Справа № 456/368/13- п
Провадження № 3/456/168/2013
ПОСТАНОВА
іменем України
"30" січня 2013 р. суддя Стрийського міськрайонного суду Львівської області Бучківська В. Л. , дослідивши в порядку підготовки справи до розгляду, матеріали справи про адміністративне правопорушення щодо
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, керівник приватного медичного підприємства Дар, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2
за ч.1 ст. 164 КУпАП,
в с т а н о в и в :
Як вбачається з протоколу про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 здійснював господарську діяльність без одержання ліцензії на провадження медичної практики, що було встановлено під час позапланової невиїздної документальної перевірки з питань дотримання вимог податкового законодавства 05.11.2012р., акт № 2015/15-30/20780862.
Дослідивши протокол про адміністративне правопорушення та додані до нього матеріали, вважаю, що згадані протокол та матеріали підлягають поверненню старшому державному податковому ревізору інспектору відділу місцевих, ресурсних, рентних та неподаткових платежів ОСОБА_2 для дооформлення.
Статтею 256 КУпАП визначено форму та основні елементи змісту протоколу. Зокрема, в протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу порушника; місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення порушника; інші відомості, необхідні для вирішення справи.
Всупереч вимог ч.1 ст.256 КУпАП в протоколі не розкрита об'єктивна сторона складу адміністративного правопорушення, яка, відповідно до змісту ч.1 ст. 164 КУпАП характеризується дією і виражається в провадженні господарської діяльності без державної реєстрації як субєкта підприємницької діяльності, без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону або провадження господарської діяльності без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом.
Крім того, в протоколі про адміністративне правопорушення не вказано час та місце вчинення правопорушення.
Вказані недоліки унеможливлюють розгляд справи про адміністративне правопорушення, а тому матеріали справи про адміністративне правопорушення щодо ОСОБА_1 слід направити старшому державному податковому ревізору інспектору відділу місцевих, ресурсних, рентних та неподаткових платежів ОСОБА_2 для правильного складання протоколу про адміністративне правопорушення та усунення недоліків у оформленні справи про адміністративне правопорушення.
Керуючись ст.ст. 256, 278 КУпАП, -
п о с т а н о в и в:
Матеріали справи про адміністративне правопорушення щодо ОСОБА_1 направити старшому державному податковому ревізору інспектору відділу місцевих, ресурсних, рентних та неподаткових платежів ОСОБА_2для правильного складання протоколу та усунення недоліків у оформленні справи про адміністративне правопорушення.
Суддя: ОСОБА_3