Постанова № 38495221, 23.04.2014, Харківський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
23.04.2014
Номер справи
820/4162/14
Номер документу
38495221
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Харківський окружний адміністративний суд 61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

Харків

23 квітня 2014 р. № 820/4162/14

Харківський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Рубан. В.В.,

за участі: секретаря судового засідання -Салацької Я.І.,

представника позивача -Малахової Ю.А.,

представника відповідач - Коваленко М.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Приватного підприємства "ТЕРРА-ЕКСПО" до Індустріальної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, -

В С Т А Н О В И В:

Позивач, Приватне підприємство "ТЕРРА-ЕКСПО" , звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Індустріальної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області, в якому просить суд: визнати протиправними дії Індустріальної ОДПІ м. Харкова ГУ Міндоходів Харківської області по проведенню зустрічної звірки ПП "ТЕРРА - ЕКСПО" щодо документального підтвердження господарських відносин із платниками податків за листопад 2013 р., за результатами якої складено акт від 31.01.2014 р.№65/20-36-2203-07/24670053; зобов'язати Індустріальну ОДПІ м.Харкова ГУ Міндоходів Харківської області виключити акт про неможливість проведення зустрічної звірки ПП "ТЕРРА - ЕКСПО" від 31.01.2014 р. №65/20-36-22-03-07/24670053 з інформаційних баз податкових органів з відповідним коригуванням показників.

В обґрунтування заявлених вимог позивач зазначив, що дії Індустріальної ОДПІ м.Харкова ГУ Міндоходів Харківської області по проведенню зустрічної звірки ПП "ТЕРРА - ЕКСПО" щодо документального підтвердження господарських відносин із платниками податків за листопад 2013 є такими, що протирічать приписам Податкового кодексу України, Порядку проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок, затвердженого постановою КМУ № 1232 від 27.12.2010 р., Методичним рекомендаціям щодо порядку організації та проведення перевірок платників податків, затверджених наказом ДПА України від 14.04.2011 року № 213, а саме: не зазначено жодної підстави для проведення зустрічної звірки ПП "ТЕРРА - ЕКСПО", у акті відсутні жодні посилання на наявність актів перевірок контрагентів позивача чи на наявність розбіжностей задекларованих у деклараціях з податку на додану вартість показників податкового кредиту та податкових зобов'язань; відповідачем порушено порядок проведення зустрічних звірок в частині недотримання процедури ініціювання таких звірок та відсутності права податкового органу одночасно виступати ініціатором та виконавцем зустрічної звірки без отримання запитів на її проведення по контрагентам платника податків, які перебувають на обліку за межами м. Харкова. Крім того, вказаний акт відповідачем був внесений до інформаційних баз податкових органів, що призвело до негативних наслідків, зокрема, до погіршення його ділової репутації, до порушення господарських зв'язків.

В судовому засіданні представник позивача підтримала позовні вимоги та просила позов задовольнити.

Відповідач, Індустріальна об'єднана державна податкова інспекція м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області з поданим позовом не погодився, в обґрунтування заперечень проти позову зазначив, що відповідач при проведенні спірної зустрічної звірки та складанні акту за її результатами діяв відповідно до норм податкового законодавства, також зазначив, що відображення в АІС "Податковий блок" певних даних за своєю юридичною природою не є тими діями суб'єкта владних повноважень, які породжують для такого платника податків будь-які правові наслідки та не впливають на його права і обов'язки. Внесення таких відомостей лише відображає стан фактичної реалізації суб'єктом владних повноважень функції контролю за дотриманням платником податків податкової дисципліни. Представник відповідача у судовому засіданні, посилаючись на викладені у запереченнях на позов доводи, просив суд ухвалити рішення про відмову в задоволенні заявлених вимог.

Суд, вивчивши доводи позову та заперечень проти нього, заслухавши пояснення представників позивача та відповідача, дослідивши зібрані по справі докази в їх сукупності, проаналізувавши зміст норм матеріального і процесуального права, які врегульовують спірні правовідносини, виходить з таких підстав та мотивів.

Судом встановлено, що Приватне підприємство "Терра - Експо" пройшло передбачену чинним законодавством процедуру державної реєстрації, набуло правового статусу суб'єкта господарювання - юридичної особи, включений до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, ЄДРПОУ 24670053.

Фахівцем Індустріальної ОДПІ проведено зустрічну звірку ПП "Терра-Експо", щодо документального підтвердження господарських відносин із платниками податків і зборів за листопад 20134 року.

За результатами вказаної звірки складено акт №65/20-36-22-03-07/24670053 від 31.01.2014 р. про неможливість проведення зустрічної звірки відповідача. У висновках вказаного акту зазначено, що встановлено порушення ч.1 ст.203, 215, 216, 228, 662, 655, 656 ЦК України в частині недодержання в момент вчинення правочину вимог, які не спрямовані на реальне настання правових наслідків, що обумовлені ними по правочинах, здійснених по ланцюгу постачання ПП "ТЕРРА - ЕКСПО" до реальних вигодо набувачів за листопад 2013 року по ланцюгу постачання, звіркою не підтверджено реальність проведення господарських операцій ТОВ "ТЕРРА - ЕКСПО" з контрагентами - покупцями, визначених у акті за період з 01.11.2013р. по 30.11.2013р.

Вказаний акт був внесений відповідачем до інформаційних баз податкових органів.

Відповідно до пп.73.5 ст.73 Податкового кодексу України з метою отримання податкової інформації органи державної податкової служби мають право проводити зустрічні звірки даних суб'єктів господарювання щодо платника податків. Зустрічною звіркою вважається співставлення даних первинних бухгалтерських та інших документів суб'єкта господарювання, що здійснюється органами державної податкової служби з метою документального підтвердження господарських відносин з платником податків та зборів, а також підтвердження відносин, виду, обсягу і якості операцій та розрахунків, що здійснювалися між ними, для з'ясування їх реальності та повноти відображення в обліку платника податків. Зустрічні звірки не є перевірками і проводяться в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. За результатами зустрічних звірок складається довідка, яка надається суб'єкту господарювання у десятиденний термін.

Механізм проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок визначено Порядком проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010р. N1232 (далі - Порядок).

Згідно з п.п. 2, 3 Порядку №1232 зустрічні звірки проводяться у суб'єктів господарювання, щодо здійснення операцій з якими під час перевірки платника податків та зборів виникають сумніви стосовно факту здійснення таких операцій або якщо існують розбіжності задекларованих у деклараціях з податку на додану вартість показників податкового кредиту та податкових зобов'язань. З метою проведення зустрічної звірки орган державної податкової служби (ініціатор) надсилає органу державної податкової служби (виконавцю), на обліку в якому перебуває суб'єкт господарювання, запит про проведення зустрічної звірки для підтвердження отриманих від платника податків та зборів даних. Зустрічна звірка може бути проведена органом державної податкової служби (ініціатором) самостійно у разі, коли суб'єкт господарювання перебуває на обліку в тому ж органі державної податкової служби, в якому перебуває платник податків, або в межах одного населеного пункту.

Аналізуючи наведені норми суд приходить до висновку, що згідно з п.2 Порядку №1232 підставами для прийняття рішення про проведення зустрічної звірки є факт виникнення у контролюючого органу в ході проведення перевірки платника податків сумнівів відносно дійсності господарських операцій або факт виявлення контролюючим органом в ході проведення перевірки платника податків розбіжностей між задекларованими у деклараціях з податку на додану вартість показників податкового кредиту та податкових зобов'язань, а відповідно до п.3 Порядку №1232 приводом для прийняття рішення про призначення зустрічної звірки є факт отримання письмового запиту від іншого контролюючого органу або факт знаходження платника податків та контрагента платника податків (по зносинам між якими проводиться зустрічна звірка) на обліку в одному територіальному органі доходів і зборів, а також факт наявності в розпорядженні контролюючого органу первинних і розрахункових документів платника податків.

Судом при розгляді справи встановлено, що у спірних правовідносинах відповідач від інших податкових інспекцій не отримував письмових запитів на проведення зустрічних перевірок.

З огляду на викладене, відповідач не мав визначених законом підстав для вчинення дій по проведенню спірної зустрічної звірки, таким чином, податковим органом було порушено порядок проведення зустрічної звірки в частині недотримання процедури ініціювання такої звірки та відсутності права податкового органу одночасно виступати ініціатором та виконавцем зустрічної звірки без отримання запиту на її проведення по контрагентам платника податків, які перебувають на обліку за межами м. Харкова.

Згідно з п.4 Порядку орган державної податкової служби (виконавець), який проводить зустрічну звірку, складає довідку за наявності інформації, для отримання якої надіслано запит органом державної податкової служби (ініціатором), та її документального підтвердження. У разі відсутності запитуваної органом державної податкової служби (ініціатором) інформації орган державної податкової служби (виконавець) надсилає завірений печаткою запит про подання інформації та її документального підтвердження суб'єкту господарювання за його адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) рекомендованим листом з повідомленням про вручення чи особисто вручає суб'єкту господарювання або його законному чи уповноваженому представникові під розписку.

Відповідно до п.6 Порядку в разі отримання від суб'єкта господарювання інформації, визначеної у запиті, та її документального підтвердження (протягом одного місяця з дня, що настає за днем надходження суб'єкту господарювання запиту) орган державної податкової служби проводить зустрічну звірку.

Пунктом 7 Порядку встановлено, що за результатами проведеної зустрічної звірки складається довідка, яка підписується суб'єктом господарювання (законним чи уповноваженим представником) і посадовими особами органу державної податкової служби та особисто вручається суб'єкту господарювання або його законному чи уповноваженому представникові під розписку або надсилається суб'єкту господарювання за його адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) рекомендованим листом із повідомленням про вручення.

Відповідно до п.73.3 ст.73 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право звернутися до платників податків та інших суб'єктів інформаційних відносин із письмовим запитом про подання інформації (вичерпний перелік та підстави надання якої встановлено законом), необхідної для виконання покладених на органи державної податкової служби функцій, завдань, та її документального підтвердження. Такий запит підписується керівником (заступником керівника) органу державної податкової служби і повинен містити перелік інформації, яка запитується, та документів, що її підтверджують, а також підстави для надіслання запиту.

Платники податків та інші суб'єкти інформаційних відносин зобов'язані подавати інформацію, визначену у запиті органу державної податкової служби, та її документальне підтвердження протягом одного місяця з дня, що настає за днем надходження запиту (якщо інше не передбачено цим Кодексом). У разі коли запит складено з порушенням вимог, викладених в абзацах першому та другому цього пункту, платник податків звільняється від обов'язку надавати відповідь на такий запит.

У судовому засіданні встановлено, що в акті від 31.01.2014 р. №65/20-36-22-03-07/24670053 викладене твердження відповідача про відсутність платника податків за податковою адресою: м. Харків, Фрунзенський район, вул. Верстатобудівельна, 20 суперечить відомостям з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та приписам ст.18 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців".

Згідно з ч.1 ст.18 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" якщо відомості, які підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, були внесені до нього, то такі відомості вважаються достовірними і можуть бути використані в спорі з третьою особою, доки до них не внесено відповідних змін.

Відповідно до відомостей довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, станом на 21.01.2014р. (на час проведення звірки) місцезнаходження ПП «Тера-Експо» зареєстроване за адресою: 61055, Харківська область, м. Харків, Орджонікідзевський район, вул. Верстатобудівна, 20.

Суд звертає увагу на те, що запис щодо незнаходження ПП "Терра - Експо" за вказаною адресою або зміни його місця знаходження до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на час проведення звірки не вносився.

21.01.2014 р. за № 542/10/20-36-15-01-16 Індустріальною ОДПІ м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області було направлено керівнику ПП «Терра-Експо» письмовий запит про надання пояснень та їх документального підтвердження взаємовідносин ПП «Терра-Експо» лише з ТОВ «Константа - Імпекс» за листопад 2013 року з метою виконання покладених на органи Міндоходів функцій та враховуючи отримання податкової інформації, яка свідчить про можливість порушення ПП «Терра-Експо» вимог податкового законодавства. Вказану в запиті інформацію відповідач просив надати на свою адресу протягом 10 робочих днів з дня отримання запиту.

Однак 31.01.2014 року, тобто через 6 робочих днів після надсилання запиту, не дочекавшись отримання запитуваної інформації, Індустріальною ОДПІ м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області в порушення вимог чинного законодавства був складений акт №65/20-36-22-03-07/24670053 з висновками про не підтвердження реальності проведення господарських операцій з контрагентами покупцями визначених в акті (крім ТОВ «Константа - Імпекс» в акті зазначена всі покупці та продавці з якими у позивача були господарські відносини у листопаді 2013р.) за період з 01.11.2013р. по 30.11.2013р.

В судовому засіданні представник відповідача не надав суду пояснень чи надсилались позивачу ще запити щодо надання інформації та її документального підтвердження взаємовідносин з іншими контрагентами зазначеними у висновку акту №65/20-36-22-03-07/24670053 від 31.01.2014р., представник позивача пояснив, що ПП «Терра-Експо» таких запитів не отримував.

З аналізу приписів п.73.5 ст.73 Податкового кодексу, п.п.6, 7 Порядку №1232, вбачається, що зустрічна звірка може бути проведена податковим органом лише в разі наявності у розпорядженні податкового органу первинних документів або надання таких документів платником податків на обов'язковий письмовий запит податкового органу, оскільки зустрічна звірка полягає у зіставленні даних первинних бухгалтерських та інших документів суб'єкта господарювання, що здійснюється органами державної податкової служби, з метою документального підтвердження господарських відносин з платником податків та зборів, а також підтвердження відносин, виду, обсягу і якості операцій і розрахунків, що здійснювалися між ними, для з'ясування їх реальності та повноти відображення в обліку платника податків.

З наведеного слідує, що зустрічна звірка проводиться лише у разі отримання від суб'єкта господарювання інформації, визначеної у запиті, а отже і висновки щодо з'ясування реальності господарських відносин платника податків можуть бути зроблені та викладені лише у довідці за результатами проведення зустрічної звірки та лише у випадку здійснення співставлення даних первинних бухгалтерських та інших документів суб'єкта господарювання.

Згідно з пп.4.4 Методичних рекомендацій щодо організації та проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок, затверджених наказом Державної податкової адміністрації України від 22 квітня 2011 року N236, у разі встановлення фактів, що не дають змогу провести зустрічну звірку суб'єкта господарювання, зокрема у зв'язку із зняттям з обліку, встановленням відсутності суб'єкта господарювання та/або його посадових осіб за місцезнаходженням (податковою адресою), відповідальний підрозділ не пізніше двох робочих днів від дати надходження запиту складає Акт про неможливість проведення зустрічної звірки суб'єкта господарювання, реєструє його у Журналі реєстрації довідок про результати проведення зустрічної звірки (актів про неможливість проведення зустрічної звірки суб'єкта господарювання, неявки для підписання, відмови від писання Довідки про результати проведення зустрічної звірки) та вживає відповідних заходів, передбачених актами ДПС України.

Отже, у акті про неможливість проведення зустрічної звірки суб'єкта господарювання лише засвідчується факт неможливості її проведення без встановлення висновків стосовно документального підтвердження господарських відносин з платниками податків та зборів, підтвердження відносин, виду, обсягу і якості операцій та розрахунків, що здійснювались між ними, з'ясування їх реальності та повноти відображення в обліку платника податків.

Таким чином, у зв'язку з відсутністю в Індустріальної ОДПІ м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області первинних документів позивача відповідач був позбавлений можливості провести зустрічну звірку ПП "Терра - Експо".

Враховуючи нездійснення аналізу первинних документів, які відповідно до ч. 1 ст. 9 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" є підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій, фіксують факти здійснення господарських операцій та повинні бути складені під час здійснення господарської операції, а також даних розрахункових документі, котрі згідно з Законом України "Про платіжні системи та переказ коштів України" опосередковують рух коштів у безготівковій формі, не відповідає приписам чинного податкового законодавства зазначення відповідачем у висновку акта про неможливість проведення зустрічної звірки від 31.01.2014р. №65/20-36-22-03-07/24670053 щодо не підтвердження реальності здійснення господарські операції з контрагентами покупцями визначених в акті за період з 01.11.2013р. по 30.11.2013р.

Відповідач, в порушення вимог ч.2 ст.71 Кодексу адміністративного судочинства України, не надав до суду доказів правомірності дій при ініціюванні та проведенні зустрічної звірки ПП «Терра-Експо» за результатами якої був складений акт про неможливість проведення зустрічної звірки позивача від 31.01.2014р. №65/20-36-22-03-07/24670053.

Тому суд вважає такими, що підлягають задоволенню, позовні вимоги про визнання протиправними дій Індустріальної ОДПІ м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області з проведення зустрічної звірки суб'єкта господарювання ПП «Терра -Експо» (код ЄДРПОУ 24670053) щодо підтвердження господарських відносин із платниками податків за листопад 2013р., за результатами якої складений акт від 31.01.2014 року №65/20-36-22-03-07/24670053.

Щодо позовних вимог про зобов'язання Індустріальної ДПІ М.Харкова ГУ Міндоходів виключити акт про неможливість проведення зустрічної звірки ПП «Терра-Експо» від 31.01.2014р. №65/20-36-22-03-07/24670053 з інформаційних баз податкових органів з відповідним коригуванням показників, суд зазначає наступне.

З 01 січня 2013 року на підставі наказу ДПС України від 24.12.2012 р. № 1197 "Про введення в експлуатацію інформаційної системи Податковий блок" в органах державної податкової служби запроваджена Інформаційна система "Податковий блок.

Відповідно до ст. 74 Податкового кодексу України податкова інформація, зібрана відповідно до Кодексу, може зберігатися та опрацьовуватися в інформаційних базах органів державної податкової служби або безпосередньо посадовими (службовими) особами органів державної податкової служби. Перелік інформаційних баз, а також форми і методи опрацювання інформації визначаються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику. Зібрана податкова інформація та результати її опрацювання використовуються для виконання покладених на органи державної податкової служби функцій та завдань.

У пп. 14.1.171. п. 14.1 ст. 14 ПК України вказано, що податкова інформація - у значенні, визначеному Законом України "Про інформацію". Згідно ст. 16 Закону України "Про інформацію" податкова інформація - сукупність відомостей і даних, що створені або отримані суб'єктами інформаційних відносин у процесі поточної діяльності і необхідні для реалізації покладених на контролюючі органи завдань і функцій у порядку, встановленому Податковим кодексом України. Правовий режим податкової інформації визначається Податковим кодексом України та іншими законами.

Конституційний Суд України визначив поняття "охоронюваний законом інтерес" як прагнення до користування конкретним матеріальним та/або нематеріальним благом, як зумовлений загальним змістом об'єктивного і прямо не опосередкований у суб'єктивному праві простий легітимний дозвіл, що є самостійним об'єктом судового захисту та інших засобів правової охорони з метою задоволення індивідуальних і колективних потреб, які не суперечать Конституції і законам України, суспільним інтересам, справедливості, добросовісності, розумності та іншим загальноправовим засадам (Рішення Конституційного Суду України "У справі за конституційним поданням 50 народних депутатів України щодо офіційного тлумачення окремих положень частини першої статті 4 ЦПК України (справа про охоронюваний законом інтерес)" від 01.12.2004 р. № 18-рп/2004).

Таким чином, у позивача є легітимний інтерес, який полягає в достовірності податкової інформації, відносно нього, яка міститься в інформаційній базі "Податковий блок" податкового органу, згідно раніше поданих позивачем податкових декларації.

Згідно заперечень відповідача на адміністративний позов, інформацію за актом неможливості проведення зустрічної звірки відображено в ІС "Податковий блок", який є обов'язковий для використання користувачів - працівників структурних підрозділів органів Міндоходів регіонального та районного рівнів.

Як було зазначено представником відповідача в судовому засіданні, жодних коригувань показників податкової звітності, відображених позивачем у податкових деклараціях, які були надані позивачем до податкового органу, та враховані при проведенні перевірки - працівниками ДПІ не проводилось, а результати проведеної перевірки були відображені в аналітичній системі внутрішньої бази.

Стосовно доводів відповідача про те, що автоматизована система створена для службового користування, у зв'язку з чим наявні в ній відомості не можуть порушувати прав та інтересів позивача, слід зазначити, що за наслідками даної звірки податкові повідомлення-рішення не приймались і відповідно податкові зобов'язання не узгоджувались.

Крім того, оскільки висновки акта про неможливість проведення зустрічної звірки не можуть бути підставою для внесення змін до податкової звітності з податку на додану вартість та, враховуючи, те що в ході розгляду справи судом встановлено, що дії Індустріальної ОДПІ м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області з проведення зустрічної звірки суб'єкта господарювання ПП «Терра -Експо» (код ЄДРПОУ 24670053) щодо підтвердження господарських відносин із платниками податків за листопад 2013р., за результатами якої складений акт від 31.01.2014 року №65/20-36-22-03-07/24670053 є протиправними, то суд приходить до висновку, що відповідач зобов'язаний вилучити з інформаційних баз податкових органів інформацію, внесену на підставі акта про неможливість проведення зустрічної звірки від 31.01.2014 року №65/20-36-22-03-07/24670053, та про необхідність задоволення позовних вимог у цій частині.

Відповідно до ст. 11, 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості. Суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

У відповідності до ч.2 ст. 71 КАС України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Враховуючи викладене вище суд приходить до висновку, що податковим органом не доведено правомірності вчинення оскаржуваних дій та задоволення позовних вимог у повному обсязі.

На підставі викладеного, керуючись ст. 19 Конституції України, ст.ст. 9, 11, 94, 159, 160- 163, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

П О С Т А Н О В И В:

1. Адміністративний позов Приватного підприємства "ТЕРРА-ЕКСПО" до Індустріальної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії задовольнити.

2. Визнати протиправними дії Індустріальної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області по проведенню зустрічної звірки ПП "ТЕРРА - ЕКСПО" щодо документального підтвердження господарських відносин із платниками податків за листопад 2013 р., за результатами якої складено акт від 31.01.2014 р.№65/20-36-2203-07/24670053;

3. Зобов'язати Індустріальну об'єднану державну податкову інспекцію м.Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області виключити акт про неможливість проведення зустрічної звірки ПП "ТЕРРА - ЕКСПО" від 31.01.2014 р. №65/20-36-22-03-07/24670053 з інформаційних баз податкових органів з відповідним коригуванням показників.

4. Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги в десятиденний строк з дня її проголошення, у разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. 5. Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

У повному обсязі постанова виготовлена 28.04.2014 р.

Суддя Рубан В.В.