ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
11 січня 2016 року м. Київ К/800/43750/15
Суддя Вищого адміністративного суду України Кошіль В.В.,
перевіривши касаційну скаргу Державної податкової інспекції у Солом'янському районі Головного управління ДФС у м. Києві
на ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 17.09.2015
та постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 05.08.2015
у справі № 826/6811/15
за позовом Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1
до Державної податкової інспекції у Солом'янському районі Головного управління ДФС у м. Києві
про визнання протиправними та скасування податкового повідомлення-рішення, вимоги про сплату боргу та рішення,
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 19.10.2015 касаційну скаргу Державної податкової інспекції у Солом'янському районі Головного управління ДФС у м. Києві залишено без руху, з підстав порушення вимог ч. 5 ст. 213 КАС України, а саме: до касаційної скарги не додано документ про сплату судового збору та надано строк для усунення недоліків касаційної скарги до 16.11.2015.
Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 20.11.2015 за клопотанням сторони продовжено строк для усунення недоліків касаційної скарги до 21.12.2015.
22.12.2015 (згідно поштового штампа на конверті) Державна податкова інспекція у Солом'янському районі Головного управління ДФС у м. Києві надіслала до суду повторне клопотання про продовження строку для усунення недоліків касаційної скарги, в зв'язку з відсутністю в кошторисі на 2015 рік видатків для сплати судового збору.
Розглянувши заявлене клопотання суд вважає, що причини вказані скаржником, не можуть бути підставою для повторного продовження строку для усунення недоліків касаційної скарги.
Згідно з ч. 3 ст. 214 КАС України до касаційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 213 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу.
Відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 108 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.
Разом з тим, згідно з частиною шостою статті 108 КАС України повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Керуючись ст. ст. 102, 230 Кодексу адміністративного судочинства України, Вищий адміністративний суд України, -
УХВАЛИВ:
1. Відмовити в задоволенні клопотання Державної податкової інспекції у Солом'янському районі Головного управління ДФС у м. Києві про продовження строку усунення недоліків касації скарги у справі № 826/6811/15.
2. Касаційну скаргу Державної податкової інспекції у Солом'янському районі Головного управління ДФС у м. Києві на ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 17.09.2015 та постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 05.08.2015 у справі 826/6811/15 повернути особі, яка її подала.
Ухвала набирає законної сили відповідно до ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути переглянута Верховним Судом України у випадках, встановлених Кодексом адміністративного судочинства України.
Суддя Вищого
адміністративного В.В. Кошіль
суду України