Ухвала суду № 50660694, 02.04.2013, Господарський суд Рівненської області

Дата ухвалення
02.04.2013
Номер справи
5019/527/11
Номер документу
50660694
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"02" квітня 2013 р. Справа № 5019/527/11

Суддя Мамченко Ю.А. розглянувши заяву ТОВ «Рівнетеплоенерго»

про визнання наказу таким, що не підлягає виконанню

у справі за позовом ДК "Газ України" Національно акціонерної компанії "Нафтогаз України"

до відповідача ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго»

про стягнення в сумі 2135397 грн. 33 коп.

орган виконання судового рішення Відділ ДВС Рівненського міського управління юстиції

В засіданні приймали участь:

від заявника: представник ОСОБА_2 (довіреність №258/10 від 14.12.2012 року);

від боржника: представник ОСОБА_3 (довіреність №03-05/3 від 02.01.2013 року);

від органу виконання судового рішення: представник не з'явився

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

17.05.2011 року господарським судом Рівненської області прийнято рішення по справі №5019/527/12, яким позов задоволено повністю; стягнуто з ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго» борг у сумі 1609716 грн. 07 коп., пеню у сумі 129916 грн. 75 коп., інфляційні втрати в розмірі 275 449 грн. 99 коп., три відсотки річних за несвоєчасні розрахунки у сумі 120314 грн. 52 коп., державне мито за подання позовної заяви у сумі 21354 грн. 00 коп. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу у сумі 236 грн. 00 коп..

07.07.2011 року Рівненським апеляційним господарським судом винесено постанову, якою рішення господарського суду Рівненської області від 17.05.2011року у справі №5019/527/11 залишено без змін, а апеляційну скаргу ТОВ «Рівнетеплоенерго» - без задоволення.

05.08.2011 року на примусове виконання вищезгаданого рішення судом видано наказ.

18.10.2011 року Вищим господарським судом України прийнято постанову, якою залишено без змін постанову Рівненського апеляційного господарського суду від 07.07.2011 року, а касаційну скаргу ОСОБА_1 без задоволення.

11.03.2013 року від ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго» надійшла заява №03-05/495/400 від 05.03.2013 року про визнання наказу таким, що не підлягає виконанню.

Представник заявника у судовому засіданні підтримав вимоги викладені у заяві, просить суд визнати наказ Господарського суду Рівненської області №5019/527/11 від 05.08.2011 року таким, що не підлягає виконанню в частині стягнення суми основного боргу в розмірі 1609716,07 грн., 129916,75 грн. пені, 275449,99 грн. інфляційних втрат, 120314,52 грн. 3% річних. В обґрунтування заявлених вимог зазначає наступне: 19.10.2011 року головним державним виконавцем відділу ДВС Рівненського міського управління юстиції ОСОБА_4 відкрито виконавче провадження по виконанню наказу господарського суду Рівненської області №5019/527/11 та стягнення з ОСОБА_1 1609716,07 грн. основного боргу за поставлений природний газ, 129916,75 грн. пені, 275449, 99 грн. інфляційних втрат, 120314,52 грн. 3% річних, 21354,00 грн. державного мита та 236,00 грн. витрат на ІТЗ.

12.09.2012 року постановою державного виконавця наказ господарського суду Рівненської області №5019/527/11 повернуто стягувачеві на підставі ст.ст.47, 50 ЗУ Про виконавче провадження. 22.02.2013 року постановою державного виконавця відновлено виконавче провадження по виконанню наказу господарського суду Рівненської області №5019/527/11 на підставі ч.1 ст.51 ЗУ Про виконавче провадження.

Відповідно до ч.2 ст.117 ГПК України господарський суд, який видав наказ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати наказ таким, що не підлягає виконанню, та стягнути на користь боржника безпідставно одержане стягувачем за наказом.

Заявник вважає, що наказ господарського суду Рівненської області №5019/527/11 від 05.08.2011 року є таким, що не підлягає виконанню в частині стягнення суми основного боргу в розмірі 1609716, 07 грн., 129916, 75 грн. пені, 275449, 99 грн. інфляційних втрат, 120314, 52 грн. 3% річних, виходячи з наступного: на виконання вимог Закону України Про деякі питання заборгованості за спожитий природний газ та електричну енергію від 12.05.2011 року та відповідно до п.6 Постанови КМУ №894 від 08.08.2011 року Про затвердження Порядку списання заборгованості за природний газ та електричну енергію ТОВ Рівнетеплоенерго було утворено комісію з питань списання заборгованості за спожитий природний газ. Згідно протоколу №1, затвердженого комісією від 05 вересня 2011 року було списано заборгованість з пені, штрафних та фінансових санкцій (три відсотки річних та індекс інфляції) в сумі 525681, 26 грн., які були стягнуті рішенням господарського суду Рівненської області від 17.05.2011 року.

Статтею 2 Закону України Про деякі питання заборгованості за спожитий природний газ та електричну енергію від 12.05.2011 року, який набрав чинності 04.06.2011 року передбачено, що на умовах визначених цим Законом підлягають списанню заборгованість (у тому числі встановлена судовими рішеннями) з пені, штрафних та фінансових санкцій (три відсотки річних та індекс інфляції), які нараховані підприємствам, визначеним у статті 1 цього Закону, на заборгованість за природний газ, спожитий ними у період з 1 січня 1997 року по 1 січня 2011 року, і не сплачена станом на дату набрання чинності цим Законом. Постанова Кабінету Міністрів України від 08.08.2011 року №894 Про затвердження Порядку списання заборгованості за природний газ та електричну енергію (чинна на даний час) визначає механізм списання заборгованості за природний газ та електричну енергію, зокрема зі сплати пені, штрафних та фінансових санкцій, що нараховані на заборгованість за природний газ, відповідно до Закону.

Пунктом.7 постанови визначено, що заборгованість із сплати пені, штрафних та фінансових санкцій (3 відсотки річних та індекс інфляції), які нараховані учасникам процедури списання на заборгованість за природний газ, спожитий ними у період з 1 січня 1997 року по 1 січня 2011 року, щодо стягнення яких до набрання чинності Законом розпочата процедура судового врегулювання спору і відсутнє судове рішення, яке набрало законної сили, визначається у відповідних договорах, що укладаються між учасниками процедури списання відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України.

Однак, встановлений Порядком механізм передбачає вчинення низки дій, спрямованих на списання заборгованості, зокрема утворення повноважних комісій, складання комісіями відповідних протоколів та актів. Відповідно до п.6 Постанови КМУ №894 від 08.08.2011 року Про затвердження Порядку списання заборгованості за природний газ та електричну енергію передбачено, що для списання заборгованості кожен учасник процедури списання утворює комісію з питань списання заборгованості, до складу якої обов'язково входить керівник такого учасника, як голова комісії та головний бухгалтер і яка визначає обсяг заборгованості, що підлягає списанню, у розрізі контрагентів. Списання заборгованості проводиться на підставі протоколів комісії, затверджених її головою. Датою списання заборгованості є дата затвердження протоколу.

Відповідно до наказу ОСОБА_1 від 01.09.2011 року №243 створено комісію зі списання заборгованості за спожитий природний газ, а згідно протоколу №1, затвердженого комісією від 05.09.2011 року було списано заборгованість з пені, штрафних та фінансових санкцій (три відсотки річних та індекс інфляції) в сумі 525681, 26 грн. (п'ятсот двадцять п'ять тисяч шістсот вісімдесят одна грн., 26 коп.) за договором №2-06/09-1861 БО-28 від 30.10.2009 року.

Протокол комісії, акти звірки заборгованості та всі супроводжуючі документи були передані в ДК Газ України НАК Нафтогаз України 15 вересня 2011 року (лист №01-02/2001), про що є відмітки одержувача за №13360/2 та №13361/2 від 15.09.2011 року. Заявник зазначає, що заперечення стосовно списання вказаної заборгованості з боку стягувача не поступало, фактично направлені документи та акти звірки залишені стягувачем без розгляду.

Таким чином, на думку заявника на даний час, комісією ТОВ Рівнетеплоенерго по списанню заборгованості за спожитий природний газ було списано заборгованість з пені, штрафних та фінансових санкцій (три відсотки річних та індекс інфляції) в сумі 525681, 26 грн., які були стягнуті рішенням господарського суду Рівненської області від 17.05.2011 року у справі №5019/527/11.

Пункт 7 Порядку списання заборгованості за природний газ та електричну енергію, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №894 від 08.08.2011 року не обмежує ні права суду, ні дію п.2.2 ст.2 ЗУ Про деякі питання заборгованості за спожитий природний газ та електричну енергію, яким встановлені умови списання заборгованості з пені, штрафних та фінансових санкцій. Як вбачається з постанови про відкриття виконавчого провадження ВП №29515256 від 19.10.2011 року, стягувачем подано заяву до ВДВС Рівненського МУЮ 10.10.2011 року, тобто після того як було списано суми штрафних та фінансових санкцій відповідно до вимог законодавства.

Крім цього, відповідно до ст.1 Закону України «Про деякі питання заборгованості за спожитий природний газ та електричну енергію» дія цього Закону поширюється на підприємства незалежно від їхніх форм власності, що виробляють, транспортують і постачають теплову та електричну енергію, надають послуги з диспетчерського управління об'єднаною енергетичною системою України, суб'єктів господарювання, що здійснюють постачання природного газу та електричної енергії за регульованим тарифом, Національну акціонерну компанію «Нафтогаз України» та її дочірні підприємства, ДК «Газ України», ДК «Укртрансгаз», ДК «Укргазвидобування», ДАТ «Чорноморнафтогаз» та ДП «Енергоринок».

Згідно з пунктом 2.6 статті 2 Закону України «Про деякі питання заборгованості за спожитий природний газ та електричну енергію» суб'єкти господарювання, визначені у статті 1 цього Закону, реструктуризують заборгованість за природний газ та електричну енергію, яка утворилася станом на 1 січня 2011 року і не сплачена на дату набрання чинності цим Законом, відповідно до чинного законодавства.

Між ТОВ Рівнетеплоенерго та ДК Газ України підписано Акт звіряння щодо дебіторської заборгованості за природний газ, яка утворилася станом на 01 січня 2011 року і не сплачена станом на 04.06.2011 року та не погашена станом на 30.11.2011 року. В даному Акті звіряння сторони узгодили суми заборгованості, які підлягали реструктуризації згідно п.2.6 ст.2 Закону України «Про деякі питання заборгованості за спожитий природний газ та електричну енергію», в тому числі і на суму 1609716,07 грн., яка підлягає стягненню за наказом господарського суду Рівненської області №5019/527/11 від 05.08.2011 року.

На суми 13919657,20 грн. по договору №06/10-1454-ТЕ-28 та 2184396,54 грн. по договору №06/10-1455-БО-28 укладені договори реструктуризації заборгованості 12.05.2012 року, однак по сумі 1609716,07 грн. за договором №2-06/09-1861-БО-28 договір реструктуризації на сьогоднішній день є неукладеним. Відтак, враховуючи вимоги ст.117 ГПК України, боржник вважає, що наказ №5019/527/11 від 05.08.2011 року є таким, що не підлягає виконанню в частині стягнення суми основного боргу в розмірі 1609716,07 грн., 129916,75 грн. пені, 275449,99 грн. інфляційних втрат, 120314,52 грн. 3% річних.

Представник відділу ДВС Рівненського міського управління юстиції у судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду скарги повідомлена належним чином, що стверджується підписом ОСОБА_4 у протоколі судового засідання від 02.04.2013 року. 02.04.2013 року через канцелярію суду від Відділу ДВС Рівненського міського управління юстиції надійшла Довідка від 08.10.2012 року про стан погашення заборгованості за спожитий природний газ перед ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України», копії договорів реструктуризації від 18.052012 року та копія акту звіряння.

Представник Дочірньої компанії «Газ України» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» у судовому засіданні та у поданих 02.04.2013 року через канцелярію суду запереченнях №31/10-1502 від 01.04.2013 року просить суд відмовити ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго» у задоволенні заяви №03-05/495/400 від 05.03.2013 року про визнання наказу таким, що не підлягає виконанню.

Розглядом матеріалів справи судом

ВСТАНОВЛЕНО

19.10.2011 року головним державним виконавцем відділу ДВС Рівненського міського управління юстиції відкрито виконавче провадження по виконанню наказу господарського суду Рівненської області №5019/527/11, яким стягнуто з ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго» за Договором №2-06/09-1861 БО-28 поставки природного газу для вироблення теплової енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, а також інших субєктів господарювання від 30.10.2009 року 1609716, 07 грн. основного боргу за поставлений природний газ, 129916,75 грн. пені, 275449, 99 грн. інфляційних втрат, 120314, 52 грн. 3% річних, 21354, 00 грн. державного мита та 236,00 грн. витрат на ІТЗ.

11.03.2013 року від ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго» до суду подано заяву №03-05/495/400 від 05.03.2013 року про визнання наказу таким, що не підлягає виконанню.

Згідно частини 2 та 3 статті 117 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, який видав наказ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати наказ таким, що не підлягає виконанню, та стягнути на користь боржника безпідставно одержане стягувачем за наказом.

Господарський суд ухвалою вносить виправлення до наказу, а у разі якщо його було видано помилково або якщо обов'язок боржника відсутній повністю чи частково у зв'язку з його припиненням добровільним виконанням боржником чи іншою особою або з інших причин, господарський суд визнає наказ таким, що не підлягає виконанню повністю або частково. Якщо стягнення за таким наказом уже відбулося повністю або частково, господарський суд одночасно на вимогу боржника стягує на його користь безпідставно одержане стягувачем за наказом.

В обґрунтування зазначеної заяви заявник посилається на те, що для списання заборгованості перед ДК «Газ України» 01.09.2011 року ним була створена комісія відповідно до вимог Закону України Про деякі питання заборгованості за спожитий природний газ та електричну енергію від 12.05.2011 року та відповідно до п.6 Постанови КМУ №894 від 08.08.2011 року Про затвердження Порядку списання заборгованості за природний газ та електричну енергію.

Згідно протоколу №1, затвердженого комісією від 05.09.2011 року, було списано заборгованість з пені, штрафних та фінансових санкцій (три відсотки річних та індекс інфляції) в сумі 525681,26 грн. за договором №2-06/09-БО-28 від 30.10.2009 року. Вказаний протокол відповідач 14.09.2011 року надіслав на адресу ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України».

В матеріалах справи наявний підписаний сторонами Акт звіряння від 20.12.2011 року щодо дебіторської заборгованості за природний газ, яка утворилась станом на 01.01.2011 року і не сплачена станом на 04.06.2011 року та не погашена станом на 30.11.2011 року, з якого вбачається, що станом на 20.12.2011 року кредиторська заборгованість ТОВ «Рівнетеплоенерго» за Договором №2-06/09-1861-БО-28 становила 1609716,07 грн..

Акт звіряння містить примітку, що він є підставою для укладення Договору про реструктуризацію заборгованості за природний газ, відповідно до п.2.6. Закону України від 12.05.2011 року №3319 «Про деякі питання заборгованості за спожитий природний газ та електричну енергію».

Питання списання заборгованості за спожитий природний газ та електричну енергію врегульовані Законом України «Про деякі питання списання заборгованості за спожитий природний газ та електричну енергію» від 12.05.2011 року, який набрав чинності 04.06.2011 року (далі - Закон). Відповідно до ст.1 Закону, його дія поширюється на підприємства незалежно від їхніх форм власності, що виробляють, транспортують і постачають теплову та електричну енергію, надають послуги з диспетчерського управління об'єднаною енергетичною системою України, суб'єктів господарювання, що здійснюють постачання природного газу та електричної енергії за регульованим тарифом, національну акціонерну компанію «Нафтогаз України» та її дочірні підприємства ДК «Газ України», ДК «Укртрансгаз», ДК «Укргазвидобування», ДАТ «Чорноморнафтогаз» та ДП «Енергоринок».

Заборгованість за природний газ (у тому числі реструктуризована) підприємств, що виробляють, транспортують та постачають теплову енергію, у тому числі ліквідованих підприємств, суб'єктів господарювання, що здійснюють постачання природного газу за регульованим тарифом, Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» та її дочірніх підприємств ДК «Газ України», ДК «Укртрансгаз», ДК «Укргазвидобування», ДАТ «Чорноморнафтогаз», що обліковувалася станом на 1 січня 2010 року і не сплачена станом на дату набрання чинності цим Законом.

Відповідно до п.2.1.1 ст.2 Закону на умовах, визначених цим Законом, підлягає списанню заборгованість за природний газ (у тому числі реструктуризована) підприємств, що виробляють, транспортують та постачають теплову енергію, у тому числі ліквідованих підприємств, суб'єктів господарювання, що здійснюють постачання природного газу за регульованим тарифом, Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» та її дочірніх підприємств ДК «Газ України», ДК «Укртрансгаз», ДК «Укргазвидобування», ДАТ «Чорноморнафтогаз», що обліковувалася станом на 1 січня 2010 року і не сплачена станом на дату набрання чинності цим Законом:

Відповідно до п.2.2 ст.2 Закону на умовах, визначених цим Законом, підлягає списанню заборгованість (у тому числі підтверджена судовими рішеннями) з пені, штрафних та фінансових санкцій (три відсотки річних та індекс інфляції), які нараховані підприємствам визначеним у ст.1 цього Закону, на заборгованість за природний газ, спожитий ними у період з 1 січня 1997 по 1 січня 2011 року, і не сплачена станом на дату набрання чинності цим Законом.

Пунктом 2.5 ст.2 Закону передбачено, що списання заборгованості відповідно до цього Закону здійснюється у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2011 року №894 затверджений Порядок списання заборгованості за природний газ та електричну енергію (далі -»Порядок»), відповідно до п.4 якого визначено, що обсяг заборгованості списується учасниками процедури списання, що здійснюють постачання природного газу за регульованим тарифом або виробляють, транспортують і постачають теплову енергію, перед ДК «Газ України» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» у сумах, що обліковується в бухгалтерському обліку таких учасників; компанією «Газ України» у сумах, що обліковується в її бухгалтерському обліку, включаючи заборгованість ліквідованих підприємств, що виробляють, транспортують і постачають теплову енергію.

Для списання заборгованості кожен учасник процедури списання утворює комісію з питань списання заборгованості, до складу якої обов'язково входить керівник такого учасника як голова комісії та головний бухгалтер і яка визначає обсяг заборгованості, що підлягає списанню, у розрізі контрагентів. Списання заборгованості проводиться на підставі протоколів зазначеної комісії, затверджених її головою. Датою списання заборгованості є дата затвердження протоколу (п.6 Порядку).

Згідно п.7 Порядку заборгованість із сплати пені, штрафних та фінансових санкцій (3% річних та індекс інфляції), які нараховані учасникам процедури списання на заборгованість за природний газ, спожитий ними у період з 1 січня 1997 року по 1 січня 2011 року, щодо стягнення яких до набрання чинності Законом розпочата процедура судового врегулювання спору і відсутнє судове рішення, яке набрало законної сили, визначається у відповідних договорах, що укладаються між учасниками процедури списання відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України.

Пунктом 8 Порядку визначено, що учасники процедури списання подають протягом 10 днів після затвердження зазначеного в пункті 6 цього Порядку протоколу, але не пізніше 31 грудня 2011р. кредиторам інформацію про суми списаної заборгованості (основної суми заборгованості, пені, штрафних та фінансових санкцій) в розрізі договорів щодо постачання природного газу, а також видів заборгованості.

З аналізу наведених вище нормативно-правових актів вбачається, що заборгованість за спожитий природний газ списується у разі: наявності заборгованість із сплати пені, штрафних та фінансових санкцій (3% річних та індекс інфляції), які нараховані учасникам процедури списання на заборгованість за природний газ, спожитий ними у період з 1 січня 1997 року по 1 січня 2011 року, щодо стягнення яких до набрання чинності Законом розпочата процедура судового врегулювання спору і відсутнє судове рішення, яке набрало законної сили; обліку заборгованості в бухгалтерському обліку компанії «Газ Україна»; утворення кожним учасником процедури списання заборгованості комісії з питань списання заборгованості і підписання останньою протоколу щодо списання такої заборгованості; подання протягом 10 днів після затвердження протоколу списання заборгованості, але не пізніше 31.12.2011 року кредиторам інформації про суми списаної заборгованості в розрізі договорів щодо постачання природного газу, а також видів заборгованості; укладення між учасниками процедури списання договорів з визначенням заборгованості.

Слід зазначити, що договори між учасниками процедури списання заборгованості зі сплати пені, штрафних та фінансових санкції, індексу інфляції та 3 % річних не укладались.

Крім того, судове рішення щодо стягнення пені, інфляційних та річних набрало законної сили 07.07.2011 року (дата прийняття Постанови Рівненським апеляційним господарським судом), тобто після набрання чинності Законом (04.06.2011 року), тоді як, виходячи зі змісту п.п.2 ст.2 Закону та п.4 Порядку, присуджені до стягнення кошти зі сплати пені, штрафних та фінансових санкції, індексу інфляції та 3% річних повинні обліковуватись у бухгалтерському обліку суб'єктів списання станом на 04.06.2011 року.

За таких обставин суд приходить до висновку, що ТОВ «Рівнетеплоенерго» доказів здійснення процедури списання заборгованості зі сплати пені, штрафних та фінансових санкції, індексу інфляції та 3% річних в порядку, передбаченому Законом та Порядку не надано.

Щодо визнання наказу господарського суду Рівненської області від 05.08.2011 року таким що не підлягає виконанню в частині стягнення основної суми заборгованості в розмірі 1609716,07 грн., судом встановлено наступне:

Відповідно до положень п.2.1.1. ст.2 Закону України «Про деякі питання списання заборгованості за спожитий природний газ та електричну енергію» на умовах, визначених цим Законом, підлягає списанню заборгованість за природний газ (у тому числі реструктуризована) підприємств, що виробляють, транспортують та постачають теплову енергію, у тому числі ліквідованих підприємств, суб'єктів господарювання, що здійснюють постачання природного газу за регульованим тарифом, Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» та її дочірніх підприємств ДК «Газ України», ДК «Укртрансгаз», ДК «Укргазвидобування», ДАТ «Чорноморнафтогаз», що обліковувалася станом на 1 січня 2010 року і не сплачена станом на дату набрання чинності цим Законом.

Відповідно до положень п.2.6 ст.2 Закону суб'єкти господарювання, визначені у статті 1 цього Закону, реструктуризують заборгованість за природний газ та електричну енергію, яка утворилася станом на 1 січня 2011 року і не сплачена на дату набрання чинності цим Законом, відповідно до чинного законодавства.

Заборгованість в розмірі 1609716,07 грн. це залишок боргу за поставлений у 2010 року природний газ згідно умов Договору №2-06/09-1861 БО-28 поставки природного газу для вироблення теплової енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, а також інших субєктів господарювання від 30.10.2009 року, відтак зазначена заборгованість не підлягала списанню у порядку визначеному Законом України «Про деякі питання списання заборгованості за спожитий природний газ та електричну енергію», а підлягала реструктуризації у відповідності до чинного законодавства.

З огляду на викладене, господарський суд Рівненської області дійшов висновку, що заява ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго» №03-05/495/400 від 05.03.2013 року про визнання наказу таким, що не підлягає виконанню, є необґрунтованою та задоволенню не підлягає.

Керуючись ст.ст. 86, 117 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

Відмовити ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго» у задоволенні заяви №03-05/495/400 від 05.03.2013 року про визнання наказу таким, що не підлягає виконанню.

Суддя Мамченко Ю. А.