Ухвала суду № 57099585, 12.04.2016, Донецький апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
12.04.2016
Номер справи
805/5094/15-а
Номер документу
57099585
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Головуючий у 1 інстанції - Крилова М.М.

Суддя-доповідач - Ляшенко Д.В.

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 квітня 2016 року справа №805/5094/15-а

приміщення суду за адресою: 84301, м. Краматорськ вул. Марата, 15

Донецький апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: судді-доповідача Ляшенка Д.В., суддів Ястребової Л.В., Компанієць І.Д., розглянувши в порядку письмового провадження апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Степ" на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 16 лютого 2016 року у справі № 805/5094/15-а (головуючий І інстанції Крилова М.М.) за позовом Товариство з обмеженою відповідальністю «Степ» до Державної служби України з безпеки на транспорті про скасування постанови про застосування адміністративно-господарського штрафу № 036612 від 17.11.2015,-

ВСТАНОВИВ:

В грудні 2015 року, позивач звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Державної служби України з безпеки на транспорті про скасування постанови про застосування адміністративно-господарського штрафу № 036612 від 17.11.2015 року.

Позов обґрунтовано тим, що 17.11.2015 року в.о. начальника Управління Укртрансінспекції у Донецькій області винесено постанову № 036612 про застосування адміністративно-господарського штрафу, якою стягнуто з позивача штраф у розмірі 1700 грн. Позивач не погоджувався з цією постановою оскільки спірну постанову складено не посилаючись на будь-який документ або акт. Раніше до ТОВ "СТЕП" за №1689/6/59-15 від 06.10.2015 року від Управління Укртрансінспеції в Запорізької області надійшли акт від 02.10.2015 року № 011746, довідка від 02.10.2015 року про результати здійснення габаритно-вагового контролю, розрахунок плати за проїзд великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу, квитанція про зважування. Позивач вважав, що ніяких правопорушень при обставинах зазначених в протоколі, постанові водій ТОВ "СТЕП" не скоював, посилаючись на Постанову КМУ «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» від 27.06.2007 року № 879 якою затверджено «Порядок здійснення габаритно-вагового контролю та справляння плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні» (далі-Порядок), Закон України "Про автомобільний транспорт", Порядок здійснення державного контролю на автомобільному транспорті, позивач просив скасувати спірну постанову відповідача.

Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 25 січня 2016 року, було замінено відповідача по даній справі на його правонаступника Державну службу України з безпеки на транспорті.

Постановою Донецького окружного адміністративного суду від 16 лютого 2016 року, у задоволенні позову ТОВ "СТЕП" відмовлено. Відмовляючи у задоволенні позову, суд першої інстанції виходив з того, що позивачем не надано доказів того, що до позивача слід застосовувати саме п. 29 Порядку. Суд першої інстанції дійшов висновку про те, що оскаржувана постанова винесена відповідачем в межах повноважень та відповідно до діючого законодавства.

Не погодившись з рішенням суду позивач подав апеляційну скаргу в якій посилається на порушення норм матеріального та процесуального права. Просить скасувати постанову Донецького окружного адміністративного суду від 16 лютого 2016 року, та прийняти нове рішення яким задовольнити позов.

В обґрунтування скарги товариство зазначило, що судом першої інстанції за клопотанням представника відповідача було замінено відповідача по справі без згоди позивача. Позивач вважає, що суд першої інстанції, після заміни відповідача по справі, повинен був передати справу до іншого адміністративного суду, так як новий відповідач територіально перебуває у м.Києві. Стосовно суті справи, апелянт вказує на те, що вагова перевірка проведена з порушенням вимог діючого законодавства, а в документах складених за її результатами допущені помилки. Вказує на те, що працівникам Укртрансінспекції, водієм транспортного засобу було надані документи, що вантаж (лісоматеріали) направляється для спорудження лінії оборони під м.Маріуполь а тому підпадає під дію п.29 Порядку.

Сторони в судове засідання суду апеляційної інстанції не з'явились, про дату, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином. За приписами п.2 ч.1 ст.197 Кодексу адміністративного судочинства України розгляд справи колегією суддів здійснюється в письмовому провадженні за наявними у справі матеріалами.

Відповідно до ч.1 ст. 195 Кодексу адміністративного судочинства України, суд апеляційної інстанції переглядає судові рішення суду першої інстанції в межах апеляційної скарги.

Колегія суддів, заслухавши суддю - доповідача, перевіривши матеріали справи, обговоривши доводи апеляційної скарги, встановила наступне.

Як вбачається з матеріалів справи, Товариство з обмеженою відповідальністю "СТЕП" зареєстровано як юридична особа 19.11.1997 року, товариство включено до ЄДРПОУ за № 20392491.

02.10.2015 року, о 14 год. 11 хв., на 475 км., а/д Н-08 "Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя", працівниками управління Укртрансінспекції у Запорізькій області проведено перевірку транспортного засобу МАЗ 642208026, номерного знаку НОМЕР_1, серія і номер свідоцтва про реєстрацію НОМЕР_3 та причепу МАЗ 93866 041, номерного знаку НОМЕР_2, серія і номер свідоцтва про реєстрацію НОМЕР_4 (належить ТОВ "СТЕП") яким керував водій ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 (п/в НОМЕР_5 Нікопольське МРЕВ 19.07.2009 року) який здійснював перевезення деревини дров'яної хвойних порід для технолог. потреб (товарно-транспортна накладна №РН-0001779 від 01.10.2015 року).

За результатами проведеної перевірки складено довідку про результати здійснення габаритно-вагового контролю на автомобільній дорозі Н-08 "Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя" км. 475 від 02.10.2015 року, акт № 011746 від 02.10.2015 року про перевищення транспортним засобом нормативних вагових параметрів, розрахунок плати за проїзд великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу (додаток до акту № 011746 від 02.10.2015 року), акт проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом № 044731 від 02.10.2015 року.

Відповідно до довідки про результати здійснення габаритно-вагового контролю на автомобільній дорозі Н-08 "Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя" км. 475 від 02.10.2015 року та акту № 011746 від 02.10.2015 року про перевищення транспортним засобом нормативних вагових параметрів навантаження на осі автомобілю МАЗ 642208026, реєстраційний номер НОМЕР_1 та причіп МАЗ 93866 041, реєстраційний номер НОМЕР_2: 1) 5,75т, 2) 5,8т, 3)5,8т, 4) 9,9т, 5)10,5т. Від підпису водій транспортного засобу відмовився.

На підставі акту № 011746 від 02.10.2015 року про порушення т/з встановлених обмежень габаритів, загальної маси та/або осьових навантажень складено розрахунок плати за проїзд великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу.

Відповідно до акту проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом № 044731 від 02.10.2015 року встановлено порушення, відповідальність за яке передбачена статтею 60 Закону України "Про автомобільний транспорт" - надання послуг з перевезення вантажів автомобільним транспортом з перевищенням вагових обмежень на задню здвоєну вісь, яка складає 20,400 т, при допустимій 16 000 т., перевантаження складає 4400т., без оформлених документів передбачених ст. 48 Закону України "Про автомобільний транспорт" а саме відсутній дозвіл, який дає право на рух автомобільними дорогами України з перевантаженням, виданий компетентними уповноваженими органами.

Зазначені документи були направлені Управлінням Укртрансінспекції у Запорізькій області на адресу ТОВ "СТЕП", про що свідчить лист від 06.10.2015 року № 1689/6/5915.

02.11.2015 року позивач викликався до Управління Укртрансінспекції у Донецькій області для розгляду справи про порушення транспортного засобу д/н НОМЕР_1 законодавства про автомобільний транспорт, що підтверджується листом Управління Укртрансінспекції у Донецькій області №339/01/59-15 від 02.11.2015 року. Зазначений лист-виклик позивачем отримано 10.11.2015 року, про що свідчить поштове повідомлення.

17.11.2015 року в.о. начальника Управління Укртрансінспекції у Донецькій області винесено постанову про застосування адміністративно-господарського штрафу № 036612. Відповідно до якої, розглянувши справу про порушення законодавства про автомобільний транспорт Товариством з обмеженою відповідальністю "СТЕП", яким 02.10.2015 року о 14-11 год. На а/д Н-08 "Бориспіль-Запоріжжя" 475 км. Допущено порушення ст.. 48 Закону України "Про автомобільний транспорт". За таке порушення абз. 3 ч. 1 ст. 60 Закону України "Про автомобільний транспорт" передбачена відповідальність у вигляді адміністративно-господарського штрафу в сумі 1700 грн.

Зазначену постанову позивач отримав 25.11.2015 року, що підтверджується поштовим повідомленням.

Засади організації та діяльності автомобільного транспорту в Україні визначає Закон України "Про автомобільний транспорт" від 05.04.2001 року № 2344-III.

Так, згідно зі ст. 33 Закону України "Про автомобільний транспорт" автомобільним перевізником, що здійснює перевезення вантажів на договірних умовах, є суб'єкт господарювання, який відповідно до законодавства надає послугу згідно з договором про перевезення вантажу транспортним засобом, що використовується на законних підставах. Відповідно до ст.34 Закону України "Про автомобільний транспорт" автомобільний перевізник повинен: виконувати вимоги цього Закону та інших законодавчих і нормативно-правових актів України у сфері перевезення пасажирів та/чи вантажів; утримувати транспортні засоби в належному технічному і санітарному стані та забезпечувати їх зберігання відповідно до вимог статті 21 цього Закону; забезпечувати контроль технічного і санітарного стану транспортних засобів перед виїздом на маршрут; забезпечувати проведення медичного контролю стану здоров'я водіїв; організувати проведення періодичного навчання водіїв методам надання домедичної допомоги потерпілим від дорожньо-транспортних пригод; забезпечувати умови праці та відпочинку водіїв згідно з вимогами законодавства; забезпечувати проведення стажування та інструктажу водіїв у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту; забезпечувати безпеку дорожнього руху; забезпечувати водіїв відповідною документацією на перевезення пасажирів.

Процедура здійснення державного контролю за додержанням суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері автомобільного транспорту, за додержанням вимог законодавства про автомобільний транспорт, визначена «Порядком здійснення державного контролю на автомобільному транспорті», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2006 року № 1567 (далі за текстом - Порядок).

Відповідно до п. 2 Порядку, державному контролю підлягають усі транспортні засоби вітчизняних та іноземних суб'єктів господарювання (далі - транспортні засоби), що здійснюють автомобільні перевезення пасажирів та вантажів на території України.

Пунктом 3 Порядку визначено, що органами державного контролю на автомобільному транспорті (далі - органи державного контролю) є Укртрансінспекція, її територіальні органи - управління в Автономній Республіці Крим, обласні, Київське та Севастопольське міські, районні управління.

Пунктом 4 цього Порядку передбачено, що державний контроль на автомобільному транспорті (далі - державний контроль) здійснюється посадовими особами органу державного контролю (далі - посадові особи) шляхом проведення планових, позапланових та рейдових перевірок.

Відповідно до п. 15 Порядку під час проведення рейдової перевірки перевіряється, зокрема, наявність визначених статтями 39 і 48 Закону документів, на підставі яких здійснюються перевезення автомобільним транспортом.

Статтею 48 Закону України "Про автомобільний транспорт" визначено, що автомобільні перевізники, водії повинні мати і пред'являти особам, які уповноважені здійснювати контроль на автомобільному транспорті та у сфері безпеки дорожнього руху, документи, на підставі яких виконують вантажні перевезення.

Документами для здійснення внутрішніх перевезень вантажів є: для автомобільного перевізника - документ, що засвідчує використання транспортного засобу на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством; для водія - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, товарно-транспортна накладна або інший визначений законодавством документ на вантаж, інші документи, передбачені законодавством.

У разі перевезення небезпечних вантажів крім документів, передбачених частиною другою цієї статті, обов'язковими документами також є: для автомобільного перевізника - ліцензія на надання відповідних послуг; для водія - свідоцтво про допущення транспортного засобу до перевезення певних небезпечних вантажів, свідоцтво про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, письмові інструкції на випадок аварії або надзвичайної ситуації.

У разі перевезення вантажів з перевищенням габаритних або вагових обмежень обов'язковим документом також є дозвіл, який дає право на рух автомобільними дорогами України, виданий компетентними уповноваженими органами, або документ про внесення плати за проїзд великовагових (великогабаритних) транспортних засобів, якщо перевищення вагових або габаритних обмежень над визначеними законодавством становить менше семи відсотків.

Відповідно до ст. 49 Закону України "Про автомобільний транспорт" водій транспортного засобу зобов'язаний мати при собі та передавати для перевірки уповноваженим на те посадовим особам документи, передбачені законодавством, для здійснення зазначених перевезень.

Згідно з п. 22.1 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 № 1306 (в редакції, яка діяла на момент виникнення спірних правовідносинах) маса вантажу, що перевозиться, і розподіл навантаження на осі не повинні перевищувати величин, визначених технічною характеристикою даного транспортного засобу.

Відповідно до п. 22.5 Правил дорожнього руху за спеціальними правилами здійснюється дорожнє перевезення небезпечних вантажів, рух транспортних засобів та їх составів у разі, коли хоч один з їх габаритів перевищує за шириною 2,6м., за висотою від поверхні дороги - 4м. (для контейнеровозів на встановлених Укравтодором і Державтоінспекцією маршрутах - 4,35 м), за довжиною - 22м. (для маршрутних транспортних засобів - 25м.), фактичну масу понад 38 т (на встановлених Укравтодором і Державтоінспекцією маршрутах - до 40 т; для контейнеровозів - понад 44т., на встановлених для них маршрутах - до 46 т), навантаження на одиночну вісь - 11т. (для автобусів, тролейбусів - 11,5 т), здвоєні осі - 16 т, строєні - 22 т. (для контейнеровозів навантаження на одиночну вісь - 11 т, здвоєні осі - 18 т, строєні - 24т.) або якщо вантаж виступає за задній габарит транспортного засобу більш як на 2 м.

Постановою Кабінету Міністрів України № 30 від 18.01.2001 року затверджені Правила проїзду великовагових та великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами.

Пунктом 3 зазначених Правил визначено, що транспортний засіб чи автопоїзд з вантажем або без вантажу вважається великоваговим, якщо максимальна маса або осьова маса перевищує хоча б один з параметрів, зазначених у пункті 22.5 Правил дорожнього руху.

Пунктом 4 Правил передбачено, що рух великовагових та великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами здійснюється на підставі дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні (далі - дозвіл), виданим перевізникові Державтоінспекцією, або документа про внесення плати за проїзд таких транспортних засобів.

Дозвіл оформлюється підрозділами Державтоінспекції на підставі погоджувальних документів з власниками вулично-дорожньої мережі, залізничних переїздів, мостового господарства, служб міського електротранспорту, електромереж, електрифікації, електрозв'язку, в яких визначаються умови і режим проїзду зазначених транспортних засобів.

Допускається перевищення вагових параметрів порівняно з визначеними у пункті 22.5 Правил дорожнього руху на 2 відсотки (величина похибки) без оформлення відповідного дозволу та внесення плати за проїзд.

Відповідно п. 3 постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліку документів, необхідних для здійснення перевезення вантажу автомобільним транспортом у внутрішньому сполученні" від 25.02.2009 № 207, крім документів, зазначених у пунктах 1 і 2 цього переліку, є необхідними у разі перевезення вантажів з перевищенням габаритних або вагових обмежень - дозвіл на рух автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, виданий Державтоінспекцією.

Таким чином, зазначені норми вказують на обов'язковість знаходження у водія дозволу, який дає право на рух автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, виданого Державтоінспекцією у разі перевезення вантажів з перевищенням габаритних або вагових обмежень.

При цьому, Постановою Кабінету Міністрів України "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування" від 27.06.2007 року № 879 затверджено Порядок здійснення габаритно-вагового контролю та справляння плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні (далі за текстом - Порядок).

Згідно з п. 3 цього Порядку, габаритно-ваговий контроль транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування здійснюється Укртрансінспекцією, її територіальними органами та відповідними підрозділами МВС, що забезпечують безпеку дорожнього руху.

Відповідно до п. 6 Порядку, габаритно-ваговий контроль, крім документального, здійснюється виключно в пунктах габаритно-вагового контролю посадовими особами та/або працівниками відповідних органів.

Пунктами 16, 17, 18 Порядку передбачено, що габаритно-ваговий контроль на стаціонарних пунктах включає документальний, попередній та/або точний контроль, на пересувних - документальний, точний контроль.

У разі виявлення під час здійснення попереднього габаритно-вагового контролю на стаціонарних або автоматичних зважувальних пунктах факту перевищення установлених габаритно-вагових параметрів здійснюється точний габаритно-ваговий контроль.

За результатами точного габаритно-вагового контролю на стаціонарному або пересувному пункті водієві транспортного засобу видається довідка результатів здійснення контролю із зазначенням часу і місця його проведення, а на запит водія - міжнародний сертифікат зважування вантажних транспортних засобів, якщо пункт габаритно-вагового контролю уповноважений видавати такі сертифікати.

Згідно п. 21 Порядку, у разі виявлення факту перевищення хоча б одного вагового та/або габаритного нормативного параметра більш як на 2 відсотки подальший рух транспортного засобу забороняється до внесення плати за його проїзд автомобільними дорогами загального користування (далі - плата за проїзд). Плата за проїзд великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу, що рухався без відповідного дозволу, здійснюється у подвійному розмірі за пройдену частину маршруту по території України.

У разі здійснення руху з порушенням умов, визначених у дозволі на рух, подвійний розмір застосовується в частині перевищення фактичних показників над показниками, визначеними у дозволі, за пройдену частину маршруту.

Довідка про здійснення габаритно-вагового контролю та/або сертифікат зважування, або документ щодо внесення плати за проїзд є чинними протягом усього маршруту.

У разі наявності підозри щодо перевищення нормативних габаритно-вагових параметрів транспортного засобу, працівники пунктів габаритно-вагового контролю проводять його повторне зважування.

Пунктом 29 Порядку визначено, що плата за проїзд великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів, що використовуються для перевезення вантажів з метою запобігання чи ліквідації надзвичайних ситуацій або наслідків стихійного лиха за узгодженими маршрутами, не стягується.

Як вбачається з позовної заяви та письмових пояснень водія від 15.01.2016 року, водієм ОСОБА_2 надались працівникам Укртрансінспекції документи, що вантаж (лісоматеріали) направляється для спорудження лінії оборони під м. Маріуполь, тому позивач вважає, що у даному випадку підпадає під дію п. 29 Порядку.

Проте суд апеляційної інстанції не приймає дане твердження позивача, оскільки відповідно до встановлених норм Порядку, проїзд великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів здійснюється лише на підставі узгодженого маршруту, але під час розгляду даної справи у судах першої та апеляційної інстанції, позивачем не надано доказів на підтвердження зазначених обставин.

Як вже зазначалось, актом проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом № 044731 від 02.10.2015 року встановлено порушення, відповідальність за яке передбачена статтею 60 Закону України "Про автомобільний транспорт" - надання позивачем послуг з перевезення вантажів автомобільним транспортом з перевищенням вагових обмежень на задню здвоєну вісь, яка складає 20,400т., при допустимій 16000т., перевантаження складає 4400т., без оформлених документів передбачених ст. 48 Закону України "Про автомобільний транспорт", а саме відсутній дозвіл, який дає право на рух автомобільними дорогами України з перевантаженням, виданий компетентними уповноваженими органами.

Відповідно до п. 21 «Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті» передбачено, що у разі виявлення в ході перевірки транспортного засобу порушення законодавства про автомобільний транспорт посадовими особами, що провели перевірку, складається акт за формою згідно з додатком 3.

Про результати перевірки транспортного засобу (відсутність порушення або зазначення номера складеного акта) посадова особа робить запис у дорожньому листі (за наявності такого) із зазначенням дати, часу, місця перевірки, свого прізвища, місця роботи і посади, номера службового посвідчення та ставить свій підпис, а у разі проведення перевірки виконання Європейської угоди ставить відповідний відбиток печатки на реєстраційному листку режиму праці та відпочинку водіїв (у разі наявності).

Відповідно до п. 25 Порядку справа про порушення розглядається в органі державного контролю за місцезнаходженням суб'єкта господарювання або за місцем виявлення порушення (за письмовою заявою уповноваженої особи суб'єкта господарювання) не пізніше ніж протягом двох місяців з дня його виявлення.

Згідно з п.п. 26-27 Порядку справа про порушення розглядається у присутності уповноваженої особи суб'єкта господарювання. Про час і місце розгляду справи про порушення уповноважена особа суб'єкта господарювання повідомляється під розписку чи рекомендованим листом із повідомленням.

У разі неявки уповноваженої особи суб'єкта господарювання справа про порушення розглядається без її участі.

За наявності підстав керівник органу державного контролю або його заступник виносить постанову про застосування адміністративно-господарських штрафів, яка оформляється згідно з додатком 5.

Таким чином, за наявністю порушень суб'єктом господарювання законодавства про автомобільний транспорт, керівник органу державного контролю або його заступник виносить постанову про застосування адміністративно-господарських штрафів.

Статтею 60 Закону України "Про автомобільний транспорт" встановлено, що за порушення законодавства про автомобільний транспорт до автомобільних перевізників застосовуються адміністративно-господарські штрафи, зокрема за надання послуг з перевезень пасажирів та вантажів без оформлення документів, перелік яких визначений статтями 39 та 48 цього Закону, - штраф у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стосовно посилань апелянта на те, що суд першої інстанції, після заміни відповідача по справі, повинен був передати справу до іншого адміністративного суду, так як новий відповідач територіально перебуває у м.Києві, колегія суддів зазначає наступне.

В даному випадку судом першої інстанції були застосовані приписи не ч.1 ст.52 КАС України, а була застосована норма ст.55 КАС України.

За таких обставин, з огляду на відсутність відповідної заяви позивача, суд виходячи із положень ч.5 ст.19 КАС України розглянув справу із дотриманням правил територіальної підсудності.

Враховуючи викладене, суд апеляційної інстанції погоджується з висновком суду першої інстанції про те, що постанова про застосування адміністративно-господарського штрафу №036612 від 17.11.2015 року винесена відповідачем на підставі, в межах повноважень, та у спосіб, що передбачені Конституцією та діючими законами України.

Враховуючи встановлені по справі обставини колегія суддів вважає, що рішення Донецького окружного адміністративного суду прийняте із дотриманням норм матеріального та процесуального права.

Доводи викладені в апеляційній скарзі не спростовують висновків суду 1 інстанції і підстави для скасування постанови відсутні.

На підставі викладеного, керуючись статтями: 9, 11, 160, 167, 184, 195, 197, 198, 200, 205, 206, 211, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційний суд,-

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Степ» на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 16 лютого 2016 року у справі № 805/5094/15-а - залишити без задоволення, а постанову суду першої інстанції - без змін.

Ухвала прийнята за наслідками розгляду в письмовому проваджені набирає законної сили через п'ять днів після направлення її копії особам, які беруть участь у справі, та може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили.

Головуючий суддя Д.В. Ляшенко

Судді Л.В. Ястребова

І.Д. Компанієць