ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
З ПИТАНЬ ЗУПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ
22 грудня 2015 року Справа № 808/8608/14 м. Запоріжжя
Запорізький окружний адміністративний суд у складі
головуючого судді Каракуші С.М.
за участю секретаря Рибакової М.В.
представника позивача ОСОБА_1
представника відповідача ОСОБА_2
розглядаючи у відкритому судовому засіданні в залі суду адміністративну справу
за позовом: Дніпровського територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фонового ринку
до: Публічного акціонерного товариства «Запорізький завод «Перетворювач»
про: стягнення штрафу,та вирішуючи клопотання про зупинення провадження у справі
ВСТАНОВИВ:
Дніпровське територіальне управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку звернулось з адміністративним позовом до Публічного акціонерного товариства «Запорізький завод «Перетворювач» про стягнення штрафу за порушення законодавства на ринку цінних паперів у розмірі 5100 грн., який накладений за постановою Національної комісії з цінних паперів та фонового ринку від 30.05.2014 № 206-ДН-1-Е.
В судовому засіданні представником відповідача заявлено клопотання про зупинення провадження у справі до набрання законної сили судовим рішенням касаційної інстанції по справі № 808/4271/14.
Вислухавши думку представника позивача, яка заперечувала проти заявленого клопотання, суд приходить до висновку, що клопотання представника відповідача не підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до частини 1 статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України, постанова або ухала суду, яка набрала законної сили, є обовязковою для осіб, які беруть участь у справі, для їхніх правонаступників, а також для всіх органів, підприємств, установ та організацій, посадових чи службових осіб, інших фізичних осіб і підлягає виконанню на всій території України.
Підстави, за наявності яких суд зобовязаний зупинити провадження в адміністративній справі або має право зупинити провадження, визначені статтею 156 Кодексу адміністративного судочинства України.
Зокрема, відповідно до пункту третього частини 1 статті 156 Кодексу адміністративного судочинства України, суд зупиняє провадження у справі в разі неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства, - до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі.
Статтею 156 Кодексу адміністративного судочинства України не передбачено можливість зупинення провадження у справі до розгляду справи судом касаційної інстанції.
Враховуючи, що провадження у справі зупинялось до набрання законної сили судовим рішенням в адміністративній справі № 808/4271/14, яке за наслідками апеляційного розгляду набрало законної сили 08.07.2015, суд приходить до висновку про відсутність підстав для зупинення провадження у справі, які передбачені пунктом третім частини 1 статті 156 Кодексу адміністративного судочинства України.
Керуючись статтями 156, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, -
УХВАЛИВ:
У задоволенні клопотання представника відповідача про зупинення провадження в адміністративній справі відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її постановлення.
Суддя С.М. Каракуша