ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про визнання боржника банкрутом
10 лютого 2015 р. Справа № 909/1199/14
Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Михайлишин В. В. , при секретарі судового засідання Максимів Н. Б., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу
про банкрутство: Фізичної особи Прошака Віталія Петровича (вул. О. Кисілевської, 40/75, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76018)
в порядку ст. 90 Закону України "Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом".
Учасники провадження у справі про банкрутство:
Від кредитора - Державної податкової інспекції в місті Івано-Франківську Головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області: Ковтун Н.О. - начальник юридичного відділу Державної податкової інспекції в місті Івано-Франківську (паспорт серії СС № 016884 виданий 08 лютого 1996 року Галицьким РВ УМВС в Івано-Франківській області, довіреність № 434/10/10-039/48 від 14.01.2014).
Арбітражний керуючий Стадник А.Л. та від боржника представники судове засідання не з'явилися.
в с т а н о в и в:
Державна податкова інспекція в місті Івано-Франківську Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області звернулась до господарського суду Івано-Франківської області із заявою (Вх. № 13709/14 від 22.10.2014) про порушення провадження у справі про банкрутство Фізичної особи Прошака Віталія Петровича.
Заява мотивована тим, що Фізична особа - підприємець Прошак В.П., 10.09.2007 взятий на облік Державною податковою інспекцією в місті Івано-Франківську, зареєстрований, як суб'єкт підприємницької діяльності, згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців державна реєстрація проведена 07.09.2007, є платником податків і зборів, передбачених Податковим кодексом України, неспроможний виконати свої грошові зобов'язання і на даний час є боржником перед бюджетом. Державною податковою інспекцією в місті Івано-Франківську Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області проведено ряд документальних позапланових перевірок своєчасності сплати податків, зборів Приватним підприємцем Прошаком Віталієм Петровичем, внаслідок чого складено відповідні акти та повідомлення - рішення.
Зокрема, податковий борг Фізичної особи Прошака Віталія Петровича, станом на 24.09.2014, становить 1 737 696, 18 гривень, в тому числі :
- податок на додану вартість в сумі 1 620 623, 84 гривень. Даний податковий борг виник внаслідок проведеної позапланової виїзної комплексної документальної перевірки дотримання вимог законодавства про оподаткування Приватного підприємця Прошака Віталія Петровича за період з 10.09.2007 по 18.11.2008, за результатами якої складено акт № 16355/17-3/2872708571 від 01.12.2008, про порушення п. п. 7.3.1, п. 7.3, п. п. 7.4.5, п. 7.4. ст. 7, п. п. 7.7.1, п. 7.7. ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість", у зв'язку із чим донараховано основного платежу на суму 590 082, 00 гривень, згідно податкового повідомлення - рішення № 0078931700 від 25.02.2009.
Крім того, за вказані порушення, у відповідності до ст. 17 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами" № 2181-ІІІ від 21.12.2000 застосовані штрафні санкції, у зв'язку із чим нараховано 295 041, 00 гривень згідно податкового повідомлення - рішення № 0078931700 від 25.02.2009. Також, за несвоєчасну сплату узгодженого податкового зобов'язання боржнику нараховано пеню на суму несплаченого податкового боргу в сумі 735 500, 84 гривень.
- податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування в сумі 117 072, 34 гривень. Даний податковий борг виник внаслідок проведеної позапланової виїзної комплексної документальної перевірки, за результатами якої складено акт № 16355/17-3/2872708571 від 01.12.2008, внаслідок чого донараховано основного платежу на суму 63 726, 98 гривень, згідно податкового повідомлення - рішення № 0078941700 від 25.02.2009.
Також, даний податковий борг виник внаслідок проведеної камеральної перевірки податкової декларації про майновий стан і доходи, за результатами якої складено акт № 1196/17-1/2872708571 від 02.09.2013, внаслідок чого донараховано штрафні санкції на суму 340, 00 гривень, згідно податкового повідомлення - рішення № 0013821701 від 13.09.2013. Крім того, за несвоєчасну сплату узгодженого податкового зобов'язання боржнику нараховано пеню на суму несплаченого податкового боргу в сумі 53 005, 36 гривень.
Вказана заборгованість встановлена та підтверджується постановою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 23.09.2009 по справі № 2а-2079/09/0970 та виконавчим листом від 18.11.2010, який пред'явлений до виконання в органи Державної виконавчої служби.
У зв'язку із наведеним, Державна податкова інспекція в місті Івано-Франківську Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області звернулась до господарського суду Івано-Франківської області із заявою, в порядку ст. 90 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", у якій просить суд визнати банкрутом Фізичну особу Прошака Віталія Петровича.
Ухвалою господарського суду Івано-Франківської області від 27.10.2014 прийнято заяву та призначено до розгляду у підготовчому засіданні суду на 04.11.2014.
Автоматизованою системою у порядку, визначеному п. 4.6. Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справі про банкрутство, затвердженого Постановою Пленуму Вищого господарського суду України від 16 січня 2013 року № 1, погодженого листом Міністерства юстиції України від 15 січня 2013 року № 13.2-20/120, визначено кандидатуру арбітражного керуючого Стадника Андрія Любомировича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1401 від 09.07.2013), про що свідчить довідка щодо кандидатури арбітражного керуючого від 27 жовтня 2014 року.
Ухвалою господарського суду Івано-Франківської області від 27.10.2014 про прийняття заяви про порушення справи про банкрутство до провадження було зобов'язано арбітражного керуючого Стадника Андрія Любомировича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1401 від 09.07.2013, що проживає за адресою: вул. Стецька, 6/6, м. Львів, Львівська область, 79001), відповідно до ч. 1 ст. 114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", надати заяву на участь у даній справі.
05.11.2014 на адресу суду надійшла заява арбітражного керуючого про згоду на участь у справі про банкрутство.
Ухвалою господарського суду Івано-Франківської області від 24.11.2014 прийнято заяву арбітражного керуючого про згоду на участь у справі до розгляду.
Ухвалою суду від 09.12.2014 порушено провадження у справі про банкрутство Фізичної особи Прошака Віталія Петровича та введено мораторій на задоволення вимог кредиторів. Призначено справу до розгляду в засіданні суду на 23.12.2014.
Ухвалою господарського суду Івано-Франківської області від 23.12.2014 розгляд справи відкладався на 22.01.2015, у зв'язку із нез'явленням в судове засідання учасників провадження у справі про банкрутство.
Ухвалою суду від 22.01.2015 здійснено процесуальне правонаступництво Державної податкової інспекції в місті Івано-Франківську Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області на Державну податкову інспекцію у місті Івано-Франківську Головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області та відкладено розгляд заяви в засіданні суду на 10.02.2015.
Ініціюючий кредитор в судовому засіданні просив суд заяву задовольнити та визнати боржника банкрутом.
Розглянувши у судовому засіданні матеріали справи та заслухавши пояснення присутнього у судовому засіданні представника ініціюючого кредитора, суд встановив, що податковий борг Фізичної особи Прошака Віталія Петровича становить 1 737 696, 18 гривень, в тому числі: податок на додану вартість в сумі 1 620 623, 84 гривень, 295 041, 00 гривень - штрафних санкцій, 735 500, 84 гривень - пені; податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування в сумі 117 072, 34 гривень, 340, 00 гривень - штрафних санкцій, 53 005, 36 гривень - пені. Вказана заборгованість встановлена та підтверджується постановою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 23.09.2009 по справі № 2а-2079/09/0970 та виконавчим листом від 18.11.2010, який пред'явлений до виконання в органи Державної виконавчої служби.
Відповідно до ст. 53 Цивільного кодексу України, фізична особа, яка неспроможна задовольнити вимоги кредиторів, пов'язані із здійсненням нею підприємницької діяльності, може бути визнана банкрутом у порядку, встановленому законом.
Такий порядок передбачений, зокрема статтями 90, 91 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Відповідно до частини третьої статті 90 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" заява про порушення справи про банкрутство фізичної особи може бути подана в господарський суд фізичною особою, який є боржником, або його кредиторами.
Заяву про порушення справи про банкрутство фізичної особи можуть подати кредитори, за винятком кредиторів, вимоги яких пов'язані з зобов'язаннями, що виникли внаслідок заподіяння шкоди життю та здоров'ю громадян, кредиторів, які мають вимоги щодо стягнення аліментів, а також інші вимоги особистого характеру.
Відповідно до частини третьої ст. 10 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", справа про банкрутство порушується господарським судом, якщо безспірні вимоги кредитора (кредиторів) до боржника сукупно становлять не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку, якщо інше не передбачено цим Законом.
Безспірні вимоги кредиторів - грошові вимоги кредиторів, підтверджені судовим рішенням, що набрало законної сили, і постановою про відкриття виконавчого провадження, згідно з яким відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника. До складу цих вимог, у тому числі щодо сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), не включаються неустойка (штраф, пеня) та інші фінансові санкції.
Отже, звертаючись до суду з відповідною заявою, заявник повинен надати докази в підтвердження неплатоспроможності боржника.
Враховуючи те, що списання коштів з рахунків боржника в безспірному порядку здійснюється державною виконавчою службою, то порушення справи про банкрутство можливе лише після відкриття виконавчого провадження державною виконавчою службою.
Відповідно і встановлений Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" трьохмісячний строк починає свій відлік після пред'явлення виконавчих документів до виконання до державної виконавчої служби та відкриття виконавчого провадження.
Загальна сума вимог ініціюючого кредитора становить1 737 696, 18 гривень.
Відповідно до абзацу 5 частини 1 статті 1 Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", до складу грошових зобов'язань боржника, в тому числі зобов'язань щодо сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування, не включаються неустойка (штраф, пеня) та інші фінансові санкції, визначені на дату подання заяви до господарського суду, а також зобов'язання, які виникли внаслідок заподіяння шкоди життю і здоров'ю громадян, зобов'язання з виплати авторської винагороди, зобов'язання перед засновниками (учасниками) боржника - юридичної особи, що виникли з такої участі. Склад і розмір грошових зобов'язань, у тому числі розмір заборгованості за передані товари, виконані роботи і надані послуги, сума кредитів з урахуванням відсотків, які зобов'язаний сплатити боржник, визначаються на день подання до господарського суду заяви про порушення справи про банкрутство, якщо інше не встановлено цим Законом.
Боржником та ініціюючим кредитором доказів сплати вказаної суми боргу до суду станом на дату судового засідання не подано.
З огляду на вказані вище обставини, судом встановлено, що заборгованість боржника перед ініціюючим кредитором в сумі 653 808, 98 гривень, є безспірною, так як є не забезпеченою заставою, складає на час подання до господарського суду заяви про порушення справи про банкрутство не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, та боржник не погасив вказані вимоги протягом трьох місяців.
З огляду на викладене, вимоги кредитора визнаються судом обґрунтованими.
Частиною 2 статті 91 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" передбачено, що за заявою фізичної особи господарський суд може відкласти розгляд справи про банкрутство не більше ніж на два місяці для проведення фізичною особою розрахунків з кредиторами чи укладення мирової угоди.
Боржник не скористався наданим частиною 2 статті 91 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" правом та не подав до суду заяви про відкладення розгляду справи не більше ніж на два місяці для проведення фізичною особою розрахунків з кредиторами чи укладення мирової угоди.
Відповідно до частини 4 статті 91 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" якщо у встановлений частиною другою цієї статті строк фізичною особою не подано доказів задоволення вимог кредиторів і в зазначений строк не укладено мирової угоди, господарський суд визнає фізичну особу банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру.
З матеріалів справи вбачається, що розмір кредиторської заборгованості боржника, яку він неспроможний сплатити та яка не забезпечена заставою складає 1 737 696, 18 гривень, останнім не було вчинено будь-яких дій, які б свідчили про намагання фізичною особою Прошаком Віталієм Петровичем укласти мирову угоду з кредитором чи погасити наявну заборгованість перед ним.
З огляду на вищевказане, суд у відповідності до частини 4 статті 91 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" визнає фізичну особу Прошака Віталія Петровича банкрутом і відкриває щодо нього ліквідаційну процедуру.
Відповідно до частини 5 статті 91 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", з дня прийняття господарським судом постанови про визнання фізичної особи банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури:
- строки виконання зобов'язань фізичної особи вважаються такими, що настали;
- припиняється нарахування неустойки (штрафу, пені), відсотків та інших фінансових (економічних) санкцій за всіма зобов'язаннями фізичної особи, крім зобов'язань, не пов'язаних із здійсненням такою особою підприємницької діяльності;
- припиняється стягнення з фізичної особи за всіма виконавчими документами, за винятком виконавчих документів за вимогами про стягнення аліментів, а також за вимогами про відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян, та за вимогами, не пов'язаними із здійсненням такою особою підприємницької діяльності.
Згідно з абзацом 8 частини 1 статті 38 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", з дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури скасовується арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, чи інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника.
Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.
Приписами частини 6 статті 91 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" встановлено, що у постанові про визнання фізичної особи банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури господарський суд призначає ліквідатора банкрута в порядку, встановленому цим Законом для призначення розпорядника майна.
Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" кандидатура арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) для виконання повноважень розпорядника майна визначається судом самостійно із застосуванням автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.
Як зазначено вище, на судовий запит 27.10.2014 до господарського суду Івано-Франківської області через комп'ютерну програму "Діловодство спеціалізованого суду" надійшла довідка за результатами застосування автоматизованої системи з кандидатурою арбітражного керуючого Стадника Андрія Любомировича на призначення ліквідатором фізичної особи Прошака Віталія Петровича, а 05.11.2014 арбітражний керуючий Стадник Андрій Любомирович подав заяву про участь у даній справі. Таким чином, оскільки кандидатура арбітражного керуючого Стадника Андрія Любомировича не суперечить вимогам встановленим у ст. 114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд у відповідності із Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" призначає ліквідатором фізичної особи Прошака Віталія Петровича арбітражного керуючого Стадника Андрія Любомировича.
Приписами частини 1 статті 115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" встановлено, що арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор) виконує повноваження за грошову винагороду.
Частиною 3 статті 115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" закріплено, що грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора складається з основної та додаткової грошових винагород.
Основна грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора визначається в розмірі двох середньомісячних заробітних плат керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи до введення господарським судом процедури санації боржника або відкриття процедури ліквідації банкрута за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень керуючого санацією або ліквідатора. Розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора не може перевищувати десяти мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень.
Додаткова грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора визначається в розмірі 5 відсотків від обсягу стягнутих на користь боржника активів (повернення грошових коштів майна, майнових прав), які на день порушення провадження у справі про банкрутство перебували у третіх осіб, а також 3 відсотків від обсягів погашених вимог конкурсних кредиторів.
Право вимоги основної грошової винагороди виникає в арбітражного керуючого в останній день кожного календарного місяця виконання ним повноважень керуючого санацією, ліквідатора.
Право вимоги арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора) на додаткову грошову винагороду виникає з дня фактичного надходження до боржника стягнутих на його користь активів чи їх частини, які на день порушення провадження у справі про банкрутство перебували у третіх осіб, або з дня фактичного повного або часткового погашення вимог конкурсних кредиторів пропорційно їх обсягу.
Сплата грошової винагороди та відшкодування витрат арбітражного керуючого у зв'язку із виконанням ним повноважень у справі про банкрутство здійснюється за рахунок наявних у боржника коштів, одержаних у результаті господарської діяльності боржника, або коштів одержаних від продажу майна (майнових прав) боржника.
Згідно із частиною 8 статті 91 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", офіційне оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури здійснюється в порядку, встановленому цим Законом, із зазначенням строку пред'явлення кредиторами вимог до банкрута, який не може перевищувати двох місяців.< ДОВІДКА - Перелік ухвал у позовному провадженні >
ч. 1 ст. 22 Керуючись ст. ст. 10, 38, 90 - 92, 114, 115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 2, ст. 4-5, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
п о с т а н о в и в:
1. Визнати Фізичну особу Прошака Віталія Петровича (реєстраційний номер облікової картки платника податків: 2872708571) банкрутом.
2. Відкрити відносно Фізичної особи Прошака Віталія Петровича (реєстраційний номер облікової картки платника податків: 2872708571) ліквідаційну процедуру строком на шість місяців.
3. Ліквідатором Фізичної особи Прошака Віталія Петровича (реєстраційний номер облікової картки платника податків: 2872708571) призначити арбітражного керуючого Стадника Андрія Любомировича (свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1401 від 09.07.2013; адреса: вул. Стецька, 6/6, м. Львів, Львівська область, 79001).
4. Встановити ліквідатору банкрута заробітну плату в розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень.
5. Оприлюднити на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України повідомлення про визнання Фізичної особи Прошака Віталія Петровича (реєстраційний номер облікової картки платника податків: 2872708571) банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та призначення арбітражного керуючого Стадника Андрія Любомировича ліквідатором банкрута.
6. Зобов'язати ліквідатора банкрута подати на затвердження до суду реєстр вимог кредиторів до 24.04.2015.
7. Строки виконання зобов'язань Фізичної особи Прошака Віталія Петровича вважаються такими, що настали.
8. Припиняється нарахування неустойки (штрафу, пені), відсотків та інших фінансових (економічних) санкцій за всіма зобов'язаннями фізичної особи, крім зобов'язань, не пов'язаних із здійсненням такою особою підприємницької діяльності.
9. Припиняється стягнення з фізичної особи за всіма виконавчими документами, за винятком виконавчих документів за вимогами про стягнення аліментів, а також за вимогами про відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян, та за вимогами, не пов'язаними із здійсненням такою особою підприємницької діяльності.
10. Продажу підлягає все майно фізичної особи, за винятком майна, що не включається до складу ліквідаційної маси, якщо інше не передбачено Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
11. Продаж майна банкрута допускається в порядку, передбаченому Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
12. Скасувати арешти, накладені на майно банкрута чи інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.
13. Попередити ліквідатора банкрута про необхідність суворо дотриматися чинного законодавства, зокрема положень ст. ст. 38, 41, 90 - 92 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та діяти розумно, добросовісно в інтересах кредиторів та банкрута.
14. Зобов'язати ліквідатора банкрута інформувати господарський суд про свою роботу та вжиття заходів, спрямованих на задоволення вимог кредиторів та хід ліквідаційної процедури банкрута, надавати суду відомості щодо проведення ліквідаційної процедури з підтверджуючими документами один раз в місяць.
15. Зобов'язати ліквідатора банкрута протягом встановленого Законом строку, за результатами роботи подати на затвердження до господарського суду, звіт про проведену роботу, ліквідаційний баланс, який відповідає фактичному фінансовому та майновому стану банкрута та пояснювальну записку до нього, але не пізніше 05.08.2015 .
16. Розгляд справи з приводу затвердження порядку і розміру задоволення вимог кредиторів призначити на 29.04.2015 року на 12:00 год.
(Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Івано-Франківської області за адресою: вул. Шевченка, 16, м. Івано-Франківськ, 76000; кімната/зал № 25).
Суддя Михайлишин В. В.
Дану ухвалу направити:
1. Ініціюючому кредитору: Державній податковій інспекції в місті Івано-Франківську Головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області (вул. Незалежності, 20, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківської області, 76018);
2. Боржнику: Фізичній особі Прошаку Віталію Петровичу (вул. Кисілевської, 40/75, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківської області, 76018);
3. Відділу державної виконавчої служби Івано-Франківського міського управління юстиції (вул. Галицька, 45, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківської області, 76000);
4. Реєстраційній службі Івано-Франківського міського управління юстиції:
1) вул. Василіянок, 6, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківської області, 76000;
2) вул. Незалежності, 9, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківської області, 76000.
5. Відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції в Івано-Франківській області (вул. Грюнвальдська, 11, 4 поверх, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76000);
6. Ліквідатору Стаднику Андрію Любомировичу (вул. Стецька, 6/6, м. Львів, Львівська область, 79001).
Виготовлено в КП "Діловодство спеціалізованого суду"
________ Осудар І. Б. 10.02.15