ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
м. Київ
03 грудня 2014 року письмове провадження № 826/14772/14
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого судді Арсірія Р.О., розглянувши адміністративну справу
за позовом Приватного підприємства «СЕБ-Фармація»
до Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві,
Державного реєстратора прав на нерухоме майно Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві Крилової Галини Анатоліївни
третя особа: Товариство з обмеженою відповідальністю «Житло-Буд»
про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії
Позивач звернувся до суду з адміністративним позовом до відповідачів у якому просить:
- визнати протиправним скасувати рішення державного реєстратора прав на нерухоме майно Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві Крилової Галини Анатоліївни № 13939919 про відмову у державній реєстрації прав та їх обтяжень.
- зобов'язати Реєстраційну службу Головного управління юстиції у м. Києві провести реєстрацію права власності ПП «СЕБ-Фармація» на нежитлове приміщення № 2б розташоване в будинку за адресою: м. Київ, вул. Щорса 36, літ. «Д».
В ході розгляду справи позивач заявлені позовні вимоги підтримав та просив задовольнити. Додатково пояснив, що 14 лютого 2013 року між ТОВ «Житло - Буд» та ПП «СЕБ-Фармація» було укладено договір купівлі продажу майнових прав № 29-Щ/НП. Відповідно до умов договору, ТОВ «Житло-Буд» продав, а ПП «СЕБ-Фармація» купує майнові права на об'єкт нерухомості - нежитлове приміщення, як складову частину об'єкту капітального будівництва -нежитловий будинок № 36 по вул. Щорса у Печерському районі м. Києва.
При зверненні до державного реєстратора із повним пакетом документів для реєстрації права власності на вказане нежитлове приміщення, отримав відмову у зв'язку із відсутністю у переліку документів документа, що підтверджує присвоєння адреси Нежитловому приміщенню.
Зауважив, що вважає таку відмову відповідача 2 неправомірною, оскільки у інвестора (тобто позивача в даній справі) відсутній обов'язок надання документу (довідки), що підтверджує присвоєння об'єкту нерухомого майна адреси, бо наведений обов'язок покладається на забудовника відповідно до ч. 13 п. 50 порядку № 868 та наданий ним документ використовується державним реєстратором при подальшій державній реєстрації прав за особами, які брали участь в інвестуванні.
Представник відповідача, Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві заявлені позовні вимоги не визнав, в задоволенні їх просив відмовити, наполягаючи на відповідності прийнятого державним реєстратором рішення вимогам чинного законодавства, що врегульовує спірні правовідносини, а саме на положення п.п. 2 п. 49 Постанови КМ України, від 17.10.2013, № 868 "Про затвердження Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень і Порядку надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно". Додатково пояснив, що заявником не було подано документу, що підтверджує присвоєння адреси нежитловому приміщенню, а також забудовником не надано доказів звернення за його отриманням та подачі відповідачу 1.
Державний реєстратор Реєстраційної служби Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві Крилова Г.А. до суду не з'явилася, причини неявки суду не повідомила.
05.11.2014 року у судове засідання прибули не всі сторони, то суд відповідно до ч.6 ст.128 Кодексу адміністративного судочинства України ухвалив перейти до розгляду справи у письмовому провадженні.
Розглянувши подані документи і матеріали, заслухавши пояснення повноважних представників сторін, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступне.
13.05.2014 р. Позивач подав до Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві заяву про державну реєстрацію прав та їх обтяжень щодо права власності на нежитлове приміщення, що розташоване за адресою м. Київ, вул. Щорса, 36, літ. «Д» приміщення 2-Б.
29.05.2014 року державним реєстратором прав на нерухоме майно Криловою Галиною Анатоліївною Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві встановлено відсутність у повному обсязі документів, необхідних для проведення державної реєстрації прав та їх обтяжень, визначених Порядком реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2013 № 868, а саме: документ, що підтверджує присвоєння об'єкту нерухомого майна адреси, оригінал договору купівлі-продажу майнових прав, у зв'язку із чим прийнято постанову про зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень № 13430422.
Позивач вказує, що на виконання зазначеного рішення, представником ПП «СЕБ-Фармація» до реєстраційної служби було подано оригінал договору майнових прав на Нежитлове приміщення від 14.02.2013 р. № 29-Щ/НП.
20.06.2014 державним реєстратором прав на нерухоме майно Криловою Галиною Анатоліївною реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві за результатами розгляду заяви зареєстрованої 13.05.2014 року за реєстраційним № 6581983 було прийнято рішення №13939919 про відмову у державній реєстрації прав та їх обтяжень.
При цьому, державний реєстратор послався на приписи статті 24 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", пункти 20 та 28 Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2013 № 868.
Підставою для прийняття оскаржуваного рішення зазначено те, що заявник у п'ятиденний строк не усунув обставин, що були підставою для прийняття рішення про зупинення розгляду заяви.
Позивач зазначає, що з рішенням державного реєстратора він не погоджується та вважає його безпідставним, оскільки для проведення державної реєстрації, разом з заявою були надані всі передбачені законом, необхідні для здійснення реєстраційних дій документи, що підтверджують виникнення речових прав позивача на нерухоме майно.
Вважаючи, що державним реєстратором було протиправно відмовлено у державній реєстрації прав за його заявою звернувся з відповідним позовом до суду за захистом своїх прав.
Суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні (ч.1 ст. 86 КАС України).
Як встановлено в ході судового розгляду справи та вбачається з матеріалів справи, 14.02.2013 року між ТОВ «Житло-Буд» (Продавець) та ПП «СЕБ-Фармація» (Покупець) укладено договір купівлі-продажу майнових прав № 29-Щ/НП. За умовами договору Продавець передає у власність, а Покупець приймає у власність майнові права на об'єкт нерухомості у нежитловому будинку № 36 по вулиці Щорса у Печерському районі м. Києва, на умовах та у порядку, що визначені цим Договором (п. 1.1.Договору).
06.04.2014 року між сторонами укладено додаткову угоду до договору № 29-Щ/НП від 14.02.2013 року, згідно якої п.1.2. договору № 29-Щ/НП викладено в наступній редакції:
Об'єкт нерухомості має наступні характеристики: нежитлове приміщення № 2-Б, загальною площею 89,9 кв.м., розташований на 1 поверсі, функціональне призначення - офіс.
Згідно акту № 2б від 07.05.2014 року ТОВ «Житло-Буд» передало, а ПП «СЕБ-Фармація» прийняло нежитлове приміщення № 2-Б, що розташоване за адресою: м. Київ, вул. Щорса, 36 літ. «Д», загальною площею 89,9 м.кв. на 1 поверсі.
Згідно довідки від 07.05.2014 року б/н виданої БК «Житлобуд» умови договору № 29-Щ/НП від14.02.2013 року виконано в повному обсязі, претензій до покупця немає.
05 березня 2014 року на замовлення ПП «СЕБ-Фармація», Київським міським БТІ було виготовлено технічний паспорт на Нежитлове приміщення № 2-Б, буд. 36, літ. «Д», вул. Щорса, м. Київ.
Відповідно до частини першої статті 182 Цивільного кодексу України право власності та інші речові права на нерухомі речі, обтяження цих прав, їх виникнення, перехід і припинення підлягають державній реєстрації.
Відносини, пов'язані з державною реєстрацією прав на нерухоме майно та їх обтяжень, регулюються Законом України, від 01.07.2004, № 1952-IV "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".
Відповідно до положень ч. 1 ст. 8 Закону України від 01.07.2004 року № 1952-IV, орган державної реєстрації прав: 1) проводить державну реєстрацію прав та їх обтяжень або відмовляє у їх реєстрації; 2) забезпечує ведення Державного реєстру прав; 3) надає інформацію про зареєстровані права та їх обтяження в порядку, встановленому цим Законом; 4) забезпечує облік безхазяйного нерухомого майна; 5) здійснює інші повноваження, передбачені цим Законом та іншими законами України.
Відповідно до положень п.п.5- 4 ч. 1 ст. 24 Закону України № 1952-IV, у державній реєстрації прав та їх обтяжень може бути відмовлено у разі, якщо: після завершення п'ятиденного строку з дня отримання заявником письмового повідомлення про зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав не усунено обставин, що були підставою для прийняття такого рішення.
Процедура проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (далі - державна реєстрація прав), перелік документів, необхідних для її проведення, права та обов'язки суб'єктів у сфері державної реєстрації прав, передбачена Постановою Кабінету Міністрів України, від 17.10.2013, № 868 "Про затвердження Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень і Порядку надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно" (Порядок № 868).
Згідно з п.8 цього Порядку для проведення державної реєстрації прав заявник подає органові державної реєстрації прав, нотаріусові заяву, форму та вимоги до заповнення якої встановлює Мін'юст.
Відповідно до п.6 Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 868 від 17 жовтня 2013 року, документи, що подаються для проведення державної реєстрації прав, взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, повинні відповідати вимогам, що встановлені законом, цим Порядком та іншими нормативно-правовими актами.
Згідно п. 50 Порядку у разі проведення державної реєстрації права власності з видачею свідоцтва на новозбудований або реконструйований об'єкт нерухомого майна, будівництво якого здійснювалося із залученням коштів фізичних та юридичних осіб, у результаті діяльності житлового, житлово-будівельного, дачного, гаражного чи іншого кооперативу заінтересованою особою є інвестор (особа, що придбала майнові права), член відповідного кооперативу.
Для проведення державної реєстрації прав з видачею свідоцтва на новозбудований або реконструйований об'єкт нерухомого майна, будівництво якого здійснювалося із залученням коштів фізичних та юридичних осіб, заявник подає:
документ, що підтверджує набуття у власність особою закріпленого за нею об'єкта будівництва, передбачений законодавством (інвестиційний договір, договір про пайову участь, договір купівлі-продажу майнових прав тощо).
У разі придбання майнових прав на об'єкт нерухомості документом, що підтверджує набуття у власність закріпленого за особою об'єкта будівництва, є договір купівлі-продажу майнових прав;
довідку (виписку) із переліку осіб, які брали участь в інвестуванні (фінансуванні) об'єкта будівництва та за якими здійснюється державна реєстрація прав, видану особою, що залучала кошти фізичних та юридичних осіб (замовником будівництва), про участь заінтересованої особи в інвестуванні (фінансуванні) об'єкта будівництва (у тому числі шляхом купівлі-продажу майнових прав);
технічний паспорт на об'єкт інвестування (квартира, житлове, нежитлове приміщення тощо);
завірені особою, що залучала кошти фізичних та юридичних осіб (замовником будівництва), копії (крім випадків подання оригіналів таких документів особою, що залучала кошти фізичних та юридичних осіб (замовником будівництва):
документа, що підтверджує виникнення, перехід та припинення речових прав на земельну ділянку (крім випадків реконструкції об'єктів нерухомого майна без зміни зовнішніх геометричних розмірів їх фундаментів у плані);
документа, що відповідно до вимог законодавства засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта;
документа, що підтверджує присвоєння об'єкту нерухомого майна адреси (крім випадку, коли в результаті реконструкції об'єкта нерухомого майна його адреса не змінилася).
Документи, зазначені в абзацах третьому - сьомому і дев'ятому - тринадцятому цього пункту, заявникові не повертаються.
У разі коли завершення будівництвом об'єкта містобудування та державна реєстрація прав на такий об'єкт за особами, які брали участь в інвестуванні (фінансуванні) об'єкта будівництва, здійснюється після 1 січня 2013 р., особа, що залучала кошти фізичних та юридичних осіб (замовник будівництва), після прийняття такого об'єкта в експлуатацію подає, крім іншого, документ, що підтверджує присвоєння об'єкту нерухомого майна адреси (крім випадку, коли в результаті реконструкції об'єкта нерухомого майна його адреса не змінилася).
Документи, подані особою, що залучала кошти фізичних та юридичних осіб (замовником будівництва), після виготовлення електронних копій шляхом сканування та розміщення у Державному реєстрі прав, повертаються такій особі.
Судом встановлено, що до заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень позивачем подано до реєстраційної служби, наступні документи: договір купівлі продажу майнових прав № 29-Щ/НП від 14.02.2013 року, додаткова угода до вказаного договору; акт приймання передачі нерухомого майна; технічний паспорт на приміщення громадського призначення, вбудовані в житловий будинок від 20.03.2014 року; довідку забудовника про повне виконання умов договору та сплату коштів; сертифікат № 164132601074 про відповідність закінченого будівництвом об'єкта проектній документації та підтверджує його готовність до експлуатації; акт готовності об'єкта до експлуатації від 11.09.2013 року та інші документи зазначені в картці прийому заяви № 13003795.
Крім того, позивачем, був наданий лист забудовника БК «Житлобуд» від 02.06.2014 року № 166 про те, що ТОВ «Житло-Буд» подало до Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві оригінал документа, що підтверджує адресу будинку № 36 літ. «Д» по вулиці Щорса в м. Києві та оригінал акта розподілу об'єктів нерухомого майна.
Під час розгляду справи представник третьої особи пояснив, що ТОВ «Житло-Буд» подало до Державної реєстраційної служби України повний перелік документів на підставі яких здійснювалося будівництво, в тому числі документ, що підтверджує присвоєння об'єкту нерухомого майна адреса, як того вимагає абз. 13 п.50 Порядку.
Також повідомив, що до ТОВ «Житло-Буд» звернувся директор ПП «СЕБ-Фармація» з проханням на вимогу державного реєстратора Реєстраційної служби Головного управління юстиції у місті Києві надати документ, що підтверджує присвоєння об'єкту нерухомого майна адреси. Однак, ТОВ «Житло-Буд» подало Відповідачу 1 оригінал документа, що підтверджує, адресу будинку № 36 літ. «Д» по вулиці Щорса в місті Києві, до того ж даний оригінал документу був в одному екземплярі і ТОВ «Житло-Буд» немає можливості надати Позивачу копію вказаного документу.
Крім цього, звернув увагу на те, що 90% інвесторів отримали свідоцтва про право власності на нежитлові приміщення у цьому будинку, які були видані Державною реєстраційною службою Головного управління юстиції у м. Києві на підставі тих самих документів.
Під час розгляду справи судом встановлено, що в поданому державному реєстратору технічному паспорті від 20.03.2014 наявна примітка: «Документи про присвоєння поштової адреси в БТІ не подано. За даною поштовою адресою інвентаризовано інший будинок».
При вирішенні заявленого спору, суд керується Положенням про реєстр адрес у місті Києві, затвердженим рішенням Київської міської ради від 22.05.2013 №337/9394, яке визначає механізм надання поштових адрес у м. Києві.
Згідно п. 4 вказаного Положення присвоєння поштових адрес об'єктам нерухомого майна здійснюється шляхом видання розпорядчих документів Департаментом містобудування та архітектури або районними в місті Києві державними адміністраціями з подальшим їх внесенням до Реєстру адрес.
Розгляд питань присвоєння поштових адрес здійснюється за клопотаннями фізичних та юридичних осіб (заявників) в установленому порядку.
Поштові адреси присвоюються об'єктам нерухомості, розташованим на земельній ділянці, переміщення яких неможливе без їх знецінення та зміни призначення.
Так, зокрема, п.п. 4.10, 4.11. Положення встановлено, що у разі присвоєння окремої поштової адреси об'єктам нерухомості, які виділено зі складу майнового комплексу, що має єдину поштову адресу, об'єктам нерухомості присвоюється адреса за вулицею та номером поштової адреси майнового комплексу з позначенням виділеного об'єкта нерухомості через дефіс заголовною літерою алфавіту від А і далі.
Наприклад: повна поштова адреса: вулиця Івана Пулюя, будинок 27-а. Скорочена поштова адреса: вул. І. Пулюя, буд. 27-а.
Для виділеного із майнового комплексу об'єкта нерухомості, що не має прямого виходу на вулицю (знаходиться у дворі), поштова адреса присвоюється за вулицею та номером поштової адреси цього майнового комплексу з позначенням виділеного об'єкта нерухомості номером корпусу, починаючи з 1 і далі без обмежень.
Наприклад:
Повна поштова адреса: вулиця Івана Пулюя, будинок 27, корпус 1. Скорочена поштова адреса: вул. І. Пулюя, буд. 27, корп. 1.
При зміні функціонального призначення окремої частини будівлі, споруди, яка є самостійним об'єктом цивільно-правових відносин та має окремий вхід (вихід), поштова адреса такій частині будівлі, споруди присвоюється шляхом додавання до поштової адреси будівлі, споруди окремого порядкового номера такої частини:
Наприклад: повна поштова адреса: вулиця Івана Пулюя, будинок 27, нежитлове приміщення 2.
Скорочена поштова адреса: вул. І. Пулюя, буд. 27 н. п. 2.
Згідно п. 4.16., 4.17 Положення, присвоєння поштових адрес багатоквартирним житловим будинкам, домоволодінням, житловим будинкам садибного типу, індивідуальним дачним та садовим будинкам здійснюється розпорядженням відповідної районної в місті Києві державної адміністрації. Заявники подають заяву про присвоєння поштової адреси до дозвільного центру відповідної районної в місті Києві державної адміністрації.
Присвоєння поштових адрес іншим об'єктам нерухомого майна здійснюється наказом Департаменту містобудування та архітектури. Заявники подають заяву про присвоєння поштової адреси до Департаменту містобудування та архітектури через Міський дозвільний центр.
До заяви про присвоєння поштової адреси додаються такі документи:
- завірена в установленому порядку копія документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку чи право користування земельною ділянкою (за необхідності);
- для фізичної особи - копія паспорта, посвідка на проживання особи, яка мешкає в Україні, національний, дипломатичний чи службовий паспорт іноземця або документ, що його заміняє;
- для юридичної особи та фізичної особи - підприємця - копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;
- завірена в установленому порядку копія правовстановлюючого документа на об'єкт нерухомого майна, а для новозбудованих об'єктів - зареєстрована декларація про готовність об'єкта до експлуатації або сертифікат, що засвідчує відповідність закінченого будівництвом об'єкта проектній документації та підтверджує його готовність до експлуатації;
- копія виконавчого (контрольно-геодезичного) знімання, зареєстрованого в містобудівному кадастрі міста Києва (для закінченого будівництвом об'єкта);
- довідка Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про сплату пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва (при цьому показники загальної площі (площ) та функціонального призначення об'єкта в цій довідці мають відповідати фактичним показникам загальної площі (площ) та функціонального призначення) або рішенню Київської міської ради про звільнення від сплати пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва (при цьому показники загальної площі (площ) та функціонального призначення об'єкта в такому рішенні мають відповідати фактичним показникам загальної площі (площ) та функціонального призначення);
- копія технічного паспорта об'єкта нерухомого майна, виготовленого відповідним суб'єктом господарювання згідно з наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 24 травня 2001 року N 127 "Про затвердження Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна".
Служба Містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури протягом п'ятнадцяти робочих днів розглядає заяви про присвоєння поштової адреси об'єкта нерухомого майна (окрім присвоєння поштової адреси багатоквартирним житловим будинкам, домоволодінням, житловим будинкам садибного типу, індивідуальним дачним та садовим будинкам), запитує у разі необхідності додаткову інформацію від органів влади та органів місцевого самоврядування, опрацьовує отримані матеріали та, враховуючи проектні рішення, наявну ситуацію з оточуючими об'єктами містобудування, готує проект відповідного наказу Департаменту містобудування та архітектури щодо присвоєння поштової адреси об'єкта нерухомого майна.
Адреса вважається присвоєною з моменту її внесення до Реєстру адрес. (п. 4.19,4.21).
Під час розгляду справи представник відповідача 1 повідомив, що ТОВ «Житло-БУД» при зверненні із заявою про оформлення свідоцтв на право власності на нежитлові приміщення у вищевказаному будинку до Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві не подавав відповідний документ, що підтверджує присвоєння об'єкту нерухомого майна адреси, наявність якого є обов'язковою для проведення державної реєстрації прав та їх обтяжень.
Представник третьої особи не надав суду доказів отримання підприємством відповідного документу (наказу), що підтверджує присвоєння адреси новозбудованому об'єкту - нежитлової будівлі № 36 літ «Д», по вул. Щорса, у м. Києві та, зокрема, відносно нежитлового приміщення 2-Б, судом відповідних відомостей щодо присвоєння адреси вказаному об'єкту нерухомості також не встановлено.
Крім цього, відповідно до листа Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), б/д, б/н, що надійшов на адресу суду 02.12.2014 року, Служба містобудівного кадастру Департаменту містобудування архітектури в установленому порядку не погоджувала та не присвоювала об'єкту нерухомого майна поштової адреси: м. Київ, вул. Щорса, 36.
З огляду на вказане, суд дійшов висновку про правомірність оскаржуваного рішення Відповідача 2 від 20.06.2014 року № 13939919.
Слід зазначити, що інших доводів, які б спростовували правомірність оскаржуваного рішення Відповідача 2 Позивач не наводить.
Частиною 1 ст. 9 КАС України передбачено, що суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України.
Відповідно до ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.
В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Оцінюючи дії Відповідача, суб'єкта владних повноважень на предмет їх відповідності вимогам ст. 19 Конституції України та статті 9 КАС України, суд дійшов висновку що, оскаржуване рішення ним прийнято в межах повноважень, і у спосіб, передбачений законом.
Оскільки Позивач не довів неправомірність оскаржуваного рішення, позовні вимоги задоволенню не підлягають.
Керуючись ст. ст. 69-71, 94, 160-165, 167, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -
П О С Т А Н О В И В:
У задоволенні позову Приватного підприємства «СЕБ-Фармація» відмовити.
Постанова набирає законної сили в порядку передбаченому ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства та може бути оскаржена в апеляційному порядку повністю або частково за правилами, встановленими ст. ст. 185-187 КАС України, шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги.
Суддя Р.О. Арсірій