Постанова № 37598780, 04.03.2014, Окружний адміністративний суд міста Києва

Дата ухвалення
04.03.2014
Номер справи
826/20195/13-а
Номер документу
37598780
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

м. Київ

04 березня 2014 року 09:00 № 826/20195/13-а

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючого судді Скочок Т.О. , суддів Клочкової Н.В., Саніна Б.В., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу

за позовом Громадського об'єднання "Український суспільно-правовий рух Демократія через право" до 3-тя особа , яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Кабінету Міністрів України (відповідач-1), Фонду державного майна України (відповідач- 2) Публічне акціонерне товариство "Сумихімпром" провизнання протиправним та скасування рішень,-

ВСТАНОВИВ:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернулося Громадське об'єднання «Український суспільно-правовий рух: Демократія через право» (далі по тексту - позивач) з позовом до Кабінету Міністрів України (далі по тексту - відповідач- 1 або КМУ ), Фонду державного майна України (далі по тексту - відповідач-2 або ФДМУ), в якому просить:

- визнати протиправним та скасувати наказ ФДМУ від 17.10.2013 року наказ № 3124 «Про завершення пільгового продажу акцій ПАТ «Сумихімпром» (код за ЄДРПОУ 05766356)»;

- визнати протиправним та скасувати рішення ФДМУ від 31.10.2013 року наказ №3503 «Про затвердження змін (уточнень) до плану розміщення акцій ПАТ «Сумихімпром» (код за ЄДРПОУ 05766356)»;

- визнати протиправним та скасувати рішення Кабінету Міністрів України (оформленого у відповідній формі) «Про затвердження умов продажу державного пакета акцій ПАТ «Сумихімпром» за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону», на засіданні Кабінету Міністрів України від 11.12.2013 року;

- стягнути з відповідачів, за рахунок державного бюджету, на користь позивача понесені судові витрати.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 23.12.2013 року відкрито провадження в адміністративній справі, на підставі ст.53 Кодексу адміністративного судочинства України залучено третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору- Публічне акціонерне товариство "Сумихімпром", закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду.

Позовні вимоги позивач обґрунтовує тим, що під час прийняття оскаржуваних рішень відповідачами було допущено порушення чинного законодавства, а саме, ФДМУ не було проведено жодного передбаченого законодавством погодження стосовно приватизації ПАТ "Сумхімпром", в порушення вимог законодавства не забезпечено публікацію в офіційних друкованих виданнях державних органів приватизації окремо за кожним пакетом акцій інформаційного повідомлення про початок торгів на фондовій біржі відповідним пакетом акцій ПАТ "Сумихімпром", порушено положення ст.18-4 Закону України "Про приватизацію майна" тощо.

В судове засідання 18.02.2014 року з'явилися представники відповідачів та представник третьої особи.

Належним чином повідомлений про дату, час та місце судового розгляду справи представник позивача в судове засідання 18.02.2014 року не з'явився, надіславши до суду електронною поштою клопотання про розгляд справи за його відсутності, зазначивши при цьому, що підтримує позовні вимоги в повному обсязі та наполягає на їх задоволенні.

Представники відповідачів в судовому засіданні 18.02.2014 року заперечували проти позову та просили суд відмовити в його задоволенні, наголошуючи на тому, що оскаржувані рішення прийняті ними в межах чинного законодавства, а доводи позивача є безпідставними та необґрунтованими.

Представником відповідача- 2 було надано письмові заперечення проти позову в яких останній зазначав про те, що під час прийняття оскаржуваного рішення ним було дотримано вимоги чинного законодавства, в тому числі, норми Закону України "Про приватизацію державного майна", норми Порядку ФДМУ від 23.01.2004 року №105, Положення про порядок проведення конкурсів з продажу пакетів акцій акціонерних товариств, затвердженого наказом ФДМУ від 10.05.2012 року №639.

Представник третьої особи у судовому засіданні 18.02.2014 року заперечував проти позову та просив суд відмовити в його задоволенні з огляду на його необґрунтованість, надавши при цьому письмові пояснення по суті спору в яких зазначив про те, що ФДМУ при прийнятті оскаржуваних рішень було дотримано в повному обсязі вимоги Порядку щодо проведення пільгового продажу акцій товариства, а оскаржувані рішення суб'єктів владних повноважень є правомірними та такими, що відповідають вимогам чинного законодавства України.

Відповідно до ч.6 ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

З огляду на викладене, в тому числі враховуючи відсутність потреби заслухати свідка чи експерта, суд на підставі ч.6 ст.128 КАС України у судовому засіданні 18.02.2014 року ухвалив про перехід до розгляду справи в порядку письмового провадження.

Розглянувши подані сторонами документи і матеріали, заслухавши пояснення осіб, які беруть участь у справі по суті спору, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору, суд зазначає про наступне.

Правові, економічні та організаційні основи приватизації державного майна та майна, що належить Автономній Республіці Крим, з метою створення багатоукладної соціально орієнтованої ринкової економіки України регулює Закон України "Про приватизацію державного майна" від 04.03.1992 року N 2163-XII (далі по тексту - Закон N 2163-XII).

Відповідно до ст.1 Закону N 2163-XII приватизація державного майна (далі - приватизація) - платне відчуження майна, що перебуває у державній власності, у тому числі разом із земельною ділянкою державної власності, на якій розташований об'єкт, що підлягає приватизації, на користь фізичних та юридичних осіб, які можуть бути покупцями відповідно до цього Закону, з метою підвищення соціально-економічної ефективності виробництва та залучення коштів для здійснення структурної перебудови національної економіки

Частиною 1 ст. 2 Закону N 2163-XII визначено, що до об'єктів державної власності, що підлягають приватизації, належать: підприємства (цехи, виробництва, дільниці, інші підрозділи, якщо в разі їх виділення у самостійні підприємства не порушується технологічна єдність виробництва з основної спеціалізації підприємства, із структури якого вони виділяються) як єдині майнові комплекси, до складу яких входять усі види майна, призначені для їх діяльності, що визначені Цивільним кодексом України, у тому числі разом із земельними ділянками державної власності, на яких вони розташовані (далі - єдиний майновий комплекс підприємства); об'єкти незавершеного будівництва та законсервовані об'єкти, у тому числі разом із земельними ділянками державної власності, на яких вони розташовані; окреме індивідуально визначене майно, у тому числі разом із земельними ділянками державної власності, на яких це майно розташовано; акції (частки, паї), що належать державі у статутному капіталі господарських товариств, інших господарських організацій та підприємств, заснованих на базі об'єднання майна різних форм власності; об'єкти соціально-культурного призначення, у тому числі разом із земельними ділянками державної власності, на яких вони розташовані, крім тих, що не підлягають приватизації.

Частиною 5 ст. 5 Закону N 2163-XII передбачено, що рішення про приватизацію та затвердження умов продажу об'єктів групи Г та паливно-енергетичного комплексу приймає Кабінет Міністрів України в установленому ним порядку.

Відповідно до ст.7 Закону №2163-XII державну політику в сфері приватизації здійснюють Фонд державного майна України, його регіональні відділення та представництва у районах і містах, органи приватизації в Автономній Республіці Крим, що становлять єдину систему державних органів приватизації в Україні.

Порядок і способи приватизації встановлено розділом ІІ Закону №2163-XII.

Одним із способів приватизації є продаж об'єктів приватизації за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону (ст. 15 Закону №2163-XII).

Відповідно до Закону N 2163-XII розроблено Порядок проведення пільгового продажу акцій акціонерних товариств, затверджений Наказом ФДМУ від 03.07.2000 року №1368 та зареєстрований в Міністерстві юстиції України 18.07.2000 року №428/4649 (далі по тексту - Порядок №1368), який установлює механізм проведення пільгового продажу акцій акціонерних товариств, створених у процесі приватизації та корпоратизації, за грошові кошти.

Наказом ФДМУ №1-ДПК від 13.07.2007 року відповідно до ст.12 Закону України "Про приватизацію державного майна" та з метою виконання планових завдань з надходження коштів від приватизації до Державного бюджету України прийнято рішення щодо приватизації акцій та підготовки проекту плану розміщення акцій ВАТ "Сумихімпром".

Наказом ФДМУ № 984 від 27.08.2008 року на виконання Указу Президента України від 06.03.2008 №200/2008 призупинено приватизацію акцій та підготовку проекту плану розміщення акцій ВАТ "Сумихімпром". Згідно з Наказом ФДМУ від 07.12.2012 року №3951 Наказ ФДМУ №984 від 27.08.2008 року визнано таким, що втратив чинність.

03.01.2013 року Наказом ФДМУ №19 "Про затвердження Переліку об'єктів груп В, Г, які підлягають підготовці до продажу в 2013 році з метою подальшого їх продажу" затверджено перелік об'єктів груп В, Г, які підлягають підготовці до продажу в 2013 році, серед яких зазначено і акції ПАТ "Сумихімпром".

10.04.2013 року КМУ прийнято розпорядження №227-р "Про погодження плану розміщення акцій ПАТ "Сумихімпром", яким погоджено план розміщення 100% статутного капіталу ПАТ "Сумихімпром", а саме 5% - продаж акцій на фондовій біржі, 2,25% - пільговий продаж, 92,75% - продаж пакету за конкурсом з відкритістю пропонування ціни.

Наказом ФДМУ № 483 від 12.04.2013 року затверджено план розміщення акцій ПАТ "Сумихімпром".

З метою виконання розпорядження КМУ від 10.04.2013 року №227-р "Про погодження плану розміщення акцій ПАТ "Смихімпром", п.2 наказу ФДМУ від 12.04.2013 року №483 "Про затвердження плану розміщення акцій ПАТ "Сумихімпром", на підставі п. 2.4 Порядку № 1368 та ч.5 ст.25 Закону №2163-XII прийнято Наказ ФДМУ №670 від 21.05.2013 року "Про пільговий продаж акцій ПАТ "Сумихімпром" яким передбачено створення комісії з пільгового продажу акцій ПАТ "Сумихімпром" та проведення пільгового продажу акцій товариства згідно з планом розміщення акцій товариства за ціною 0,125 грн. за акцію, у тому числі працівникам підприємства та прирівняним до них (у праві набуття власності на акції) особам - сумарною номінальною вартістю 765 грн. кожному.

Наказом ФДМУ від 17.10.2013 року № 3124 пільговий продаж акцій ПАТ "Сумихімпром" завершено та припинено роботу комісії з пільгового продажу акцій ПАТ "Сумихімпом".

Наказом ФДМУ від 31.10.2013 року №3503 затверджено зміни (уточнення) до плану розміщення акцій ПАТ "Сумихімпром".

Як вбачається з наявного в матеріалах справи витягу з протоколу №70 засідання Кабінету Міністрів України від 11.12.2013 року на вказаному засіданні було прийнято розпорядження КМУ "Про затвердження умов продажу пакета акцій публічного акціонерного товариства "Сумихімпром" за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону".

Позивач просить визнати протиправним та скасувати накази ФДМУ від 17.10.2013 року № 3124, від 31.10.2013 року № 3503 та рішення КМУ, прийнятого на засіданні КМУ від 11.12 2013 року. У своїй позовній заяві позивач стверджує про відсутність, в порушення норм Порядку прийняття рішення про приватизацію та затвердження умов продажу об'єктів групи Г та паливно-енергетичного комплексу, затвердженого постановою КМУ від 13.06.2012 року №525, проведення ФДМУ жодного погодження з Антимонопольним комітетом України, Мінекономрозвитку, Мінфіном та Мін"юстом стосовно приватизації ПАТ "Сумихімпром".

Дане твердження позивача суд вважає необґрунтованим, оскільки останнє спростовується наявними в матеріалах справи:

- листом Антимонопольного комітету України від 22.03.2013 року №126-06/07-2934 до ФДМУ з якого вбачається, що у відповідь на лист ФДМУ від 20.03.2013 року №10-21-3596 щодо погодження проекту розпорядження КМУ "Про погодження плану розміщення акцій ПАТ "Сумихімпром", Антимонопольний комітет України в межах повноважень повідомив про погодження зазначеного проекту розпорядження;

- листом Мінекономрозвитку від 24.01.2013 р. №3212-03/2454-07, яким до ФДМУ направлено погоджений проект розпорядження КМУ "Про погодження плану розміщення акцій ПАТ "Сумихімпром", надісланий листом ФДМУ від 18.12.2012 р. №10-21-18204;

- листом Міністерства фінансів України від 12.02.2013 року №31-06240-08-14/4575 ФДМУ до ФДМУ, яким направлено погоджений без зауважень проект розпорядження КМУ "Про погодження плану розміщення акцій публічного акціонерного товариства "Сумихімпром";

- листом Державного агентства України з управління корпоративними правами та майном (Агентство держмайна України) від 28.12.2012 року №14/2-3-1328 яким ФДМУ повідомлено про розгляд та погодження без зауважень наданий останні проект розпорядження КМУ "Про погодження плану розміщення акцій ПАТ "Сумихімпром";

- листом Міністерства юстиції України від 04.03.2013 року №1759-0-26-13/8.1, яким за результатами правової експертизи проекту розпорядження КМУ "Про погодження плану розміщення акцій ПАТ "Сумихімпром" направлено завізований 04.03.2013 року проект розпорядження разом з висновком.

Також під час розгляду справи не знайшли свого підтвердження доводи позивача щодо не здійснення публікації в офіційних друкованих виданнях державних органів приватизації окремо за кожним пакетом акцій інформаційного повідомлення про початок торгів на фондовій біржі відповідним пакетом акцій ПАТ "Сумихімпром".

Так, основні засади та вимоги до організації та проведення продажу в процесі приватизації на фондових біржах акцій акціонерних товариств та виконання укладених за результатами цього способу приватизації біржових контрактів визначає Положення про порядок продажу в процесі приватизації на фондових біржах пакетів акцій акціонерних товариств, затверджене наказом ФДМУ, Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Антимонопольного комітету України від 16.11.1998 р. № 2141 (з наступними змінами та доповненнями) (далі - Положення №2141).

Відповідно до п. 4.3. Положення №2141 продавець забезпечує публікацію в офіційних друкованих виданнях державних органів приватизації окремо за кожним пакетом акцій інформаційного повідомлення про початок торгів на фондовій біржі пакетом акцій АТ, що приватизується. Публікація відбувається відповідно до порядку, який установлюється Фондом на виконання частини сьомої статті 19 Закону України "Про приватизацію державного майна", та в строк не пізніш як за 20 днів до проведення перших торгів по цьому пакету акцій.

На виконання ст.16 Закону N 2163-XII, на підставі Положення № 2141 Наказом ФДМУ від 11.06.2013 року № 808 було затверджено до продажу на аукціоні Східно-Європейській фондовій біржі пакет акцій ПАТ "Сумихімпром" розміром 86937396 штук (5% СК), номінальна вартість пакету 21734349,00 грн.

З наявної в матеріалах справи газети "Відомості приватизації" від 19.06.2013 року №24 (769) вбачається, що на сторінці 24 міститься інформаційне повідомлення про початок торгів на фондовій біржі пакетом акцій 5% статутного капіталу ПАТ "Сумихімпром".

Враховуючи те, що за результатами пільгового продажу акцій ПАТ "Сумихімпром" нереалізованим залишився пакет акцій товариства у розмірі 2,242 % статутного капіталу Наказом ФДМУ від 31.10.2013 року №3505 було затверджено зміни (уточнення) до плану розміщення акцій ПАТ "Сумихімпром", відповідно до яких зазначений пакет акцій підлягає продажу на фондових біржах.

Наказом ФДМУ від 22.11.2013 року № 3846 пакет акцій ПАТ "Сумихімпром" розміром 38984400 штук (2,242 % статутного капіталу), номінальна вартість пакета акцій 9746100,00 грн. затверджено до продажу на аукціоні Східно-Європейській фондовій біржі.

З наявної в матеріалах справи газети "Відомості приватизації" від 04.12.2013 року №48 (793) вбачається, що на сторінці 24 міститься інформаційне повідомлення про початок торгів на фондовій біржі пакетом акцій 2, 242 % статутного капіталу ПАТ "Сумихімпром".

Таким чином, вищенаведене спростовує доводи позивача щодо не здійснення публікації в офіційних друкованих виданнях державних органів приватизації окремо за кожним пакетом акцій інформаційного повідомлення про початок торгів на фондовій біржі відповідним пакетом акцій ПАТ "Сумихімпром".

В контексті з викладеним також слід зазначити, що в наведених інформаційних повідомленнях відображено відомості і про екологічний стан підприємства, відповідно до форми, що встановлена Положенням №2141/297/9.

Щодо доводів позивача про неможливість встановлення реальної ціни пакету акцій ПАТ "Сумихімпром" у зв'язку із не проведенням продажу 5 відсотків статутного капіталу вказаного товариства суд зазначає наступне.

Відповідно до ч.1 ст.20 Закону №2163-XII визначення вартості об'єктів приватизації або розміру статутного капіталу господарських товариств у випадках, встановлених цим Законом, проводиться відповідно до методики оцінки майна, що затверджується Кабінетом Міністрів України.

Постановою КМУ від 10.12.2003 року №1891 затверджено Методику оцінки майна яка застосовується для проведення оцінки майна в тому числі у випадку приватизації (корпоратизації) (далі - Методика).

Пунктом 81 Методики передбачено, що початкова вартість пакетів акцій відкритих акціонерних товариств, що підлягають продажу на конкурсах (крім тих, що проводяться із залученням радників), визначається державним органом приватизації шляхом проведення стандартизованої оцінки згідно з вимогами порядку, що затверджується Фондом державного майна, в якому повинне передбачатися застосування основних методичних підходів (майнового, дохідного та порівняльного).

За наявності інформації про результати продажу 5-10-відсоткового пакета акцій відкритого акціонерного товариства, пакет акцій якого оцінюються, на фондових біржах з метою визначення вартості пакета акцій зазначеного товариства для продажу на конкурсі окремо визначається його оціночна вартість із застосуванням методу середньозваженої вартості.

У разі неможливості застосування певного методичного підходу або отримання від'ємного результату розрахунок початкової вартості пакетів акцій відкритих акціонерних товариств здійснюється з використанням методичних підходів, інформації для застосування яких достатньо та за результатами застосування яких отримано позитивне значення оціночної вартості.

Початкова вартість таких пакетів акцій для першого продажу на конкурсі визначається на підставі узгодження результатів оцінки, отриманих із застосуванням майнового, дохідного та порівняльного підходів і методу середньозваженої вартості у випадку, визначеному в абзаці четвертому цього пункту, що були застосовані в процесі оцінки. Початкова вартість пакета акцій відкритого акціонерного товариства, розрахована для першого продажу на конкурсі, не може бути нижчою його номінальної вартості. У разі неможливості застосування жодного методичного підходу початкова вартість встановлюється у розмірі його номінальної вартості.

З метою реалізації пункту 81 Методики оцінки майна, Наказом ФДМУ від 23.01.2004 року №105 затверджено Порядок визначення початкової вартості пакетів акцій публічних акціонерних товариств, що підлягають продажу на конкурсах. Цей Порядок визначає процедуру проведення стандартизованої оцінки пакетів акцій публічних акціонерних товариств , що підлягають продажу на конкурсах, крім таких, що проводяться із залученням радників, а також вимоги до форми та порядку складання актів оцінки пакетів акцій ПАТ (далі - Порядок №105).

Згідно з п.1.2 Порядку №105 початкова вартість пакета акцій ПАТ, що пропонується для продажу на конкурсі, яка визначена згідно з цим Порядком, рекомендується державним органом приватизації для першого продажу.

Виходячи зі змісту п.п. 1.3 та 1.4 Порядку №105 за результатами стандартизованої оцінки пакета акцій складається акт оцінки пакета акцій, який містить рекомендації державного органу приватизації конкурсній комісії щодо початкової вартості пакета акцій для першого продажу на конкурсі.

Пунктом 5.1 Положення №2141/297/9 передбачено, що продавець може прийняти такі рішення щодо пакета акцій, який залишився непроданим (увесь пакет або його окремі лоти) на чергових торгах, у тому числі й на перших торгах: продовжити аукціон без зміни умов продажу; зменшити початкову ціну продажу та продовжити аукціон; здійснити дроблення пакета акцій на лоти та продовжити аукціон; змінити метод проведення аукціону;

призупинити аукціон; припинити аукціон.

В свою чергу, відповідно до п.5.7 Положення №2141/297/9 підставою для припинення аукціону, зокрема, може бути відсутність попиту протягом тривалого часу на об'єкт продажу, незважаючи на застосовані продавцем зміни умов продажу. У цьому випадку продавець у процесі припинення аукціону може рекомендувати планувальнику застосувати АБОЦ (тобто аукціон без оголошення ціни - аукціон, у ході якого продавець не визначає початкову ціну об'єкта продажу, торги проводяться за методом підвищення ціни. Переможцем аукціону визнається покупець, який запропонував найвищу ціну).

Як вбачається з уточненого плану розміщення акцій ПАТ "Сумихімпром", який затверджений Наказом ФДМУ від 31.10.2013 року №3503 до продажу на аукціоні на фондовій біржі пропонуються два пакета акцій ПАТ "Сумихімпром", а саме 5% та 2,24 % статутного капіталу.

Беручи до уваги вищенаведене в сукупності, проаналізувавши матеріали справи та надані сторонами докази, суд дійшов висновку, що твердження позивача є необґрунтованими. Протилежного суду під час розгляду справи сторонами не доведено, а судом не встановлено.

Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно ч. 1 ст. 9 Кодексу адміністративного судочинства, суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

При цьому суд, оцінюючи спірні дії відповідача, виходить з критеріїв оцінки рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень, встановлених частиною 3 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України, до яких, зокрема, відносяться вчинення дій на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано, обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для вчинення дії.

Згідно з ч. 1 ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.

Відповідно до частини другої статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку, що позовні вимоги є необґрунтованими та такими, що не підлягають задоволенню в повному обсязі.

Керуючись вимогами ст.ст. 69-71, 94, 158-163, 167, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -

П О С Т А Н О В И В:

У задоволені позову відмовити повністю.

Постанова набирає законної сили в строк і порядку, передбачені статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду за правилами, встановленими ст.ст. 185-187 КАС України.

Головуючий суддя Т.О. Скочок

Судді Н.В. Клочкова

Б.В. Санін