ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 січня 2014 року справа № 823/4040/13-а
12 год. 10 хв. м. Черкаси
Черкаський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Руденко А.В.,
при секретарі - Чемерин О.В.,
за участю:
представника позивача - Федоренко О.І. (за довіреністю),
відповідача - Яжемчук О.В.
представника третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ТОВ «Сван-1» - Мухінського В.О. (за довіреністю),
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду адміністративну справу за позовом арбітражного керуючого-розпорядника майна ТОВ «Сван-1» Юдицького Олександра Вікторовича до державного реєстратора відділу реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Реєстраційної служби Черкаського міського управління юстиції Черкаської області Яжемчук Олени Анатоліївни, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - ТОВ «Сван-1» про визнання незаконними дій по внесенню до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про зміну керівника ТОВ «Сван-1» та зобов'язання скасувати внесений запис, -
ВСТАНОВИВ:
23.12.2013р. арбітражний керуючий-розпорядник майна ТОВ «Сван-1» Юдицький Олександр Вікторович звернувся до суду з адміністративним позовом до державного реєстратора відділу реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Черкаського міського управління юстиції Черкаської області Яжемчук Олени Анатоліївни, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - ТОВ «Сван-1», в якому просить визнати незаконними дії щодо внесення до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців запису № 10261070032001629 від 19.12.2013р. про зміну керівника та підписанта ТОВ «Сван-1» та зобов'язання скасувати внесений запис.
В обгрунтування позовних вимог позивач зазначив, що відповідач внесла до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців запис № 10261070032001629 від 19.12.2013р. про обрання керівником ТОВ «Сван-1» ОСОБА_6 без його згоди як розпорядника майна ТОВ «Сван-1», щодо якого порушено справу про банкрутство, внаслідок чого порушила ч. 2 ст. 35 та ч.1-3 ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців". Крім цього, позивач призначений на посаду керівника ТОВ «Сван-1» ухвалою господарського суду на підставі ст. 12 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», тому і його звільнення з посади також повинно відбуватись за судовим рішенням. Представник позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримав у повному обсязі та просив позов задовольнити.
Відповідач у судовому засіданні проти позову заперечила та просила відмовити. Надала до суду письмові заперечення, у яких зазначила, що підставою внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців про зміну керівника ТОВ «Сван-1» був протокол № 26/11/13 позачергових загальних зборів учасників ТОВ «Сван-2» про обрання генеральним директором ОСОБА_6 При цьому порушення ст. 35 "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" нею не допущене, оскільки вказана стаття не містить заборони на внесення змін до відомостей про юридичну особу щодо зміни керівника без згоди розпорядника майна боржника. За вказаних обставин позовні вимоги є необґрунтованими та задоволенню не підлягають.
Представник третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ТОВ «Сван-1» проти позову заперечував, зазначивши, що згідно п. 4 ст. 19 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" державному реєстратору забороняється вимагати додаткові документи для внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в ЄДР, якщо вони не передбачені частиною 1-3 цієї статті. На час прийняття засновниками товариства рішення про зміну керівника останні мали повний обсяг правоздатності та дієздатності, тому відповідач згідно з п.п. 1-2 ст. 19 вищезазначеного закону прийняла встановлений законом пакет документів, необхідний для проведення реєстраційних дій, та внесла відповідні зміни до ЄДР.
Заслухавши пояснення представників осіб, які беруть участь у справі, дослідивши наявні в матеріалах справи докази, суд прийшов до висновку про відсутність підстав для задоволення позову з огляду на наступне.
Судом встановлено, що ТОВ «Сван-1» зареєстроване як юридична особа за кодом ЄДРПОУ 25658686 з 01.07.1998р., про що в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (у подальшому - Єдиний державний реєстр) міститься реєстраційний запис за №10261200000001629.
27.12.2010р. до Єдиного державного реєстру внесено запис №10261100012001629 про рішення засновників (учасників) ТОВ «Сван-1» щодо припинення діяльності ТОВ «Сван-1».
Ухвалою господарського суду Черкаської області від 25.10.2011р. у справі №10/5026/2337/2011 за заявою ПАТ «Сведбанк» порушено провадження у справі про банкрутство ТОВ «Сван-1», введено процедуру розпорядження майном та призначено розпорядником майна арбітражного керуючого Юдицького Олександра Юрійовича (позивач у справі), про що до Єдиного державного реєстру внесено запис № 10261150019001629 від 11.11.2011р.
Ухвалою господарського суду Черкаської області від 09.02.2012р. у справі №10/5026/2337/2011, яка залишена в силі постановою Київського апеляційного господарського суду від 23.04.2013р., відсторонено голову ліквідаційної комісії ТОВ «Сван-1» ОСОБА_8 від посади та покладено виконання обов'язків керівника ТОВ «Сван-1» на арбітражного керуючого Юдицького О.В., про що до Єдиного державного реєстру було внесено відповідний запис.
26.11.2013р. відбулись позачергові загальні збори учасників ТОВ «Сван-1», за рішенням яких відповідно до п. 2 протоколу № 26/11/13 від 26.11.2013р. на посаду генерального директора ТОВ «Сван-1» призначено ОСОБА_6
19.12.2013р. ОСОБА_6 подав відповідачу реєстраційну картку про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про зміну керівника ТОВ «Сван-1» та зміну фізичних осіб-платників податків, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори (згідно з відомостями, що містяться в установчих або розпорядчих документах), оригінал протоколу позачергових загальних зборів учасників ТОВ «Сван-1» №26/11/13 від 26.11.2013р. та опис поданих документів.
19.12.2013р. державним реєстратором відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Реєстраційної служби Черкаського міського управління юстиції Яжемчук Оленою Анатоліївною (відповідач у справі) внесено запис до Єдиного державного реєстру №10261070032001629 про зміну відомостей про юридичну особу, що не пов'язані зі змінами в установчих документах, щодо зміни керівника та складу підписантів ТОВ «Сван-1», згідно з якими керівником та підписантом товариства є ОСОБА_6.
Вказані обставини підтверджуються поясненнями представників сторін, представника третьої особи, копіями витягів з Єдиного державного реєстру станом на 18.12.2013р. та станом на 20.12.2013р., ухвал господарського суду Черкаської області від 25.10.2011р. та від 09.02.2012р. у справі №10/5026/2337/2011, постанови Київського апеляційного господарського суду від 23.04.2013р. у справі №10/5026/2337/2011р., протоколу позачергових загальних зборів учасників ТОВ «Сван-1» №26/11/13 від 26.11.2013р., реєстраційної картки ТОВ «Сван-1» від 19.12.2013р. та опису поданих документів.
Відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, регулюються Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15.05.2003р. №755-1У (у подальшому - Закон №755).
Відповідно до ч. 1 ст. 16 Закону № 755 Єдиний державний реєстр створюється з метою забезпечення державних органів, а також учасників цивільного обороту достовірною інформацією про юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців з Єдиного державного реєстру.
Відповідно до ч. 1 ст. 17 Закону №755 відомості про юридичну особу або фізичну особу - підприємця включаються до Єдиного державного реєстру шляхом внесення записів на підставі відомостей з відповідних реєстраційних карток та відомостей, що надаються юридичними особами державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи згідно із законодавством України. Форми реєстраційних карток затверджуються Міністерством юстиції України.
Частиною другою вказаної статті передбачено, що в Єдиному державному реєстрі містяться відомості щодо юридичної особи, зокрема, щодо органів управління юридичної особи; прізвища, ім'я, по батькові, дата обрання (призначення) та реєстраційних номерів облікових карток платників податків, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори.
Частиною першою статті 19 Закону №755 передбачено, у разі якщо зміна відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, не пов'язана із змінами, що вносяться до установчих документів юридичної особи, або не підлягає державній реєстрації, особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), подає (надсилає поштовим відправленням з описом вкладення) державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи юридичної особи заповнену реєстраційну картку про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі.
Відповідно до ч. 2 вказаної статті якщо зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, пов'язані із зміною керівника або осіб, що обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори, крім документів, передбачених частиною першою цієї статті, особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), додатково подає примірник оригіналу (ксерокопію, нотаріально засвідчену копію) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про зміну зазначених осіб та/або примірник оригіналу (ксерокопію, нотаріально засвідчену копію) розпорядчого документа про їх призначення.
Ч. 2 ст. 4 Закону України «Про господарські товариства» від 19.09.1991р. №1576-Х11 (у подальшому - Закон №1576) передбачає, що акціонерне товариство, товариство з обмеженою і товариство з додатковою відповідальністю створюються і діють на підставі статуту, повне і командитне товариство - засновницького договору. Установчі документи повинні містити відомості про вид товариства, предмет і цілі його діяльності, склад засновників та учасників, найменування та місцезнаходження, розмір та порядок утворення статутного (складеного) капіталу, порядок розподілу прибутків та збитків, склад та компетенцію органів товариства та порядок прийняття ними рішень, включаючи перелік питань, по яких необхідна кваліфікована більшість голосів, порядок внесення змін до установчих документів та порядок ліквідації і реорганізації товариства. Установчі документи повинні також містити відомості, передбачені статтями 37, 51, 65, 67 і 76 цього Закону.
Відповідно до ч. 1 ст. 51 Закону №1576 установчі документи товариства з обмеженою відповідальністю, крім відомостей, зазначених у статті 4 цього Закону, повинні містити відомості про розмір часток кожного з учасників, розмір, склад та порядок внесення ними вкладів, розмір і порядок формування резервного фонду, порядок передання (переходу) часток у статутному фонді.
Ст. 6 Закону №1576 передбачає, що товариство набуває прав юридичної особи з дня його державної реєстрації. Державна реєстрація товариств проводиться у порядку, встановленому законом для державної реєстрації юридичних осіб.
Крім цього, відповідно до ст. 7 Закону №1576 зміни, які сталися в установчих документах товариства і які вносяться до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, підлягають державній реєстрації за тими ж правилами, що встановлені для державної реєстрації товариства.
В свою чергу, ч. 1 ст. 4 Закону №755 передбачає, що державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців - це засвідчення факту створення або припинення юридичної особи, засвідчення факту набуття або позбавлення статусу підприємця фізичною особою, а також вчинення інших реєстраційних дій, які передбачені цим Законом, шляхом внесення відповідних записів до Єдиного державного реєстру.
Відповідно до ч. 3 вказаної статті зміни до установчих документів юридичної особи, а також зміна прізвища та/або імені, та/або по батькові (далі - імені) або місця проживання фізичної особи - підприємця підлягають обов'язковій державній реєстрації шляхом внесення відповідних змін до записів Єдиного державного реєстру в порядку, встановленому цим Законом.
Таким чином, відомості щодо керівника товариства та осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори, не містяться у статуті товариства з обмеженою відповідальністю та не підлягають державній реєстрації, однак такі відомості містяться в Єдиному державному реєстрі і відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 19 Закону №755 вносяться на підставі реєстраційних карток та рішення загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю про обрання виконавчого органу товариства.
Відповідно до ч. 4 ст. 19 Закону №755 державному реєстратору забороняється вимагати додаткові документи для внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, якщо вони не передбачені частинами першою - третьою цієї статті.
Відповідно до ч. 5 вказаної статті документи, подані для внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, приймаються згідно з описом, копія якого видається (надсилається поштовим відправленням з описом вкладення) в день надходження документів заявнику з відміткою про дату їх надходження. Дата надходження документів про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, вноситься до журналу обліку реєстраційних дій.
Відповідно до ч. 6 вказаної статті державний реєстратор залишає без розгляду документи, подані для внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, якщо: документи подані не за місцем проведення державної реєстрації; документи не відповідають вимогам, встановленим частинами першою - п'ятою статті 8 цього Закону; документи подані не у повному обсязі; документи подані особою, яка не має відповідних повноважень. У разі якщо державному реєстратору надійшло рішення суду щодо заборони проведення реєстраційних дій, яке набрало законної сили, державний реєстратор залишає без розгляду документи, подані для внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі.
Відповідно до ч. 9 вказаної статті державний реєстратор за відсутності підстав для залишення без розгляду документів про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, зобов'язаний внести не пізніше наступного робочого дня з дати їх надходження запис про внесення змін.
Беручи до уваги вищезазначені норми, суд приходить до висновку, що за наявності реєстраційної картки та оригіналу протоколу позачергових зборів учасників ТОВ «Сван-1» № 26/11/13 від 26.11.2013р. відповідач зобов'язаний був внести до Єдиного державного реєстру відомості про призначення ОСОБА_6 керівником ТОВ «Сван-1» та його повноваження на представництво інтересів ТОВ «Сван-1» перед третіми особами.
Суд не погоджується з доводами позивача з таких підстав.
Відповідно до ч. 1 ст. 58 Закону № 1576 вищим органом товариства з обмеженою відповідальністю є загальні збори учасників.
Відповідно до п. г) ч. 5 ст. 41 та ст. 59 Закону №1576 до компетенції загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю відноситься утворення і відкликання виконавчого та інших органів товариства.
Відповідно до ч. 1 ст. 62 Закону №1576 у товаристві з обмеженою відповідальністю створюється виконавчий орган: колегіальний (дирекція) або одноособовий (директор). Дирекцію очолює генеральний директор.
П. 7.1 Статуту ТОВ «Сван-1» (у новій редакції від 22.02.2002р.), копія якого міститься в матеріалах справи, передбачає, що вищим органом управління товариством є збори учасників.
Згідно з п. 7.6.1 Статуту оперативне управління товариством здійснюється генеральним директором.
Згідно з п. 7.7.7 Статуту до компетенції загальних зборів учасників відноситься обрання та відкликання генерального директора.
Таким чином, позачергові загальні збори учасників ТОВ «Сван-1», які відбулись 26.11.2013р., правомочні були вирішити питання про обрання генеральним директором ОСОБА_6
Згідно з п. 2 ст. 13 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 14.05.1992 № 2343-XII (в редакції, що діяла до 19.01.2013р.) (далі - Закон № 2343) з метою забезпечення майнових інтересів кредиторів в ухвалі господарського суду про порушення провадження у справі про банкрутство або в ухвалі, прийнятій на підготовчому засіданні, вказується про введення процедури розпорядження майном боржника і призначається розпорядник майна у порядку, встановленому цим Законом.
Відповідно до п. 8 вказаної статті розпорядник майна має право: скликати збори кредиторів і брати в них участь з правом дорадчого голосу; аналізувати фінансове становище боржника та рекомендувати зборам кредиторів заходи щодо фінансового оздоровлення боржника; звертатися до господарського суду у випадках, передбачених цим Законом; одержувати винагороду у розмірі та порядку, передбачених цим Законом; залучати для забезпечення виконання своїх повноважень на договірній основі спеціалістів з оплатою їх діяльності з коштів боржника, якщо інше не передбачено цим Законом або рішенням комітету кредиторів; подавати в господарський суд заяву про дострокове припинення своїх обов'язків; здійснювати інші повноваження, передбачені цим Законом.
Таким чином, згідно з вказаним пунктом права розпорядника майна визначаються виключно Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 14.05.1992 № 2343-XII.
Відповідно до п. 9 ст. 13 Закону №2343 розпорядник майна зобов'язаний: розглядати разом з посадовими особами боржника копії заяв кредиторів про грошові вимоги до боржника, які надійшли до господарського суду у зв'язку з порушенням справи про банкрутство та надіслані боржнику в установленому цим Законом порядку; вести реєстр вимог кредиторів у встановленому порядку; повідомляти кредиторів про результати розгляду їх вимог боржником та включення визнаних вимог до реєстру вимог кредиторів або про відмову визнання вимог боржником; вживати заходів для захисту майна боржника; аналізувати фінансову, господарську та інвестиційну діяльність боржника, його становище на товарних ринках; виявляти ознаки фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства; скликати збори кредиторів; надавати державному органу з питань банкрутства відомості, необхідні для ведення єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено справу про банкрутство; надавати господарському суду та комітету кредиторів звіт про свою діяльність, відомості про фінансове становище боржника, пропозиції щодо можливості відновлення платоспроможності боржника; виконувати інші функції, передбачені цим Законом.
Відповідно до п. 11 вказаної статті після призначення розпорядника майна і до припинення процедури розпорядження майном органи правління боржника не мають права без згоди розпорядника майна приймати рішення про: реорганізацію (злиття, приєднання, поділ, виділення, перетворення) і ліквідацію боржника; створення юридичних осіб або про участь в інших юридичних особах; створення філій та представництв; виплату дивідендів; проведення боржником емісії цінних паперів; вихід із складу учасників боржника юридичної особи, придбання в акціонерів раніше випущених акцій боржника.
Відповідно до п. 12 вказаної статті рішення про участь боржника в об'єднаннях, асоціаціях, спілках, холдингових компаніях, промислово-фінансових групах чи інших об'єднаннях юридичних осіб приймається органами управління боржника за згодою розпорядника майна.
Відповідно до п. 13 вказаної статті керівник або орган управління боржника виключно за погодженням з розпорядником майна укладає угоди щодо: передачі нерухомого майна в оренду, заставу, внесення зазначеного майна як внеску до статутного капіталу господарського товариства або розпорядження таким майном іншим чином; одержання та видачі позик (кредитів), поручительства і видачі гарантій, уступки вимоги, переведення боргу, а також передачі в довірче управління майна боржника; розпорядження іншим майном боржника, балансова вартість якого складає понад один відсоток балансової вартості активів боржника.
Відповідно до п. 16 вказаної статті призначення розпорядника майна не є підставою для припинення повноважень керівника чи органу управління боржника.
За змістом вказаних норм, а також з огляду на те, що виключно Законом № 2343 визначається компетенція розпорядника майна боржника, позивач у справі, який є розпорядником майна боржника ТОВ «Сван-1» не наділений правом надавати згоду на обрання зборами учасників ТОВ «Сван-1» ОСОБА_6 генеральним директором цього товариства.
В свою чергу, порядок державної реєстрації припинення юридичної особи за судовим рішенням щодо визнання юридичної особи банкрутом передбачений ст. 39 Закону №755, ч. 3 якої передбачає, що з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про судове рішення про порушення провадження у справі про банкрутство юридичної особи до дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про визнання юридичної особи банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури проведення реєстраційних дій, які визначені законом, зокрема, частиною другою статті 35 цього Закону, здійснюється або за згодою розпорядника майном, або згідно із планом санації.
Відповідно до ч. 2 ст. 35 Закону № 755 з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи забороняється:
- проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи, щодо якої прийнято рішення щодо припинення;
- внесення змін до Єдиного державного реєстру щодо відомостей про відокремлені підрозділи, крім відомостей про їх закриття;
- проведення державної реєстрації юридичної особи, засновником (учасником) якої є юридична особа, щодо якої прийнято рішення щодо припинення;
- проведення державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі, про місцезнаходження юридичної особи.
Оскільки повноваження розпорядника майна боржника визначаються виключно Законом №2343, частину третю ст. 39 Закону №755 щодо згоди розпорядника майна на внесення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичну особу-боржника слід застосовувати лише щодо дій, визначених виключно ч. 2 ст. 35 Закону №755.
Відповідно до п. 2 ст. 12 Закону №2343 у процедурі розпорядження майном за клопотанням сторін, учасників провадження у справі про банкрутство, або розпорядника майна, що містить відомості про перешкоджання керівником боржника діям розпорядника майна, а також про вчинення керівником боржника дій, що порушують права та законні інтереси боржника і кредиторів, господарський суд має право відсторонити керівника боржника від посади та покласти виконання його обов'язків на розпорядника майна. Про усунення керівника боржника від посади господарський суд виносить ухвалу, яка може бути оскаржена керівником боржника у встановленому порядку.
Згідно з вказаною нормою відсторонення від посади стосується конкретного керівника. Разом з цим, чинним законодавством не передбачено обмеження чи позбавлення права органа управління (зборів учасників товариства) боржника призначити іншого керівника у разі звільнення від посади попереднього керівника, в тому числі і відстороненого від посади господарським судом на підставі п. 2 ст. 12 Закону №2343. Таким чином, призначення на посаду нового керівника у процедурі розпорядження майном боржника здійснюється органом управління (зборами учасників товариства) і не потребує згоди розпорядження майна боржника чи винесення судового рішення.
Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Кодексом адміністративного судочинства України (частина третя статті 2) передбачено, що у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони, зокрема, на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії).
Оцінюючи докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що грунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні, суд приходить до висновку, що відповідачем доведено правомірність своїх дій щодо внесення до Єдиного державного реєстру відомостей про зміну керівника ТОВ «Сван-1» згідно запису № 10261070032001629 від 19.12.2013р., тому позовні вимоги є безпідставними та задоволенню не підлягають.
На підставі викладеного, керуючись статтями 159-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
ПОСТАНОВИВ:
У задоволенні адміністративного позову відмовити повністю.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, яка може бути подана до Київського апеляційного адміністративного суду через Черкаський окружний адміністративний суд протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Повний текс постанови виготовлений 21 січня 2014 року.
Суддя А.В. Руденко