УХВАЛА
ПРО ЗАКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ
Справа № 2а-9918/08/1370
03 квітня 2009 року м. Львів
Львівський окружний адміністративний суд у складі:
Головуючого - судді Карпяк О.О.,
при секретарі Ганачівській Л.Ю.,
за участю:
представника позивача Авдиківської А. (довіреність)
від відповідача не зявився
розглянувши у судовому засіданні адміністративну справу за позовом Державної податкової інспекцієї у Личаківському районі м. Львова до Товариства з обмеженою відповідальністю Проектно конструкторське бюро «Електропобуттехніка» про припинення юридичної особи, -
ВСТАНОВИВ:
Позовна заява подана Державною податковою інспекцією у Личаківському районі м. Львова до Товариства з обмеженою відповідальністю Проектно конструкторське бюро «Електропобуттехніка» про припинення юридичної особи.
В матеріалах справи є копія свідоцтва про державну реєстрацію господарського формування, згідно якого 03.01.1994 року зареєстровано Товариство з обмеженою відповідальністю Проектно конструкторське бюро «Електропобуттехніка» за №07295. Згідно свідоцтва НОМЕР_1 від 24.01.1994 року, відповідачу присвоєно код ЗКПО 20790257.
В матеріалах справи також є копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, згідно якого станом на 04.03.2009 року Товариство з обмеженою відповідальністю Проектно конструкторське бюро «Електропобуттехніка» ідентифікаційний код 20790257 в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців не знайдено.
Згідно ст. 10 Закону України «Про державну статистику», єдиний державний реєстр підприємств і організацій України - автоматизована система збирання, накопичення та опрацювання даних про всіх юридичних осіб, їх філії, відділення, представництва та інші відособлені структурні підрозділи, що знаходяться на території України, а також про юридичних осіб, їх філії, відділення, представництва та інші відособлені структурні підрозділи, що знаходяться за межами України і створені за участю юридичних осіб України.
Єдиний державний реєстр підприємств і організацій України забезпечує єдиний державний облік та ідентифікацію всіх зазначених у частині першій цієї статті суб'єктів і є основою для проведення державних статистичних спостережень.
Згідно «Положення про Єдиний державний реєстр підприємств і організацій України» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 січня 1996 р. N 118 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 червня 2005 р. N 499),єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) - це автоматизована система збирання, накопичення та опрацювання даних про юридичних осіб всіх форм власності та організаційно-правових форм господарювання, відокремлені підрозділи юридичних осіб, що знаходяться на території України, а також відокремлені підрозділи юридичних осіб України, що знаходяться за її межами.
Реєстр ведеться з метою забезпечення єдиного державного обліку та ідентифікації суб'єктів.
Присвоєння ідентифікаційних кодів з Реєстру здійснюється:
державними реєстраторами - суб'єктам, на яких поширюється дія Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців";
Ідентифікаційний код зберігається за суб'єктом, якому він присвоєний, протягом усього періоду його існування і є єдиним.
У разі перетворення юридичної особи за правонаступником зберігається її ідентифікаційний код.
У разі припинення юридичної особи шляхом приєднання до іншої юридичної особи та створення на базі юридичної особи, що припинилася, відокремленого підрозділу ідентифікаційний код такої юридичної особи залишається за відокремленим підрозділом.
В інших випадках припинення юридичної особи присвоєння її ідентифікаційного коду новоствореним суб'єктам забороняється.
Згідно ст. 18 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців», якщо відомості, які підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, були внесені до нього, то такі відомості вважаються достовірними і можуть бути використані в спорі з третьою особою, доки до них не внесено відповідних змін.
Якщо відомості, які підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, є недостовірними і були внесені до нього, то третя особа може посилатися на них у спорі як на достовірні.
Якщо відомості, які підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, не були до нього внесені, вони не можуть бути використані в спорі з третьою особою, крім випадків, коли третя особа знала або могла знати ці відомості.
Таким чином, відсутність в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, ідентифікаційного коду 20790257 Товариства з обмеженою відповідальністю Проектно конструкторське бюро «Електропобуттехніка», згідно «Положення про Єдиний державний реєстр підприємств і організацій України», вказує про припинення юридичної особи Товариства з обмеженою відповідальністю Проектно конструкторське бюро «Електропобуттехніка» і такі відомості є достовірними згідно ст. 18 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців».
Згідно п. 5 ч. 1 ст. 157 КАС України, суд закриває провадження у справі, у разі ліквідації підприємства, установи, організації, які були стороною у справі.
Керуючись ст. ст. 157, 158, 160, 165 КАС України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
1. Провадження у справі № 2а-9918/08/1370 за адміністративним позовом Державної податкової інспекцієї у Личаківському районі м. Львова до Товариства з обмеженою відповідальністю Проектно конструкторське бюро «Електропобуттехніка» про припинення юридичної особи закрити.
2. Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого ст. 186 КАС України, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст. 186 КАС України, ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що ухвала суду не набрала законної сили.
3. Ухвала про залишення позовної заяви без розгляду може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву в порядку і строки встановлені ст. 186 КАС України:
Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя підпис, з оригіналом згідно.
Суддя Карпяк О.О.