Копія
СЕВАСТОПОЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
Іменем України
Справа № 827/2103/13-а
20.01.14 м. Севастополь
Севастопольський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
головуючого судді Єланської О.Е.,
суддів Кучерука О.В. ,
Кукти М.В.
секретар судового засідання Букуєва М. А.
за участю сторін:
представник позивача, Товариства з обмеженою відповідальністю "Арсенал"- Корсун Сергій Володимирович, довіреність № б/н від 17.01.14
представник відповідача, Головного управління Держземагенства у м. Севастополі- Карпухін Олексій Леонтійович, довіреність № 8-1-6/4408 від 10.09.13
представник третьої особи, Севастопольської міської Ради - не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином та своєчасно, про причину неявки суд не повідомив
розглянувши апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Арсенал" на постанову Окружного адміністративного суду міста Севастополь (суддя Александров О.Ю.) від 05.11.13 по справі № 827/2103/13-а
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Арсенал" (вул. Овідіопольська, Ж/М Чорноморка-2,1/1-1/6,Одеса, с. Мізікевича,Овідіопольський район Одеська область,65037)
до Головного управління Держземагенства у м. Севастополі (вул. Демідова, 13,Севастополь,99011)
треті особи: Севастопольська міська Рада (вул. Леніна, 3,Севастополь,99011)
про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Арсенал» звернулось до суду із адміністративним позовом до Головного управління Держземагенства у м. Севастополі з вимогами про: визнання протиправною бездіяльності під час розгляду питання щодо земельної ділянки загальною площею 0,2700 га, розташованої за адресою: м. Севастополь, Камишове шосе, 18-Ж, яка знаходиться в користуванні ТОВ «Арсенал» згідно договору оренди від 15.07.2009, в частині не застосування коефіцієнту функціонального використання з урахуванням змішаного функціонального використання; зобов'язання здійснити перерахунок нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,2700 га, розташованої за адресою: м. Севастополь, Камишове шосе, 18-Ж, яка знаходиться в користуванні ТОВ «Арсенал» згідно договору оренди від 15.07.2009; зобов'язання при перерахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,2700 га,
розташованої за адресою: м. Севастополь, Камишове шосе, 18-Ж, застосувати коефіцієнт функціонального використання з урахуванням змішаного функціонального використання цієї земельної ділянки у розмірі: 1, 2 до земельної ділянки промисловості площею 0,1618 га; 0,5 до земель зелених насаджень площею 0,0021 га; 0,65 до земель технічної інфраструктури 0,1061 га; зобов'язання видати витяг із технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,2700 га, розташованої за адресою: м. Севастополь, Камишове шосе, 18-Ж, із застосуванням змішаного коефіцієнту функціонального використання цієї земельної ділянки.
У ході розгляду справи у суді преш рої інстанції ухвалою суду від 12.09.2013 до участі у справі у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, було залучено Севастопольську міську Раду (а.с.64).
Постановою Окружного адміністративного суду міста Севастополя (суддя Александров О.Ю.) від 05 листопада 2013 року у задоволенні адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю «Арсенал» до Головного управління Держземагенства у м. Севастополі, за участю у справі у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача, Севастопольської міської Ради, про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії було відмовлено у повному обсязі.
Не погодившись з даною постановою, позивач звернувся з апеляційною скаргою, в якій просить постанову суду першої інстанції скасувати та прийняти нове рішення, позовні вимоги задовольнити у повному обсязі.
Апеляційна скарга мотивована порушенням судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права.
В судовому засіданні 20.01.2014 представник позивача підтримав доводи апеляційної скарги з підстав, зазначених в ній. Представник відповідача проти задоволення апеляційної скарги заперечував. Представник третьої особи не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином та своєчасно, про причину неявки суд не повідомив
Колегія суддів, обговоривши доводи апеляційної скарги, перевіривши юридичну оцінку обставин справи та повноту їх встановлення, дослідивши правильність застосування судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.
З матеріалів справи вбачається, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Арсенал» є юридичною особою (ідентифікаційний код 25052251), яка зареєстрована Овідіопольською районною державною адміністрацією Одеської області 23.02.2004, місцезнаходження юридичної особи: 65037, Одеська обл., Овідіопольський р-н, с. Мізікевича, вул. Овідіопольська, ж/м Чорноморка-2, 1/1-1/6, що підтверджується свідоцтвом про державну реєстрацію юридичної особи серії А01 № 592911 /а.с.10-11/.
15.07.2009 між Севастопольською міською Радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «Арсенал» було укладено Договір оренди земельної ділянки площею 0,2700 га, для будівництва та обслуговування торгово-складської бази (далі - Договір) /а.с.14-23/.
29.09.2009 зазначений Договір оренди було зареєстровано у Севастопольській міській філії ДП «Центр Державного земельного кадастру» за №040988400152 /а.с.23/.
Відповідно до п. 2.3 Договору нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає:
- 1 017 921,00 грн. (один мільйон сімнадцять тисяч дев'ятсот двадцять одна гривна), що підтверджується випискою з технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки №425/1, виданою Головним управлінням Держкомзему у м. Севастополі 24.03.2009;
- на період будівництва, до здачі об'єкта в експлуатацію 203 584,00 грн. (двісті три тисячі п'ятсот вісімдесят чотири гривни), що підтверджується випискою з технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки №421/1, виданою Головним управлінням Держкомзему у м. Севастополі 24.03.2009.
Договір укладений строком на 25 років (пункт 3.1 Договору).
Відповідно до п.4.1 Договору оренди річна орендна плата за користування земельною ділянкою встановлюється відповідно до Методики визначення розмірів орендної плати при укладенні договорів оренди землі, затвердженої рішенням міської Ради від 14.10.2013 № 1348 (далі - Методика), у розмірі: 5 % (п'яти відсотків) від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
Розмір річної орендної плати за користування земельною ділянкою згідно розрахунку складає 1 017 921 х 0,05 = 50 896,05 грн.; на період будівництва: 203 584 х 0,05 = 10 179,20 грн. (пункт 4.2 Договору).
Наведений розрахунок розміру річної орендної плати щорічно коректується відповідно до п. 4.5 цього Договору (пункт 4.3. Договору).
За пунктом 4.5 Договору нарахування розміру орендної плати за землю здійснюється з урахуванням індексів інфляції. Розмір річної орендної плати підлягає щорічному перерахунку у строк до 01 лютого поточного року залежно від грошової оцінки земельної ділянки, що щорічно індексується.
01.03.2012 ТОВ «Арсенал» був отриманий витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки №1531-3.1/5 від 18.02.2012, згідно якого нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає 2 416 446,00 грн. Ця сума складається з нормативної грошової оцінки 1 м2 земельної ділянки під забудовою у розмірі 894,98 грн., за 1 кв.м., з урахуванням коефіцієнту функціонального використання «комерційне використання» - 2,50 /а.с.29/.
Відповідно до статті 1 Закону України «Про оренду землі» оренда землі - це засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для проведення підприємницької та інших видів діяльності.
Стаття 21Закону України «Про оренду землі» визначає, що орендна плата за землю - це платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою.
Розмір, форма і строки внесення орендної плати за землю встановлюються за згодою сторін у договорі оренди (крім строків внесення орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, які встановлюються відповідно до Податкового кодексу України).
Згідно з пунктом 269.1 статті 269 Податкового кодексу України платниками плати за землю є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв); землекористувачі.
Об'єктом оподаткування є земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні (підпункт 270.1.1 пункту 270.1 статті 270 Податкового кодексу України).
Базою оподаткування є нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до порядку, встановленого цим розділом (підпункт 271.1.1 пункту 271.1 статті 270 Податкового кодексу України).
Пунктом 276.5 статті 276 Податкового кодексу України визначено, що у разі надання в оренду земельних ділянок (в межах населених пунктів), окремих будівель (споруд) або їх частин власниками та землекористувачами, у тому числі зазначеними у пунктах 276.1 та 276.4 цієї статті, іншим суб'єктам, податок за площі, що надаються в оренду, обчислюється відповідно до статті 274 цього Кодексу від нормативної грошової оцінки, визначеної з урахуванням застосування відповідного коефіцієнта функціонального використання цих площ залежно від виду економічної діяльності орендаря, та статті 275 цього Кодексу.
Відповідно до статті 201 Земельного кодексу України визначено: грошова оцінка земельних ділянок визначається на рентній основі; залежно від призначення та порядку проведення грошова оцінка земельних ділянок може бути нормативною і експертною; нормативна грошова оцінка земельних ділянок використовується для визначення розміру земельного податку, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель тощо. Грошова оцінка земельних ділянок проводиться за методикою, яка затверджується Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до статті 15 Закону України «Про оцінку земель», підставою для проведення оцінки земель (нормативної грошової оцінки земельних ділянок) є рішення органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування. За результатами нормативної грошової оцінки земельних ділянок складається технічна документація (стаття 20 Закону). Технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок у межах населених пунктів затверджується відповідною сільською, селищною, міською радою (стаття 23 Закону).
Постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.1995 р. N 213 затверджено Методику нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів (далі - Методика).
Згідно з пунктом 1 Методики нормативна грошова оцінка земельних ділянок здійснюється для визначення розміру земельного податку, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, тощо.
Згідно з пунктом 2 Методики інформаційною базою для нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення є матеріали державного земельного кадастру (кількісна і якісна характеристика земель, бонітування ґрунтів, економічна оцінка земель), матеріали внутрігосподарського землевпорядкування, а земель населених пунктів їх генеральні плани та проекти планування і забудови населених пунктів, матеріали економічної оцінки території.
Дані за результатами проведення нормативної грошової оцінки земельної ділянки оформляються як витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земель, що видається територіальним органом Держземагентства за місцезнаходженням земельної ділянки у строк, що не перевищує семи робочих днів з дати надходження відповідної заяви (пункт 2-1 Методики).
Згідно з пунктом 3.1 Порядку нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України по земельних ресурсах, Міністерства аграрної політики України, Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, Української академії аграрних наук від 27 січня 2006 р. N 18/15/21/11, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 5 квітня 2006 р. за N 388/12262 (далі - Порядок) в основі нормативної грошової оцінки земель населених пунктів лежить капіталізація рентного доходу, що отримується залежно від місця розташування населеного пункту в загальнодержавній, регіональній і місцевій системах виробництва та розселення, облаштування його території та якості земель з урахуванням природно-кліматичних та інженерно-геологічних умов, архітектурно-ландшафтної та історико-культурної цінності, екологічного стану, функціонального використання земель.
Порядком визначено наступні категорії земель за функцією використання: землі житлової забудови; землі промисловості; землі досліджень та розробок; землі гірничої промисловості і гірничих розробок; землі комерційного використання; землі громадського призначення; землі транспорту, зв'язку; землі технічної інфраструктури; інші землі; землі змішаного використання.
Проте, статтею 19 Земельного кодексу України землі України поділені на категорії за іншим критерієм - за основним цільовим призначенням, й такий поділ, відповідно, відрізняється від поділу, визначеного для цілей Порядку нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів.
З урахуванням викладеного, суд першої інстанції правильно дійшов до висновку, що поділ земель вказаними нормативними актами проведений за різними критеріями, й категорії земель за такими поділами не є тотожними.
Абзацами першим, другим пункту 3.5 Порядку визначено, що коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки (Кф) (додаток 1, табл. 1.1), ураховує відносну прибутковість видів економічної діяльності. Віднесення земель до категорії земель за функціональним використанням провадиться згідно з Інструкцією з заповнення державної статистичної звітності з кількісного обліку земель (форми NN 6-зем, 6а-зем, 6б-зем, 2-зем), затвердженою наказом Держкомстату України від 05.11.98 N 377, зареєстрованою в Мін'юсті України 14.12.98 за N 788/3228, відповідно до видів економічної діяльності, зазначених у довідках, що надають юридичним особам органи державної статистики.
Відповідно до частини другої статті 1 Закону України «Про господарські товариства» господарськими товариствами цим Законом визнаються підприємства, установи, організації, створені на засадах угоди юридичними особами і громадянами шляхом об'єднання їх майна та підприємницької діяльності з метою одержання прибутку.
До господарських товариств належать: акціонерні товариства, товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю, повні товариства, командитні товариства (частина третя статті 1 Закону України «Про господарські товариства»).
Судом першої інстанції встановлено, що метою діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю «Арсенал» є одержання прибутку внаслідок підприємницької діяльності.
Згідно довідки Головного управління статистики в Одеській області АА №489578 від 07.02.2011 до основних видів діяльності ТОВ «Арсенал» за КВЕД-2005 віднесено: холодне штампування та гнуття (код за КВЕД 27.33.0), оптова торгівля будівельними матеріалами (код за КВЕД 51.53.2), роздрібна торгівля залізними виробами, фарбами та склом (код за КВЕД 52.46.0), підбір та забезпечення персоналом (код за КВЕД 74.50.0) /а.с.56/.
Національним класифікатором України «Класифікація видів економічної діяльності ДК 009:2005», прийнятим Наказом Держспоживстандарту України від 26 грудня 2005 р. N 375, передбачено групування видів економічної діяльності, зокрема, найбільш узагальнене групування видів діяльності передбачено на рівні секцій.
За вказаним Національним класифікатором України кожний згрупований вид діяльності (зокрема, секція, підсекція) має своє позначення латинською літерою.
Так, вид діяльності - холодне штампування та гнуття (код за КВЕД 27.33.0) віднесено до підсекції DJ секції D; вид діяльності - оптова торгівля будівельними матеріалами (код за КВЕД 51.53.2) віднесено до секції G; вид діяльності - роздрібна торгівля залізними виробами, фарбами та склом (код за КВЕД 52.46.0) віднесено до секції G; вид діяльності - підбір та забезпечення персоналом (код за КВЕД 74.50.0) віднесено до секції К.
Згідно довідки Головного управління статистики в Одеській області АА №786546 від 29.07.2013 до основних видів діяльності ТОВ «Арсенал» за КВЕД-2010 віднесено: оптова торгівля металами та металевими рудами (код за КВЕД 46.72), надання в оренду інших машин, устаткування та товарів (код за КВЕД 77.39), надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (код за КВЕД 68.20), холодне штампування та гнуття (код за КВЕД 24.33), надання в оренду автомобілів і легкових автотранспортних засобів (код за КВЕД 77.11), надання в оренду вантажних автомобілів (код за КВЕД 77.12).
Національним класифікатором України «Класифікація видів економічної діяльності ДК 009:20100», прийнятим Наказом Держспоживстандарту України від 11 жовтня 2010 р. N 457, передбачено групування видів економічної діяльності, зокрема, найбільш узагальнене групування видів діяльності передбачено на рівні секцій.
За вказаним Національним класифікатором України кожний згрупований вид діяльності (зокрема, секція, підсекція) має своє позначення латинською літерою.
Так, вид діяльності - оптова торгівля металами та металевими рудами (код за КВЕД 46.72) віднесено до секції G; вид діяльності - надання в оренду інших машин, устаткування та товарів (код за КВЕД 77.39) віднесено до секції К; вид діяльності - надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (код за КВЕД 68.20) віднесено до секції К; вид діяльності - холодне штампування та гнуття (код за КВЕД 24.33) віднесено до підсекції DJ секції D; від діяльності - надання в оренду автомобілів і легкових автотранспортних засобів (код за КВЕД 77.11) віднесено до секції К; вид діяльності - надання в оренду вантажних автомобілів (код за КВЕД 77.12) віднесено до секції К.
Згідно з Інструкцією з заповнення державної статистичної звітності з кількісного обліку земель (форми NN 6-зем, 6а-зем, 6б-зем, 2-зем) (Додаток 1), вид діяльності - холодне штампування та гнуття (група 27.3) віднесено до підсекції DJ секції D; вид діяльності - оптова торгівля будівельними матеріалами (група 51.5) віднесено до секції G; вид діяльності - роздрібна торгівля залізними виробами, фарбами та склом (група 52.4) віднесено до секції G; вид діяльності - підбір та забезпечення персоналом (група 74.5) віднесено до секції К.
У Додатку 1 до Порядку нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів, встановлено коефіцієнти, які характеризують функціональне використання земельної ділянки.
Землі, які віднесено до виду діяльності за КВЕД (як 2005 так і 2010) до підсекції DJ секції D, належать до земель промисловості і для них встановлений коефіцієнт функціонального використання 1.2.
Землі, які віднесено до виду діяльності за КВЕД (як 2005 так і 2010) до секції G, належать до земель комерційного використання і для них встановлений коефіцієнт функціонального використання 2.5.
Землі, які віднесено до виду діяльності за КВЕД (як 2005 так і 2010) до секції К, належать до земель комерційного використання і для них встановлений коефіцієнт функціонального використання 2.5.
Як зазначено вище, позивачеві надана в оренду земельна ділянки площею 0,2700 га, для будівництва та обслуговування торгово-складської бази.
Отже, єдиний вид діяльності ТОВ «Арсенал» за Довідками Головного управління статистики в Одеській області АА №489578 від 07.02.2011, АА №786546 від 29.07.2013, який не відноситься за функцією використання земель до земель комерційного використання, - холодне штампування та гнуття (код за КВЕД-2005 27.33.0, код за КВЕД-2010 24.33), під призначення, за яким позивачеві надано земельну ділянку - «будівництво та обслуговування торгово-складської бази», не підпадає, а всі інші види діяльності позивача за функцією використання земель віднесено до земель комерційного використання.
З урахуванням зазначеного, суд першої інстанції правильно дійшов до висновку, що застосування відповідачем до грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Арсенал» коефіцієнту функціонального призначення у розмірі 2,5 засновано на законі і прав та законних інтересів позивача не порушує.
За правилом абзацу третього пункту 3.5 Порядку нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів, коефіцієнт функціонального використання для земельних ділянок змішаного використання визначається як середньозважене (за площею) значення коефіцієнтів функціонального використання окремих частин земельної ділянки змішаного використання. Підставою для виділення частин земельної ділянки різного функціонального використання є виключно затверджені дані інвентаризації земельної ділянки та землеустрою.
Вимоги до проведення інвентаризації земель під час здійснення землеустрою встановлені Порядком проведення інвентаризації земель, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2012, № 513.
Пунктом 1 Порядку проведення інвентаризації земель передбачено складення за її результатами технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель).
Відповідно до пункту 26 вказаного Порядку проведення інвентаризації земель за результатами проведення інвентаризації земель виконавцем робіт складається технічна документація, що включає:1) технічне завдання на виконання робіт з інвентаризації земель; 2) пояснювальну записку, яка містить коротку характеристику об'єкта інвентаризації, підстави для виконання робіт, реквізити виконавця, опис матеріалів, використаних під час складання технічної документації, зміст і склад виконаних робіт із землеустрою; 3) текстові матеріали: рішення органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим чи органів місцевого самоврядування або суду про проведення інвентаризації земель; копії документів, що містять вихідні дані, які використовувалися під час проведення інвентаризації земель; матеріали топографо-геодезичних вишукувань; додатки, які складаються у формі таблиць і містять дані, зазначені у пунктах 22 - 23 цього Порядку; пропозиції щодо узгодження даних, отриманих у результаті проведення інвентаризації земель, з інформацією, що міститься у документах, які посвідчують право на земельну ділянку, і Державному земельному кадастрі; 4) графічні матеріали - робочий і зведений інвентаризаційні плани.
Судом першої інстанції також встановлено, що ТОВ «Арсенал» не зверталось до Головного управління Держземагенства у м. Севастополі з технічною документацією із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель для цілей абзацу третього пункту 3.5 Порядку нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів. У Головного управління відсутні дані щодо звернення позивача на адресу Головного управління з відповідною технічною документацією із інвентаризації земель для застосування Кф змішаного використання. Проте, надана позивачем технічна документація щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування торгівельно-складської бази, яка оформлялася у 2007 році при укладенні договору оренди земельної ділянки, жодного відношення до технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель не має та не може її підміняти.
З урахуванням викладеного, суд першої інстанції правильно дійшов до висновку, що ТОВ «Арсенал» не додержані вимоги законодавства щодо надання відповідачу документів, які чинним законодавством передбачено як передумову для визначення коефіцієнта функціонального використання для земельних ділянок змішаного використання.
Судом першої інстанції повно, всебічно перевірені надані сторонами докази, дана їм належна оцінка, а доводи апеляційної скарги спростовуються фактичними обставинами справи.
Відповідно до статті 200 Кодексу адміністративного судочинства України суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.
На підставі викладеного, судова колегія дійшла висновку, що апеляційна скарга підлягає залишенню без задоволення, а постанова суду першої інстанції - без змін.
Зважаючи на наведене, колегія суддів дійшла висновку, що правова оцінка, яку дав суд першої інстанції обставинам справи, не суперечить чинному законодавству.
Судове рішення не може бути скасовано чи змінено з підстав, що наведені в апеляційній скарзі.
Згідно статті 200 КАС України, суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову або ухвалу суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи і ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.
Керуючись статтями 195, 198, 205, 206, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Арсенал" на постанову Окружного адміністративного суду міста Севастополь від 05.11.13 по справі № 827/2103/13-а - залишити без задоволення.
Постанову Окружного адміністративного суду міста Севастополь від 05.11.13 по справі № 827/2103/13-а - залишити без змін.
Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення згідно з частиною п'ятою статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвалу може бути оскаржено в порядку статті 212 Кодексу адміністративного судочинства України, згідно з якою касаційна скарга на судові рішення подається безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, крім випадків, передбачених цим Кодексом, а в разі складення ухвали в повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення ухвали в повному обсязі.
Повний текст судового рішення виготовлений 27 січня 2014 р.
Головуючий суддя підпис О.Е.Єланська
Судді підпис О.В.Кучерук
підпис М.В. Кукта
З оригіналом згідно
Головуючий суддя О.Е.Єланська