Постанова № 55466493, 04.02.2016, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
04.02.2016
Номер справи
804/15581/15
Номер документу
55466493
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

копія

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 лютого 2016 р. Справа № 804/15581/15 Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого суддіОСОБА_1 при секретаріОСОБА_2 за участю: представника позивача представника відповідача ОСОБА_3 ОСОБА_4 розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Дніпропетровську адміністративну справу за адміністративним позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області до Товариства з обмеженою відповідальністю « Фабрициус» про застосування заходів реагування

ВСТАНОВИВ:

10.11.2015 року позивач звернувся з позовом до суду, у якому просить застосувати заходи реагування у вигляді повного зупинення експлуатації обєктів, а саме:

АЗС № 3 за адресою: Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, Саксаганський район, вул. Шекспіра, 8;

АЗС, АГЗС № 4 за адресою: Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, Довгинцівський район, вул. Волопянова, 11;

АЗС № 5 адресою: Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, Центрально-Міський район, вул.. Миколаївське шосе, 26;

АЗС, АГЗС № 6 адресою: Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, Саксаганський район, мкр. Сонячний, 1;

АЗС № 7 адресою: Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, Довгинцівський район, вул. Дніпропетровське шосе, 82а;

АЗС № 8 адресою: Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг,, Саксаганський район, вул. Тинка, 45 Товариства з обмеженою відповідальністю «Фабрициус» (код ЄДРПОУ 39757167), до повного усунення порушень, шляхом заборони експлуатації та зобовязання зупинити експлуатацію обєктів.

Ухвалою суду від 11.11.2014 року відкрито скорочене провадження у справі та відстрочено позивачу сплату судового збору до ухвалення судового рішення у справі.

Позивач у судовому засіданні підтримав заявлені позовні вимоги вказуючи на те, що виявлені порушення вимог законодавства України з пожежної та техногенної безпеки створюють реальну загрозу життю та здоровю працівників позивача та іншим людям. Позивач не усуває недовірки протягом тривалого часу та не виконує у повному обсязі приписи позивача. Факт розірвання відповідачем договорів оренди АЗС, у відповідності до умов яких Товариство з обмеженою відповідальністю «Фабрициус» експлуатувало АЗС, не може слугувати підставою для відмови у позові, оскільки порушення зафіксовано позивачем під час дії договорів оренди, відповідач станом на день розгляду справи не усунув порушення вимог законодавства України з пожежної та техногенної безпеки

Відповідач у судовому засіданні заперечував проти задоволення позовних вимог вказуючи на те, що станом на день розгляду справи не експлуатує АЗС №№ 3,4,5,6,7 та 8, оскільки договори оренди, у відповідності до умов яких Товариство з обмеженою відповідальністю «Фабрициус» експлуатувало АЗС, розірвані у відповідності до Цивільного кодексу України, а майно АЗС передано за актами приймання передачі орендодавцям. За вказаних обставин підстав для застосування заходів реагування до позивача немає, враховуючи те, що мета за для якої позивач звернувся з позовом до суду, станом на день розгляду справи досягнута, а саме: відповідач не експлуатує АЗС №№ 3,4,5,6,7 та 8.

Суд заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши письмові докази наявні у матеріалах справи, встановив наступне.

У період з 22.10.2015 року по 27.10.2015 року проведено позапланову перевірку відповідача.

За наслідками перевірки складено ОСОБА_2 від 27.10.2015 року № 10535/04-15, у якому зафіксовано наступні порушення допущені відповідачем на АЗС №№ 3,4,5,6,7 та 8:

Приміщення різного призначення (електрощитова та диспетчерська) не розділено між собою протипожежними дверима з нормованою межею вогнестійкості в будівлях АЗС № 3, АЗС,АГЗС № 4, АЗС № 5, АЗС,АГЗС № 6, АЗС № 7, АЗС № 8 (Розділ III п. 2.3 НАПБ А.01.001-2014,п. 4.13. п. 2.14 табл. 2 ДБН В. 1.1-7-2002);

На АЗС № 3, АЗС,АГЗС № 4, АЗС № 5, АЗС,АГЗС № 6, АЗС № 7, АЗС № 8 відсутній набір інструменту з металу, що не утворює іскор (Розділ VI п.10.11 НАПБ А.01.001-2014 Розділ VII п. 27 НАПБ В.01.058-2008/112);

АЗС № 3, АЗС,АГЗС № 4, АЗС № 5, АЗС,АГЗС № 6, АЗС № 7, АЗС № 8 не оснащено жорсткою буксирною штангою довжиною не менш 3 м для евакуації транспортних засобів з території АЗС у випадку пожежі (Розділ VII п.11 НАПБ В.01.058-2008/112);

АЗС № З, АЗС,АГЗС № 4, АЗС № 5, АЗСДГЗС № б, АЗС № 7, АЗС № 8 не забезпечено необхідною кількістю плівкоутворювального піноутворювача (Розділ VII п. 31 НАПБ А.01.058-2008/112);

Комплектація пожежних щитів АЗС № 3, АЗС, АГЗС № 4, АЗС № 5, АЗС, АГЗС № 6, АЗС № 7, АЗС № 8 виконана не в повному обсязі, без урахування вимог, а саме: вогнегасника - 3 шт., ящик з піском - 1шт., покривало з негорючого матеріалу або повісті розміром 2м х 2м - 1 шт., гаки - 3 шт., ломи - 2 шт., сокири -2 шт. (Розділ V п. 3.11 НАПБ А.01.001-2014);

Не надані підтверджуючи матеріали про проходження спеціального навчання (пожежно-технічного мінімуму) посадових осіб та співробітників АЗС № 3, АЗС, АГЗС № 4, АЗС, АГЗС № 6, АЗС № 8 які повязані з підвищеною пожежною небезпекою, а саме : на операторів заправної станції 2-го розряду - ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14, ОСОБА_15 ОСОБА_16Г, ОСОБА_17, Ревякіна, Д.В., ОСОБА_18, ОСОБА_19, ОСОБА_20, ОСОБА_21, ОСОБА_21, ОСОБА_22, ОСОБА_23, ОСОБА_24; на операторів заправної станції 3-го розряду - ОСОБА_25, ОСОБА_26, ОСОБА_27, ОСОБА_28 (Розділ II п.п. 15, 16 НАПБ А.01.001-2014 Розділ II 4.1; 4.2, 4.3, 4.4, 4.5 НАПБ В.01.058-008/112);

Для приміщень електрощитової АЗС № 3, АЗС,АГЗС № 4, АЗС № 5, АЗС,АГЗС № 6, АЗС № 7, АЗС № 8 не вірно визначено категорію щодо вибухопожежної та пожежної небезпеки «Норми визначення категорій приміщень, будинків та зовнішніх установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою», а також клас зони за «Правилами будови електроустановок. Електрообладнання спеціальних установок» (Розділ III, п.2.9 НАПБ А.01.001-2014 Розділ III, п. 2.14 НАПБ В.01.058-008/112);

Не захищено електрощитки, групові електрощитки АЗС № 3, АЗС,АГЗС № 4, АЗС № 5, АЗСДГЗС № 6, АЗС № 7, АЗС № 8 автономними системами пожежогасіння та не оснащено схемою підключення споживачів з пояснювальними написами і вказаним значенням номінального-струму апарата захисту (плавкої вставки) (Розділ IV п. 1.16 НАПБ А.01.001- 2014 Розділ IV п. 1.14 НАПБ В.01.058-008/112);

Зєднання, відгалудження та окінцювання жил проводів і кабелів не виконано за допомогою опресування, зварювання, паяння або затискачів в приміщені електрощитової АЗС № 3 (Розділ IV п. 1.6 НАПБ А.01.001-2014);

Відсутня документація щодо пожежної небезпеки на матеріал (типу пластик), яким виконано облицювання стін на шляхах евакуації з приміщень АЗС № 3 (Розділ III п. 2.23 ІАПБ А.01.001-2014 Розділ III п. 20 НАПБ В.01.058-008/112 п. 5.24 ДБН В. 1.1-7-2002);

Електророзетки, вимикачі, перемикачі та інші подібні апарати в приміщенні операторської АЗС № 3 встановлено на горючій основі без прокладання під них суцільного негорючого матеріалу, що виступає за габарити апарата не менше ніж на 0,01 м (Розділ IV п. .17 НАПБ А.01.001-2014);

Переносні вогнегасники на АЗС № 3 не розміщено шляхом навішування на вертикальні конструкції на висоті не більше 1,5 м від рівня підлоги до нижнього торця вогнегасника і на відстані від дверей, достатній для її повного відчинення та не встановлено вказівні знаки для зазначення місцезнаходження первинних засобів пожежогасіння (Розділ V п. 3.10 НАПБ .01.001-2014);

Наявні вогнегасники на АЗС № 3 не встановлено у легкодоступних та видних місцях (Розділ V п. 3.15 НАПБ А.01.001-2014);

Не виконано технічне обслуговування пожежного гідранту на АЗС № 3 з оформленням акту (Розділ V п. 2.1, п.п.5 НАПБ А.01.001-2014);

Місце перетинання протипожежної перегородки електричним кабелем, що живить кондиціонер в приміщенні операторської АЗС № 3 не зашпароване негорючим матеріалом (Розділ IV п. 1.12, п. 1.18 НАПБ А.01.001-2014);

Приймально-контрольний прилад системи пожежної сигналізації в приміщенні операторської АЗС № 3 встановлено на будівельну конструкцію з горючого матеріалу (Розділ п. 1.4 НАПБ А.01.001-2014 п. 7.2.26 ДБН В.2.5-56-2014);

В приміщенні операторської АЗС № 3 де встановлено приймально-контрольний прилад системи пожежної сигналізації відсутнє аварійне освітлення (Розділ V п. 1.4 НАПБ А.01.001- 14 п.п. 3. п. 5.9 ДБН В.2.5-56-2014);

Допущено утримання системи протипожежного захисту в несправному стані в будівлі АЗС № 5 (Розділ V п. 1 НАПБ А.01.001-2014 Розділ IV п.10.1 НАПБ В.01.058-2008/112);

Відсутня документація щодо пожежної небезпеки на матеріал (типу пластик) яким виконано облицювання стін на шляхах евакуації будівлі АЗС № 5 (Розділ III п.2.23 НАПБ В1.001-2014 Розділ III п.20 НАПБ В.01.058-2008/112 п.5.24 ДБН В. 1.1-7-2002);

Допущено розміщення шафи на шляху евакуації будівлі АЗС № 5 (Розділ III п.2.37 ЛБ А.01.001-2014 Розділ III п.20 НАПБ В.01.058-2008/112);

Допускається експлуатація приймально-контрольного приладу системи пожежної сигналізації Р8 585 який встановлено в приміщенні операторської АЗС, АГЗС № 6 АЗС, ЗС № 4 і не відповідає вимогам чинних нормативних документів (Розділ V п.1.4 НАПБ 1.001-2014 п. 7.2.4 ДБН В.2.5-56-2014);

Відсутня документація щодо пожежної небезпеки на матеріал (типу пластик), яким виконано облицювання стін на шляхах евакуації з приміщень АЗС, АГЗС № 6 (Розділ III, 23 НАПБ А.01.001-2014 Розділ III, п.20 НАПБ В.01.058-008/112 п.5.24 ДБН В. 1.1 -7-2002);

Електророзетки, вимикачі, перемикачі та інші подібні апарати в приміщенні операторської АЗС, АГЗС № 4, АЗС, АГЗС № 6, АЗС № 7, АЗС № 8 встановлено на горючій основі без прокладання під них суцільного негорючого матеріалу, що виступає за габарити апарата не менше ніж на 0,01 м. (Розділ IV п. 1.17 НАПБ А.01.001-2014);

Переносні вогнегасники на АЗС, АГЗС № 4, АЗС, АГЗС № 6, АЗС № 7, АЗС № 8 не розміщено шляхом навішування на вертикальні конструкції на висоті не більше 1,5 м від рівня підлоги до нижнього торця вогнегасника і на відстані від дверей, достатній для її повного відчинення та не встановлено вказівні знаки для зазначення місцезнаходження первинних засобів пожежогасіння (Розділ V 3.10 НАПБ А.01.001-2014);

Наявні вогнегасники на АЗС, АГЗС № 6 не встановлено у легкодоступних та видних місцях (Розділ V п.3.15 НАПБ А.01.001-2014);

Допущено експлуатація світильника зі знятим ковпаком (розсіювачем) в приміщені електрощитової АЗС, АГЗС № 6 (Розділ IV п. 1.18 НАПБ А.01.001-2014);

Зєднувальна коробка не закрита кришкою з негорючого або важко горючого матеріалу в приміщенні електрощитової АЗС, АГЗС № 6 (РозділІУ п. 1.7 НАПБ А.01.001-2014);

Не виконано технічне обслуговування пожежного гідранту з оформленням акту на АЗС, АГЗС № 6 (Розділ V п. 2.1, п.п.5 НАПБ А.01.001-2014);

Місце перетинання протипожежної перегородки електричним кабелем АЗС, АГЗС № 6 не зашпароване негорючим матеріалом (Розділ IV, п. 1.12, п. 1.18 НАПБ А.01.001-2014);

В приміщенні операторської АЗС, АГЗС № 6, де встановлено приймально-контрольний прилад системи пожежної сигналізації, відсутнє аварійне освітлення (Розділ V п. 1.4 НАПБ А.01.001-2014 п.п. 3. п. 5.9 ДБН В.2.5-56-2014);

В приймально-контрольному приладі системи пожежної сигналізації АЗС, АГЗС № 6 відсутня акумуляторна батарея (Розділ V п. 1.4 НАПБ А.01.001-2014 п.п. 4. п. 5.9 ДБН В.2.5- 56-2014);

Кабель живлення приймально-контрольного приладу системи пожежної сигналізації АЗС, АГЗС № 6 не відповідає межі вогнестійкості 30 хвилин (Розділ V п. 1.4 НАПБ А.01.001-2014 п. 5.16.2 ДБН В.2.5-56-2014);

В приймально-контрольному приладі системи пожежної сигналізації АЗС № 8 відсутня акумуляторна батарея (Розділ V п. 1.4 НАПБ А.01.001-2014 п.п. 4. п. 5.9 ДБН В.2.5-56-2014);

Система оповіщення про пожежу АЗС № 8 знаходиться у непрацездатному стані (Розділ V п. 1.1 НАПБ А.01.001-2014);

Приміщення комори та роздягальні АЗС № 8 не обладнано системою пожежної сигналізації (Розділ V п. 1.2 НАПБ А.01.001-2014 п. 16.2 дод. А ДБН В.2.5-56-2014);

Перешкоджено (створено перешкоду) дизельним генератором та сміттєвим баком підїзд пожежної машини до пожежного гідранту АЗС № 8 (Розділ V 2.1 п.п.З НАПБ А.01.001-2014);

Виконано прокладання електричного проводу по горючій основі в приміщення електрощитової АЗС № 8 (Розділ IV п. 1.12 НАПБ А.01.001-2014);

Відсутня документація щодо пожежної небезпеки на матеріал (типу пластик), яким виконано облицювання стін на шляхах евакуації з приміщень АЗС № 8 (Розділ III п.2.23 НАПБ А.01.001-2014 Розділ III п. 20 НАПБ В.01.058-008/112 п. 5.24 ДБН В. 1.1-7-2002);

Наявні вогнегасники на АЗС, АГЗС № 6 не встановлено у легкодоступних та видних місцях (Розділ V, п.3.15 НАПБ А.01.001-2014);

Не виконано технічне обслуговування пожежного гідранту з оформленням акту АЗС № 8 (Розділ V, 2.1,п.п.5 НАПБ А.01.001-2014);

Місце перетинання протипожежної перегородки електричним кабелем АЗС № 8 не зашпароване негорючим матеріалом (Розділів, п.1.12, п.1.18 НАПБ А.01.001-2014);

Відсутня документація щодо пожежної небезпеки на матеріал (типу пластик), яким виконано облицювання стін на шляхах евакуації з приміщень АЗС, АГЗС № 4 (Розділ III, п.2.23 НАПБ А.01.001-2014 Розділ ІІI, п.20 НАПБ В.01.058-008/112 п.5.24 ДБН В. 1.1-7-2002);

Не виконано технічне обслуговування пожежного гідранту з оформленням акту на АЗС, АГЗС № 4 (Розділ V п. 2.1, п.п.5 НАПБ А.01.001-2014);

В приймально-контрольному приладі системи пожежної сигналізації АЗС, АГЗС № 4 відсутня акумуляторна батарея (Розділ V п. 1.4 НАПБ А.01.001-2014 п.п. 4. п. 5.9 ДБН В.2.5- 56-2014);

В приймально-контрольному приладі системи пожежної сигналізації АЗС № 7 відсутня акумуляторна батарея (Розділ V п. 1.4 НАПБ А.01.001-2014 п.п. 4. п. 5.9 ДБН В.2.5-56-2014);

Відсутня документація щодо пожежної небезпеки на матеріал (типу пластик), яким виконано облицювання стін на шляхах евакуації з приміщень АЗС № 7 (Розділ III, п.2.23 НАПБ А.01.001-2014 Розділ III, п.20 НАПБ В.01.058-008/112 п.5.24 ДБН В. 1.1-7-2002);

Наявні вогнегасники на АЗС № 7 не встановлено у легкодоступних та видних місцях (Розділ V п.3.15 НАПБ А.01.001-2014).

Зауваження або заперечення до проведеного планового заходу та складеного акту перевірки з боку субєкта господарювання не надходили.

03.11.2015 року позивачем видано припис про усунення порушень законодавства у сферах пожежної і техногенної безпеки, цивільного захисту № 10903/04-15, яким зобовязано позивача усунути виявлені порушення, які вказані у акті перевірки від 27.10.2015 року № 10535/04-15, способом, який визначено у приписі.

Вказаний припис направлено відповідачу поштою, що підтверджується копіями фіскального чеку відділення поштового звязку та повідомленням про вручення поштового відправлення, які містяться у матеріалах справи.

У встановлений строк позивач не усунув виявлені позивачем порушення у повному обсязі.

Судом під час розгляду справи встановлено, що відповідач використовує АЗС №№ 3,4,5,6,7 та 8 на підставі договорів оренди, що укладено з ТОВ «Ассагай», ТОВ «Нафтова будівельна компанія», ТОВ «Рустель», копії яких містяться у матеріалах справи.

Вказані вище договори оренди АЗС розірвано позивачем у період з 25.12.2015 року по 05.01.2016 року, що підтверджується копіями додаткових угод до договорів оренди, які містяться у матеріалах справи.

Майно АЗС з оренди відповідачем передано орендодавцям ТОВ «Ассагай», ТОВ «Нафтова будівельна компанія», ТОВ «Рустель», що підтверджується копіями актів приймання передачі (повернення) обєктів з оренди, що підписані сторонами, копії яких містяться у матеріалах справи.

Згідно статті 795 Цивільного кодексу України передання наймачеві будівлі або іншої капітальної споруди (їх окремої частини) оформляється відповідним документом (актом), який підписується сторонами договору. З цього моменту починається обчислення строку договору найму, якщо інше не встановлено договором. Повернення наймачем предмета договору найму оформляється відповідним документом (актом), який підписується сторонами договору. З цього моменту договір найму припиняється.

За вказаних обставин з моменту підписання відповідачем з ТОВ «Ассагай», ТОВ «Нафтова будівельна компанія», ТОВ «Рустель» актів приймання передачі (повернення) обєктів з оренди, договори оренди АЗС є припиненими.

У матеріалах справи містяться також письмові пояснення директора відповідача стосовно того, що АЗС відповідачем станом на день розгляду справи не експлуатуються.

Позивачем не надано суду належних доказів подальшої експлуатації відповідачем АЗС №№ 3,4,5,6,7 та 8 після розірвання договорів оренди.

Згідно з пунктом 12 частини 1 статті 67 Кодексу цивільного захисту України до повноважень центрального органу виконавчої влади, який здійснює державний нагляд у сфері техногенної та пожежної безпеки, належить: звернення до адміністративного суду щодо застосування заходів реагування у вигляді повного або часткового зупинення до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки роботи підприємств, окремих виробництв, виробничих дільниць, експлуатації будівель, об'єктів, споруд, цехів, дільниць, а також машин, механізмів, устаткування, транспортних засобів, зупинення проведення робіт, у тому числі будівельно-монтажних, випуску і реалізації пожежонебезпечної продукції, систем та засобів протипожежного захисту, надання послуг, якщо ці порушення створюють загрозу життю та/або здоров'ю людей.

Частиною 2 статті 68 Кодексу цивільного захисту України передбачено, що у разі встановлення порушення вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, що створює загрозу життю та здоров'ю людей, посадові особи центрального органу виконавчої влади, який здійснює державний нагляд у сферах техногенної та пожежної безпеки, звертаються до адміністративного суду щодо застосування заходів реагування у вигляді повного або часткового зупинення роботи підприємств, окремих виробництв, виробничих дільниць, агрегатів, експлуатації будівель, споруд, окремих приміщень, випуску та реалізації пожежонебезпечної продукції, систем та засобів протипожежного захисту у порядку, встановленому законом.

Повне або часткове зупинення роботи підприємств, об'єктів, окремих виробництв, цехів, дільниць, експлуатації машин, механізмів, устаткування, транспортних засобів, виконання робіт, надання послуг здійснюється виключно за рішенням адміністративного суду (частина 2 статті 70 Кодексу цивільного захисту України).

У відповідності до ч.3 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони, зокрема, обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); розсудливо; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія).

Враховуючи те, що станом на день розгляду справи відповідач не використовує АЗС №№ 3,4,5,6,7 та 8, то цілі (зупинення та заборона експлуатації АЗС відповідачем), які ставив позивач під час подання позовної заяви до суду, є досягнутими, а саме: відповідач станом на день розгляду справи не експлуатує АЗС №№ 3,4,5,6,7 та 8, а тому загрози життю та здоровю людей від діяльності відповідача з експлуатації вказаних АЗС немає.

Вжиття судом заходів реагування у даній адміністративній справі порушить принцип пропорційності, а саме: баланс між несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення, а також не буде розсудливим з урахуванням всіх обставин, що встановлені судом під час прийняття рішення.

Таким чином, станом на день розгляду справи у суду немає підстав для вжиття заходів реагування, які вказані позивачем у позовній заяві.

У звзку з викладеним позовні вимоги не підлягають задоволенню.

Згідно ч.2 ст. 88 КАС України якщо у строк, встановлений судом, судові витрати не будуть оплачені, позовна заява залишається без розгляду або витрати розподіляються між сторонами відповідно до судового рішення у справі, якщо оплату судових витрат розстрочено або відстрочено до ухвалення судового рішення у справі.

Враховуючи те, що позивач не сплатив суму судового збору до моменту ухвалення судового рішення у справі, то сума судового збору підлягає стягненню з позивача.

Керуючись ст. 163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

У задоволенні адміністративного позову відмовити повністю.

Стягнути з Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області на користь спеціального фонду Державного бюджету України судовий збір у розмірі 1218,00 грн. (отримувач - УДКСУ у Красногвардійському р-ні м. Дніпропетровська Дніпропетровської обл., код ЄДРПОУ (отримувача) - 37989253, рахунок - 31210206784008, банк - ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області, МФО - 805012, код бюджетної класифікації 22030001).

Постанова суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду шляхом подання апеляційної скарги через Дніпропетровський окружний адміністративний суд з одночасним направленням копії апеляційної скарги особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі складення постанови у повному обсязі, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

У разі якщо справа розглядалась судом за місцезнаходженням суб'єкта владних повноважень і він не був присутній у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, але його було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо у суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Повний текст постанови складено 04 лютого 2016 року

Суддя (підпис) Постанова не набрала законної сили станом на 04.02.2016 року Суддя З оригіналом згідно Помічник судді ОСОБА_1 ОСОБА_1 ОСОБА_29