ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
і м е н е м У к р а ї н и
29 квітня 2015 рокусправа № 0870/6797/12
Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд у складі колегії: головуючого судді: Іванова С.М.
суддів: Чабаненко С.В. Шлай А.В.
за участю секретаря судового засідання: Горшкова В.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства "Український графіт" на постанову Запорізького окружного адміністративного суду від 27 серпня 2014 року у справі за позовом управління Пенсійного Фонду України в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя до Публічного акціонерного товариства "Український графіт" про відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, -
ВСТАНОВИВ:
Управління Пенсійного Фонду України в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя звернулось з адміністративним позовом до Публічного акціонерного товариства "Український графіт", в якому просило стягнути з відповідача заборгованість по відшкодуванню витрат на виплату та доставку пенсій призначених на пільгових умовах у розмірі 55 691,23 грн.
Постановою Запорізького окружного адміністративного суду від 27 серпня 2014 року адміністративний позов задоволено.
Стягнуто з Публічного акціонерного товариства "Український графіт" (код ЄДРПОУ 00196204) на користь Управління Пенсійного фонду України в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя суму боргу з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за віком призначених на пільгових умовах згідно п. "б"-"з" ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" в розмірі 55 691 (п'ятдесят п'ять тисяч шістсот дев'яносто одну) грн. 23 коп.
Не погоджуючись з прийнятим у справі судовим рішенням, відповідач звернувся з апеляційною скаргою, в якій вказує на порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи.
Представники сторін в судове засідання не з'явились, про дату, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином, що у відповідності до ч. 4 ст. 196 та ст. 41 КАС України не перешкоджає розгляду справи без фіксування судового засідання технічними засобами.
Перевіривши правильність застосування судом першої інстанції норм матеріального і процесуального права, юридичної оцінки обставин справи, колегія суддів приходить до висновку, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.
Судом першої інстанції встановлено, що відповідач перебуває на обліку в управлінні пенсійного Фонду та відповідно є платником збору на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування відповідно до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування", а також платником страхових внесків відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".
Згідно з абзацом 4 п. 1 ст. 2 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" для платників збору, визначених п. п. 1 та 2 ст. 1 цього Закону, об'єктом оподаткування є також фактичні витрати на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до пп. "б" - "з" ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення", до досягнення працівниками пенсійного віку, передбаченого ст. 12 цього Закону.
Абзацом 3 п.1 ст. 4 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" встановлена ставка на обов'язкове державне пенсійне страхування у розмірі 100 % від об'єкта оподаткування визначеного аб. 4 п. 1 ст. 2 цього Закону.
Відповідно до ч. 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", застрахованим особам, які працювали або працюють на підземних роботах, роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 та інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України (36-2003-п) та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах або за вислугу років, які відповідно до законодавства, що діяло раніше, мали право на пенсію на пільгових умовах або за вислугу років, здійснюється згідно з окремим законодавчим актом через професійні та корпоративні фонди. До запровадження пенсійного забезпечення через професійні та корпоративні фонди зберігається порядок покриття витрат на виплату і доставку цих пенсій, що діяв до набрання чинності Законом № 1058.
Відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення" та п. 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" відшкодуванню підлягають витрати Пенсійного фонду України на виплату та доставку пільгових пенсій. Підприємства та організації з коштів призначених на оплату праці повинні вносити до Пенсійного фонду України що покриває фактичні витрати на виплату та доставку пільгових пенсій до досягнення працівниками пенсійного віку: чоловіками - після досягнення 50 років; жінкам - після досягнення 45 років. Працівникам,які мають не менше половини стажу роботи з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, пенсії на пільгових умовах призначаються із зменшенням віку,передбаченого ст.. 12 закону України, на 01 рік за кожний повний рік такої роботи чоловікам, на 01 рік 04 місяці - жінкам.
Таким чином, відшкодування витрат на виплату і доставку пільгових пенсій до досягнення працівником пенсійного віку, призначених за списком № 2, мають здійснюватись відповідно до ч. 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та п. "б" - "з" ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення".
Як встановлено з матеріалів справи, працівникам відповідача ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, були призначені та виплачуються пенсії за віком на пільгових умовах за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників на роботах із шкідливими і важкими умовами праці, зайнятість в яких повний робочий день дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, що підтверджується наявними у матеріалах справи копіями протоколів про призначення пенсій. А саме, з лютого до травня 2012 року включно:
ОСОБА_1 отримує пільгову пенсію за списком № 2, відповідно до розрахунку стажу має необхідний пільговий стаж 6 років 6,20 місяців, з яких пільгового стажу у відповідача - 52,13 %, розмір фактичних витрат на виплату та доставку пенсій цьому пенсіонеру за вказаний період склав 464,31 грн., що підтверджується наявними у матеріалах справи копіями розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пенсій;
ОСОБА_2 отримує пільгову пенсію за списком № 2, відповідно до розрахунку стажу має необхідний пільговий стаж 10 років, з яких пільгового стажу у відповідача - 100 %, розмір фактичних витрат на виплату та доставку пенсій цьому пенсіонеру за вказаний період склав 4 527,68 грн., що підтверджується наявними у матеріалах справи копіями розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пенсій;
ОСОБА_11 отримує пільгову пенсію за списком № 2, відповідно до розрахунку стажу має необхідний пільговий стаж 0 років 11,70 місяців, з яких пільгового стажу у відповідача - 9,75 %, розмір фактичних витрат на виплату та доставку пенсій цьому пенсіонеру за вказаний період склав 276,93 грн., що підтверджується наявними у матеріалах справи копіями розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пенсій;
ОСОБА_4 отримує пільгову пенсію за списком № 2, відповідно до розрахунку стажу має необхідний пільговий стаж 12 років 6 місяців, з яких пільгового стажу у відповідача - 100 %, розмір фактичних витрат на виплату та доставку пенсій цьому пенсіонеру за вказаний період склав 5 340,96 грн., що підтверджується наявними у матеріалах справи копіями розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пенсій;
ОСОБА_5 отримує пільгову пенсію за списком № 2, відповідно до розрахунку стажу має необхідний пільговий стаж 10 років, з яких пільгового стажу у відповідача - 100 %, розмір фактичних витрат на виплату та доставку пенсій цьому пенсіонеру за вказаний період склав 4 261,94 грн., що підтверджується наявними у матеріалах справи копіями розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пенсій;
ОСОБА_6 отримує пільгову пенсію за списком № 2, відповідно до розрахунку стажу має необхідний пільговий стаж 12 років 6 місяців, з яких пільгового стажу у відповідача - 100 %, розмір фактичних витрат на виплату та доставку пенсій цьому пенсіонеру за вказаний період склав 10 366,98 грн., що підтверджується наявними у матеріалах справи копіями розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пенсій;
ОСОБА_7 отримує пільгову пенсію за списком № 2, відповідно до розрахунку стажу має необхідний пільговий стаж 1 років 6,13 місяців, з яких пільгового стажу у відповідача - 12,09 %, розмір фактичних витрат на виплату та доставку пенсій цьому пенсіонеру за вказаний період склав 648,91 грн., що підтверджується наявними у матеріалах справи копіями розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пенсій;
ОСОБА_8 отримує пільгову пенсію за списком № 2, відповідно до розрахунку стажу має необхідний пільговий стаж 12 років 6 місяців, з яких пільгового стажу у відповідача - 100 %, розмір фактичних витрат на виплату та доставку пенсій цьому пенсіонеру за вказаний період склав 7 912,52 грн., що підтверджується наявними у матеріалах справи копіями розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пенсій;
ОСОБА_9 отримує пільгову пенсію за списком № 2, відповідно до розрахунку стажу має необхідний пільговий стаж 12 років 6 місяців, з яких пільгового стажу у відповідача - 100 %, розмір фактичних витрат на виплату та доставку пенсій цьому пенсіонеру за вказаний період склав 8 552,95 грн., що підтверджується наявними у матеріалах справи копіями розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пенсій;
ОСОБА_10 отримує пільгову пенсію за списком № 2, відповідно до розрахунку стажу має необхідний пільговий стаж 12 років 6 місяців, з яких пільгового стажу у відповідача - 100 %, розмір фактичних витрат на виплату та доставку пенсій цьому пенсіонеру за вказаний період склав 13 338,05 грн., що підтверджується наявними у матеріалах справи копіями розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пенсій;
Зайнятість вищезазначених пенсіонерів у відповідача на роботах з особливо важкими умовами праці, - за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджуваним Кабінетом Міністрів України, підтверджується наявними в матеріалах справи копіями довідок відповідача по кожному з цих пенсіонерів.
Надаючи правову оцінку рішенню суду першої інстанції, колегія суддів апеляційного суду, виходить з наступного.
Порядок відшкодування підприємствами витрат Пенсійного фонду України на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах визначений розділом 6 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої Постановою правління Пенсійного фонду України від 19.12.2003 № 21-1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16.01.2004 за № 64/8663 (далі - Інструкція).
Підпунктом 2.1.1 п. 2.1 Інструкції встановлено, що платниками страхових внесків є підприємства, установи й організації, створені відповідно до законодавства України, незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання, об'єднання громадян, профспілки, політичні партії (у тому числі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи зазначених підприємств, установ, організацій, об'єднань громадян, профспілок, політичних партій, які мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами), фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності та інші особи (включаючи юридичних та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування - фіксований податок, єдиний податок та фіксований сільськогосподарський податок), які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, або за договорами цивільно-правового характеру.
Відповідно до п.п. 6.1. п.6 Інструкції № 21-1, відшкодуванню підлягають витрати Пенсійного фонду України на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", у таких розмірах: для підприємств, установ й організації, створених відповідно до законодавства України, незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання - 100% фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до абзацу першого частини 2 Прикінцевих положень Закону №1058 застрахованим особам, які працювали або працюють на роботах із шкідливими і важкими умовами праці за Списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників затверджених Кабінетом Міністрів України та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на пенсію за віком на пільгових умовах.
Згідно з пп. 6.4, пп. 6.8 п. 6 Інструкції № 21-1, розмір сум до відшкодування на поточний рік визначається відділами доходів органів Пенсійного фонду України щорічно в повідомленнях про розрахунок сум фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за віком, призначених на пільгових умовах відповідно до п.п. "б", "є", "з" ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення", які надсилаються підприємствам до 20-го січня, та щомісячно до 25- го числа підприємства вносять до Пенсійного фонду зазначену в повідомленні місячну суму фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за віком, призначених на пільгових умовах, що призначені в минулих роках.
Отримання відповідачем розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій підтверджується наявними у матеріалах справи копіями супровідних листів позивача до розрахунків за період з лютого по травень 2012 року включно та копіями рекомендованих повідомлень про вручення поштових відправлень.
Пунктом 6.10 Інструкції передбачено, що в разі призначення пенсій на пільгових умовах особам, які мають необхідний стаж роботи не за місцем призначення цієї пенсії, орган Пенсійного фонду за місцем призначення пенсії надсилає повідомлення згідно з додатками, зазначеними у пункті 6.4 цієї Інструкції для зазначених підприємств, у двох примірниках через орган Пенсійного фонду за місцезнаходженням цього підприємства. Відшкодування сум фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, у таких випадках здійснюється підприємством на рахунки органу Пенсійного фонду за місцем його реєстрації.
Згідно зі статтею 28 Закону України №1058-IV мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 25, а у жінок - 20 років страхового стажу встановлюється у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом.
За кожний повний рік страхового стажу понад 25 років чоловікам і 20 років жінкам пенсія за віком збільшується на 1 відсоток розміру пенсії, обчисленої відповідно до статті 27 цього Закону, але не більше ніж на 1 відсоток мінімального розміру пенсії за віком, зазначеного в абзаці першому цієї частини.
Починаючи з 01.10.2011 страховий стаж змінено та встановлено, що для чоловіків 35 років, для жінок - 30 років, проте відсоткове відношення збільшення пенсії залишилось незмінним та становить 1%.
Якщо пенсію було призначено до 1 жовтня 2011 року й особі після цієї дати не здійснювали перерахунок пенсії з урахуванням страхового стажу та заробітку, набутого після призначення (попереднього перерахунку) пенсії, то й з 1 грудня мінімальний розмір її пенсії та доплату за понаднормативний стаж визначено за понад 20 і 25 років страхового стажу для жінок і чоловіків відповідно. А якщо пенсію вже призначено в жовтні-листопаді 2011 року або призначено раніше, але протягом цих двох місяців перераховано зі стажу й заробітку, набутого після призначення (попереднього перерахунку) пенсії, і якщо її мінімальний розмір і доплату за понаднормативний стаж визначено з урахуванням 30 й 35 років страхового стажу, то й грудневий перерахунок здійснено, виходячи із цих показників.
Згідно наведених вище норм пенсійного законодавства витрати на підвищення пенсій за понаднормативний стаж відносяться до тих витрат, які підлягають відшкодуванню підприємствами, установами та організаціями, незалежно від форми власності.
Що стосується різниці у розмірах пенсій, встановлених під час призначення та поданих до відшкодування у Розрахунках фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за віком, призначених на пільгових умовах, слід зазначити наступне.
У відповідності до ч. 1 ст.42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" пенсії, призначені за цим Законом, індексуються відповідно до законодавства про індексацію грошових доходів населення.
Крім індексації пенсії, передбаченої частиною першою цієї статті, у разі якщо величина середньомісячної заробітної плати штатного працівника в Україні за даними спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у галузі статистики за минулий рік зросла, з 1 березня поточного року розмір пенсії підвищується на коефіцієнт, що відповідає не менш як 20 відсоткам темпів зростання середньомісячної заробітної плати штатного працівника в Україні порівняно з попереднім роком, крім випадків, коли підвищення пенсійних виплат за минулий рік перевищило цей коефіцієнт.
Окрім того, у відповідності до ч. 4 ст. 42 вищезазначеного закону у разі якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, перерахунок пенсії проводиться з урахуванням не менш як 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. Перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати (доходу), з якої обчислена пенсія.
Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону №1058-IV за кожний повний рік страхового стажу понад 35 років чоловікам і 30 років жінкам пенсія підвищується на 1 відсоток розміру пенсії, обчисленої відповідно до статті 27 цього Закону, але не більш як на 1 відсоток мінімального розміру пенсії за віком, зазначеного в абзаці першому цієї частини.
Отже, оскільки дане підвищення входить до загального розміру пенсії, яку фактично отримує пенсіонер і вона фінансується за рахунок коштів Пенсійного фонду, то відповідно до Інструкції вона підлягає відшкодуванню відповідачем на рахунки Пенсійного фонду України у повному обсязі. Щодо відшкодування пенсій, призначених відповідно до ст. 13 та ст. 100 Закону №1788-ХІІ, особам, які мають відповідний стаж роботи до 01.01.1992, суд зазначає наступне.
Відповідно до ст. 100 Закону № 1788-ХІІ, особам, які працювали до введення в дію цього Закону на роботах із шкідливими і важкими умовами праці, передбачених раніше діючим законодавством, пенсії за віком призначаються на таких умовах: а) особам, які мають на день введення в дію цього Закону повний стаж на зазначених роботах, що давав право на пенсію на пільгових умовах, пенсії в розмірах, передбачених цим Законом, призначаються відповідно до вимог за віком і стажем, встановлених раніше діючим законодавством; б) особам, які не мають повного стажу роботи із шкідливими і важкими умовами праці, вік, необхідний для призначення пенсії відповідно до статті 12, знижується пропорційно наявному стажу в порядку, передбаченому статтями 13-14 цього Закону, виходячи з вимог цього стажу, встановлених раніше діючим законодавством.
Із змісту ст. 100 Закону № 1788-ХІІ випливає, що право на пенсію відповідно до вказаної статті має особа, яка набула необхідний стаж роботи із шкідливими і важкими умовами праці, що дає право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах до 01.01.1992 і після цієї дати не працювала на цих роботах. В свою чергу, особі, яка до і після 01.01.1992 працювала на роботах, передбачених Списками, пенсія призначається відповідно до ст. 13 Закону № 1788-ХІІ.
Слід зазначити, що відшкодуванню не підлягають витрати на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, на підставі статті 100 Закону України №1788-ХІІ лише за умов, якщо пенсіонери працювали на відповідних роботах до 01.01.1992, станом на цю дату набули права на отримання таких пенсій, та не продовжували працювати після 01.01.1992, а відтак розмежування відповідачем періодів до 1992 року та після є безпідставним.
Згідно наведених норм чинного законодавства у відповідача наявний обов'язок по відшкодуванню фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до п. "б" - "з" ст.13 Закону №1788-ХІІ.
Щодо посилання відповідача на непропорційний розподіл стажу роботи на підприємствах, слід зазначити, що відповідно до п.6.2 Інструкції, витрати на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах особам, які мають стаж, що дає право на призначення цих пенсій на декількох підприємствах, покриваються цими підприємствами пропорційно стажу роботи з урахуванням вимог абзацу третього підпункту 1 пункту 2 розділу XV "Прикінцеві положення" Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". При цьому стаж роботи на останньому підприємстві враховується у повному обсязі, а з попередніх місць роботи осіб він додається до стажу, необхідного для призначення пенсій на пільгових роботах.
Крім того, слід зазначити, що відповідач звернувся до Запорізького окружного адміністративного суду із позовом до УПФУ в Хортицькому районі м. Запоріжжя, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - УПФУ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя про зобов'язання вчинити певні дії, а саме: були оскаржені розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій №№81, 87, 176, 210, 274, 331, 335, 469, 485, 668 за січень-травень 2012. Постановою Запорізького окружного адміністративного суду по справі №0870/5845/12 від 17.09.2012 в задоволенні позову відмовлено в повному обсязі. Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 16.10.2013 апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства "Український графіт" залишено без задоволення. Постанова Запорізького окружного адміністративного суду від 17.09.2012 залишена без змін. Постанова Запорізького окружного адміністративного суду від 17.09.2012 набрала законної сили 16.10.2013. Тому розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій цим особам відповідають приписам Закону України " Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування " та Інструкції.
Таким чином, розрахунками фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій підтверджується наявність у відповідача зобов'язання з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій у сумі 55 691,23 грн.( 13 850,04 грн. за лютий 2012 року + 13 385,73 грн. за березень 2012 року + 14 062,31 грн. за квітень 2012 року + 14 393,15 грн. за травень 2012 року = 55 691,23 грн.), яке не було ним виконано.
Зазначені розрахунки складені з дотриманням позивачем всіх необхідних вимог Інструкції. Розмір сум відшкодування фактичних витрат на витрату та доставку пенсій по кожному з вищезазначених пенсіонерів визначено позивачем з дотриманням вимог Закону № 1058-IV та Інструкції.
Таким чином, колегія суддів вважає, що доводи апеляційної скарги не спростовують правильності висновків суду першої інстанції і не дають підстав для висновку про помилкове застосування судом першої інстанції норм матеріального або процесуального права, яке призвело б до неправильного вирішення справи.
Відповідно до ст. 200 КАС України, суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову або ухвалу суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.
Зважаючи на відсутність підстав для задоволення апеляційної скарги, колегія суддів дійшла висновку про залишення оскаржуваного рішення суду першої інстанції без змін.
Керуючись ст. 195, п. 1 ч. 1 ст. 198, ст. 200 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства "Український графіт" - залишити без задоволення.
Постанову Запорізького окружного адміністративного суду від 27 серпня 2014 року у справі за позовом: управління Пенсійного Фонду України в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя до Публічного акціонерного товариства "Український графіт" про відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій - залишити без змін.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого адміністративного суду України протягом 20 днів відповідно до ст. 212 та ч. 5 ст. 254 КАС України.
Головуючий: С.М. Іванов
Суддя: С.В. Чабаненко
Суддя: А.В. Шлай