ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА
01601, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1
У Х В А Л А
09 квітня 2015 року м. Київ № 826/6181/15
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва – Аблов Є.В., розглянувши матеріали адміністративного позову приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» до Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції України, Фонд державного майна України за участю третіх осіб – Федерації профспілок України, дочірнього підприємства «Клінічний санаторій «Лермонтовський» закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» про визнання дій протиправними, визнання протиправним та скасування розпорядження Кабінету Міністрів України №52-р від 21.01.2015 р.,-
В С Т А Н О В И В:
З позовом до Окружного адміністративного суду міста Києва звернулося приватне акціонерне товариство лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» до Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції України, Фонд державного майна України за участю третіх осіб – Федерації профспілок України, дочірнього підприємства «Клінічний санаторій «Лермонтовський» закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» про визнання дій протиправними, визнання протиправним та скасування розпорядження Кабінету Міністрів України №52-р від 21.01.2015 р.
Одночасно із позовною заявою позивачем подано до суду заяву про забезпечення доказів, мотивуючи її тим, що з метою повного та об’єктивного вирішення справи необхідно дослідити документи, на підставі яких видано Розпорядження №52-р від 21.01.2015 р. «Про віднесення нерухомого майна санаторію «Лермонтовський» у м. Одесі до сфери управління Міністерства юстиції».
При цьому, позивач в обґрунтування ускладнення отримання документів зазначив, що документи КМУ згідно чинного законодавства мають обмежений доступ та не можуть вільно надаватись будь-якому із суб’єктів звернень.
Згідно положень ч. 2 ст. 69 КАС України суд може запропонувати надати додаткові докази або витребувати додаткові докази за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або з власної ініціативи.
Відповідно до ч. 3 ст. 79 КАС України письмові докази, які витребовує суд, надсилаються безпосередньо до адміністративного суду.
Дослідивши наявні матеріали справи, з метою повного, всебічного та об’єктивного встановлення всіх обставин справи, керуючись ст. ст. 11, п.1 ст.69, 75, 79, ст. 159, ст. 160 КАС України, суд, -
У Х В А Л И В :
Заяву приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» задовольнити.
Витребувати у Кабінету Міністрів України (01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2) належним чином завірену копію:
- проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про віднесення нерухомого майна санаторію «Лермонтовський» у м. Одесі до сфери управління Міністерства юстиції України»;
- пояснювальної записки до проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про віднесення нерухомого майна санаторію «Лермонтовський» у м. Одесі до сфери управління Міністерства юстиції України»;
- довідки про погодження проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про віднесення нерухомого майна санаторію «Лермонтовський» у м. Одесі до сфери управління Міністерства юстиції України»;
- погодження Дочірнього підприємства «Клінічний санаторій «Лермонтовський» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» на віднесення нерухомого майна санаторію «Лермонтовський» у м. Одесі до сфери управління Міністерства юстиції України;
- погодження трудового колективу Дочірнього підприємства «Клінічний санаторій «Лермонтовський» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» на віднесення нерухомого майна санаторію «Лермонтовський» у м. Одесі до сфери управління Міністерства юстиції України;
- статуту Дочірнього підприємства «Клінічний санаторій «Лермонтовськии» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця», доданого до проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про віднесення нерухомого майна санаторію «Лермонтовський» у м. Одесі до сфери управління Міністерства юстиції України»;
- балансу, звіту про фінансові результати, звіту про рух грошових коштів і звіту про дебіторську та кредиторську заборгованість за останній календарний рік та на останню звітну дату Дочірнього підприємства «Клінічний санаторій «Лермонтовськии» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця», доданого до проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про віднесення нерухомого майна санаторію «Лермонтовський» у м. Одесі до сфери управління Міністерства юстиції України;
- техніко-економічного обґрунтування (з визначенням етапів, термінів, шляхів та засобів реалізації) ефективного використання майна санаторію «Лермонтовський» у м. Одесі з визначенням джерел фінансування видатків з його утримання, розроблені за встановленою Міністерством економічного розвитку і торгівлі формою та погоджені органом, до сфери управління якого передається майно;
- інших документів, на підставі яких було видано Розпорядження Кабінету Міністрів України № 52-р від « 21» січня 2015 року «Про віднесення нерухомого майна санаторію «Лермонтовський» у м. Одесі до сфери управління Міністерства юстиції».
Витребувати у Фонду державного майна України (01601, м. Київ, вул. Кутузова, буд. 18/9, код ЄДРПОУ 00032945) належним чином завірені копії:
- пропозиції Фонду державного майна України «Про віднесення нерухомого майна санаторію «Лермонтовський» у м. Одесі до сфери управління Міністерства юстиції України»;
- погодження Дочірнього підприємства «Клінічний санаторій «Лермонтовський» закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» «Про віднесення нерухомого майна санаторію «Лермонтовський» у м. Одесі до сфери управління Міністерства юстиції України»;
- погодження трудового колективу Дочірнього підприємства «Клінічний санаторій «Лермонтовський» закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» «Про віднесення нерухомого майна санаторію «Лермонтовський» у м. Одесі до сфери управління Міністерства юстиції України»;
- балансу, звіту про фінансові результати, звіту про рух грошових коштів і звіту про дебіторську та кредиторську заборгованість за останній календарний рік та на останню звітну дату Дочірнього підприємства «Клінічний санаторій «Лермонтовський» закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця», доданого до пропозиції Фонду державного майна України «Про віднесення нерухомого майна санаторію «Лермонтовський» у м. Одесі до сфери управління Міністерства юстиції України»;
- бізнес-плану або техніко-економічного обґрунтування (з визначенням етапів, термінів, шляхів та засобів реалізації) ефективного використання державного майна, що є об'єктом передачі, з визначенням джерел фінансування видатків з його утримання, розроблені за встановленою Міністерством економічного розвитку і торгівлі формою та погоджені органом, до сфери управління якого передається державне майно;
- акту приймання-передачі від Фонду державного майна України до сфери управління Міністерства Юстиції України нежитлових будівель майнового комплексу санаторію «Лермонтовський» на підставі Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про віднесення нерухомого майна санаторію «Лермонтовський» у м. Одесі до сфери управління Міністерства юстиції»;
- документів, на підставі яких було складено акт приймання-передачі від Фонду державного майна України до сфери управління Міністерства Юстиції України нежитлових будівель майнового комплексу санаторію «Лермонтовський» на підставі Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про віднесення нерухомого майна санаторію «Лермонтовський» у м. Одесі до сфери управління Міністерства юстиції».
Встановити термін виконання ухвали суду до 28.04.2015 р.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-ти денний строк з дня отримання ухвали апеляційної скарги.
Оскарження ухвали відповідно до п. 5 ст. 75 КАС України не зупиняє її виконання і не перешкоджає подальшому розгляду справи.
Суддя Є.В. Аблов