копія
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 січня 2015 р. Справа № 804/18688/14 Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого суддіРябчук О.С. при секретаріСкупейко І.М. за участю: представника позивача представника відповідача Кузьменко Ю.М. Калугіної А.С. розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Дніпропетровську адміністративну справу за адміністративним позовом Публічного акціонерного товариства «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» до Дніпропетровської митниці ДФС про скасування картки відмови, визнання недійсним та скасування рішення про коригування митної вартості товарів, -
ВСТАНОВИВ:
12 листопада 2014 р. до Дніпропетровського окружного адміністративного суду звернулось Публічне акціонерне товариство «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» (далі - позивач) з адміністративним позовом до Дніпропетровської митниці Міндоходів (далі - відповідач) з вимогами про:
- скасування картки відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення № 110010000/2014/20026 від 07.05.2014 р.;
- визнання недійсним та скасування рішення про коригування митної вартості товарів № 110010000/2014/600043/1 від 07.05.2014 р.
Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримала, просила задовольнити позов в повному обсязі. В обґрунтування позовних вимог зазначила наступне. Позивачем відповідно до умов зовнішньоекономічного контракту придбано товар:стакан-дозатор ХВ-Z-311, стопор-моноблок ХВ-В-311, заглибний стакан ХВ-J-311, захисна труба ХВ-С-311. Для декларування товару підприємством06.05.2014 р. подано до митного органу митну декларацію №110010000/2014/020595, в якій заявлено до митного оформлення товар за ціною договору. На підтвердження заявленої ціни товару до декларації були надані всі необхідні документи для ідентифікації та визначення вартісних показників товару та підтвердження розміру ціни, сплаченої за товар, для здійснення митної вартості товару саме за методом №1, сумніви ж відповідача щодо задекларованої ціни товару, а відтак і розміру митних платежів, безпідставні. Підтвердити витрати на перевезення товару позивач не має можливості, оскільки відповідно до умов контракту такі витрати покладені на виробника. Розбіжності щодо номера та дати в інвойсі та сертифікатах якості роз'яснені в листі виробника, згідно якого була допущена помилка при оформленні документів. Відповідачем не взято до уваги подані позивачем документи, відмовлено в митному оформленні товару за визначеною підприємством ціною, винесено рішення про коригування митної вартості. Рішення та картка відмови суперечать вимогам чинного законодавства та підлягають скасуванню.
Представник відповідача в судовому засіданні позов не визнала, просила в задоволенні позову відмовити, пояснивши свою позицію наступним. При перевірці поданої Публічним акціонерним товариством «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» митної декларації та документів, долучених до декларації, митним органом здійснено контроль наявності в підтверджуючих документах усіх відомостей в кількісному виразі, використаних при обчисленні митної вартості. В результаті такого контролю було виявлено ряд розбіжностей. Враховуючи, що декларант відмовився надавати додаткові документи, рішення про коригування митної вартості товарів та картка відмови цілком обґрунтовані, підстави для задоволення позову відсутні.
Ухвалою суду здійснено заміну відповідача з Дніпропетровської митниці Міндоходів на Дніпропетровську митницю ДФС.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника позивача, представника відповідача, суд приходить до наступного висновку.
Судом встановлено, що Публічне акціонерне товариство «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» зареєстровано 27.02.1997 р. та внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за ідентифікаційним кодом 05393043.
Основний вид діяльності Публічного акціонерного товариства «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» за КВЕД 24.10 - виробництво чавуну сталі та феросплавів.
20.03.2013 р. Публічним акціонерним товариством «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» (Покупець) та компанією «HenanXibaoMetallurgy» (Продавець) укладено контракт № 13-0683-12.
Відповідно до умов вказаного контракту Продавець продає, а Покупець купує Продукцію, номенклатура, кількість, ціна, строки постачання та якісні характеристики якої зазначені в Специфікаціях, що є невід'ємною частиною даного контракту.
Згідно до п. 3.1. розділу 3 контракту Продавець поставляє Продукцію на умовах DAP - ПАТ «Дніпровський меткомбінат», м. Дніпродзержинськ, Україна (Інкотермс 2010 р.) відповідно до Специфікацій до даного контракту.
Відповідно до специфікації № 2 до контракту постачанню підлягає наступний товар: стакан-дозатор ХВ-Z-311, стопор-моноблок ХВ-В-311, заглибний стакан ХВ-J-311, захисна труба ХВ-С-311.
За вказаним контрактом Покупець отримав товар стакан-дозатор ХВ-Z-311, стопор-моноблок ХВ-В-311, заглибний стакан ХВ-J-311, захисна труба ХВ-С-311.
06.05.2014 р. Публічне акціонерне товариство «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» надало в електронному вигляді до Дніпропетровської митниці Міндоходів митну декларацію № 110010000/2014/020595.
Митна вартість товару була визначена позивачем за ціною контракту (метод №1), тобто за4,9539 дол.США за кг.
На підтвердження заявленої митної вартості, з митною декларацією форми МД-2 №110010000/2014/020595 від 06.05.2014 р. позивачем було подано наступні документи:картка обліку особи, яка здійснює операції з товарами 110/2012/0001471 від 29.04.2014 р.; міжнародна автомобільна накладна (CMR) 8790/1 від 29.04.2014 р.; коносамент SHWS291403410В від 26.03.2014 р.; довідка транспортування № 062Д/566 від 05.05.2014 р.; пакувальний лист б/н від 17.03.2014 р.; рахунок-проформа ХВ14-DNE01/1 від 17.03.2014 р.; додаткова угода № 2 від 26.03.2014 р.; специфікація № 2 від 03.09.2013 р.; контракт № 13-0683-12 від 20.03.2013 р.; інформація про позитивні результати здійснення фітосанітарного контролю товару 2730 від 29.04.2014 р.; інформація про позитивні результати здійснення радіологічного контролю товару 2761 від 26.03.2014 р.; декларація про походження товару ХВ14-DNE01/1 від 17.03.2014 р.; лист виробника № 012/АУ-2763 від 16.04.2014 р.; інші некласифіковані документи с.я. б/н - 4 шт. від 12.03.2014 р.
За результатом проведеного митногоконтролю митним органом прийнято рішення про коригування митної вартості товарів від 07.05.2014 року 110010000/2014/600043/1, згідно з яким митним органом відкоригована задекларована митна вартість товару на підставі наявної інформації щодо митного оформлення ідентичних товарів із застосуванням другого методу визначення митної вартості товару, тобто за ціною 7,2095дол. за кг.
Митним органом оформлено картку відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення № 110010000/2014/20026 від 07.05.2014 р.
З рішення про коригування митної вартості вбачається, що підставою для його прийняття є результат митного контролю щодо правильності визначення митної вартості товарів шляхом перевірки наявності або відсутності застережень щодо застосування методу визначення митної вартості за ціною договору (контракту) згідно зі ст.54 Митного кодексу України.
Відповідно до вказаного рішення виконання вимог, передбачених п. 1 ст. 58 МКУ щодо наявності або відсутності застережень щодо застосування методу визначення митної вартості за ціною договору (контракту) за наданими документами перевірити неможливо.
В результаті митного контролю встановлено, що документи, які підтверджують числові значення складових митної вартості, на підставі яких проводився розрахунок митної вартості, містять розбіжності, зокрема:
- товар імпортований відповідно до рахунку від 17.03.2014 р. № ХВ14-DNE01/1, при цьому, надані до митного оформлення сертифікати якості від 12.03.2014 р. містять посилання на рахунок № ХВ14-DN01, номер якого не співпадає з наданим до митного оформлення імпортованої партії товару. Сертифікат якості виданий 12.03.2014 р., а інвойс № ХВ14-DNE01/1 від 17.03.2014 р., тобто на момент видачі сертифікату якості не існував.
В зв'язку з невідповідностями в наданих документах митним органом запропоновано декларанту надати додаткові документи.
03.07.2014 р. Публічним акціонерним товариством «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» надано до Дніпропетровської митниці Міндоходів висновок Дніпропетровської торгово-промислової палати № ГО-2226 від 27.05.2014 р.
В листі компанією «HenanXibaoMetallurgy» (Продавець) від 25.12.2014 р. № 020/АУ-3095-1 зазначено, що в сертифікатах якості, виданих для ПАТ «ДМК» від 12.03.2014 р. допущена помилка в номері інвойсу ХВ14-DN01 від 17.03.2014 р. та не вказаний інвойс № ХВ14-DNE01/1 від 17.03.2014 р. В зв'язку з наведеним, виробник просить правильним вважати - ХВ14-DN01 та ХВ14-DNE01/1 від 17.03.2014 р. Вказана дата в сертифікаті 12.03.2014 р. є датою сертифікату.
Відповідно до ст. 49 Митного кодексу України, митною вартістю товарів, які переміщуються через митний кордон України, є вартість товарів, що використовується для митних цілей, яка базується на ціні, що фактично сплачена або підлягає сплаті за ці товари.
Відповідно до ч.ч. 1, 2, 3 ст. 52 Митного кодексу України, заявлення митної вартості товарів здійснюється декларантом або уповноваженою ним особою під час декларування товарів у порядку, встановленому розділом VIII цього Кодексу та цією главою.
Декларант або уповноважена ним особа, які заявляють митну вартість товару, зобов'язані:1) заявляти митну вартість, визначену ними самостійно, у тому числі за результатами консультацій з органом доходів і зборів;2) подавати органу доходів і зборів достовірні відомості про визначення митної вартості, які повинні базуватися на об'єктивних, документально підтверджених даних, що піддаються обчисленню;3) нести всі додаткові витрати, пов'язані з коригуванням митної вартості або наданням органу доходів і зборів додаткової інформації.
Декларант або уповноважена ним особа, які заявляють митну вартість товару, мають право:1) надавати органу доходів і зборів (за наявності) додаткові відомості у разі потреби уточнення інформації;2) на випуск у вільний обіг товарів, що декларуються:у разі визнання органом доходів і зборів заявленої митної вартості товарів - за умови сплати митних платежів згідно із заявленою митною вартістю;у разі згоди декларанта або уповноваженої ним особи з рішенням органу доходів і зборів про коригування митної вартості товарів - за умови сплати митних платежів згідно з митною вартістю, визначеною органом доходів і зборів;у разі незгоди декларанта або уповноваженої ним особи з рішенням органу доходів і зборів про коригування заявленої митної вартості товарів - за умови сплати митних платежів згідно із заявленою митною вартістю товарів та надання гарантій відповідно до розділу Х цього Кодексу в розмірі, визначеному органом доходів і зборів відповідно до частини сьомої статті 55 цього Кодексу; 4) оскаржувати у порядку, визначеному главою 4 цього Кодексу, рішення органу доходів і зборів щодо коригування митної вартості оцінюваних товарів та бездіяльність органу доходів і зборів щодо неприйняття протягом строків, встановлених статтею 255 цього Кодексу для завершення митного оформлення, рішення про визнання митної вартості оцінюваних товарів.
Згідно до ст. 53 Митного кодексу України, у випадках, передбачених цим Кодексом, одночасно з митною декларацією декларант подає органу доходів і зборів документи, що підтверджують заявлену митну вартість товарів і обраний метод її визначення.
Документами, які підтверджують митну вартість товарів, є:1) декларація митної вартості, що подається у випадках, визначених у частинах п'ятій і шостій статті 52 цього Кодексу, та документи, що підтверджують числові значення складових митної вартості, на підставі яких проводився розрахунок митної вартості;2) зовнішньоекономічний договір (контракт) або документ, який його замінює, та додатки до нього у разі їх наявності;3) рахунок-фактура (інвойс) або рахунок-проформа (якщо товар не є об'єктом купівлі-продажу);4) якщо рахунок сплачено, - банківські платіжні документи, що стосуються оцінюваного товару;5) за наявності - інші платіжні та/або бухгалтерські документи, що підтверджують вартість товару та містять реквізити, необхідні для ідентифікації ввезеного товару;6) транспортні (перевізні) документи, якщо за умовами поставки витрати на транспортування не включені у вартість товару, а також документи, що містять відомості про вартість перевезення оцінюваних товарів;7) копія імпортної ліцензії, якщо імпорт товару підлягає ліцензуванню;8) якщо здійснювалося страхування, - страхові документи, а також документи, що містять відомості про вартість страхування.
У разі якщо документи, зазначені у частині другій цієї статті, містять розбіжності, наявні ознаки підробки або не містять всіх відомостей, що підтверджують числові значення складових митної вартості товарів, чи відомостей щодо ціни, що була фактично сплачена або підлягає сплаті за ці товари, декларант або уповноважена ним особа на письмову вимогу органу доходів і зборів зобов'язані протягом 10 календарних днів надати (за наявності) такі додаткові документи:1) договір (угоду, контракт) із третіми особами, пов'язаний з договором (угодою, контрактом) про поставку товарів, митна вартість яких визначається;2) рахунки про здійснення платежів третім особам на користь продавця, якщо такі платежі здійснюються за умовами, визначеними договором (угодою, контрактом);3) рахунки про сплату комісійних, посередницьких послуг, пов'язаних із виконанням умов договору (угоди, контракту);4) виписку з бухгалтерської документації;5) ліцензійний чи авторський договір покупця, що стосується оцінюваних товарів та є умовою продажу оцінюваних товарів;6) каталоги, специфікації, прейскуранти (прайс-листи) виробника товару;7) копію митної декларації країни відправлення;8) висновки про якісні та вартісні характеристики товарів, підготовлені спеціалізованими експертними організаціями, та/або інформація біржових організацій про вартість товару або сировини.
У разі якщо орган доходів і зборів має обґрунтовані підстави вважати, що існуючий взаємозв'язок між продавцем і покупцем вплинув на заявлену декларантом митну вартість, декларант або уповноважена ним особа на письмову вимогу органу доходів і зборів, крім документів, зазначених у частинах другій та третій цієї статті, подає (за наявності) такі документи:1) виписку з бухгалтерських та банківських документів покупця, що стосуються відчуження оцінюваних товарів, ідентичних та/або подібних (аналогічних) товарів на території України;2) довідкову інформацію щодо вартості у країні-експортері товарів, що є ідентичними та/або подібними (аналогічними) оцінюваним товарам;3) розрахунок ціни (калькуляцію).
Забороняється вимагати від декларанта або уповноваженої ним особи будь-які інші документи, відмінні від тих, що зазначені в цій статті.
Декларант або уповноважена ним особа за власним бажанням може подати додаткові наявні у них документи для підтвердження заявленої ними митної вартості товару.
Згідно до ч.ч. 1, 2, 3, 6 ст. 54 Митного кодексу України, контроль правильності визначення митної вартості товарів здійснюється органом доходів і зборів під час проведення митного контролю і митного оформлення шляхом перевірки числового значення заявленої митної вартості.
Контроль правильності визначення митної вартості товарів за основним методом - за ціною договору (контракту) щодо товарів, які ввозяться на митну територію України відповідно до митного режиму імпорту (вартість операції), здійснюється органом доходів і зборів шляхом перевірки розрахунку, здійсненого декларантом, за відсутності застережень щодо застосування цього методу, визначених у частині першій статті 58 цього Кодексу.
За результатами здійснення контролю правильності визначення митної вартості товарів орган доходів і зборів визнає заявлену декларантом або уповноваженою ним особою митну вартість чи приймає письмове рішення про її коригування відповідно до положень статті 55 цього Кодексу.
Орган доходів і зборів може відмовити у митному оформленні товарів за заявленою декларантом або уповноваженою ним особою митною вартістю виключно за наявності обґрунтованих підстав вважати, що заявлено неповні та/або недостовірні відомості про митну вартість товарів, у тому числі невірно визначено митну вартість товарів, у разі:1) невірно проведеного декларантом або уповноваженою ним особою розрахунку митної вартості;2) неподання декларантом або уповноваженою ним особою документів згідно з переліком та відповідно до умов, зазначених у частинах другій - четвертій статті 53 цього Кодексу, або відсутності у цих документах всіх відомостей, що підтверджують числові значення складових митної вартості товарів, чи відомостей щодо ціни, що була фактично сплачена або підлягає сплаті за ці товари;3) невідповідності обраного декларантом або уповноваженою ним особою методу визначення митної вартості товару умовам, наведеним у главі 9 цього Кодексу;4) надходження до органу доходів і зборів документально підтвердженої офіційної інформації органів доходів і зборів інших країн щодо недостовірності заявленої митної вартості.
Відповідно до ст. 55 Митного кодексу України рішення про коригування заявленої митної вартості товарів, які ввозяться на митну територію України з поміщенням у митний режим імпорту, приймається органом доходів і зборів у письмовій формі під час здійснення контролю правильності визначення митної вартості цих товарів як до, так і після їх випуску, якщо органом доходів і зборів у випадках, передбачених частиною шостою статті 54 цього Кодексу, виявлено, що заявлено неповні та/або недостовірні відомості про митну вартість товарів, у тому числі невірно визначено митну вартість товарів.
Згідно до ч.ч. 1, 2, 3, 4 ст. 57 Митного кодексу України визначення митної вартості товарів, які ввозяться в Україну відповідно до митного режиму імпорту, здійснюється за такими методами:1) основний - за ціною договору (контракту) щодо товарів, які імпортуються (вартість операції); 2) другорядні: а) за ціною договору щодоідентичнихтоварів; б) за ціною договору щодоподібних (аналогічних) товарів; в) на основі віднімання вартості; г) на основі додавання вартості (обчислена вартість); ґ) резервний.
Основним методом визначення митної вартості товарів, які ввозяться на митну територію України відповідно до митного режиму імпорту, є перший метод - за ціною договору (вартість операції).
Кожний наступний метод застосовується лише у разі, якщо митна вартість товарів не може бути визначена шляхом застосування попереднього методу відповідно до норм цього Кодексу.
Застосуванню другорядних методів передує процедура консультацій між органом доходів і зборівта декларантом з метою визначення основи вартості згідно з положеннями статей 59 і 60 цього Кодексу. Під час таких консультацій орган доходів і зборів та декларант можуть здійснити обмін наявною у кожного з них інформацією за умови додержання вимог щодо її конфіденційності.
Відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених ст. 72 цього Кодексу.
В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Згідно до п. 1, 3 ч. 3 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; обґрунтовано, тобто з урахуванням обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії).
Оцінюючи усі докази, досліджені судом, у їх сукупності, суд приходить до наступного висновку.
Дніпропетровською митницею Міндоходів оформлено картку відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні чи пропуску товарів і транспортних засобів комерційного призначення № 110010000/2014/20026 від 07.05.2014 р., якою відмовлено в митному оформленні товарів за митною декларацією Публічного акціонерного товариства «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» № 110010000/2014/020595 від 06.05.2014 р. на підставі рішення про коригування митної вартості товарів № 110010000/2014/600043/1 від 07.05.2014 р.
В ході судового розгляду справи встановлено, що підставою для здійснення корегування митної вартості заявленого до розмитнення позивачем товару за МД 110010000/2014/020595 від 06.05.2014 р.в сторону збільшення ціни товару із застосуванням другорядного методу визначення митної вартості стали, зокрема,розбіжності в документах, наданих декларантом, а саме, в наданих до митного оформлення сертифікатах якості від 12.03.2014 р. міститься посилання на рахунок № ХВ14-DN01, при цьому інвойс має номер ХВ14-DNE01/1. Крім того, сертифікати якості видані 12.03.2014 р., а інвойс № ХВ14-DNE01/1 - 17.03.2014 р., тобто на момент видачі сертифікатів якості інвойс не існував.
Наданий в судове засідання лист виробника від 25.12.2014 р. № 020/АУ-3095-1 не усуває зазначених розбіжностей.
Також, зазначений лист датований 25.12.2014 р. та наданий позивачем лише в судове засідання, при митному оформленні товару до Дніпропетровської митниці Міндоходів такий лист не надавався, обґрунтувань поважності причин не надання інформації митному органу щодо наведених розбіжностей в позовній заяві та в судовому засіданні позивачем не наведено.
Відповідачем доведено неможливість визначення митної вартості за ціною контракту (методом 1) та необхідність визначення митної вартості товару саме за методом №2а (другорядним), тобто дотримане правило послідовності застосування методів, визначене Митним кодексом України.
Таким чином, картка відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні чи пропуску товарів і транспортних засобів транспортних засобів комерційного призначення № 110010000/2014/20026 від 07.05.2014 р., рішення про коригування митної вартості товарів № 110010000/2014/600043/1 від 07.05.2014 р. відповідають вимогам п.п. 1, 3 ч. 3 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України.
Враховуючи викладене, позовні вимоги Публічного акціонерного товариства «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» є не обґрунтованими та задоволенню не підлягають.
Згідно ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України у разі відмови в задоволенні позову судові витрати не присуджуються на користь сторони з Державного бюджету України (або відповідного місцевого бюджету, якщо іншою стороною був орган місцевого самоврядування, його посадова або службова особа).
Керуючись ст.ст. 9, 11, 17, 69-72, 86, 94, 158-163, 167, 186 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
В задоволенні адміністративного позову Публічного акціонерного товариства «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» до Дніпропетровської митниці ДФС про скасування картки відмови, визнання недійсним та скасування рішення про коригування митної вартості товарів -відмовити.
Постанова суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду шляхом подання апеляційної скарги через Дніпропетровський окружний адміністративний суд з одночасним направленням копії апеляційної скарги особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі складення постанови у повному обсязі, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
У разі якщо справа розглядалась судом за місцезнаходженням суб'єкта владних повноважень і він не був присутній у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, але його було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо у суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.
Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Повний текст постанови складено 20 січня 2015 року
Суддя (підпис) Постанова не набрала законної сили станом на 20.01.15 Суддя З оригіналом згідно Помічник судді О.С. Рябчук О.С.Рябчук М.М.Бухтіярова