ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ
ПОСТАНОВА
Іменем України
04 лютого 2014 року (15:07) Справа №801/11594/13-а
Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі:
головуючого судді Сидоренка Д.В., при секретарі Леоновій В.В.,
за участю представників:
позивача - Лідер Д.В., довіреність №64/10 від 12.11.2013 року,
відповідача - Ставіло А.О., довіреність №б/н від 03.01.2013 року,
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за позовом Державної податкової інспекції у м. Сімферополі Головного управління Міндоходів в АР Крим
до Публічного акціонерного товариства «Кримзалізобетон»
про стягнення 1499752,56 грн. заборгованості,
Обставини справи: Державна податкова інспекція у м. Сімферополі Головного управління Міндоходів в АР Крим звернулась до Окружного адміністративного суду АР Крим з адміністративним позовом про стягнення з Публічного акціонерного товариства «Кримзалізобетон» 1499752,56 грн. податкового боргу, у тому числі 1197598,44 грн. з податку на додану вартість та 302154,12 грн. з земельного податку.
Позовні вимоги мотивовані тим, що відповідачем не сплачуються у визначені законом строки узгоджені податкові зобов'язання.
Заявою від 21.01.2014 року позивач уточнював позовні вимоги та просив стягнути з відповідача суму податкового боргу у загальному розмірі 1492752,56 грн., з них 302154,12 грн. з земельного податку та 1190598,44 грн. з податку на додану вартість.
В судовому засіданні 04.02.2014 року представник позивача остаточно уточнив позовні вимоги та просив суд стягнути з відповідача суму податкового боргу у розмірі 1499752,56 грн., з них 302154,12 грн. з земельного податку та 1197598,44 грн. з податку на додану вартість.
Присутній у судовому засіданні представник відповідача погодився із заявлено сумою позовних вимог у розмірі 1499752,56 грн.
Розглянувши матеріали справи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору, суд
ВСТАНОВИВ:
Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства встановлені Податковим кодексом України (далі по тексту - ПК України).
Пунктом 41.1 статті 41 ПК України визначено, що контролюючими органами є органи доходів і зборів - центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування єдиної державної податкової, державної митної політики в частині адміністрування податків і зборів, митних платежів та реалізує державну податкову, державну митну політику, забезпечує формування та реалізацію державної політики з адміністрування єдиного внеску, забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями при застосуванні податкового та митного законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску (далі - центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику), його територіальні органи.
Згідно із пунктом 20.1 статті 20 ПК України податкові органи мають право, зокрема, проводити відповідно до законодавства перевірки і звірки платників податків (крім Національного банку України), у тому числі після проведення процедур митного контролю та/або митного оформлення (п.п.20.1.4); визначати у порядку, встановленому цим Кодексом, суми податкових та грошових зобов'язань платників податків (п.п.20.1.8); застосовувати до платників податків передбачені законом фінансові (штрафні) санкції (штрафи) за порушення податкового чи іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи (п.п.20.1.9).
Пунктом 16.1 статті 16 ПК України передбачено, що платник податків зобов'язаний подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів; сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.
Згідно з п. 46. 1 ст. 46 ПК України податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених цим Кодексом) контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов'язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.
Платник податків зобов'язаний за кожний встановлений цим Кодексом звітний період подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є, відповідно до цього Кодексу незалежно від того, чи провадив такий платник податку господарську діяльність у звітному періоді (п. 49.2 ст. 49 ПК України).
Відповідно до п. 54. 1 ст. 54 ПК України крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом.
Платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом (п. 57.1 ст. 57 ПК України).
Пунктом 58.1 статті 58 ПК України встановлено, що у разі коли сума грошового зобов'язання платника податків, передбаченого податковим або іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, розраховується контролюючим органом відповідно до статті 54 цього Кодексу (крім декларування товарів, передбаченого для громадян), або у разі коли за результатами перевірки контролюючий орган встановлює факт невідповідності суми бюджетного відшкодування сумі, заявленій у податковій декларації, або зменшує розмір задекларованого від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість, розрахованого платником податків відповідно до розділу V цього Кодексу, такий контролюючий орган надсилає (вручає) платнику податків податкове повідомлення-рішення.
Згідно з підпунктом 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 ПК України податковим повідомленням-рішенням є письмове повідомлення контролюючого органу (рішення) про обов'язок платника податків сплатити суму грошового зобов'язання, визначену контролюючим органом у випадках, передбачених цим Кодексом та іншими законодавчими актами, контроль за виконанням яких покладено на контролюючі органи, або внести відповідні зміни до податкової звітності.
Відповідно до пункту 58.2 статті 58 ПК України податкове повідомлення-рішення надсилається (вручається) за кожним окремим податком, збором та/або разом із штрафними санкціями, передбаченими цим Кодексом, а також за кожною штрафною (фінансовою) санкцією за порушення норм іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на такий контролюючий орган, та/або пенею за порушення строків розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності.
Згідно з пунктом 54.5 статті 54 ПК України якщо згідно з нормами цієї статті сума грошового зобов'язання розраховується контролюючим органом, платник податків не несе відповідальності за своєчасність, достовірність і повноту нарахування такої суми, проте несе відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов'язання і має право оскаржити зазначену суму в порядку, встановленому цим Кодексом.
Як вбачається з матеріалів справи, 27.06.1996 року було проведено державну реєстрацію юридичної особи - Публічного акціонерного товариства «Кримзалізобетон» (правонаступник Відкритого акціонерного товариства «Кримзалізобетон»), відомості про що внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Ці дані підтверджуються наявним в матеріалах справи витягом з ЄДРПОУ серії АГ№159192 від 02.09.2013 року (зворотній бік а.с.53, а.с.54).
Як вбачається з матеріалів справи, відповідач перебуває на податковому обліку у Державній податковій інспекції у м. Сімферополі. Відповідачем 15.03.2012 року отримано свідоцтво платника податку на додану вартість №200035664.
Таким чином, ПАТ «Кримзалізобетон» є суб'єктом господарювання, платником податків, у зв'язку з чим зобов'язане виконувати обов'язки, покладені на нього законами у зв'язку із здійснення господарської діяльності, у тому числі стосовно нарахування та сплати податків до бюджету.
Проте, всупереч вимогам законодавства відповідачем не здійснюється у визначені строки та обсязі сплата податкових зобов'язань.
Згідно з наявними в матеріалах справи документами за відповідачем наявна сума податкового боргу у розмірі 1499752,56 грн., з них 302154,12 грн. з земельного податку та 1197598,44 грн. з податку на додану вартість.
Відносно наявної за відповідачем суми податкового боргу з земельного податку суд зазначає наступне.
Порядок справляння плати за землю, у тому числі земельного податку з юридичних осіб визначений Розділом ХІІІ Податкового кодексу України.
Згідно із ст. 269 ПК України платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі.
Статтею 286 ПК України визначено, що підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.
Відповідні центральні органи виконавчої влади з питань земельних ресурсів та державної реєстрації речових прав на нерухоме майно щомісяця, але не пізніше 10 числа наступного місяця, а також за запитом відповідного органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки подають інформацію, необхідну для обчислення і справляння плати за землю, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.
Платник плати за землю має право подавати щомісяця нову звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов'язку подання податкової декларації не пізніше 20 лютого поточного року, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.
За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.
Згідно із ст. 285 ПК України базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік.
Базовий податковий (звітний) рік починається 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року (для новостворених підприємств та організацій, а також у зв'язку із набуттям права власності та/або користування на нові земельні ділянки може бути меншим 12 місяців).
Відповідно до ст. 287 ПК України власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.
У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.
Податкове зобов'язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.
Податкове зобов'язання з плати за землю, визначене у новій звітній податковій декларації, у тому числі за нововідведені земельні ділянки, сплачується власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.
Враховуючи вимоги податкового законодавства, відповідачем до податкового органу були надані податкові декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плати за земельні ділянки державної або комунальної власності) за земельні ділянки несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено:
звітна декларація за 2013 рік №9007898418 від 19.02.2013 року (а.с.7-8) на суму 311307,81 грн., у тому числі 25942,32 грн. щомісячно з січня по листопад 2013 року та 25942,29 грн. за грудень 2013 року (не проведена оплата самостійно визначених зобов'язань за період з березня по жовтень 2013 року на суму 182957,81 грн. з урахуванням часткового погашення боргу за березень 2013 року в сумі 24580,75 грн.),
звітна декларація за 2013 рік №9007903875 від 19.02.2013 року (а.с.9-10) на суму 184166,98 грн., у тому числі 15347,25 грн. щомісячно з січня по листопад 2013 року та 15347,23 грн. за грудень 2013 року (не проведена оплата самостійно визначених зобов'язань за період з квітня по жовтень 2013 року на суму 106301,48 грн. з урахуванням часткового погашення боргу за квітень2013 року в сумі 1128,87 грн.).
Крім того, за відповідачем наявна сума податкового боргу по штрафним санкціям, що нараховані контролюючим органом за несвоєчасну сплату земельного податку.
Так, за наслідками камеральних перевірок звітності ПАТ «Кримзалізобетон» з плати за землю за 2013рік встановлено порушення статті 287 ПК України внаслідок не сплати грошового зобов'язання у встановлені терміни, про що складено акти:
№ 362/15.3 від 18.07.2013 року, в якому зазначено про несвоєчасне погашення зобов'язання за березень 2013 року по декларації №9007903875 від 19.02.2013 року (а.с.11),
№3202/15-3 від 28.05.2013 року, в якому зазначено про несвоєчасне погашення зобов'язання за січень, лютий 2013 року по декларації №9007903875 від 19.02.2013 року (а.с.49),
№285/15-3/01267308 від 10.09.2013 року, в якому зазначено про несвоєчасне погашення зобов'язання за березень 2013 року по декларації №9007898418 від 19.02.2013 року (зворотній бік а.с.56),
№832/15-3/01267308 від 23.10.2013 року, в якому зазначено про несвоєчасне погашення зобов'язання за січень-березень 2013 року по декларації №9007898418 від 19.02.2013 року (а.с.57).
На підставі акту перевірки № 362/15.3 від 18.07.2013 року, враховуючи виявлені порушення, до відповідача застосовано штрафні санкції згідно з податковим повідомленням-рішенням №0008571503 від 29.07.2013 року на суму 1412,44 грн. (а.с.12).
Вказане податкове повідомлення-рішення отримане відповідачем 30.07.2013 року, про що свідчить відмітка на повідомленні про вручення поштового відправлення №9500017835845 (зворотній бік а.с.11).
На підставі акту перевірки №3202/15-3 від 28.05.2013 року, враховуючи виявлені порушення, до відповідача застосовано штрафні санкції згідно з податковими повідомленнями-рішеннями:
№0005711503 від 12.06.2013 року на суму 2780,94 грн. (а.с.50),
№0005701503 від 12.06.2013 року на суму 1534,72 грн. (зворотній бік а.с.50).
Вказані податкові повідомлення-рішення отримані відповідачем 14.06.2013 року, про що свідчить відмітка на повідомленні про вручення поштового відправлення №9500017233470 (зворотній бік а.с.49).
На підставі акту перевірки №285/15-3/01267308 від 10.09.2013 року, враховуючи виявлені порушення, до відповідача застосовано штрафні санкції згідно з податковим повідомленням-рішенням №0010391503 від 24.09.2013 року на суму 2458,08 грн. (а.с.56).
Вказане податкове повідомлення-рішення отримане відповідачем 01.10.2013 року, про що свідчить відмітка на повідомленні про вручення поштового відправлення№9500018945792 (а.с.55).
На підставі акту перевірки №832/15-3/01267308 від 23.10.2013 року, враховуючи виявлені порушення, до відповідача застосовано штрафні санкції згідно з податковими повідомленнями-рішеннями:
№0011941530 від 04.11.2013 року на суму 1936,15 грн. (а.с.58),
№0011971530 від 04.11.2013 року на суму 2594,23 грн. (зворотній бік а.с.58).
Вказані податкові повідомлення-рішення отримані відповідачем 05.11.2013 року, про що свідчить відмітка на повідомленні про вручення поштового відправлення №9500019116919 (зворотній бік а.с.57).
Як вбачається з матеріалів справи, перелічені вище податкові повідомлення-рішення відповідачем оскаржені не були, однак, визначена у них сума штрафних санкцій не сплачена.
У зв'язку з несвоєчасною сплатою узгодженої суми податкових зобов'язань з земельного податку відповідачу нарахована пеня.
Відповідно до п.п.129.1.1 п. 129.1 ст. 129 ПК України після закінчення встановлених цим Кодексом строків погашення узгодженого грошового зобов'язання на суму податкового боргу нараховується пеня.
Нарахування пені розпочинається:
а) при самостійному нарахуванні суми грошового зобов'язання платником податків - від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов'язання, визначеного цим Кодексом;
б) при нарахуванні суми грошового зобов'язання контролюючими органами - від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов'язання, визначеного у податковому повідомленні-рішенні згідно із цим Кодексом;
Пеня, визначена підпунктом 129.1.1 пункту 129.1 цієї статті, нараховується на суму податкового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені) із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті (п.129.4 ст. 129 ПК України).
На підставі зазначеного, по картці особового рахунку відповідачу нарахована пеня за несвоєчасну сплату узгодженого податкового зобов'язання по декларації №9007898418 від 19.02.2013 року в сумі 179,77 грн. (а.с.180).
Таким чином, за період з березня по жовтень 2013 року за відповідачем утворилась сума податкового органу з земельного податку у розмірі 302154,12 грн., з них по декларації №9007898418 від 19.02.2013 року 190126,04 грн. (основний платіж 182957,81 грн., штрафні санкції 6988,46 грн., пеня - 179,77 грн.) та по декларації №9007903875 від 19.02.2013 року 112028,08 грн. (основний платіж 106301,48 грн., штрафні санкції - 5726,60 грн.).
Сума заборгованості відповідача з земельного податку підтверджується даними облікової картки платника податків (а.с.41-45).
Матеріалами справи також підтверджується наявність за відповідачем податкового боргу з податку на додану вартість.
Порядок оподаткування з податку на додану вартість визначений Розділом V Податкового кодексу України.
Згідно із ст. 203 цього Розділу податкова декларація подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.
Платник податку зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пунктом 203.1 цієї статті для подання податкової декларації.
Як вбачається з матеріалів справи в порядку податкової звітності відповідачем до податкового органу були надані податкові декларації з податку на додану вартість (а.с.25-38, 51-52,59-61):
звітна декларація №9022353215 від 19.04.2013 року за березень 2013 року на суму 199816,00 грн.,
звітна декларація №9043942807 від 19.07.2013 року за червень 2013 року на суму 10381,00 грн.,
звітна декларація №9039138747 від 02.07.2013 року за травень 2013 року на суму 351353,00 грн.,
звітна декларація №99014834540 від 20.03.2013 року за лютий 2013 року на суму 87457,00 грн.,
уточнюючий розрахунок №9046268209 від 30.07.2013 року за липень 2013 року (з виправленими помилками за грудень 2012 року) на суму 15443,00 грн. та 463,00 грн. штрафу,
звітна декларація №9051914701 від 20.08.2013 року за липень 2013 року на суму 38556,00 грн.,
звітна декларація №9029352386 від 20.05.2013 року за квітень 2013 року на суму 227744,00 грн.,
уточнюючий розрахунок №9017508826 від 02.04.2013 року за квітень 2013 року (з виправленими помилками за квітень 2012 року) на суму 288,00 грн. та 9,00 грн. штрафу,
звітна декларація № 9059160944 від 20.09.2013 року за серпень 2013 року на суму 73454,00 грн.,
звітна декларація №9066573556 від 21.10.2013 року за вересень 2013 року на суму 59552,00 грн.,
звітна декларація №9074654095 від 19.11.2013 року за жовтень 2013 року на суму 16651,00 грн.
Таким чином, сума самостійно узгоджених податкових зобов'язань відповідача з податку на додану вартість за період з лютого по жовтень 2013 року становить 1081167,00 грн., з них 472,00 грн. штраф.
Крім того, за відповідачем наявна сума податкового боргу по штрафним санкціям за несвоєчасну сплату податкового зобов'язання з податку на додану вартість у розмірі 100928,65 грн. згідно із податковим повідомленням-рішенням №0007291502 від 08.04.2013 року (зворотній бік а.с.48). Вказане податкове повідомлення-рішення було отримано відповідачем 10.04.2013 року, про що свідчить відмітка на повідомленні про вручення поштового відправлення №9500016216220 (а.с.48).
Податкове повідомлення-рішення відповідачем не оскаржувалось, однак, визначена у ньому сума штрафних санкцій не сплачена.
У зв'язку з несвоєчасною сплатою узгодженої суми податкових зобов'язань відповідачу по картці особового рахунку нарахована пеня в сумі 15502,79 грн. (а.с.181).
У визначені законодавством строки відповідачем податкові повідомлення-рішення оскаржені не були, однак, визначена у них сума податкових зобов'язань не була сплачена.
Отже, внаслідок несплати узгоджених податкових зобов'язань, за відповідачем утворився податковий борг із податку на додану вартість у розмірі 1197598,44 грн., у тому числі 1080695,00 грн. за основним платежем, 101400,65 грн. за штрафними (фінансовими) санкціями та 15502,79 грн. пеня.
Сума заборгованості відповідача з податку на додану вартість підтверджується даними облікової картки платника податків (а.с.17-23).
Згідно з п. 14.1.175 ст. 14 ПК України сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання є податковим боргом.
У разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов'язання в установлені законодавством строки, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення (п. 59.1 ст. 59ПК України).
Податкова вимога надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов'язання (п. 59.3 ст. 59 ПК України).
Податкова вимога надсилається також платникам податків, які самостійно подали податкові декларації, але не погасили суми податкових зобов'язань у встановлені цим Кодексом строки, без попереднього надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення (п. 59.4 ст. 59 ПК України).
Таким чином, несплачена платником податків сума податкового боргу є узгодженою з моменту отримання ним податкової вимоги.
На підставі зазначеного вище, позивачем на адресу відповідача була направлена вимога № 1288 від 04.05.2012 року, яка отримана відповідачем 07.05.2012 року, про що свідчить відмітка на корінці вимоги (а.с.24).
Податковий борг у розмірі 1499752,56 грн. визнаний відповідачем у повному обсязі.
Права органів доходів і зборів на час розгляду справи передбачені ст. 20 Податкового кодексу України.
Згідно з п.п. 20.1.18 та 201.1.19 п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України контролюючі органи мають право визначати у порядку, встановленому цим Кодексом, суми податкових та грошових зобов'язань платників податків; стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом та іншими законами України.
Відповідно до п.п. 20.1.34 п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України контролюючі органи мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податного боргу або його частини.
Отже, враховуючи встановлені під час розгляду обставини щодо наявності за відповідачем суми податкового боргу, позовні вимоги є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.
У судовому засіданні, яке відбулось 04.02.2014 року, оголошено вступну та резолютивну части постанови.
Відповідно до вимог ст. 163 КАС України постанову оформлено та підписано 06.02.2014 року.
На підставі викладеного, керуючись статтями 160-163,167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ПОСТАНОВИВ:
1.Позов задовольнити.
2.Стягнути з Публічного акціонерного товариства «Кримзалізобетон» (95493, АР Крим, м. Сімферополь, вул.Монтажна,3) податковий борг з земельного податку в сумі 112028,08 грн. (код платежу 5213050101, р/р№ 33211811700003 в ГУДКСУ в АР Крим, м. Сімферополь, ЄДРПОУ 38040558, МФО 824026), податковий борг з земельного податку в сумі 190126,04 грн. (код платежу 5113050101, р/р№ 33218811700006 в ГУДКСУ в АР Крим, м. Сімферополь, ЄДРПОУ 38040558, МФО 824026), податковий борг з податку на додану вартість в сумі 1197598,44 грн. (код платежу 3014010100, р/р№ 31114029700002 в ГУДКСУ в АР Крим, м. Сімферополь, ЄДРПОУ 38040558, МФО 824026) шляхом стягнення коштів з рахунків платника податків:
р/р№260080130973 (укр.грн.) в АТ «Сбербанк Росії», МФО 320627;
р/р№2600000446821 (долар США), №2600100346821 (укр.грн.), №2600200246821 (укр.грн.), №2600300146821 (рос.руб), №2600300146821 (долар США), №2600300146821(євро), №2600300146821 (укр.грн.), №2604700146821 (укр.грн.) в філії АТ «Укрексімбанк», АР Крим, МФО 324786;
р/р№260013013571 в КРФ ВАТ «Державний ощадний банк України», МФО 324805;
р/р№2600901191700 (укр.грн.) в філії ПАТ «Кредобанк», МФО 325365;
р/р№26052052339000 (укр.грн) в АТ «Укрсиббанк», МФО 351005;
р/р№26005704094402 (укр.грн) в АТ «Райффайзенбанк Аваль», м. Київ, МФО 380805;
р/р№2606995 (укр.грн), 260071029 (укр.грн) в філії КРД АППБ «Аваль», м. Бахчисарай, МФО 384470;
р/р№26004000230963, №26007000130963 в ПАТ «ЧБРР», МФО 384577.
Постанова набирає законної сили через 10 днів з дня її проголошення. Якщо проголошено вступну та резолютивну частину постанови або справу розглянуто у порядку письмового провадження, постанова набирає законної сили через 10 днів з дня її отримання у разі неподання апеляційної скарги.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Апеляційна скарга подається до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим протягом 10 днів з дня проголошення. У разі проголошення вступної та резолютивної частини постанови або розгляду справи у порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом 10 днів з дня отримання.
Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Севастопольського апеляційного адміністративного суду.
Суддя Сидоренко Д.В.