Справа № 458/141/16-а 2-а/458/16/2016 ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 лютого 2016 року суддя Турківського районного суду Львівської області Федитник І.Д., розглянувши в приміщенні Турківського районного суду Львівської області в м. Турка в порядку скороченого провадження відповідно до ст.183-2 КАС України адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Турківському районі Львівської області про поновлення пропущеного строку для звернення до адміністративного суду, визнання неправомірними та протиправними дії по прийнятті рішення про відмову у перерахунку пенсії, зобов"язання здійснити перерахунок та виплату пенсії, -
ВСТАНОВИВ:
Позивачка звернулась до суду з даним позовом посилається на те, що
з 10.05.2000 року являлася пенсіонером по третій групі інвалідності і з 18.06.2012 року звільнена з посади головного спеціаліста управління ПФУ в Турківському районі Львівської області у звязку з виходом на пенсію за віком відповідно до Закону України ,,Про державну службу". 18.06.2012 року призначено пенсію відповідно до ст. 37 Закону України ,,Про державну службу" від 16.12.1993 року.
На момент призначення їй пенсії державного службовця управлінню ПФУ в Турківському районі Львівської області було надано відповідні документи, в тому числі довідку про складові заробітної плати за останні 24 календарних місяці роботи підряд перед зверненням на пенсію, що подається для призначення пенсії відповідно до Закону України ,,Про державну службу" для нарахування пенсії, в яку не були включені суми матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та індексації. Під час роботи в управлінні ПФУ в Турківському районі Львівської області щорічно отримувала матеріальну допомогу на оздоровлення та на вирішення соціально- побутових питань і індексацію заробітної плати, з яких утримувались страхові внески (ЄСВ ).
На дату оформлення пенсії не знала, що надана довідка про складові заробітної плати для нарахування пенсії не містила інформації про матеріальну допомогу на оздоровлення та допомогу на вирішення соціально - побутових питань і індексацію заробітної плати.
Після звернення до управління ПФУ в Турківському районі Львівської
області їй було видано довідку від 29.12.2015 року про складові заробітної плати ( за 24 календарні місяці роботи), що надається для призначення пенсії відповідно до Закону України ,,Про державну службу" форма якої затверджена постановою правління Пенсійного фонду України, в яку включена матеріальна допомога на оздоровлення та вирішення соціально побутових питань і індексація заробітної плати.
29.12.2015 року звернулась в Управління ПФУ в Турківському районі Львівської області із заявою щодо перерахунку пенсії згідно довідки про складові заробітної плати від 29.12.2015 року, в яку включено достовірні відомості про фактично нараховані та сплачені виплати, а саме матеріальна допомога на оздоровлення, матеріальна допомога на вирішення соціально -побутових питань та індексації заробітної плати.
На її заяву на здійснення перерахунку пенсії від 30.12.2015 року Управління ПФУ в Турківському районі Львівської області 05.01.2016 року відмовило їй в перерахунку пенсії згідно довідки про заробітну плату від 29.12.2015 року
З рішенням про відмову у перерахунку пенсії не згідна та вважає його неправомірним та таким, що не відповідає законодавству та порушує її конституційне право на пенсійне забезпечення в розмірі, відповідному її заробітній платі.
За змістом ст. 37 Закону № 3723-12 ( У редакції,чинній на час призначення пенсії ) пенсія державним службовцям призначається в розмірі 90 відсотків від сум їх заробітної плати,на які нараховується збір на обовязкове державне страхування. А з 01.01.2011 року - єдиний внесок на загальнообовязкове державне соціальне страхування.
У ч.1 ст.1 Закону України від 24.03.1995 року ,,Про оплату праці" (далі Закон №108/95-ВР" встановлено, що заробітна плата - це винагорода,обчислена,як правило,в грошовому виразі,яку за трудовим договором роботодавець виплачує працівникові за виконану ним роботу.
Статею 2 цього Закону визначено структуру заробітної плати, до якої входить - основна та додаткова зарплата,а також інші заохочувальні та компенсаційні виплати.
Частиною 2 ст 33 Закону №3723-Х11 передбачено, що заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок.
Згідно ч.7 ст.33 цього ж Закону держслужбовцям можуть установлюватися надбавки за високі досягнення у праці і виконання особливо важливої роботи, доплати за виконання обовязків тимчасово відсутніх працівників та інші надбавки і доплати, а також надаватися матеріальна допомога для вирішення соціально - побутових питань, умови оплати праці держслужбовців, розміри їх посадових окладів, надбавок, доплат і матеріальної допомоги визначається Кабінетом Міністрів України.
Згідно статті 35 Закону №3723-Х11 щорічна відпустка держслужбовцям надається з виплатою допомоги на оздоровлення. Зазначена матеріальна допомога має систематичний характер, оскільки виплачується щорічно і являється обєктом для нарахування і отримання страхових внесків до Пенсійного фонду.
Отже чинне законодавство, як загальне так і спеціальне відносить до складу зарплати також інші виплати. При цьому, слід врахувати, що надбавки, запроваджені нормативно - правовими актами, матеріальна допомога належить до додаткових видів грошового забезпечення і приймається в рахунок при нарахуванні пенсії особам які отримували такі надбавки під час перебування на держслужбі та були звільнені з держслужби після їх запровадження.
Види оплати праці та інших виплат, які враховуються при обчисленні середньомісячної зарплати для перерахунку пенсії не повинні виходити із складової заробітної плати, яку отримував держслужбовець на час виходу на пенсію, оскільки таке зауваження суперечить ст..37-1 Закону № 3723-Х11. Аналіз наведених положень дає підстави для висновку що матеріальна допомога на оздоровлення, допомога для вирішення соціально - побутових питань та індексація входить до системи оплати державних службовців. Крім того ст.66 Закону України від 05.11.1991 року №1788-Х11,,Про пенсійне забезпечення" врегульовано види оплати праці, що враховуються при обчисленні пенсії. Відповідно до ч.1 ст.66 Закону№1788-Х11 до заробітку для обчислення пенсії включаються всі види оплати праці (виплат, доходу) на які нараховується збір на обовязкове державне пенсійне страхування, в межах максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих робітників, оподаткованого доходу (прибутку),сукупного оподаткованого доходу (граничної суми зарплати, доходу) з яких справляються страхові внески до соціальних фондів, що діяла на день одержання зазначеного заробітку.
Ст.41 Закону України від 09.07.2003 року ,,Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування" визначає виплати що враховується в зарплату для застрахованої особи для обчислення пенсії.
Так до такого доходу враховуються суми виплат з отриманих застрахованою особою після набрання чинності цим законом, з яких згідно з цим законом були фактично нараховані та сплачені страхові внески, суми виплат до набрання чинності цим законом у межах сум,на які відповідно до законодавства що діяло раніше,нараховувалися внески на держсоцстрахування або державне пенсійне страхування. За змістом наведених норм суми виплат з яких були фактично нараховані та сплачені страхові внески або збір на обовязкове державне пенсійне страхування,враховується в заробіток для обчислення пенсії,не залежно від того чи входять вони до структури заробітної плати.
Таким чином, висновок управління ПФУ в Турківському районі, про те що матеріальна допомога, на яку нараховувався збір на обовязкове державне страхування, однак яка не включається до заробітної плати держслужбавця, не враховується при обчисленні його пенсії, є наслідком порушення правил застосування норм права - перевагу було надано положенням законів №3723-Х11 та №108/95-ВР які щодо спірних відносин є загальними.У той же час перевагу мають спеціальні норми,що визначають виплати для обчислення пенсії,за наведених обставин ст..41 Закону №1058-1У та ст..66 Закону №1788-Х11.Те саме стосується і сум індексації зарплати, на які теж були нараховані страхові внески на загальнообовязкове пенсійне страхування. Суми індексації є складовою зарплати і входять до складу фонду оплати праці.
У порушення вимог ст.37 Закону №3723-Х11 ст.66 Закону №1788-Х11. відповідачем до заробітку для обчислення пенсії не було включено суми індексації як вид оплати праці на якій нараховувався збір на пенсійне страхування.
Такі висновки викладено в постановах Верховного Суду України від 20 лютого 2012 року,14,28 травня та 6 листопада 2013 року, 03 червня 2014 року та в окремих правових позиціях суддів Верховного Суду України.
Згідно ч.1 ст.244-2 КАС України рішення Верховного Суду України, прийняте за результатами розгляду заяви про перегляд судового рішення з мотивів неоднакового застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах^ обовязковим для всіх субєктів владних повноважень,які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт,що містить зазначені норми права та для всіх судів України. Суди зобовязані привести свою судову практику у відповідність з рішенням Верховного Суду України.
Ст. 46 Конституції України передбачено, що громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх в разі повної ,часткової втрати,працездатності,втрати годувальника,безробіття з незалежних від них причин, а також у старості та в інших випадках,передбачених Законом.
Таким чином важає, що відповідно до вище вказаних нормативних актів, її пенсія повинна була обчислюватись із заробітної плати з врахуванням всіх виплат, на які нараховувались страхові внески на загальнообовязкове державне пенсійне страхування.
А відмова у перерахунку пенсії управління ПФУ в Турківському районі Львівської області згідно довідки про складові заробітної плати від 29.12.2015 року, в яку включено достовірні відомості про фактично нараховані та сплачені виплати, а саме матеріальна допомога на оздоровлення, матеріальна допомога на вирішення соціально- побутових питань та індексації заробітної плати є наслідком порушення правил застосування норм права.
Оскільки має право на врахування матеріальної допомоги на оздоровлення,матеріальної допомоги на вирішення соціально - побутових питань та індексація зарплати, які були отримані та з яких сплачено єдиний внесок на загальнообовязкове державне соціальне страхування, при призначенні пенсії по віку 18.06.2012 року, їй стало відомо лише зараз,тому просить поновити строк звернення до суду.
Просить визнати неправомірними та протиправними дії по прийняттю рішення управління ПФУ в Турківському районі Львівської області про відмову у перерахунку пенсії згідно довідки про зарплату від 29.12.2015 року з врахуванням фактично нарахованих та сплачених усіх виплат, в тому числі і сум матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально- побутових питань та індексації зарплати, з яких сплачено єдиний внесок на загальнообовязкове державне соціальне страхування..
Зобовязати Управління ПФУ в Турківському районі Львівської області здійснити перерахунок та виплату пенсії державного службовця, призначеної ОСОБА_1,з врахуванням фактично нарахованих та сплачених усіх виплат, в тому числі сум матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної
допомоги на вирішення соціально - побутових питань та індексації зарплати, з яких сплачено єдиний внесок на загальнообовязкове державне соціальне страхування згідно довідки від 29.12.2015 року про складові заробітної плати починаючи з дати призначення пенсії по віку, тобто з 18.06.2012 року.
Ухвалою Турківського районного суду Львівської області від 17.02.2016 року у задоволенні позовних вимог про поновлення строку звернення до суду відмовити та відкрито скорочене провадження у справі.
Наданими суду письмовими запереченнями відповідач позов не визнав і зазначив, що позивачка 19.06.2012 року звернулася із заявою про перерахунок пенсії по віку відповідно до ст.37 Закону України ,,Про державну службу" від 16.12.1993 року, з цього часу отримує пенсію.
Відповідно до статті 99 КАС України адміністративний позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або іншими законами, а тому враховуючи те, що з дня подачі від 19.06.2012 року з долученою довідкою №6604/02-35 від 19.06.2012 року (яка не містила даних про суми ,,інші виплати") минуло більше 6-ти місяців, позовні вимоги щодо зобов"язання здійснення перерахунку та виплати пенсії позивачу з 18.06.2012 року є безпідставними.
30.12.2015 року позивачка подала заяву про перерахунок пенсії разом із довідкою № 5768/03-14 від 29.12.2015 року (за період з 01.06.2010 року по 31.05.2012 року) про складові заробітної плати і дано відповідь про те, що відмовлено в перерахунку пенсії згідно довідки про заробітну плату №5768/06-35 від 29.12.2015 року. Законом України від 28.12.2014 року ,,Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність деяких законодавчих актів України" внесено зміни до ст.37-1 Закону України ,,Про державну службу " від 16.12.1993 року №3723 -VIII, що визначала умови перерахунку призначених пенсій державним службовцям.Згідно внесених змін умови та порядок перерахунку призначених пенсій державним службовцям визначаються Кабінетом Міністрів України. З 1 червня 2015 року , згідно з пунктом 5 Прикінцевих положень Закону України ,,Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення" від 02.03.2015 року №213, в зв"язку з не ухваленням закону щодо призначення всіх пенсій, зокрема і спеціальних, на загальних підставах, скасовано норми щодо призначення (перерахунку) пенсії відповідно до спеціальних законів, зокрема відповідно до Закону України ,, Про державну службу".
Згідно ст.33 Закону України №3723-VIII заробітна плата державних службовців складається з посадового окладу, премії, доплати за ранг, надбавки за вислугу років та інших надбавок. Умови оплати праці державних службовців, розміри їх посадових окладів, надбавок, доплат і матеріальної допомоги визначаються Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до ст.37 Закону, пенсія державним службовцям призначалася у відсотках від суми їх заробітної плати, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов"язкове пенсійне страхування.
Оскільки матеріальна допомога на оздоровлення та вирішення соціально -побутових питань, грошова винагорода за безперервну працю не належать до інших надбавок, підстав для їх врахування в заробітну плату для визначення
розміру пенсії відповідно до закону немає. Відносно індексації грошових доходів населення то зазначене підвищення не передбачено у законі як складова заробітної плати державного службовця, тому індексацію грошових доходів населення не враховують під час обчислення пенсії відповідно до статті 37 Закону,,Про державну службу" .
Враховуючи на викладені обставини в їх сукупності, вважають, що дії Управління є правомірними та такими, що ґрунтуються на Конституції, законах
України та розяснювальних листах Пенсійного фонду України, а відтак адміністративний позов є безпідставним, необґрунтованим та таким, що не підлягає до задоволення.
Дослідивши обставини справи, всі наявні документи, суд приходить до висновку, що позов підлягає до часткового задоволення, із таких підстав.
Встановлено, що позивачка проживає в ІНФОРМАЦІЯ_1 і перебуває на обліку в Управлінні Пенсійного фонду України у Турківському районі Львівської області із 19 червня 2012 року та отримує пенсію державного службовця.
30.12.2015 року позивачка звернулась в Управління ПФ України в Турківському районі із заявою щодо перерахунку її пенсії згідно з довідкою про складові заробітної плати від 29.12.2015 року за № 5768/03-14 в яку включено достовірні відомості про фактично нараховані та сплачені виплати, а саме: матеріальна допомога на оздоровлення, матеріальна допомога на вирішення соціально - побутових питань та індексація заробітної плати.
Відповідач на заяву від 30.12.2015 року з довідкою про складові заробітної плати від 29.12.2015 року за №5765/03-14 позивачці про здійснення перерахунку пенсії відмовив .
Вимоги позивачки грунтуються положеннями ст.ст 33, 37, 37-1 Закону України "Про державну службу" та поданими доказами: копією паспорта позивачки , довідкою УПФ України в Турківському районі Львівської області від 29.12.2015 року № 5768/03-14 і листом УПФ України в Турківському районі Львівської області, , повідомленням про відмову у перерахуванні пенсії; запереченнями УПФ України в Турківському районі Львівської області,
Відповідно ст. 37 Закону України № 3723-ХІІ ,,Про державну службу" (у редакції, чинній на час призначення пенсії) пенсія державним службовцям призначається в розмірі 90 відсотків від сум їх заробітної плати, на які нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, а з 01.01.2011 року - єдиний внесок на загальнообовязкове державне соціальне страхування.
У ч. І ст.1 Закону України від 24.03.1995 року № 108/95-ВР "Про оплату праці" встановлено, що заробітна плата - це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором роботодавець виплачує працівникові за виконану ним роботу. Ст. 2 цього Закону визначено структуру заробітної плати, до якої входить: основна та додаткова заробітна плата, а також інші заохочувальні та компенсаційні виплати.
Частиною другою ст.33 Закону України ,,Про державну службу" № 3723-ХІІ передбачено, що заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на
державній службі та інших надбавок.
Згідно з ч.7 ст.33 Закону України "Про державну службу" державним службовцям можуть установлюватися надбавки за високі досягнення у праці і виконання особливо важливої роботи, доплати за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників та інші надбавки і доплати, а також надаватися матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, умови
оплати праці державних службовців, розміри їх посадових окладів, надбавок, доплат і матеріальної допомоги визначаються Кабінетом Міністрів України.
Згідно зі ст.35 Закону України "Про державну службу" щорічна відпустка державним службовцям надається з виплатою допомоги на оздоровлення. Зазначена матеріальна допомога має систематичний характер, оскільки виплачується щорічно і є обєктом для нарахування і утримання страхових внесків до Пенсійного фонду.
Відповідно до п.2.3.3 п.2 Інструкції по статистиці заробітної плати, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 13.01.2004 року № 5, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 27.01.2004 року за № 114/8713, матеріальна допомога, що має систематичний характер, надана всім або більшості працівників (на оздоровлення, у зв'язку з екологічним станом) входить до складу фонду оплати праці.
Таким чином, законодавство як загальне, так і спеціальне, відносить до складу заробітної плати також інші виплати. При цьому надбавки, запроваджені нормативно-правовими актами, матеріальна допомога належать до додаткових видів грошового забезпечення і приймається в розрахунок при нарахуванні пенсії лише особам, які отримували такі надбавки під час перебування на державній службі та були звільнені зі служби після їх запровадження.
Види оплати праці та інших виплат, які враховуються при обчисленні середньомісячної заробітної плати для перерахунку пенсії не повинні виходити із складової заробітної плати, яку отримував державний службовець на час виходу на пенсію, оскільки таке звуження суперечить ст. 37-1 Закону України "Про державну службу".
Тобто, матеріальна допомога на оздоровлення, допомога для вирішення соціально-побутових питань та індексація входила до системи оплати праці державного службовця.
Крім того, ст. 66 Закону України від 05.11.1991 року № 1788-ХІІ "Про пенсійне забезпечення" врегульовано види оплати праці, що враховуються при обчисленні пенсій.
Відповідно до ч. 1 ст. 66 Закону України "Про пенсійне забезпечення" № 1788-ХІІ до заробітку для обчислення пенсії включаються всі види оплати праці (виплат, доходу), на які відповідно до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, в межах максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, оподатковуваного доходу (прибутку), сукупного оподатковуваного доходу (граничної суми заробітної плати (доходу), з яких справляються страхові внески (збори) до соціальних фондів, що діяла на день одержання зазначеного заробітку (виплат, доходу).
Ст. 41 Закону України від 09.07.2003 року № 1058-ІУ "Про загальнообов'язкове
державне пенсійне страхування" визначає виплати (доходи), що враховуються в заробітну плату (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії.
До такого доходу (заробітної плати) враховуються: суми виплат, отримуваних застрахованою особою після набрання чинності цим Законом, з яких згідно з цим Законом були фактично нараховані (обчислені) та сплачені страхові внески; суми виплат, отримуваних застрахованою особою до набрання чинності
цим Законом, у межах сум, на які відповідно до законодавства, що діяло раніше, нараховувалися внески на державне соціальне страхування або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.
За змістом наведених норм отримувані застрахованою особою суми виплат, з яких були фактично нараховані та сплачені страхові внески або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, враховуються в заробіток (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії, незалежно від того, чи входять вони до структури заробітної плати.
Висновок Управління ПФ України в Турківському районі Львівської області про те, що матеріальна допомога, на яку нараховувався збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, однак, яка не включається до складу заробітної плати державного службовця, не враховується при обчисленні розміру його пенсії, є наслідком неврахування правил застосування норм права: перевагу було надано положенням Закону України "Про державну службу" № 3723-ХІІ та Закону України "Про оплату праці" № 108/95-ВР, які щодо спірних відносин є загальними. У той же час перевагу мають спеціальні норми, що визначають виплати (доходи) для обчислення пенсії, за наведених обставин стаття 41 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" № 1058-ІУ та стаття 66 Закону України "Про пенсійне забезпечення" № 1788-ХІІ.
Те ж стосується і сум індексації заробітної плати, на які також були нараховані страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. Суми індексації є складовою заробітної плати і входять до складу фонду оплати праці. У порушення вимог ст.37 Закону України ,,Про державну службу" № 3723-ХІІ, ст.66 Закону України "Про пенсійне забезпечення" № 1788-ХІІ відповідачем до заробітку для обчислення пенсії не було включено суми індексації, як вид оплати праці, на який нараховувався збір на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.
Такі висновки викладено в постановах Верховного Суду України № 6-116цс13 від 06.11.2013 року, № 21-125а13 від 14.05.2013 року, № 21-430а11 від 20.02.2012 року.
Згідно з ч.1 ст 244-2 КАС України рішення Верховного Суду України, прийняте за результатами розгляду заяви про перегляд судового рішення з мотивів неоднакового застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих же норм матеріального права у подібних правовідносинах є обов'язковим для всіх суб'єктів владних повноважень, які застосовують у своїй діяльності нормативно - правовий акт, що містить зазначені норми права та для всіх судів України. Суди зобов'язані привести свою судову практику у відповідність з рішеннями Верховного Суду України.
Ст.46 Конституції України передбачено, що громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної,
часткової, або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених Законом.
Відмова у перерахунку пенсії Управлінням ПФ України в Турківському районі Львівської області згідно з довідки про складові заробітної плати , в яку
включено достовірні відомості про фактично нараховані та сплачені виплати, а саме: матеріальна допомога на оздоровлення, матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань та індексація заробітної плати, є наслідком порушення правил застосування норм права.
Посилання відповідача на те, що згідно із Законом України № 76-VIII від 28.12.2014 року ,,Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність деяких законодавчих актів України" із 01.01.2015 року пенсії державних службовців не перераховуються, так як відсутня постанова Кабінету міністрів України щодо перерахунку пенсій державних службовців, суд не може прийняти до уваги, так як відсутність нормативного акту звужує права позивачки, а також права на час призначення пенсії.
Згідно зі ст.22 Конституції України при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
Керуючись ст.ст.99,159-163,183-2 КАС України, законами України ,,Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування, ,,Про державну службу", ,,Про оплату праці", ,,Про індексацію грошових доходів населення", Постановами Верховного Суду України: № 6-116цс13 від 06.11.2013 року, № 21-125а13 від 14.05.2013 року, № 21-430а11 від 20.02.2012 року, суд, -
постановив:
Позов задоволити частково.
Визнати протиправною відмову Управління Пенсійного фонду України в Турківському районі Львівської області у перерахунку пенсії ОСОБА_1 згідно довідки від 29.12.2015 року № 5768/03 -14 про складові заробітної плати з урахуванням фактично нарахованих та сплачених виплат, в тому числі сум матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально - побутових питань та індексації заробітної плати, з яких сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
Зобов'язати Управління Пенсійного фонду України в Турківському районі Львівської області здійснити перерахунок та виплату пенсії державного службовця ОСОБА_1 із урахуванням фактично нарахованих та сплачених усіх виплат, в тому числі сум матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та індексації заробітної плати, з яких сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування згідно довідки від 29.12.2015 року № 5768/03-14 про складові заробітної плати, починаючи з 11.08.2015 року.
Державній казначейській службі стягнути судові витрати по сплаті сплаті
судового збору із Державного бюджету України шляхом безпірного списання із рахунку Управління Пенсійного фонду України в Турківському районі Львівської області на користь ОСОБА_1в розмірі 551 грн.20 коп..
Постанова може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Турківський районний суд Львівської області
протягом 10 днів із дня отримання копії з одночасним надісланням копії апеляційної скарги до суду апеляційної інстанції.
Суддя :