Рішення № 5730341, 04.08.2008, Господарський суд Запорізької області

Дата ухвалення
04.08.2008
Номер справи
4/262/08
Номер документу
5730341
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Запорізької області

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04.08.08 Справа № 4/262/08

За позовом Фізичної особи підприємця ОСОБА_1,(АДРЕСА_1)

До відповідача Виконавчого комітету Пологівської міської рад Запорізької області, (70600 м. Пологи Запорізької області, вул. М.Горького, буд. 24)

Треті особи на стороні відповідача, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору,

1.Товариство з обмеженою відповідальністю “Телерадіокомпанія “Славія”, (70600 м. Пологи Запорізької області, вул. Ломоносова, 36)

2.ОСОБА_3,(АДРЕСА_2)

Про визнання недійсними рішення конкурсної комісії, оформленого протоколом засідання конкурсної комісії від 25.04.2008 р., рішення Виконавчого комітету Пологівської міської ради Запорізької області № 1 від 29.04.2008 р. та визнання права переможця конкурсу з приватизації нежитлової будівлі

Суддя Зінченко Н.Г.

Представники сторін:

Від позивача: ОСОБА_1 свідоцтво про держ.реєстрацію від 11.03.2004р. №131287

Від відповідача: Корольов В.Л. міський голова- посвідчення б\н від 20.04.2006р.

Динта М.Ю. довіреність б\н від 15.01.2008р.

Марусенко О.І. довіреність б\н від 06.07.2008р.

Від третьої особи 1: Сова Л.А. директор ТОВ “ТРК”Славія” паспорт серії СА №479642 від 29.05.2007р., наказ від 12.09.05 р. №1, Дояр Є.В. довіреність б\н від 15.07.2008р.

Від третьої особи 2 : ОСОБА_3 посвідчення №305 від 05.04.2000р.

СУТЬ СПОРУ:

30.05.2008 р. фізична особа- підприємець ОСОБА_1, м. Запоріжжя, звернувся до господарського суду Запорізької області з позовом до виконавчого комітету Пологівської міської ради Запорізької області, м. Пологи Запорізької області про визнання недійсними рішення конкурсної комісії, оформленого протоколом засідання конкурсної комісії від 25.04.2008 р., рішення Виконавчого комітету Пологівської міської ради Запорізької області № 1 від 29.04.2008 р. та визнання переможцем конкурсу з приватизації нежитлової будівлі.

Ухвалою господарського суду Запорізької області від 04.06.2008 р. відкрито провадження в справі № 4\262\08, судове засідання призначено на 16.07.2008 р. , на підставі ст.27 ГПК України до участі у справі у якості третіх осіб на стороні відповідача, без самостійних вимог на предмет спору, залучено ТОВ «Телерадіокомпанія»Славія»(м.Пологи), ОСОБА_3 (м.Токмак Запорізької області).

В судовому засіданні 16.07.2008р. оголошено перерву до 04.08.2008р.

В судовому засіданні 04.08.2008р. позивач звернувся до суду з заявою про уточнення позовних вимог, якою на підставі ст.22 ГПК України, ст.16 ЦК України просив суд прийняти до розгляду позовні вимоги в частині визнання переможцем конкурсу в редакції визнання права переможця конкурсу з приватизації нежитлової будівлі за адресою м.Пологи вул.М.Горького 20.

Заслухавши думку представників сторін, які не заперечували проти поданої позивачем заяви, суд вважає, що вона не суперечить правам позивача, наданим йому ст.22 ГПК України, та діючому законодавству, а тому підлягає задоволенню судом.

Розглядаються позовні вимоги про визнання недійсними рішення конкурсної комісії, оформленого протоколом засідання конкурсної комісії від 25.04.2008 р., рішення Виконавчого комітету Пологівської міської ради Запорізької області № 1 від 29.04.2008 р. та визнання права переможця конкурсу з приватизації нежитлової будівлі

04.08.2008р. справу розглянуто, прийнято рішення , за згодою представників сторін в судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини рішення.

За ініціативою суду судовий розгляд справи здійснювався без застосування технічних засобів фіксації судового процесу.

Позивач в судових засіданнях заявлені позовні вимоги підтримав з урахуванням заяви про уточнення позовних вимог. Зокрема зазначив, що він 04.04.2008р. подав відповідну заяву про участь у конкурсі та оплатив 10 % ринкової вартості обєкту нерухомості у розмірі 34 867, 44 грн. 14 квітня 2008 року було проведено перший етап конкурсу, за результатами якого, переможцем конкурсу було оголошено ПП ОСОБА_1 За висновками органу приватизації позивачем були запропоновані найбільш прийнятні та вигідні для територіальної громади м. Пологи пропозиції та найвища ціна. Відповідно до положень ст.18 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)»25.04.2008р. було проведено другий етап конкурсу, в якому взяло участь три покупця: ОСОБА_1, ОСОБА_3 та ТРК "Славія". На розгляд конкурсної комісії з визначення остаточного переможця конкурсу з набуття права приватизації обєкта комунальної власності учасниками конкурсу були запропоновані додаткові пропозиції, у тому числі і відносно ціни обєкту, які полягали в наступному: ПП ОСОБА_1 1 млн. 025 тис.грн., ТОВ «ТРК «Славія» -750 тис. грн., фізична особа ОСОБА_3 - 800 тис. грн. За результатами другого етапу конкурсу переможцем з приватизації обєкту комунальної власності визнано ТОВ «ТРК «Славія», про що членами комісії ( троє - «за», по одному «проти»та «утримався») прийнято відповідне рішення. Позивач, посилаючись на ст.ст. 14,20 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств», вважає зазначене рішення таким що не відповідає вимогам Закону та є необґрунтованим, оскільки по перше пропозиції ТОВ «ТРК «Славія»не є найкращими, по друге більшість з них не стосується умов подальшої експлуатації обєкта приватизації, і крім того запропонована ним ціна є значно нижчої чим у позивача. Крім того, позивач вважає недійсним рішення виконкому Пологівської міської ради від 29.04.2008р., оскільки у останнього не було підстав припиняти конкурс, так як формально ТОВ «ТРК «Славія»набрало необхідну кількість голосів присутніх членів комісії для обрання переможцем конкурсу. Однак, враховуючи вищевикладене, вважає, що ним були запропоновані найкращі пропозиції подальшої експлуатації обєкта та значно вища ціна продажу обєкта, а тому просить суд визнати за ним право переможця конкурсу.

Представники відповідача та третьої особи 1 проти позову заперечили, вважають, що доводи позивача про найкращість запропонованих ним умов експлуатації обєкта є необґрунтованими. Умови подальшої експлуатації обєкта приватизації , запропоновані ТОВ «ТРК»Славія»є найкращими за 1) розміром вкладень в реконструкцію та оснащення обєкта приватизації, 2)кількістю, видами та впорядкуванням функціональних обєктів, 3) наданням пільг для певних категорій населення, 4) облаштуванням прилеглої території та інших обєктів у м.Пологи, 5) кількістю створення робочих місць, а також наданням додаткових зобовязань у вигляді благодійної допомоги. За таких умов підстав для визнання недійсним протоколу конкурсної комісії , оформленого протоколом від 25.04.2008р. , не вбачають. Також вважають законним рішення виконкому Пологівської міської ради про припинення конкурсу від 29.04.2008р. Посилаються на те, що рішення про вибір попереднього та остаточного переможця конкурсу приймається кваліфікованою більшістю голосів. Цей спосіб визначення результатів голосування полягає у тому , що для прийняття певного рішення необхідні голоси переважаючої більшості присутніх на голосуванні ( близько 66 % присутніх). Три голоси з пяти можливих є простою більшістю , а тому, на думку відповідача, не є достатнім для прийняття рішення про вибір попереднього чи остаточного переможця конкурсу, оскільки це питання є дуже важливим, так як встановлює результати конкурсу. За підрахунками відповідача ТОВ «ТРК «Славія»не набрало кваліфікованої більшості голосів , а тому рішенням виконкому конкурс було припинено на тій підставі, що покупець не визнається як такий згідно з законодавством про приватизацію. За таких умов вважають, що рішення виконкому відповідає вимогам чинного законодавства та визначеній компетенції органу приватизації. З урахуванням викладеного, враховуючи, що позивача не було обрано остаточним переможцем конкурсу, у останнього не виникло права переможця конкурсу. Просять повністю відмовити в позові.

Третя особа 2 на стороні відповідача вважає позовні вимоги обґрунтованими. Вважає, що позивачем були запропоновані найкращі умови подальшої експлуатації обєкта приватизації та найвища ціна , а тому його повинно бути визнано остаточним переможцем конкурсу з приватизації спірного обєкта.

Судом були досліджені письмові докази, належним чином засвідчені копії яких залучені до матеріалів справи.

З матеріалів справи встановлено, 12.03.2008р. в газеті "Пологівські вісті" органом приватизації Пологівської міської ради було оголошено конкурс на приватизацією комунального майна: нежитлової будівлі (кінотеатр "Юність"), що розташована за адресою: Україна, Запорізька область, Пологівський район, м. Пологи, вул. М.Горького, 20. Початкова вартість продажу нежитлової будівлі була оголошена за ціною не нижче 348674,40 грн, з урахуванням ПДВ. Крім того, було оголошено, що приватизація нежитлової будівлі та її подальша приватизація проводяться за таких умов:

1). Приватизація нежитлової будівлі (кінотеатру «Юність») за конкурсом.

2). Збереження цільового призначення (профілю діяльності) нежитлової будівлі (кінотеатру «Юність»). Забезпечення умов утримання нежитлової будівлі (кінотеатру «Юність») як обєкту соціально-культурного призначення.

3). Реконструкція нежитлової будівлі (кінотеатру «Юність») з метою використання її як культурно-розважального центру (кінозал з сучасним обладнанням на 2 (два) зали, ляльковий театр,- магазини, медіа-центр).

4). Здійснення програм технічного переозброєння об'єкту приватизації, впровадження прогресивних технологій кіно- та відеопрокату, демонстрацій кіно та відеофільмів.

5). Усунення аварійності нежитлової будівлі (кінотеатру «Юність»), в тому числі технічне укріплення козирка.

6).Виконання вимог законодавства про захист економічної конкуренції.

7). Створення протягом року з дня придбання нежитлової будівлі - (кінотеатру «Юність») нових робочих місць.

8). Придбання нежитлової будівлі (кінотеатру «Юність») за ціною не нижчою, ніж початкова вартість продажу цього об'єк та (348 674,40 грн. з урахуванням ПДВ) та дотримання строків оплати вартості об'єкта, встановлених договором купівлі-продажу об'єкта. Відшкодування органу приватизації документально підтверджених витрат на проведення експертної оцінки нежит лової будівлі (кінотеатру «Юність») та отримання витягу з реєст ру прав власності на нерухоме майно.

9). Оплата витрат з нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу нежитлової будівлі (кінотеатру «Юність»).

10).Виконання встановлених для Підприємства мобілізаційних завдань.

11). Створення безпечних або нешкідливих умов праці.

12). Здійснення заходів, щодо захисту навколишнього при родного середовища; дотримання екологічних, норм та досяг нення найкращих екологічних наслідків експлуатації об'єкту. Впровадження диференційованої системи оплати за демонстрацію кіно- та відеофільмів, зокрема пільгова демонстрація ди тячих фільмів та мультфільмів.

Після ознайомлення з умовами приватизації обєкту, 04.04.2008р. ПП ОСОБА_1 подав відповідну заяву про участь у в конкурсі та оплатив 10 % ринкової вартості обєкту нерухомості у розмірі 34 867, 44 грн. Крім того, на участь у конкурсі надійшли заяви від ТОВ “Телерадіокомпанія”Славія”, фізична особа ОСОБА_3, ТОВ “СОЯ ПРОТЕЇН ПРОДУКТ”

14 квітня 2008 року в залі засідання Пологівської міської ради Запорізької області було проведено перший етап конкурсу, за результатами якого, переможцем конкурсу було оголошено ПП ОСОБА_1 За висновками органу приватизації позивачем були запропоновані найбільш прийнятні та вигідні для територіальної громади м. Пологи пропозиції.

Відповідно до положень ст.18 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)»25.04.2008р. було проведено другий етап конкурсу, в якому взяло участь три покупця: ОСОБА_1, ОСОБА_3 та ТРК "Славія".

На розгляд конкурсної комісії з визначення остаточного переможця конкурсу з набуття права приватизації обєкта комунальної власності учасниками конкурсу були запропоновані додаткові пропозиції, у тому числі і відносно ціни обєкту, які полягали в наступному: ПП ОСОБА_1 1 млн. 025 тис.грн., ТОВ «ТРК «Славія»-750 тис. грн., фізична особа ОСОБА_3 - 800 тис. грн.

За результатами другого етапу конкурсу переможцем з приватизації обєкту комунальної власності визнано ТОВ «ТРК «Славія», про що членами комісії ( троє - «за», по одному «проти»та «утримався») прийнято відповідне рішення.

29.04.2008р. рішенням №1 виконкому Пологівської міської ради Запорізької області припинено конкурс з приватизації спірного обєкту , у звязку з тим, що рішення про вибір переможця конкурсу приймається 2/3 голосів присутніх членів комісії, а при проведенні голосування жоден з претендентів не набрав потрібної кількості голосів.

Позивач звернувся до суду з позовними вимогами про визнання недійсними рішення конкурсної комісії, оформленого протоколом засідання конкурсної комісії від 25.04.2008 р., рішення Виконавчого комітету Пологівської міської ради Запорізької області № 1 від 29.04.2008 р. та визнання права переможця конкурсу з приватизації спірної нежитлової будівлі з підстав наведених в описовій частині рішення.

Проаналізувавши матеріали та фактичні обставини справи, оцінивши надані докази, вислухавши представників сторін, суд вважає, що вимоги позивача підлягають задоволенню виходячи з наступного.

У відповідності до ст.12 Господарсько-процесуального кодексу України господарським судам підвідомчі спори, в тому числі, щодо приватизації державного та комунального майна (крім спорів про приватизацію державного житлового фонду), в тому числі спори про визнання недійсними відповідних актів органів місцевого самоврядування та органів приватизації.

Згідно зі ст.16 Цивільного кодексу України, ст.20 Господарського кодексу України способами захисту прав та інтересів осіб, субєктів господарювання, є , зокрема, визнання права, визнання недійсним акту органу місцевого самоврядування або органу державної влади повністю або частково.

Конституцією України, зокрема статтєю 19 визначено, що “органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобовязані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України”.

Відповідно до ст.1 Закону України „Про приватизацію державного майна” приватизація це відчуження майна , що перебуває у державній власності на користь фізичних та юридичних осіб, які можуть бути покупцями відповідно до цього Закону , з метою підвищення соціально-економічної ефективності виробництва та залучення коштів на структурну перебудову економіки України.

Відповідно до приписів ч.1 ст.7 Закону „Про приватизацію невеликих державних підприємств” Фонд державного майна України, Верховна рада Автономної республіки Крим, місцеві ради затверджують за поданням органів приватизації переліки обєктів, які перебувають , відповідно, у загальнодержавній власності, власності Автономної республіки Крим та комунальній власності і підлягають продажу на аукціоні, за конкурсом , викупу. Способи приватизації визначаються шляхом прийняття цими органами рішень про затвердження конкретних переліків обєктів приватизації

Спірне нежитлове приміщення - окремо стояча будівля, що розташована у м.Пологи вул.М.Горького20 є індивідуально визначеним майном комунальної власності територіальної громади м.Пологи, а значить є обєктом малої приватизації, тому порядок його приватизації регулюється Законом України „Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”

Відповідно до ст.3 зазначеного Закону приватизація обєктів малої приватизації здійснюється шляхом : викупу, продажу на аукціоні , за конкурсом.

Власником майна Пологівською міською радою Запорізькоі області 28.01.2008р. за №20 було прийнято рішення про приватизацію спірної нежитлової будівлі шляхом конкурсу.

21.02.008р.органом приватизації , виконкомом Пологівськоїміської ради були затверджені умови проведення конкурсу по приватизації обєкту комунальної власності та вчинені інші необхідні організаційні заходи.

Відповідно до ст. 14 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», продаж обєктів малої приватизації за конкурсом полягає у передачі права власності покупцю, який запропонував найкращі умови подальшої експлуатації обєкта або за рівних умов найвищу ціну.

Порядок проведення конкурсу врегульовано ст.18 Зазначеного Закону.

Зокрема в цій статті визначено, що вибір покупців за конкурсом здійснює конкурсна комісія, яка створюється органом приватизації. Конкурс здійснюється у два етапи . На першому етапі оголошується попередній переможець конкурсу, про що оголошується всім учасникам конкурсу. Якщо протягом пяти робочих днів від них не надійдуть додаткові пропозиції попередній переможець оголошується остаточним . За наявності інших пропозицій проводиться додаткове засідання конкурсної комісії , яка розглядає додаткові пропозиції учасників конкурсу та визначає остаточного переможця. Після закінчення засідання конкурсною комісією складається протокол . Результати конкурсу затверджує орган приватизації.

Суд вважає, що протокол конкурсної комісії від 25.04.2008р. про обрання остаточного переможця конкурсу по приватизації спірної нежитлової будівлі суперечить діючому законодавству, є необґрунтованим, а тому підлягає визнанню недійсним , виходячи з наступного.

Основним критерієм визначення переможця конкурсу згідно з законодавством про приватизацію є найкращі умови подальшої експлуатації обєкта, а за рівних умов -- найвища ціна. Зі змісту ст.18 Закону України про малу приватизацію витікає, що і додаткові пропозиції, за умови надходження яких проводиться другий етап конкурсу, повинні стосуватись саме цих критеріїв оцінки.

Як вбачається з наданих суду бізнес плану позивача, плану приватизації ТОВ “ТРК”Славія” та ОСОБА_3, що надійшли від них додатково і стали предметом розгляду та другому етапі, всі вони містять основні зобовязання, що стосуються виконання умов конкурсу, додаткові зобовязання, однак, які не стосуються умов подальшої експлуатації обєкта, та всі вони пропонують іншу ціну придбання обєкту приватизації.

Так, як вбачається з наданих суду документів, позивачем було запропоновано на другому етапі найвищу ціну продажу обєкту -- 1.025 тис .грн.., ТОВ “ТРК “Славія” - 750 тис. грн., ОСОБА_3 800тис.грн.

Отже висновок, конкурсної комісії викладений в протоколі від 25.04.2008р. про те, що ТОВ ТРК «Славія» запропоновано найкращі умови подальшої експлуатації обєкта суперечить діючому законодавству.

Так, основні пропозиції ОСОБА_1 полягали в : реконструкції об'єкта, усунення аварійності, запропонована сума первісних вкладень в реконструкцію понад 1 млн. грн..; після виконання реконструкції працюватимуть : кінотеатр, кіно-бар, проводитимуться концерти, виставки, введення в експлуатацію - IV кв. 2009 р.; створення 20 робочих місць; благодійна допомога:

а)допомога ветеранам у розмірі 2,5 тис. грн.;

б)благодійна допомога дітям 2,5 тис. грн.;

в)пільгова демонстрація дитячих кінофільмів та мультфільмів.;

г)участь у розвитку міста, благодійних акціях.

ТОВ «Телерадіокомпанія «Славія»надала пропозиції, протягом 2-х років з дня придбання об'єкта інвестувати в його реконструкцію та технічне оснащення обєкта 4,5 млн.гр, після виконання реконструкції у ТРК «Славія»будуть працювати: кіно-концертний зал, ляльковий театр, дитячий ігровий майданчик, бар, медіацентр, та створено окремі місця для інвалідів. Забезпечення гнучкої цінової політики, пільги дітям та пенсіонерам, благоустрій прилеглої території, введення в експлуатаціюне пізніше другого півріччя 2009р., створення 35 робочих місць.

Однак, з аналізу зазначених пропозицій, суд дійшов висновку, що всі вони стосуються виконання основних умов конкурсу, що були затверджені органом приватизації щодо продажу спірного обєкта, а отже і їх і їх зміна в кількісних показниках (тобто більша сума вкладень в реконструкцію, більша кількість робочих місць) не відносяться до умов кращої експлуатації обєкту та не можуть братись як додаткові пропозиції. Зазначене витікає і зі змісту ч.2 ст18 Закону України про малу приватизацію, яка визначає, що саме відноситься до умов конкурсу.

Що стосується додаткових пропозицій, що надійшли від ТОВ “ТРК”Славія”, а саме поповнення бюджету міста на початковому етапі розвитку кінотеатру 70-80тис.грн.., створення зони відпочинку біля районного будинку культури, придбання у притулок для неповнолітніх та будинок пристарілих техніки та надання грошової допомоги, висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування в ЗМІ, то всі ці пропозиції не відносяться до умов подальшої експлуатації обєкта приватизації, і не могли братись конкурсною комісією як критерій для визначення переможця конкурсу.

Разом з цим , всіма учасниками конкурсу на другому етапі була запропонована інша ціна придбання , найвища з яких була у позивача (1 млн.025тис.грн..), що і повинно бути визначальним при визначенні переможця конкурсу за інших рівних умов.

За таких обставин, суд вважає, що рішення, оформлене протоколом засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсу з набуття права приватизації обєкта комунальної власності нежитлової будівлі кінотеатру «Юність» від 25.04.2008р.є незаконним, необгрунтованим та таким, що підлягає визнанню недійсним

Відповідно до п. 7 ст. 18 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», протокол конкурсної комісії в триденний строк після проведення конкурсу надсилається відповідному органу приватизації для затвердження результатів конкурсу.

На виконання зазначеної норми, виконавчим комітетом Пологівської міської ради 29.04.2008р. за № 1 прийнято рішення «Про розгляд протоколу засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсу з приватизації нежитлової будівлі (кінотеатру «Юність», розташованої за адресою: м. Пологи, вул. М.Горького,20». Зазначеним рішенням, розглянувши протокол засідання конкурсної комісії від 25.04.2008 з приватизації нежитлової будівлі (кінотеатр "Юність" ) виконавчий комітет Пологівської міської ради вирішив припинити конкурс з приватизації об'єкта нежитлової будівлі (кінотеатр "Юність" ) розташованої за адресою: м. Пологи, вул. М. Горького, 20. Рішення виконкому вмотивоване тим, що рішення про вибір переможця конкурсу приймається 2/3 голосів присутніх членів комісії, а при проведенні голосування жоден з претендентів не набрав потрібної кількості голосів, тому покупець не визначається як такий.

Суд вважає, що зазначене рішення органу приватизації суперечить нормам ст.18, 20 Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)", виходячи з наступного.

Як видно з протоколів конкурсної комісії до складу комісії ввійшло 5 осіб. За результатами першого етапу конкурсу всі члени комісії (5) одностайно проголосували за переможця конкурсу ОСОБА_1 За результатами другого етапу голоси членів комісії розділилися і за ОСОБА_1 проголосувала одна особа, за ТРК «Славію» було віддано три голоси та один член комісії утримався.

Згідно п.5 ст. 18 вищезазначеного Закону, рішення про переможця конкурсу приймається 2/3 голосів присутніх членів комісії.

В засіданні комісії по визначенню остаточного переможця конкурсу (другий етап) брали участь всі 5 членів комісії. 2/3 з пяти складає 3,33. При округленні до цілих проголосувати за переможця конкурсу повинно не менше трьох членів комісії. Фактично за ТОВ “ТРК”Славію” проголосувало три члена комісії. Тобто рішення про переможця конкурсу комісією прийнято.

Таким чином, у органу приватизації не було законних підстав припиняти конкурс з приватизації спірного обєкту, оскільки конкурс відбувся і рішення прийнято.

Посилання представників відповідача на те, що рішення про вибір попереднього та остаточного переможця конкурсу приймається кваліфікованою більшістю голосів, не ґрунтуються на Законі, а тому не можуть бути прийняті судом.

За таких обставин , суд дійшов висновку , що рішення виконавчого комітету Пологівської міської ради № 1 від 29.04.2008р. підлягає визнанню недійсним як таке, що суперечить вимогам Закону.

Враховуючи вищевикладене, зважаючи не те, що за результатами першого етапу конкурсу ПП ОСОБА_1 визнано переможцем конкурсу, а на другому етапі за інших рівних умов, позивачем запропонована найвища ціна продажу обєкту , суд вважає, за необхідне захистити права позивача шляхом визнання за ним права переможця конкурсу по приватизації обєкта комунальної власності нежитлової будівлі кінотеатру «Юність», що знаходиться в м.Пологи Запорізької області вул..М.Горького 20.

Керуючись ст. ст. 22,49, 82-85 ГПК України, суд

В И Р І Ш И В:

1. Позов задовольнити.

2.Визнати недійсним рішення конкурсної комісії Пологівської міської ради, оформлене протоколом засідання конкурсної комісії від 25.04.2008 р. по проведенню конкурсу з набуття права приватизації обєкта комунальної власності нежитлової будівлі кінотеатру “Юність” , яка знаходиться за адресою : Запорізька область, м.Пологи вул..М.Горького 20.

3.Визнати недійсним рішення Виконавчого комітету Пологівської міської ради Запорізької області № 1 від 29.04.2008 р. “ Про розгляд протоколу засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсу з приватизації не житлової будівлі (кінотеатру “Юність”) , розташованої за адресою м.Пологи, вул..Горького 20”

4.Визнати право переможця конкурсу з приватизації нежитлової будівлі (кінотеатру “Юність”), розташованої за адресою м.Пологи вул. М.Горького 20 за фізичною особою-підприємцем ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ідент.номер НОМЕР_1)

5.Стягнути з виконавчого комітету Пологівської міської ради Запорізької області (70600 м.Пологи Запорізької області вул..М.Горького 24 код ЄДРПОУ 04593267) на користь фізичної особи підприємця ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ідент.номер НОМЕР_1) 85 грн. державного мити та 118грн витрат на ІТЗ.

Суддя Н.Г.Зінченко

Рішення оформлене в повному обсязі та підписане “08” серпня 2008р.