Постанова № 36868545, 23.01.2014, Київський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
23.01.2014
Номер справи
810/6886/13-а
Номер документу
36868545
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

23 січня 2014 року 810/6886/13-а

приміщення суду за адресою: м. Київ, бул. Лесі Українки, 26,

час прийняття постанови : 13 год. 20 хв.

Київський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Лиска І.Г.

при секретарі: Васковець М.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельна Українська Спілка" до Васильківської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №0002362203 від 13.11.2013 року,

в с т а н о в и в:

До Київського окружного адміністративного суду звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю "Будівельна Українська Спілка" з позовом до Васильківської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від №0002362203 від 13.11.2013 року, згідно з яким позивачу зменшено розмір від'ємного значення суми податку на додану вартість за вересень 2013 року у розмірі 1634060 грн.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що працівниками Васильківської об'єднаної Державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Київській області проведено документальну позапланову невиїзну перевірку Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельна Українська Спілка" (ТОВ "БУС") з питань достовірності та законності декларування від'ємного значення з податку на додану вартість за період діяльності серпень, вересень 2013 року, про що складено Акт №641/10-07-22-04-12/33870540 від 31.10.2013р., які ТОВ "БУС" разом з повідомленням про перевірку отримав лише 07.11.2013р. На вказаний акт перевірки відповідача в.о. керівника ТОВ "БУС" - розпорядник майна арбітражний керуючий Горбач С.Ф. 07.11.2013р. направив заперечення, а 04.12.2013 р., отримав податкове повідомлення-рішення №0002362203 від 13.11.2013 року, згідно з яким позивачу зменшено розмір від'ємного значення суми податку на додану вартість за вересень 2013 року у розмірі 1634060 грн.

Проведеною без участі єдиної посадової особи ТОВ "БУС" - в.о. керівника - розпорядника майна арбітражного керуючого Горбача С.Ф. та без документації суб'єкта перевірки, перевіркою встановлено допущення позивачем порушення податкового законодавства, а саме: п. 198.1, п. 198.2, п. 198.6 ст. 198 Податкового кодексу України в редакції від 02.12.2010р., в результаті чого, на думку перевіряючого Баклана C.М., головного державного ревізора інспектора відділу перевірок управління податкового аудиту відповідача, завищено від'ємне значення різниці між сумою податкового зобов'язання та податкового кредиту на загальну суму 1634060 грн., а відтак, у зв'язку із встановленням допущення позивачем зазначених вище порушень законодавства, відповідачем було прийнято податкове повідомлення-рішення №0002362203 від 13.11.2013 року, згідно з яким позивачу зменшено розмір від'ємного значення суми податку на додану вартість за вересень 2013 року у розмірі 1634060 грн.

З зазначеним податковим повідомленням - рішенням позивач не погоджується повністю, вважає його необґрунтованим, безпідставним та незаконним в силу приписів глави 8 ПК України (ст.ст. 75, 78, 79 та 200), а дії працівників відповідача протиправними, такими, що суперечать приписам ч.2 ст.19 Конституції України, у зв'язку з чим звернувся до суду про його скасування.

У судовому засіданні представник позивача Кучма Н.В. позовні вимоги підтримала, просила суд позов задовольнити, від відшкодування судових витрат відмовилась.

Відповідачем позов не визнано, заперечення надано суду в письмовій формі.

За поясненнями відповідача, на підставі наказу від 30.10.2013 року за №269, виданого Васильківською ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області, працівниками Васильківської ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області та згідно із пп. 78.1.2 п. 78.1.8 п. 78.1 ст. 78, п. 82.2 ст. 82 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI (із змінами та доповненнями), 30.10.2013 року та 31.10.2013року було проведено документальну позапланову виїзну перевірку щодо достовірності та законності декларування від'ємного значення з податку на додану вартість за серпень, вересень 2013 року.

Перевіркою встановлено порушення: - п. 198.1, п. 198.2, п. 198.6 ст. 198 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755-VI (зі змінами та доповненнями) у ТОВ "Українська Будівельна Спілка" завищено суму від'ємного значення по податку на додану вартість (р.24 декларації) на загальну суму 1634060 грн., в т.ч. за вересень 2013 року на суму 1634060,00 грн., оскільки позивачем до перевірки не було надано первинні документи (накладних, податкових накладних, договорів, актів виконаних робіт, ТТН, сертифікатів якості та відповідності, тощо). Таким чином, на думку відповідача, оскаржуване рішення прийнято ним з урахуванням вимог чинного законодавства, оскільки відповідач діяв у межах повноважень, наданих йому законами України та підзаконними нормативно-правовими актами.

У судових засіданнях представники відповідача Феніок А.Д., Баклан С.М. позов не визнали, просили відмовити в його задоволенні з підстав, зазначених у письмових запереченнях на позов, зазначили, що позовні вимоги є безпідставними, а оскаржуване податкове повідомлення - рішення є таким, що прийняте у відповідності до вимог чинного законодавства.

Розглянувши подані документи і матеріали, всебічно і повно з'ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, вислухавши представників сторін, суд вважає, що позов підлягає задоволенню виходячи з наступного.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Будівельна Українська Спілка" є юридичною особою, що зареєстрована 01.11.2005 року , як платник податків перебуває у Васильківській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області.

Як вбачається з Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Серії АВ №253338 та Ухвали Господарського суду Київської області від 25 червня 2012 року у справі №Б8/965-12, Ухвалою Господарського суду Київської області від 12.06.2012р. порушено провадження у справі №Б8/065-12 про банкрутство TOB "БУС", а ухвалою від 25.06.2012р. того ж суду, відсторонено ОСОБА_7 від виконання обов'язків генерального директора TOB "БУС", покладено виконання обов'язків керівника згаданого товариства на розпорядника майна - Горбача С.Ф. (ІН НОМЕР_1, ліцензія Мін'юсту серії НОМЕР_2 від 11.01.12р., зобов'язано ОСОБА_7 бухгалтерську та іншу документацію боржника, матеріальні цінності передати Горбачу С.Ф., передачу оформити документально.

Передача по акту приймання-передавання документації від ОСОБА_7 Горбачу С.В. відбулась 31.07.2012р., в тому числі Горбачу С.В. були передані первинні бухгалтерські документи, що підтверджують наявність у ТОВ «БУС» податкового кредиту (копія Акту від 31.07.2012 року наявна в матеріалах справи).

Про вищевикладені обставини щодо змін у стані боржника розпорядником майна арбітражним керуючим Горбачем С.Ф. листом від 01.10.2012р. №257 було повідомлено начальника ДПІ у Васильківському районі Київської області Богдана B.C. При чому, в означеному листі розпорядник майна зазначав, що підприємство-боржник не працює, всі його працівники станом на 01.10.2012р. звільнені.

Відповідачем 30.10.2013 року було направлено поштою, рекомендованим листом із повідомленням про вручення, на податкову адресу ТОВ "Будівельна Українська Спілка" повідомлення від 30.10.2013 року № 2127/101/10-07 та копію наказу Васильківської ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області від 30.10.2013 року №269 про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки ТОВ "Будівельна Українська Спілка".

Як встановлено у судовому засіданні, повідомлення від 30.10.2013 року № 2127/101/10-07 та копію наказу Васильківської ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області від 30.10.2013 року №269 про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки ТОВ "Будівельна Українська Спілка" арбітражному керуючому Горбач С.Ф. не вручались та не направлялись.

Доказів повідомлення про проведення перевірки арбітражного керуючого ТОВ "Будівельна Українська Спілка" Горбач С.Ф. та вручення йому наказу Васильківської ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області від 30.10.2013 року №269 відповідачем суду не надано.

На підставі наказу від 30.10.2013 року за №269, виданого Васильківською ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області, працівниками Васильківської ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області та згідно із пп. 78.1.2 п. 78.1.8 п. 78.1 ст. 78, п. 82.2 ст. 82 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI (із змінами та доповненнями), 30.10.2013 року та 31.10.2013року було проведено документальну позапланову виїзну перевірку щодо достовірності та законності декларування від'ємного значення з податку на додану вартість за серпень, вересень 2013 року.

В силу п.79.2. ст.72 Податкового кодексу України документальна позапланова невиїзна перевірка проводиться посадовими особами контролюючого органу виключно на підставі рішення керівника контролюючого органу, оформленого наказом, та за умови надіслання платнику податків рекомендованим листом із повідомленням про вручення або вручення йому чи його уповноваженому представнику під розписку копії наказу про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки та письмового повідомлення про дату початку та місце проведення такої перевірки.

Згідно з п. 78.4 ст. 78 Податкового Кодексу України, право на проведення документальної позапланової перевірки платника податків надається лише у випадку, коли йому до початку проведення зазначеної перевірки вручено під розписку копію наказу про проведення документальної позапланової перевірки.

Лише виконання умов цієї статті та п.78.4. ст.78 ПКУ у посадових осіб контролюючого органу виникає право розпочати проведення документальної невиїзної перевірки.

Письмові повідомлення про такі запрошення надсилаються в порядку, встановленому статтею 42 цього Кодексу, не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня запрошення рекомендованими листами, в яких зазначаються підстави запрошення, дата і час, на які запрошується платник податків (представник платника податків) (ст. 20 п.20.1.1. Податкового кодексу України).

Документи вважаються належним чином врученими, якщо вони надіслані за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків рекомендованим листом з повідомленням про вручення або особисто вручені платнику податків або його законному чи уповноваженому представникові (п.42.2. ст. 42 ПКУ).

Суд зазначає, що оскільки Васильківській ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області наперед було відомо про відсутність боржника за місцем його реєстрації (знаходження, податкової адреси) та відомо і про те, що орган управління боржником є розпорядник майна - арбітражний керуючий, який знаходиться за адресою, відомою податковому органу з вищезазначеного листа Горбача С.Ф. від 01.10.2012р. №257, податковий орган був зобов'язаний повідомити Горбача С.Ф. , як представника позивача про проведення перевірки.

До того ж, інформація про місцезнаходження арбітражного керуючого Горбача Сергія Федоровича, призначеного господарським судом на виконання функціональних обов'язків органу управління боржником ТОВ "БУС" - розпорядником майна - т.в.о. керівника, є публічною і розміщена на сайті Міністерства юстиції України "Публічний сайт Єдиного реєстру арбітражних керуючих", який містить реквізити місцезнаходження, що й у вищезазначеному листі від 01.10.2012р. №257, адресованому начальнику ДПІ у Васильківському районі Київської області Богдану B.C., а також, всі контактні телефони та електронна адреса Горбача С.Ф.

Оскільки арбітражний керуючий Горбач С.Ф. не був належним чином повідомлений про проведення перевірки, позивач не мав можливості надати відповідачу первинні документи (накладних, податкових накладних, договорів, актів виконаних робіт, ТТН, сертифікатів якості та відповідності, тощо), що підтверджують дані податкових декларацій.

Перевіркою встановлено порушення позивачем п. 198.1, п. 198.2, п. 198.6 ст. 198 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755-VI (зі змінами та доповненнями), у ТОВ "Українська Будівельна Спілка" завищено суму від'ємного значення по податку на додану вартість (р.24 декларації) на загальну суму 1634060,00грн. , в т.ч. за вересень 2013року на суму 1634060,00грн.

Твердження посадових осіб податкового органу ґрунтуються на аналізі податкової звітності ТОВ "Будівельна Українська Спілка" за вересень 2013 року та оскільки на думку податкового органу суми податкового кредиту не підтверджуються, тому що позивачем не було надано до перевірки первинні документи (накладних, податкових накладних, договорів, актів виконаних робіт, ТТН, сертифікатів якості та відповідності, тощо).

За результатами перевірки Васильківською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Міндоходів у Київській області було складено Акт №641/10-07-22-04-12/33870540 від 31.10.2013року, який ТОВ "БУС" разом з повідомленням про перевірку позивач отримав лише 07.11.2013р.

На вказаний Акт перевірки відповідача в.о. керівника ТОВ "БУС" - розпорядник майна арбітражний керуючий Горбач С.Ф. 07.11.2013р. направив заперечення.

04.12.2013 р., на адресу ТОВ «БУС» надійшло податкове повідомлення-рішення від 13.11.2013 року №0002362203, згідно з яким позивачу зменшено розмір від'ємного значення суми податку на додану вартість за вересень 2013 року у розмірі 1634060 грн.

Не погоджуючись з прийнятим податковим повідомленням-рішенням, позивач оскаржив його до суду.

Надаючи правову оцінку відносинам, що склалися між сторонами, суд виходить з такого.

Поняття платників податку на додану вартість, об'єктів, бази та ставки оподаткування, переліку неоподатковуваних та звільнених від оподаткування операцій, особливості оподаткування експортних та імпортних операцій, поняття податкової накладної, порядок обліку, звітування, внесення та відшкодування податку на додану вартість регламентується Податкового кодексу України.

Податковим кредитом в розумінні підпункту 14.1.181 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України визначається сума, на яку платник податку на додану вартість має право зменшити податкове зобов'язання звітного (податкового) періоду, визначена згідно розділу V цього Кодексу.

Відповідно до підпункту "а" пункту 198.1 статті 198 Податкового кодексу України право на віднесення сум податку до податкового кредиту виникає у разі здійснення операцій з придбання або виготовлення товарів (у тому числі в разі їх ввезення на митну територію України) та послуг.

В силу положень пункту 198.2 статті 198 Податкового кодексу України датою виникнення права платника податку на віднесення сум податку до податкового кредиту вважається дата тієї події, що відбулася раніше: дата списання коштів з банківського рахунка платника податку на оплату товарів/послуг або дата отримання платником податку товарів/послуг, що підтверджено податковою накладною.

Згідно пункту 198.3 статті 198 Податкового кодексу України податковий кредит звітного періоду визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг, але не вище рівня звичайних цін, визначених відповідно до статті 39 цього Кодексу, та складається з сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 193.1 статті 193 цього Кодексу, протягом такого звітного періоду у зв'язку з: придбанням або виготовленням товарів (у тому числі при їх імпорті) та послуг з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку; придбанням (будівництвом, спорудженням) основних фондів (основних засобів, у тому числі інших необоротних матеріальних активів та незавершених капітальних інвестицій у необоротні капітальні активи), у тому числі при їх імпорті, з метою подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку.

Порядок визначення суми податку на додану вартість, що підлягає сплаті до Державного бюджету України або відшкодуванню з Державного бюджету України регулюється Податковим кодексом та Порядком заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 25.11.2011 № 1492 (далі - Порядок № 1492).

Так, статтею 200 Податкового кодексу України визначено, що сума податку, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов'язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду. При позитивному значенні суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 статті 200 Податкового кодексу України, така сума підлягає сплаті (перерахуванню) до бюджету у строки, встановлені розділом V Податкового кодексу України (пункт 200.2 статті 200 Податкового кодексу України).

При від'ємному значенні суми, розрахованої згідно пункту 200.1 цієї статті, така сума враховується у зменшення суми податкового боргу з податку, що виник за попередні звітні (податкові) періоди (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до Податкового кодексу України), а в разі відсутності податкового боргу - зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (пункт 200.3 статті 200 Податкового кодексу України).

За приписами пункту 200.4 статті 200 Податкового кодексу України, якщо в наступному податковому періоді сума, розрахована згідно з пунктом 200.1 статті 200 Податкового кодексу України, має від'ємне значення, то: бюджетному відшкодуванню підлягає частина такого від'ємного значення, яка дорівнює сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів/послуг у попередніх податкових періодах постачальникам таких товарів/послуг або до Державного бюджету України, а в разі отримання від нерезидента послуг на митній території України - сумі податкового зобов'язання, включеного до податкової декларації за попередній період за отримані від нерезидента послуги отримувачем послуг; залишок від'ємного значення попередніх податкових періодів після бюджетного відшкодування включається до складу сум, що відносяться до податкового кредиту наступного податкового періоду.

При цьому підпунктом 4.6.6 пункту 4 розділу V Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість передбачено, що залишок від'ємного значення (для декларації 0110 - після бюджетного відшкодування) включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (відображається у рядку 24 декларації поточного звітного (податкового) періоду та переноситься до рядка 21.2 декларації наступного звітного (податкового) періоду).

Таким чином, за підприємством зберігається право на використання накопиченого ним податкового кредиту у майбутньому, зокрема в рахунок погашення платежів з податку на додану вартість наступних податкових періодів (рядок 23.2 декларації) чи в рахунок податкового кредиту наступного податкового періоду (рядок 24 декларації).

У судовому засіданні встановлено, що позивачем у рядку 24 податкової декларації з податку на додану вартість за вересень 2013 року задекларовано розмір залишку від'ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду у розмірі 1634060 грн., при цьому рядок 23 декларації (сума, що підлягає бюджетному відшкодуванню) позивачем не заповнювався.

Матеріалами справи встановлено, що від'ємне значення податку на додану вартість, задеклароване позивачем у вересні 2013 року на суму 1634060грн. виникло: у грудні 2010 року у розмірі 528858 грн.; у листопаді 2011 року у розмірі 28155 грн.; у грудні 2011 року у розмірі 581621 грн.; у лютому 2012 року у розмірі 7191 грн.; у березні 2012 року у розмірі 40713грн.; у квітня 2012року у розмірі 154101 грн.; у травня 2012 року у розмірі 1742 грн.; у липні 2012 року у розмірі 65026 грн.; у серпні 2012 року у розмірі 2478грн.; у листопаді 2012року у розмірі 670 грн.; у грудні 2012 року у розмірі 3800 грн.; у травні 2013 року у розмірі 51538 грн.; у червні 2013 року у розмірі 111747 грн., у липні 2013 року у розмірі 47245 грн., у серпні 2013 року у сумі 9175 грн.

Як вбачається з матеріалів справи, відповідач посилається на порушення позивачем п. 198.1, п. 198.2, п. 198.6 ст. 198 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755-VI (зі змінами та доповненнями) у зв'язку з чим ТОВ "Українська Будівельна Спілка" завищено суму від'ємного значення по податку на додану вартість (р.24 декларації) на загальну суму 1634060 грн., в т.ч. за вересень 2013 року, оскільки позивачем до перевірки не було надано первинні документи (накладних, податкових накладних, договорів, актів виконаних робіт, ТТН, сертифікатів якості та відповідності, тощо).

Оскільки, як встановлено у судовому засіданні позивач не мав можливості надати відповідачу первинні документи (накладних, податкових накладних, договорів, актів виконаних робіт, ТТН, сертифікатів якості та відповідності, тощо), що підтверджують дані податкових декларацій, вказані документи були надані позивачем суду та їх копії наявні у матеріалах справи.

Так, на підтвердження правомірності формування від'ємного значення по податку на додану вартість (р.24 декларації) за вересень 2013 року на загальну суму 1634060 грн. позивачем надано копії податкових накладних та податкових декларацій з додатками за період з травня 2012 року по жовтень 2013 року (з початку провадження справи про банкрутство); квитанцій про направлення вказаних декларацій до податкового органу, розрахунок податкового кредиту за період з травня 2012 року по жовтень 2013 року, реєстри податкових накладних за 2012р. - 2013 рік , договорів з контрагентами за період 2012 р. - 2013 року, акти здачі-прийняття робіт (надання послуг), платіжних доручень, банківських виписок. (Вказані документи наявні в матеріалах справи).

Як встановлено у судовому засіданні, від'ємне значення по податку на додану вартість на загальну суму 1634060 грн., згідно з первинною документацією боржника, виникли ще з 2010 року, що відображено в податкових деклараціях боржника, поданих до органу оподаткування у період з 2010 року по даний час та підтверджується податковими деклараціями ТОВ "БУС", поданими до відповідача суцільним порядком за весь період з дня виникнення у боржника від'ємного значення по податку на додану вартість до жовтня 2013року та первинними документами, наданими позивачем.

Доказів недостовірності та незаконності декларування позивачем від'ємного значення з податку на додану вартість в податкових деклараціях з податку на додану вартість за грудень 2010 року, за листопад 2011 року, за грудень 2011 року, за лютий 2012 року, за березень 2012 року, за квітень 2012року , за травень 2012 року , за липень 2012 року , за серпень 2012 року , за листопад 2012року, за грудень 2012 року, за травень 2013 року; за червні 2013 року, липень 2013 року, серпень 2013 року відповідачем суду не надано.

Таким чином, висновки відповідача щодо відсутності права у позивача на відображення від'ємного значення податку на додану вартість за 2010 - 2013 роки є необґрунтованими, оскільки, позивачем не заявлялись суми до бюджетного відшкодування, а також позивачем надано суду документи, що підтверджують суми від'ємного значення, задекларовані ТОВ "Будівельна Українська Спілка" в декларації з податку на додану вартість за вересень 2013 року.

Відповідно до статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

На виконання цих вимог відповідачем, як суб'єктом владних повноважень, не надано суду доказів, які спростовували б твердження позивача, а відтак, не доведено правомірності свого рішення.

За наведених обставин податкове повідомлення-рішення підлягає скасуванню як протиправне, а позов є таким, що підлягає задоволенню.

Згідно з частиною першою статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати з Державного бюджету України (або відповідного місцевого бюджету, якщо іншою стороною був орган місцевого самоврядування, його посадова чи службова особа).

Позивачем за подання позовної заяви сплачено судовий збір. Доказів понесення інших судових витрат позивач суду не надав. Від відшкодування судових витрат представник позивача відмовився.

Таким чином, судові витрати стягненню з державного бюджету на користь позивача не підлягають.

Керуючись статтями 11, 14, 70, 71, 72, 86, 94, 159-163, 167, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

п о с т а н о в и в:

Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельна Українська Спілка" до Васильківської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №0002362203 від 13.11.2013 року - задовольнити.

Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Васильківської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області №0002362203 від 13.11.2013 року.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано в установлені строки. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга на постанову суду подається до Київського апеляційного адміністративного суду через Київський окружний адміністративний суд протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Суддя: Лиска І.Г.

Дата виготовлення і підписання повного тексту постанови - 27 січня 2014 р.