Головуючий у 1 інстанції - Алексєєнко І. П.
Суддя-доповідач - ОСОБА_1
ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 лютого 2016 року справа №243/5799/15-а
приміщення суду за адресою: 84301, м. Краматорськ вул. Марата, 15
Донецький апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого Блохіна А.А., суддів Гаврищук Т.Г., Сухарька М.Г., секретарі судового засідання Святодух О.Б., за участі представника відповідача ОСОБА_2 розглянувши у відкритому судовому апеляційну скаргу Приватного підприємства «Аріда» на постанову Словянського міськрайонного суду Донецької області від 11 грудня 2015 року у справі № 243/5799/15-а за позовом Приватного підприємства «Аріда» до Словянської міської ради Донецької області, за участю третьої особи на стороні відповідача відділу «Держгеокадастру» у м. Словянську Донецької області про визнання нечинним рішення Словянської міської ради № 9-ХLV-6 від 12 липня 2013 року «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м. Словянська»,-
В С Т А Н О В И В:
22 червня 2015 року позивач - Приватне підприємство «Аріда», звернувся до суду з позовом до Словянської міської ради Донецької області, за участю третьої особи на стороні відповідача відділу «Держгеокадастру» у м. Словянську Донецької області про визнання нечинним рішення Словянської міської ради № 9-ХLV-6 від 12 липня 2013 року «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м. Словянська».
Постановою Словянського міськрайонного суду Донецької області від 11 грудня 2015 року у справі № 243/5799/15-а, у задоволенні позову відмовлено.Позивач не погодився з постановою суду першої інстанції, подав апеляційну скаргу, в якій просив скасувати постанову суду першої інстанції та прийняти нову, якою задовольнити позовні вимоги.На обґрунтування доводів апеляційної скарги, позивач зазначає, що судом першої інстанції при прийнятті оскаржуваної постанови суду порушено норми матеріального та процесуального права.Також, апелянт зазначив, що приймаючи оскаржувану постанову, суд першої інстанції необґрунтовано дійшов до висновку, що технічна документація з нормативної грошової оцінки земель м. Словянська належним чином пройшла державну експертизу. В Технічній документації розрахована відновна вартість 1 кв.м землі міста не є достовірною, так як були надані сумнівні вихідні дані, які лягли в основу формування (розрахунку) вартості 1 кв.м землі в м. Словянську. Не були враховані при визначенні грошової оцінки землі вплив локальних факторів на оціночну вартість землі та наявність обєктів історико-культурного призначення.
В судовому засіданні представник відповідача заперечував проти доводів апеляційної скарги, просив постанову суду залишити без змін.
Представники відповідача та третьої особи «Держгеокадастру» у м. Словянську Донецької області до суду не зявились, про час і місце розгляду справи повідомлені належним чином.
Колегія суддів, перевіривши матеріали справи і обговоривши доводи апеляційної скарги, заслухавши пояснення представника позивача та відповідача, перевіривши юридичну оцінку обставин справи та повноту їх встановлення, дослідивши правильність застосування судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, вважає за необхідне вимоги, викладені в апеляційній скарзі, залишити без задоволення, а постанову суду першої інстанції залишити без змін, з наступних підстав.Судом першої та апеляційної інстанції встановлено, що Рішенням Словянської міської ради від 12.07.2013 року № 9-ХLV-6 було затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Словянська та встановлена середня ( базова ) вартість 1 кв.м землі 132,10 гривень. Дане рішення ввести в дію з 01.01.2014 року.( а.с. 58-59 том 1) Згідно рішення Словянської міської ради від 22.07.2014 року № 11-LХ1V-6 було зупинено дію рішення Словянської міської ради від 12.07.2013 року № 9-ХLV-6 «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Словянська» до 31.12.2014 року з метою зниження впливу економічної кризи. ( а.с. 60-61 том 1 ) Відповідно до положень статті 144 Конституції України органи місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених законом, приймають рішення, які є обов'язковими до виконання на відповідній території. Статтею 19 Конституції України закріплено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобовязані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно з пунктом 34 статті 26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування» ( далі Закон № 280/97-ВР) виключно на пленарних засіданнях сільської, селищної, міської ради вирішуються відповідно до закону питання регулювання земельних відносин.
Також, згідно статті 12 Земельного кодексу України, до повноважень міських рад у галузі земельних відносин на території міст належить вирішення питань у галузі земельних відносин відповідно до закону. Згідно частини 1 статті 73 Закону № 280/97-ВР що акти ради, сільського, селищного, міського голови, голови районної в місті ради, виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі її створення) ради, прийняті в межах наданих їм повноважень, є обов'язковими для виконання всіма розташованими на відповідній території органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на відповідній території.
Статтею 4 Закону № 280/97-ВР закріплені принципи здійснення місцевого самоврядування в Україні, серед яких є принципи: законності, гласності, колегіальності, поєднання місцевих і державних інтересів, правової, організаційної та матеріально-фінансової самостійності в межах повноважень, визначених цим та іншими законами, підзвітності та відповідальності перед територіальними громадами їх органів та посадових осіб, державної підтримки та гарантії місцевого самоврядування, судового захисту прав місцевого самоврядування.
Згідно статті 206 Земельного кодексу України , використання землі в Україні є платним. Обєктом плати за землю є земельна ділянка. Плата за землю справляється відповідно до закону. За приписами статті 201 Земельного кодексу України, грошова оцінка земельних ділянок визначається на рентній основі. Залежно від призначення та порядку проведення грошова оцінка земельних ділянок може бути нормативною і експертною. Нормативна грошова оцінка земельних ділянок використовується для визначення розміру земельного податку, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва,економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель тощо.
Статтею 5 Закону України від 11 грудня 2003 року № 1378-IV «Про оцінку земель» ( далі Закон № 1378-IV) визначено, що нормативна грошова оцінка земельних ділянок використовується для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель. Обовязкове проведення нормативної грошової оцінки земель, відповідно до статті 13 Закону № 1378-IV , проводиться у разі визначення розміру земельного податку та визначення розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності. Згідно статті 18 Закону № 1378-IV нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться відповідно до державних стандартів, норм, правил, а також інших нормативно-правових актів на землях усіх категорій та форм власності.
Зазначеною статтею Закону встановлено,що нормативна грошова оцінка земельних ділянок, розташованих у межах населених пунктів, незалежно від їх цільового призначення, проводиться не рідше ніж один раз на 5-7 років. Нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться юридичними особами,які є розробниками документації із землеустрою відповідно до Закону України «Про землеустрій». Згідно статті 20 Закону № 1378-IV передбачено, що за результатами бонітування грунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок складається технічна документація, а за результатами проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок складається акт.
Згідно вимог статті 21 Закону № 1378-IV , технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок підлягає державній експертизі відповідно до закону.
За приписами статті 23 Закону № 1378-IV технічна документація нормативної грошової оцінки земельних ділянок у межах населених пунктів затверджується відповідною сільською, селищною, міською радою.
Відповідно до статті 1 Закону України 17 червня 2004 року № 1808-IV «Про державну експертизу землевпорядної документації» (далі Закон № 1808-IV) ,державна експертиза землевпорядної документації - це діяльність, метою якої є дослідження, перевірка, аналіз та оцінка обєктів експертизи на предмет їх відповідності вимогам законодавства, встановленим стандартам, нормам і правилам, а також підготовка обґрунтованих висновків для прийняття рішень щодо обєктів експертизи.
Статтею 9 Закону № 1808-IV зазначено, що обовязковій державній експертизі підлягає технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Згідно зі статтею 35 Закону № 1808-IV результатом проведення державної експертизи є висновок державної експертизи.Висновки державної експертизи повинні містити оцінку допустимості та можливості прийняття рішення щодо обєкта державної експертизи і враховувати соціально-економічні наслідки. У разі, якщо обєкт державної експертизи не повною мірою відповідає вимогам законодавства, встановленим стандартам, нормам і правилам, він повертається на доопрацювання. При цьому вказуються конкретні вимоги, відповідно до яких необхідно внести зміни і доповнення до обєкта державної експертизи.
Судом першої та апеляційної інстанції дослідивши обєкт державної експертизи, яким є технічна документація з нормативної грошової оцінки земель міста Словянська Словянської міської ради Донецької області, та висновок державної експертизи землевпорядної документації від 12 лютого 2013 року № 50-13, встановлено, що у Додатку А-1 до технічної документації, що є завданням на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Словянська Словянської міської ради Донецької області, виданим на підставі договору від 04.04.2012 року № 14/03 укладеного між Словянською міською радою і Асоціацією землевпорядних організацій Донецької області, у пункті 3 зазначено замовника проекту Українська міська рада, а внизу цього завдання стоїть підпис і печатка замовника Голови Словянської міської ради Донецької області. Допитана в судовому засіданні суду першої інстанції свідок ОСОБА_3 показала, що саме Словянська міська рада 04.04.2012 року уклала договір з Асоціацією землевпорядних організацій Донецької області на підготовку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Словянська, вихідні дані для підготовки цієї технічної документації надавала міськрада і відділ Держкомзему м. Словянська ( на теперішній час відділ Держгеокадастру). Вихідні данні збирались і надавались відповідно до діючого законодавства. В судовому засіданні суду першої інстанціїі представник третьої особи - начальник відділу Держгеокадастру м. Словянська ОСОБА_4 підтвердила, що відповідно до завдання на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Словянська вихідні данні для підготовки цієї технічної документації, яку виконала Асоціація землевпорядних організацій Донецької області, надавала Словянська міськрада, як замовник і відділ Держкомзему міста Словянська, а щодо зазначення у завданні Українська міська рада, то це є помилкою. З огляду на викладене, суд першої інстанції виходив з того, що зазначення у завданні на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Словянськ (Додаток А-1 до технічної документації ) замовником проекту Українську міську раду та по тексту про умови надання технічної документації ( пояснювальної записки ) з нормативної грошової оцінки земель міста Українськ Української міської ради Донецької області, замість міста Словянськ Словянської міської ради Донецької області, є очевидною опискою, яка не могла вплинути на експертну оцінку вказаної технічної документації і не вплинула на вирахування середньої (базової) вартості 1 кв.м землі міста Словянська, а отже, посилання позивача на те, що Словянська міська рада Донецької області замовила Асоціації землевпорядних організацій Донецької області виготовлення технічної документації для міста Українськ Донецької області, не є слушними. Крім того, у висновку державної експертизи землевпорядної документації від 21.02.2013 року № 50-13 зазначено, що замовником державної експертизи є Товариство з обмеженою відповідальністю «Новітні технології землеустрою». Адреса:83005, м. Донецьк, вулиця Буковинська,2 . Проте, як вбачається з самої технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Словянська Словянської міської ради Донецької області та згідно відповіді Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) від 13.11.2015 року № ДС-18-28-0.23-14294/23-15, відповідно до Журналу обліку ( реєстрації) обєктів державної експертизи землевпорядної документації за 2013 рік, замовником державної експертизи та розробником обєкта експертизи технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Словянська Словянської міської ради Донецької області є Асоціація землевпорядних організацій Донецької області. Отже, зазначення у висновку державної експертизи землевпорядної документації її замовником ТОВ «Новітні технології землеустрою», є помилковим. При цьому, цей недолік висновку державної експертизи землевпорядної документації від 21.02.2013 року № 50-13, не вплинув на вирахування середньої ( базової ) вартості 1 кв.м землі міста Словянська і на прийняття оскаржуваного рішення Словянською міською радою. Як вбачається з висновку державної експертизи землевпорядної документації від 21.02.2013 року № 50-13, у пункті 10 були зазначені зауваженні і пропозиції до землевпорядної документації та за підсумковою оцінкою результатів державної експертизи було встановлено, що технічна документація нормативної грошової оцінки земель міста Словянська Донецької області не в повній мірі відповідає вимогам чинного законодавства України, встановленим нормам і правилам та повертається на доопрацювання.
У даній справі виник спір чи були усунені (доопрацьовані) всі зауваження і пропозиції землевпорядної документації.
За приписами частини 3 статті 35 Закону № 1808-IV якщо об'єкт державної експертизи підготовлений згідно з вимогами законодавства, встановленими стандартами, нормами і правилами, то він позитивно оцінюється та погоджується. У разі необхідності погодження може обумовлюватися певними умовами щодо додаткового опрацювання окремих питань та внесення коректив, виконання яких не потребує суттєвих доробок.
Згідно частини 7 статті 35 Закону № 1808-IV обєкт державної експертизи, який не відповідає вимогам законодавства, встановленим стандартам, нормам і правилам, оцінюється негативно і не погоджується. Негативна оцінка обєкта державної експертизи повинна бути всебічно обґрунтована відповідно до вимог законодавства, встановлених стандартів, норм і правил.
Відповідно до частини 8 статті 35 Закону № 1808-IV Висновки державної експертизи після їх затвердження спеціально уповноваженим органом виконавчої влади у сфері державної експертизи є обовязковими для прийняття та розгляду замовником і врахування при прийнятті відповідного рішення щодо обєктів державної експертизи. Судом першої та апеляційної інстанції встановлено, що технічна документація з нормативної грошової оцінки земель міста Словянська, як обєкт державної експертизи, не отримав негативну оцінку, а за вказаних вище підстав, він був повернутий на доопрацювання. Відповідно до п.3.5.8 ОСОБА_5 проведення державної експертизи землевпорядної документації, затвердженої наказом Держкомзему України від 03.12.2004 року № 391, усунення зауважень та внесення виправлень, виявлених в результаті державної експертизи, здійснюють розробники землевпорядної документації та інші субєкти, які допустили порушення вимог чинного законодавства України, встановлених норм і правил при підготовці обєкта державної експертизи або його окремих складових частин. Згідно з п.3.5.9 зазначеної ОСОБА_5, контроль за усуненням зауважень державної експертизи здійснюють виконавці експертизи ( експерти ) чи, за їх дорученням, керівники підпорядкованих територіальних органів земельних ресурсів. Факт внесення виправлень, врахування зазначених у висновку зауважень та пропозицій посвідчується відповідним записом у висновку експертизи керівника експертного підрозділу або керівника підпорядкованого територіального органу земельних ресурсів, на якого покладено контроль за усуненням зауважень державної експертизи. Як це видно із висновку державної експертизи землевпорядної документації від 21 лютого 2013 року № 50-13, факт внесення виправлень, врахування зазначених у пункті 10 цього висновку зауважень та пропозицій , посвідчено відповідним записом «Зауваження усунені» та підписом начальника відділу державної експертизи землеоціночної документації Департаменту державної експертизи та ліцензування Держземагенства України ОСОБА_5 і засвідчено печаткою Держземагенства України. Крім того, відповідно до листа Державного агентства земельних ресурсів України від 11.09.2014 року № 18-28-0.23-11057/2-14, після усунення зауважень та проставляння відповідної відмітки про це у висновку державної експертизи землевпорядної документації, висновок державної експертизи є позитивним. Виконавцем землевпорядної документації зауваження, викладені у вищезгаданому висновку державної експертизи, усунуто (враховано ), про що зроблено відповідну відмітку у висновку. Допитана в судовому засіданні суду першої інстанції свідок ОСОБА_6, яка приймала участь як оцінювач-консультант при розробці технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Словянська, показала, що всі зауваження щодо технічної документації, які були зазначені у пункті 10 державної експертизи від 21.02.2013 року № 50-13, не впливають на розрахунок грошової оцінки середньої ( базової ) вартості 1 кв.м землі міста Словянська. Всі зауваження були усунені , пропозиції враховані і ця технічна документація отримала позитивний висновок державної експертизи. Після усунення цих зауважень змінилась середня ( базова ) вартість 1 кв.м земель міста з 132,00 грн./кв.м на 132,10 грн./кв.м. Свідок також зауважила, що для розрахунку грошової оцінки землі оцінювались землі комунальної власності Словянської міської ради загальною площею 6076,400 га, що визначено за Формою 6-зем на 01.01.2012 рік. Розпорядником земель селища «Червоний Молочар» ( колишнього КСП ) є Райгородоцька селищна рада. Оскільки землі Райгородоцької селищної ради межують із землями міста Словянська, то до технічної документації долучались матеріали грунтового обстеження територій КСП «Червоний Молочар».Щодо п.п. 5 зауважень державної експертизи, то до 2006 року Управління статистики надавало данні (вартісні та кількісні показники) для визначення нормативної грошової оцінки земель, у даному випадку технічна документація містить ці показники відновна балансову вартість після проведення інвентаризації та індексації інженерної інфраструктури балансоутримувачами. До п.п. 7 зауважень додана пояснювальна записка, що наявні на території міста обєкти історико-культурного призначення не пройшли інвентаризацію за браком кошт, а тому і не були враховані при визначенні впливу локальних факторів на оціночну вартість земельних ділянок.Під час усунення зауважень державної експертизи за кожним пунктом зауважень додавались додатки та пояснювальні записки, які в цілому були прийняті експертизою і зараховані як такі, що усунули зазначені зауваження. Таким чином, суд першої інстанції прийшов до вірного висновку, що землевпорядна документація технічна документація з нормативної грошової оцінки земель міста Словянська була виконана відповідно до договору від 04.04.2012 року № 14/03, укладеного між Словянською міською радою Донецької області та Асоціацією землевпорядних організацій Донецької області, з метою створення документа, що в умовах формування відносин власності на землю, ефективно діючого ринку міських земель, дозволить місцевим органам влади здійснювати розрахунок податку на землю, визначати орендну плату для вітчизняних і закордонних користувачів, здійснювати приватизацію земель і майна та інше. Нормативна грошова оцінка земель міста Словянська Словянської міської ради проведена відповідно до «Порядку нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення і населених пунктів», затвердженого Наказом Державного комітету України по земельних ресурсах, Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, Української академії аграрних наук від 27.01.2006 року № 18/15/21/11, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.04.2006 року за № 388/12262, шляхом капіталізації нормативного прибутку від освоєння і облаштованості території і з урахуванням місця розташування населеного пункту в системі виробництва і розселення, та визначення базової ( середньої для населеного пункту ) вартості одного квадратного метра землі, з подальшою диференціацією. Вказана технічна документація з нормативної грошової оцінки земель міста Словянська пройшла державну експертизу у відповідності до вимог Закону № 1808-IV та отримала позитивний висновок Державного агентства земельних ресурсів України від 21.02.2013 року № 50-13, яким визначена нормативна грошова оцінка земель міста Словянська, а саме середня ( базова ) вартість 1 кв.м земель міста в розмірі 132,10 гривень.
Позитивний висновок державної експертизи від 21.02.2013 року № 50-13 став підставою для прийняття Словянською міською радою рішення № 9-ХLV-6 від 12 липня 2013 року «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Словянська » .Суд першої інстанції прийшов до висновку, що вказане рішення Словянською міською радою було прийнято виключно у межах її повноважень, на підставі та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. До прийняття цього рішення було витримано процедуру щодо затвердження регуляторного акту згідно із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», а саме публікація, громадське обговорення, обговорення на комісіях та прийняття рішення колегіальним органом-міською радою.
Доводи апелянта, що нормативна грошова оцінка земельних ділянок міста Словянська неправильно визначена висновком державної експертизи землевпорядної документації від 21.02.2013 року № 50-13, як необєктивна і неякісна, з використанням недостовірних вихідних даних, не врахування впливу локальних факторів та незаконного включення території земель Райгородоцької селищної ради до земель міста Словянська, та оскільки ця неправильна грошова оцінка земель міста затверджена оскаржуваним рішенням Словянської міськради, то вказане рішення слід визнати нечинним, не є слушними в розумінні реалізації позивачем свого права на оскарження нормативно-правового акту органу місцевого самоврядування,який за правилами статті 171 КАС України, перевіряється судом на його законність та відповідність правовим актам вищої юридичної сили. Відповідно до статті 59 Закону №280/97-ВР акти органів місцевого самоврядування визнаються незаконними в судовому порядку з мотивів їхньої невідповідності Конституції або законам України.
ПП «Аріда» не надано доказів і судами такі докази не встановлені, що рішення Словянської міської ради № 9-ХLV-6 від 12 липня 2013 року «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Словянська», не відповідає вимогам Конституції або законам України. Позивач не навів будь-яких доказів на спростування позитивного висновку державної експертизи землевпорядної документації від 21.02.2013 року № 50-13, на підставі якого було прийнято міською радою оскаржуване рішення та затверджена нормативна грошова оцінка земель міста. Порядок спростування висновків державної експертизи регулюється нормами статті 37 Закону № 1808-IV та відповідно до цього порядку вищезазначений висновок від 21.02.2013 року № 50-13 не скасовано.
Крім того, позивачем не наведено доказів, що оскаржуваним рішенням були порушені його права , свободи або інтереси. У зазначеному зверненні ПП «Аріда» від 02.12.2014 року до Словянської міської ради з питань зменшення розміру орендної плати за договором оренди землі від 30.01.2014 року взагалі не йдеться мови щодо рішення Словянської міської ради № 9-ХLV-6 від 12 липня 2013 року «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Словянська».
База оподаткування є елементом податку, тісно пов'язаним з об'єктом оподаткування, а нормативна грошова оцінка - конкретна вартісна характеристика бази. При цьому процедура встановлення нормативної грошової оцінки включає ряд стадій, передбачених чинним законодавством України. Зокрема, це прийняття уповноваженим органом влади рішення про проведення нормативної грошової оцінки земель, розробка технічної документації з нормативної грошової оцінки спеціалізованою установою, проведення державної експертизи,
прийняття відповідною радою рішення про затвердження технічної документації.
Щодо правовідносин, які були предметом судового розгляду у зазначеній справі, то вони стосуються саме процедурних аспектів встановлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів і не стосуються змін регулювання податків, зборів та їх елементів.
Аналізуючи всі докази у їх сукупності, суд першої інстанції прийшов до вірного висновку про відсутність підстав для визнання нечиним рішення Словянської міської ради № 9-ХLV-6 від 12 липня 2013 року «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Словянська», у звязку з чим, адміністративний позов ПП «Аріда» задоволенню не підлягає.
Суд першої інстанції вирішив справу з дотриманням норм матеріального та процесуального права, доводи апеляційної скарги не спростовують висновків суду першої інстанції, підстави для скасування постанови суду відсутні.Керуючись ст. 195 ч.1, ст. 197 ч.1 п.2, ст. 198 ч.1 п.1, ст. 200, ст. 205 ч.1 п.1, ст. 206, ст. 212, ст. 254 ч.5 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
У Х В А Л И В :
Апеляційну скаргу Приватного підприємства «Аріда» на постанову Словянського міськрайонного суду Донецької області від 11 грудня 2015 року у справі № 243/5799/15-а - залишити без задоволення.
Постанову Словянського міськрайонного суду Донецької області від 11 грудня 2015 року у справі № 243/5799/15-а за позовом Приватного підприємства «Аріда» до Словянської міської ради Донецької області, за участю третьої особи на стороні відповідача відділу «Держгеокадастру» у м. Словянську Донецької області про визнання нечинним рішення Словянської міської ради № 9-ХLV-6 від 12 липня 2013 року «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м. Словянська» - залишити без змін. Ухвала суду апеляційної інстанції набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом 20 днів з дня складення в повному обсязі.
Повний текст ухвали виготовлено 18 лютого 2016 року.
ГоловуючийА.А. Блохін
Судді Т.Г. Гаврищук
ОСОБА_7