Постанова № 52870409, 27.10.2015, Харківський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
27.10.2015
Номер справи
820/7523/15
Номер документу
52870409
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Харківський окружний адміністративний суд 61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

Харків

27 жовтня 2015 р. № 820/7523/15

Харківський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Сагайдака В.В.,

за участі секретаря судового засідання - Савчука С.С.

за участю:

представника позивача - ОСОБА_1

представника першого відповідача - Момот Є.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в примішані суду в м. Харкові адміністративну справу за позовом ОСОБА_3 до Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в ПАТ "Дельта банк" Кадирова Владислава Володимировича, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, про визнання бездіяльності протиправною, визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,-

В С Т А Н О В И В:

До Харківського окружного адміністративного суду звернувся позивач, ОСОБА_3, з адміністративним позовом до Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в ПАТ "Дельта банк" Кадирова Владислава Володимировича, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, в якому, з урахуванням уточнених позовних вимог, просить суд:

- визнати протиправною бездіяльність Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в ПАТ "Дельта банк" Кадирова Владислава Володимировича щодо не проведення перевірки факту переказу грошей з рахунку № НОМЕР_1 ОСОБА_3 та ненадходження їх на рахунок № НОМЕР_2 в АТ «Сбербанк Росії» ( м. Київ);

- визнати протиправними дії Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в ПАТ " Дельта банк " Кадирова Владислава Володимировича щодо невиплати ОСОБА_3 грошових коштів у розмірі 51147,74 грн;

- визнати протиправними дії Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в ПАТ " Дельта банк " Кадирова Владислава Володимировича по не включенню інформації щодо ОСОБА_3 до списку вкладників, які отримують кошти в межах гарантованої суми за рахунок цільової позики Фонду;

- зобов'язати Уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в ПАТ "Дельта банк" Кадирова Владислава Володимировича включити ОСОБА_3 до списку вкладників, які отримують кошти в межах гарантованої суми за рахунок цільової позики Фонду;

- зобов'язати Уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в ПАТ " Дельта банк " Кадирова Владислава Володимировича передати додаткову інформацію до списку вкладників, які отримують кошти в межах гарантованої суми за рахунок цільової позики Фонду з метою забезпечення виплати ОСОБА_3 коштів;

- зобов'язати Фонд гарантування вкладів фізичних осіб прийняти рішення про надання цільової позики банку з метою забезпечення виплати ОСОБА_3 грошових коштів.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що бездіяльність відповідача порушує його права.

В обґрунтування заперечень на позов другий відповідач , зазначив, що на час виникнення спірних правовідносин в ПАТ " Дельта банк " ще діяла тимчасова адміністрація, отже перелік вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду не складався.

У судове засідання представник другого відповідача не прибув, належним чином повідомлявся про дату, час та місце розгляду справи.

Суд, відповідно до ст. 128 КАС України, вважає за можливе здійснити розгляд справи без участі представника другого відповідача.

У судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги, просив позов задовольнити у повному обсязі.

Представник першого відповідача проти позову заперечував, зазначив, що позивач є кредитором банку, на якого поширюються відповідні обмеження, передбачені Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», отже на нього не розповсюджуються вимоги як вкладника.

Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши зібрані по справі докази в їх сукупності, проаналізувавши зміст норм матеріального і процесуального права, які врегульовують спірні правовідносини, суд дійшов наступного висновку.

З матеріалів справи вбачається, що 29.07.2014 року між позивачем та ПАТ " Дельта банк " було укладено договір № 001-20516-290714 банківського вкладу (депозиту) (далі за текстом - Договір) ( а.с.87)

Відповідно до п.1 Договору, банк відкриває вкладнику вкладний (депозитний) рахунок № НОМЕР_3. Сума вкладу складає 10000 євро. Строк вкладу було встановлено до 03.08.2015 року.

Як пояснив представник позивача, після закінчення строку дії договору позивачка неодноразово зверталась з письмовими заявами про видачу належних їй грошових коштів, проте фактично отримала відмову з підстави того, що ПАТ " Дельта банк " було віднесено до категорії неплатоспроможних та повідомлено, що видача коштів можлива виключно в гривневому еквіваленті в установленому законом порідку та строки (а.с.96-102).

Судом встановлено, що сума невиданих коштів, що залишилась від банківського вкладу була конвертована у гривню та склала 51147,74 грн.

Дані грошові кошти позивачка переказала через касу ПАТ " Дельта банк " декількома платежами (платіжними дорученнями) на рахунок № НОМЕР_2 в АТ «Сбербанк Росії» (м. Київ), що підтверджується квитанціями про здійснення касових операцій № ПН1192502 від 11.12.2014 року на суму 9300,00 грн., № ПН1194178 від 12.12.2014 року на суму 5500,00 грн., № ПН1197292 від 15.12.2014 року на суму 11793,37 грн., № ПН1199923 від 16.12.2014 року на суму 12903,66 грн., № ПН1202803 від 17.12.2014 року на суму 11650,71 грн. ( а.с.12-13).

В ході розгляду справи було встановлено, що грошові кошти на вказаний рахунок АТ «Сбербанк Росії» ( м. Київ) переказано не було, банк не виконав свої зобов'язання по переказу коштів.

Кошти до 25.09.2015 року обліковувались на рахунку № НОМЕР_4 кредиторської заборгованості по прийнятим платіжним дорученням Харківського відділення АТ "Дельта банк" № 2, а з 25.09.2015 року перенесені на відкритий на ім'я позивача рахунок № НОМЕР_5 для обліку кредиторської заборгованості Банку перед клієнтом ( а.с. 133-135).

З приводу невиконання банком договірних зобов'язань та нездійснення перерахування на рахунок в АТ «Сбербанк Росії» ( м. Київ) грошових коштів, що залишились від депозиту, ОСОБА_3 неодноразово зверталась до першого відповідача з відповідними заявами ( а.с.88-95).

Матеріали справи містять відповідь банку від 21.09.2015 року № 05-3088000, з якої вбачається, що належні позивачці кошти є кредиторською заборгованістю неплатоспроможного банку ( а.с.119).

Судом встановлено, що позивачка була включена до списку вкладників, які отримують кошти в межах суми за рахунок цільової позики Фонду (надалі - Список) та отримала частину відповідних коштів, що підтверджено витягом зі Списку ( а.с.35).

Спірні правовідносини виникли внаслідок того, що на думку позивача, уповноваженою особою Фонду було допущено бездіяльність, яка виразилась в не проведенні перевірки відсутності факту переказу грошей з рахунку № НОМЕР_1 ОСОБА_3 та ненадходження їх на рахунок № НОМЕР_2 в АТ «Сбербанк Росії» ( м. Київ), у невиплаті ОСОБА_3 належних їй грошових коштів, та не включенні інформації щодо ОСОБА_3 до списку вкладників, які отримують кошти в межах гарантованої суми за рахунок цільової позики Фонду.

По суті позовних вимог суд зазначає наступне.

Постановою Правління Національного банку України від 02.03.2015 р. №150 ПАТ "Дельта Банк" віднесено до категорії неплатоспроможних ", на підставі чого виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення від 02.03.2015 р. № 51 "Про запровадження тимчасової адміністрації у Публічному акціонерному товаристві "Дельта Банк", згідно з яким з 03.03.2015 р. запроваджено тимчасову адміністрацію та призначено уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації у Публічному акціонерному товаристві "Дельта Банк" - Кадирова Владислава Володимировича.

Тимчасову адміністрацію запроваджено спочатку строком на 3 місяці з 03 березня 2015 р. до 02 червня 2015 р. включно, потім продовжено ще на 3 місяці до 02 вересня 2015 р. та згодом ще на місяць до 02 жовтня 2015 р.

На підставі постанови Правління НБУ від 02.10.2015 року № 664 було відкликано банківську ліцензію та ліквідовано ПАТ " Дельта банк " ( а.с.142).

Законом України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" встановлюються правові, фінансові та організаційні засади функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб, повноваження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд), порядок виплати Фондом відшкодування за вкладами, а також регулюються відносини між Фондом, банками, Національним банком України, визначаються повноваження та функції Фонду щодо виведення неплатоспроможних банків з ринку і ліквідації банків.

Відповідно до ч.1 ст. 3 вказаного Закону, Фонд є установою, що виконує спеціальні функції у сфері гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку і ліквідації банків у випадках, встановлених цим Законом.

Пунктом 3 частини 1 статті 2 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" визначено, що вклад - кошти в готівковій або безготівковій формі у валюті України або в іноземній валюті, які залучені банком від вкладника (або які надійшли для вкладника) на умовах договору банківського вкладу (депозиту), банківського рахунку або шляхом видачі іменного депозитного сертифіката, включаючи нараховані відсотки на такі кошти.

Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", вкладник - фізична особа (у тому числі фізична особа - підприємець), яка уклала або на користь якої укладено договір банківського вкладу (депозиту), банківського рахунку або яка є власником іменного депозитного сертифіката.

Управління поточною діяльністю Фонду здійснює виконавча дирекція Фонду (ч. 1 ст. 11 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб").

Повноваження виконавчої дирекції Фонду визначені в статті 12 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб". Зокрема, відповідно до пунктів 2, 4 частини 3 вказаної статті Закону, виконавча дирекція Фонду у сфері забезпечення відшкодування коштів за вкладами визначає порядок відшкодування Фондом коштів за вкладами відповідно до розділу V цього Закону; приймає рішення про відшкодування коштів за вкладами у разі прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку.

Відповідно до ч. 1 ст. 26 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" Фонд гарантує кожному вкладнику банку відшкодування коштів за його вкладом. Фонд відшкодовує кошти в розмірі вкладу, включаючи відсотки, станом на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше суми граничного розміру відшкодування коштів за вкладами, встановленого на цей день, незалежно від кількості вкладів в одному банку. Сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може бути меншою 200000 гривень. Адміністративна рада Фонду не має права приймати рішення про зменшення граничної суми відшкодування коштів за вкладами.

Згідно ч. 2 ст. 26 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" вкладник набуває право на одержання гарантованої суми відшкодування коштів за вкладами за рахунок коштів Фонду в межах граничного розміру відшкодування коштів за вкладами після прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку.

Згідно положень ст. 27 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" Уповноважена особа Фонду складає перелік вкладників та визначає розрахункові суми відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду відповідно до вимог цього Закону та нормативно-правових актів Фонду станом на день отримання рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку.

За правилами частин першої-третьої статті 27 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" передбачено, що уповноважена особа Фонду складає перелік вкладників та визначає розрахункові суми відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду відповідно до вимог цього Закону та нормативно-правових актів Фонду станом на день отримання рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку.

Уповноважена особа Фонду протягом одного робочого дня (у разі прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку з підстав, визначених частиною другою статті 77 Закону України "Про банки і банківську діяльність", - протягом 15 робочих днів) з дня отримання Фондом рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку формує перелік вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду, з визначенням сум, що підлягають відшкодуванню. Уповноважена особа Фонду зазначає у переліку вкладників суму відшкодування для кожного вкладника.

Згідно частини 5 статті 27 Закону протягом трьох робочих днів (у разі прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку з підстав, визначених частиною другою статті 77 Закону України "Про банки і банківську діяльність", - протягом 20 робочих днів) з дня отримання Фондом рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку виконавча дирекція Фонду затверджує реєстр вкладників для здійснення виплат гарантованої суми відшкодування відповідно до наданого уповноваженою особою Фонду переліку вкладників. Фонд публікує оголошення про відшкодування коштів вкладникам у газетах "Урядовий кур'єр" або "Голос України" та на своїй офіційній сторінці в мережі Інтернет не пізніше ніж через сім днів з дня прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку.

Уповноважена особа Фонду протягом одного робочого дня (у разі прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку з підстав, визначених частиною другою статті 77 Закону України "Про банки і банківську діяльність", - протягом 15 робочих днів) з дня отримання Фондом рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку формує переліки вкладників, кошти яких не підлягають відшкодуванню Фондом відповідно до пунктів 4-11 частини четвертої статті 26 цього Закону (ч. 6 ст. 27 Закону).

Окрім цього, порядок відшкодування Фондом вкладів фізичних осіб врегульований нормами "Положення про порядок відшкодування Фондом гарантування вкладів фізичних осіб коштів за вкладами" затвердженим рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 09.08.2012 № 14 ( надалі - Положення).

Відповідно до пунктів 3-5 розділу III Положення про порядок відшкодування Фондом гарантування вкладів фізичних осіб коштів за вкладами, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 09.08.2012 №14 (далі - Положення) Уповноважена особа Фонду протягом трьох днів з дня прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку формує та подає до Фонду повний перелік вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду (додаток 6), із визначенням сум, що підлягають відшкодуванню (далі - Перелік).

Перелік складається станом на день прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку і включає суму відшкодування для кожного вкладника, яка розраховується виходячи із сукупного обсягу всіх його вкладів у банку та нарахованих процентів, але не більше суми, встановленої адміністративною радою Фонду на день прийняття рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних, незалежно від кількості вкладів в одному банку.

Визначений у Переліку залишок гарантованої суми надається з урахуванням розрахункових сум, сплачених вкладнику протягом дії тимчасової адміністрації у неплатоспроможному банку.

Якщо вкладник не отримав свої вклади у межах граничного розміру суми відшкодування протягом дії тимчасової адміністрації за рахунок цільової позики Фонду, така сума відшкодування включається до Переліку.

Перелік складається в алфавітному порядку за прізвищами вкладників та подається до Фонду на паперових та електронних носіях разом із супровідним листом.

Інформація про вкладника в Переліку має забезпечувати його ідентифікацію відповідно до законодавства.

Перелік на паперових носіях (пронумерованих, прошитих) засвідчується підписом уповноваженої особи Фонду та відбитком печатки банку, що ліквідується, на електронних носіях подається на CD-дисках у csv файлі. Дані на паперових та електронних носіях повинні бути ідентичними.

Файл csv формується за структурою інформаційного рядка файла «Перелік вкладників» (додаток 7) та за правилами формування csv файлів (додаток 8).

Як передбачено у пунктах 2, 3 розділу IV Положення, Фонд складає лише на підставі Переліку загальний Реєстр вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду, за формою, наведеною у додатку 9 до цього Положення (далі - Загальний Реєстр). Загальний Реєстр складається на паперових та електронних носіях. Загальний Реєстр на паперових носіях (пронумерованих, прошитих) підписується відповідальною особою, яка його склала, та засвідчується підписами директора-розпорядника і головного бухгалтера та відбитком печатки Фонду, на електронних носіях - на CD-дисках у csv файлі. Дані на паперових та електронних носіях повинні бути ідентичними. Файл csv формується за структурою інформаційного рядка файла «Загальний Реєстр/Реєстр переказів» (додаток 10) та за правилами формування csv файлів (додаток 8).

Наведені норми законодавства вказують, що процедура визначення вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами, включає наступні етапи: 1) складення уповноваженою особою Фонду переліку вкладників та визначення розрахункових сум відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду; 2) передача уповноваженою особою Фонду сформованого переліку вкладників до Фонду у випадку відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку 3) складення Фондом на підставі отриманого переліку вкладників Загального Реєстру; 4) затвердження виконавчою дирекцією Фонду Загального реєстру.

Крім того, п.7 розділу ІІ Положення встановлено, що з метою забезпечення виконання зобов'язань банку з виплати коштів за вкладами вкладників за договорами, строк яких закінчився, та за договорами банківського рахунку вкладників, Фонд має право надати неплатоспроможному банку цільову позику. Зазначені виплати здійснюються в межах суми відшкодування, що гарантується Фондом у національній валюті. Вклади в іноземній валюті перераховуються в національну валюту України за офіційним курсом гривні, встановленим НБУ до іноземних валют на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку та здійснення тимчасової адміністрації.

Водночас ч. 5 ст. 34 Закону встановлено, що під час тимчасової адміністрації Фонд має повне і виняткове право управляти банком відповідно до цього Закону, нормативно-правових актів Фонду та вживати дії, передбачені планом врегулювання..

Відповідно до ч.2 ст. 36 Закону, на період тимчасової адміністрації усі структурні підрозділи, органи та посадові особи банку підпорядковуються у своїй діяльності Фонду та уповноваженій особі Фонду в межах повноважень, встановлених цим Законом та делегованих Фондом, і діють у визначених Фондом/уповноваженою особою Фонду межах та порядку.

Системно аналізуючи приписи чинного законодавства суд зазначає, що першим відповідачем, як керівником банку, в розумінні приписів Закону, не було вчинено дій з перевірки факту переказу грошей з рахунку № НОМЕР_1 ОСОБА_3 та ненадходження їх на рахунок № НОМЕР_2 в АТ «Сбербанк Росії», що є порушенням Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні», отже така бездіяльність визнається судом неправомірною.

Стосовно інших позовних вимог суд відмовляє в їх задоволенні адже позивачка - вкладник, звернулась за поверненням коштів ще в період дії тимчасової адміністрації, отже відмова першого відповідача є законною. Матеріалами справи підтверджено, що ОСОБА_3 вже включена до списку вкладників, які отримують кошти в межах суми за рахунок цільової позики, а в ході розгляду справи нею не було вказано, яка саме додаткова інформація має бути включена до цього списку.

В частині зобов'язання Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняти рішення про надання цільової позики банку з метою забезпечення виплати ОСОБА_3 грошових коштів суд не може перебирати на себе владні управлінські функції суб'єктів владних повноважень, надання цільової позики є правом Фонду, а не обов'язком.

Водночас слід зазначити, що в силу приписів ч.2 ст.11 КАСУ суд розглядає адміністративні справи не інакше як за позовною заявою, поданою відповідно до цього Кодексу, і не може виходити за межі позовних вимог. Суд може вийти за межі позовних вимог тільки в разі, якщо це необхідно для повного захисту прав, свобод та інтересів сторін чи третіх осіб, про захист яких вони просять.

Враховуючи, що спірні правовідносини виникли в період здійснення тимчасової адміністрації ПАТ " Дельта банк ", але на даний час на підставі постанови Правління НБУ від 02.10.2015 року № 664 було відкликано банківську ліцензію та ліквідовано ПАТ " Дельта банк " , суд, з метою повного захисту прав позивача вважає за можливе вийти за межі позовних вимог та зобов'язати Уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в ПАТ " Дельта банк " Кадирова Владислава Володимировича повторно розглянути питання щодо вчинення всіх належних дій щодо повернення суми 51147,74 грн. ОСОБА_3 - як вкладнику ПАТ " Дельта банк " в порядку Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Керуючись ст.ст.128,158-163, ст. 185, ст. 186, ст. 254 КАС України, суд, -

П О С Т А Н О В И В:

Адміністративний позов ОСОБА_3 до Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в ПАТ " Дельта банк " Кадирова Владислава Володимировича, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, про визнання бездіяльності протиправною, визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити частково.

Визнати протиправною бездіяльність Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в ПАТ " Дельта банк " Кадирова Владислава Володимировича щодо не проведення перевірки факту переказу грошей з рахунку № НОМЕР_1 ОСОБА_3 та ненадходження їх на рахунок № НОМЕР_2 в АТ «Сбербанк Росії» ( м. Київ).

Зобов'язати Уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в ПАТ " Дельта банк " Кадирова Владислава Володимировича повторно розглянути питання щодо вчинення всіх належних дій щодо повернення суми 51147,74 грн. ОСОБА_3 - як вкладнику ПАТ "ДЕЛЬТА БАНК" в порядку Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

У задоволенні решти позовних вимог - відмовити.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги в десятиденний строк з дня її проголошення та з дня отримання копії постанови, у разі проголошення постанови суду, яка містить вступну та резолютивну частини, а також прийняття постанови у письмовому провадженні. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Постанова набирає законної сили після закінчення строків для подачі апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Повний текст постанови виготовлено 27.10.2015 року.

Суддя Сагайдак В.В.