Постанова № 4337970, 22.06.2009, Львівський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
22.06.2009
Номер справи
2а-764/09/1370
Номер документу
4337970
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа №2а-764/09/1370

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 червня 2009 року м. Львів

Львівський окружний адміністративний суд в складі:

головуючого-судді Гулика А.Г.

при секретарі судового засідання Андрушакевич Т.В.

з участю представників сторін:

від позивача: не з'явився;

від відповідача: не з'явився;

від третьої особи: не з'явився.

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області до Державного комунального підприємстваІНФОРМАЦІЯ_1про припинення юридичної особи,-

в с т а н о в и в :

Державна податкова інспекція у Сокальському районі Львівської області звернулася до Львівського окружного адміністративного суду з позовом про припинення юридичної особи Державного комунального підприємстваІНФОРМАЦІЯ_1в якому просить припинити державну реєстрацію юридичної особи Державного комунального підприємства ІНФОРМАЦІЯ_1

Підставами подання позову є неподання відповідачем протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону, що в свою чергу перешкоджає Державній податковій інспекції здійснювати контроль за додержанням податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою та своєчасністю сплати до бюджетів, державних цільових фондів податків і зборів (обов'язкових платежів), а також неподаткових доходів, наслідком чого є ненадходження до державного бюджету грошових коштів, що призводить до заподіяння шкоди інтересам держави.

Представник позивача в судове засідання не з'явився, проте подав письмове клопотання про розгляд справи без участі повноважного представника, позовні вимоги підтримує, просить позов задовольнити.

Відповідач в судове засідання не з'явився, однак належним чином був повідомлений про час, дату та місце розгляду справи. Не повідомив суд про причини своєї неявки, а тому суд ухвалив розглядати справу за його відсутності.

Третя особа - Державний реєстратор Сокальської районної державної адміністрації Львівської області у судове засідання не з'явився, однак належним чином був повідомлений про час, дату та місце його проведення, а тому суд ухвалив розглядати справу за його відсутності.

Відповідно до ч.1 ст.71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення. Оскільки відповідач жодних заперечень проти позову не подав, суд розглядає справу на основі наявних доказів.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши надані докази, суд даючи правову оцінку спірним правовідносинам виходив з наступного.

Згідно з матеріалами справи 26.07.1996 року Державне комунальне підприємствоІНФОРМАЦІЯ_1зареєстроване розпорядженням Сокальської районної державної адміністрації Львівської області з присвоєнням ідентифікаційного коду суб'єкта підприємницької діяльності в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України - 2239785.

Згідно довідки від 23.12.2008 року № 177 про взяття на облік платника податків відповідач - Державне комунальне підприємствоІНФОРМАЦІЯ_123.09.1996 року взяте на облік в органах державної податкової служби за № 803 та станом на день видачі даної довідки перебуває на обліку у Державній податковій інспекції у Сокальському районі Львівської області.

Відповідно до виданої Державною податковою інспекцією у Сокальському районі Львівської області довідки станом на 28 листопада 2008 року у відповідача - Державного комунального підприємстваІНФОРМАЦІЯ_1по даних податкового обліку підприємства та по особових рахунках, які ведуться в ДПІ в Сокальському районі Львівської області, заборгованості по платежах до бюджету немає.

В порушення норм чинного законодавства України відповідач - Державне комунальне підприємствоІНФОРМАЦІЯ_1не звітує до податкового органу більше одного року, а саме - з 2004 року., що підтверджується актом Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області від 15.12.2009 року № 3/15-0, чим порушено пункт 8.8.6 Інструкції «Про порядок обліку платників податків».

У зв'язку з чим, також, вбачається порушення пункт 2 статті 9 Закону України „Про систему оподаткування” від 25.06.1991 року, з наступними змінами та доповненнями, щодо обов'язків платника податків і зборів подавати податковому органу декларації, бухгалтерську звітність та інші документи й відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів.

Відповідачем не представлено суду доказів про подання до органів державної податкової інспекції передбачених законодавством документів податкової звітності.

Згідно статті 9 Закону України «Про систему оподаткування» платники податків і зборів (обов'язкових платежів), зобов'язані подавати до державних органів та інших державних органів відповідно до Законів, декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законом терміни.

  Відповідно до вимог частини 2 статті 38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” однією з підстав для постановлення судом рішення щодо припинення юридичної особи є неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону.

За таких обставин, суд вважає, що позовні вимоги підставні і обґрунтовані, а тому адміністративний позов належить задовольнити.

Щодо судових витрат, то у відповідності до вимог статті 94 КАС України, зокрема, частин 2 та 3, судові витрати у формі судового збору, з відповідача не належить стягувати.

Керуючись ст.ст. 21, 69, 70, 160-163 КАС України, суд  -

п о с т а н о в и в :

1. 1. Позов задовольнити.

2. 2. Припинити юридичну особу - Державне комунальне підприємствоІНФОРМАЦІЯ_1  ( місцезнаходження:АДРЕСА_1).

3. Копію постанови у день набрання постановою законної сили надіслати державному реєстратору - Сокальській районній державній адміністрації Львівської області (місцезнаходження: 80000, Львівська область, м. Сокаль, вул. А. Шептицького, 26/19 код ЄДРПОУ 04056405).

4. Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова суду не набрала законної сили.

5. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя А.Г. Гулик

Повний текст постанови виготовлений 26 червня 2009 року

\

КОПІЯ

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа №2а-764/09/1370

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 червня 2009 року м. Львів

Львівський окружний адміністративний суд в складі:

головуючого-судді Гулика А.Г.

при секретарі судового засідання Андрушакевич Т.В.

з участю представників сторін:

від позивача: не з'явився;

від відповідача: не з'явився;

від третьої особи: не з'явився.

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області до Державного комунального підприємстваІНФОРМАЦІЯ_1про припинення юридичної особи,-

в с т а н о в и в :

Державна податкова інспекція у Сокальському районі Львівської області звернулася до Львівського окружного адміністративного суду з позовом про припинення юридичної особи Державного комунального підприємстваІНФОРМАЦІЯ_1в якому просить припинити державну реєстрацію юридичної особи Державного комунального підприємства ІНФОРМАЦІЯ_1

Підставами подання позову є неподання відповідачем протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону, що в свою чергу перешкоджає Державній податковій інспекції здійснювати контроль за додержанням податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою та своєчасністю сплати до бюджетів, державних цільових фондів податків і зборів (обов'язкових платежів), а також неподаткових доходів, наслідком чого є ненадходження до державного бюджету грошових коштів, що призводить до заподіяння шкоди інтересам держави.

Представник позивача в судове засідання не з'явився, проте подав письмове клопотання про розгляд справи без участі повноважного представника, позовні вимоги підтримує, просить позов задовольнити.

Відповідач в судове засідання не з'явився, однак належним чином був повідомлений про час, дату та місце розгляду справи. Не повідомив суд про причини своєї неявки, а тому суд ухвалив розглядати справу за його відсутності.

Третя особа - Державний реєстратор Сокальської районної державної адміністрації Львівської області у судове засідання не з'явився, однак належним чином був повідомлений про час, дату та місце його проведення, а тому суд ухвалив розглядати справу за його відсутності.

Відповідно до ч.1 ст.71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення. Оскільки відповідач жодних заперечень проти позову не подав, суд розглядає справу на основі наявних доказів.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши надані докази, суд даючи правову оцінку спірним правовідносинам виходив з наступного.

Згідно з матеріалами справи 26.07.1996 року Державне комунальне підприємствоІНФОРМАЦІЯ_1зареєстроване розпорядженням Сокальської районної державної адміністрації Львівської області з присвоєнням ідентифікаційного коду суб'єкта підприємницької діяльності в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України - 2239785.

Згідно довідки від 23.12.2008 року № 177 про взяття на облік платника податків відповідач - Державне комунальне підприємствоІНФОРМАЦІЯ_123.09.1996 року взяте на облік в органах державної податкової служби за № 803 та станом на день видачі даної довідки перебуває на обліку у Державній податковій інспекції у Сокальському районі Львівської області.

Відповідно до виданої Державною податковою інспекцією у Сокальському районі Львівської області довідки станом на 28 листопада 2008 року у відповідача - Державного комунального підприємстваІНФОРМАЦІЯ_1по даних податкового обліку підприємства та по особових рахунках, які ведуться в ДПІ в Сокальському районі Львівської області, заборгованості по платежах до бюджету немає.

В порушення норм чинного законодавства України відповідач - Державне комунальне підприємствоІНФОРМАЦІЯ_1не звітує до податкового органу більше одного року, а саме - з 2004 року., що підтверджується актом Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області від 15.12.2009 року № 3/15-0, чим порушено пункт 8.8.6 Інструкції «Про порядок обліку платників податків».

У зв'язку з чим, також, вбачається порушення пункт 2 статті 9 Закону України „Про систему оподаткування” від 25.06.1991 року, з наступними змінами та доповненнями, щодо обов'язків платника податків і зборів подавати податковому органу декларації, бухгалтерську звітність та інші документи й відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів.

Відповідачем не представлено суду доказів про подання до органів державної податкової інспекції передбачених законодавством документів податкової звітності.

Згідно статті 9 Закону України «Про систему оподаткування» платники податків і зборів (обов'язкових платежів), зобов'язані подавати до державних органів та інших державних органів відповідно до Законів, декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законом терміни.

  Відповідно до вимог частини 2 статті 38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” однією з підстав для постановлення судом рішення щодо припинення юридичної особи є неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону.

За таких обставин, суд вважає, що позовні вимоги підставні і обґрунтовані, а тому адміністративний позов належить задовольнити.

Щодо судових витрат, то у відповідності до вимог статті 94 КАС України, зокрема, частин 2 та 3, судові витрати у формі судового збору, з відповідача не належить стягувати.

Керуючись ст.ст. 21, 69, 70, 160-163 КАС України, суд  -

п о с т а н о в и в :

1.Позов задовольнити.

2.Припинити юридичну особу - Державне комунальне підприємствоІНФОРМАЦІЯ_1  (місцезнаходження:АДРЕСА_1).

3.Копію постанови у день набрання постановою законної сили надіслати державному реєстратору - Сокальській районній державній адміністрації Львівської області (місцезнаходження: 80000, Львівська область, м. Сокаль, вул. А. Шептицького, 26/19 код ЄДРПОУ 04056405).

4.Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова суду не набрала законної сили.

5.Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя  (підпис) А.Г. Гулик

З оригіналом згідно

Постанова не набрала законної сили

Суддя А.Г. Гулик

Повний текст постанови виготовлений 26 червня 2009 року

КОПІЯ

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа №2а-764/09/1370

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 червня 2009 року м. Львів

Львівський окружний адміністративний суд в складі:

головуючого-судді Гулика А.Г.

при секретарі судового засідання Андрушакевич Т.В.

з участю представників сторін:

від позивача: не з'явився;

від відповідача: не з'явився;

від третьої особи: не з'явився.

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області до Державного комунального підприємстваІНФОРМАЦІЯ_1про припинення юридичної особи,-

в с т а н о в и в :

Державна податкова інспекція у Сокальському районі Львівської області звернулася до Львівського окружного адміністративного суду з позовом про припинення юридичної особи Державного комунального підприємстваІНФОРМАЦІЯ_1в якому просить припинити державну реєстрацію юридичної особи Державного комунального підприємства ІНФОРМАЦІЯ_1

Підставами подання позову є неподання відповідачем протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону, що в свою чергу перешкоджає Державній податковій інспекції здійснювати контроль за додержанням податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою та своєчасністю сплати до бюджетів, державних цільових фондів податків і зборів (обов'язкових платежів), а також неподаткових доходів, наслідком чого є ненадходження до державного бюджету грошових коштів, що призводить до заподіяння шкоди інтересам держави.

Представник позивача в судове засідання не з'явився, проте подав письмове клопотання про розгляд справи без участі повноважного представника, позовні вимоги підтримує, просить позов задовольнити.

Відповідач в судове засідання не з'явився, однак належним чином був повідомлений про час, дату та місце розгляду справи. Не повідомив суд про причини своєї неявки, а тому суд ухвалив розглядати справу за його відсутності.

Третя особа - Державний реєстратор Сокальської районної державної адміністрації Львівської області у судове засідання не з'явився, однак належним чином був повідомлений про час, дату та місце його проведення, а тому суд ухвалив розглядати справу за його відсутності.

Відповідно до ч.1 ст.71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення. Оскільки відповідач жодних заперечень проти позову не подав, суд розглядає справу на основі наявних доказів.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши надані докази, суд даючи правову оцінку спірним правовідносинам виходив з наступного.

Згідно з матеріалами справи 26.07.1996 року Державне комунальне підприємствоІНФОРМАЦІЯ_1зареєстроване розпорядженням Сокальської районної державної адміністрації Львівської області з присвоєнням ідентифікаційного коду суб'єкта підприємницької діяльності в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України - 2239785.

Згідно довідки від 23.12.2008 року № 177 про взяття на облік платника податків відповідач - Державне комунальне підприємствоІНФОРМАЦІЯ_123.09.1996 року взяте на облік в органах державної податкової служби за № 803 та станом на день видачі даної довідки перебуває на обліку у Державній податковій інспекції у Сокальському районі Львівської області.

Відповідно до виданої Державною податковою інспекцією у Сокальському районі Львівської області довідки станом на 28 листопада 2008 року у відповідача - Державного комунального підприємстваІНФОРМАЦІЯ_1по даних податкового обліку підприємства та по особових рахунках, які ведуться в ДПІ в Сокальському районі Львівської області, заборгованості по платежах до бюджету немає.

В порушення норм чинного законодавства України відповідач - Державне комунальне підприємствоІНФОРМАЦІЯ_1не звітує до податкового органу більше одного року, а саме - з 2004 року., що підтверджується актом Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області від 15.12.2009 року № 3/15-0, чим порушено пункт 8.8.6 Інструкції «Про порядок обліку платників податків».

У зв'язку з чим, також, вбачається порушення пункт 2 статті 9 Закону України „Про систему оподаткування” від 25.06.1991 року, з наступними змінами та доповненнями, щодо обов'язків платника податків і зборів подавати податковому органу декларації, бухгалтерську звітність та інші документи й відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів.

Відповідачем не представлено суду доказів про подання до органів державної податкової інспекції передбачених законодавством документів податкової звітності.

Згідно статті 9 Закону України «Про систему оподаткування» платники податків і зборів (обов'язкових платежів), зобов'язані подавати до державних органів та інших державних органів відповідно до Законів, декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законом терміни.

  Відповідно до вимог частини 2 статті 38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” однією з підстав для постановлення судом рішення щодо припинення юридичної особи є неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону.

За таких обставин, суд вважає, що позовні вимоги підставні і обґрунтовані, а тому адміністративний позов належить задовольнити.

Щодо судових витрат, то у відповідності до вимог статті 94 КАС України, зокрема, частин 2 та 3, судові витрати у формі судового збору, з відповідача не належить стягувати.

Керуючись ст.ст. 21, 69, 70, 160-163 КАС України, суд  -

п о с т а н о в и в :

1.Позов задовольнити.

2.Припинити юридичну особу - Державне комунальне підприємствоІНФОРМАЦІЯ_1  (місцезнаходження:АДРЕСА_1).

3. Копію постанови у день набрання постановою законної сили надіслати державному реєстратору - Сокальській районній державній адміністрації Львівської області (місцезнаходження: 80000, Львівська область, м. Сокаль, вул. А. Шептицького, 26/19 код ЄДРПОУ 04056405).

4.Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова суду не набрала законної сили.

5.Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя  (підпис)  А.Г. Гулик

З оригіналом згідно

Постанова не набрала законної сили

Суддя А.Г. Гулик

Повний текст постанови виготовлений 26 червня 2009 року

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 2а-764/09/1370

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частини)

22 червня 2009 року м. Львів

Львівський окружний адміністративний суд в складі:

головуючого-судді Гулика А.Г.

при секретарі судового засідання Андрушакевич Т.В.

з участю представників сторін:

від позивача: не з'явився;

від відповідача: не з'явився;

від третьої особи: не з'явився.

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області до Державного комунального підприємстваІНФОРМАЦІЯ_1про припинення юридичної особи,-

в с т а н о в и в :

Виготовлення мотивувальної частини постанови відкласти до 5 днів, тому відповідно до вимог ст. 160, 167 Кодексу адміністративного судочинства України судом вирішено проголосити вступну та резолютивну частини постанови суду, а з мотивувальною частиною постанови особи, які беруть участь у справі, зможуть ознайомитись 26 червня 2009 року.

Керуючись ст.ст. 21, 69, 70, 160-163 КАС України, суд -

п о с т а н о в и в :

1.Позов задовольнити.

2.Припинити юридичну особу - Державне комунальне підприємствоІНФОРМАЦІЯ_1  (місцезнаходження:АДРЕСА_1).

3. Копію постанови у день набрання постановою законної сили надіслати державному реєстратору - Сокальській районній державній адміністрації Львівської області (місцезнаходження: 80000, Львівська область, м. Сокаль, вул. А. Шептицького, 26/19 код ЄДРПОУ 04056405).

4.Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова суду не набрала законної сили.

5.Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

  Суддя Гулик А.Г.