Справа № 405/7614/15-а
2-а/405/336/15
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 січня 2016 року Ленінський районний суд м. Кіровограда в складі:
головуючого Циганаш І.А.
при секретарі Лисоконь А.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Кіровограді справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Кіровоградської області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,-
ВСТАНОВИВ:
29 жовтня 2015 року ОСОБА_1 звернулася до суду із вищевказаним позовом, посилаючись на те, що з лютого 2014 року вона перебуває на обліку в Управлінні Пенсійного фонду України в м. Кіровограді та отримує пенсію по інвалідності внаслідок загального захворювання згідно із Законом України «Про державну службу».
При призначенні їй пенсії відповідачем враховано не всі виплати, на які нараховувались страхові внески на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, зокрема не враховано суму матеріальної допомоги на оздоровлення, отриману нею у 2012 та 2013 роках.
У зв'язку з цим 19 жовтня 2015 року вона звернулась до Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді із заявою про перерахунок пенсії у зв'язку із неврахуванням при її призначенні суми матеріальної допомоги на оздоровлення відповідно до Закону України «Про державну службу». Для перерахунку пенсії надала копії довідок про складові заробітної плати від 20.03.2014 року № № 30-02 та 31-02. Як вбачається зі змісту зазначених довідок, на всі виплати, включені до них, нараховано страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, а з 01.01.2011 року - єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
Листом від 26.10.2015 року №246/П-11 відповідач повідомив її про відмову в перерахунку пенсії з урахуванням матеріальної допомоги на оздоровлення, при цьому зазначивши, що відповідно до ст.33 Закону України «Про державну службу» заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок. На думку відповідача, врахування матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та сум індексації не передбачено Законом України «Про державну службу».
Вважає дії управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді щодо неврахування у розрахунок середньомісячного заробітку матеріальної допомоги на оздоровлення протиправними з огляду на наступне.
У довідці Кіровоградської обласної державної адміністрації від 20.03.2014 року № 31-02 передбачена графа «Інші виплати», до якої включаються виплати, на які нараховуються страхові внески, в тому числі й матеріальна допомога на оздоровлення.
Відповідно до частини першої ст. 37 Закону України «Про державну службу» (у редакції на час призначення їй пенсії), пенсія державним службовцям призначається в розмірі 80 відсотків суми їх заробітної плати, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.
У частині першій статті 1 Закону України «Про оплату праці» встановлено, що заробітна плата - це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором власник або уповноважений ним орган виплачує працівникові за виконану ним роботу. Статтею 2 цього Закону визначено структуру заробітної плати, до якої входить: основна та додаткова заробітна плата, а також заохочувальні та компенсаційні виплати.
В силу ч. 2 ст. 33 Закону України «Про державну службу», заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок.
Відповідно до ч. 1 ст. 66 «Про пенсійне забезпечення» до заробітку для обчислення пенсії включаються всі види оплати праці (виплат, доходу), на які відповідно до Закону України від 26 червня 1997 року № 400/97 ВР «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, в межах максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, оподатковуваного доходу (прибутку), сукупного оподатковуваного доходу (граничної суми заробітної плати (доходу), з яких справляються страхові внески (збори) до соціальних фондів, що діяла на день одержання зазначеного заробітку (виплат, доходу).
Згідно зі статтею 41 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», до виплат (доходів), що враховуються в заробітну плату (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії, належать, зокрема: суми виплат, отримуваних застрахованою особою після набрання чинності цим Законом, з яких згідно з цим самим Законом були фактично нараховані (обчислені) та сплачені страхові внески; суми виплат, отримуваних застрахованою особою до набрання чинності цим Законом, у межах сум, на які відповідно до законодавства, що діяло раніше, нараховувалися внески на державне соціальне страхування або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.
За змістом наведених норм, отримувані застрахованою особою суми виплат, з яких були фактично нараховані та сплачені страхові внески або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, враховуються в заробіток (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії. В свою чергу, матеріальна допомога на оздоровлення входить до системи оплати праці державного службовця.
Таким чином, неврахування управлінням Пенсійного фонду України в м. Кіровограді при призначенні їй пенсії матеріальної допомоги на оздоровлення, із якої нараховано та сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, є протиправним.
Просить визнати протиправними дії Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді щодо неврахування їй в заробіток для обчислення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу» матеріальної допомоги на оздоровлення згідно довідки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 20.03.2014 року № 31-02. Зобов'язати Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді здійснити їй перерахунок пенсії з 24 лютого 2014 року на підставі Закону України «Про державну службу» з урахуванням до сум заробітної плати, з якої обчислюється пенсія державному службовцю, усіх виплат, з яких сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, в тому числі сум матеріальної допомоги на оздоровлення згідно довідки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 20.03.2014 року № 31-02. Зобов'язати Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді виплатити їй різницю між перерахованою та фактично виплаченою пенсією за період з 24 лютого 2014 року.
Позивач ОСОБА_1 та її представник в судове засідання не з'явилися, від представника позивача надійшла заява про розгляд справи без його участі, надав письмові пояснення на заперечення відповідача, просив позовні вимоги ОСОБА_1 задовольнити, посилаючись на обставини, викладені в позові.
Представник Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Кіровоградської області в судове засідання не з'явився, в установленному порядку повідомлений про розгляд справи, надав письмові пояснення, згідно яких позовні вимоги не визнає, в задоволенні позову просить відмовити, зазначив, що заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок.
Умови оплати праці державних службовців, розміри їх посадових окладів, надбавок, доплат і матеріальної допомоги визначаються Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до ч.1 ст.37 Закону України «Про державну службу» пенсія державним службовцям призначається в розмірі 70 відсотків від суми їх заробітної плати, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 01.01.2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.
Структура заробітної плати державного службовця визначена ст.33 ЗУ «Про державну службу».
Так норми ст.33 вищевказаного Закону визначають, що заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок.
Посадові оклади державних службовців установлюються залежно від складності та рівня відповідальності виконуваних службових обов'язків. Доплата за ранг провадиться відповідно до рангу, присвоєного державному службовцю.
Надбавка за вислугу років виплачується державним службовцям щомісячно у відсотках до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг і залежно від стажу державної служби у таких розмірах: понад 3 роки-10, понад 5 років-15, понад 10 років-20, понад 15 років -25, понад 20 років -30, понад 25 років-40 відсотків.
Державним службовцям можуть установлюватися надбавки за високі досягнення у праці і виконання особливо важливої роботи, доплати за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників та інші надбавки і доплати, а також надаватися матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань.
Розмір пенсії з 21.03.2014 року з дати введення ознаки «не працює» становить 8676,10 грн.
За довідкою № 31-02 від 20.03.2014 року взято в розрахунок всі суми окрім зазначених в останньому стовбці під назвою «інші виплати». Дані виплати не відносяться до структури заробітної плати в межах наведеного поняття в ст.33 ЗУ «Про державну службу».
Окрім цього вимоги позивача прямо протирічять п.5 «Прикінцевих положень» ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення, від 02.03.2015 року № 213 у разі неприйняття до 1 червня 2015 року закону щодо призначення всіх пенсій, у тому числі спеціальних, на загальних підставах з 01 червня 2015 року скасовуються норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії/щомісячне довічне грошове утримання призначаються відповідно до Законів України «Про державну службу» та інших Законів.
У зв'язку з викладеним з 01 червня 2015 року пенсії в порядку та умовах, визначених вищезазначеним Законом, не призначаються, раніше призначені пенсії не перераховуються, так як дані норми не діють.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позовні вимоги ОСОБА_1 підлягають задоволенню з наступних підстав.
Згідно ст.2 КАС України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.
Відповідно до статті 8 КАС України в Україні визнається і діє принцип верховенства права. Забороняється відмова в розгляді та вирішенні адміністративної справи з мотивів неповноти, неясності, суперечливості чи відсутності законодавства, яке регулює спірні відносини.
Статтею 9 КАС України передбачено, що суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого-самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Суд вирішує справи на підставі Конституції та законів України, а також міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 з лютого 2014 року перебуває на обліку в Управлінні Пенсійного фонду України в м. Кіровограді та отримує пенсію по інвалідності внаслідок загального захворювання згідно із Законом України «Про державну службу».
19.10.2015 року позивач звернулась до Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Кіровоградської області із заявою про перерахунок пенсії з урахуванням сум, які не увійшли в її розмір, а саме: матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та допомоги на оздоровлення з доданням вищезазначених довідок.
Для перерахунку пенсії ОСОБА_1 надала копії довідок про складові заробітної плати від 20.03.2014 року № 30-02 та №31-02. Як вбачається зі змісту зазначених довідок, на всі виплати, включені до них, нараховано страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, а з 01.01.2011 року - єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
Листом від 26.10.2015 року за №246/П-11 Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Кіровоградської області у перерахунку пенсії їй було відмовлено та повідомлено, що пенсія державним службовцям призначається в розмірі 70 відсотків від суми їхньої заробітної плати, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.
Відповідно до ст. 37 Закону України «Про державну службу», право на одержання пенсії державних службовців мають особи, які досягли встановленого законодавством пенсійного віку, за наявності страхового стажу для чоловіків не менше 25 років, для жінок не менше 20 років, у тому числі стажу державної служби не менше 10 років, та які на час досягнення пенсійного віку працювали на посадах державних службовців, а також особи, які мають не менше 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, незалежно від місця роботи на час досягнення пенсійного віку.
Пенсія державним службовцям призначається в розмірі 80 відсотків від сум їх заробітної плати, на які нараховуються страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, а особам, які на час звернення за призначенням пенсії не є державними службовцями, у розмірі 80 відсотків заробітної плати працюючого державного службовця відповідної посади та рангу за останнім місцем роботи на державній службі.
Згідно ч. 2 ст. 33 Закону України «Про державну службу» заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранг, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок.
Частина 7 ст. 33 Закону України «Про державну службу» встановлює, що умови оплати праці державних службовців, розміри їх посадових окладів, надбавок, доплат і матеріальної допомоги визначаються Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до вимог ст. 37-1 Закону України «Про державну службу» перерахунок пенсії здійснюється виходячи із сум заробітної плати, на які нараховуються страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування працюючого державного службовий відповідної посади та рангу на момент виникнення права на перерахунок пенсії.
За змістом статті 37 Закону № 3723-XII пенсія державним службовцям призначається в розмірі 80 відсотків від сум їх заробітної плати, на які нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.
Частиною першою статті 1 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 року №108/95 - ВР встановлено, що заробітна плата - це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором власник або уповноважений ним орган виплачує працівникові за виконану ним роботу.
Статтею 2 цього Закону визначено структуру заробітної плати, до якої входить: основна та додаткова заробітна плата, а також заохочувальні та компенсаційні виплати.
Частиною другою статті 33 Закону № 3723-XII передбачено, що заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок.
Аналіз наведених положень дає підстави для висновку, що матеріальна допомога на оздоровлення та допомога для вирішення соціально-побутових питань входили до системи оплати праці державного службовця.
Крім того, статтею 66 Закону України від 05.11.1991 року №1788-ХІІ «Про пенсійне забезпечення» врегульовано види оплати праці, що враховуються при обчисленні пенсій.
Відповідно до частини першої статті 66 цього Закону до заробітку для обчислення пенсії включаються всі види оплати праці (виплат, доходу), на які відповідно до Закону № 1058-IV нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, в межах максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, оподатковуваного доходу (прибутку), сукупного оподатковуваного доходу (граничної суми заробітної плати (доходу), з яких справляються страхові внески (збори) до соціальних фондів, що діяла на день одержання зазначеного заробітку (виплат, доходу).
Згідно зі статтею 41 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 року №1058-1У до виплат (доходів), що враховуються в заробітну плату (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії, належать, зокрема: суми виплат, отримуваних застрахованою особою після набрання чинності цим Законом, з яких згідно з цим самим Законом були фактично нараховані (обчислені) та сплачені страхові внески; суми виплат, отримуваних застрахованою особою до набрання чинності цим Законом, у межах сум, на які відповідно до законодавства, що діяло раніше, нараховувалися внески на державне соціальне страхування або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.
За змістом наведених норм отримувані застрахованою особою суми виплат, з яких були фактично нараховані та сплачені страхові внески або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, враховуються в заробіток (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії незалежно від того, чи входять вони до структури заробітної плати.
Таким чином, суд дійшов до висновку, що суми виплат, з яких були фактично нараховані та сплачені страхові внески або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, зокрема матеріальна допомога на оздоровлення та допомога на вирішення соціально-побутових питань, сума індексації заробітної плати, включаються до складу заробітної плати державного службовця та враховуються при обчисленні розміру його пенсії.
Аналогічна правова позиція викладена в постановах Верховного Суду України від 20 лютого 2012 року у справі № 21-430а11, від 14 травня 2013 року у справі № 21-125а13, від 28 травня 2013 року у справі № 21-97а13, від 06 листопада 2013 року у справі № 21-350а13, від 04 березня 2014 року у справах №№ 21-3а14 та 21-14а14, від 03 червня 2014 року у справі № 21-134а14, від 16 вересня 2014 року у справі № 21-314а14.
Відповідно до ч. 1 ст. 244-2 Кодексу адміністративного судочинства України, висновок Верховного Суду України щодо застосування норми права, викладений у його постанові, прийнятій за результатами розгляду справи з підстав, передбачених пунктами 1 і 2 частини першої статті 237 цього Кодексу, є обов'язковим для всіх суб'єктів владних повноважень, які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить відповідну норму права.
Висновок щодо застосування норм права, викладений у постанові Верховного Суду України, має враховуватися іншими судами загальної юрисдикції при застосуванні таких норм права.
Відповідно до ч.2 ст.19 Конституції України органи державної влади, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно з ч. 1 ст. 46 Конституції України громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.
Таким чином, судом встановлено, що Управлінням Пенсійного фонду України в м. Кіровограді необхідно було при здійсненні призначення позивачу пенсії, як державному службовцю, керуватися ст. 37 ЗУ «Про державну службу» в редакції чинній на момент призначення пенсії, якому було передбачено, що на одержання пенсії державних службовців мають право особи, які досягли встановленого законодавством України пенсійного віку за наявності загального трудового стажу для чоловіків - не менше 25 років, для жінок - не менше 20 років, у томі числі стажу державної служби не менше 10 років. Зазначеним особам призначаються в розмірах 80 відсотків від суми їх посадового(чинного) окладу з урахуванням надбавок передбачених цим Законом. Пенсія державному службовцю виплачується від його заробітку одержаного після виходу на пенсію.
З довідки за №31-02 від 20.03.2014 року про складові заробітної плати (за останні,24 календарні місяці роботи або за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією), що подається для призначення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу» вбачається, що ОСОБА_1 виплачувалась матеріальна допомога на оздоровлення.
Відповідно до ч. 1, 2 ст. 71 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Відповідач не надав суду достатніх беззаперечних доказів в обґрунтування правомірності своїх дій та бездіяльності.
Відповідно до ч. 3 ст. 162 КАС України, суд може прийняти постанову, яка б гарантувала дотримання і захист прав, свобод, інтересів людини і громадянина, у сфері публічно правових відносин з боку суб'єктів владних повноважень.
Виходячи з вимог ст. 6 КАС України захисту підлягає вже порушене право, а не те, яке може бути порушено в майбутньому.
Щодо твердження відповідача, про протиріччя позовних вимог пункту 5 розділу «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» № 213-VIII слід зазначити наступне.
У більшій своїй частині цей Закон набрав чинності з 1 квітня 2015 року, тоді як пенсія позивачу призначена набагато раніше - в лютому 2014 року.
Відповідно до ч. 1 ст. 58 Конституції України та ст. 5 ЦК України акти цивільного законодавства регулюють відносини, які виникли з дня набрання ним чинності, і не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують цивільну відповідальність особи. Аналогічна правова позиція викладена у Рішенні Конституційного Суду України від 9 лютого 1999 року у справі № 1-7/99 за конституційним зверненням Національного банку України щодо офіційного тлумачення положення частини першої статті 58 Конституції України (справа про зворотну дію в часі законів та інших нормативно-правових актів).
Таким чином, Закон, на який посилається відповідач, не має зворотної сили в часі та не застосовується до правовідносин, що виникли до набрання ним чинності, а при розгляді даної справи має застосовуватись законодавство, чинне на час призначення пенсії.
Згідно ухвали Ленінського районного суду м. Кіровограда від 15 січня 2016 року адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Кіровоградської області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії в частині вимог про здійснення перерахунку пенсії та зобов'язання відповідача виплатити їй різницю між перерахованою та фактично виплаченою пенсією за період з 24 лютого 2014 року по 28 квітня 2015 року залишено без розгляду.
Аналізуючи надані позивачем документи, обґрунтування позовних вимог, заперечення відповідача, аналізуючи вказане законодавство, що регулює спірні правовідносини, суд вважає, що ОСОБА_1 має право на перерахунок пенсії з 29 квітня 2015 року з урахуванням до сум заробітної плати, з якої обчислюється пенсія державному службовцю, усіх виплат, з яких сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, в тому числі сум матеріальної допомоги на оздоровлення згідно довідки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 20.03.2014 року № 31-02, з урахуванням виплачених сум.
Керуючись ст. ст. 2, 11, 69, 71, 94, 158-163, 167, 185-186 Кодексу адміністративного судочинства України, суд , -
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Кіровоградської області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити в повному обсязі.
Визнати протиправними дії Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Кіровоградської області щодо неврахування ОСОБА_1 в заробіток для обчислення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу» матеріальної допомоги на оздоровлення згідно довідки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 20.03.2014 року № 31-02.
Зобов'язати Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Кіровоградської області (код ЄДРПОУ 20650088) здійснити перерахунок пенсії ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1, на підставі Закону України «Про державну службу» з 29 квітня 2015 року з урахуванням до сум заробітної плати, з якої обчислюється пенсія державному службовцю, усіх виплат, з яких сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, в тому числі сум матеріальної допомоги на оздоровлення згідно довідки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 20.03.2014 року № 31-02.
Зобов'язати Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Кіровоградської області (код ЄДРПОУ 20650088) виплатити ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1) різницю між перерахованою та фактично виплаченою пенсією за період з 29 квітня 2015 року.
Стягнути з Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Кіровоградської області (код ЄДРПОУ 20650088) судовий збір на користь держави в розмірі 551,20 грн.
Постанова суду може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Ленінський районний суд м. Кіровограда протягом 10 (десяти) днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Суддя Ленінського районного
суду м. Кіровограда Циганаш І.А.