Постанова № 40392575, 02.09.2014, Тернопільський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
02.09.2014
Номер справи
819/1649/14-а
Номер документу
40392575
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 819/1649/14-a

"02" вересня 2014 р. м. Тернопіль

Тернопільський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого - судді Чепенюк О.В.,

при секретарі судового засідання Калиняк О.В.,

за участю представника позивача Коваленко О.І.,

представників відповідача Кубант О.А., Сліпого О.Б.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Тернополі адміністративну справу за позовом Державної фінансової інспекції в Тернопільській області до відділу охорони здоров'я Зборівської районної державної адміністрації про стягнення коштів та зобов'язання виконати вимоги,

ВСТАНОВИВ:

Державна фінансова інспекція в Тернопільській області (далі - ДФІ в Тернопільській області, позивач) звернулася до суду з адміністративним позовом до відділу охорони здоров'я Зборівської районної державної адміністрації (далі - відділ охорони здоров'я Зборівської РДА, відповідач), в якому з урахуванням заяви про уточнення позовних вимог просила стягнути з відповідача кошти в сумі 9263 грн. 45 коп. та зобов'язати виконати в повному обсязі пункти 4, 5, 6, 10, 11, 12, 14 обов'язкових вимог Тернопільської об'єднаної державної фінансової інспекції від 07.04.2014 року № 19-17-12-15/592.

Позовні вимоги обґрунтовані наступними обставинами.

Відповідно до плану контрольно-ревізійної роботи ДФІ в Тернопільській області на перший квартал 2014 року проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності відділу охорони здоров'я Зборівської РДА за період з 01.01.2009 року по 31.01.2014 року, про що складено акт ревізії від 25.03.2014 року № 17-22/097. Ревізією встановлено ряд порушень та недоліків, з метою усунення яких Тернопільською об'єднаною державною фінансовою інспекцією направлено відповідачу вимоги від 07.04.2014 року № 19-17-12-15/592, що не виконані відповідачем у повному обсязі, у зв'язку з чим позивач звернувся до суду.

У судовому засіданні представник позивача адміністративний позов підтримала з підстав, викладених у позовній заяві та заяві про уточнення позовних вимог, просила позовні вимоги задовольнити.

Представник відповідача подала до суду заяву від 20.08.2014 року про визнання адміністративного позову в повному обсязі (а. с. 58), крім того, у судових засіданнях 20.08.2014 року та 02.09.2014 року представники відповідача підтвердили факти допущених правопорушень, визнали адміністративний позов в повному обсязі та зазначили, що відділом охорони здоров'я Зборівської РДА вживаються заходи для усунення порушень, виявлених ревізією.

Заслухавши пояснення осіб, які беруть участь у справі, дослідивши письмові докази, суд приходить до висновку, що адміністративний позов слід задовольнити повністю з таких підстав.

Судом встановлено, що працівниками Тернопільської об'єднаної державної фінансової інспекції відповідно до плану контрольно-ревізійної роботи на перший квартал 2014 року проведено ревізію фінансово-господарської діяльності відділу охорони здоров'я Зборівської РДА за період з 01.01.2009 року по 31.01.2014 року, про що складено акт ревізії від 25.03.2014 року № 17-22/097 (а. с. 12-42).

Під час інспектування проводилась перевірка складання та затвердження кошторисів, внесення до них змін, а також загального стану виконання кошторисів, якою встановлено, що в період з січня 2011 року по січень 2014 року зайво оплачено коштів з районного бюджету на оплату вартості комунальних послуг, спожитих апаратом відділу охорони здоров'я Зборівської РДА, в сумі 9263 грн. 45 коп., чим порушено підпункти 20, 22, 29 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 року № 228.

Крім того, проводилась перевірка з питань наявності фактів утримання понадштатних посад, якою встановлено факт прийняття на відповідні посади двох працівників з посадовим окладом по 1 ставці кожному, коли штатними розписами на відповідні періоди передбачено 1,5 ставки, чим порушено затверджені штатні розписи на відповідні періоди, пункт 8.1 колективного договору між адміністрацією та уповноваженим від трудового колективу відділу охорони здоров'я Зборівської РДА, затвердженого на зборах трудового колективу 26.09.2011 року (що діяв у відділі охорони здоров'я Зборівської РДА), частину першу статті 5 Закону України «Про колективні договори і угоди» від 01.07.1993 року 3356-ХІІ (із змінами доповненнями), пункт 28 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 року № 228.

Вказане порушення призвело до зайвого нарахування працівникам заробітної плати в сумі 10640 грн. 91 коп. та, як наслідок, до зайвого проведення нарахування та перерахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в сумі 3862 грн.65 коп.

Ревізією правильності встановлення та виплати посадових окладів, надбавок та доплат встановлено, що головним лікарям дільничних лікарень, амбулаторій протягом січня 2011 року - січня 2014 року розмір підвищення посадового окладу за наявність кваліфікаційної категорії встановлювався у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, а не до розміру тарифної ставки працівника І тарифного розряду, що призвело до завищення підвищень посадового окладу та є порушенням підпункту 2.4.1 пункту 2.4 розділу 2 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства охорони здоров'я України від 05.10.2005 року № 308/519.

Дане порушення призвело до зайвого нарахування заробітної плати головним лікарям та виконуючим їх обов'язки за період з 01.01.2011 року по 31.01.2014 року на суму 18284 грн. 89 коп. та, як наслідок, до зайвого проведення нарахування на заробітну плату та перерахування до Пенсійного фонду України єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на суму 3310 грн. 44 коп.

Також, ревізією встановлено, що в порушення пункту 4.6 розділу 4 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства охорони здоров'я України від 05.10.2005 року № 308/519, головним лікарям Озернянської дільничної лікарні та Малашовецької дільничної лікарні протягом січня 2011 року - січня 2014 року надбавка за тривалість безперервної роботи нараховувалась виходячи з посадового окладу (тарифної ставки) з урахуванням підвищення за кваліфікаційну категорію та підвищень за наявність поліклінічних відділень, а не до розміру посадового окладу з урахуванням підвищення за кваліфікаційну категорію і без урахування інших підвищень, надбавок, доплат. Дане порушення призвело до зайвого нарахування заробітної плати головним лікарям за період з 01.01.2011 року по 31.01.2014 року на суму 4479 грн. 03 коп. та, як наслідок, до зайвого проведення нарахування на заробітну плату та перерахування до Пенсійного фонду України єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на суму 824 грн.74 коп.

Крім того, ревізією дотримання законодавства при нарахуванні та здійсненні виплат заробітної плати працівникам за час відпуски в 2011-2013 роках встановлено, що окремим працівникам фельдшерсько-акушерських пунктів, амбулаторій та дільничних лікарень, які не працюють на посадах лікарів та медсестер психіатричного, рентгенологічного, наркологічного, фтизіатричного та фізіотерапевтичного кабінету, та в стаціонарах вказаних установ, надавались додаткові оплачувані відпустки (за винятком додаткових відпусток працівникам, які здавали кров як донори), тривалістю до 7 календарних днів, надання яких вказаним працівникам, не передбачено умовами колективного договору (який діє в установі), що є порушенням статей 75, 76 Кодексу законів про працю України та статей 7, 8 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 року № 504/96-ВР. Крім цього, встановлено, що відповідно до умов колективного договору (який діє в установі), працівникам Малашовецької дільничної лікарні в 2012-2013 роках надавались оплачувані відпустки, які не передбачені законодавством (а саме: відпустки працівникам, які протягом року працювали без лікарняних листів, що не віднесені законодавством до таких, за які передбачено додаткові відпустки), оплата яких проводилась за рахунок загального фонду кошторису установи, що є порушенням статей 9-1, 10, 75, 76 Кодексу законів про працю України та статей 6, 8 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 року № 504/96-ВР.

Вказані порушення призвели до зайвого використання бюджетних коштів на виплату заробітної плати за час відпустки працівникам за період з 26.09.2011 року по 31.01.2014 року на загальну суму 44699 грн. 55 коп. та, як наслідок, до зайвого проведення нарахування на заробітну плату та перерахування до Пенсійного фонду єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на суму 15816 грн.71 коп.

Також ревізією встановлено порушення відповідачем пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» від 03.04.1993 року № 245, пункту 4 Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, затвердженого спільним наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України від 28.06.1993 року № 43, що виявилося у виконанні на умовах сумісництва роботи слюсара-сантехніка завгоспом Озерянської дільничної лікарні та призвело до переплати заробітної плати даному працівнику за січень-квітень 2011 року на суму 1891 грн. 50 коп., та відповідно до зайвого проведення нарахування на заробітну плату та перерахування до Пенсійного фонду єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на суму 686 грн. 61 коп.

Крім того, ревізією встановлено факт нарахування та виплати заробітної плати працівникам за період, коли вони перебували на стаціонарному лікуванні, чим порушено положення частини першої статті 94 та статті 102-1 Кодексу законів про працю України, частини першої статті 19 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 року № 108/95. Зазначене порушення призвело до зайвого нарахування заробітної плати протягом 2011-2013 років на суму 2423 грн. 42 коп. та, як наслідок, до зайвого проведення нарахування на заробітну плату та перерахування до Пенсійного фонду єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на суму 759 грн. 89 коп.

Також, у ході ревізії проведено розрахунок видатків за газопостачання пропорційно займаної площі приміщень (згідно проведених контрольних обмірів) та встановлено, що рахунки за спожитий газ для опалення приміщення ФП села Панасівка, Панасівською сільською радою виставлялись на 24 кв. м. орендованої площі, а слід було на опалювальну площу 12 кв. м., чим порушено пункт 2.2.3 договору від 04.01.2011 року, пункт 1 статті 193 Господарського кодексу України, частину першу статті 3 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 року № 996- ХV. Внаслідок вищевказаного, відділом охорони здоров'я Зборівської РДА за період з 01.01.2011 року по 31.01.2014 року оплачено коштів за фактично не спожитий природний газ на загальну сумі 5867 грн. 93 коп.

За результатами ревізії Тернопільською об'єднаною державною фінансовою інспекцією направлено відповідачу обов'язкові вимоги від 07.04.2014 року № 19-17-12-15/592 «Про усунення порушень виявлених ревізією». Так, згідно з зазначеними вимогами, зокрема, пунктами 2, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 14, зобов'язання виконання яких є предметом розгляду даної справи, фінансова інспекція вимагала:

- пункт 2: перерахувати до районного бюджету кошти в сумі 9263 грн. 45 коп. по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження» на р/р 31413535700237, отримувач УДКСУ в Зборівському районі, код - 37943418, МФО 838012;

- пункт 4: забезпечити відшкодування зайво виплаченої працівнику заробітної плати в сумі 10640 грн. 91 коп., в тому числі і шляхом пред'явлення позову до особи, що допустила порушення, які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження»,провести перерахунок та відповідні взаємозвірки щодо сум єдиного внеску до Пенсійного фонду та повернути (зарахувати в рахунок майбутніх платежів) зайво сплачені кошти в сумі 3862 грн. 65 коп., які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження»;

- пункт 5: відшкодувати зайво виплачену працівникам заробітну плату в сумі 13450 грн. 00 коп., в тому числі й шляхом пред'явлення позовів до осіб, що допустили порушення, які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження», провести перерахунок та відповідні взаємозвірки щодо сум єдиного внеску до Пенсійного фонду та повернути (зарахувати в рахунок майбутніх платежів) зайво сплачені кошти в сумі 2354 грн. 30 коп., які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження»;

- пункт 6: відшкодувати зайво виплачену працівникам надбавку за тривалість безперервної роботи в сумі 3080 грн. 00 коп., в тому числі й шляхом пред'явлення позовів до осіб, що допустили порушення, які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження», провести перерахунок та відповідні взаємозвірки щодо сум єдиного внеску до Пенсійного фонду та повернути (зарахувати в рахунок майбутніх платежів) зайво сплачені кошти в сумі 657 грн. 11 коп., які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження»;

- пункт 10: забезпечити відшкодування зайво виплаченої працівникам заробітної плати за час відпустки в сумі 31650 грн. 00 коп., в тому числі й шляхом пред'явлення позовів до осіб, що допустили порушення, які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження», провести перерахунок та відповідні взаємозвірки щодо сум єдиного внеску до Пенсійного фонду та повернути (зарахувати в рахунок майбутніх платежів) зайво сплачені кошти в сумі 14665 грн. 09 коп., які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження»;

- пункт 11: забезпечити відшкодування зайво виплаченої працівникам заробітної плати в сумі 1891 грн. 50 коп., в тому числі й шляхом пред'явлення позовів до осіб, що допустили порушення, які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження», провести перерахунок та відповідні взаємозвірки щодо сум єдиного внеску до Пенсійного фонду та повернути (зарахувати в рахунок майбутніх платежів) зайво сплачені кошти в сумі 686 грн. 61 коп., які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження»;

- пункт 12: відшкодувати зайво виплачену працівникам заробітну плату в сумі 2423 грн. 42 коп., в тому числі й шляхом пред'явлення позовів до осіб, що попустили порушення, які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження», провести перерахунок та відповідні взаємозвірки щодо сум єдиного внеску до Пенсійного фонду та повернути (зарахувати в рахунок майбутніх платежів) зайво сплачені кошти в сумі 759 грн. 89 коп., які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження»;

- пункт 14: провести перерахунок та відповідні взаємозвірки з Панасівською та Ратищівською сільськими радами щодо сум оплати за спожитий природний газ та повернути (зарахувати в рахунок майбутніх платежів) зайво сплачені кошти в сумі 5867 грн. 93 коп. та 2501 грн. 76 коп., повернуті кошти перерахувати до районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження».

Станом на час розгляду справи у суді дані пункти вимог від 07.04.2014 року № 19-17-12-15/592 відповідачем виконані частково, з урахуванням чого представником ДФІ у Тернопільській області подано до суду заяву про уточнення позовних вимог.

Згідно з пунктом 1 частини першої статті 113 Бюджетного кодексу України від 08 липня 2010 року № 2456-VI (чинного з 01.01.2011 року) до повноважень органів державного фінансового контролю з контролю за дотриманням бюджетного законодавства належить здійснення контролю за цільовим та ефективним використанням коштів державного бюджету та місцевих бюджетів (включаючи проведення державного фінансового аудита).

Статтею 2 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» від 26.01.1993 року № 2939-XII (з наступними змінами та доповненнями) визначено, що головними завданнями органу державного фінансового контролю є, серед іншого, здійснення державного фінансового контролю за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, правильністю визначення потреби в бюджетних коштах та взяттям зобов'язань, ефективним використанням коштів і майна, станом і достовірністю бухгалтерського обліку і фінансової звітності у міністерствах та інших органах виконавчої влади, державних фондах, фондах загальнообов'язкового державного соціального страхування, бюджетних установах і суб'єктах господарювання державного сектору економіки. Державний фінансовий контроль забезпечується органом державного фінансового контролю через проведення державного фінансового аудиту, перевірки державних закупівель та інспектування.

Відповідно до пунктів 7, 10 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» органу державного фінансового контролю надано право пред'являти керівникам та іншим особам підприємств, установ та організацій, що контролюються, обов'язкові до виконання вимоги щодо усунення виявлених порушень законодавства та звертатися до суду в інтересах держави, якщо підконтрольною установою не забезпечено виконання вимог щодо усунення виявлених під час здійснення державного фінансового контролю порушень законодавства з питань збереження і використання активів.

Пунктами 45, 46 Порядку проведення інспектування Державною фінансовою інспекцією, її територіальними органами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2006 року № 550 (з змінами і доповненнями) визначено, що у міру виявлення ревізією порушень законодавства посадові особи контролюючого органу, не чекаючи закінчення ревізії, мають право усно рекомендувати керівникам об'єкта контролю невідкладно вжити заходів для їх усунення та запобігання у подальшому. Якщо вжитими в період ревізії заходами не забезпечено повне усунення виявлених порушень, контролюючим органом у строк не пізніше ніж 10 робочих днів після реєстрації акта ревізії, а у разі надходження заперечень (зауважень) до нього - не пізніше ніж 3 робочих дні після надіслання висновків на такі заперечення (зауваження) надсилається об'єкту контролю письмова вимога щодо усунення виявлених ревізією порушень законодавства із зазначенням строку зворотного інформування.

Як вбачається з матеріалів справи відповідачем не виконано у повному обсязі вимоги Тернопільської об'єднаної державної фінансової інспекції від 07.04.2014 року № 19-17-12-15/592, а тому позивач правомірно звернувся до суду у зв'язку з незабезпеченням підконтрольною установою виконання вимог щодо усунення виявлених ревізією порушень законодавства. Також суд зауважує, що в судовому порядку вимоги Тернопільської об'єднаної державної фінансової інспекції від 07.04.2014 року № 19-17-12-15/592 не оскаржувались.

Таким чином, враховуючи, що відповідач не виконав у повному обсязі вимоги Тернопільської об'єднаної державної фінансової інспекції від 07.04.2014 року № 19-17-12-15/592, вказані вимоги у встановленому порядку не скасовані та є обов'язковими до виконання, а також беручи до уваги визнання позову представниками відповідача, суд приходить до висновку, що позовні вимоги про зобов'язання відділ охорони здоров'я Зборівської РДА виконати в повному обсязі зазначені вимоги є правомірними та обґрунтованими, позов підлягає до задоволення.

Керуючись статтями 11, 71, 86, 136, 160-163 КАС України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов задовольнити повністю.

Стягнути з відділу охорони здоров'я Зборівської районної державної адміністрації (47201, Тернопільська область, місто Зборів, вулиця Б. Хмельницького, будинок 24, ідентифікаційний код 34282117) до районного бюджету кошти в сумі 9263 (дев'ять тисяч двісті шістдесят три) гривні 45 (сорок п'ять) копійок по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження» на р/р 31413535700237, отримувач УДКСУ в Зборівському районі, код 37943418, МФО 838012.

Зобов'язати відділ охорони здоров'я Зборівської районної державної адміністрації (47201, Тернопільська область, місто Зборів, вулиця Б. Хмельницького, будинок 24, ідентифікаційний код 34282117) виконати пункти 4, 5, 6, 10, 11, 12, 14 обов'язкових вимог Тернопільської об'єднаної державної фінансової інспекції від 07 квітня 2014 року № 19-17-12-15/592, а саме:

- пункт 4: забезпечити відшкодування зайво виплаченої працівнику заробітної плати в сумі 10640 (десять тисяч шістсот сорок) гривень 91 (дев'яносто одна) копійка, в тому числі і шляхом пред'явлення позову до особи, що допустила порушення, які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження», провести перерахунок та відповідні взаємозвірки щодо сум єдиного внеску до Пенсійного фонду та повернути (зарахувати в рахунок майбутніх платежів) зайво сплачені кошти в сумі 3862 (три тисячі вісімсот шістдесят дві) гривні 65 (шістдесят п'ять) копійок, які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження»;

- пункт 5: відшкодувати зайво виплачену працівникам заробітну плату в сумі 10955 (десять тисяч дев'ятсот п'ятдесят п'ять) гривень 93 (дев'яносто три) копійки, в тому числі й шляхом пред'явлення позовів до осіб, що допустили порушення, які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження», провести перерахунок та відповідні взаємозвірки щодо сум єдиного внеску до Пенсійного фонду та повернути (зарахувати в рахунок майбутніх платежів) зайво сплачені кошти в сумі 521 (п'ятсот двадцять одна) гривня 65 (шістдесят п'ять) копійок, які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження»;

- пункт 6: відшкодувати зайво виплачену працівникам надбавку за тривалість безперервної роботи в сумі 2872 (дві тисячі вісімсот сімдесят дві) гривні 54 (п'ятдесят чотири) копійки, в тому числі й шляхом пред'явлення позовів до осіб, що допустили порушення, які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження», провести перерахунок та відповідні взаємозвірки щодо сум єдиного внеску до Пенсійного фонду та повернути (зарахувати в рахунок майбутніх платежів) зайво сплачені кошти в сумі 241 (двісті сорок одна) гривня 58 (п'ятдесят вісім) копійок, які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження»;

- пункт 10: забезпечити відшкодування зайво виплаченої працівникам заробітної плати за час відпустки в сумі 25454 (двадцять п'ять тисяч чотириста п'ятдесят чотири) гривні 84 (вісімдесят чотири) копійки, в тому числі й шляхом пред'явлення позовів до осіб, що допустили порушення, які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження», провести перерахунок та відповідні взаємозвірки щодо сум єдиного внеску до Пенсійного фонду та повернути (зарахувати в рахунок майбутніх платежів) зайво сплачені кошти в сумі 8594 (вісім тисяч п'ятсот дев'яносто чотири) гривні 13 (тринадцять) копійок, які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження»;

- пункт 11: забезпечити відшкодування зайво виплаченої працівникам заробітної плати в сумі 1891 (одна тисяча вісімсот дев'яносто одна) гривня 50 (п'ятдесят) копійок, в тому числі й шляхом пред'явлення позовів до осіб, що допустили порушення, які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження», провести перерахунок та відповідні взаємозвірки щодо сум єдиного внеску до Пенсійного фонду та повернути (зарахувати в рахунок майбутніх платежів) зайво сплачені кошти в сумі 686 (шістсот вісімдесят шість) гривень 61 (шістдесят одна) копійка, які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження»;

- пункт 12: відшкодувати зайво виплачену працівникам заробітну плату в сумі 2423 (дві тисячі чотириста двадцять три) гривні 42 (сорок дві) копійки, в тому числі й шляхом пред'явлення позовів до осіб, що попустили порушення, які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження», провести перерахунок та відповідні взаємозвірки щодо сум єдиного внеску до Пенсійного фонду та повернути (зарахувати в рахунок майбутніх платежів) зайво сплачені кошти в сумі 759 (сімсот п'ятдесят дев'ять) гривень 89 (вісімдесят дев'ять) копійок, які перерахувати в дохід районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження»;

- пункт 14: провести перерахунок та відповідні взаємозвірки з Панасівською та Ратищівською сільськими радами щодо сум оплати за спожитий природний газ та повернути (зарахувати в рахунок майбутніх платежів) зайво сплачені кошти з сумі 4367 (чотири тисячі триста шістдесят сім) гривень 93 (дев'яносто три) копійки, повернуті кошти перерахувати до районного бюджету по коду бюджетної класифікації доходів 21080500 «Інші надходження».

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку повністю або частково шляхом подання апеляційної скарги до Львівського апеляційного адміністративного суду через Тернопільський окружний адміністративний суд. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України (оголошення вступної та резолютивної частини постанови), а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Постанова у повному обсязі складена 05 вересня 2014 року.

Головуючий суддя Чепенюк О.В.

копія вірна

Суддя Чепенюк О.В.