Постанова № 43763995, 22.04.2015, Харківський апеляційний господарський суд

Дата ухвалення
22.04.2015
Номер справи
922/2492/14
Номер документу
43763995
Форма судочинства
Господарське
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"22" квітня 2015 р. Справа № 922/2492/14

Колегія суддів у складі:

головуючий суддя Барбашова С.В., суддя Білецька А.М. , суддя Гребенюк Н. В.

при секретарі Томіній І.В.

за участю представників:

стягувача - Лагутін І.В за довіреністю №33-07/29 від 31.03.2015 р.

боржника - Яновська В.С. за довіреністю №38-1871 від 28.05.2010 р.,

ДВС - Бойчук Н.Р. за довіреністю №4.1-14/41/46 від 26.01.2015 р.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Харківського апеляційного господарського суду апеляційну скаргу Комунального підприємства "Харківські теплові мережі" м. Харків (вх.№ 2065 Х/3) та Відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України (вх. №2171 Х/3)

на ухвалу господарського суду Харківської області від 17.03.15 р. у справі № 922/2492/14

за позовом Публічного акціонерного товариства "Харківська ТЕЦ-5" с. Подвірки

до Комунального підприємства "Харківські теплові мережі" м. Харків

Відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України м. Київ

про стягнення 45 865 781,79 грн.

ВСТАНОВИЛА:

Ухвалою Харківського апеляційного господарського суду від 17.03.15 р. по справі № 922/2492/14 (суддя Яризько В.О.) скаргу Публічного акціонерного товариства "Харківська ТЕЦ-5" на дії Державної виконавчої служби України задоволено. Визнано незаконними дії Відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України щодо винесення постанови від 22.01.2015 р. про зупинення виконавчого провадження ВП № 44517435 з виконання наказу господарського суду Харківської області від 08.08.2014 р. у справі № 922/2492/14. Визнано недійсною постанову Відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України від 22.01.2015 р. про зупинення виконавчого провадження ВП № 44517435 з виконання наказу господарського суду Харківської області від 08.08.2014 р. у справі № 922/2492/14.

Комунальне підприємство "Харківські теплові мережі" з ухвалою Харківського апеляційного господарського суду не погодилося, звернулось до суду з апеляційною скаргою, в якій посилаючись на порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, просить скасувати ухвалу господарського суду Харківської області від 17.03.15 р. по справі № 922/2492/14 та прийняти постанову, якою відмовити в задоволенні скарги Публічного акціонерного товариства "Харківська ТЕЦ-5" на дії Відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України щодо винесення постанови від 22.01.15 р. про зупинення виконавчого провадження ВП № 44517435 з виконання наказу господарського суду Харківської області від 08.08.14 р. по справі № 922/2492/14 та визнати цю постанову недійсною.

В обґрунтування вимог апеляційної скарги скаржник зазначає про правомірність вчинення державним виконавцем дій з винесення постанови про зупинення виконавчого провадження на підставі п. 15 ст. 37 Закону України «Про виконавче провадження», посилаючись при цьому на те, що стягнута за рішенням суду заборгованість відноситься до заборгованості, визначеної п.п. 1 п. 1.4 ст. Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу», а також враховуючи, що боржник за виконавчим провадженням - КП "Харківські теплові мережі", був внесений до Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості відповідно до вказаного Закону. Боржник вважає, що норми Закону України «Про виконавче провадження» та Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу» не ставлять у залежність обов'язок державного виконавця зупинити виконавче провадження від часу та підстав виникнення заборгованості щодо стягнення якої відкрито виконавче провадження.

Відділ примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України також звернувся з апеляційною скаргою на ухвалу господарського суду Харківської області від 17.03.15 р. у справі № 922/2492/14, в якій просить скасувати дану ухвалу та прийняти постанову, якою відмовити Публічному акціонерному товариству "Харківська ТЕЦ-5" в задоволенні позову в повному обсязі.

Апеляційна скарга мотивована правомірністю дій державного виконавця щодо зупинення виконавчого провадження № 44517435 з виконання наказу господарського суду Харківської області № 922/2492/14 від 08.08.2014 про стягнення з КП "Харківські теплові мережі" на користь ПАТ "Харківська ТЕЦ-5" суми боргу.

Ухвалою Харківського апеляційного господарського суду від 08.04.2015 об'єднано апеляційну скаргу Комунального підприємства "Харківські теплові мережі" м. Харків та Відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України м. Київ на ухвалу господарського суду Харківської області від 17.03.15 р. по справі № 922/2492/14 та призначено до розгляду на 20 квітня 2015 року.

ПАТ "Харківська ТЕЦ-5" надало відзив на апеляційні скарги, в якому просить залишити апеляційні скарги Комунальне підприємство "Харківські теплові мережі" та Відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України без задоволення, оскаржувану ухвалу без змін. Свою позицію стягувач обґрунтовує тим, що до заборгованості, яка не була підтверджена учасниками розрахунків на розрахункову дату (01.01.2013) не застосовується процедури передбачені Законом України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу», тому примусове виконання рішення здійснюється на загальних підставах.

Ухвалою Харківського апеляційного господарського суду від 20.04.2015 розгляд справи відкладено на 22.04.2015.

Перевіривши повноту встановлення судом обставин справи та докази по справі на їх підтвердження, їх юридичну оцінку, доводи апеляційних скарг в межах вимог, передбачених ст.101 ГПК України, заслухавши уповноважених представників сторін, колегія суддів приходить до висновку про залишення апеляційної скарги без задоволення, виходячи з наступного.

Рішенням господарського суду Харківської області від 22.07.2015р. у справі № 922/2492/14 за позовом ПАТ "Харківська ТЕЦ-5" до КП "Харківські теплові мережі" про стягнення 45865781,79 грн. позовні вимоги задоволені частково: стягнуто з КП "Харківські теплові мережі" на користь ПАТ "Харківська ТЕЦ-5" основну заборгованість у сумі 40280459,49 грн., пеню в сумі 190165,19 грн., 3% річних у сумі 218563,52 грн., інфляційні втрати в сумі 3098139,87 грн., витрати по сплаті судового збору в сумі 73080,00 грн.; в частині стягнення основної заборгованості в сумі 1033780,00 грн. провадження у справі припинено; в частині стягнення пені в сумі 1044673,72 грн. в задоволенні позовних вимог відмовлено.

08.08.2014р. на виконання рішення суду виданий відповідний наказ.

Постановою державного виконавця відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України від 28.08.2014р. відкрито виконавче провадження № 44517435 з примусового виконання наказу суду, виданого по даній справі.

Постановою державного виконавця відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України ВП № 44281028 від 28.08.2014 р. було зупинене виконавче провадження з примусового виконання наказу господарського суду Харківської області, виданого 08.08.2014р. по справі № 922/2492/14, на підставі п. 15 ч. 1 ст. 37 Закону України "Про виконавче провадження" у зв'язку з внесенням КП "Харківські теплові мережі" до Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості відповідно до Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу".

ПАТ "Харківська ТЕЦ-5" звернулось до господарського суду зі скаргою на дії Державної виконавчої служби України, в якій просило суд визнати незаконними дії Відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України щодо винесення постанови від 22.01.2015 р. про зупинення виконавчого провадження ВП № 44517435 з виконання наказу господарського суду Харківської області від 08.08.2014 р. у справі № 922/2492/14; визнати недійсною постанову від 22.01.2015 р. про зупинення виконавчого провадження ВП №44517435 з виконання наказу господарського суду Харківської області від 08.08.2014 р. у справі № 922/2492/14.

В обґрунтування своєї скарги посилається на те, що державним виконавцем зупинено виконавче провадження з примусового виконання наказу суду, виданого по даній справі, на підставі того, що підприємство боржника внесено до Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості відповідно до Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємства паливно-енергетичного комплексу". Однак при прийнятті оскаржуваної постанови державним виконавцем не враховано, що відповідно до Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємства паливно-енергетичного комплексу" вживаються заходи погашення заборгованості, яка виникла станом на 01.01.2013р., а заборгованість по даній справі виникла за період січень - квітень 2014р., а отже норми Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємства паливно-енергетичного комплексу" не розповсюджують на порядок погашення такої заборгованості.

Задовольняючи скаргу ПАТ "Харківська ТЕЦ-5" на дії Державної виконавчої служби України, суд першої інстанції виходив з того, що заборгованість КП "Харківські теплові мережі", що є предметом позовних вимог по даній справі, виникла за період січень-квітень 2014 року, тобто після встановленої Законом України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу" розрахункової дати, а тому дія вказаного Закону щодо зупинення виконавчого провадження поширюється на стягнення заборгованості, що виникла до 01.01.2013 року і не поширюється на примусове стягнення заборгованості, котра виникла після зазначеної дати. Враховуючи вищевикладене, суд першої інстанції дійшов висновку, що Відділ примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України незаконно визначив, що спірна сума стягнення підпадає під Закон України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу", та незаконно зупинив виконавче провадження.

З даними висновками повністю погоджується колегія суддів, виходячи з наступного.

Відповідно до статті 115 Господарського процесуального кодексу України рішення, ухвали, постанови господарського суду, що набрали законної сили, є обов'язковими на всій території України і виконуються у порядку, встановленому Законом України «Про виконавче провадження».

Судові рішення, що набрали законної сили, є обов'язковими до виконання усіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, фізичними і юридичними особами та їх об'єднаннями на всій території України. Обов'язковість урахування (преюдиційність) судових рішень для інших судів визначається процесуальним законом.

Ст. 1 Закону України «Про виконавче провадження» визначено, що виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження - це сукупність дій органів і посадових осіб, визначених у цьому Законі, що спрямовані на примусове виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), які провадяться на підставах, в межах повноважень та у спосіб, визначених цим Законом, іншими нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону та інших законів, а також рішеннями, що відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню (далі - рішення).

З матеріалів справи вбачається, що постановою державного виконавця відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України ВП № 44281028 від 28.08.2014 р. було зупинене виконавче провадження з примусового виконання наказу господарського суду Харківської області, виданого 08.08.2014р. по справі № 922/2492/14, на підставі п. 15 ч. 1 ст. 37 Закону України "Про виконавче провадження" у зв'язку з внесенням КП "Харківські теплові мережі" до Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості відповідно до Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу".

01.08.2014 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення розрахунків у паливно-енергетичному комплексі", яким передбачено, що виконання судових рішень та виконавчих документів, визначених Законом України "Про виконавче провадження", та умови їх виконання для підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості на умовах, визначених Законом України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу", застосовуються з урахуванням особливостей, визначених Законом України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу", до 01.01.2016 року.

Відповідно до наказу Міністерства палива та енергетики України № 568 від 10.11.2005 року Комунальне підприємство "Харківські теплові мережі" в установленому порядку внесено до Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості відповідно до Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу".

Згідно вимог п. 15 ч. 1 ст. 37 Закону України "Про виконавче провадження" виконавче провадження підлягає обов'язковому зупиненню у разі внесення підприємства паливно-енергетичного комплексу до Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості відповідно до Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу".

Відповідно до ч. 2 ст. 39 Закону України "Про виконавче провадження" виконавче провадження зупиняється у випадках, передбачених п. 15 ст. 37 цього Закону, - до закінчення строку дії процедури погашення заборгованості підприємствами паливно-енергетичного комплексу, визначеного Законом України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу".

Проте, згідно з положеннями абзацу 6 п. 3.7 ст. 3 Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу" на строк участі підприємства паливно-енергетичного комплексу у процедурі погашення заборгованості підлягають зупиненню виконавчі провадження та заходи примусового виконання рішень щодо цього підприємства із стягнення заборгованості, яка виникла до 1 січня 2013 року, що підлягають виконанню в порядку, встановленому Законом України "Про виконавче провадження".

Відповідно до п. 1.4 ст. 1 Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу" заборгованість - це підтверджена учасниками розрахунків на розрахункову дату сума коштів, яка, зокрема, підлягає сплаті за товари, роботи (послуги), спожиті у процесі виробництва (видобутку), передачі (транспортування) та/або постачання енергоносіїв, відповідно до укладених договорів або з інших підстав, передбачених законом, у тому числі суми пені, штрафних та фінансових санкцій, але не сплачена.

Згідно п. 1.8. Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу" розрахункова дата - дата фіксації учасниками розрахунків сум кредиторської та дебіторської заборгованостей, що належать до погашення з використанням передбачених цим Законом механізмів. Розрахунковою датою встановлюється 1 січня 2013 року, а для казенних підприємств, у тому числі тих, які були казенними станом на 01.01.2011 року, за зобов'язаннями з оплати електричної енергії - 1 липня 2011 року.

Як встановлено господарським судом, предметом позову у даній справі було стягнення боргу та штрафних і фінансових санкцій за несвоєчасне проведення розрахунків боржником за теплову енергію, отриману у січні - квітні 2014 року.

Таким чином, заборгованість, яка є предметом спору, виникла після розрахункової дати (01.01.2013) та відповідно не відповідає критеріям визначеним у п. 1.4 ст. 1 Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу", її погашення не здійснюється на умовах вказаного закону, а здійснюється на загальних підставах.

При цьому, колегія суддів вважає за необхідне зазначити, що рішенням Конституційного суду України 13.12.2012р. №18-рп/2012 у справі №1-26/2012, зокрема вказано на те, що в аспекті конституційного звернення положення пункту 15 частини першої статті 37 Закону України "Про виконавче провадження" від 21 квітня 1999 року N 606-ХІУ з наступними змінами у взаємозв'язку з положеннями частини першої статті 41, частини п'ятої статті 124, пункту 9 частини третьої статті 129 Конституції України, статті 115 Господарського процесуального кодексу України, пунктів 1.3, 1.4 статті 1, частини другої статті 2, абзацу шостого пункту 3.7 статті 3 Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу" від 23 червня 2005 року N 2711-ГУ з наступними змінами треба розуміти так, що:

- обов'язкове зупинення виконавчого провадження та заходів примусового виконання судових рішень здійснюється лише щодо стягнення заборгованості, яка виникла через неповні розрахунки за енергоносії, та щодо учасників розрахунків, визначених Законом України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу";

- внесення юридичної особи, незалежно від форми власності, до Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості, не є підставою для зупинення виконавчого провадження та заходів примусового виконання судових рішень щодо стягнення з неї заборгованості, яка не стосується неповних розрахунків за енергоносії і не визначена Законом України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу.

Таким чином, Конституційний суд України, рішення якого є обов'язковими до виконання на території України (ст. 150 Конституції України), пов'язує обов'язок державного виконавця зупинити виконавче провадження лише щодо стягнення заборгованості, яка стосується неповних розрахунків за енергоносії і визначена Законом України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу» та лише щодо учасників розрахунків, визначених Законом України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу".

Визначаючи заборгованість, щодо якої передбачено спеціальні процедури погашення, у тому числі і зупинення виконавчого провадження, закон обмежує її як за підставами (предметом договору) так і за часом виникнення.

Сам термін «заборгованість» відповідно до Закону означає підтверджену учасниками розрахунків па розрахункову дату суму коштів, яка: 1) підлягає сплаті за товари, роботи (послуги), спожиті у процесі виробництва (видобутку), передачі (транспортування) та/або постачання енергоносіїв, відповідно до укладених договорів або з інших підстав, передбачених законом; у тому числі суми пені, штрафних та фінансових санкцій, але не сплачена; 2) є податковим боргом та підлягає сплаті, але не сплачена, до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів, у тому числі ліквідованих; 3) підлягає сплаті, але не сплачена, до цільового галузевого фонду створення ядерно-паливного циклу центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики в паливно-енергетичному комплексі; 4) передбачена видатками бюджетів усіх рівнів, але не отримана суб'єктами господарської діяльності, у тому числі за пільгами та субсидіями, для сплати за спожиті енергоносії; 5) підлягає сплаті і виникла внаслідок відсутності у Державному бюджеті України минулих років видаткових статей або передбачення видатковими статтями часткового фінансування видатків для розрахунків за енергоносії, у тому числі за пільгами та субсидіями (трансфертами), спожиті підприємствами, організаціями, закладами та установами, які фінансуються з бюджетів усіх рівнів; 6) є заборгованістю казенних підприємств, у тому числі тих, які були казенними станом на 1 січня 2011 року, за зобов'язаннями з оплати електричної енергії у розмірі станом на 1 липня 2011 року, що є непогашеними на дату набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законів України з питань врегулювання заборгованості за електричну енергію".

Тобто щодо заборгованості, яка не була підтверджена учасниками розрахунків на розрахункову дату (01.01.2013 р.), не застосовуються процедури передбачені Законом така заборгованість не є визначеною Законом України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу».

Крім того, учасником розрахунків, визначених Законом України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу" є підприємства паливно-енергетичного комплексу, суб'єкти господарської діяльності, розпорядники коштів державного та місцевих бюджетів, державні цільові фонди, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного матеріального резерву, правонаступники ліквідованих фондів, що були передбачені законодавством, розпорядник цільового галузевого фонду створення ядерно-паливного циклу центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики в паливно-енергетичному комплексі, які мають дебіторську або кредиторську заборгованість та здійснюють заходи щодо її погашення на умовах, визначених цим Законом.

В силу того, що заборгованість, яка є предметом спору, виникла після розрахункової дати та відповідно не відповідає критеріям визначеним у п. 1.4. ст. 1 Закону, її погашення не здійснюється на умовах, визначених цим Законом (пряма вказівка в рішенні Конституційного суду України 13.12.2012р. №18-рп/2012 у справі №1-26/2012), а здійснюється на загальних підставах. Тобто боржник щодо погашення даної заборгованості не є учасником розрахунків, визначених Законом України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу".

Тобто до заборгованості за теплову енергію, яка виникла після 1 січня 2013 року, заходи примусового виконання рішення повинні застосовуватись на загальних підставах в порядку, встановленому Законом України «Про виконавче провадження», та не передбачають зупинення виконавчого провадження.

Зазначена правова позиція узгоджується з правовою позицією Вищого господарського суду України, викладеній у постанові від 25.02.2015 р. у справі №910/17078/13.

З огляду на викладене, колегія суддів вважає, що суд першої інстанції дійшов вірного висновку про те, що Відділ примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України незаконно визначив, що спірна сума стягнення підпадає під Закон України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу", та незаконно зупинив виконавче провадження. В зв'язку з чим вимоги скарги ПАТ "Харківська ТЕЦ-5" на дії Державної виконавчої служби України про визнання незаконними дії Відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України щодо винесення постанови від 22.01.2015 р. про зупинення виконавчого провадження ВП № 44517435 з виконання наказу господарського суду Харківської області від 08.08.2014 р. у справі № 922/2492/14; визнання недійсною постанову Відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України від 22.01.2015 р. про зупинення виконавчого провадження ВП № 44517435 з виконання наказу господарського суду Харківської області від 08.08.2014 р. у справі № 922/2492/14, є правомірними та такими, що підлягають задоволенню.

Відтак, висновки місцевого господарського суду у даній справі відповідають встановленим ним обставинам справи і їм надана вірна юридична оцінка з правильним застосуванням норм матеріального та процесуального права.

Приймаючи до уваги вищезазначене, колегія суддів апеляційного господарського суду вважає, що апеляційні скарги Комунального підприємства "Харківські теплові мережі" м. Харків та Відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України позбавлені фактичного та правового обґрунтування на її підтвердження, ухвала господарського суду Харківської області від 17.03.2015 у справі № 922/2492/14 прийнята з урахуванням фактичних обставин справи та діючого законодавства, без порушень норм матеріального та процесуального права, тому підлягає залишенню без змін, а апеляційна скарга без задоволення.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 43, 99, 101, п.1 ст. 103, ст.ст. 105, 106, 110, 121-2 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів, -

ПОСТАНОВИЛА:

Апеляційні скарги Комунального підприємства "Харківські теплові мережі" м. Харків та Відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України залишити без задоволення.

Ухвалу господарського суду Харківської області від 17.03.2015 у справі № 922/2492/14 залишити без змін.

Постанова набирає чинності з дня її проголошення і може бути оскаржена до Вищого господарського суду України протягом 20-ти днів.

Повний текст по станови складено та підписано 24.04.2015.

Головуючий суддя Барбашова С.В.

Суддя Білецька А.М.

Суддя Гребенюк Н. В.