затверджені дані інвентаризації земельної ділянки та землеустро.
Однак, як вбачається з матеріалів справи, позивачем до заяви не було надано технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель, яка розробляється у відповідності до ст. 25 Закону України «Про землеустрій» та Порядку проведення інвентаризації земель, затвердженого постановою КМУ від 23.05.2012 року №513.
Також, позивачем не надано жодного документа, який би свідчив, що на момент подачі заяви на земельній ділянці, площею 3,80 га, проводились будь-які будівельні роботи чи здійснювалось поточне будівництво, як це передбачено Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності».
Тобто, колегія суддів звертає увагу, що позивачем під час подання заяви не було долучено Дозвіл на проведення будівельних робіт, як це передбачено п. 5.1 Порядку №43/1877.
Таким чином, колегія суддів вважає, що дії відповідача по застосуванню у витягах № 10476 від 21.08.2015 та від 06.10.2015 № 11826 з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної іілянки, розташованої по на Кільцевій дорозі, 12-б, 12-в (літера «А»), 12-г (літера «А») у Святошинському районі м. Києва, площею 3,80 га, кадастровий номер - 8000000000:75:230:0076 коефіцієнта функціонального використання 2,50 - є правомірними.
Що стосується витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки від 21.08.2015 № 10477, колегія суддів вважає за необхідне звернути увагу на наступне.
Позивачем було подано заяву щодо отримання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (кадастровий номер: 8000000000:75:230:0100), площею 0,1856 га та до заяви було долучено копії наступних документів: договору оренди земельної ділянки від 07.03.2008 № 75-6-00388 з додатками; договору про поновлення договору оренди від 03.02.2014; витягу з Єдиного державного реєстру речових прав на нерухоме майно від 03.02.2014 № 17278916; витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-гіідприсмців від 22.07.2015; статуту ТОВ «Акта МК»; довідки з ЄДРПОУ АА № 620056 від 21.11.2012; свідоцтва про право власності на комплекс будівель від 25.07.2007 серії САВ № 283329; довідки Київського міського БТІ та реєстрації права на нерухомого майна від 01.08.2007 № 5770п; свідоцтва про право власності на нежилий будинок від 25.07.2007 серія САВ № 283330; довідки Київського міського БТІ та реєстрації права на об'єкти нерухомого майна від 2007 № 5771п; свідоцтва про право власності на нежилий будинок від 25.07.2007 серія САВ № 283331; довідки Київського міського БТІ та реєстрації права на об'єкти нерухомого майна від 01.08.2007 № 5772п; довіреності від 17.07.2015 № 13/12.
В свою чергу, п. 2.1 про поновлення Договору оренди від 03.02.2014 року визначено, що цільове призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:75:230:0100, площею 0,18 га, є організація будівельних робіт та благоустрою прилеглої території.
Однак, як вбачається з матеріалів справи, позивачем до вищезазначеної заяви не було долучено жодного документу про те, що на даній земельній ділянці проводяться будь-які дії з організації підготовчих робіт.
Декларація про початок виконання підготовчих робіт позивачем зареєстровано лише 14.09.2015 року за № КВ 030152570334, проте, згідно п. 10 Порядку виконання підготовчих робіт, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466 (у редакції чинній на момент подачі заяви) зареєстрована декларація не дає право на виконання будівельних робіт.
Крім того, відсутність ведення підготовчих робіт на вказаній земельній ділянці підтверджується Актом обстеження земельної ділянки від 22.12.2015 року № 1241/08.
Таким чином, колегія суддів вважає, що дії відповідача по застосуванню у витягу з технічної документації про нормативно-грошову оцінку №10477 земельної ділянки, площею 0,1856 га, кадастровий номер 8000000000:75:230:0100, відповідно до якого відповідачем при формуванні застосовано коефіцієнт функціонального використання 2,50 - є правомірним.
Що стосується позовних вимог щодо зобов'язання відповідача видати нові витяги з технічної документації щодо нормативної оцінки земельних ділянок: щодо земельної ділянки площею 3,8034 га (кадастровий номер 8000000000:75:230:0076) за місцем розташування - вул. Кільцева дорога, 12-б, 12-в (літера "A"), 12-г (літера "A") у Святошинському районі м. Києва із застосуванням коефіцієнту, який характеризує функціональне використання земельної ділянки - для земель змішаного використання - 0,53; щодо земельної ділянки площею 0,1856 га (кадастровий номер 8000000000:75:230:0100) за місцем розташування - вул. Кільцева дорога, 12-б, 12-в (літера "A"), 12-г (літера "A") у Святошинському районі м. Києва із застосуванням коефіцієнта функціонального використання для земель, зайнятих поточним та відведених під майбутнє будівництво - 0,50, колегія суддів вважає за необхідне зазначити наступне.
В силу вимог ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», питання щодо видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки відноситься до виключної компетенції центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин та його територіальних органів. В даному випадку видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки відноситься до компетенції Головного управління Держгеокадастру у м. Києві.
На підтвердження вищезазначеного колегія суддів зазначає, що відповідно Постанови Вищого адміністративного суду України від 21.10.2010 року №П- 278/10 визначено, що з огляду на вимоги Кодексу адміністративного судочинства України щодо компетенції адміністративного суду, останній не може підміняти інший орган державної влади та перебирати на себе повноваження щодо вирішення питань, які законодавством віднесені до компетенції цього органу державної влади. Адміністративний суд у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, виконуючи завдання адміністративного судочинства, не може втручатися у дискрецію (вільний розсуд) суб'єкта владних повноважень.
Також, колегія суддів вважає за необхідне зазначити, що рекомендаціями Комітету Міністрів Ради Європи № R(80)2 стосовно здійснення адміністративними органами влади дискреційних повноважень, прийнятої Комітетом Міністрів 11.03.1980 на 316-й нараді, під дискреційними повноваженнями треба розуміти повноваження, які адміністративний орган, приймаючи рішення, може здійснювати з певною свободою розсуду, тобто, коли такий орган може обирати з кількох юридично допустимих рішень те, яке він вважає найкращим за даних обставин.
Таким чином, висновки суду першої інстанції щодо зобов'язання відповідача видати нові витяги з технічної документації щодо нормативної оцінки земельних ділянок: щодо земельної ділянки площею 3,8034 га (кадастровий номер 8000000000:75:230:0076) за місцем розташування - вул. Кільцева дорога, 12-б, 12-в (літера "A"), 12-г (літера "A") у Святошинському районі м. Києва із застосуванням коефіцієнту, який характеризує функціональне використання земельної ділянки - для земель змішаного використання - 0,53; щодо земельної ділянки площею 0,1856 га (кадастровий номер 8000000000:75:230:0100) за місцем розташування - вул. Кільцева дорога, 12-б, 12-в (літера "A"), 12-г (літера "A") у Святошинському районі м. Києва із застосуванням коефіцієнта функціонального використання для земель, зайнятих поточним та відведених під майбутнє будівництво - 0,50 - є помилковими.
Так, згідно зі ст. 159 Кодексу адміністративного судочинства України, судове рішення повинно бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 198 Кодексу адміністративного судочинства України, за наслідками розгляду апеляційної скарги на постанову суду першої інстанції суд апеляційної інстанції має право скасувати її та прийняти нову постанову суду.
Статтею 202 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що підстави для скасування судового рішення та ухвалення нового рішення є, зокрема, неповне з'ясування судом обставин, що мають значення для справи.
За таких обставин, колегія суддів приходить до висновку, що судом першої інстанції при ухваленні постанови неповно з'ясовані обставини, що мають значення для справи та порушено норми матеріального права. У зв'язку з цим колегія суддів вважає за необхідне апеляційну скаргу задовольнити, а постанову суду - скасувати.
Керуючись ст. ст. 160, 195, 196, 202, 205, 207, 211, 212 КАС України, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Апеляційну скаргу Головного управління Держгеокадастру у м. Києві - задовольнити.
Постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 26 січня 2016 року - скасувати, та прийняти нову постанову, якою у задоволені позовних вимог Товариства з обмеженою відповідальністю "Акта МК" - відмовити в повному обсязі.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Акта МК" на користь Київського апеляційного адміністративного суду (отримувач коштів: УДКСУ у Печерському районі м. Києва, код ЄДРПОУ 38004897, банк отримувача: ГУДКCУ у м. Києві, МФО 820019, рахунок отримувача 31211206781007, код класифікації доходів бюджету 22030001) судовий збір в сумі 2679 (дві тисячі шістсот сімдесят дев'ять) гривень 60 коп.
Постанова набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Головуючий Я.С. Мамчур
Судді І.Л. Желтобрюх
О.О. Шостак
Повний текст складено 29.04.2016 р.
Головуючий суддя Мамчур Я.С
Судді: Шостак О.О.
Желтобрюх І.Л.