Постанова № 37414877, 28.02.2014, Окружний адміністративний суд міста Києва

Дата ухвалення
28.02.2014
Номер справи
826/276/14
Номер документу
37414877
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

м. Київ

28 лютого 2014 року 09:39 № 826/276/14

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого судді Кармазіна О.А. при секретарі судового засідання Руденко Н.В.,

за участю представників сторін:

від позивача: ОСОБА_1 (довіреність від 13.11.2013 р.)

від відповідача: Костюк О.М. (довіреність від 16.01.2014 р. № 5.19/33/118)

від третьої особи-1: Бандура І.В.;

від третьої особи-2: не з'явився;

від третьої особи-3: не з'явився

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу

за позовом:ОСОБА_4доГоловного управління юстиції у м. Києві в особі відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Шевченківського району реєстраційної служби ГУ юстиції у місті Києві третя особа-1Бандура Іван Васильович (арбітражний керуючий БО «БФ інвалідів та сиріт») третя особа-2:Зоря Олексій Іванович (голова ліквідаційної комісії БО «БФ інвалідів та сиріт»)третя особа-3:ОСОБА_6 (засновник БО «Благодійний фонд інвалідів та сиріт») визнання протиправними дій, відміну державної реєстрації припинення юридичної особи та зобов'язання вчинити певні дії,-

В С Т А Н О В И В:

До Окружного адміністративного суду м. Києва звернувся ОСОБА_4 з позовом, в якому, з урахуванням заяви представника позивача від 28.02.2014 р., позивач просить:

1) відмінити державну реєстрацію припинення Благодійної організації «Благодійний фонд інвалідів та сиріт» (код ЄДР 33240599), здійснену 12.07.2013;

2) зобов'язати внести до ЄДР запис про відміну державної реєстрації припинення Благодійної організації «Благодійний фонд інвалідів та сиріт» (код ЄДР 33240599).

В обґрунтування позову позивач зазначає, що 12.07.2013 р. відділом державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у місті Києві до ЄДР внесено запис про припинення Благодійної організації «Благодійний фонд інвалідів та сиріт» (код з ЄДР 33240599). Зазначений запис було внесено на підставі ч. 1 ст. 35 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців», всупереч вимогам абз. 10 ч. 10. ст. 36 вказаного Закону, яким передбачено, що державний реєстратор залишає без розгляду документи, які подані для проведення державної припинення юридичної особи в результаті її ліквідації, якщо стосовно юридичної особи відкрито провадження у справі про банкрутство.

У той же час, як зазначає позивач, ухвалою Господарського суду м. Києва від 10.02.2012 р. по справі № 5011-44/1491-2012 за заявою ОСОБА_4 (позивача у даній справі) порушено справу про банкрутство БО «БФ інвалідів та сиріт». Згідно з абз. 9 п. 6 резолютивної частини цієї ухвали, її копію було надіслано державному реєстратору за місцезнаходженням боржника до виконання. Цією ж ухвалою було заборонено посадовим особам боржника вчиняти дії щодо відчуження майна, реорганізації чи ліквідації юридичної особи, укладення угод про зазначене з іншими особами.

У той же час, як зазначає позивач, ухвалою Господарського суду м. Києва від 14.05.2012 р. провадження у справі про банкрутство припинено.

Постановою Київського апеляційного господарського суду від 28.05.2013 р. ухвалу скасовано.

05.07.2013 р., як зазначає позивач, проведено підготовче засідання та визнано грошові вимоги ОСОБА_4 безспірними та введено процедуру розпорядження майном БО «БФ інвалідів і сиріт».

Позивач зазначає, що згідно з п. 14 ст. Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» з дня винесення ухвали про порушення справи про банкрутство рішення про реорганізацію або ліквідацію приймається в порядку, визначеному цим Законом.

Зважаючи на те, що станом на 12.07.2013 р. була чинною ухвала про порушення справи про банкрутство, державний реєстратор повинен був, як вважає позивач, залишити без розгляду документи, що надійшли до нього для державної реєстрації БО «БФ інвалідів та сиріт», кредитором якої є позивач.

Таким чином, як зазначає позивач, державна реєстрація припинення БО була здійснена з порушенням норм чинного законодавства, а тому, як наполягає позивач, повинна бути відмінена.

З урахуванням наведеного у сукупності, а також з посилання на положення ст. 41 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» позивач просить задовольнити позов.

З боку відповідача надійшли заперечення на позов, в яких зазначається, що 11.07.2013 р. до державного реєстратора надійшли документи про проведення реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації. Виходячи з отриманих документів у державного реєстратора були відсутні підстави для залишення без розгляду наданих документів та для відмови у проведенні реєстраційної дії.

При цьому, також зазначається, що постанова КАГС від 28.05.2013 р. про скасування ухвали ГС м. Києва від 14.05.2012 р. не надходила. Зазначається також, що було неможливо передбачити існування рішень судів від 28.05.2013 р., 05.07.2013 р.

У той же час, у запереченнях на позов визнається, що 23.05.2012 р. до державного реєстратора надходила ухвала від 14.05.2012 р. по справі № 5011-44/1491-2012, яка була виконана державним реєстратором та до ЄДР внесено судове рішення про припинення провадження у справі про банкрутство.

З урахуванням наведеного, зазначено про відсутність порушення прав позивача та відсутність підстав для задоволення позову.

Відповідно до ухвали суду від 13.02.2014 р. до участі у справі залучено третіх осіб та викликано у судове засідання 20.02.2014 р. У той же час, у судове засідання терті особи не з'явилися.

У судовому засіданні 20.02.2014 р. постановлено ухвалу та відкладено розгляд справи на 28.02.2014 р. У судове засідання 20.02.2014 р. треті особи Зоря О.І. та ОСОБА_6 не з'явилися. У той же час, у судове засідання з'явився Бандура І.В. (третя особа, арбітражний керуючий БО «БФ інвалідів та сиріт»), який підтримав позовні вимоги.

Враховуючи строки розгляду справи, беручи до уваги, що явка третіх осіб не визнавалася обов'язковою судом ухвалено розглядати справу за наявності осіб, які беруть участь у справі, та присутні у судовому засіданні.

На підставі ч. 3 ст. 160 КАС України в судовому засіданні 28.02.2014 р. проголошено вступну та резолютивну частини постанови.

Розглянувши наявні в матеріалах справи документи, заслухавши пояснення представників сторін, присутньої третьої особи, з'ясувавши фактичні обставини справи, на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд зазначає наступне.

Так, щодо обставин створення, реєстрації та вчинення реєстраційних дій відносно Благодійної організації «Благодійний фонд інвалідів та сиріт» (далі - Фонд) під час розгляду справи встановлено, що організація зареєстрована Київським міським управлінням юстиції 08.11.2004 р., свідоцтво № 1081-2004.

18.11.2004 р. до ЄДР включено відомості про вищезазначену юридичну особу, номер запису - 1 074 120 0000 003138.

Код організації з ЄДР - 33240599. Місцезнаходження - 04053, м. Київ, вул. Гоголівська, 48.

Згідно з реєстраційними документами засновником, Президентом, Головою правління організації була визначена ОСОБА_6.

Згідно із статутом організація є місцевою благодійною організацією.

Вищим органом є загальні збори членів Фонду до повноважень яких віднесено прийняття рішення про, зокрема, ліквідацію Фонду.

Виконавчим органом Фонду є правління фонду, яке очолює Президент Фонду, він же є Головою Правління.

Крім іншого зазначено, що джерелом формування майна та коштів Фонду не можуть бути кредити.

Пунктом 8.3. Статуту визначено, що ліквідація Фонду може бути здійснена на підставі рішення про його ліквідацію, прийнятого Загальними зборами або за рішенням суду. Ліквідація Фонду здійснюється ліквідаційною комісією, яка створюється за рішенням Загальних зборів або суду. Вона оцінює наявне майно Фонду, проводить розрахунки з кредиторами, складає ліквідаційний баланс та передає його органу, що її створив.

Зазначено, що у разі припинення діяльності Фонду кошти та інше майно Фонду не може перерозподілятися між його членами і передається іншій неприбутковій благодійній організації, а у випадках, передбачених законодавчими актами, за рішенням суду спрямовуються в доход держави.

При цьому, в матеріалах реєстраційної справи наявна копія заяви Фонду на адресу ГУ юстиції у м. Києві, яка зареєстрована ГУ юстиції у м. Києві 16.02.2011 р. за № 09-134 та в якій зазначено, що рішенням загальних зборів Фонду від 02.02.2011 р. прийнято рішення про його ліквідацію. У заяві зазначено прохання до ГУ юстиції у м. Києві направити протокол та повідомлення державному реєстратору.

До наведеного надано копію протоколу загальних зборів Фонду від 02.02.2011 р. № 02/02 про ліквідацію Фонду. Рішенням встановлено строк для ліквідації Фонду - 4 місяці та встановлено строк для прийняття претензій кредиторів - 2 місяці з моменту публікації інформації про публікацію в офіційному виданні. Призначено відповідального за ліквідацію ліквідатора Зоря Олексія Івановича.

Листом ГУ юстиції у м. Києві від 18.02.2011 р. вказаний протокол спрямований до державного реєстратора. Документи зареєстровані згідно опису від 04.03.2011 р.

Згідно з відомостями, які містяться у витязі з ЄДР та у копіях матеріалів реєстраційної справи:

- 04.03.2011 р. вчинено реєстраційну дію (№ 1074 1100003003138) - внесення рішення засновників (учасників) юридичної особи щодо припинення юридичної особи в результаті ліквідації;

- 12.03.2012 р. проведена реєстраційна дія (№10741150004003138) - внесення судового рішення про порушення провадження у справі про банкрутство юридичної особи;

- 23.05.2012 р. вчинено реєстраційну дію (№10741160005003138) - внесення судового рішення про припинення провадження у справі про банкрутство юридичної особи;

- 12.07.2013 р. вчинено реєстраційну дію (№10741110006003138) - державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті ліквідації.

Остання реєстраційна дія проведена з оформленням Опису документів, що надаються державному реєстратору для проведення реєстраційної дії «державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації», який оформлений 11.07.2013 р. за підписом заявника - Зоря О.І. (ліквідатора за рішення Фонду).

У взаємозв'язку з наведеним, суд зазначає наступне.

Відповідно до ч. 14. ст. 11 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (далі - Закон про банкрутство; в редакції на час прийняття ухвали про відкриття провадження у справі про банкрутство) з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство рішення про реорганізацію або ліквідацію юридичної особи - боржника приймається в порядку, визначеному цим Законом.

Згідно з ч. 10 ст. 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» (далі - Закон про реєстрацію) державний реєстратор залишає без розгляду документи, які подані для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації, якщо стосовно юридичної особи відкрито провадження у справі про банкрутство юридичної особи.

Як вбачається з приписів цієї норми, її реалізація не пов'язана із внесенням/наявністю відповідних записів до ЄДР. В даному випадку має значення сам факт порушення провадження у справі.

У той же час, згідно з ч. 2 ст. 17 зазначеного Закону, в Єдиному державному реєстрі містяться відомості щодо юридичної особи: дата прийняття, дата набрання законної сили та номер судового рішення щодо порушення (припинення) провадження у справі про банкрутство, щодо санації, щодо визнання її банкрутом, щодо скасування державної реєстрації припинення.

Відповідно до ч. 1 ст. 22 зазначеного Закону інформація про постановлення судового рішення щодо припинення провадження у справі про банкрутство юридичної особи або фізичної особи - підприємця підлягає обов'язковому опублікуванню в спеціалізованому друкованому засобі масової інформації.

У взаємозв'язку з наведеним та щодо судових рішень, прийнятих у справі про банкрутство Фонду, слід зазначити наступне.

Так, 10.02.1012 р. Господарським судом м. Києва постановлена ухвала по справі № 5011-44/1491-2012 про порушення справи про банкрутство Благодійної організації «Благодійний фонд інвалідів та сиріт».

Ухвала постановлена за заявою ОСОБА_4 (позивача у даній справі). З моменту порушення провадження у справі введено мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника, заборонено посадовим особам боржника вчиняти дії щодо відчуження майна, реорганізації чи ліквідації юридичної особи, укладення угод про зазначене з іншими суб'єктами підприємницької діяльності. Заборонено посадовим особам боржника або власнику його майна чи уповноваженому ним органу або іншим особам вчиняти певні дії щодо майнових активів боржника.

Виходячи зі змісту ст. 8, ч. 1 ст. 11 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (далі - Закон про банкрутство; в редакції на час прийняття рішення) та ч. 1 ст. 106 ГПК України зазначена ухвала не підлягає оскарженню в апеляційному порядку, є остаточною та набирає законної сили з дня її винесення, що відповідає правовій позиції Вищого господарського суду України, визначеній у постанові від 15.02.2005 р. (справа № 6/233).

Дана ухвала зареєстрована державним реєстратором 12.03.2012 р. та на цю дату проведено відповідну реєстраційну дію.

Згідно з ухвалою зазначеного суду від 14.05.2012 р. припинено провадження у справі про банкрутство (ухвала підписана 18.05.2012 р.). Згідно з ч. 2. ст. 40 Закону про банкрутство ухвала про припинення провадження у справі про банкрутство може бути оскаржена у встановленому порядку.

Вказана ухвала надійшла до державного реєстратора від Фонду 23.05.2012 р. та на цю дату вчинено відповідну реєстраційну дію.

У той же час, відповідно до ухвали Київського апеляційного господарського суду від 05.06.2012 р. прийнято до провадження апеляційну скаргу ОСОБА_4 17.07.2012 р. на ухвал ГС м. Києві від 14.05.2012 р.

Згідно з постановою Київського апеляційного господарського суду від 28.05.2013 р. ухвалу ГС м. Києва від 14.05.2012 р. скасовано, матеріали справи направлено до суду першої інстанції для подальшого розгляду.

Зазначена постанова суду розміщена у відкритому доступі в ЄДРСР та доступна для ознайомлення.

Слід додати, що ухвалою від 13.06.2013 р. справу прийнято до провадження судді ГС м. Києва.

Згідно з ухвалою ГС м. Києва від 05.07.2013 р. заборонено благодійній організації розпоряджатися майном.

Згідно з ухвалою ГС м. Києві підготовчого засідання від 05.07.2013 р. визнано безспірні грошові вимоги ОСОБА_4 до Благодійної організації «Благодійний фонд інвалідів та сиріт», введено процедуру розпорядження майном благодійної організації та призначено розпорядником майна арбітражного керуючого Бандуру І.В. Ухвалено також вчинити інші дії.

У той же час, ухвалою ГС м. Києві від 30.09.2013 р. припинено провадження у справі про банкрутство. Як зазначено вище, згідно з ч. 2. ст. 40 Закону про банкрутство ухвала про припинення провадження у справі про банкрутство може бути оскаржена у встановленому порядку.

Як вбачається з ухвали КАГС від 19.12.2013 р., ОСОБА_4 звернувся з до суду апеляційної інстанції з апеляційною скаргою від 04.10.2013 р., в якій просив скасувати ухвалу ГС м. Києва від 30.09.2013 р. Вказаною ухвалою КАГС відновлено заявнику пропущений строк на подання апеляційної скарги та прийнято апеляційну скаргу.

Згідно з постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 14.01.2014 р. ухвалу ГС м. Києва від 30.09.2013 р. скасовано, справу передано на розгляд ГС м. Києва.

У зазначеній постанові КАГС від 14.01.2014 р. судом, зокрема, встановлено наступне.

Зокрема, суд зазначив, що з моменту порушення провадження у даній справі, а саме 10.02.2012р., в силу зазначених вище норм спеціального Закону, будь-які дії, що пов'язані з ліквідацію юридичної особи - Благодійної організації "Благодійний фонд інвалідів та сиріт" та, зокрема, виключенням юридичної особи з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України проводяться виключно в межах судових процедур, які застосовуються до боржника (ліквідації банкрута), та останнє здійснюється згідно ухвали суду.

Як встановлено судом, рішення про ліквідацію, яке було прийнято засновником та єдиним членом Благодійної організації "Благодійний фонд інвалідів та сиріт" ОСОБА_6, було опубліковане у Бюлетені державної реєстрації від 05.05.2011р. № 172 (7) та прийнято до порушення провадження у справі про банкрутство, тобто до 10.02.2012р.

КАГС у вказаній ухвалі також встановив, що 12.07.2013р. державним реєстратором було вчинено запис №10741110006003138 про державну реєстрацію припинення юридичної особи - Благодійної організації "Благодійний фонд інвалідів та сиріт" (код ЄДРПОУ 33240599) на підставі рішення засновника (ОСОБА_6). Зазначений запис вчинений за наявності чинної ухвали про порушення справи про банкрутство.

Суд також зазначив, що вчинення запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи - Благодійної організації "Благодійний фонд інвалідів та сиріт" на підставі рішення засновника після порушення провадження у справі про банкрутство організації є порушенням спеціальних процедур та вказаних вище норм Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», які регулюють питання ліквідації юридичної особи (боржника) щодо якої порушено провадження у справі про банкрутство. Окрім того, як зазначив суд, вчинення відповідного запису за вказаних вище обставин не узгоджується і з нормою ч. 10 ст. 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців».

Ухвалюючи вказане рішення КАГС прийняв до уваги та зазначив той факт, що вчинення запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи - Благодійної організації «Благодійний фонд інвалідів та сиріт» є незаконним по своїй суті та суд при цьому констатував факт порушення порядку державної реєстрації припинення юридичної особи.

Слід зазначити, що відповідно до положень ст. 124 Конституції України судові рішення ухвалюються судами іменем України і є обов'язковими до виконання на всій території України.

Відповідно до ч. 2 ст. 71 КАС України обставини, встановлені судовим рішенням в адміністративній, цивільній або господарській справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.

Відтак, виходячи з обставин, встановлених судом у даній справі та обставин, встановлених у постанові КАГС від 14.01.2014 р., вбачається, що ухвала ГС м. Києва від 14.05.2012 р. про припинення провадження у справі про банкрутство Фонду була скасована 28.05.2013 р. та станом на дату вчинення 12.07.2013 р. реєстраційної дії щодо державної реєстрації припинення юридичної особи діяла ухвала про відкриття провадження у справі про банкрутство від 10.02.1012 р., відомості щодо якої були внесені до ЄДР 12.03.2012 р. При цьому, всі наведені вище судові рішення у справі про банкрутство розміщені в ЄДРСР та доступні для ознайомлення.

В силу наведеного, наявності в ухвалі ГС м. Києва від 10.02.2012 р. прямої заборони посадовим особам Фонду вчиняти дії щодо ліквідації юридичної особи, а також виходячи з наявних у ч. 10 ст. 36 Закону про реєстрацію обмежень щодо проведення державної реєстрації припинення юридично особи за наявності відкритого провадження у справі про банкрутство юридичної особи, суд приходить до висновку, що вчинення реєстраційної дії щодо державної реєстрація припинення Фонду в результаті його ліквідації за заявою органів управління Фонду та поза межами процедур, встановлених Законом про банкрутство, внесення у зв'язку з цим до ЄДР запису, є протиправним.

Та обставина, що до реєстратора (відділу державної реєстрації) не надійшло судове рішення про скасування ухвали ГС м Києві від 14.05.2012 р., яка розміщена в ЄДРСР, не спростовує наявності законодавчо визначеної та встановленої судом заборони вчинення реєстраційних дій щодо припинення/ліквідації юридичної особи за заявою органів управління Фондом.

Проведення припинення юридичної особи (Фонду) поза межами передбачених Законом про банкрутство процедур та поза межами процесуальних рішень у справі про банкрутство, в якій позивач є ініціюючим кредитором з визнаними майновими вимогами, вочевидь порушує його права та інтереси, як особи, яка має законний інтерес у дотриманні встановленого законом порядку припинення юридичної особи в межах процедури банкрутства, де позивач є ініціюючим кредитором.

Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ч. 1 ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.

Частиною 2 ст. 71 КАС України передбачено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

В даному випадку, враховуючи неправомірність реєстраційної дії - внесення запису про державну реєстрацію припинення Фонду, суд, з урахуванням положень та формулювань ст. 41 ч. 3 ст. 11, ч. 2 ст. 17. Закону про реєстрацію щодо підстав та способів відновлення становища, яке існувало до вчинення неправомірно запису (вчинення реєстраційної дії), приходить до висновку про задоволення позову шляхом прийняття рішення про скасування (відміну) державної реєстрації припинення Фонду та зобов'язання внести до ЄДР відомості (запис) про скасування (відміну) державної реєстрації припинення юридичної особи (Фонду).

В контексті наведеного та щодо забезпечення виконання рішення суду у даній справі, а також щодо структури реєстраційної служби та регламентації порядку виконання повноважень Укрдерреєстру, слід зазначити, що виходячи з положень п. 7 Положення про Державну реєстраційну службу України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 р. № 401/2011, наказу Міністерства юстиції України від 07.09.2011 р. № 2074/5 «Про структурні підрозділи територіальних органів юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень Укрдержреєстру та з питань банкрутства», наказу Міністерства юстиції України від 02.02.2012 р. «Про затвердження переліку реєстраційних служб територіальних органів юстиції» та наказу Міністерства юстиції України від 29 квітня 2013 року № 809/5 «Про підрозділи з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у місті Києві (далі - Відділ) є підрозділом, утвореним у складі реєстраційної служби Головного управління юстиції у місті Києві, яка у свою чергу (реєстраційна служба) є структурним підрозділом, утвореним у складі Головного управління юстиції у м. Києві, що забезпечує реалізацію повноважень Укрдержреєстру.

Із змісту вказаних нормативних актів вбачається, що відділ та реєстраційна служба не є юридичними особами та є підрозділами у складі ГУ юстиції у м. Києві, утвореними для реалізації повноважень Укрдержреєстру.

Таким чином, з урахуванням положень ч. 2 ст. 11 КАС України, позов підлягає задоволенню як зазначено вище та, зокрема, в частині вчинення вказаних вище дій, - шляхом покладання виконання обов'язку вчинити вказані вище дії на Головне управління юстиції у м. Києві в особі відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у місті Києві. На відшкодуванні судового збору позивач не наполягав.

Керуючись вимогами статей 69-71, 94, 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва,-

П О С Т А Н О В И В:

Адміністративний позов ОСОБА_4 (і.н. НОМЕР_1; адреса: 01025, АДРЕСА_1) задовольнити повністю.

Скасувати (відмінити) державну реєстрацію припинення юридичної особи - Благодійної організації «Благодійний фонд інвалідів та сиріт» (код ЄДР 33240599), яка проведена в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців 12.07.2013 р. записом за № 10741110006003138.

Зобов'язати Головне управління юстиції у м. Києві (код з ЄДР 34691374; адреса: 01001, м. Київ, провулок Музейний, 2-Д) в особі відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у місті Києві (адреса: 01030, м. Київ, б-р Тараса Шевченка, 26/4) внести до Єдиного державного реєстру запис про відміну державної реєстрації припинення юридичної особи - Благодійної організації «Благодійний фонд інвалідів та сиріт» (код ЄДР 33240599).

Постанова набирає законної сили в строк і порядку, передбачені статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України. Постанова може бути оскаржена за правилами, встановленими ст. ст. 185-187 КАС України.

Суддя О.А. Кармазін

Повний текст постанови складено та підписано 28.02.2014 р.