ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
27 листопада 2014 року м. Київ К/800/7118/14
Вищий адміністративний суд України у складі:
головуючого суддіРозваляєвої Т. С. (суддя-доповідач),суддівВасильченко Н. В., Голяшкіна О. В.,
розглянувши в порядку письмового провадження касаційну скаргу Державної екологічної інспекції у Львівській області на постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 23 січня 2014 року у справі за позовом Державної екологічної інспекції в Львівській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Реноме" про вжиття заходів реагування у сфері державного нагляду,
встановив:
Ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від 07 серпня 2013 року відкрито скорочене провадження у цій справі.
Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 24 вересня 2014 року позов задоволено.
Постановою Львівського апеляційного адміністративного суду від 23 січня 2014 року скасовано постанову Львівського окружного адміністративного суду від 24 вересня 2014 року та прийнято нове рішення відмову в задоволенні позову.
Не погоджуючись з рішенням суду апеляційної інстанції, позивач звернувся з касаційною скаргою, в якій просив його скасувати та залишити в силі рішення суду першої інстанції.
Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 17 березня 2014 року відкрито касаційне провадження у справі.
Заслухавши доповідача, дослідивши матеріали справи, колегія суддів вважає, що касаційне провадження у справі підлягає закриттю.
Частиною 10 ст. 183-2 КАС України передбачено, що у разі оскарження в апеляційному порядку постанови, прийнятої у скороченому провадженні, судове рішення апеляційної інстанції по такій справі є остаточним і оскарженню не підлягає.
Особливості провадження у справах щодо підтвердження обґрунтованості вжиття суб'єктами владних повноважень заходів реагування під час здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності закріплені у ст. 183-6 КАС України.
Згідно із ч. 11 цієї статті судове рішення апеляційної інстанції є остаточним і оскарженню не підлягає.
Оскільки дані правовідносини врегульовані, зокрема, Законом України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" від 05 квітня 2007 року № 877-V, який визначає правові та організаційні засади, основні принципи і порядок здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, повноваження органів державного нагляду (контролю), їх посадових осіб і права, обов'язки та відповідальність суб'єктів господарювання під час здійснення державного нагляду (контролю), колегія суддів приходить до висновку, що касаційне провадження у справі підлягає закриттю як помилково відкрите.
Враховуючи викладене, та керуючись ст. ст. 183-2, 183-6, 211, 214, 220, 222, 230, 231 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ухвалив:
Закрити касаційне провадження за касаційною скаргою (від 06 лютого 2014 року № 09-607) Державної екологічної інспекції у Львівській області на постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 23 січня 2014 року у справі за позовом Державної екологічної інспекції в Львівській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Реноме" про вжиття заходів реагування у сфері державного нагляду.
Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення і оскарженню не підлягає.
Судді: