ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 грудня 2015 р. Справа № 804/15659/15 Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі колегії суддів, головуючий суддя - Юркова Е.О., судді: Озерянська С.І., Степаненко В.В. розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат» до Державної служби геології та надр України про визнання протиправними наказів, їх скасування та протиправним проведення перевірки,-
ВСТАНОВИВ:
До Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат» до Державної служби геології та надр України з вимогами:
- визнати протиправним та скасувати Наказ Державної служби геології та надр України за №173 від 24.06.2015р. в частині проведення планової перевірки ТОВ «Демурінський ГЗК»;
- визнати протиправним та скасувати Наказ Державної служби геології та надр країни за №174 від 25.06.2015р. в частині проведення планової перевірки ТОВ «Демурінський ГЗК»;
- изнати протиправним проведення планової перевірки ТОВ «Демурінський ГЗК».
В обґрунтування позову позивач зазначив, що накази відповідача №173 від 24.06.2015р. в частині затвердження плану проведення перевірки ТОВ «Демурінський ГЗК» та №174 від 25.06.2015р. в частині проведення планової перевірки ТОВ «Демурінський ГЗК», а отже і проведення самої перевірки є протиправними, оскільки наразі Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 № 71- VIII встановлено обмеження на 2015 та 2016 роки щодо проведення перевірок контролюючими органами підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік.
Представник позивача в судове засідання не зявився, надав до суду клопотання розглянути справу за його відсутності, позовні вимоги підтримав у повному обсязі та просив позов задовольнити.
Представник відповідача до судового засідання також не зявився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, надав до суду заперечення на позов та клопотання розглянути справу за його відсутності. В обґрунтування заперечень зазначив, що законодавчого акту, який би встановлював мораторій на перевірки надрокористувачів Державною службою геології та надр України, не прийнято. До Порядку здійснення державного геологічного контролю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14.12.2011 № 1294 зміни не вносилися. Мораторій на здійснення перевірок суб'єктів господарювання на період із січня по червень 2015 року встановлювався Законом України «Про внесення змін та визнання такими, що втратній чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 № 76-УІІІ. Обмеження на проведення перевірок підприємств, установ й організацій, фізичних осіб-підприємців контролюючими органами, запроваджені цим Законом, наразі не діють у зв'язку із закінченням установленого періоду. Крім того, представник відповідача зазначив, що ТОВ «Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат» було подано до Дніпропетровського окружного адміністративного суду адміністративний позов про скасування приписів Держгеонадр України від 16.10.2015 року № 558-14/06 та № 561-14/06, які були винесені після проведення планової перевірки Держгеонадрами України на підставі наказу Держгеонадр України від 25.06.2015 року № 174 на підставі акту перевірки дотримання вимог законодавства у сфері видобування корисних копалин № 04/2745 Д від 08.07.2015 та посилався у свої позовній заяві на те, що перевірка була проведена з порушенням норм діючого законодавства, оскільки була проведена без дозволу Кабінету Міністрів України. Однак, Дніпропетровським окружним адміністративним судом було винесено постанову від 02.12.2015 року по справі № 804/15438/15, якою відмовлено у задоволенні адміністративного позову ТОВ «Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат» в повному обсязі та судом під час винесення вищезазначеного рішення було встановлено правомірність дій Держгеонадр України під час проведення перевірки та проведення самої перевірки.
Відповідно до ч.6 ст.128 КАС України якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.
Дослідивши матеріали справи, з'ясувавши дійсні обставини, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд приходить до наступних висновків.
Судом встановлено, матеріалами справи підтверджено, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат» (далі ТОВ «Демурінський ГЗК», позивач) здійснює видобування титано-цирконієвих руд, придатних для виробництва ільменітового, рутилового, цирконієвого та дистен-сіліманітового концентратів у Вовчанському родовищу, що знаходиться на території Васильківського, Межівського та Покровського районів Дніпропетровської області на підставі спеціального дозволу на користування надрами №2745 від 29.07.2002р.
Наказом Державної служби геології та надр України (далі Держгеонадр України, відповідач) від 24.06.2015р. №173 було затверджено план проведення перевірок надрокористувачів на III квартал 2015 року та покладено обов'язок на Департамент державного геологічного контролю забезпечити виконання плану, де у п.1. Додатку щодо переліку обєктів перевірки зазначений ТОВ «Демурінський ГЗК».
Вказаний наказ було винесено відповідно до підпункту 18 пункту 4 Положення про Державну службу геології та надр України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 № 391, пункту 6 Порядку здійснення державного геологічного контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.12.2011 № 1294.
25.06.2015р., для проведення планової перевірки Державною службою геології та надр України затверджено наказ від №174 «Про проведення планових перевірок надрокористувачів у III кварталі 2015 року».
Вказаний наказ було винесено відповідно до підпункту 18 пункту 4, підпункту 1 пункту б Положення про Державну службу геології та надр України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 №391, пункту 11 Порядку здійснення державного геологічного контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.12.2011 № 1294, наказу Державної служби геології та надр України від 24.06.2015р. №173 «Про затвердження Плану проведення перевірок надрокористувачів на III квартал 2015 року».
На підставі Наказів №173 та №174 було оформлено направлення від 03.07.2015 року №04/2745-Д на проведення планової перевірки вимог законодавства у сфері надрокористування ТОВ «Демурінський ГЗК».
Держгеонадрами України 26.06.2015р. був підписаний лист №7658/13/14-15, щодо повідомлення ТОВ «Демурінський ГЗК» про проведення перевірки, який було відправлено на адресу позивача 30.06.2015 року.
05.07.2015 року ТОВ «Демурінський ГЗК» було отримано вищевказане повідомлення та 08.07.2015 року вручено направлення на проведення перевірки і вже 08.07.2015 року (через 3 дні після фактичного письмового повідомлення) посадовими особами Південного міжрегіональним відділу Державної служби геологічного контролю була проведена перевірка вимог законодавства у сфері надрокористування ТОВ «Демурінський ГЗК» на офісі підприємства, чим порушили п. 8 Порядку, здійснення державного геологічного контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.12.2011р. № 1294 інформування надрокористувача про планову перевірку здійснюється не пізніше ніж за 10 днів до дати її проведення шляхом надсилання в установленому порядку повідомлення за формою, затвердженою Держгеонадрами.
Вказана перевірка була оформлена відповідним Актом №04/2745-Д від 08.07.2015р. перевірки дотримання вимог законодавства у сфері видобування корисних копалин щодо ТОВ «Демурінський ГЗК».
Відповідно до підпункту 18 пункту 4 Положення про Державну службу геології та надр України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 №391, Держгеонадра України відповідно до покладених на неї завдань: здійснює державний контроль за геологічним вивченням надр (державний геологічний контроль) ( z0563-13 ) та раціональним і ефективним використанням надр України, у тому числі: виконанням вимог щодо охорони надр під час ведення робіт з їх вивчення; виконанням державних програм геологорозвідувальних робіт, геологічних завдань і замовлень; обгрунтованістю застосування методик і технологій, якістю, комплексністю, ефективністю робіт із геологічного вивчення; виконанням рішень з питань методичного забезпечення робіт із геологічного вивчення та використання надр; дотриманням нормативів, стандартів та інших вимог щодо геологічного вивчення і використання надр, умов спеціальних дозволів на користування надрами та угод про умови користування надрами; повнотою вивчення геологічної будови надр, гірничо-технічних, інженерно-геологічних, геолого-екологічних та інших умов вивчення родовищ корисних копалин; відповідністю геологорозвідувальних робіт і наукових досліджень державним контрактам і замовленням, а також проектам за проведенням таких робіт; використанням технічних засобів і методів ведення робіт із геологічного вивчення надр, які б виключали невиправдані втрати корисних копалин і погіршення їх якості; своєчасністю та відповідністю встановленим вимогам введення в експлуатацію розвіданих родовищ корисних копалин; дотриманням під час дослідно-промислової експлуатації родовищ корисних копалин технологій, які б забезпечували необхідне їх вивчення, не знижуючи при цьому промислову цінність; збереженням розвідувальних гірничих виробок і свердловин для розробки родовищ корисних копалин, збереженням геологічної документації, зразків порід, дублікатів проб, які можуть бути використані при подальшому вивченні надр; обґрунтованістю напрямів пошукових, розвідувальних і інших робіт з геологічного вивчення надр; своєчасністю і правильністю державної реєстрації робіт із геологічного вивчення і використання надр, наявністю спеціальних дозволів на користування надрами і виконання передбачених ними умов; повнотою і вірогідністю вихідних даних про кількість та якість запасів основних та спільно залягаючих корисних копалин і компонентів, що містяться в них, а також наданням підприємствами та організаціями звітних балансів запасів корисних копалин; обліком видобування нафти, газу та супутніх компонентів; виконанням рішень Державної комісії України по запасах корисних копалин; веденням пошуково-розвідувальних та інших робіт щодо геологічного вивчення підземних вод.
Згідно пунктів 6, 11 Порядку здійснення державного геологічного контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.12.2011 № 1294, планові перевірки надрокористувачів проводяться відповідно до квартального плану проведення перевірок, який затверджується Держгеонадрами до 25 числа останнього місяця кварталу, що передує плановому.
Для проведення планової або позапланової перевірки Держгеонадра видає наказ, який містить найменування надрокористувача, щодо якого буде здійснюватися державний геологічний контроль, та предмет перевірки.
На підставі наказу оформляється направлення на проведення перевірки, яке підписується керівником органу державного геологічного контролю або його заступником (із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові) і засвідчується печаткою.
Форма зазначеного направлення затверджується Держгеонадрами.
Направлення є чинним протягом зазначеного в ньому строку здійснення державного геологічного контролю.
Позивач посилається на протиправність наказів: №173 від 24.06.2015р. в частині затвердження плану проведення перевірки ТОВ «Демурінський ГЗК» та №174 від 25.06.2015р. в частині проведення планової перевірки ТОВ «Демурінський ГЗК» у зв'язку із наявністю мораторію на проведення перевірок суб'єктів господарювання, встановленого Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 № 71-VIII.
Так, пунктом 3 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 р. №71-VIII встановлено, що у 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік контролюючими органами здійснюються виключно з дозволу Кабінету Міністрів України, за заявкою суб'єкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу України (N 4651-VI). Зазначене обмеження не поширюється:
- 1 січня 2015 року на перевірки суб'єктів господарювання, що ввозять на митну ериторію України та/або виробляють та/або реалізують підакцизні товари, на перевірки дотримання норм законодавства з питань наявності ліцензій, повноти нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, відшкодування податку на додану вартість;
- 1 липня 2015 року на перевірки платників єдиного податку другої і третьої фізичні особи - підприємці) груп, крім тих, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів у дрібнороздрібній торговельній мережі через засоби пересувної мережі, за винятком платників єдиного податку, визначених пунктом 27 підрозділу 10 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України, з питань дотримання порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій.
Як вбачається з матеріалів підготовки до перевірки, Держгеонадра України не отримували дозвіл Кабінету Міністрів України щодо проведення перевірки та складання наказів: №173 від 24.06.2015р. в частині затвердження плану проведення перевірки ТОВ «Демурінський ГЗК» та №174 від 25.06.2015р. в частині проведення планової перевірки ТОВ «Демурінський ГЗК» та оформлення усіх похідних від неї документів.
Також, ТОВ «Демурінський ГЗК» не зверталось до Держгеонадра України із заявкою щодо перевірки, відсутнє відповідне рішення суду, та немає підстав для її проведення згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу України.
До цього Закону обмеження на проведення перевірок підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців запроваджувалося наступними Законами України:
- Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 ік», статтею 31, якою було встановлено, що перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України) здійснюються протягом серпня грудня 2014 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою субєкта господарювання щодо його перевірки;
- Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких аконодавчих актів України» від 28.12.2014 № 76-VIII (далі Закон № 76), Прикінцевими положеннями якого встановлено, що перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України та Державної фінансової інспекції України) здійснюються протягом січня червня 2015 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою субєкта господарювання щодо його перевірки;
Тобто всі ці закони оперують терміном «контролюючі органи» і аналіз текстів Законів вказує на те, що до контролюючих органів законодавець відніс усі органи державної влади, які уповноважені на здійснення заходів державного нагляду (контролю), це підтверджується виключенням, зробленим для Державної фіскальної служби України.
Пункт 3 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 N 71-VIII є самостійною нормою та не є зміною чи доповненням до Податкового кодексу України, тому застосоване у ньому поняття «контролюючі органи» стосується усіх контролюючих органів, тобто органів, які здійснюють державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності згідно з Законом України від 5 квітня 2007 року N 877-V «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», яким визначено, що державний нагляд ((контроль) - діяльність уповноважених законом центральних органів виконавчої влади, їх територіальних органів, державних колегіальних органів, органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування (далі - органи державного нагляду (контролю)) в межах повноважень, передбачених законом, щодо виявлення та запобігання порушенням вимог законодавства суб'єктами господарювання та забезпечення інтересів суспільства, зокрема належної якості продукції, робіт та послуг, допустимого рівня небезпеки для населення, навколишнього природного середовища.
Згідно Положення про Державну службу геології та надр України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 N 391/2011 (Указ N 391/2011), державна служба геології та надр України (Держгеонадра України) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів України (далі - Міністр), входить до системи органів виконавчої влади і забезпечує реалізацію державної політики у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр.
Постановою Кабінету Міністрів України від 13.08.2014 N 408 затверджено Перелік державних інспекцій та інших контролюючих органів, яким надаватиметься дозвіл Кабінету Міністрів України на проведення перевірок підприємств, установ, організацій, фізичних осіб - підприємців, до яких, зокрема належить Держгеонадра України.
Відповідач у своїх запереченнях стверджує, що Постанова КМУ від 13.08.2014р. №408 втратило свою чинність у грудні 2014 року, у звязку з закінченням мораторію на проведення перевірок згідно зі ст.31 Закону №719. Проте, згідно інформації на сайті zakon2.rada.gov.ua, Постанова №408 є чинною, а зазначені в ній норми та додатки регулюють питання надання дозволу Кабінету Міністрів України на проведення перевірок підприємств, установ, організацій, фізичних осіб - підприємців державними інспекціями та іншими контролюючими органами - взагалі, та наводять перелік контролюючих органів, згідно додатку.
Також, відповідач стверджує, що Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 року №71-VIII) регулює тільки ті правовідносини, що належать до сфери дії Податкового Кодексу України, тому мораторій на проведення перевірок стосується лише контролюючих органів, визначених Податковим Кодексом України. Проте, уважно проаналізувавши Закон №71, можна дійти висновку про те, що він за сферою своєю дії та характером впливу має високий рівень аналогії, та подібний до Закону №76, що встановлював мораторій на проведення перевірок всіма контролюючими органами до 01 липня 2015 року.
Закон №71 за своїм змістом та назвою регулює не тільки норми Податкового Кодексу України, а й вносить конкретні зміни до інших нормативних актів, зокрема в: Кодекс України «Про надра», Водний Кодекс України, Лісовий Кодекс України, Кримінальний Кодекс України, Кодекс адміністративного судочинства України, Бюджетний Кодекс України, ЗУ «Про охорону навколишнього природного середовища, Закон України «Про дорожній рух» і т.п.
Таким чином, відповідач належить до контролюючих органів, які мають право на проведення перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців виключно з дозволу Кабінету Міністрів України, за виключенням випадків, передбачених пунктом 3 Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 N 71-VIII.
З урахуванням вищезазначеного суд доходить висновку, що Накази Державної служби геології та надр України №173 від 24.06.2015р. в частині затвердження плану проведення перевірки ТОВ «Демурінський ГЗК» та №174 від 25.06.2015р. в частині проведення планової перевірки ТОВ «Демурінський ГЗК» є протиправними прийнятими не на підставі, не у межах повноважень та не у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з порушенням використаного повноваження з метою, з якою це повноваження надано; необґрунтовано, тобто без врахування усіх обставин, які мають значення для прийняття рішення; не добросовісно та не розсудливо, у звязку з чим підлягають скасуванню, а тому і проведення самої перевірки ТОВ «Демурінський ГЗК» є протиправним.
Також суд не вважає належним доводом твердження відповідача проте, що Дніпропетровським окружним адміністративним судом було винесено постанову від 02.12.2015 року по справі № 804/15438/15, якою відмовлено у задоволенні адміністративного позову ТОВ «Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат» в повному обсязі де судом було встановлено правомірність дій Держгеонадр України під час проведення перевірки та проведення самої перевірки, тому що вказане рішення суду станом на 17.12.2015 року не набрало законної сили, у звязку з чим не може бути враховано судом у цій справі.
Крім того, позивачем у справі № 804/15438/15 оскаржуються припис Держгеонадр України №04/2745-Д від 08.07.2015р. та наказ Держгеонадр України «Щодо анулювання, зупинення та поновлення дії спеціальних дозволів на користування надрами та встановлення термінів для усунення порушень» №271 від 04.09.2015року, в частині зупинення дії Спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат» №2745 від 29.07.2002р., які були винесені після прийняття наказів №173 від 24.06.2015р. та №174 від 25.06.2015р., що стали підставою для проведення перевірки.
Відповідно до ст. 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
У відповідності до частини 3 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Частиною 1 ст. 9 КАС України встановлено, що суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Відповідач як суб'єкт владних повноважень не довів правомірність своїх дій та рішень.
Позивачем під час подання адміністративного позову сплачено судовий збір в загальному розмірі 3 654 грн., що підтверджується платіжними дорученнями № 3484, № 3485, № 3486 від 12.11.2015р.
Відповідно до ч. 1 ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є субєктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати за рахунок бюджетних асигнувань субєкта владних повноважень, що виступав стороною у справі, або якщо стороною у справі виступала його посадова чи службова особа.
Тому, згідно із ч. 1 ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України судовий збір у розмірі 3 654 грн. присуджується на користь позивача за рахунок бюджетних асигнувань з Державної служби геології та надр України.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 2, 9, 11, 70-71, 86, 94, 160-163, 167, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат» до Державної служби геології та надр України про визнання протиправними наказів, їх скасування та протиправним проведення перевірки - задовольнити.
Визнати протиправним та скасувати Наказ Державної служби геології та надр України за №173 від 24.06.2015р. в частині затвердження плану проведення перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю «Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат».
Визнати протиправним та скасувати Наказ Державної служби геології та надр України за №174 від 25.06.2015р. в частині проведення планової перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю «Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат».
Визнати протиправним проведення 08.07.2015 року Державною службою геології та надр України планової перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю «Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат».
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань з Державної служби геології та надр України на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат» (код ЄДРПОУ 30454644) витрати по сплаті судового збору у загальному розмірі 3 654 грн., сплачені Товариством з обмеженою відповідальністю «Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат» згідно платіжних доручень № 3484, № 3485, № 3486 від 12.11.2015р.
Копію постанови направити сторонам по справі.
Постанова суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд в порядку та в строки, встановленні статтею 186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Головуючий суддя (підпис) Судді: (підпис) (підпис) ОСОБА_1 ОСОБА_2 ОСОБА_3