ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98
_____________
У Х В А Л А
"22" березня 2016 р.Справа № 5/59-б-10
Господарський суд Хмельницької області у складі головуючого судді Грамчука І.В. при секретарі судового засідання Сороці Д.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи
За заявою : Державної податкової інспекції у м.Хмельницькому Головного управління ДФС у Хмельницькій області
про визнання банкрутом приватного підприємця ОСОБА_1 м. Хмельницький
За участю представників сторін:
кредиторів: Цимбал Н.П., Овчарук К.С. - за довіреностями
боржника: не з'явився
ліквідатор: арбітражний керуючий Чернецька А.А.
Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 19.04.2010р. порушено провадження у справі № 5/59-Б-10 про визнання банкрутом приватного підприємця ОСОБА_1 м. Хмельницький відповідно до норм ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Постановою господарського суду Хмельницької області від 16.06.2010р. боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру приватного підприємця ОСОБА_1 м. Хмельницький строком до 01.10.2010р. та призначено ліквідатором майна боржника арбітражного керуючого Кудельського В.П. м. Хмельницький, якого зобов'язано скласти ліквідаційний баланс та подати його разом із звітом про свою діяльність господарському суду для затвердження.
Оголошення про визнання підприємця банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури у справі № 5/59-Б-10 опубліковано в газеті «Хмельницькі оголошення» від 30.08.2010р. №№ 33-35 (225-227), що підтверджується наявною у матеріалах справи копією (т.1 а.с.87).
В ході судового розгляду ухвалою від 19 жовтня 2010р. провадження у справі № 5/59-Б-10 за заявою Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому про визнання банкрутом приватного підприємця ОСОБА_1 ід.код НОМЕР_1 (АДРЕСА_1) суд зупиняв, надіславши її матеріали прокурору м. Хмельницького прокуратури Хмельницької області для організації перевірки і прийняття рішення в порядку ст. 97 КПК України з приводу наявності можливого складу злочину в діях/бездіяльності відповідних посадових осіб Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому в межах ліквідаційної процедури приватного підприємця ОСОБА_1 м .Хмельницький, а також діях фізичної особи -підприємця ОСОБА_1 за ст.ст. 218-222 Кримінального кодексу України.
В послідуючому судом отримано клопотання арбітражного керуючого Кудельського В.П. про необхідність припинення його повноважень ліквідатора через погіршення стану здоров'я, а також повідомлення начальника Хмельницького МВ УМВС України в Хмельницькій області про прийняття рішення про відмову в порушенні кримінальної справи на підставі п.2 ст.6 КПК України (за відсутністю складу злочину), а тому провадження у справі поновлено з призначенням для розгляду по суті та витребуванням в прокурора м. Хмельницького прокуратури Хмельницької області матеріалів перевірки в порядку ст. 97 КПК України з приводу наявності можливого складу злочину в діях/бездіяльності відповідних посадових осіб Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому в межах ліквідаційної процедури приватного підприємця ОСОБА_1 м .Хмельницький, а також діях фізичної особи -підприємця ОСОБА_1 за ст.ст. 218-222 Кримінального кодексу України.
Окремою ухвалою від 24.02.2011р. суд задовольнив клопотання арбітражного керуючого Кудельського В.П. (вх. № 01-24/12639 від 16.12.2010р.) щодо припинення його повноважень в межах ліквідаційної процедури у справі № 5/59-Б-10 про визнання банкрутом приватного підприємця ОСОБА_1 м. Хмельницький.
Надалі ухвалами від 29 липня 2011р. суд за поданням Хмельницького обласного сектору з питань банкрутства призначив ліквідатором у справі № 5/59-Б-10 за заявою Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому про визнання банкрутом приватного підприємця ОСОБА_1 ід.код НОМЕР_1 (АДРЕСА_1) арбітражного керуючого Чернецьку Аллу Анатоліївну (ліцензія серії АВ №158528 від 10.01.2007р., АДРЕСА_2), продовживши строк ліквідації до 1 листопада 2011р.
Послідуючими ухвалами господарського суду області було неодноразово продовжено строк ліквідаційної процедури, востаннє до 01.04.2015р. із зобов'язанням ліквідатора забезпечити завершення ліквідації банкрута до закінчення строку ліквідаційної процедури, скласти ліквідаційний баланс та подати його разом зі звітом суду для затвердження.
Відповідно до отриманих судом матеріалів Комітетом кредиторів підприємства (протокол засідання комітету кредиторів № 1 від 12.12.2012р.) (т.3 а.с.139-140) прийнято рішення про встановлення оплати послуг арбітражного керуючого Чернецької А.А. в розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожен місяць здійснення нею своїх повноважень.
У відповідності п.14 ст.31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", встановлений кредиторами розмір оплати послуг арбітражного керуючого підлягає затвердженню господарським судом, а тому окремою ухвалою від 17.12.2012р. суд затвердив арбітражному керуючому Чернецькій Аллі Анатоліївні, АДРЕСА_2 (ліцензія серії АВ № 600624 від 16.01.2012р.) ліквідатору приватного підприємця ОСОБА_1 АДРЕСА_1 ід.код НОМЕР_1 оплату послуг у розмірі двох мінімальних заробітних плат щомісячно, за весь період виконання покладених на нього обов'язків.
Додатково окремими ухвалами від 5 лютого 2013р. суд відніс на підприємця оплату витрат по судовому збору з розгляд заяви ініціюючого кредитора - Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому та заяв з майновими вимогами Хмельницького міського центру зайнятості - робочого органу виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, Управління Пенсійного фонду України у м. Хмельницькому, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань у м. Хмельницькому, а також Хмельницького обласного відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тичасової втрати працездатності, що загалом складає 10 323 грн.
При цьому окремою ухвалою від 28 липня 2015р. суд відмовив у задоволенні клопотання представника за довіреністю АТ «УкрСиббанк» (вх. № 05-06/1164/14 від 12.12.2014р.) в частині припинення спрощеної процедури ліквідації з переходом до загальних судових процедур за Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", оскільки попередньо комітетом кредиторів у справі шляхом дискусій та обговорень прийнято рішення про недоцільність припинення процедури ліквідації, що передбачена ст.52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» та перехід до загальних процедур. Натомість одноголосно прийнято рішення повторно звернутись з клопотанням до господарського суду Хмельницької області щодо затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу у справі №5/59-Б-10 ФОП ОСОБА_1, а також про недоцільність припинення процедури ліквідації що передбачена ст.52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» та переходу до загальних процедур.
На адресу суду області від ліквідатора - Чернецької А.А. надійшов ліквідаційний баланс станом на грудень 2014р., звіт про проведену роботу щодо ліквідації ФОП ОСОБА_1 та клопотання про стягнення з кредиторів пропорційно заявлених вимог оплати послуг арбітражного керуючого Чернецької А.А. ліквідатора ФОП ОСОБА_1 за весь період виконання покладених обов'язків у розмірі 95 275,38 грн., тоді як з посиланням на протокол № 5 комітету кредиторів від 05.05.2015р.у справі № 5/59-Б-10 (т.5 а.с.4-6) розрахунок оплати послуг арбітражного керуючого було уточнено до розміру 100 538 грн. з дати призначення Чернецької А.А. ліквідатором у справі (29.07.2011р.) до дати завершення ліквідаційної процедури (01.04.2015р.). Ухвалою суду ліквідаційний баланс банкрута, звіт про проведену роботу та клопотання ліквідатора про стягнення оплати послуг призначено до розгляду в установленому законом порядку.
Безпосередньо в судовому засідання ліквідатор - арбітражний керуючий Чернецька А.А. просила суд затвердити поданий нею звіт та ліквідаційний баланс банкрута, виключити останнього з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців боржника, провадження у справі припинити, а також стягнути з кредиторів кошти на оплату праці пропорційно визнаних їх грошових вимог.
Повноважні представники кредиторів в судовому засіданні проти затвердження звіту про проведену роботу у справі про банкрутство Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 та ліквідаційного балансу банкрута не заперечували, та просять суд їх затвердити, припинивши провадження у справі.
Вислухавши прибулих до суду повноважних представників кредиторів та ліквідатора, дослідивши наявні в матеріалах справи докази, розглядом Звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута, судом встановлено наступне :
Фізична особа ОСОБА_1, як суб'єкт підприємницької діяльності, зареєстрований виконавчим комітетом Хмельницької міської ради 24.05.2006р., ідентифікаційний номер НОМЕР_1, за місцем проживання : АДРЕСА_1.
Постановою суду від 16.06.2010р. визначено грошові вимоги ініціюючого кредитора - Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому до боржника Приватного підприємця ОСОБА_1, м. Хмельницький в сумі 2 768,26 грн. Ухвалами суду від 05.02.2013р. віднесено на боржника - приватного підприємця ОСОБА_1 м. Хмельницький, оплату витрат по судовому збору у сумі 5 735 грн., оплату витрат по судовому збору у сумі 1 147 грн. за розгляд заяви із грошовими вимогами Хмельницького міського центру зайнятості - робочого органу виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття м. Хмельницький, оплату витрат по судовому збору у сумі 1 147 грн. за розгляд заяви із грошовими вимогами Управління Пенсійного фонду України у м. Хмельницькому, оплату витрат по судовому збору у сумі 1 147 грн. за розгляд заяви із грошовими вимогами Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань у м. Хмельницькому, оплату витрат по судовому збору у сумі 1 147 грн. за розгляд заяви із грошовими вимогами Хмельницького обласного відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності м. Хмельницький.
У відповідності до абз.3 п. 1-1 Прикінцевих та Перехідних положень Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 22.12.2011р. № 4212-VI положення цього Закону, що регулюють ліквідаційну процедуру, застосовуються господарськими судами під час розгляду справ про банкрутство, провадження у яких порушено до набрання чинності цим Законом, якщо на момент набрання ним чинності господарським судом не було прийнято постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури".
Оскільки постанову у справі винесено до набрання чинності нової редакції Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в межах справи про банкрутство приватного підприємця ОСОБА_1, м. Хмельницький застосовуються положення Закону, в редакції, що мала місце на час винесення постанови у справі.
У відповідності до Звіту ліквідатора про проведену роботу в межах справи № 5/59-Б-10 (вх. № 05-06/1181/14 від 17.12.2014р.) ліквідатором - арбітражним керуючим Чернецькою А.А. в ході проведення ліквідаційної процедури у справі № 5/59-Б-10 здійснено наступні заходи :
- згідно вимог п. 5 ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" для встановлення можливої кредиторської заборгованості ліквідатором повідомлено всіх відомих кредиторів боржника, а саме : Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України відділення виконавчої дирекції фонду в м. Хмельницькому ; Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Хмельницького обласного відділення виконавчої дирекції, Хмельницький міський центр зайнятості, ПАТ "УкрСиббанк" м. Харків, Управління Пенсійного фонду України у м. Хмельницькому, ДПІ у м.Хмельницькому.
- відповідно до пп. 4-6 ст. 3-1 Закону "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ліквідатором в реєструючі органи направлено запити щодо виявлення майна банкрута, а саме до : Головного управління статистики у Хмельницькій області ; Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому, Управління Держкомзему у Хмельницькому районі, Управління Державної автомобільної інспекції Управління МВС України в Хмельницькій області ; Державної інспекції сільського господарства в Хмельницькій області ; КП "Хмельницьке БТІ" ; прокуратури м. Хмельницького та прокуратури м. Бровари; Державної митної служби України ; ГУ Держземагенства у Хмельницькій області, Інспекцію державного технічного нагляду Хмельницької облдержадміністрації, тощо.
В межах встановленого строку, відповідно до норм п. 5 ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ліквідатором отримано заяви з вимогами до банкрута від кредиторів :
- Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України відділення виконавчої дирекції фонду в м. Хмельницькому, грошові вимоги в сумі - 319,86 грн. (заява № 604/03 від 16.08.2011р.);
- Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Хмельницького обласного відділення виконавчої дирекції, грошові вимоги в сумі 333,20 грн. (заява № 2167-08 від 12.08.2011р.);
- Хмельницького міського центру зайнятості, грошові вимоги в сумі 166,60 грн.
- ПАТ "УкрСиббанк" м.Харків, грошові вимоги в сумі 284 536,35 грн.
- Управління Пенсійного фонду України у м.Хмельницькому, грошові вимоги в сумі 11 224,64 грн.
- ДПІ у м.Хмельницькому, грошові вимоги в сумі 2 768,26 грн.
Заявлені вимоги розглянуті ліквідатором, визнані в повному обсязі та включені до ліквідаційного балансу.
При цьому згідно довідки Хмельницького БТІ від 15.08.2011р. нерухомість за ОСОБА_1 не зареєстрована.
Тоді як згідно довідки УДАІ УМВС України від 18.08.2011 р. № 5/56-13186 встановлено, що 10.08.2008 року зареєстровано за ОСОБА_1 транспортний засіб придбаний в торговій організації в розстрочку FІАТ Doblo, державний номер НОМЕР_11, техпаспорт НОМЕР_12, двигун № НОМЕР_2, 2008 року випуску, колір синій. Відповідно до бази даних техоглядів автомобіль пройшов державний технічний огляд 10.07.2008 року.
17.08.2011 року адресне бюро УМВС України в Хмельницькій обл. повідомило, що ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2 з 22.09.2005 року прописаний у АДРЕСА_1.
На дану адресу (АДРЕСА_1) арбітражним керуючим було направлено листа щодо виконання вимог п.2 ст. 25 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". Проте ОСОБА_1 не з'явився, документів, матеріальних цінностей не передав лист повернувся із відміткою "Укрпошти" - повернуто по закінченню терміну зберігання.
В ході візиту за вищевказаною адресою арбітражному керуючому було повідомлено про те що по АДРЕСА_1, проживають ОСОБА_7 (власник квартири) та ще п'ять осіб окрім ОСОБА_1
Згідно листа від 08.09.2011 року № 37-02/185 інспекція Державного технічного нагляду повідомила про відсутність зареєстрованої техніки за боржником.
Згідно даним по номеру ДРФО ДПА України відповідно до листа Хмельницької ДПІ від 11.08.2011 року № 25307/10/29-015 ОСОБА_1 не є засновником юридичних осіб. Податкова застава по банкруту відсутня. Також ДПІ повідомлено що згідно даних АІС "Реєстр платників податків" ДПІ у м. Хмельницькому за приватним підприємцем ОСОБА_1 обліковувались наступні відкриті рахунки: МФО 300023, ПАТ "Укрсоцбанк", НОМЕР_13, українська гривня, дата відкриття - 18.02.2011; а також МФО 320854, ПАТ "Діамантбанк", 04070, Київ, пл. Контрактова, 10-А, НОМЕР_14, українська гривня, дата відкриття- 20.04.2007.
17.08.2011р. за № 01 - 1346/11 Головне управління Держкомзему у Хмельницькій обл. повідомило що за банкрутом земельні ділянки на праві приватної власності, користування, оренди не зареєстровані.
07.12.2011 року арбітражним керуючим підготовлено та направлено запит до Хмельницької митниці про надання інформації, чи перетинав кордон автотранспорт (зареєстрований за ОСОБА_1.) та чи повертався на територію України, а також відомості (паспортні дані) водіїв, проте 16.12.2011 року своєю відповіддю № 10/1-13/7603 Хмельницька митниця відмовила в наданні такої інформації.
05.01.2012 року ліквідатором було направлено повторно запит до АТ "УкрСиббанку" про надання інформації про майно, яке перебуває в заставі (з відповідним документальним підтвердженням), чи проводилась його реалізація, а також інформацію про залишок коштів на банківських рахунках.
16.01.2012 року арбітражним керуючим підготовлено та направлено листи до прокуратури м. Хмельницького та прокуратури м. Бровари, щодо вжиття заходів прокурорського реагування та розшуку автотранспорту, який перебуває в банківській заставі : автомобіль Volkswagen Саddy, колір ТЗ - синій, рік випуску ТЗ-2008, техпаспорт НОМЕР_15, кузов НОМЕР_16, державний номер НОМЕР_3; автомобіль Fiat Doblo, колір ТЗ - сірий, рік випуску 2008, техпаспорт НОМЕР_12, кузов НОМЕР_18, державний номер НОМЕР_4.
Згідно листа від 25.01.2012 року № 30-31-47 ПАТ "Укрсиббанк" повідомив, що автомобіль Fiat Doblo, колір ТЗ - сірий, рік випуску 2008, техпаспорт НОМЕР_12, кузов НОМЕР_18, державний номер НОМЕР_4 перебуває в банківській заставі та внесений до Державного реєстру обтяжень рухомого майна. А також повідомив, що кошти на р/рахунках відкритих в АТ "Укрсиббанк" відсутні.
27.01.2012 року Броварська міжрайонна прокуратура повідомила, що матеріали справи передано до Броварського МВ (з обслуговування м. Бровари та Броварського району) ГУ МВС України в Київській області.
17.02.2012 року УДАІ УМВС України в Хмельницькій області, що автотранспортний засіб "Volkswagen Caddy" д.н. знак НОМЕР_3 знято з обліку ще в 2008 році, а "Fiat Doblo" д.н. знак НОМЕР_4 орієнтовано на розшук та затримання особовим складом УДАІ.
01.03.2012 року Хмельницький міський відділ міліції УМВС України в Хмельницькій області повідомив, що працівниками Центрального ВМ проводились заходи по встановленню місцезнаходження гр. ОСОБА_1, однак встановити його не вдалось, а тому перевірку по даному факту завершено.
27.03.2012 року повторно до Броварської міжрайонної прокуратури Київської області було направлено матеріали для оголошення в розшук та затримання автомобіля Fiat Doblo, колір ТЗ - сірий, рік випуску 2008, техпаспорт НОМЕР_12, кузов НОМЕР_18, державний номер НОМЕР_4, який знаходиться у заставі.
27.03.2012 року ліквідатором подано клопотання до господарського суду Хмельницької області про витребування з Хмельницької філії інформаційного Центру Міністерства юстиції України витяг з реєстру доручень по ОСОБА_1 на легковий автомобіль Fiat Doblo, колір ТЗ -сірий, рік випуску 2008, техпаспорт НОМЕР_12, кузов НОМЕР_18, державний номер НОМЕР_4.
Згідно витягу реєстру доручень по гр. ОСОБА_1, 08.08.2009 року згідно доручення ОСОБА_1 передано право керування автомобілем Fiat Doblo, який перебуває в банківській заставі.
Враховуючи дані обставини, арбітражний керуючий звернулась до прокуратури : витребувати у приватного нотаріуса Кутової Т.А. копію доручення згідно, якого право керування автомобілем Fiat Doblo, який перебуває в банківській заставі, було передано гр. ОСОБА_9; витребувати у приватного нотаріуса Кутової Т.А паспортні дані гр. ОСОБА_1 (або місце останньої реєстрації) та гр. ОСОБА_9; опитати гр. ОСОБА_9 та вилучити майно автомобіль Fiat Doblo, (який перебуває в банківській заставі) колір ТЗ-срий, рік випуску 2008, техпаспорт НОМЕР_12, кузов НОМЕР_18, державний номер НОМЕР_4; в разі відсутності автомобіля в гр. ОСОБА_9, встановити, кому передано автотранспорт та оголосити його розшук.
Окрім того ухвалами суду від 7 травня 2012р. господарський суд задовольнив клопотання ліквідатора Чернецької А.А. про витребування доказів та в порядку ст.38 ГПК України зобов'язав управління Пенсійного фонду України в м.Хмельницькому надати відомості персоніфікованого обліку по гр. ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 (АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_20) для встановлення його останнього місця роботи на території України (з зазначенням назви та адреси підприємства, установи, організації), а також зобов'язав Хмельницьку філію інформаційного центру Міністерства юстиції України надати витяг з Реєстру доручень по гр. ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 (АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_20) на легковий автомобіль FIAT Doblo, 2008 р.в., шасі НОМЕР_21, державний номер НОМЕР_4 та інший можливий автотранспорт.
08.06.2012 року ліквідатором повторно направлено запит до УДАІ УМВС України в Хмельницькій області, шодо вжиття заходів по розшуку, арешту та затримання автотранспорту зареєстрованого за ОСОБА_1
10.07.2012 року арбітражним керуючим втретє (в зв'язку з відсутністю відповіді на попередні звернення) направлено листа до Броварської міжрайонної прокуратури Київської області з вимогою вжити заходів прокурорського реагування, а саме : витребувати у приватного нотаріуса Кутової Т.А. копію доручення згідно, якого право керування автомобілем Fiat Doblo, який перебуває в банківській заставі, було передано гр. ОСОБА_9; витребувати у приватного нотаріуса Кутової Т.А паспортні дані гр. ОСОБА_1 (або місце останньої реєстрації) та гр. ОСОБА_9; опитати гр. ОСОБА_9 та вилучити майно автомобіль Fiat Doblo (який перебуває в банківській заставі) колір ТЗ-сірий, рік випуску 2008, техпаспорт НОМЕР_12, кузов НОМЕР_22, державний номер НОМЕР_4; в разі відсутності автомобіля в гр. ОСОБА_9, встановити, кому передано автотранспорт та зобов'язати УДАІ УМВС в Київській області внести в базу даних "Арешт по Україні" відмітку про необхідність затримання автомобіля Fiat Doblo колір ТЗ-сірий, рік випуску 2008, техпаспорт НОМЕР_12, кузов НОМЕР_18, державний номер НОМЕР_4.
10.07.2012 року арбітражним керуючим направлено запит до УДАІ УМВС України в Хмельницькій області з проханням внести в базу даних "Арешт по Україні" відмітку про необхідність затримання автомобіля Fiat Doblo колір ТЗ-сірий, рік випуску 2008, техпаспорт НОМЕР_12, кузов НОМЕР_18, державний номер НОМЕР_4, зареєстрований за ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1, оскільки даний автотранспорт знаходиться у заставі. Так, як відповіді не отримано 16.08.2012 року арбітражним керуючим втретє направлено листа до УДАІ УМВС України в Хмельницькій області. Своїм листом від 28.08.2012 року № 5/11544 відділ РЕВ ДАІ з обслуговування м. Хмельницького, Хмельницького та Волочиського районів УДАІ УМВС України в Хмельницькій області повідомив, що 28.08.2012 року на автомобіль Fiat Doblo, техпаспорт НОМЕР_12, кузов НОМЕР_18, державний номер НОМЕР_4, д. 5918056 накладено арешт.
15.11.2012р. надійшла відповідь з прокуратури м. Бровари про те, що на підставі ст. 97 КПК направлені матеріали перевірки до Хмельницького МВ ГУ МВС України.
07.11.2012 року листом №10310/25.1-01.2 ПАТ "Діамантбанк" повідомив, що рахунок, котрий обліковується за банкрутом закрито.
25.02.2013 року направлено лист начальнику МВ УМВС України про надання матеріалів щодо перевірки згідно заяви по неправомірних діях ОСОБА_1
01.04.2013р. арбітражний керуючий повторно звернулась до МВ ГУМВС України та до прокуратури м. Хмельницького щодо надання матеріалів за її заявою про перевірку щодо неправомірних дій з боку ОСОБА_1, проте знову відповіді не надійшло.
01.04.2013 року арбітражний керуючий звернулась з вищевказаною заявою до прокуратури м. Бровари.
04.04.2013 року прокуратура м.Хмельницького перенаправила заяву до ХМВ УМВС України в Хмельницькій області.
05.04.2013 року ХМВ УМВС України в Хмельницькій області заяву перенаправила до Броварського МВ ГУМВС України в Київській області.
23.04.2013 року Броварська міжрайонна прокуратура Київської області повідомила що всі матеріали направлені до ХМВ УМВС України в Хмельницькій області.
28.05.2013 року під №104 ліквідатором направлено лист - заяву до УДАІ УМВС України в Київській області щодо затримки заставного автомобіля.
Повторно 28.05.2012 року під № 103 арбітражним керуючим було направлено вимоги до МВ ГУ МВС України та до прокуратури м. Хмельницького щодо надання матеріалів за заявою по перевірці щодо неправомірних дій з боку ОСОБА_1
05.06.2013року за № 19-2530-08 прокуратурою Хмельницької області надіслано звернення до прокуратури м. Хмельницького.
УДАІ ГУ УМВС України в Київській області листом №18/7860 від 14.06.2013 року повідомило про те, що автомобіль Фіат Добло НОМЕР_4 згідно даних автоматизованої інформаційно-пошукової системи УДАІ ГУМВС України в Київській області серед зареєстрованих не значиться.
Міський відділ внутрішніх справ м. Хмельницького листом від 14.06.2013 року № 6145 щодо надання копії рішення за результатами перевірки на підставі звернення, яке зареєстровано в журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про вчиненні кримінальні правопорушення та інші подій під № 1701 повідомив, що в ході перевірки ознак злочину в діях ОСОБА_1 не виявлено.
Направлено лист повторно до УДАІ УМВСУ в Київській області щодо затримки заставного автомобіля.
21.07.2014р. № 121 арбітражний керуючий звернулась до УДАІ в Хмельницькій області щодо повідомлення результатів проведення затримання та розшуку автотранспортного засобу.
У відповідності до листа Департаменту льотної придатності Державної авіаційної служби України № 21.1.22-13194 від 27.07.2015р. повідомлено, що у Державному реєстрі цивільних повітряних суден України за приватним підприємцем ОСОБА_1 повітряні судна ніколи не були зареєстровані.
Листом від 28.10.2015р. №7-2321 Державна інспекція сільського господарства в Хмельницькій області повідомила, що станом на 26.10.2015р. згідно уніфікованої автоматизованої електронно-облікової системи за ОСОБА_1 тракторів та сільськогосподарської техніки не зареєстровано.
При цьому ухвалою суду від 11 лютого 2015р. з метою перевірки повноти відображеної ліквідатором у Звіті та ліквідаційному балансі у справі інформації, суд в порядку ст.ст. 38, 65 ГПК України витребував відомості щодо можливих активів приватного підприємця ОСОБА_1 ід.код НОМЕР_1 (АДРЕСА_1) з :
- Державної авіаційної служби України (01135, м. Київ, проспект Перемоги, 14) ;
- Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті (01135, м. Київ, проспект Перемоги, 14) ;
- Державної комісії з цінних паперів фондового ринку України (01010, м. Київ, вул. Московська,8 корпус 30);
- Державної митної служби України (04119, м. Київ, вул.. Дегтярівська, 11-г);
- Державного підприємства "Український інститут промислової власності", філія "Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг (01113, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26) ;
- Державного земельного агентства у Хмельницькій області, Головне управління державного земельного агентства (29000, м. Хмельницький, вул. Інститутська, 4/1) ;
- Державної інспекції сільського господарства у Хмельницькій області (29000, м. Хмельницький, вул. Примакова, 9), а також щодо руху коштів на відкритих приватному підприємцю ОСОБА_1 ід.код НОМЕР_1 (АДРЕСА_1) банківських рахунках у відділенні Юні Кредит Банку у м. Бровари Київської області, уповноваживши на одержання таких доказів заінтересовану сторону (ініціюючого кредитора) - ДПІ у м.Хмельницькому Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області, додатково попередивши керівників відмічених установ про визначену законом відповідальність за невиконання вимог суду.
На час проведення судового засідання відомостей щодо належного підприємцю майна судом та ініціюючим кредитором не отримано, тоді як за довідкою в.о.начальника управління Бек-офісу бізнесів Північного регіону (м. Київ) останній рух коштів по рахунку підприємця НОМЕР_23 мав місце у 2008р., а по рахунку НОМЕР_24 рух коштів за період з моменту відкриття по 20.07.2015р. не відбувався.
Статтею 52 ЦК України, що регламентує цивільно-правову відповідальність фізичної особи - підприємця, закріплено, що фізична особа - підприємець відповідає за зобов'язаннями, пов'язаними з підприємницькою діяльністю, усім своїм майном, крім майна, на яке згідно із законом не може бути звернено стягнення, а тому оскільки відповідно до п. 8.3 та п.8.5 Договору про надання споживчого кредиту та заставу транспортного засобу № 11370903000 від 11.07.2008 року укладеного між ПАТ "Укрсиббанк" та громадянином України ОСОБА_1 - банк має право стягнення на предмет застави в позасудовому порядку в межах якого при зверненні стягнення в позасудовому порядку, банк має право на передачу застави у власність банку в рахунок виконання забезпеченого заставою зобов'язання.
Враховуючи вищевикладене, ліквідатором ФОП ОСОБА_1 арбітражним керуючим Чернецькою А.А. прийнято рішення про передачу ПАТ "Укрсиббанк" як банку - заставоутримувачу (на баланс) в рахунок виконання забезпеченого заставою зобов'язання визнаного ліквідатором у межах справи № 5/59-Б-10 в сумі 284 536,35 грн. автомобіль Fiat Doblo колір ТЗ-сірий, рік випуску 2008, техпаспорт НОМЕР_12, кузов НОМЕР_18, державний номер НОМЕР_4, двигун № НОМЕР_8, про що повідомлено комітет кредиторів за протоколом засідання № 6 від 14 липня 2015р. (т.5 а.с. 18).
З врахуванням відзначеного, як вбачається з матеріалів справи, загальна сума кредиторських вимог банкрута, які встановлені ліквідатором і включені до ліквідаційного балансу, становить 25 135,56 грн. Сума погашених вимог становить 25 135,56 грн., з яких Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України відділення виконавчої дирекції фонду в м.Хмельницькому в сумі 319,86 грн., Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Хмельницького обласного відділення виконавчої дирекції в сумі 333,20 грн., Хмельницький міський центр зайнятості в сумі 166,60 грн., Управління Пенсійного фонду України у м.Хмельницькому в сумі 11 224,64 грн., ДПІ у м.Хмельницькому Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області в сумі 2 768,26 грн., судовий збір в сумі 10 323 грн.
Ліквідаційний баланс свідчить про відсутність у банкрута майна, необхідного для задоволення вимог кредиторів.
В ході проведення ліквідаційної процедури майна боржника-банкрута, від реалізації якого можливе покриття витрат, пов'язаних з провадженням у справі про банкрутство та погашення кредиторської заборгованості виявлено не було.
Через відсутність майна реалізація матеріальних цінностей банкрута - Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 не проводилась.
Згідно протоколу № 5 від 05.05.2015р. зборами комітету кредиторів у справі №5/59-Б-10 затверджено звіт ліквідатора про проведену роботу під час ліквідаційної процедури та ліквідаційний баланс ФОП ОСОБА_1.
В судовому засіданні ліквідатор та присутні повноважні представники кредиторів просили суд звіт про виконану роботу та ліквідаційний баланс боржника затвердити, виключити з ЄДРЮОФОП ФОП ОСОБА_1 та провадження по справі № 5/59-Б-10 припинити, тоді як на стадії розгляду та затвердження судом вищезгаданих документів у відповідності до копії Свідоцтва про смерть серія НОМЕР_25 від 15.05.2015р., та отриманої ініціюючим кредитором інформації з відділу реєстрації актів цивільного стану по місту Хмельницькому підтверджено факт смерті гр. ОСОБА_1 (НОМЕР_9) АДРЕСА_1. Актовий запис про смерть складений 15.05.2015р. відділом державної реєстрації актів цивільного стану Броварського міськрайонного управління юстиції у Київській області, тоді як смерть фізичної особи підприємця не є підставою для припинення провадження у справі про банкрутство.
Приймаючи дану ухвалу господарським судом враховується наступне.
Згідно з абз. 3 п. 1-1 Прикінцевих та Перехідних положень Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 22.12.2011р. №4212-VI (надалі - Закону), положення цього Закону, що регулюють ліквідаційну процедуру, застосовуються господарськими судами під час розгляду справ про банкрутство, провадження у яких порушено до набрання чинності цим Законом, якщо на момент набрання ним чинності господарським судом не було прийнято постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.
Відповідно до ч. 6 ст. 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", вимоги, що не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.
Зважаючи на викладене вище, господарський суд приходить до висновку, що ліквідатором вжито усіх можливих заходів щодо виявлення та реалізації активів боржника та дотримано вимоги Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" під час проведення ліквідаційної процедури у справі № 5/59-Б-10.
У відповідності до ч. 1 ст. 32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", після завершення усіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додаються передбачені законом докази. Господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки членів комітету кредиторів або окремих кредиторів виносить ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.
Враховуючи, що у боржника відсутні кошти та майно, за рахунок якого боржник зміг би в повному обсязі задовольнити вимоги кредиторів, суд приходить до висновку, що ліквідатором вжито усіх можливих заходів щодо встановлення активів боржника, а також зважаючи на їх відсутність ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора належить затвердити, а боржника виключити з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.
З огляду на викладене, суд вважає за належне провадження у справі № 5/59-Б-10 припинити на підставі п.6 ст. 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Крім того, відповідно до п. 2 ст. 34 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", після винесення судом ухвали про ліквідацію банкрута ліквідатор зобов'язаний забезпечити збереженість архівних документів банкрута і, за погодженням із спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері архівної справи і діловодства або уповноваженою ним архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання.
Що стосується клопотання ліквідатора про стягнення оплати його послуг із визнаних кредиторів, господарським судом враховується наступне.
Згідно ч. 1 ст. 52 Закону, у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань.
В такому випадку провадження у справі про банкрутство здійснюється за спрощеною процедурою без публікації оголошення про порушення справи про банкрутство, без формування реєстру вимог кредиторів, без утворення комітету кредиторів та з переходом у підготовчому засіданні суду до ліквідаційної процедури, визначеної з особливостями, передбаченими ст. 52 вказаного Закону.
Крім того, виходячи з особливостей здійснення спрощеної процедури банкрутства щодо відсутнього боржника, визначених нормами статті 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" про банкрутство, імперативний обов'язок щодо створення комітету кредиторів боржника у справі про банкрутство відсутнього боржника не передбачений. (Аналогічна правова позиція викладена в постанові Вищого господарського суду України по справі № 10/Б-1261 від 09.03.2011р.).
Відповідно до ч. 10, 12-14 статті 3-1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" оплата послуг, відшкодування витрат арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) у зв'язку з виконанням ним своїх обов'язків здійснюються в порядку, встановленому цим Законом, за рахунок коштів, одержаних від продажу майна боржника, або за рахунок коштів кредиторів чи коштів, одержаних у результаті виробничої діяльності боржника. Оплата послуг арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) за період від дня винесення господарським судом ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство і до дня першого засідання комітету кредиторів, на якому встановлюється розмір оплати послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого, здійснюється кредитором або боржником, за заявою якого порушено справу, у максимальному розмірі, визначеному цією статтею.
Оплата послуг арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) за кожен місяць здійснення ним своїх повноважень встановлюється та виплачується в розмірі, встановленому комітетом кредиторів і затвердженому господарським судом, якщо інше не встановлено цим Законом, але не менше двох мінімальних заробітних плат та не більше середньомісячної загробної плати керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи перед порушенням провадження у справі про банкрутство.
Отже, виходячи з приписів ст. 3-1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", призначений у справі про банкрутство арбітражний керуючий виконує покладені на нього судом обов'язки та, відповідно, здійснює діяльність арбітражного керуючого на платній основі.
В подальшому кредитори (комітет кредиторів) повинні прийняти рішення про утворення фонду для оплати послуг та покриття витрат арбітражного керуючого (ліквідатора) за відсутності активів боржника. За відсутності комітету кредиторів звіт арбітражного керуючого про оплату його послуг повинен затверджуватися в судовому засіданні за підсумками ліквідаційної процедури або в окремому судовому засіданні. При цьому суд зобов'язаний вирішити питання про затвердження витрат на оплату послуг ліквідатора та проведення ліквідаційної процедури у справі про банкрутство. Керуючись принципом пропорційності голосів кредиторів кількості їх грошових вимог відповідно до статті 16 Закону, суд вправі застосувати такий принцип до розподілу витрат між кредиторами, пов'язаних з проведенням спрощеної ліквідаційної процедури за відсутності коштів від реалізації майна боржника на проведення ліквідаційної процедури.
Як зазначалося вище, постановою господарського суду від 16.06.2010р. боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру на шість місяців.
Ухвалою суду від 29.07.2011р. ліквідатором у справі №5/59-Б-10 призначено арбітражного керуючого Чернецьку А.А.
Згідно наявних в матеріалах справи доказів, присутні в судових засіданнях повноважні представники ініціюючого кредитора та виявлених ліквідатором кредиторів безпосередньо в судових засіданнях не заперечували щодо продовження строку ліквідаційної процедури у даній справі.
Ухвалами суду ліквідаційну процедуру по справі № 5/59-Б-10 про визнання банкрутом ФОП ОСОБА_1 продовжено до 01.04.2015 року.
Враховуючи вище викладене, господарський суд приходить до висновку про задоволення клопотання ліквідатора про відшкодування їй оплати послуг та необхідність пропорційного покладення на кредиторів у даній справі про банкрутство витрат по оплаті послуг ліквідатора з урахуванням принципу пропорційності заявлених ними та визнаних ліквідатором грошових вимог.
Крім того, при винесенні ухвали судом враховано, що на засіданні комітету кредиторів (протоколу № 5 від 05.05.2015р.), був заслуханий та затверджений звіт ліквідатора про проведену роботу у ліквідаційній процедурі. При цьому ні у даному протоколі ні у наступних претензії з боку комітету кредиторів щодо роботи ліквідатора та надання звітів про проведену роботу відсутні. Також, як вбачається з матеріалів справи, кредиторами в межах справи № 5/59-Б-10 не ставилось питання щодо заміни, заперечення дій або оскарження дій чи бездіяльності ліквідатора Чернецької А.А. у ліквідаційній процедурі ФОП ОСОБА_1 м.Хмельницький.
Судом також враховано, що законодавець не ставить порядок розподілу витрат на оплату послуг ліквідатора в залежність від обсягу діяльності ліквідатора відсутнього боржника, від розміру вимог кожного із кредиторів у справі, майнового стану кожного кредитора у справі про банкрутство відсутнього боржника, правового статусу кредитора (особа, заснована на приватній чи державній формі власності, державний орган, громадська організація тощо), від джерел фінансування того чи іншого кредитора, а також від майнових результатів арбітражного керуючого у справі про банкрутство.
Тобто, невиявлення ліквідатором боржника в процедурі ліквідації останнього майна, інших активів та грошових коштів, за умови встановленого судом факту повноти та належності виконання ним своїх обов'язків у цій процедурі, жодним чином не впливає на оплату його послуг. (Аналогічну позицію відображено у постановах Вищого господарського суду України, зокрема у справах № 7/46-Б-10 від 01.12.2015р., № 2/109-05-4438 від 23.07.2014р., № 21/7б від 21.09.2010р., а також Рівненського апеляційного господарського № 13/17/71-Б від 01.09.2011р., № 7/46-Б-10 від 08.09.2015р., тощо).
Таким чином, вислухавши прибулих до суду повноважних представників учасників судового процесу, дослідивши наявні в матеріалах справи докази та надані в ході судового розгляду пояснення повноважних представників сторін, оцінюючи їх у сукупності суд, керуючись п.11 розділу Х "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 22.12.2011р. № 4212-VІ (в редакції Закону від 02.10.2012р. № 5405-VІ), ст.ст. 3-1, 10, 12, 31, 32, 34, п.6 ст.40, ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 14.05.1992р. №2343-ХІІ (в редакції Закону до 19.01.2013р.), ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", ст.ст. 22, 33-35, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
У Х В А Л И В :
Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, м. Хмельницький, затвердити.
Припинити підприємницьку діяльність Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1.
Провадження у справі № 5/59-Б-10 за заявою державної податкової інспекції у м.Хмельницькому Головного управління ДФС у Хмельницькій області про визнання банкрутом фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, м. Хмельницький припинити.
Зобов'язати державного реєстратора Реєстраційної служби Хмельницького міського управління юстиції виключити з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Фізичну особу-підприємця ОСОБА_1 (АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1).
Зобов'язати ліквідатора - арбітражного керуючого Чернецьку А.А. забезпечити збереженість архівних документів банкрута і за погодженням із спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері архівної справи і діловодства або уповноваженою ним архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання.
Стягнути з Державної податкової інспекції у м.Хмельницькому Головного управління ДФС у Хмельницькій області (29000, м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 12, код 38775997) на користь арбітражного керуючого Чернецької Алли Анатоліївни (АДРЕСА_3, ідентифікаційний код НОМЕР_10) 924,95 грн. (дев'ятсот двадцять чотири грн. 95 коп.) витрат на оплату послуг ліквідатора у справі № 5/59-Б-10. Видати наказ.
Стягнути з Публічного акціонерного товариства "Укрсиббанк" (61050, м. Харків, пр-т Московський, 60, код 09807750) на користь арбітражного керуючого Чернецької Алли Анатоліївни (АДРЕСА_3, ідентифікаційний код НОМЕР_10) 95561,37 грн. (дев'яносто п'ять тисяч п'ятсот шістдесят одна грн. 37 коп.) витрат на оплату послуг ліквідатора у справі № 5/59-Б-10. Видати наказ.
Стягнути з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Виконавчої дирекції Хмельницького обласного відділення (м. Хмельницький, вул. Проскурівська,18, код 00439322) на користь арбітражного керуючого Чернецької Алли Анатоліївни (АДРЕСА_3, ідентифікаційний код НОМЕР_10) 110,59 грн. (сто десять грн. 59 коп.) витрат на оплату послуг ліквідатора у справі № 5/59-Б-10. Видати наказ.
Стягнути з Хмельницького міського центру зайнятості - робочого органу виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (м. Хмельницький, вул. Пилипчука,17/1, код 14169903) на користь арбітражного керуючого Чернецької Алли Анатоліївни (АДРЕСА_3, ідентифікаційний код НОМЕР_10) 60,32 грн. (шістдесят грн. 32 коп.) витрат на оплату послуг ліквідатора у справі № 5/59-Б-10. Видати наказ.
Стягнути з Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України Відділення виконавчої дирекції фонду в м.Хмельницькому (м. Хмельницький, вул. Подільська,3/1 а, код 25921801) на користь арбітражного керуючого Чернецької Алли Анатоліївни (АДРЕСА_3, ідентифікаційний код НОМЕР_10) 110,59 грн. (сто десять грн. 59 коп.) витрат на оплату послуг ліквідатора у справі № 5/59-Б-10.Видати наказ.
Стягнути з Управління Пенсійного фонду України у м.Хмельницькому (м. Хмельницький, вул. Володимирська,49, код 01526313) на користь арбітражного керуючого Чернецької Алли Анатоліївни (АДРЕСА_3, ідентифікаційний код НОМЕР_10) 3770,18 грн. (три тисячі сімсот сімдесят грн. 18 коп.) витрат на оплату послуг ліквідатора у справі № 5/59-Б-10. Видати наказ.
Копію ухвали надіслати: кредиторам, банкруту, Відділу ДВС Хмельницького міськрайонного управління юстиції, державному реєстратору Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Реєстраційної служби Хмельницького міськрайонного управління юстиції, арбітражному керуючому Чернецькій А.А., Головному управлінню статистики у Хмельницькій області, Головному управлінню юстиції у Хмельницькій області.
Суддя І.В. Грамчук
Віддруковано 14 примірників: 1- в справі, 2- заявнику (м. Хмельницький, вул. Театральна,12), 3- боржнику (АДРЕСА_1), 4- ПАТ "Укрсиббанк" м. Харків пр - т Московський,60, 5- арбітражному керуючому Чернецькій А.А. (АДРЕСА_3),6- Державному реєстратору Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Реєстраційної служби Хмельницького міськрайонного управління юстиції, 7 - ПФУ- м.Хмельницький вул. Володимирська,49, 8 - Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Виконавчої дирекції Хмельницького обласного відділення (м. Хмельницький, вул. Проскурівська,18), 9-Хмельницького міського центру зайнятості - робочого органу виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (м. Хмельницький, вул. Пилипчука,17/1,10-Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України Відділення виконавчої дирекції фонду в м.Хмельницькому (м. Хмельницький, вул. Подільська,3/1 а, 11-Управлінню Пенсійного фонду України у м.Хмельницькому (м. Хмельницький, вул. Володимирська,49), 12-Відділу ДВС Хмельницького міськрайонного управління юстиції, 13- Головному управлінню статистики у Хмельницькій області,14- Головному управлінню юстиції у Хмельницькій області