Постанова № 40997831, 15.10.2014, Львівський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
15.10.2014
Номер справи
813/6242/14
Номер документу
40997831
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
  • 1) ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "УЖГОРОДСЬКА ДИРЕКЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ" ДЕРЖАВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНО-ГАЛУЗЕВОГО ОБ"ЄДНАННЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Державний герб України

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (032)-261-58-10 П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

15 жовтня 2014 року № 813/6242/14

м.Львів

Львівський окружний адміністративний суд у складі:

Головуючого-судді Сасевича О.М.,

за участю секретаря судових засідань Чижук М.М.,

представника позивача Завалишина Ю.О.,

представника відповідача Борсенка О.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Державного територіально-галузевого об'єднання «Львівська залізниця» до Мукачівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Закарпатській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень від 26.08.2014 року №0033511703, №0033521703, -

В С Т А Н О В И В :

Державне територіально-галузеве об'єднання «Львівська залізниця» (надалі по тексту - ДТ ГО «Львівська залізниця») звернулося 11.09.2014 року до суду з позовом до Мукачівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Закарпатській області (надалі по тексту - Мукачівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Закарпатській області), у якому просила визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення від 26.08.2014 року №0033511703, №0033521703. В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що висновки контролюючого органу за наслідком проведеної документальної планової перевірки Відокремленого підрозділу «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» ДТ ГО «Львівська залізниця» щодо перерахування податку на доходи фізичних осіб за місцезнаходженням останнього, а не за місцезнаходженням структурних підрозділів, які входять до складу відокремленого підрозділу не ґрунтується на вимогах податкового законодавства. Позивач вказує, що ВП «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» нараховує, утримує та сплачує до бюджету податок з доходів фізичних осіб до бюджету м.Ужгород, тобто за своїм місцезнаходженням, відповідно до вимог п.п.168.4.3 п.168.3 ст.168 ПК України.

Ухвалами судді від 12.09.2014 року у даній адміністративній справі відкрито провадження, закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду.

На заперечення позовних вимог 02.10.2014 року відповідачем було подано заперечення на адміністративний позов, в якому він обґрунтовує законність оспорюваних податкових повідомлень-рішень. Зокрема, відповідач вважає, що Відокремлений підрозділ «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» ДТ ГО «Львівська залізниця» в порушення вимог п.п.168.4.4 п.168.4 ст.168 Податкового кодексу України за період з 01.07.2012 року по 31.12.2012 року перераховував податок на доходи фізичних осіб за місцезнаходженням адміністративно-господарського управління (м.Ужгород), а не за місцем знаходження структурних підрозділів, які входять до складу відокремленого підрозділу. Наведене, на переконання контролюючого органу, призвело до несплати (неперерахування) податку до бюджету місцезнаходження дільниць, які входять до складу Відокремленого підрозділу «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» ДТ ГО «Львівська залізниця» у загальній сумі 3 923 245,37 грн., у т.ч. по наступних районах: Свалявському - на суму 53 528,68 грн., Мукачівському - на суму 640 868,86 грн., Воловецькому - на суму 95 859,88 грн., Виноградівському - на суму 367 877,62 грн., Великоберезнянському - на суму 200 040,13 грн., Перечинському - на суму 29 072,59 грн., Сколівському - на суму 174 365,79 грн., Берегівському - на суму 966 712,22 грн., Ужгородському - на суму 1 169 166,37 грн., Турківському - на суму 88 575,21 грн., Хустському - на суму 65 140,50 грн., Тячівському - на суму 47 326,84 грн., Іршавському - на суму 24 710,68 грн.

У судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав, надав пояснення, аналогічні викладеним у позовній заяві, просив суд позов задовольнити повністю.

Представник відповідача проти позову заперечив, наголосив на правомірності податкових повідомлень-рішень та просив у задоволенні позовних вимог відмовити.

Заслухавши пояснення представників сторін, розглянувши і дослідивши подані документи та матеріали, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд вважає, що позов підлягає до задоволення з наступних підстав.

Судом встановлено, що Відокремлений підрозділ «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» ДТ ГО «Львівська залізниця» зареєстрований Виконавчим комітетом Львівської міської ради. Місцезнаходження суб'єкта господарювання, відповідно до довідки АА №791448 з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України: м.Ужгород, вул.Тихого, 8. На день проведення перевірки ВП перебував на податковому обліку в ДПІ у м.Ужгороді.

Відповідно до нової редакції Положення про Відокремлений підрозділ «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» ДТ ГО «Львівська залізниця» від 05.11.2009 року, Ужгородська дирекція є відокремленим підрозділом ДТ ГО «Львівська залізниця» з державною формою власності без права юридичної особи.

У період із 27.02.2014 року по 20.06.2014 року ДПІ у м.Ужгороді ГУ Міндоходів у Закарпатській області було проведено документальну планову виїзну перевірку Відокремленого підрозділу «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» ДТ ГО «Львівська залізниця» з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства України за період з 01.07.2010 року по 31.12.2012 року.

За результатами проведеної перевірки ДПІ у м.Ужгороді ГУ Міндоходів у Закарпатській області було складено акт №2120/07-01-22-01/25449675 від 11.08.2014 року, у якому зафіксовано наступні порушення законодавства, допущені позивачем у своїй діяльності:

1)п.п.14.1.27, п.п.14.1.36 п.14.1 ст.14, п.п.138.1.1 п.138.1, п.138.2, п.138.4, п.138.8 ст.138, п.п.139.1.9 п.139.1 ст.139 податкового кодексу України, в результаті чого встановлено завищення ВП «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» витрат, що враховуються при визначені об'єкта оподаткування з податку на прибуток в періоді, що перевірявся на загальну суму 102 679 грн., в т.ч.: 2-й кв. 2011 року - в розмірі 8 000 грн.; 3-й кв. 2011 року - в розмірі 17 600 грн.; 4-й кв. 2011 року - в розмірі 31 700 грн.; 1-й кв. 2012 року - в розмірі 915 грн.; 2-й кв. 2012 року - в розмірі 11 660 грн.; 3-й кв. 2012 року - в розмірі 13 160 грн.; 4-й кв. 2012 року - в розмірі 19 644 грн.;

2)п.198.1, п.198.2, п.198.3 та п.198.6 ст.198 Податкового кодексу України, у зв'язку із чим, ВП «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» за період з 01.07.2010 року по 31.12.2012 року завищено податковий кредит по податку на додану вартість на загальну суму 1 137 грн., у т.ч. по періодах: серпень 2012 року - 220 грн.; грудень 2012 року - 917 грн.;

3)п.п.168.4.4 п.168.4 ст.168 Податкового кодексу України в частині несплати (неперерахування) податку на доходи фізичних осіб до бюджету за місцезнаходженням дільниць, які входять до ВП «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» ДТ ГО «Львівська залізниця» в сумі 3 923 245,37 грн., в т.ч. по наступних районах: Свалявському - в сумі 53 528,68 грн., Мукачівському - в сумі 640 868,86 грн., Воловецькому - в сумі 95 859,88 грн., Виноградівському - в сумі 367 877,62 грн., Великоберезнянському - в сумі 200 040,13 грн., Перечинському - в сумі 29 072,59 грн., Сколівському - в сумі 174 365,79 грн., Берегівському - в сумі 966 712,22 грн., Ужгородському - в сумі 1 169 166,37 грн., Турківському - в сумі 88 575,21 грн., Хустському - в сумі 65 140,50 грн., Тячівському - в сумі 47 326,84 грн., Іршавському - в сумі 24 710,68 грн.

Як вбачається з акта перевірки, до складу Державного територіально-галузевого об'єднання «Львівська залізниця» - юридичної особи входить 149 відокремлених підрозділів, в тому числі Відокремлений підрозділ «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» ДТ ГО «Львівська залізниця», яким, відповідно до ст.168 Податкового кодексу України, в установленому порядку надано повноваження щодо нарахування, утримання і сплати (перерахування) до бюджету податку на доходи фізичних осіб. Вказаний Відокремлений підрозділ має у своєму складі цехи й виробничі дільниці, які знаходяться на території інших територіальних громад.

Водночас, на ст.71 акта перевірки зазначено, що податок на доходи фізичних осіб утриманий і перерахований до бюджету по м.Ужгород в повному обсязі, а саме: за період з 01.04.2012 року по 31.12.2012 року податковим агентом ВП «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» ДГТО «Львівська залізниця» утримано податку з доходів фізичних осіб в сумі 9 362 077,03 грн. та перераховано до бюджету 9 504 550,87 грн. Сальдо станом на 31.12.2012 року становить - 605 976,11 грн.

На підставі вищезазначених обставин контролюючий орган прийшов до переконання, що в порушення п.п.168.4.4 п.168.4 ст.168 Податкового кодексу України ВП «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» ДГТО «Львівська залізниця» перераховував податок на доходи фізичних осіб за місцезнаходженням адміністративно-господарського управління (м.Ужгород), а не за місцем знаходження структурних підрозділів, які входять до складу відокремленого підрозділу. А це призвело до несплати (неперерахування) податку до бюджету місцезнаходження дільниць, які входять до складу Відокремленого підрозділу «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» ДТ ГО «Львівська залізниця» у загальній сумі 3 923 245,37 грн.

На підставі акта перевірки №2120/07-01-22-01/25449675 від 11.08.2014 року, органом доходів і зборів було прийнято оскаржувані податкові повідомлення-рішення: №0033511703 від 26.08.2014 року на загальну суму 26 268,51 грн. (у т.ч. основний платіж - 15 232,69 грн., штрафні (фінансові) санкції - 11 035,82 грн.) та №0033521703 від 26.08.2014 року на загальну суму 1 078 317,09 грн. (у т.ч. основний платіж - 625 636,17 грн., штрафні (фінансові) санкції - 452 680,92 грн.).

Вважаючи свої права порушеними рішеннями суб'єкта владних повноважень, позивачем було заявлено означений позов.

Розглянувши доводи сторін і дослідивши підстави прийняття суб'єктом владних повноважень оспорюваних рішень, суд відзначає наступне.

Відповідно до п.63.2 ст.63 ПК України, взяттю на облік або реєстрації у контролюючих органах підлягають всі платники податків. Взяття на облік у контролюючих органах юридичних осіб, їх відокремлених підрозділів, а також самозайнятих осіб здійснюється незалежно від наявності обов'язку щодо сплати того або іншого податку та збору.

Платниками податків, згідно з п.15.1 ст.15 Податкового кодексу України, визнаються фізичні особи (резиденти і нерезиденти України), юридичні особи (резиденти і нерезиденти України) та їх відокремлені підрозділи, які мають, одержують (передають) об'єкти оподаткування або провадять діяльність (операції), що є об'єктом оподаткування згідно з цим Кодексом або податковими законами, і на яких покладено обов'язок із сплати податків та зборів згідно з цим Кодексом.

Тож, в розумінні п.15.1 ст.15 Податкового кодексу України Відокремлений підрозділ «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» є відокремленим підрозділом ДТ ГО «Львівська залізниця» на підставі затвердженого 05.11.2009 року у новій редакції Положення про Відокремлений підрозділ «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» ДТ ГО «Львівська залізниця», який взятий на облік як платник ПДФО за місцезнаходженням суб'єкта господарювання: м.Ужгород, вул.Тихого,8 та на якого покладено обов'язок зі сплати ПДФО.

Згідно з ст.1 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців», відокремлений підрозділ юридичної особи - це філія, інший підрозділ юридичної особи, що знаходиться поза її місцезнаходженням та виробляє продукцію, виконує роботи або операції, надає послуги від імені юридичної особи, або представництво, що здійснює представництво і захист інтересів юридичної особи.

Відповідно до ст.64 Господарського кодексу України, підприємство може складатися з виробничих структурних підрозділів (виробництв, цехів, відділень, дільниць, бригад, бюро, лабораторій тощо), а також функціональних структурних підрозділів апарату управління (управлінь, відділів, бюро, служб тощо). Функції, права та обов'язки структурних підрозділів підприємства визначаються положеннями про них, які затверджуються в порядку, визначеному статутом підприємства або іншими установчими документами.

Податковим агентом, як передбачено п.18.1 ст.18 Податкового кодексу України, визнається особа, на яку цим Кодексом покладається обов'язок з обчислення, утримання з доходів, що нараховуються (виплачуються, надаються) платнику, та перерахування податків до відповідного бюджету від імені та за рахунок коштів платника податків.

Відповідно до п.п.14.1.180 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України, податковий агент щодо податку на доходи фізичних осіб - юридична особа (її філія, відділення, інший відокремлений підрозділ), самозайнята особа, представництво нерезидента - юридичної особи, які незалежно від організаційно-правового статусу та способу оподаткування іншими податками та/або форми нарахування (виплати, надання) доходу (у грошовій або негрошовій формі) зобов'язані нараховувати, утримувати та сплачувати податок, передбачений розділом IV цього Кодексу, до бюджету від імені та за рахунок фізичної особи з доходів, що виплачуються такій особі, вести податковий облік, подавати податкову звітність контролюючим органам та нести відповідальність за порушення його норм в порядку, передбаченому статтею 18 та розділом IV цього Кодексу.

Порядок нарахування, утримання та сплати (перерахування) податку на доходи фізичних осіб до бюджету визначений ст.168 Податкового кодексу України.

Підпунктом 168.1.1 пункту 168.1 статті 168 Податкового кодексу України передбачено, що податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов'язаний утримувати податок із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку, визначену в статті 167 цього Кодексу.

Згідно п.п.168.4.1 п.168.4 ст.168 Податкового кодексу України, податок, утриманий з доходів резидентів та нерезидентів, зараховується до бюджету згідно з Бюджетним кодексом України.

Статтею 64 Бюджетного кодексу України передбачено, що податок на доходи фізичних осіб, який сплачується (перераховується) податковим агентом - юридичною особою (її філією, відділенням, іншим відокремленим підрозділом) чи представництвом нерезидента -юридичної особи, зараховується до відповідного бюджету за їх місцезнаходженням (розташуванням) в обсягах податку, нарахованого на доходи, що виплачуються фізичній особі.

В силу п.п.168.4.3 п.168.4 ст.168 Податкового кодексу України суми податку на доходи, нараховані відокремленим підрозділом на користь фізичних осіб, за звітний період перераховуються до відповідного бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу. У разі якщо відокремлений підрозділ не уповноважений нараховувати (сплачувати) податок на доходи фізичних осіб за такий відокремлений підрозділ, усі обов'язки податкового агента виконує юридична особа. Податок на доходи, нарахований працівникам відокремленого підрозділу, перераховується до відповідного бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.

Згідно вимог п.п.168.4.4 п.168.4 ст.168 Податкового кодексу України, юридична особа за своїм місцезнаходженням та місцезнаходженням не уповноважених сплачувати податок відокремлених підрозділів, відокремлений підрозділ, який уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) до бюджету податок, за своїм місцезнаходженням одночасно з поданням документів на отримання коштів для виплати належних платникам податку доходів, сплачує (перераховує) суми утриманого податку на відповідні рахунки, відкриті в органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів за місцезнаходженням відокремлених підрозділів.

Органи, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів в установленому Бюджетним кодексом України порядку розподіляють зазначені кошти, згідно з нормативами, визначеними Бюджетним кодексом України, та спрямовують такі розподілені суми до відповідних бюджетів.

Територіальні управління Державного казначейства України в установленому Бюджетним кодексом України порядку розподіляють зазначені кошти згідно з нормативами, визначеними Бюджетним кодексом України, та спрямовують такі розподілені суми до відповідних місцевих бюджетів.

З огляду на викладене, суд звертає увагу, що приписами ст.168 Податкового кодексу України не передбачено сплати ПДФО невідокремленими структурними підрозділами або за такі невідокремлені структурні підрозділи. При цьому, ПДФО за такі підрозділи повинна сплачувати юридична особа або уповноважений відокремлений підрозділ, залежно від того, кому такий підрозділ підпорядковується, згідно з організаційною структурою.

Таким чином, суд відзначає, що у даному випадку Відокремлений підрозділ «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» ДТ ГО «Львівська залізниця» належить до категорії відокремлених підрозділів, які уповноважені нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) до бюджету податок з доходів фізичних осіб, що і було дотримано ВП «Ужгородська дирекція залізничних перевезень».

Загалом, слід наголосити, що ВП «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» ДТ ГО «Львівська залізниця» за своїм місцезнаходженням сплачує (перераховує) суми утриманого податку на доходи фізичних осіб на відповідний рахунок, відкритий в територіальному управлінні Державного казначейства України. Вказана обставина визнається сторонами, а тому не потребує доказування.

Окрім того, згідно з п.176.2 ст.176 Податкового кодексу України, особи, які відповідно до цього Кодексу мають статус податкових агентів, зобов'язані подавати у строки, встановлені цим Кодексом для податкового кварталу податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду. Запровадження інших форм звітності з зазначених питань не допускається.

У разі якщо відокремлений підрозділ юридичної особи не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) податок до бюджету, податковий розрахунок у вигляді окремого витягу за такий підрозділ подає юридична особа до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням та надсилає копію такого розрахунку до контролюючого органу за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу в установленому порядку.

Суд підкреслює, що в розумінні положень ПК України, Відокремлений підрозділ «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» ДТ ГО «Львівська залізниця» юридично наділений статусом податкового агента.

В свою чергу, судом встановлено, що вказаним підрозділом подано ДПІ у м.Ужгороді податкові розрахунки за ІІI-IV квартали 2012 року, такі прийняті органом доходів і зборів, зауважень щодо подання податкових розрахунків за неналежністю ДПІ у м.Ужгороді не зазначено.

З урахуванням викладеного, суд приходить до висновку, що Відокремленим підрозділом «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» Державного територіально-галузевого об'єднання «Львівська залізниця» виконано обов'язок в частині нарахування, утримання та сплати (перерахування) податку на доходи фізичних осіб до бюджету, оскільки останнім сплачено (перераховано) суми податку за своїм місцезнаходженням: до бюджету м.Ужгород, що підтверджується наявними в матеріалах справи платіжними дорученнями.

Частиною 2 статті 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

За положеннями ч.3 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Виходячи із вказаних положень законодавства та зазначених у ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України принципів, суд констатує, що спірні податкові повідомлення-рішення винесено відповідачем, необґрунтовано, тобто без урахування всіх обставин, які мають значення для їх прийняття, а також з порушенням принципу пропорційності, оскільки не відображають реальних порушень позивача.

Частиною 2 статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Такий підхід узгоджується також з практикою Європейського суду з прав людини. Так, у п.110 рішення у справі «Компанія «Вестберґа таксі Актіеболаґ» та Вуліч проти Швеції» Суд визначив, що адміністративні суди, які розглядають скарги заявників стосовно рішень податкового управління, мають повну юрисдикцію у цих справах та повноваження скасувати оскаржені рішення. Справи мають бути розглянуті на підставі поданих доказів, а довести наявність підстав, передбачених відповідними законами, для призначення податкових штрафів має саме податкове управління.

Отже, аналізуючи чинне законодавство та обставини справи, суд вважає, що відповідач як суб'єкт владних повноважень не надав суду достатніх та беззаперечних доказів в обґрунтування обставин, на яких ґрунтуються його заперечення, і не довів правомірності прийнятих ним рішень. Окрім того, оскільки судом не встановлено порушень Відокремленим підрозділом «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» ДТ ГО «Львівська залізниця» податкового законодавства, а тому, відповідно, і відсутні підстави застосування штрафних (фінансових) санкцій (штрафів), згідно п.123.1 ст.123 Податкового кодексу України.

Зважаючи на всі наведені обставини в їх сукупності, суд дійшов висновку, що позовні вимоги позивача підлягають до задоволення у повному обсязі.

Відповідно до ч.1 ст.94 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати з Державного бюджету України.

Керуючись ст.ст.7-14, 18, 19, 69-72, 86, 87, 94, 143, 158, 160-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

П О С Т А Н О В И В :

Адміністративний позов задовольнити повністю.

Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Мукачівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Закарпатській області №0033511703 від 26.08.2014 року.

Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Мукачівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Закарпатській області №0033521703 від 26.08.2014 року.

Стягнути з Державного бюджету України на користь Державного територіально-галузевого об'єднання «Львівська залізниця» сплачений судовий збір у сумі 487 (чотириста вісімдесят сім) грн. 20 коп.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі у відповідності до ч.3 ст.160 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішення за наслідками апеляційного провадження.

Суддя Сасевич О.М.

Повний текст постанови виготовлений та підписаний 20 жовтня 2014 року.