Постанова № 47451616, 22.07.2015, Дніпропетровський апеляційний господарський суд

Дата ухвалення
22.07.2015
Номер справи
904/2289/15
Номер документу
47451616
Форма судочинства
Господарське
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22.07.2015 року Справа № 904/2289/15

Дніпропетровський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого судді Величко Н.Л. (доповідач)

суддів: Іванова О.Г., Подобєда І.М.

секретар судового засідання: Погорєлова Ю.А.

За участю прокурора Федотова О.П., прокурор відділу, посвідчення № 030280 від 14.11.2014 року

за участю представників сторін:

від Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради: Соловей В.В. представник, довіреність №26 від 12.05.15;

від відповідача-1: Макарчук Н.П. представник, довіреність №5/29-767 від 30.06.15;

від відповідача-1: Назарчук О.В. представник, довіреність №5/29-766 від 30.06.15;

від відповідача-2: Єрохіна Н.О. представник, довіреність № б/н від 31.03.15;

розглянувши матеріали апеляційної скарги Прокурора Дніпропетровської області в інтересах держави в особі Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради на рішення господарського суду Дніпропетровської області від 26.05.2015 р. у справі № 904/2289/15

за позовом прокурора Дніпропетровської області в інтересах держави в особі Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради

до відповідача-1: Відділ освіти Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради,

відповідача-2: товариства з обмеженою відповідальністю «Виробничо-комерційна фірма «Сава»

про визнання результатів процедури закупівлі і договору про закупівлю недійсними

ВСТАНОВИВ

1. Стислий виклад суті рішення місцевого господарського суду.

Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 26.05.2015 року у справі № 904/2289/15 (суддя Манько Г.В.) прокурору Дніпропетровської області відмовлено в задоволенні позову в інтересах держави, в особі Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради про визнання недійсним рішення комітету конкурсних торгів відділу освіти Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради, оформлене протоколом оцінки пропозицій конкурсних торгів, цінових пропозицій від 10.01.2015р. щодо визнання переможця на закупівлю послуг шкільних їдалень; визнання недійсним договору від 02.02.2012р. про закупівлю послуг за державні кошти № 9/15, укладеного між відділом освіти Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради та підприємством об'єднання громадян „Виробничо - комерційне підприємство „Сава" із закупівлі за державні кошти послуг шкільних їдалень на суму 5363494 грн.

Рішення мотивовано посиланням на те, що відповідачем-1 було проведено відкриті торги на закупівлю послуг харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах Бабушкінського району м .Дніпропетровська з дотриманням діючого законодавства про здійснення державних закупівель.

Під час укладення оскаржуваного договору між сторонами було досягнуто згоди щодо всіх істотних умов, які необхідні згідно з вимогами чинного законодавства, зокрема, ст.40 Закону України «Про здійснення державних закупівель», ст.180 ГК України, процедура укладення договору порушена не була.

2. Підстави, з яких порушено питання про перегляд рішення.

Не погодившись із зазначеним рішенням, прокурор Дніпропетровської області подав апеляційну скаргу, в якій, посилаючись на порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, просить рішення господарського суду скасувати, прийняти нове рішення про задоволення позовних вимог в повному обсязі.

Скаржник зазначає, що в порушення вимог ч.4 Закону України «Про здійснення державних закупівель» на офіційному веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель не було опубліковано річний план закупівель на очікувану вартість на 2015 рік, затверджений рішенням комітету з конкурсних торгів від 04.10.2014 р. № 55.

На думку скаржника, висновок господарського суду про те, що ТОВ ВКФ «Сава» є повним правонаступником підприємства об'єднання громадян «Виробничо-комерційне підприємство «Сава» не відповідає вимогам діючого законодавства.

Так, відповідно до Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, виданого 12.12.2014 р. та який знаходиться у складі пропозиції ПОГ ВКП «Сава», відомості про перебування юридичної особи у процесі припинення відсутні.

Водночас, згідно даних офіційного сайту державної реєстраційної служби, з 18.12.2014 р. ПОГ ВКП «Сава» перебуває в стані припинення.

Тобто, на момент розкриття пропозицій учасників - 29.12.2014 р. ПОГ ВКП «Сава» надано недостовірні дані щодо відсутності відомостей про перебування юридичної особи у процесі припинення.

Вказане порушення встановлено також в акті перевірки державних закупівель відділу освіти Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради за період з 01.01.2014 р. по 28.02.2015 р., складеному Державною фінансовою інспекцією України в Дніпропетровській області 15.04.2015 р. № 31-22/1.

Крім того, з даного акту вбачається, що протягом лютого 2015 р. за договором про закупівлю послуг за державні кошти від 02.02.2015 р. № 9/14, укладеним між відповідачами, розрахунки не здійснювались та послуги не надавались.

Виконавцем порушено п.6.3.8. договору щодо укомплектування шкільних їдалень кваліфікованими кадрами.

Під час проведення процедури закупівлі, учасником процедури закупівлі ТОВ «Контракт Продрезерв 5» був наданий договір оренди транспортного засобу № 01/10-14 від 01.10.2014 р., який, на думку прокурора, є нікчемним, а тому з урахуванням вимог ст.ст.16,29 Закону України «Про здійснення державних закупівель», комітет з конкурсних торгів Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради мав відхилити пропозицію ТОВ «Контракт Продрезерв 5».

Скаржник вважає, що суд першої інстанції під час ухвалення оскаржуваного рішення не взяв до уваги численні порушення вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель», допущені відділом освіти Бабушкінської районної у м. Дніпоропетровську ради під час проведення закупівлі шкільних їдалень за державні кошти.

3. Доводи викладені у відзиві на апеляційну скаргу.

Відповідач-2 у відзиві на апеляційну скаргу просить залишити рішення господарського суду без змін, а апеляційну скаргу залишити без задоволення.

Відповідач-2 вважає, що будь-яких перевищень бюджетних призначень під час укладення договору не було, порушення затвердження плану закупівель на 2015 рік відповідачем -1 відсутні.

У відповідності до вимог Закону України «Про здійснення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців», ст.ст.91,104, 105 ЦК України, тобто до внесення запису до єдиного державного реєстру припинення ПОГ ВКП «Сава» підприємство мало всі без обмежень цивільні права та обов'язки, в тому числі і права участі у відкритих торгах на закупівлю послуг харчування, які проводилися відповідачем 1, укладення договору на закупівлю та ведення іншої господарської діяльності.

Закон України «Про здійснення державних закупівель» не встановлює чіткої вимоги про надання інформації та документів саме на транспортні засоби.

Той факт, що учасник ТОВ «Контракт Продрезерв 5» подав у складі своєї пропозиції на свій власний розсуд додаткові документи, які підтверджують, що він володіє на праві оренди транспортним засобом є правом учасника, але не є порушенням оформлення конкурсної пропозиції.

Таким чином, як зазначає відповідач -2, у замовника були відсутні правові підстави для відхилення конкурсної пропозиції ТОВ «Контракт Продрезерв 5».

Жодних порушень як під час розкриття конкурсних пропозицій, укладання договору та його виконання з боку ПОГ ВКП «Сава» не мало місце.

Ніяких збитків державному бюджету спричинено не було.

Під час укладання оскаржуваного договору між сторонами було досягнуто згоди щодо всіх істотних умов, які необхідні згідно із вимогами чинного законодавства, процедура укладання договору порушена не була, а тому підстав для визнання договору про закупівлю послуг за державні кошти № 9/15 від 02.02.2015 р. не має.

Аналогічний відзив на апеляційну скаргу наданий відповідачем-1.

У судовому засіданні 22.07.2015 року оголошено вступну та резолютивну частини постанови.

4. Дослідивши матеріали справи, апеляційний господарський встановив наступні обставини:

Відділом освіти Бабушкінської районної у м.Дніпропетровську ради 03.12.2013 року наказом № 770/1 затверджено положення про комітет з конкурсних торгів відділу освіти Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради.

Рішенням комітету з конкурсних торгів, оформленим протоколом № 65 від 24.11.2014 р., затверджено документацію конкурсних торгів на закупівлю товарів на 2015 рік «Послуги їдалень» (послуги шкільних їдалень) (код ДК 016-2010:56.29.2) (надалі -Документація).

Відповідно до Документації замовником торгів є відділ освіти Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради. Предмет закупівлі - послуги шкільних їдалень. Вид предмета закупівлі - учні пільгової категорії; учні з багатодітних сімей; учні, батьки яких приймають безпосередньо участь в АТО; учні 1-4 класів; учні, які звільняються від сплати за відвідування ГПД. Строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) січень-грудень 2015 р. Процедура закупівлі - відкриті торги. У торгах (конкурсних торгах) беруть участь особи, які письмово підтвердили намір взяти участь у процедурі закупівлі. У день визначення переможця замовник акцептує пропозицію конкурсних торгів, що визнана найбільш економічно вигідною за результатами оцінки. Замовник укладає договір з учасником, пропозицію конкурсних торгів якого було акцептовано. Договір про закупівлю укладається у письмовій формі.

28.11.2014 року на офіційному веб-сайті Відділу освіти Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради за № 139 опубліковане оголошення про проведення відкритих торгів з надання послуг їдалень.

Згідно реєстру отриманих пропозицій конкурсних торгів були подані пропозиції ТОВ «Контракт Продрезерв 5» та ПОГ ВКП «Сава».

Відповідно до протоколу розкриття пропозицій конкурсних торгів ТОВ «Контракт Продрезерв 5» запропонувало ціну пропозиції предмету закупівлі 5 372 905,65 грн., а ПОГ ВКП «Сава» - 5 363 494,00 грн.

Комітетом конкурсних торгів 10.01.2015 року проведено оцінку пропозицій конкурсних торгів та визнано найбільш економічно вигідним пропозицію підприємства об'єднання громадян "Виробничо-комерційне підприємство "Сава".

02.02.2015 року між відділом освіти Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради (замовник) та підприємством об'єднання громадян "Виробничо-комерційне підприємство "Сава" (виконавець) укладено Договір про закупівлю послуг за державні кошти № 9/15.

Пунктом 1 цього договору сторони погодили, що виконавець зобов'язується у 2015р. надавати послуги замовникові, зазначені у специфікації, а замовник прийняти і оплатити послуги - 56.29.2 - послуги їдалень. Найменування послуг: послуги шкільних їдалень згідно дислокації.

Відповідно до п.2 договору виконавець повинен надати замовнику послуги згідно п.1 цього договору, якість яких відповідає вимогам чинного законодавства.

Ціна договору становить 5 363 494,00 грн. (п.3 договору).

Розрахунки проводяться замовником за актами виконаних робіт. Розрахунки за поставлені товари здійснюються на умовах відстрочки платежу на термін 60 календарних днів (п.4 договору).

За п.5 договору строк надання послуг - лютий-грудень 2015 р., за виключенням святкових, вихідних та інших неробочих днів.

Даний договір діє з дня підписання його сторонами до 31.12.2015 р. (п.10.1. договору).

5. Мотиви, з яких виходила апеляційна інстанція при винесенні постанови:

Статтею 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" встановлено, що цей Закон застосовується до всіх замовників та закупівель товарів, робіт і послуг, які повністю або частково здійснюються за рахунок державних коштів, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 100 тисяч гривень (в будівництві - 300 тисяч гривень), а робіт - 1 мільйон гривень.

Умови, порядок та процедури закупівель товарів, робіт і послуг за рахунок державних коштів можуть встановлюватися або змінюватися виключно цим Законом, крім випадків, передбачених цим Законом.

За п. 6 ч. 1 ст. 1 Закону України "Про здійснення державних закупівель" документація конкурсних торгів розробляється та затверджується замовником, оприлюднюється для вільного доступу та безоплатно подається замовником під час проведення торгів (конкурсних торгів) фізичним/юридичним особам. Документація конкурсних торгів не є об'єктом авторського права та/або суміжних прав.

Відповідно до ст. 16 Закону України "Про здійснення державних закупівель" замовник вимагає від учасників або учасників попередньої кваліфікації подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.

Для участі у процедурах закупівель учасники повинні мати кваліфікаційні дані, які відповідають таким критеріям: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів; наявність фінансової спроможності (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, довідка з обслуговуючого банку про відсутність (наявність) заборгованості за кредитами).

Підстави відмови в участі у процедурі закупівлі передбачені ст. 17 Закону України "Про здійснення державних закупівель".

Документація конкурсних торгів повинна містити, зокрема, інструкцію з підготовки пропозицій конкурсних торгів; кваліфікаційні критерії до учасників відповідно до статті 16, вимоги, встановлені статтею 17 цього Закону, та інформацію про спосіб документального підтвердження відповідності учасників встановленим критеріям та вимогам згідно із законодавством; інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (ч. 2 ст.22 Закону України "Про здійснення державних закупівель").

Відповідно до ст. 27 Закону України "Про здійснення державних закупівель" до участі у процедурі розкриття пропозицій конкурсних торгів замовником допускаються всі учасники або їх уповноважені представники. Відсутність учасника або його уповноваженого представника під час процедури розкриття пропозицій конкурсних торгів не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді або для відхилення його пропозиції конкурсних торгів.

Під час розкриття пропозицій конкурсних торгів перевіряється наявність чи відсутність усіх необхідних документів, передбачених документацією конкурсних торгів, а також оголошуються найменування та місцезнаходження кожного учасника, ціна кожної пропозиції конкурсних торгів або частини предмета закупівлі (лота). Зазначена інформація вноситься до протоколу розкриття пропозицій конкурсних торгів.

Згідно ч. 4, 5 ст. 28 Закону України "Про здійснення державних закупівель" замовник проводить оцінку пропозицій конкурсних торгів, які не було відхилено згідно з цим Законом. Замовник визначає переможця торгів з числа учасників, пропозиції конкурсних торгів яких не було відхилено згідно з цим Законом, на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених у документації конкурсних торгів.

Статтею 29 Закону України "Про здійснення державних закупівель" передбачено, що замовник відхиляє пропозицію конкурсних торгів, у разі якщо учасник, зокрема, не відповідає кваліфікаційним критеріям, встановленим статтею 16 цього Закону.

Документацією конкурсних торгів встановлено, що пропозиція, що пропозиція конкурсних торгів, яка подається учасниками процедури закупівлі, повинна складатися з: пропозиція учасника (Додаток 1); документів, що підтверджують повноваження посадової особи або представника; учасника процедури закупівлі щодо підпису документів пропозиції конкурсних торгів; основні умови договору, підпис учасника з печаткою; документи що підтверджує надання учасником забезпечення пропозиції конкурсних торгів (якщо таке забезпечення передбачене оголошенням про проведення процедури закупівлі); інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, в тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі); документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям (Додаток 2).

Документацією вимагалося подання документально підтвердженої інформації про відповідність кваліфікаційним критеріям, а саме: наявність обладнання та матеріально-технічної бази у тому числі власних виробничих потужностей; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Довідка у вигляді таблиці із зазначенням кількості працюючих із визначенням посади, досвіду роботи та наявності санітарно-медичного огляду; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів (згідно вищезазначеного лоту), копії договорів завірені печаткою Учасника; наявність фінансової спроможності (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, довідка з обслуговуючого банку про відсутність (наявність) заборгованості за кредитами) та документи (виписки банку, платіжні доручення), які підтверджують виконання договорів. Також надають оригінали листів-відгуків наданих замовниками (за вищезазначеним предметом закупівлі) під надані договори принаймні від двох замовників. Визначені Замовником згідно з цією статтею кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію Учасників про відповідність їх таким критеріям, зазначаються в Додатку 2 документації конкурсних торгів.

Статтею 4 Закону України "Про здійснення державних закупівель" встановлено, що закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, зміни до нього надсилаються до органів, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, або обслуговуючого банку за місцем обслуговування замовника протягом п'яти робочих днів з дня їх затвердження. Річний план, зміни до нього обов'язково безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель (далі - веб-портал Уповноваженого органу) протягом п'яти робочих днів з дня затвердження річного плану або змін до нього. Річний план та зміни до нього також оприлюднюються замовником на власному веб-сайті або за його відсутності на веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів.

Процедура закупівлі послуг їдалень (послуги шкільних їдалень) на 2015 рік розпочата тендерним комітетом з конкурсних торгів відділу освіти з складання річного плану закупівель по очікуваній вартості, затвердженим рішенням комітетом з конкурсних торгів від 04.10.2014 року.

Закон не містить прямих обмежень щодо організації процедур закупівель до набрання чинності Закону про Державний бюджет України, затвердження кошторису, плану використання бюджетних коштів, замовник для забезпечення невідкладних потреб у товарах , роботах і послугах у наступному році може наприкінці поточного року ( чи на початку наступного року) розпочати процедуру закупівлі за відповідним предметом закупівлі, виходячи з очікуваної вартості за умови, що в основних умовах договору про закупівлю буде передбачено відповідний порядок виникнення договірних зобов'язань в залежності від реального фінансування. Замовник (відділ освіти) має право проводити торги на очікувану вартість.

Річний план закупівель затверджується на підставі затвердженого бюджету на відповідний рік органом місцевого самоврядування.

На 2015 рік бюджет було затверджено 04.02.2015р., річний план по очікуваній вартості було затверджено 04.10.2014 року та оприлюднено на веб-сайті Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську раді 04.10.2014р.

Отже, до прийняття бюджету на 2015 рік діяв тимчасовий кошторис, який було затверджено 31.12.2014 р.

Вимог щодо оприлюднення тимчасового кошторису та річного плану закупівель по очікуваній вартості чинне законодавство не передбачає.

Відкриті торги на закупівлю послуг харчування дітей у загальноосвітніх закладах Бабушкінського району м. Дніпропетровська було оголошено на очікувану вартість 5373123 грн., про що і було зазначено в оголошені про закупівлю № 198985 від 28.11.2014р.

На момент укладення договору про закупівлю загальну вартість договору було від кореговано у відповідності до затверджених змін до річного плану та виділених бюджетних коштів на 2015р згідно кошторису доходів та видатків.

Таким чином, ніяких перевитрат бюджету не мало місце та договір укладено у межах бюджетних призначень.

Згідно Статуту ТОВ ВКФ «Сава» є повним правонаступником підприємства об'єднання громадян «Виробничо-комерційне підприємство «Сава».

За ч.ч.1,2 ЦК України юридична особа припиняється в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. У разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов'язки переходять до правонаступників. Юридична особа є такою, що припинилася, з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про її припинення.

Засновником ПОГ "ВКП "Сава" було прийнято рішення про припинення юридичної особи шляхом перетворення в ТОВ "ВКФ "Сава".

Функції ліквідатора ПОГ ВКП "Сава" було покладено на директора, про що 18.12.2014 р. було зроблено запис у Єдиному державному реєстрі підприємств та організації України.

Діючим законодавством України не заборонено вести поточну господарську діяльність юридичній особі під час процесу її припинення шляхом реорганізації (перетворення).

У відповідності до ст. 91 Цивільного кодексу України юридична особа здатна мати такі ж цивільні права та обов'язки (цивільну правоздатність), як і фізична особа, крім тих, які за своєю природою можуть належати лише людині. Цивільна правоздатність юридичної особи може бути обмежена лише за рішенням суду. Цивільна правоздатність юридичної особи виникає з моменту її створення і припиняється з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про її припинення.

Таким чином, до внесення запису до єдиного державного реєстру про припинення ПОГ "ВКП "Сава" відповідач-2 мав всі без обмежень цивільні права та обов'язки, зокрема, брати участь у спірних відкритих торгах.

Враховуючи, що підприємство об'єднання громадян "Виробничо-комерційне підприємство "Сава" надало всі документи, передбачені документацією конкурсних торгів, на підтвердження відповідності його пропозиції кваліфікаційним вимогам замовника, а тому у відповідача 1, не було підстав для відхилення конкурсної пропозиції підприємства.

Колегія суддів не приймає до уваги посилання скаржника на надання ТОВ «Контракт Продрезерв 5» договору оренди транспортного засобу, який на думку прокурора є нікчемним, оскільки подання цього договору не передбачено Документацією та є правом учасника.

Також, колегія суддів не приймає до уваги посилання скаржника щодо порушення відповідачем п. 6.3.8. договору відносно укомплектування шкільних їдалень кваліфікованими кадрами, оскільки матеріалами справи підтверджено, що станом на 16.02.2015 р. (початок фактичного надання послуг) у процесі надання послуг по організації харчування задіяні виключно працівники відповідача 2 у загальній кількості 59 осіб, з яких 14 завідуючих виробництвом, 29 кухарів, та 16 кухонних працівників.

Згідно зі ст. 215 ЦК України підставою для недійсності правочину є недодержання в момент вчинення правочину стороною (сторонами) вимог, які встановлені частинами першою-третьою, п'ятою та шостою статті 203 цього Кодексу.

Відповідно до ч. 1 ст. 203 ЦК України зміст правочину не може суперечити цьому Кодексу, іншим актам цивільного законодавства, а також інтересам держави і суспільства, його моральним засадам.

З огляду на відсутність підстав для визнання недійсним рішення комітету конкурсних торгів відділу освіти Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради, оформлене протоколом оцінки пропозицій конкурсних торгів, цінових пропозицій від 10.01.2015р. щодо визнання переможця на закупівлю послуг шкільних їдалень, колегія суддів приходить до висновку і про відсутність підстав для визнання недійсним договору від 02.02.2012р. про закупівлю послуг за державні кошти № 9/15, укладеного між відділом освіти Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради та підприємством об'єднання громадян „Виробничо - комерційне підприємство „Сава" із закупівлі за державні кошти послуг шкільних їдалень на суму 5363494 грн.

Крім того, колегія суддів враховує, що під час укладання оскаржуваного договору між сторонами було досягнуто згоди щодо всіх істотних умов, які необхідні згідно із вимогами чинного законодавства.

Враховуючи викладене, рішення господарського суду прийнято з дотриманням норм матеріального та процесуального права, при повному з'ясуванні всіх обставин, що мають значення для справи, а тому відсутні підстави для його скасування.

Керуючись ст.ст. 99, 101-103, 105 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Апеляційну скаргу прокурора Дніпропетровської області в інтересах держави в особі Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради - залишити без задоволення.

Рішення господарського суду Дніпропетровської області від 26.05.2015 року у справі № 904/2289/15 - залишити без змін.

Постанова набирає законної сили з дня її прийняття.

Постанову апеляційної інстанції може бути оскаржено у касаційному порядку до Вищого господарського суду України.

Повний тест постанови виготовлено 24.07.2015 року.

Головуючий суддя Н.Л. Величко

Суддя О.Г. Іванов

Суддя І.М. Подобєд