Справа № 2-а-918/14
Провадження 760/22950/14-а
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 жовтня 2014 суддя Солом`янського районного суду м. Києва Лозинська М.І.
розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_2 до Служби безпеки України про стягнення одноразової грошової допомоги,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з адміністративним позовом до відповідача та просить зобов`язати провести перерахунок одноразової грошової допомоги в розмірі 40798, 80 грн.
Згідно з ст.106 КАС України у позовній заяві,між іншого, зазначається зміст позовних вимог і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів.
Відповідно до ч. 4 ст.105 КАС України адміністративний позов може містити вимоги про: 1) скасування або визнання нечинним рішення відповідача - суб'єкта владних повноважень повністю чи окремих його положень; 2) зобов'язання відповідача - суб'єкта владних повноважень прийняти рішення або вчинити певні дії; 3) зобов'язання відповідача - суб'єкта владних повноважень утриматися від вчинення певних дій; 4) стягнення з відповідача - суб'єкта владних повноважень коштів на відшкодування шкоди, завданої його незаконним рішенням, дією або бездіяльністю; 5) виконання зупиненої чи невчиненої дії; 6) встановлення наявності чи відсутності компетенції (повноважень) суб'єкта владних повноважень; 7) примусове відчуження земельної ділянки, інших об'єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, з мотивів суспільної необхідності.
Таким чином, позовні вимоги потрібно викласти у відповідності до вищезазначених норм, а саме: зазначити п. 2 ч. 4 ст. 105 КАС України щодо зобов'язання відповідача - суб'єкта владних повноважень прийняти рішення або вчинити певні дії, оскільки заявлені вимоги є не чіткими та не містять зазначення протиправності дій відповідача.
Згідно п. 1 ч. 2 ст. 162 КАС України у разі задоволення адміністративного позову суд може прийняти постанову про: 1) визнання протиправними рішення суб'єкта владних повноважень чи окремих його положень, дій чи бездіяльності і про скасування або визнання нечинним рішення чи окремих його положень, про поворот виконання цього рішення чи окремих його положень із зазначенням способу його здійснення.
Крім того, позивачу, зазначаючи позовні вимоги, потрібно врахувати вимоги вищевказаної статті з чітким формулюванням прохальної частини.
Відповідно до ст.108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків
Враховуючи вищевикладене, суд вважає за доцільне надати строк позивачу для усунення недоліків, а позовну заяву залишити без руху.
Керуючись ст.ст.105,106,108 КАС України,-
УХВАЛИВ:
Адміністративний позов ОСОБА_2 до Служби безпеки України про стягнення одноразової грошової допомоги залишити без руху.
Надати строк позивачу для усунення недоліків, який не може перевищувати п»яти днів з дня отримання копії ухвали, інакше адміністративний позов буде повернуто позивачу без розгляду.
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до Апеляційного адміністративного суду м. Києва протягом протягом п`яти днів з моменту отримання копії ухвали.
Суддя