Ухвала суду № 44759380, 09.06.2015, Донецький апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
09.06.2015
Номер справи
805/6261/14
Номер документу
44759380
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Головуючий у 1 інстанції - Христофоров А.Б.

Суддя-доповідач - Ляшенко Д.В.

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 червня 2015 року справа №805/6261/14

приміщення суду за адресою: 84301, м. Краматорськ вул. Марата, 15

Донецький апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: судді-доповідача Ляшенка Д.В., суддів Ястребової Л.В., Компанієць І.Д., за участі представника позивача Безуєвської О.А, при секретарі Копиці С.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційні скарги Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Донецьку Міжрегіонального Головного управління Міндоходів та Головного управління Державної казначейської служби України в Донецькій області на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 02 липня 2014 року в адміністративній справі № 805/6261/14 (головуючий І інстанції суддя Христофоров А.Б.) за позовом Публічного акціонерного товариства «Азовзагальмаш» до Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Донецьку Міжрегіонального Головного управління Міндоходів, Головного управління Державної казначейської служби України в Донецькій області про стягнення надміру сплачених грошових зобов'язань,

ВСТАНОВИВ :

Публічне акціонерне товариство «Азовзагальмаш», звернулось до Донецького окружного адміністративного суду з позовною заявою до Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у місті Донецьку Міжрегіонального головного управління Міндоходів, Головного управління Державної казначейської служби у Донецькій області про стягнення надміру сплачених грошових зобов'язань з податку на прибуток у розмірі 39 334 864,55 грн. (а.с.8-9 ).

Постановою Донецького окружного адміністративного суду від 02 липня 2014 року позовні вимоги задоволені. Суд першої інстанції постановив стягнути з Державного бюджету України на користь Публічного акціонерного товариства «Азовзагальмаш» суму надміру сплачених грошових зобов'язань з податку на прибуток у розмірі 39 334 864,55 грн., а також стягнути з Державного бюджету України на користь Публічного акціонерного товариства «Азовзагальмаш» витрати зі сплати судового збору на суму 487,20 грн. (а.с.65).

Спеціалізована державна податкова інспекція з обслуговування великих платників у м. Донецьку Міжрегіонального Головного управління Міндоходів (далі - відповідач-1), та Головне управління Державної казначейської служби України в Донецькій області (далі - відповідач-2) не погодившись з рішенням суду першої інстанції, подали апеляційні скарги, в яких просять скасувати постанову суду першої інстанції та прийняти нове рішення, яким відмовити в задоволені позовних вимог. Обґрунтовано апеляційну скаргу тим, що вказана постанова винесена з порушенням норм матеріального та процесуального права.

Провадження у справі № 805/6261/14 було втрачено у зв'язку з захопленням будівлі Донецького апеляційного адміністративного суду озброєними невідомими особами. Ухвалами Донецького окружного адміністративного суду від 24 лютого 2015 року (а.с.73) та Донецького апеляційного адміністративного суду від 16 квітня 2015 року (а.с.101) було відновлено втрачене судове провадження. Відповідачем 1 до суду апеляційної інстанції було надіслано відновлений текст апеляційної скарги. Від відповідача 2 надійшла заява відповідно до якої документи по зазначеній справі також були втрачені у зв'язку захопленням будівлі Головного управління Державної казначейської служби України в Донецькій області невідомими озброєними особами.

Також, відповідно до цієї заяви, відповідач 2 зазначає що приєднується до доводів апеляційної скарги відповідача 1 що до скасування постанови Донецького окружного адміністративного суду від 02.07.2014 року у справі 805/6261/14, та зазначає що постанова Донецького окружного адміністративного суду від 02.07.2014 року у справі 805/6261/14 є незаконною та необґрунтованою у зв'язку із тим, що вона була прийнята судом з порушенням норм матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення спору, у зв'язку із чим просить скасувати постанову Донецького окружного адміністративного суду від 02.07.2014 року у справі 805/6261/14 та ухвалити рішення, відмовивши у задоволенні позовних вимог позивача, просить розглянути справу за відсутності представника відповідача 2.

Відповідно до ч.1 ст. 195 Кодексу адміністративного судочинства України, суд апеляційної інстанції переглядає судові рішення суду першої інстанції в межах апеляційної скарги.

Заслухавши доповідь судді-доповідача, пояснення представника позивача, обговоривши доводи апеляційної скарги, колегія суддів дійшла до наступних висновків.

Публічне акціонерне товариство «Азовзагальмаш» (пл.Машинобудівельників, б.1, Маріуполь, Донецька область, 87535 код ЄДРПОУ 13504334) (Далі - ПАТ «Азовзагальмаш»), - є юридичною особою, згідно ст. 48 КАС України, здатне особисто здійснювати свої адміністративні процесуальні права та обов'язки.

Відповідач 1,- Спеціалізована державна податкова інспекція з обслуговування великих платників у місті Донецьку Міжрегіонального головного управління Міндоходів, (далі,- СДПІ у місті Донецьку),- є суб'єктом владних повноважень, згідно ст. 48 КАС України, здатна особисто здійснювати свої адміністративні процесуальні права та обов'язки.

Відповідач 2,- Головне управління Державної казначейської служби у Донецькій області (Далі,- ГУДКСУ у Донецькій області),- є суб'єктом владних повноважень, згідно ст. 48 КАС України, здатна особисто здійснювати свої адміністративні процесуальні права та обов'язки.

ПАТ «Азовзагальмаш» на період звернення до суду першої інстанції перебував на обліку в СДПІ у місті Донецьку, як платник податків (а.с.13).

ПАТ «Азовзагальмаш» сплачено до бюджету авансові платежі по податку на прибуток:

платіжним дорученням № 531665 від 17.01.2013 року на суму 4996892 гривень;

платіжним дорученням № 535871 від 18.02.2013 року на суму 4996892 гривень; платіжним дорученням № 540528 від 20.03.2013 року на суму 5233522 гривень; платіжним дорученням № 545680 від 29.04.2013 року на суму 5233522 гривень; платіжним дорученням № 547309 від 18.05.2013 року на суму 5233522 гривень; платіжним дорученням № 552879 від 21.06.2013 року на суму 1151100 гривень; платіжним дорученням № 553671 від 27.06.2013 року на суму 4114749 гривень; платіжним дорученням № 558118 від 30.07.2013 року на суму 5265849 гривень; платіжним дорученням № 560841 від 20.08.2013 року на суму 3195849 гривень; платіжним дорученням № 561882 від 29.08.2013 року на суму 2070000 гривень; платіжним дорученням № 565354 від 30.09.2013 року на суму 5265849 гривень; платіжним дорученням № 570261 від 28.10.2013 року на суму 2661100 гривень; платіжним дорученням № 570468 від 30.10.2013 року на суму 2604749 гривень; платіжним дорученням № 872680 від 22.11.2013 року на суму 1908500 гривень; платіжним дорученням № 573775 від 29.11.2013 року на суму 3357349 гривень; платіжним дорученням № 577222 від 25.12.2013 року на суму 1490900 гривень; платіжним дорученням № 577543 від 27.12.2013 року на суму 3774949 гривень; платіжним дорученням № 579838 від 29.01.2014 року на суму 5233523 гривень; платіжним дорученням № 579899 від 30.01.2014 року на суму 32326 гривень.

20.03.2014 року між ПАТ «Азовзагальмаш» та СДПІ у м. Донецьку було проведено звірення розрахунків з бюджетом за період з 01.01.2014 року по 19.03.2014 року з авансових внесків з податку на прибуток приватних підприємств, про що складений акт № 1015-20 (далі акт звірки).

Згідно акту звірки, позитивне сальдо розрахунків позивача з бюджетом, складало 40 715 293.55грн. (а.с.11).

11.04.2014 Відповідач-1 отримав від ПАТ «Азовзагальмаш» заяву № 913-200а від 25.03.2014 року про повернення на користь позивача надміру сплачених грошових зобов'язань з податку на прибуток у розмірі 40 715 293,55 грн. (а.с.12 ).

Граничним терміном виплати суми надміру сплачених грошових зобов'язань з податку на прибуток у розмірі 40 715 293.55грн. було 05.05.2014 року.

При цьому, позивач просить стягнути меншу суму, ніж зазначена в акті звірки, мотивуючи свої вимоги тим, що за даними відповідача-1, позитивне сальдо розрахунків позивача з бюджетом складає суму 39 334 864,55грн.

Ця обставина підтверджується зворотнім боком облікової картки платника податків ПАТ «Азовзагальмаш», з якої вбачається що сума позитивного сальдо розрахунків позивача з бюджетом з податку на прибуток у розмірі 40 715 293,55грн. було зменшено на суму 1 380 429грн. згідно декларації № 9090771913 від 27.02.2014 року (а.с.25-27).

11.04.2014 року ПАТ «Азовзагальмаш» до СДПІ у м.Донецьку було направлено заяву № 913-200а від 25.03.2014 року на прибуток 40 715 293,55 грн.

У вказаній заяві ПАТ «Азовзагальмаш» вказано реквізити на які необхідно здійснити повернення коштів, а також вказує, що у разі неможливості повернення сум на поточний рахунок найближчим часом, у зв'язку зі складною ситуацією в країні, просить погасити заборгованість казначейськими цінними паперами.

Розглянувши заяву ПАТ «Азовзагальмаш», СДПІ у м.Донецьку надало 23.04.2014 року відповідь згідно до якої просить позивача розглядати питання стосовно повернення надміру сплачених грошових зобов'язань на поточний рахунок.

Крім того, стосовно погашення заборгованості казначейськими цінними паперами повідомив позивача, що СДПІ у м. Донецьку з метою вирішення даного питання звернулась до Міжрегіонального головного управління Міндоходів-Центрального офісу обслуговування великих платників з проханням надати роз'яснення щодо можливості здійснення даних операцій.

Відповідно до ст. 1 Податкового кодексу України (далі ПК України) податковий кодекс України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, в вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Відповідно до п. 6.1 ст. 6 ПК України податком є обов'язковий, безумовний платіж до відповідного бюджету, що справляється з платників податку відповідно до цього Кодексу.

Відповідно до п.п. 14.1.39 п. 14.1 ст. 14 ПК України грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Відповідно до п.п. 14.1.156 п. 14.1 ст. 14 ПК України податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк).

Відповідно до п.46.1 ст. 46 ПК України податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених цим Кодексом) контролюючому органу у строки встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов'язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.

Відповідно до п. 57.1 ст. 57 ПК України платники податку на прибуток (крім новостворених виробників сільськогосподарської продукції, неприбуткових установ (організацій) та платників податків, у яких доходи, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування за останній річний звітний податковий період не перевищують 10 мільйонів гривень) щомісяця сплачують авансовий внесок з податку на прибуток у порядку і в строки, які встановлені для місячного податкового періоду, у розмірі не менше 1/12 нарахованої до сплати суми податку за попередній звітний (податковий) рік без подання податкової декларації.

На суму сплачених авансових внесків з податку на прибуток при виплаті дивідендів відповідно до пункту 153.3 статті 153 цього Кодексу (в тому числі за наслідками попередніх звітних (податкових) періодів) зменшується сума авансових внесків з податку на прибуток визначених цим пунктом.

Якщо сума авансових внесків з податку на прибуток, сплачена при виплаті дивідендів відповідно до пункту 153.3 статті 153 цього Кодексу, перевищує суму авансових внесків з податку на прибуток, визначених цим пунктом, сума перевищення зараховується у зменшення авансових внесків, визначених цим пунктом, у наступних звітних місяцях до повного її погашення.

Платники податку, які зареєстровані протягом звітного (податкового) року (новостворені), сплачують податок на прибуток на підставі річної податкової декларації за період діяльності у звітному (податковому) році без подання податкової декларації за звітні (податкові) періоди (календарний квартал, півріччя та дев'ять місяців) та не сплачують авансового внеску.

Платники податку, у яких доходи, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування, за останній річний звітний (податковий) період не перевищують 10 мільйонів гривень, та неприбуткові установи (організації) сплачують податок на прибуток на підставі податкової декларації, яку подають до контролюючих органів за звітний (податковий) рік і не сплачують авансових внесків.

У разі якщо платник податку, який сплачує авансовий внесок, за підсумками першого кварталу звітного (податкового) року не отримав прибуток або отримав збиток, він має право подати податкову декларацію та фінансову звітність за перший квартал. Такий платник податку авансових внесків у другому - четвертому кварталах звітного (податкового) року не здійснює, а податкові зобов'язання визначає на підставі податкової декларації за підсумками першого півріччя, трьох кварталів та за рік, яка подається до контролюючого органу в порядку, передбаченому цим Кодексом.

Платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов'язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками першого кварталу отримує прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов'язань.

У складі річної податкової декларації платником податку подається розрахунок щомісячних авансових внесків, які мають сплачуватися у наступні дванадцять місяців. Визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобов'язань.

При цьому дванадцятимісячний період для сплати авансових внесків визначається починаючи з березня поточного звітного (податкового) року по лютий наступного звітного (податкового) року включно.

Форма розрахунку, передбачена у цьому пункті, затверджується у порядку, встановленому цим Кодексом.

Податкова декларація та розрахунок щомісячних авансових внесків за базовий звітний (податковий) рік подаються протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

Відповідно до п.п.17.1.10 ст. 17 ПК України платник податків має право на залік чи повернення надміру сплачених, а також надміру стягнутих сум податків та зборів, пені, штрафів у порядку, встановленому цим Кодексом.

Відповідно до п.43.3 ст.43 ПК України обов'язковою умовою для здійснення повернення сум грошового зобов'язання є подання платником податків заяви про таке повернення (крім повернення надміру утриманих (сплачених) сум податку з доходів фізичних осіб, які розраховуються контролюючим органом на підставі поданої платником податків податкової декларації за звітний календарний рік шляхом проведення перерахунку за загальним річним оподатковуваним доходом платника податку) протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми.

Колегія суддів не погоджується з доводами відповідача 1 які зазначені в його апеляційній скарзі з приводу того що заява позивача про повернення переплачених грошових зобов'язань не відповідає приписам ПКУ.

Відповідно до п.43.4 ст.43 ПК України платник податків подає заяву на повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань у довільній формі, в якій зазначає напрям перерахування коштів: на поточний рахунок платника податків в установі банку; на погашення грошового зобов'язання (податкового боргу) з інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, незалежно від виду бюджету; повернення готівковими коштами за чеком у разі відсутності у платника податків рахунку в банку.

Також згідно з п.43.5 та 43.6 ст.43 ПК України контролюючий орган не пізніше ніж за п'ять робочих днів до закінчення двадцятиденного строку з дня подання платником податків заяви готує висновок про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету та подає його для виконання відповідному органові, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів.

На підставі отриманого висновку орган, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів протягом п'яти робочих днів здійснює повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань платникам податків у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

Контролюючий орган несе відповідальність згідно із законом за несвоєчасність передачі органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів для виконання висновку про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету.

Повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань платникам податків здійснюється з бюджету, у який такі кошти були зараховані.

Кабінет Міністрів України своєю постановою від 16.02.2011 року № 106 встановив Перелік кодів бюджетної класифікації в розрізі органів, що контролюють справляння надходжень.

Органи, що контролюють справляння надходжень бюджету забезпечити відповідно до законодавства здійснення постійного контролю за правильністю та своєчасністю надходження до державного та місцевих бюджетів податків і зборів (обов'язкових платежів) та інших доходів згідно з переліком, а також ведення обліку таких платежів у розрізі платників з метою забезпечення повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів.

Також згідно з Порядком Міністерства Доходів і зборів України від 30.12.2013 № 882/1188 про «Взаємодію територіальних органів Міністерства доходів і зборів України, місцевих фінансових органів та територіальних органів Державної казначейської служби України у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань», повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань у випадках, передбачених законодавством, здійснюється виключно на підставі заяви платника податку (за винятком повернення надміру утриманих (сплачених) сум податку на доходи фізичних осіб, які розраховуються органом Міндоходів на підставі поданої платником податків податкової декларації за звітний календарний рік шляхом проведення перерахунку за загальним річним оподатковуваним доходом платника податку), яка може бути подана протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми.

Орган Міндоходів на підставі даних особових рахунків платників готує висновок за формою згідно з додатком 1 до цього Порядку, два примірники Реєстру висновків за платежами, належними державному бюджету, за формою згідно з додатком 2 до цього Порядку, та три примірники Реєстру висновків за платежами, належними місцевим бюджетам, та платежами, які підлягають розподілу між державним та місцевими бюджетами, за формою згідно з додатком 3 до цього Порядку. Контроль за прийняттям/передаванням висновків органи Міндоходів, місцеві фінансові органи, органи Казначейства проводять шляхом проставляння на відповідних примірниках Реєстрів відміток про надходження документів до установи у порядку, визначеному Типовою інструкцією з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1242.

За платежами, належними державному бюджету, орган Міндоходів у строк не пізніше ніж за п'ять робочих днів до закінчення двадцятиденного строку з дня подання платником податків заяви передає висновки згідно з Реєстром висновків за платежами, належними державному бюджету, для виконання відповідному органу Казначейства.

За платежами, належними місцевим бюджетам, та платежами, які підлягають розподілу між державним та місцевими бюджетами, орган Міндоходів у строк не пізніше ніж за сім робочих днів до закінчення двадцятиденного строку з дня подання платником податків заяви передає висновки згідно з Реєстром висновків за платежами, належними місцевим бюджетам, та платежами, які підлягають розподілу між державним та місцевими бюджетами, для погодження відповідному місцевому фінансовому органу.

Місцевий фінансовий орган у строк не пізніше ніж протягом двох робочих днів здійснює погодження отриманих висновків шляхом засвідчення підписом керівника місцевого фінансового органу, засвідченим печаткою, та повертає їх згідно з Реєстром висновків за платежами, належними місцевим бюджетам, та платежами, які підлягають розподілу між державним та місцевими бюджетами, відповідному органу Міндоходів.

Орган Міндоходів не пізніше наступного робочого дня від дати отримання висновку, погодженого місцевим фінансовим органом, передає його згідно з Реєстром висновків за платежами, належними місцевим бюджетам, та платежами, які підлягають розподілу між державним та місцевими бюджетами, відповідному органу Казначейства.

Орган Міндоходів несе відповідальність згідно із законом за несвоєчасність передачі висновку органу Казначейства для виконання.

Висновки реєструються органами Казначейства в Журналі обліку висновків, який ведеться в електронному вигляді за формою згідно з додатком 4 до Порядку Міністерства Доходів і зборів України № 882/1188 від 30.12.2013 року.

На підставі отриманих висновків відповідний орган Казначейства здійснює повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань у визначеному законодавством порядку.

Орган Казначейства протягом п'яти робочих днів повідомляє відповідний орган Міндоходів про перерахування сум помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань на рахунки банків та через підприємства поштового зв'язку, уповноважені здійснювати готівкові розрахунки з платниками податків, зазначені у висновку, після чого орган Міндоходів у строк не пізніше п'яти робочих днів повідомляє платників податків про можливість отримання належних їм коштів.

Відповідно до ч.1 ст.25 Бюджетного кодексу України,- казначейство України здійснює безспірне списання коштів державного бюджету та місцевих бюджетів на підставі рішення суду.

Постановою КМУ від 03.08.2011 року № 845 відповідно до частини другої статті 3 Закону України "Про виконавче провадження" і пункту 9 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України Кабінетом Міністрів України затверджено Порядок виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників.

Вищезазначений Порядок визначає механізм виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників (далі - рішення про стягнення коштів), прийнятих судами, а також іншими державними органами (посадовими особами), які відповідно до закону мають право приймати такі рішення.

Стягувачі, на користь яких прийняті судові рішення про стягнення надходжень бюджету, подають до органу Казначейства, на рахунки в якому зараховані надходження бюджету, документи, зазначені у пункті 6 цього Порядку, крім випадків, передбачених пунктом 23 цього Порядку.

Отже колегія суддів дійшла висновку що право платника податків порушується внаслідок неодержання коштів з бюджету, а належним способом захисту цього порушеного права є стягнення зазначених коштів.

Також, враховуючи те що позивачем були виконані всі необхідні умови для отримання надміру сплачених грошових зобов'язань з податку на прибуток, а відповідачем 1 не вчинено дій, спрямованих на перерахування позивачу бюджетної заборгованості, колегія суддів приходить до висновку про залишення апеляційної скарги без задоволення, а постанови суду першої інстанції без змін.

На підставі викладеного, керуючись статтями: 9, 11, 160, 167, 184, 195, 196, 198, 201, 205, 207, 211, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційний суд,-

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Донецьку Міжрегіонального Головного управління Міндоходів та апеляційну скаргу Головного управління Державної казначейської служби України в Донецькій област на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 02 липня 2014 р. у справі № 805/6261/14 залишити без задоволення, а постанову без змін.

Стягнути з Державного бюджету України на користь Публічного акціонерного товариства «Азовзагальмаш» понесені судові витрати в сумі 487,20 гривень (чотириста вісімдесят сім) гривень 20 коп.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом 20 днів з дня складення в повному обсязі.

Головуючий суддя: Д.В.Ляшенко

Судді: Л.В.Ястребова І.Д. Компанієць