Постанова № 46964298, 09.07.2015, Київський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
09.07.2015
Номер справи
826/3303/15
Номер документу
46964298
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа: № 826/3303/15 Головуючий у 1-й інстанції: Кармазін О.А.

Суддя-доповідач: Желтобрюх І.Л.

ПОСТАНОВА

Іменем України

09 липня 2015 року м. Київ

Київський апеляційний адміністративний суд у складі:

головуючої-судді: Желтобрюх І.Л.,

суддів: Мамчура Я.С.,

Шостака О.О.,

при секретарі: Оліщук А.Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Праймвуд» на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 02 червня 2015 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Праймвуд» до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, третя особа - Державне підприємство «Енергоринок» , про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Праймвуд» звернулось до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, третя особа - Державне підприємство «Енергоринок», та просило:

1) визнати протиправною бездіяльність Національної комісії щодо невстановлення станом на 27 серпня 2014 року, 24 вересня 2014 року, 28 жовтня 2014 року, 25 листопада 2014 року та 24 грудня 2014 року «зеленого» тарифу Товариству з обмеженою відповідальністю «Праймвуд» на рівні, не меншому фіксованого мінімального розміру «зеленого» тарифу, шляхом перерахування в євро «зеленого» тарифу, розрахованого згідно зі ст. 17-1 Закону України «Про електроенергетику» станом на 1 січня 2009 року, за офіційним валютним курсом Національного банку України на дату встановлення роздрібних тарифів на електроенергію для споживачів, а саме: на 27 серпня 2014 року, 24 вересня 2014 року, 28 жовтня 2014 року, 25 листопада 2014 року та 24 грудня 2014 року;

2) зобов'язати Національну комісію прийняти рішення щодо встановлення «зеленого» тарифу Товариству з обмеженою відповідальністю «Праймвуд» на рівні, не меншому фіксованого мінімального розміру «зеленого» тарифу, шляхом перерахування в євро «зеленого» тарифу, розрахованого згідно зі ст. 17-1 Закону України «Про електроенергетику» станом на 1 січня 2009 року:

- на розрахунковий місяць вересень 2014 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на 27 серпня 2014 року;

- на розрахунковий місяць жовтень 2014 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на 24 вересня 2014 року;

- на розрахунковий місяць листопад 2014 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на 28 жовтня 2014 року;

- на розрахунковий місяць грудень 2014 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на 25 листопада 2014 року;

на розрахунковий місяць січень 2015 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на 24 грудня 2014 року.

3) зобов'язати Національну комісію прийняти рішення про внесення змін до Алгоритму оптового ринку електричної енергії, що передбачають здійснення Державним підприємством «Енергоринок» перерахувань позивачу додаткових коштів у розмірі різниці між вартістю фактично проданої товариством за договором від 18.06.2014 №10562/04 електроенергії, за «зеленим» тарифом встановленим відповідно до постанови НКРЕ №1072 від 27 липня 2014 року, та вартістю фактично проданої за договором від 18.06.2014 №10562/04 електроенергії, за «зеленим» тарифом, який станом на 27 серпня 2014 року НКРЕКП було зобов'язано встановити на рівні не меншим фіксованого мінімального розміру «зеленого» тарифу шляхом перерахування в євро «зеленого» тарифу, розрахованого згідно зі ст. 17-1 Закону України «Про електроенергетику» станом на 1 січня 2009 року:

- у вересні 2014 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на дату встановлення роздрібних тарифів для споживачів на вересень 2014 року, - 27 серпня 2014 року;

- у жовтні 2014 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на дату встановлення роздрібних тарифів для споживачів на жовтень 2014 року, - 24 вересня 2014 року;

- у листопаді 2014 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на дату встановлення роздрібних тарифів для споживачів на листопад 2014року, - 28 жовтня 2014 року;

- у грудні 2014 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на дату встановлення роздрібних тарифів для споживачів на грудень 2014 року, - 25 листопада 2014 року;

- у січні 2015 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на дату встановлення роздрібних тарифів для споживачів на січень 2015 року, - 24 грудня 2014 року.

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 02 червня 2015 року в задоволенні позову відмовлено.

Не погоджуючись з прийнятим судовим рішенням позивач подав апеляційну скаргу, в якій просив постанову суду першої інстанції скасувати як таку, що ухвалена з порушенням норм матеріального та процесуального права, та ухвалити нове рішення, яким позов задовольнити в повному обсязі. В обґрунтування вимог апеляційної скарги посилається на те, що судом першої інстанції неповно з'ясовано та не доведено обставини, що мають значення для справи, а висновки, викладені ним в оскаржуваній постанові, не відповідають обставинам справи.

Заслухавши суддю-доповідача, учасників процесу, які з'явилися у судове засідання, вивчивши матеріали справи, дослідивши й проаналізувавши доводи апеляційної скарги і докази на їх підтвердження, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга підлягає частковому задоволенню з наступних підстав.

Як вбачається з матеріалів справи, ТОВ «Праймвуд» є учасником оптового ринку електричної енергії України, що здійснює виробництво електричної енергії на підставі відповідної ліцензії АЕ №288277, виданої НКРЕ, строком дії з 29.05.2014 по 28.05.2034, з використанням альтернативних джерел енергії - енергії сонця, на побудованій ним фотогальванічній електростанції (введена в експлуатацію в 2 кв. 2014року, декларація про готовність об'єкта до експлуатації зареєстрована 19.05.2014) та реалізує електроенергію за «зеленим» тарифом.

Постановою НКРЕ від 05 червня 2014 року № 801 «Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Праймвуд» позивачу було затверджено «зелений» тариф на електричну енергію, вироблену на об'єктах електроенергетики, що використовують альтернативні джерела енергії, до 01.01.2030 року.

З метою здійснення продажу електроенергії за «зеленим» тарифом, НКРЕ погоджено договір №10562/04 на продаж електроенергії від 18.06.2014, укладений між ТОВ «Праймвуд» та ДП «Енергоринок», за умовами якого ТОВ «Праймвуд» зобов'язується продавати, а ДП «Енергоринок» зобов'язується купувати електроенергію, вироблену ТОВ «Праймвуд», та здійснювати її оплату відповідно до умов цього договору. ТОВ «Праймвуд» продає електроенергію за тарифом, величину якого встановлює НКРЕ у національній валюті України.

Пунктом 2.4 Договору передбачено, що велична тарифу на електроенергію, яку ВАД продає ДПЕ, не може бути меншою за фіксований мінімальний розмір «зеленого» тарифу, який на кожну дату встановлення роздрібних тарифів для споживачів перераховується в національну валюту за офіційним валютним курсом Національного банку України на таку дату. Фіксований мінімальний розмір «зеленого» тарифу для ВАД установлюється шляхом перерахування в євро величини «зеленого» тарифу, розрахованого відповідно до положень п. 2.3 цього Договору.

Договір діє до 31.12.2015.

Обґрунтовуючи позовні вимоги позивач зазначив, що останній перегляд «зеленого» тарифу відбувся 31 липня 2014 року, коли постановою ІЖРЕ №1072 «Про встановлення «зелених»тарифів на електричну енергію» від 31.07.2014 був перерахований «зелений» тариф на серпень 2014 року та встановлений ТОВ «Праймвуд», виходячи з офіційного курсу гривні до євро на дату встановлення роздрібних тарифів на електроенергію - 24 липня 2014 року. Починаючи з серпня 2014 року по січень 2015 року внаслідок протиправної бездіяльності Відповідача «зелений» тариф для товариства не перераховувався, що в свою чергу, не дозволяє встановити загальну вартість виробленої електричної енергії за Договором з Третьою особою, а тому ТОВ «Праймвуд» не отримує повну оплату за вироблену електроенергію.

Відмовляючи в задоволенні адміністративного позову, суд першої інстанції виходив з того, що звертаючись з позовом до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, позивач фактично просить надати оцінку умовам Договору про купівлю-продаж електроенергії та порядку його виконання, що свідчить про обрання позивачем неналежного способу захисту порушених прав та, як наслідок, про відсутність підстав до задоволення позовних вимог.

Надаючи правову оцінку встановленим обставинам справи та висновкам суду першої інстанції, колегія суддів виходить з такого:

Правові, економічні та організаційні засади діяльності в електроенергетиці визначає Закон України «Про електроенергетику» від 16.10.1997 №575/97-ВР (далі по тексту - Закон №575/97-ВР), який регулює відносини, пов'язані з виробництвом, передачею, розподілом, постачанням і використанням енергії, забезпеченням енергетичної безпеки України, конкуренцією та захистом прав споживачів і працівників галузі.

Відповідно до ст. 8 Закону №575/97-ВР державне управління в електроенергетиці здійснюють центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики в електроенергетичному комплексі, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику в електроенергетичному комплексі.

Згідно із ст. 11 Закону№575/97-ВР державне регулювання діяльності в електроенергетиці провадиться шляхом формування тарифної політики відповідно до законодавства, надання ліцензій на здійснення окремих видів діяльності в електроенергетиці, здійснення контролю за діяльністю суб'єктів електроенергетики та інших учасників ринку електричної енергії та встановлення відповідальності за порушення умов і правил здійснення ними діяльності в електроенергетиці та на ринку електричної енергії.

Органом державного регулювання діяльності в електроенергетиці є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики.

Відповідно до ст. 12 Закону №575/97-ВР основними завданнями Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, є забезпечення проведення цінової та тарифної політики в електроенергетиці в межах повноважень, визначених законодавством.

Згідно із ст. 17-1 Закону №575/97-ВР «зелений» тариф встановлюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, на електричну енергію, вироблену на об'єктах електроенергетики, у тому числі на введених в експлуатацію чергах будівництва електричних станцій (пускових комплексах) з альтернативних джерел енергії (крім доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії - вироблену лише мікро-, міні- та малими гідроелектростанціями), за умови виконання вимог щодо місцевої складової, передбачених цим Законом.

Порядок встановлення та перегляду «зеленого» тарифу регулюється Порядком встановлення, перегляду та припинення дії «зеленого» тарифу для суб'єктів господарської діяльності, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики №1421 від 02.11.2012 року (із змінами та доповненнями) (далі- Порядок).

Відповідно до ст. 17-1 Закону №575/97-ВР та відповідно до п.п. 1.4 - 1.7 Порядку «зелений» тариф встановлюється для кожного суб'єкта господарювання, який виробляє електричну енергію з альтернативних джерел енергії, за кожним видом альтернативної енергії та для кожного об'єкта електроенергетики (або для кожної черги будівництва електростанції (пускового комплексу).

«Зелений» тариф для суб'єктів господарювання, які виробляють електричну енергію з енергії вітру, встановлюється на рівні роздрібного тарифу для споживачів другого класу напруги на січень 2009 року, помноженого на коефіцієнт «зеленого» тарифу для електроенергії, виробленої з енергії вітру.

Фіксований мінімальний розмір «зеленого» тарифу для суб'єктів господарювання встановлюється шляхом перерахування у євро «зеленого» тарифу, розрахованого за правилами цього Закону, станом на 1 січня 2009 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на зазначену дату.

«Зелений» тариф не може бути менший за фіксований мінімальний розмір «зеленого» тарифу, який на кожну дату встановлення роздрібних тарифів для споживачів перераховується у національну валюту за офіційним валютним курсом Національного банку України на таку дату.

Відповідно до п.п. 1.8.-1.9 Порядку «зелений» тариф перераховується на кожний розрахунковий місяць, яким для цілей Порядку є календарний місяць, на який перераховується «зелений» тариф.

З аналізу викладених положень вбачається, що відповідач зобов'язаний перераховувати «зелений» тариф на кожний розрахунковий місяць за встановленою формулою та на підставі курсу євро, офіційно встановленого Національним банком України станом на дату встановлення роздрібних тарифів для споживачів на кожен розрахунковий (календарний) місяць.

Як вбачається з матеріалів справи, останній перегляд «зеленого» тарифу відбувся 31 липня 2014 року, коли постановою ІЖРЕ №1072 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію» від 31.07.2014 був перерахований «зелений» тариф на серпень 2014 року для ТОВ «Праймвуд».

Неперегляд тарифів на кожний календарний місяць, призводить до відсутності встановленого (перерахованого) «зеленого» тарифу, що, в свою чергу, не дозволяє встановити загальну вартість виробленої електричної енергії за договором, який укладено між позивачем та ДП «Енергоринок», а тому позивач не отримує повної оплати за вироблену ним електроенергію, що, в свою чергу, порушує його права.

Враховуючи викладене, суд апеляційної інстанції приходить до висновку, що відповідачем допущено бездіяльність щодо невстановлення «зеленого» тарифу позивачам на кожний розрахунковий місяць за встановленою формулою та на підставі курсу євро, офіційно встановленого Національним банком України, розрахованого згідно зі ст. 17-1 Закону, що свідчить про обґрунтованість позовних вимог в цій частині.

Колегія суддів вважає необґрунтованими посилання відповідача на неможливість перерахунку «зеленого» тарифу відповідно до правових положень Закону № 575/97-ВР у зв'язку із прийняттям Кабінетом Міністрів України розпорядження №764-р від 13.08.2014, №915-р від 01.10.2014 та №1195-р від 08.12.2014 «Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії» відповідно до яких з метою забезпечення надійної, безперебійної (стабільної) роботи об'єднаної енергетичної системи України, запобігання аварійним ситуаціям та пошкодженню електроенергетичних установок, їх елементів та споруд погоджено пропозицію Міністерства енергетики та вугільної промисловості щодо вжиття на ринку електричної енергії тимчасових надзвичайних заходів, зокрема, забезпечення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за зверненням Міністерства енергетики та вугільної промисловості: коригування тарифів на виробництво електричної енергії, у т.ч., виробникам, які працюють за ціновими заявками (шляхом встановлення обмеження граничної ціни системи, показників, що використовуються для визначення цін за маневреність та робочу потужність тощо), та величин «зеленого тарифу», - з огляду на те, що виходячи з загальних засад пріоритетності законів над підзаконними нормативно-правовими актами, при вирішенні даного спору слід застосовувати порядок та строки перегляду «зеленого» тарифу, встановлені Законом України «Про електроенергетику», а тому розпорядження №764-р від 13.08.2014, №915-р від 01.10.2014 та №1195-р від 08.12.2014 «Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії», не є підставами для відмови від перегляду «зеленого» тарифу.

Крім того, вищезазначені розпорядження, які спрямовані, зокрема, на забезпечення коригування тарифів та не містять жодних посилань щодо не затвердження Комісією розміру «зелених» тарифів.

Відповідно до статті 162 КАС України, у разі задоволення адміністративного позову суд може прийняти постанову про зобов'язання відповідача вчинити певні дії. Суд може прийняти іншу постанову, яка б гарантувала дотримання і захист прав, свобод, інтересів людини і громадянина, інших суб'єктів у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.

Обраний спосіб захисту прав позивачів може бути застосований лише тоді, коли закон встановлює повноваження суб'єкта публічної влади в імперативній формі, тобто його діяльність чітко визначена законом. У випадку, коли суб'єкт наділений дискреційними повноваженнями, суд може лише вказати норми закону, які відповідач повинен застосувати при вчиненні певної дії, з урахуванням встановлених судом обставин.

Аналогічна правова позиція викладена в постанові Вищого адміністративного суду України від 13.08.2014 К/800/21944/14.

Відповідно до статті 17-1 Закону № 575/97-ВР держава гарантує закріплення на законодавчому рівні на весь строк застосування «зеленого» тарифу вимог щодо закупівлі всієї електроенергії, виробленої на об'єктах електроенергетики, у тому числі введених в експлуатацію чергах будівництва електричних станцій (пускових комплексах), що використовують альтернативні джерела енергії (крім доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії - вироблену лише мікро-, міні- та малими гідроелектростанціями), і не проданої за договорами безпосередньо споживачам або енергопостачальним компаніям, за встановленим «зеленим» тарифом, а також щодо розрахунків за таку електроенергію у повному обсязі, у встановлені строки та грошовими коштами у порядку, встановленому законом.

Враховуючи, що обов'язок перегляду «зеленого» тарифу на кожну дату встановлення роздрібних тарифів прямо встановлений у Законі України «Про електроенергію», з метою захисту порушених прав через допущення відповідачем бездіяльності стосовно нерозгляду питання затвердження розміру «зеленого» тарифу для позивачів, колегія суддів дійшла висновку про необхідність зобов'язати відповідача прийняти рішення щодо встановлення «зеленого» тарифу позивачам на відповідний розрахунковий місяць на рівні не меншим фіксованого мінімального розміру «зеленого» тарифу шляхом перерахування в євро «зеленого» тарифу, розрахованого згідно зі статтею 17-1 Закону № 575/97-ВР станом на 1 січня 2009 року, за офіційним валютним курсом Національного банку України на відповідну дату.

Разом з тим, надаючи правову оцінку обставинам справи в частині позовних вимог щодо зобов'язання Комісії прийняти рішення про внесення змін до Алгоритму оптового ринку електричної енергії для здійснення перерахування додаткових коштів, недоотриманих позивачами за вироблену електричну енергію, колегія суддів вважає їх такими, що відносяться до дискреційних повноважень Комісії, у зв'язку з чим дійшла висновку, що позовні вимоги в цій частині підлягають задоволенню частково, шляхом зобов'язання відповідача як суб'єкта владних повноважень розглянути питання щодо внесення змін до Алгоритму Оптового ринку електричної енергії для здійснення перерахування додаткових коштів, недоотриманих позивачем за вироблену електричну енергію відповідно до норм чинного законодавства України, та за наслідками розгляду прийняти рішення, оскільки вони є похідними від задоволених позовних вимог та призведуть до належного захисту прав позивача.

З урахуванням вищевикладеного, колегія суддів приходить висновку, що судом першої інстанції рішення ухвалено з порушенням норм матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи, а тому воно підлягає скасуванню з ухваленням нового судового рішення про часткове задоволення позову.

Керуючись ст.ст.160, 167, 195, 198, 202, 205, 207, 212, 254 КАС України, суд, -

ПОСТАНОВИВ :

Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Праймвуд» задовольнити частково.

Постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 02 червня 2015 року скасувати.

Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Праймвуд» до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, третя особа - Державне підприємство «Енергоринок», про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії задовольнити частково.

Визнати протиправною бездіяльність Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо невстановлення станом на 27 серпня 2014 року, 24 вересня 2014 року, 28 жовтня 2014 року, 25 листопада 2014 року та 24 грудня 2014 року «зеленого» тарифу Товариству з обмеженою відповідальністю «Праймвуд» на рівні, не меншому фіксованого мінімального розміру «зеленого» тарифу, шляхом перерахування в євро «зеленого» тарифу, розрахованого згідно зі ст. 17-1 Закону України «Про електроенергетику» станом на 1 січня 2009 року, за офіційним валютним курсом Національного банку України на дату встановлення роздрібних тарифів на електроенергію для споживачів, а саме: на 27 серпня 2014 року, 24 вересня 2014 року, 28 жовтня 2014 року, 25 листопада 2014 року та 24 грудня 2014 року.

Зобов'язати Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийняти рішення щодо встановлення «зеленого» тарифу Товариству з обмеженою відповідальністю «Праймвуд» на рівні, не меншому фіксованого мінімального розміру «зеленого» тарифу, шляхом перерахування в євро «зеленого» тарифу, розрахованого згідно зі ст. 17-1 Закону України «Про електроенергетику» станом на 1 січня 2009 року:

на розрахунковий місяць вересень 2014 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на 27 серпня 2014 року;

на розрахунковий місяць жовтень 2014 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на 24 вересня 2014 року;

на розрахунковий місяць листопад 2014 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на 28 жовтня 2014 року;

на розрахунковий місяць грудень 2014 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на 25 листопада 2014 року;

на розрахунковий місяць січень 2015 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на 24 грудня 2014 року.

Зобов'язати Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг розглянути питання щодо внесення змін до Алгоритму оптового ринку електричної енергії, що передбачають здійснення Державним підприємством «Енергоринок» перерахувань Товариству з обмеженою відповідальністю «Праймвуд» додаткових коштів у розмірі різниці між вартістю фактично проданої товариством за договором від 18.06.2014 №10562/04 електроенергії, за «зеленим» тарифом встановленим відповідно до постанови НКРЕ №1072 від 27 липня 2014 року, та вартістю фактично проданої за договором від 18.06.2014 №10562/04 електроенергії, за «зеленим» тарифом, який станом на 27 серпня 2014 року НКРЕКП було зобов'язано встановити на рівні не меншим фіксованого мінімального розміру «зеленого» тарифу шляхом перерахування в євро «зеленого» тарифу, розрахованого згідно зі ст. 17-1 Закону України «Про електроенергетику» станом на 1 січня 2009 року:

у вересні 2014 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на 27 серпня 2014 року, - дату встановлення роздрібних тарифів для споживачів на вересень 2014 року;

у жовтні 2014 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на 24 вересня 2014 року, - дату встановлення роздрібних тарифів для споживачів на жовтень 2014 року;

у листопаді 2014 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на 28 жовтня 2014 року, - дату встановлення роздрібних тарифів для споживачів на листопад 2014 року;

у грудні 2014 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на 25 листопада 2014 року, - дату встановлення роздрібних тарифів для споживачів на грудень 2014 року;

у січні 2015 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на 24 грудня 2014 року, - дату встановлення роздрібних тарифів для споживачів на січень 2015 року.

В задоволенні решти позовних вимог відмовити.

Постанова набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів з дня складення в повному обсязі шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Головуюча:

Судді:

Повний текст постанови виготовлено 14 липня 2015 року.

Головуючий суддя Желтобрюх І.Л.

Судді: Мамчур Я.С

Шостак О.О.