Постанова № 39124973, 28.05.2014, Одеський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
28.05.2014
Номер справи
502/575/13-а
Номер документу
39124973
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

----------------------

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

28 травня 2014 р.м.ОдесаСправа № 502/575/13-а

Категорія: 10.2.4 Головуючий в 1 інстанції: Балан М.В.

Одеський апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

Головуючого - судді Скрипченка В.О.,

суддів Золотнікова О.С., Осіпова Ю.В.,

розглянувши в порядку письмового провадження в місті Одесі апеляційні скарги Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області та Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області на постанову Кілійського районного суду Одеської області від 07 серпня 2013 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Кілійський районний відділ Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області про визнання дій відповідачів незаконними, зобов'язання відповідачів вчинити певні дії,-

В С Т А Н О В И В:

29 березня 2011 року ОСОБА_2 звернувся до суду з адміністративним позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Кілійський районний відділ Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області про проведення перерахунку вислуги років на момент звільнення з органів внутрішніх справ, врахування при обчисленні пенсії додаткових видів грошового забезпечення та поновлення строків для призначення пенсії з проведенням її перерахунку на момент звільнення - 19 вересня 2008 року.

В обґрунтування позову зазначено, що 11.03.2011 року позивач отримав повідомлення від Головного управління ПФУ в Одеській області про те, що відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» з січня 2010 року йому призначена пенсія «за вислугу років». В переліку середньомісячних сум додаткових видів грошового забезпечення, які зазначені та враховані в «Повідомленні про призначення пенсії», не вказані та не враховані такі види додаткового грошового забезпечення, які ОСОБА_2 отримував фактично щомісячно внаслідок специфіки проходження служби в ОВС на останній перед звільненням посаді: надбавка за службу в нічній час в період з січня по лютий 2008 року в сумі 1130,09 гривень; компенсація за службу в надурочний час в період з січня по лютий 2008 року в сумі 5236,28 гривень; компенсація у дні щотижневого відпочинку та святкові дні за період з січня по лютий 2008 року в сумі 774,97 гривень. В ст. 22 Закону України «Про міліцію» вказано: «Для працівників міліції встановлюється 41-годинний робочий тиждень. У необхідних випадках особи рядового і начальницького складу несуть службу понад встановлену тривалість робочого часу, а також у вихідні та святкові дні. Оплата праці в надурочний і нічний час, у вихідні та святкові дні проводиться відповідно до «Положення про проходження служби рядовим начальницьким складом органів внутрішніх справ», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.1991 року № 114, згідно п. 21 якого «Для осіб рядового і начальницького складу встановлюється 41-годинний робочий тиждень. У необхідних випадках вони несуть службу понад встановлену тривалість робочого часу, а також у вихідні та святкові дні. Оплата праці в надурочний, нічний час, у вихідні та святкові дні провадиться відповідно до законодавства». Закон України «Про оплату праці» в ст. 2 вказує структуру заробітної плати в України, а п. 2 визначає, що є додаткова заробітна плата: «Додаткова заробітна плата, це - винагорода за працю понад установлені норми, за трудові успіхи та винахідливість і за особливі умови праці. Вона включає доплати, надбавки, гарантійні і компенсаційні виплати, передбачені чинним законодавством; премії, пов'язані з виконанням виробничих завдань і функцій». В ст.12 Закону України «Про оплату праці» вказано, що норми оплати праці (за роботу в надурочний час; у святкові, неробочі та вихідні дні; у нічний і час простою, який мав місце не з вини працівника; при виготовленні продукції, що виявилася браком не з вини працівника; працівників молодше вісімнадцяти років, при скороченій тривалості їх щоденної роботи тощо) і гарантії для працівників (оплата щорічних відпусток; за час виконання державних обов'язків; для тих, які направляються для підвищення кваліфікації, на обстеження в медичний заклад; для переведених за станом здоров'я на легшу нижчеоплачувану роботу; переведених тимчасово на іншу роботу у зв'язку з виробничою необхідністю; для вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років, переведених на роботу; при різних формах виробничого навчання, перекваліфікації або навчання спеціальностей; для донорів тощо), а також гарантії та компенсації працівникам в разі переїзду на роботу до іншої місцевості, службових відряджень, роботи у польових умовах тощо - встановлюються Кодексом законів про працю України та іншими актами законодавства. В зв'язку з цим позивач, вважає, що наведені ним додаткові види грошового забезпечення протиправно не враховані відповідачами при обчисленні та призначені йому пенсії. Також ОСОБА_2 зазначив, що у листі № 448/П-15 від 05.04.2013 року, за підписом начальника ПФУ в Одеській області вказано, доплата за службу в нічний час правомірно не включена позивачу в грошове забезпечення. На підставі викладеного позивач просив суд задовольнити позов у повному обсязі, визнати протиправним рішення Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області щодо призначення йому пенсії «за вислугу років» з 31 січня 2010 року без врахування всіх отриманих середньомісячних сум додаткових видів грошового забезпечення; зобов'язати відповідачів включити в грошове забезпечення додатково нараховані суми: доплату за службу в нічний час в розмірі 1130,09 гривень, оплату праці за несення служби в надурочний час у розмірі 5236,28 гривень, оплату праці за несення служби у дні щотижневого відпочинку та святкові дні в сумі 774,97 гривень та з загальної суми провести перерахунок призначеної пенсії.

Постановою Кілійського районного суду Одеської області від 06 жовтня 2011 року, залишеною без змін ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 16 лютого 2012 року, у задоволенні позовних вимог відмовлено.

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 21 лютого 2013 року Постанову Кілійського районного суду Одеської області від 06 жовтня 2011 року та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 16 лютого 2012 року скасовано. Справу направлено на новий розгляд до суду першої інстанції.

Постановою Кілійського районного суду Одеської області від 07 серпня 2013 року адміністративний позов ОСОБА_2 задоволено. Визнано протиправним рішення Головного Управління ПФУ в Одеській області щодо призначення позивачу пенсії за вислугу років з 31 січня 2010 року без врахування всіх отриманих середньомісячних сум додаткових видів грошового забезпечення. Зобов'язано Головне управління МВС України в Одеській області включити в грошове утримання ОСОБА_2, звільненого з органів внутрішніх справ в запас ВС за власним бажанням з 19.09.2008 року, згідно наказу УМВС України в Одеській області № 504 о/с від 16.09.2008 року, за п. «ж» ст. 64 «Положення про проходження служби рядовим та начальницьким складом ОВС», для первісного розрахунку пенсії середньомісячні суми додаткових видів грошового утримання, отримуваних ним під час проходження служби, а саме:

- доплату за службу в нічний час, в розмірі 1130 гривень 09 копійок;

- оплату праці за несення служби в надурочний час, в розмірі 5236 гривень 28 копійок;

- оплату праці за несення служби у дні щотижневого відпочинку та святкові дні, в розмірі 774 гривні 97 копійок.

Зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області провести перерахунок пенсії ОСОБА_2, звільненого з органів внутрішніх справ в запас ВС за власним бажанням з 19.09.2008 року, згідно наказу УМВС України в Одеській області № 504 о/с від 16.09.2008 року, за п. «ж» ст. 64 «Положення про проходження служби рядовим та начальницьким складом ОВС», з урахуванням середньомісячних сум додаткових видів грошового утримання, отримуваних ним під час проходження служби, а саме:

- доплати за службу в нічний час, в розмірі 1130 гривень 09 копійок;

- оплати праці за несення служби в надурочний час, в розмірі 5236 гривень 28 копійок;

- оплати праці за несення служби у дні щотижневого відпочинку та святкові дні, в розмірі 774 гривні 97 копійок; з моменту призначення пенсії.

Не погоджуючись із постановленим у справі судовим рішенням Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області та Головне управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області подали апеляційні скарги, посилаючись на порушення судом першої інстанції норм матеріального права та неповне з'ясування обставин справи, просять скасувати постанову суду першої інстанції та прийняти нову, якою у задоволенні позову ОСОБА_2 відмовити повністю.

Справа розглянута апеляційним судом в порядку письмового провадження в зв'язку з неприбуттям жодної з осіб, які беруть участь у справі, у судове засідання, хоча вони були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового засідання, згідно п. 2 ч. 1 ст. 197 КАС України.

Заслухавши суддю-доповідача, доводи апеляційних скарг, вивчивши матеріали справи, перевіривши законність і обґрунтованість постанови суду в межах апеляційних скарг, колегія суддів дійшла таких висновків.

Судом першої інстанції встановлено, що ОСОБА_2 займав посаду помічника начальника районного відділу оперативного чергового чергової частини Кілійського РВ ГУ МВС України в Одеській області з 10.05.2006 року згідно наказу № 189 о/с.

Наказом ГУ МВС України в Одеській області за № 504 / від 16.09.2008 року ОСОБА_2 було звільнено з посади за власним бажанням згідно п. 64 «ж» Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ.

Листом № 14/1-105 від 12.02.2009 року ГУ МВС України в Одеській області повідомило ОСОБА_2 про надходження до відділу забезпечення соціальних виплат УФЗБО ГУМВС України в Одеської області матеріалів для призначення пенсії та роз'яснено про необхідність прийти до відділу забезпечення соціальних виплат для написання заяви для призначення пенсії та надання необхідних документів.

Постановою Одеського окружного адміністративного суду від 21 жовтня 2009 року у справі № 2-а-9824/08/1570 було встановлено, що ОСОБА_2 проходив службу в Кілійському РВ ГУ МВС України в Одеській області понад встановлений законодавством робочий час, нічний час та святкові і неробочі дні та, відповідно, визнано протиправною бездіяльність керівництва Кілійського РВ ГУМВС України в Одеській області щодо непроведення обліку роботи ОСОБА_2 у понаднормовий час в період часу з травня 2006 року по серпень 2008 року та несвоєчасної виплати грошової компенсації за понаднормовий час.

Вказана постанова у даній частині залишена без змін ухвалою Вищого Адміністративного Суду України від 15 червня 2011 року.

07.12.2010 року ОСОБА_2 звернувся до УФЗБО ГУ МВС України в Одеській області з заявою про призначення пенсії за вислугу років.

Згідно грошового атестату № 23 майор міліції ОСОБА_2 мав: посадовий оклад в розмірі 950 гривень; оклад за спеціальним званням у розмірі 125 гривень; відсоткову надбавку за вислугу років у розмірі 322,50 гривень /30 відсотків/; 50-ти відсоткову надбавку за виконання особливо важливих завдань у розмірі 698,75 гривень; 10-ти відсоткову надбавку за роботу в умовах режимних обмежень - у розмірі 95 гривень; 35-ти відсоткову надбавку за службу в нічний час - у розмірі 45,34 гривень. Задоволений такими видами грошового забезпечення: посадовим окладом у сум 601,67 гривень; окладом за спеціальним званням у сумі 79,17 гривень; 30-ти відсотковою надбавкою за вислугу років - у розмірі 204,25 гривень; 50-ти відсотковою надбавкою за виконання особливо важливих завдань у розмірі 442,54 гривень; 10-ти відсотковою надбавкою до посадового окладу за роботу в умовах режимних обмежень - у розмірі 60,17 гривень; 35-ти відсотковою надбавкою за службу в нічний час - у розмірі 45,34 гривень; усього нараховано 1433,14 гривень.

Відповідно до розрахунку нарахування ОСОБА_2 компенсації за службу в понаднормовий час, у святкові, не робочі дні та у нічний час за 2008 рік згідно припису головного державного інспектора праці ОСОБА_1 № 15-18-026/0105-0070 від 06.11.2008 року, за підписом начальника та зав. фін. Сектору Кілійського РВ ГУМВС України в Одеській області, позивачу були нараховані та виплачені вказані види додаткового грошового забезпечення у розмірах, вказаних позивачем, та з них проведені відповідні утримання до пенсійного фонду. Даний факт також підтверджується довідкою від 11.07.2013 року за підписом вищевказаних осіб.

У листі № 448/П-15 від 05.04.2013 року, за підписом начальника ПФУ в Одеській області вказано, що доплата за службу в нічний час правомірно не включена позивачу в грошове забезпечення.

Задовольняючи позов ОСОБА_2 суд першої інстанції виходив з того, що позивачу неправомірно не включені у грошове забезпечення, з якого проводиться розрахунок пенсії, додаткові види видів грошового утримання, отримуваних ним під час проходження служби, а саме: доплату за службу в нічний час в розмірі 1130 гривень 09 копійок; оплату праці за несення служби в надурочний час в розмірі 5236 гривень 28 копійок; оплату праці за несення служби у дні щотижневого відпочинку та святкові дні в розмірі 774 гривні 97 копійок.

Проте, колегія суддів не погоджується з таким висновком суду першої інстанції, враховуючи наступне.

Відповідно до частини третьої статті 43 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" в редакції, чинній на момент виникнення спірних відносин, пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, та у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Згідно з пунктом 7 постанови Кабінету Міністрів України № 393 від 17 липня 1992 року "Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей" пенсії обчислюються з таких видів грошового забезпечення: відповідних окладів за посадою, військовим (спеціальним) званням (для осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту щомісячної надбавки за спеціальне звання) та відсоткової надбавки за вислугу років у розмірах, установлених за останньою штатною посадою, займаною перед звільненням; щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення, крім щомісячних надбавок (доплат), установлених особам, які мають право на пенсію за вислугу років згідно із законодавством і залишені за їх згодою та в інтересах справи на службі) та премії. Розмір щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії визначається за 24 останні календарні місяці служби підряд перед звільненням. Середня сума щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії визначається шляхом ділення на 24 загальної суми цих видів грошового забезпечення за 24 останні календарні місяці служби підряд перед звільненням.

Для осіб, які звільнені із служби в 2008-2009 роках (крім осіб, виплата грошового забезпечення яким провадилася на умовах і в порядку, визначених постановами Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2005 року № 748, від 3 вересня 2005 року № 865, від 9 березня 2006 року № 268 і від 15 листопада 2006 року № 1588) або які померли (загинули) в зазначений період, середньомісячна сума щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії визначається шляхом ділення загальної суми таких видів грошового забезпечення за останні фактичні місяці служби підряд перед звільненням (смертю) починаючи з січня 2008 року на кількість таких місяців. При цьому для осіб, звільнених у січні 2008 року, сума щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії визначається на день звільнення із служби з розрахунку таких виплат за повний місяць.

Однак, наведений перелік видів грошового забезпечення, з якого проводиться розрахунок пенсії не є вичерпним.

Згідно з пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів України № 1294 від 07 листопада 2007 року "Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Відповідно до додатку № 26 до постанови Кабінету Міністрів України № 1294 від 07 листопада 2007 року "Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" надбавка за службу в нічний час віднесена до додаткових видів грошового забезпечення.

За таких обставин колегія суддів вважає, що суд першої інстанції дійшов вірного висновку про те, що ОСОБА_2 неправомірно не включені у грошове забезпечення, з якого проводиться розрахунок пенсії, такий додатковий вид грошового забезпечення, як доплату за службу в нічний час.

Водночас колегія суддів не погоджується з рішенням суду першої інстанції в частині розміру, з якого необхідно розраховувати пенсію позивача з урахуванням доплати за службу в нічний час, а саме 1130,09 грн.

Так, в грошовому атестаті №23, виданому Кілійським РВ ГУМВС України в Одеській області, зазначено, що середньомісячна доплата позивачу за службу в нічний час складала 35% - 45 грн. 34 коп.(Т. 1 а.с. 118).

Водночас, в довідці про додаткові види грошового забезпечення за січень - серпень 2008 року зазначена сума надбавки за службу в нічний час для нарахування пенсії ОСОБА_2 у розмірі 141 грн. 26 коп. При цьому 1130,09 грн. цієї надбавки позивач отримав за 9 місяців - за січень - серпень 2008 року (Т. 1 а.с. 119).

Таким чином, колегія суддів дійшла висновку, що сума надбавки для нарахування пенсії ОСОБА_2 за службу в нічний час повинна складати саме 141 грн. 26 коп.

Вирішуючи питання правомірності неврахування відповідачами оплати позивачу праці за несення служби в надурочний час та оплати праці за несення служби у дні щотижневого відпочинку та святкові дні апеляційний суд виходить з наступного.

Згідно примітки 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 р. №393 для перерахунку пенсій враховуються усі щомісячні (які мають постійний характер) додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премія, що встановлені Кабінетом Міністрів України за відповідною посадою (посадами) на момент перерахунку пенсії.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 07.11.2007 №1294, Міністерство внутрішніх справ України видало наказ «Про впорядкування структури та умов грошового забезпечення осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ» № 499 від 31.12.2007, відповідно до якого затвердило Інструкцію про порядок виплати грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, зареєстровану в Міністерстві юстиції України 12.03.2008 за №205/14896, крім іншого, додаткові види грошового забезпечення згідно з додатком 22, до переліку якого входить доплата за службу в нічний час в розмірі 35% посадового окладу, та установило, що грошове забезпечення осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення; визначило, що виплата грошового забезпечення здійснюється в порядку, затвердженому Інструкцією.

Компенсації за службу в понаднормовий час і в дні щотижневого відпочинку та святкові дні у додатках 25-28, 33 до цієї постанови не зазначено.

Виходячи, із приписів вказаних норм, колегія суддів дійшла висновку, що для розрахунку пенсії відповідній категорії осіб приймаються лише ті складові грошового забезпечення, що мають регулярний характер, тобто виплачуються щомісячно.

Отже колегія суддів вважає, що компенсація за несення служби в надурочний час, святкові дні та дні щотижневого відпочинку, які виплачуються лише у разі залучення особи до служби у відповідні періоди (дні), не може бути включена до розрахунку пенсії.

Згідно з довідки Кілійського РВ ГУМВС України в Одеській області вбачається, що компенсація за службу в надурочний час та у дні щотижневого відпочинку та святкові дні виплачувалась позивачу періодично і не носила постійного характеру (Т.1 а.с. 119).

Така ж обставина вбачається і з розрахунку нарахувань ОСОБА_2 компенсацій за службу в понаднормовий час, у святкові дні та у нічний час період з 2006 по 2008 роки, виданого Кілійського РВ ГУМВС України в Одеській області (Т. 1 а.с. 8, Т. 2 а.с. 35).

За таких обставин колегія суддів вважає, що суд першої інстанції дійшов помилкового висновку про наявність підстав для задоволення позову ОСОБА_2 в частині врахування при розрахунку пенсії компенсації за службу в надурочний час, у дні щотижневого відпочинку та святкові дні.

Відповідно до ст. 202 КАС України підставами для скасування постанови або ухвали суду першої інстанції та ухвалення нового рішення є неповне з'ясування судом обставин, що мають значення для справи, недоведеність обставин, що мають значення для справи, які суд першої інстанції вважає встановленими, невідповідність висновків суду обставинам справи, порушення норм матеріального або процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи або питання.

Враховуючи зазначене судова колегія вважає, що суд першої інстанції не правильно встановив обставини справи, та допустив порушення норм матеріального права при вирішенні справи, а наведені в апеляційній скарзі доводи спростовують правильність висновків суду.

Відтак, апеляційні скарги Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області та Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області підлягають частковому задоволенню.

Керуючись ст.ст. 184, 195, 197, 198, 202, 205, 207, 254 КАС України, апеляційний суд,-

П О С Т А Н О В И В :

Апеляційні скарги Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області та Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області - задовольнити.

Постанову Кілійського районного суду Одеської області від 07 серпня 2013 року - скасувати та прийняти нову постанову суду.

Адміністративний позов ОСОБА_2 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Кілійський районний відділ Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області про визнання дій відповідачів незаконними, зобов'язання відповідачів вчинити певні дії - задовольнити частково.

Визнати протиправним рішення Головного Управління ПФУ в Одеській області щодо призначення позивачу пенсії за вислугу років з 31 січня 2010 року без врахування середньомісячної суми додаткового виду грошового забезпечення - доплати за службу в нічний час в розмірі 141 грн. 26 коп.

Зобов'язати Головне управління МВС України в Одеській області включити в грошове утримання ОСОБА_2, звільненого з органів внутрішніх справ в запас ВС за власним бажанням з 19.09.2008 року, згідно наказу УМВС України в Одеській області №504 о/с від 16.09.2008 року, за п. «ж» ст. 64 «Положення про проходження служби рядовим та начальницьким складом ОВС», для первісного розрахунку пенсії середньомісячну суму доплати за службу в нічний час в розмірі 141 грн. 26 коп..

Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області провести перерахунок пенсії ОСОБА_2, звільненого з органів внутрішніх справ в запас ВС за власним бажанням з 19.09.2008 року, згідно наказу УМВС України в Одеській області № 504 о/с від 16.09.2008 року, за п. «ж» ст. 64 «Положення про проходження служби рядовим та начальницьким складом ОВС», з урахуванням середньомісячної суми доплати за службу в нічний час в розмірі 141 грн. 26 коп. з 31 січня 2010 року.

В задоволенні іншої частини позову ОСОБА_2 - відмовити.

Постанова апеляційного суду набирає законної сили через п'ять днів після направлення її копії особам, які беруть участь у справі, але може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили рішенням суду апеляційної інстанції.

Головуючий В.О.Скрипченко

Суддя О.С.Золотніков

Суддя Ю.В.Осіпов