УХВАЛА
про повернення апеляційної скарги
28 грудня 2015 року
№ 876/11752/15
Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Дякович В.П., перевіривши апеляційну скаргу Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Львові Міжрегіонального Головного управління ДФС на ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 16.11.2015р. про відстрочення виконання судового рішення у справі за адміністративним позовом Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Львові Міжрегіонального Головного управління ДФС до Державного підприємства "Львіввугілля" про стягнення податкового боргу, –
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від 16.11.2015р. заяву про відстрочення виконання судового рішення задоволено.
Не погодившись із даною ухвалою, позивач подав апеляційну скаргу.
Ухвалою судді Львівського апеляційного адміністративного суду від 04.12.2015 року апеляційну скаргу залишено без руху та надано термін для усунення виявлених недоліків.
Апелянту необхідно було усунути виявлені недоліки шляхом направлення на адресу Львівського апеляційного адміністративну суду оригіналу документу про сплату судового збору за подання апеляційної скарги у розмірі 1218 грн...
Як вбачається із матеріалів справи, апелянт копію ухвали судді від 04.12.2015 року про залишення апеляційної скарги без руху отримав 11.12.2015 року, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення.
Однак, станом на 28.12.2015 року апелянт недоліки апеляційної скарги не усунув.
Натомість апелянт подав до суду клопотання про відстрочення сплати судового збору відповідно до статті 8 Закону України "Про судовий збір", оскільки відсутні кошти на оскарження судового рішення.
Відповідно до пункту 2 Прикінцевих положень Закону України від 22 травня 2015 року №484-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору" зобов'язано Кабінет Міністрів України забезпечити відповідне фінансування державних органів, які позбавляються пільг щодо сплати судового збору.
У зв'язку з наведеним, клопотання апелянта про відстрочення сплати судового збору задоволенню не підлягає.
Згідно норми ч.3 ст.189 КАС України, до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу.
Відповідно до п.1 ч.3 ст.108 КАС України суддя повертає апеляційну скаргу якщо апелянт не усунув недоліки апеляційної скарги яку було залишено без руху.
Враховуючи ту обставину, що виявлені недоліки ухвалою про залишення апеляційної скарги без руху від 04.12.2015 року апелянт не усунув, суддя приходить до висновку, що апеляційну скаргу слід повернути останньому.
Керуючись ст.ст. 160, 165, 108, 187, 189, 212, 254 КАС України, суддя –
УХВАЛИВ:
В задоволенні клопотання Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Львові Міжрегіонального Головного управління ДФС про відстрочення сплати судового збору відмовити.
Апеляційну скаргу Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Львові Міжрегіонального Головного управління ДФС на ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 16.11.2015р. про відстрочення виконання судового рішення у справі № 813/5271/15 за адміністративним позовом Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Львові Міжрегіонального Головного управління ДФС до Державного підприємства "Львіввугілля" про стягнення податкового боргу - повернути особі, яка її подала.
Копію ухвали направити особі яка подавала апеляційну скаргу. Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення.
Повернення апеляційної скарги не позбавляє апелянта права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
На ухвалу протягом двадцяти днів з моменту набрання нею законної сили може бути подана касаційна скарга безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Суддя Дякович В.П.