ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
73000, м. Херсон, вул. Горького, 18
тел. /0552/ 49-31-78
Веб сторінка : ks.arbitr.gov.ua/sud5024/
____________________________
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
17 грудня 2013 р. Справа № 923/1319/13
Господарський суд Херсонської області у складі судді Клепай З.В. при секретарі Буюклу І.Г., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу
за позовом прокурора Цюрупинського району Херсонської області в інтересах держави в особі Цюрупинської міської ради, м.Цюрупинськ, Херсонська область
до приватного підприємця ОСОБА_1, м.Цюрупинськ, Херсонська область
про внесення змін до договору оренди земельної ділянки.
та за зустрічним позовом
приватного підприємця ОСОБА_1, м.Цюрупинськ
до: Цюрупинської міської ради, м.Цюрупинськ
про визнання нечинними рішень
за участю прокурора Ахременко О.Д. - посвідчення №019816 від 19.08.2013р.,
представників сторін:
від позивача за первісним позовом - Серогодська Т.І. - посвідчення №41 від 2012р.,
від відповідача за первісним позовом - ОСОБА_3 - довіреність від 22.10.2013р.;
Прокурор Цюрупинського району звернувся з позовом в інтересах держави в особі Цюрупинської міської ради, в якому просить суд внести зміни до договору оренди землі від 22 березня 2004 року, укладеного між Цюрупинською міською радою та приватним підприємцем ОСОБА_1, зареєстрованого у Цюрупинському райвідділі Херсонської регіональної філії центру ДЗК, про що здійснено запис у Державному реєстрі земель від 23 липня 2004р. за № 040472900062, виклавши пункти 1, 2.3 в наступній редакції:
- Пункт 1 абзац 3: "Грошова оцінка земельної ділянки складає 2888913,23грн. (два мільйона вісімсот вісімдесят вісім тисяч дев'ятсот тринадцять гривень 23 копійки)";
- Пункт 2.3. абзац 1. "Плата за землю вноситься орендарем у вигляді орендної плати у грошовій формі в розмірі 3% від їх нормативної оцінки, що становить 86667,40 грн. (вісімдесят шість тисяч шістсот шістдесят сім гривень 40 копійок), в тому числі ПДВ 14444,57 грн., кожного року до місцевого бюджету Цюрупинської міської ради код 38045231, МФО 852010, банк УДКС Цюрупинського району Херсонської області, рахунок №33212815700284, КФК 13050500. Плата за землю вноситься щомісячно в розмірі 7222,28 грн., в тому числі ПДВ 1203,71 грн.".
Відповідач проти позову заперечує на тій підставі, що рішення позивача № 772 від 31.07.2013 року, як таке, що випливає із рішення №292 від 30.08.2011р., винесене ним з порушенням норм чинного законодавства. Ним заявлений зустрічний позов про визнання недійсними рішень Цюрупинської міської ради № 772 від 31.07.2013 року, як такого що випливає із рішення № 292 від 30.08.2011р., які є підставою для внесення змін до договору оренди земельної ділянки.
Відповідачем за первісним позовом поданий позов до прокурора Цюрупинського району в особі Цюрупинськорї міської ради, в якому він просить задовольнити зустрічну позовну заяву та визнати нечиними рішення Цюрупинської міської ради №772 від 31.07.13р. та №292 від 30.08.2011р.
Клопотанням про уточнення позовних вимог від 18.11.2013р. позивач за зустрічним позовом просить пункт 3 прохальної частини зустрічної позовної заяви ПП ОСОБА_1 до Цюрупинської міської ради від 22.10.2013 року вважати викладеними у наступній редакції: "Задовольнити зустрічну позовну заяву позивача за зустрічним позовом, визнати недійсними рішення Цюрупинської міської ради №292 від 30.08.2011 року та рішення Цюрупинської міської ради №772 від 31.07.2013 року".
Словосполучення "визнати нечинним" за текстом позовної заяви ПП ОСОБА_1 вважати за технічну помилку, вірно читати "визнати недійсним".
Відповідач за зустрічним позовом проти зустрічного позову заперечує на тій підставі, що у відповідності до статті 18 Закону України "Про оцінку землі", норми якої визначають порядок проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок, нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться відповідно до державних стандартів, норм, правил, а також інших нормативно-правових актів на землях усіх категорій та форм власності.
Нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться відносно земельних ділянок:
- розташованих у межах населених пунктів незалежно від їх цільового призначення - не рідше ніж один раз на 5-7 років.
Остання оцінка земель м.Цюрупинськ здійснювалася в 2002-2003 роках та затверджувалася рішенням Цюрупинської міської ради № 199 від 18.04.2003 року. Оскільки з часу проведення попередньої нормативної грошової оцінки відбулися значні зміни на законодавчому рівні та виникла необхідність в розробці та затверджені нової нормативно-грошової оцінки землі.
У відповідності до положень статті 9 та статті 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", яка визначає способи оприлюднення документів, підготовлених у процесі здійснення регуляторної діяльності, повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта з метою одержання зауважень та пропозицій, безпосередньо проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Цюрупинської міської ради "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м.Цюрупинськ" оприлюднені 22.07.2011 року на офіційному сайті Цюрупинської міської ради в мережі Інтернет. Публікація документів, підготовлених у процесі здійснення регуляторної діяльності на офіційному сайті міської ради, зумовлена відсутністю на той час в міській раді друкованого засобу масової інформації.
Публікацію документів, підготовлених у процесі здійснення регуляторної діяльності, здійснено 22.07.2011 року, за 39 днів до прийняття регуляторного акта. Протягом зазначеного строку до Цюрупинської міської ради ні на офіційний сайті ради, ні до відділу з питань регулювання земельних відносин, містобудівної та архітектурної діяльності, ні письмово, ні в електронному варіанті, ні поштою будь-яких зауважень до проекту регуляторного акта не надійшло. У зв'язку з чим питання щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м.Цюрупинськ було винесено на розгляд міської ради.
Розглянувши матеріали справи та вислухавши представників сторін та прокурора, суд -
в с т а н о в и в:
Відповідно до ст.22 ГПК України позивач вправі до прийняття рішення по справі збільшити розмір позовних вимог за умови дотримання встановленого порядку досудового врегулювання спору у випадках, передбачених статтею 5 цього Кодексу в цій частині, відмовитись від позову або зменшити розмір позовних вимог.
Щодо клопотання позивача за зустрічним позовом про уточнення позовних вимог, то вона не є ні заявою про збільшення або зменшення позову, а лише виправляє технічні помилки у прохальній частині позову та приводить її у відповідність до норм ГПК України. А тому це клопотання задовольняється та позов розглядається з урахуванням вказаного клопотання.
Зважаючи на те, що рішення господарського суду за зустрічним позовом може вплинути на рішення господарського суду по первісному позову, спочатку господарський суд розглядає зустрічний позов.
Господарський суд також на підставі ст.24 ГПК України здійснює заміну неналежного відповідача за зустрічним позовом - прокурора м.Цюрупинськ в особі Цюрупинської міської ради на належного - Цюрупинську міську раду, м.Цюрупинськ, оскільки відповідно до ст.21 ГПК України відповідачем по справі є підприємства та організації, яким пред'явлено позовну вимогу.
Оскільки оскаржувані позивачем за зустрічним позовом рішення винесені Цюрупинською міською радою, то, відповідно, вона є належним відповідачем.
Прокурор м.Цюрупинська до оскаржуваних рішень відповідача за зустрічним позовом в частині їх прийняття не має ніякого відношення.
Позивач за зустрічним позовом просить визнати недійсними рішення Цюрупинської міської ради №292 від 30.08.2011 року, яким у зв'язку з тим, що законодавством змінено розмір земельного податку, затверджено нову нормативну грошову оцінку земель м.Цюрупинська, що тягне за собою необхідність приведення договорів оренди у відповідність до норм діючого законодавства та нормативно-правових актів органу місцевого самоврядування в сфері земельних відносин шляхом внесення змін в договір оренди землі, та рішення Цюрупинської міської ради №772 від 31.07.2013 року, яким вирішено питання про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок, у тому числі до договору оренди від 22.03.2004 р., укладеного між Цюрупинською міською радою та приватним підприємцем ОСОБА_1
Позов обґрунтовується тим, що відповідно до ст.1 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" оскаржувані акти є регуляторними, оскільки оскаржуване рішення Цюрупинської міської ради № 292 від 30.08.2011 року за своєю правовою природою є актом, спрямованим на правове регулювання адміністративних відносин між регуляторним органом та суб'єктом господарювання. Вказаним актом змінені норми права, він розрахований на неодноразове застосування і щодо невизначеного кола осіб та відповідно до ст.1 Закону України "Про оцінку землі" нормативна грошова оцінка земельних ділянок - це капіталізований рентний дохід із земельної ділянки, визначений за встановленими і затвердженими нормативами.
Згідно із ст. 5, 13 зазначеного Закону, ст.201 Земельного Кодексу України обов'язкова нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання, раціонального використання та охорони земель.
У відповідності із ст.15 Закону України "Про оцінку земель" підставою для проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок є рішення органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування.
Статтею 8 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" передбачено, що стосовно кожного проекту регуляторного акта його розробником готується аналіз регуляторного впливу. Аналіз регуляторного впливу готується до оприлюднення проекту регуляторного акта з метою одержання зауважень та пропозицій.
Згідно положень статті 9 зазначеного Закону кожен проект регуляторного акта оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.
Про оприлюднення проекту регуляторного акта розробник цього проекту повідомляє у спосіб, передбачений статтею 113 цього Закону.
Проект регуляторного акта разом із відповідним аналізом регуляторного впливу оприлюднюється у спосіб, передбачений статтею 13 цього Закону, не пізніше п'яти робочих днів з дня оприлюднення повідомлення про оприлюднення цього проекту регуляторного акта.
Відповідачем вказана норма Закону не виконана.
У той же час ч.2 ст.13 вказаного Закону визначає способи оприлюднення документів, підготовлених у процесі здійснення регуляторної діяльності, відповідно до якої повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта з метою одержання зауважень і пропозицій, проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднюються шляхом опублікування в друкованих засобах масової інформації розробника цього проекту, а у разі їх відсутності - у друкованих засобах масової інформації, визначених розробником цього проекту, та/або шляхом розміщення на офіційній сторінці розробника проекту регуляторного акта в мережі Інтернет.
Відповідачем за зустрічним позовом надані докази того, що на сайті Цюрупинської міської ради здійснено публікацію документів, підготовлених у процесі здійснення регуляторної діяльності 22.07.2011 року, за 39 днів до прийняття регуляторного акта. Протягом зазначеного строку до Цюрупинської міської ради ні на офіційний сайт ради, ні до відділу з питань регулювання земельних відносин, містобудівної та архітектурної діяльності ні письмово, ні в електронному варіанті, ні поштою будь-яких зауважень до проекту регуляторного акта не надійшло. У зв'язку з чим питання щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м.Цюрупинськ було винесено на розгляд міської ради.
Таким чином, матеріалами справи спростовується твердження позивача за зустрічним позовом про те, що відповідач за зустрічним позовом не оприлюднив проект регуляторного акту - рішення відповідача за зустрічним позовом №292 від 30.08.2011 року.
Порушень інших норм чинного законодавства відповідачем за зустрічним позовом позивач за зустрічним не вказує.
До того ж, відповідно до ст.1 ГПК України підприємства, установи, організації, інші юридичні особи (у тому числі іноземні), громадяни, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і в установленому порядку набули статусу суб'єкта підприємницької діяльності (далі - підприємства та організації), мають право звертатися до господарського суду згідно з встановленою підвідомчістю господарських справ за захистом своїх порушених або оспорюваних прав і охоронюваних законом інтересів, а також для вжиття передбачених цим Кодексом заходів, спрямованих на запобігання правопорушення.
Таким чином, позивач має право на позов в частині визнання недійсним оскаржуваних рішень лише в тій частині, що стосується його прав та інтересів.
У той же час із позову вбачається, що позивач просить визнати недійсними оскаржувані рішення не в тій частині, що стосується його прав та інтересів, а у повному обсязі.
Із оскаржуваного рішення №292 вбачається, що відповідачем за зустрічним позовом вказаним рішенням затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель всього м.Цюрупинськ, а не лише земельної ділянки, що знаходиться в оренді у позивача, тобто позивач має право на оскарження спірного рішення лише в частині зміни нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у нього в оренді, а не в цілому всього рішення. Також вказане відноситься і до оскарження позивачем за зустрічним позовом рішення відповідача за зустрічним позовом №772 від 31.07.13р.
З урахуванням викладеного позов в цій частині задоволенню не підлягає.
Позивач за зустрічним позовом також просить визнати недійсним рішення відповідача за зустрічним позовом №772 від 31.07.13р., мотивуючи свої позовні вимоги тим, що рішення Цюрупинської міської ради № 202 від 30.08.2011 року прийнято з порушенням встановленої чинним законодавством процедури прийняття і має бути визнаним недійсним, то й рішення Цюрупинської міської ради № 772 від 31.07.2013 року, як таке, що випливає із рішення № 292 від 30.08.2011 року, має бути також визнане недійсним.
Оскільки по відношенню до позовних вимог позивача за зустрічним позовом в частині визнання недійсним рішення відповідача за зустрічним позовом №292 від 30.08.2011 року відмовлено, то вказане посилання позивача є недоречним.
До того ж із вказаного рішення вбачається, що воно стосується прав та обов'язків посадових осіб та організацій підзвітних та підконтрольних відповідачу за зустрічним позовом та ніяким чином не впливає на охоронювані законом інтереси позивача, а тому в цій частині позов задоволенню не підлягає.
За таких умов в задоволені зустрічного позову відмовляється у повному обсязі.
Розглядається первісний позов.
Прокурор Цюрупинського району звернувся з позовом в інтересах держави в особі Цюрупинської міської ради, в якому просить внести зміни до договору оренди землі від 22 березня 2004 року, укладеного між Цюрупинською міською радою та приватним підприємцем ОСОБА_1, зареєстрованого у Цюрупинському райвідділі Херсонської регіональної філії центру ДЗК, про що здійснено запис у Державному реєстрі земель від 23 липня 2004р. за № 040472900062, виклавши пункти 1, 2.3 в наступній редакції:
- Пункт 1 абзац 3: "Грошова оцінка земельної ділянки складає 2888913,23грн. (два мільйона вісімсот вісімдесят вісім тисяч дев'ятсот тринадцять гривень 23 копійки)";
- Пункт 2.3. абзац 1. "Плата за землю вноситься орендарем у вигляді орендної плати у грошовій формі в розмірі 3% від їх нормативної оцінки, що становить 86667,40 грн. (вісімдесят шість тисяч шістсот шістдесят сім гривень 40 копійок), в тому числі ПДВ 14444,57 грн., кожного року до місцевого бюджету Цюрупинської міської ради код 38045231, МФО 852010, банк УДКС Цюрупинського району Херсонської області, рахунок №33212815700284, КФК 13050500. Плата за землю вноситься щомісячно в розмірі 7222,28 грн., в тому числі ПДВ 1203,71 грн.".
Відповідно до ч.1 ст.651 ЦК України зміна або розірвання договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом.
Відповідно до ст.652 ЦК України у разі істотної зміни обставин, якими сторони керувалися при укладенні договору, договір може бути змінений або розірваний за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або не випливає із суті зобов'язання.
Підпунктом 2.19 п.2 постанови Пленуму ВГСУ від 17.05.2011р. №6 "Про деякі питання практики розгляду справ у спорах, що виникають із земельних відносин", зі змінами та доповненнями, зазначено, що судам слід враховувати, що розмір орендної плати за землю визначається сторонами у договорі, в тому числі може визначатися шляхом встановлення відсоткового відношення до нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відповідає чинному законодавству України, зокрема, приписам частини першої статті 15, статті 21 Закону України "Про оренду землі". Статтею 30 Закону України "Про оренду землі" передбачено, що зміна умов договору оренди землі здійснюється за взаємною згодою сторін. У разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору оренди землі спір вирішується в судовому порядку. Оскільки орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності є регульованою ціною, то законодавча зміна граничного розміру цієї плати може бути підставою для перегляду розміру орендної плати, встановленої умовами договору.
Оскільки між сторонами укладений договір оренди земельної ділянки, то його умови повинні відповідати умовам Закону України "Про оренду землі".
Відповідно до ст.21 Закону України "Про оренду землі", в редакції від 02.12.2010р., орендна плата за землю - це платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою. Розмір, форма і строки внесення орендної плати за землю встановлюються за згодою сторін у договорі оренди (крім строків внесення орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, які встановлюються відповідно до Податкового кодексу України (2755-17). {Частина друга статті 21 із змінами, внесеними згідно з Законами N 2505-IV (2505-15) від 25.03.2005, N 2756-VI ( 2756-17 ) від 02.12.2010р.}
Обчислення розміру орендної плати за землю здійснюється з урахуванням індексів інфляції, якщо інше не передбачено договором оренди.
Договір оренди земельної ділянки із земель запасу Цюрупинської міської ради, площею 1,6477 га, що розташована в м.Цюрупинську у Житлоселищі (човнова станція), є договором оренди земель комунальної власності, а тому орендна плата повинна відповідати розмірам, що встановлені п.п. 288.5.1, п.288.5 ст.288 Податкового кодексу України, відповідно до якої розмір орендної плати встановлюється в договорі оренди, але річна сума платежу не може бути меншою: для земель сільськогосподарського призначення - розміру земельного податку, що встановлюється цим розділом; для інших категорій земель - трикратного розміру земельного податку і не може перевищувати 12 відсотків нормативної грошової оцінки.
Таким чином, Податковим кодексом України на законодавчому рівні визначено граничний розмір орендної плати, тобто орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності є регульованою ціною, тому законодавча зміна граничного розміру цієї плати є підставою для перегляду орендної плати.
Згідно з п.2.15 Постанови Пленуму ВГСУ №6 від 17.05.2013р. "Про деякі питання практики розгляду справ у спорах, що виникають із земельних відносин" у разі прийняття уповноваженим органом рішення про внесення змін до ставок орендної плати за землю та затвердження нових коефіцієнтів, що використовуються для розрахунку орендної плати за земельні ділянки, такі обставини можуть не братися судом до уваги лише у разі скасування відповідного рішення органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування в установленому законом порядку.
Згідно зі статтею 632 ЦК України (435-15) ціна в договорі встановлюється за домовленістю сторін. У визначених законом випадках застосовуються ціни (тарифи, ставки тощо), які встановлюються або регулюються уповноваженими органами державної влади або органами місцевого самоврядування.
У разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору оренди землі спір вирішується в судовому порядку. Оскільки орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності є регульованою ціною, то законодавча зміна граничного розміру цієї плати є підставою для перегляду розміру орендної плати, встановленої умовами договору.
При цьому згідно з частиною третьою статті 653 ЦК України (435-15), якщо договір змінюється або розривається в судовому порядку, зобов'язання змінюється або припиняється з моменту набрання рішенням суду про зміну або розірвання договору законної сили.
Статтею 30 Закону України "Про оренду землі" (161-14) передбачено, що зміна умов договору оренди землі здійснюється за взаємною згодою сторін.
Оскільки відповідно до частини першої статті 188 ГК України (436-15) зміна та розірвання господарських договорів в односторонньому порядку не допускається, внесення змін до договору оренди землі у разі зміни ставок орендної плати за землю та затвердження нових коефіцієнтів уповноваженим органом повинно здійснюватися з дотриманням порядку, визначеного цією статтею ГК України (436-15).
Відповідно до статті 271.3 Податкового кодексу України Цюрупинською міською радою прийнято рішення від 30.08.2011р. № 292 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м.Цюрупинська", яким була затверджена технічна документація з нормативної грошової оцінки землі м.Цюрупинськ та встановлено нову базову вартість одного квадратного метра землі. Дане рішення було оприлюднене у газеті "Наше місто Цюрупинськ" №27 від 01.09.2011.
Тобто, законодавством змінено розмір земельного податку, рішенням Цюрупинської міської ради затверджено нову нормативну грошову оцінку земель м.Цюрупинська, що тягне за собою необхідність приведення договорів оренди у відповідність до норм діючого законодавства та нормативно-правових актів органу місцевого самоврядування в сфері земельних відносин шляхом внесення змін в договір оренди землі.
Відповідно до витягу з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м.Цюрупинська земельна ділянка, що передана в оренду приватному підприємцю ОСОБА_1, розташована у Житлосилищі (човнова станція) в м.Цюрупинську Херсонської області, загальною площею 1,6477 га, станом на 12.12.2012р. її нормативно грошова оцінка становить 2888913,23 грн. (два мільйони вісімсот вісімдесят вісім тисяч дев'ятсот тринадцять гривень 23 копійки), замість 131289,06грн. (сто тридцять одна тисяча двісті вісімдесят дев'ять гривень 06 копійок), що передбачено договором на час його укладання.
Господарський суд також роз'яснює, що зміни до договору набирають чинності з дати набрання чинності рішенням господарського суду, оскільки відповідно до ч.5 ст.188 ГК України, якщо судовим рішенням договір змінено або розірвано, договір вважається зміненим або розірваним з дня набрання чинності даним рішенням, якщо іншого строку набрання чинності не встановлено за рішенням суду
З урахуванням викладеного первісний позов підлягає задоволенню.
Судовий збір за первісним позовом покладається на відповідача.
Керуючись ст.24, ст.ст.44, 49, 82-85 ГПК України, господарський суд, -
в и р і ш и в:
1.Первісний позов задовольнити у повному обсязі.
2.Внести зміни до договору оренди землі від 22 березня 2004 року, укладеного між Цюрупинською міською радою, м.Цюрупинськ, вул.Гвардійська, 30, код ЄДРПОУ 04059941, та приватним підприємцем ОСОБА_1, АДРЕСА_1, код НОМЕР_1, зареєстрованого у Цюрупинському райвідділі Херсонської регіональної філії центру ДЗК, про що здійснено запис у Державному реєстрі земель від 23 липня 2004р. за № 040472900062, виклавши пункти 1, 2.3 в наступній редакції:
- Пункт 1 абзац 3: "Грошова оцінка земельної ділянки складає 2888913,23грн. (два мільйона вісімсот вісімдесят вісім тисяч дев'ятсот тринадцять гривень 23 копійки)";
- Пункт 2.3. абзац 1. "Плата за землю вноситься орендарем у вигляді орендної плати у грошовій формі в розмірі 3% від їх нормативної оцінки, що становить 86667,40 грн. (вісімдесят шість тисяч шістсот шістдесят сім гривень 40 копійок), в тому числі ПДВ 14444,57 грн., кожного року до місцевого бюджету Цюрупинської міської ради код 38045231, МФО 852010, банк УДКС Цюрупинського району Херсонської області, рахунок №33212815700284, КФК 13050500. Плата за землю вноситься щомісячно в розмірі 7222,28 грн., в тому числі ПДВ 1203,71 грн.".
3. Стягнути з приватного підприємця ОСОБА_1, АДРЕСА_1, код НОМЕР_1 на спецрахунок державного бюджету 31215206783002, МФО 852010, ЄДРПОУ 37959779, одержувач УДКСУ у місті Херсоні, Банк ГУДКСУ у Херсонськiй областi, призначення платежу: судовий збір, код 03500045 - 1147 (одна тисяча сто сорок сім) грн. судового збору.
4. Здійснити заміну неналежного відповідача за зустрічним позовом - прокурора Цюрупинського району Херсонської області в інтересах Цюрупинської міської ради на належного - Цюрупинську міську раду м.Цюрупинськ, вул. Гвардійська, 30, код ЄДРПОУ 04059941.
5. В задоволені зустрічного позову відмовити.
6. Наказ видати після набрання рішенням законної сили.
Повне рішення складено 20.12.2013р.
Суддя З.В. Клепай