Постанова № 40532400, 10.09.2014, Львівський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
10.09.2014
Номер справи
813/6366/13-а
Номер документу
40532400
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 вересня 2014 року Справа № 876/831/14

Львівський апеляційний адміністративний суд в складі:

головуючого судді: Дяковича В.П.,

суддів: Іщук Л.П., Онишкевича Т.В.,

за участі секретаря судового засідання Сердюк О.Ю.,

представників позивача Березовського Р.Ф., Войтовича О.В., Вовк А.І.,

представника відповідача Бобиляка В.Б.,

розглянувши в відкритому судовому засіданні в місті Львові апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Лангруп" на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 10 грудня 2013 року по справі № 813/6366/13-а за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Лангруп" до Дрогобицької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Львівській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, -

В С Т А Н О В И В:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Лангруп" звернулося до суду з адміністративним позовом, яким після зміни позовних вимог просило визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення №0000012308 від 04 січня 2013 року, №0000032308 від 04 січня 2013 року, №0000042308 від 04 січня 2013 року, №0000062308 від 04 січня 2013 року та №0000102308 від 26 березня 2013 року.

Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 10 грудня 2013 року в задоволенні адміністративного позову відмовлено.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Лангруп" постанову суду першої інстанції оскаржило, подало апеляційну скаргу, зазначивши, що оскаржувана постанова винесена з порушенням норм матеріального та процесуального права. Просить постанову суду скасувати та прийняти нову, якою позов задоволити повністю.

В апеляційній скарзі покликається на те, що висновок суду першої інстанції не узгоджуюється з правовою позицією Верховного Суду України, в якій вказується, що не роздрукування чеків і їх незбереження в КОРО є єдиним порушенням - незалежно від кількості таких чеків. Зокрема, у справі №21-89а13, постанова від 16 квітня 2013 року суд дійшов до висновку, що за вчинення правопорушень про які йдеться у п. 4 ст. 17 Закону України Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" відповідний орган ДПС може застосувати тільки одну фінансову санкцію у розмірі 340 грн., незалежно від кількості випадків невиконання друку фіскального звітного чеку або його незбереження в КОРО, які виявлені при перевірці суб'єкта підприємницької діяльності, що здійснює розрахункові операції за товари (послуги), оскільки охоплюються одним фактом порушення.

В судовому засіданні представники позивача надали пояснення та підтримали доводи апеляційної скарги, а представник відповідача заперечив проти них.

Заслухавши суддю-доповідача, обговоривши доводи апеляційної скарги, дослідивши матеріали справи, колегія суддів приходить до висновку, що апеляційна скарга підлягає частковому задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ст. 202 КАС України суд апеляційної інстанції скасовує постанову суду першої інстанції, та приймає нову постанову, якщо визнає, що суд першої інстанції неповно з'ясував обставини справи, що мають значення для справи, порушив норми матеріального права, що призвели до неправильного вирішення справи.

Судом встановлено, що ТОВ "Лангруп" зареєстроване як юридична особа 13.08.2007 року Виконавчим комітетом Трускавецької міської ради. Видами діяльності названого підприємства, згідно з відомостями, які містяться у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України відповідно до довідки АБ №355352, є діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту, діяльність туристичних агентств, діяльність лікарняних закладів, неспеціалізована оптова торгівля, діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування, надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

ДПІ у Солом'янському районі м. Києва з 11.12.2012 року по 14.12.2012 року проведено перевірку ресторану (готелю) ТОВ "Лангруп" за адресою м. Київ, вул. Малогвардійська, 32. За наслідками перевірки, складено акт №0173/26/58/22/35332293 від 17.12.2012 року.

Відповідно до п.п.3.1 п.3 акта перевірки, інспекторами під час перевірки встановлено порушення п.10 ст.3 Закону України від 6 липня 1995 року N 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (із змінами та доповненнями), а саме не забезпечено зберігання у господарській одиниці використання контрольних стрічок, друкованих на реєстраторі розрахункових операцій за період з 15.06.2012 року по 14.12.2012 року - 183 дні.

Дані матеріали перевірки надіслані до ДПІ у м. Трускавець, якою прийнято податкове повідомлення-рішення №0000012308 від 04.01.2013 року про застосування відповідно до п.5 ст.17 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" штрафних (фінансових) санкцій (штрафу) у розмірі 31 110,00 грн.

ДПІ у Печерському районі м. Києва з 06.12.2012 року по 11.12.2012 року проведено перевірку готелю з рестораном ТОВ "Лангруп" за адресою м. Київ, вул. Госпітальна, 12. За наслідками перевірки, складено акт №0375/26/55/22/35332293 від 11.12.2012 року.

Відповідно до п.п.3.1 п.3 акта перевірки, інспекторами під час перевірки встановлено порушення п.1 та п.9 ст.3 Закону України від 6 липня 1995 року N 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (із змінами та доповненнями) та п.2.6 гл.2 Положення "Про ведення касових операцій у національній валюті в Україні" затвердженого Постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004р. №637 із змінами і доповненнями, а саме суб'єктом господарювання не забезпечено проведення розрахункових операцій за проживання у готелі через РРО на суму 99073,42 грн., також суб'єктом господарювання не забезпечено щоденний друк фіскальних звітних чеків (відсутні Z-звіти за 30.06.2012 року, 23.07.2012 року, 11.11.2012 року, 18.11.2012 року, 24.11.2012 року, 05.12.2012 року, 06.12.2012 року - відмітка майстра ЦСО в розділі ІV КОРО відсутня).

Дані матеріали перевірки надіслані до ДПІ у м. Трускавець, якою прийнято:

- податкове повідомлення-рішення №0000032308 від 04.01.2013 року про застосування відповідно до п.1 ст.17 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" штрафних (фінансових) санкцій (штрафу) у розмірі 1,00 грн.;

- податкове повідомлення-рішення №0000042308 від 04.01.2013 року про застосування відповідно до п.4 ст.17 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" штрафних (фінансових) санкцій (штрафу) у розмірі 2380,00 грн.

ДПІ у Шевченківському районі м. Києва 17.12.2012 року проведено фактичну перевірку готелю ТОВ "Лангруп" за адресою м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 31/27. За наслідками перевірки, складено акт №0307/26/59/22/35332293 від 17.12.2012 року.

Відповідно до п.п.3.1 п.3 акта перевірки, інспекторами під час перевірки встановлено порушення п.1, п.2 та п.9 ст. 3 Закону України від 6 липня 1995 року N 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (із змінами та доповненнями), а саме: розрахункові операції з проживання в готелі проводились без застосування реєстратора розрахункових операцій: 09.07.2012 року на суму 2017,68 грн. (згідно касової книги та виписки банку), 12.07.2012 року на суму 1721,98 грн. (згідно касової книги та виписки банку), з 16.07.2012 року по 23.11.2012 року розрахункові операції за послуги проживання у готелі без РРО проведено на суму 70735,43 грн. (згідно касової книги та виписки з банку), з 05.10.2012 року по 30.11.2012 року розрахункові операції по безготівковому розрахунку за послуги проживання у готелі проведені без РРО на суму 293657,30 грн. (згідно звітів POS Терміналів), всього на суму 364392,73 грн. Крім цього, власником РРО не забезпечено щоденний друк фіскальних звітних чеків, а саме відсутні тридцять дев'ять Z-звітів.

Дані матеріали перевірки надіслані до ДПІ у м.Трускавець, якою прийнято податкове повідомлення-рішення №0000062308 від 04.01.2013 року про застосування відповідно до п.4 ст.17 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" штрафних (фінансових) санкцій (штрафу) у розмірі 13 260,00 грн. та № 0000072308 від 04.01.2013 року про застосування відповідно до п.1 ст.17 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" штрафних (фінансових) санкцій (штрафу) у розмірі 1 823 686,63 грн..

За наслідками розгляду первинних скарг ДПС у Львівській області прийнято рішення №4171/10/10-2005/293 від 11.03.2013 року, відповідно до якого податкове повідомлення-рішення №0000072308 від 04.01.2013 року в частині застосування 1455554,24 грн. скасовано і прийнято податкове повідомлення-рішення №0000102308 від 26.03.2013 року про застосування штрафних (фінансових) санкцій (штрафу) у розмірі 368132,39 грн. а зазначені вище податкові повідомлення-рішення залишено без змін, після чого позивач звернувся з даним позовом до суду.

Правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначає Закон України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" № 265/95-ВР від 06.07.1995 року (далі Закон №265/95-ВР).

Відповідно до п. п. 9, 10 ст. 3 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" №265/95-ВР суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов'язані щоденно друкувати на РРО (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) фіскальні звітні чеки і забезпечувати їх зберігання в книгах обліку розрахункових операцій; друкувати на реєстраторах розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) контрольні стрічки і забезпечувати їх зберігання протягом трьох років.

Статтею 2 Закону №265/95-ВР визначено поняття термінів: контрольна стрічка - копії розрахункових документів послідовно сформованих реєстратором розрахункових операцій, що надруковані або створені в електронній формі таким реєстратором, а також копії фіскальних звітних чеків у разі створення контрольної стрічки в електронній формі.

Книга обліку розрахункових операцій - прошнурована і належним чином зареєстрована в органах доходів і зборів книга, що містить щоденні звіти, які складаються на підставі відповідних розрахункових документів щодо руху готівкових коштів, товарів (послуг) (далі ОРО).

Статтею 8 Закону №265/95-ВР передбачено, що форма, зміст розрахункових документів, порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, а також форма та порядок подання звітності, пов'язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій або використанням розрахункових книжок, встановлюються органом доходів і зборів.

Наказом Державної податкової адміністрації України від 01.12.2000 року № 614 затверджений Порядок реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операції розрахункових книжок (що діяв під час виникнення спірних правовідносин і втратив чинність згідно з наказом Міністерства доходів і зборів України від 28.08.2013 р. № 417), який поширюється на книги обліку розрахункових операцій і розрахункові книжки, що використовуються суб'єктами господарювання при здійсненні розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, крім розрахунків при здійсненні операцій з купівлі - продажу іноземної валюти.

Порядок ведення книги ОРО регулюється розділом 7 вказаного Порядку. Зокрема п.п.7.5 встановлено, що використання книги ОРО, зареєстрованої на РРО, передбачено наявність книги ОРО на місці проведення розрахунків, де встановлено РРО; підклеювання фіскальних звітних чеків на відповідних сторінках книги ОРО; щоденне виконання записів про рух готівки та суми розрахунків, при цьому дані за сумами, отриманими від покупців (клієнтів), та дані за сумами, виданими покупцям (клієнтам), записуються окремо; у разі виходу з ладу РРО чи відключення електроенергії здійснення записів за обліком розрахункових квитанцій; ведення обліку ремонтів, робіт з технічного обслуговування, також перевірок конструкції та програмного забезпечення РРО у відповідному розділі книги ОРО.

Щодо оскаржуваного податкового повідомлення-рішення №0000012308 від 04.01.2013 року та податкових повідомлень-рішень №0000032308 від 04.01.2013 року, №0000102308 від 26.03.2013 року колегія суддів зазначає наступне.

Відповідно до п. 5 ст. 17 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" за порушення вимог цього Закону до суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних органів доходів і зборів застосовуються фінансові санкції у розмірі:

десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - у разі якщо контрольну стрічку не надруковано або не створено в електронній формі на реєстраторах розрахункових операцій або не збережено контрольну стрічку протягом трьох років, або виявлено спотворення даних про проведені розрахункові операції, інформація про які міститься на контрольній стрічці, створеній в електронній формі.

Щодо визначення розміру штрафних (фінансових) санкцій (штрафу) у кожному з оскаржуваних податкових повідомлень-рішень, суд першої інстанції виходив з того, що невиконання ТзОВ «Лангруп» друку фіскальних звітних чеків за кожний окремий день чи його незбереження в КОРО, а також невиконання друку декількох контрольних стрічок є вчинення ряду тотожних одномоментних правопорушень, кожне з яких є юридично закінченим з часу не вчинення суб'єктом господарювання відповідної дії. Таким чином, суд першої інстанції погодився з позицією відповідача про те, що податковий орган правомірно нарахував розмір штрафу збільшуючи його пропорційно до кількості днів невиконання друку фіскальних звітних чеків та контрольних строчок, а також їх не зберігання прийшовши до висновку про вчинення ТзОВ «Лангруп» ряду тотожних одномоментних правопорушень, кожне з яких є юридично закінченим з часу не вчинення суб'єктом господарювання відповідної дії.

Однак, з цим погодитися не можна, оскільки судом першої інстанції не було взято до уваги, що відповідно до п. 1 ст. 17 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" за порушення вимог цього Закону до суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних органів доходів і зборів застосовуються фінансові санкції у таких розмірах:

1) у разі встановлення протягом календарного року в ході перевірки факту: проведення розрахункових операцій з використанням реєстраторів розрахункових операцій або розрахункових книжок на неповну суму вартості проданих товарів (наданих послуг); непроведення розрахункових операцій через реєстратори розрахункових операцій з фіскальним режимом роботи; невідповідності суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, зазначеній у денному звіті, а в разі використання розрахункової книжки - загальній сумі продажу за розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня; нероздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її без використання розрахункової книжки на окремому господарському об'єкті такого суб'єкта господарювання:

вчинене вперше - 1 гривня;

вчинене вдруге - 100 відсотків вартості проданих з порушеннями, встановленими цим підпунктом, товарів (послуг);

за кожне наступне вчинене порушення - у п'ятикратному розмірі вартості проданих з порушеннями, встановленими цим підпунктом, товарів (послуг).

Зі змісту вказаної норми статті Закону можна прийти до висновку, що за порушення вимог цього Закону до суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних органів доходів і зборів застосовуються фінансові санкції у передбачених законом розмірах, у разі встановлення протягом календарного року в ході однієї перевірки факту друку фіскальних звітних чеків чи їх незбереження в КОРО, а також невиконання друку декількох контрольних стрічок як єдиного правопорушення в ході тієї ж однієї перевірки. Адже припинення протиправної поведінки мало місце лише тоді, коли держава в особі Трускавецької ОДПІ присікла дане правопорушення прийнявши відповідне податкове повідомлення-рішення.

Така правова позиція узгоджується з правовою позицією Верховного Суду України з даного питання, в якій вказується, що не роздрукування чеків і їх незбереження в КОРО є єдиним порушенням - незалежно від кількості таких чеків. Зокрема, у справі №21-89а13, постанова від 16 квітня 2013 року суд дійшов до висновку, що за вчинення правопорушень про які йдеться у п. 4 ст. 17 Закону України Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" відповідний орган ДПС може застосувати тільки одну фінансову санкцію у розмірі 340 грн., незалежно від кількості випадків невиконання друку фіскального звітного чеку або його незбереження в КОРО, які виявлені при перевірці суб'єкта підприємницької діяльності, що здійснює розрахункові операції за товари (послуги), оскільки охоплюються одним фактом порушення.

Що ж до застосовуваної у тексті зазначеної норми Закону визначення фіскальний звітний чек в одиниці, то судом першої інстанції не взято до уваги, що це жодним чином не свідчить про необхідність застосування штрафної санкції за кожен такий не збережений чек, а лише визначає суму штрафу за факт вчинення суб'єктом господарювання порушення вимог Закону у зв'язку з чим сама санкція не залежить від кількості таких чеків.

За таких обставин податковим органом не правильно застосовано штрафні санкції та винесені податкові повідомлення-рішення, оскільки за вказані порушення застосовується штрафні санкції в розмірі 170 грн. та в розмірі 1 грн..

Щодо податкового повідомлення-рішення №0000042308 від 04.01.2013 року та податкового повідомлення-рішення №0000062308 від 04.01.2013 року.

Відповідно до пункту 9 статті 3 Закону № 265/95-ВР суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов'язані щоденно друкувати на РРО (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) фіскальні звітні чеки і забезпечувати їх зберігання в книгах обліку розрахункових операцій.

Відповідно до п. 4 ст. 17 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" за порушення вимог цього Закону до суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних органів доходів і зборів застосовуються фінансові санкції:

двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - у разі невиконання щоденного друку фіскального звітного чеку або його не зберігання;

Аналіз змісту цих норм дає підстави для висновку, що зазначена фінансова санкція встановлена за порушення суб'єктами підприємницької діяльності вимоги закону щоденно друкувати фіскальний звітний чек та зберігати його в книзі обліку розрахункових операцій.

Не виконуючи протягом певного періоду обов'язок щодня друкувати фіскальний звітний чек, суб'єкт підприємницької діяльності вчиняє продовжуване порушення, а не зберігаючи цей чек у книзі обліку розрахункових операцій - триваюче.

Враховуючи, що згідно зі статтею 61 Конституції України ніхто не може бути двічі притягнений до юридичної відповідальності одного виду за одне й те саме правопорушення, за дії (бездіяльність), які у своїй сукупності складають єдине продовжуване чи триваюче правопорушення, можливо притягнути до відповідальності лише один раз.

Отже, за вчинення порушень, про які йдеться у пункті 4 статті 17 Закону № 265/95-ВР, відповідний орган державної податкової служби України може застосувати лише одну фінансову санкцію у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян незалежно від кількості виявлених під час перевірки суб'єкта підприємницької діяльності, який здійснює розрахункові операції за товари (послуги), випадків невиконання щоденного друку фіскального звітного чеку та/або його незберігання в книзі обліку розрахункових операцій.

За таких обставин податковим органом не правильно застосовано штрафні санкції та винесені податкові повідомлення-рішення, оскільки за вказане порушення застосовується штрафні санкції в розмірі 340 грн..

Що стосується податкового повідомлення-рішення №0000102308 від 26 березня 2013 року, яким застосовано штрафні (фінансові санкції) до позивача в сумі 368 132,39 грн. за повторність вчинення порушення вимог п. 1 ст. 17 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», то колегія суддів не погоджується з застосуванням даної штрафної фінансової санкції з огляду на наступне.

На думку колегії суддів суб'єкта господарювання можна притягнути до відповідальності і застосувати фінансові санкції за ознакою повторності лише в тому випадку, якщо його вже було притягнуто до відповідальності і після цього він знову вчинив аналогічне порушення. А оскільки в даному випадку позивача не було притягнуто до відповідальності за перше порушення, не було винесено податкове повідомлення-рішення, то не було підстав притягати його до відповідальності за ознакою повторності. А відтак, санкція за дане порушення повинна становити 1 грн..

Таким чином, колегія суддів приходить до висновку, що податкові повідомлення рішення підлягають частковому скасуванню, зокрема, податкове повідомлення-рішення №0000042308 від 04.01.2013 року підлягає скасуванню в частині 2 040 грн. 00 коп. штрафної фінансової санкції, №0000062308 від 04.01.2013 року в частині 12 920 грн. 00 коп. штрафної фінансової санкції, №0000012308 від 04 січня 2013 року в частині 30 940 грн. 00 коп. штрафної фінансової санкції, №0000102308 від 26 березня 2013 року підлягає скасуванню в частині 368 131 грн. 39 коп. штрафної фінансової санкції, а в іншій частині дані податкові повідомлення-рішення залишаються без змін.

Відповідно до ч. 1 ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.

Згідно з ч. 2 ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дір бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дій бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

За наведених обставин суд приходить до висновку, що судом першої інстанції допущено порушення норм матеріального та процесуального права, а тому постанова суду підлягає скасуванню з постановленням нової, якою позов задоволити частково.

Керуючись ст.ст. 94, 100, 160, 195, ст. 196, п. 3 ч.1 ст.198, п. 4 ст. 202, 205, 207, 254 КАС України, суд,-

П О С Т А Н О В И В:

Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Лангруп" задовольнити частково.

Постанову Львівського окружного адміністративного суду від 10 грудня 2013 року по справі № 813/6366/13-а - скасувати та прийняту нову, якою адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Лангруп" задовольнити частково.

Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення - рішення Дрогобицької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Львівській області №0000012308 від 04 січня 2013 року в частині 30 940 грн. 00 коп. штрафної фінансової санкції, а в іншій частині податкове повідомлення-рішення залишити без змін.

Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення - рішення Дрогобицької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Львівській області №0000042308 від 04 січня 2013 року в частині 2 040 грн. 00 коп. штрафної фінансової санкції, а в іншій частині податкове повідомлення-рішення залишити без змін.

Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення - рішення Дрогобицької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Львівській області №0000062308 від 04 січня 2013 року в частині 12 920 грн. 00 коп. штрафної фінансової санкції, а в іншій частині податкове повідомлення-рішення залишити без змін.

Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення - рішення Дрогобицької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Львівській області №0000102308 від 26 березня 2013 року в частині 368 131 грн. 39 коп. штрафної фінансової санкції, а в іншій частині податкове повідомлення-рішення залишити без змін.

В решті позову відмовити.

Постанова набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції.

Головуючий суддя В.П. Дякович

Судді Л.П. Іщук

Т.В. Онишкевич