Справа № 444/2867/14-п
Провадження № 3/444/1182/2014
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
22 грудня 2014 року суддя Жовківського районного суду Львівської області Мікула В. Є., розглянувши матеріали адміністративної справи яка надійшла від Жовківського РВ ГУМВСУ у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживає в ІНФОРМАЦІЯ_2, паспорт КВ395765, ІПН НОМЕР_1, не працює,-
- за ст. 187 ч. 2 КУпАП,
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1, 04.11.2014 р., о 18.00 год. повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення порушив правила адміністративного нагляду, а саме, не прибув на реєстрацію в Жовківський РВ ГУМВСУ у Львівській області, чим порушив адміністративний нагляд встановлений йому Жовківським районним судом Львівської області 30.07.2014 року, чим вчинив правопорушення передбачене ст. 187 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Правопорушник в судове засідання призначене на 01.12.2014 р. не зявився, не повідомивши суд про причини своєї неявки, хоча про день, час та місце судового засідання був належним чином повідомлений. 01.12.2014 р. по справі було винесено постанову про привід правопорушника на 22.12.2014 р., однак така не була виконана працівниками Жовківського РВ ГУМВСУ у Львівській області. Причини невиконання суду невідомі. А тому, суд прийшов до переконання, що справу слід розглядати у відсутності правопорушника.
Факт вчинення правопорушення ОСОБА_1 підтверджується: протоколом про адмінправопорушення серії ЛВ № 245758 від 07.11.2014 р.; особистими поясненнями правопорушника в яких він, зокрема, визнав факт правопорушення; ухвалою Жовківського районного суду Львівської області від 30.07.2014 року; копією реєстраційного листка; рапортом працівника міліції; постановою судді Жовківського районного суду Львівської області від 16.06.2014 р.
Дії правопорушника слід кваліфікувати за ст. 187 ч. 2, так як він повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, порушив правила адміністративного нагляду.
Обставини, які б обтяжували чи помякшували відповідальність правопорушника, не встановлені.
Обираючи вид та міру стягнення правопорушнику враховую характер вчиненого правопорушення, його особу, ступінь вини, майновий стан, обставини, що помякшують та обтяжують відповідальність, систематичність вчинених правопорушень.
Санкція ст. 187 ч. 2 КпАП України, передбачає стягнення у вигляді штрафу, або виправні роботи, або адміністративний арешт.
З врахуванням наведеного, приходжу до переконання, що до правопорушника слід застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
Відповідно до ч. 2 ст. 7 КУпАП, ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв'язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом. Провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності
Згідно ч. 1 ст. 9 КУпАП, адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
У відповідності до положень ст. 248 КУпАП, розгляд справи про адміністративне правопорушення здійснюється на засадах рівності перед законом і органом (посадовою особою), який розглядає справу, всіх громадян незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мови та інших обставин.
Відповідно до вимог ст. 4 ч. 2 п. 5 Закону України Про судовий збір від 08.07.2011 року, що набрав чинності з 01.11.2011 року (в редакції від 23.10.2013 року), ставки судового збору у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення встановлюється 0,03 розміру мінімальної заробітної плати, що становить 36,54 грн. Судовий збір сплачується за місцем розгляду справи та зараховується до спеціального фонду Державного бюджету України за наступними реквізитами : отримувач УДКСУ у Жовківському районі, р/р 31212206700286, МФО 825014, ЄДРПОУ 36762986, призначення платежу - судовий збір, код 36762195.
Керуючись ст. 7, 9, 24, ч. 2 187, 248, 279, 283, 284, 307, 308 КУпАП України, суддя,-
ПОСТАНОВИВ :
ОСОБА_1, визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 187 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та піддати адміністративному стягненню у виді штрафу в сумі 170.00 ( сто сімдесят) гривень - в дохід держави.
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 36,54 грн. до спеціального фонду Державного бюджету України за наступними реквізитами : отримувач УДКСУ у Жовківському районі, р/р 31212206700286, МФО 825014, ЄДРПОУ 36762986, призначення платежу - судовий збір, код 36762195.
Строк предявлення виконавчого документу до виконання 3 місяці.
Постанова судді у справах про адміністративні правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи подання прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого ст. 32 КУпАП.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адмінвідповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено подання прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, подання прокурора подаються до Апеляційного суду Львівської області через Жовківський районний суд Львівської області.
Штраф має бути сплачений порушником не пізніше як через 15 днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а вразі оскарження або опротестування такої постанови не пізніше як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.
У разі несплати правопорушником штрафу у цей строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання правопорушника, роботи або місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.
У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується :
- подвійний розмір штрафу, визначений постановою;
- витрати на облік зазначених правопорушень. Розмір витрат визначається Кабінетом Міністрів України.
СуддяМікула В. Є.