Постанова № 35782636, 03.12.2013, Господарський суд Житомирської області

Дата ухвалення
03.12.2013
Номер справи
20/5007/1274-б/12
Номер документу
35782636
Форма судочинства
Господарське
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

УКРАЇНА

Господарський суд

Житомирської області

_______________

10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Від "03" грудня 2013 р. Справа № 20/5007/1274-Б/12.

За заявою Публічного акціонерного товариства "Кредитпромбанк" (м.Київ)

до Товариства з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес" (смт. Любар Житомирська область)

про визнання банкрутом

Присутні:

-від кредиторів: Вержаківський В.В. - дов. №17 від 10.04.13р. (представник Чуднівської МДПІ); Поварчук Н.В. - дов. №4972/01 від 25.09.2013 (предст. УПФУ в Любарському районі Житомирської обл.)

-від боржника: не з'явились

Присутня арбітражний керуючий Крутоус О.В.

Суддя Гнисюк С.Д.

З 19.01.2013 р. набрав чинності Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 22.12.2011 р. № 4212-VI, яким внесено зміни до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 14.05.1992 р. за № 2343-XII.

Відповідно до п. 1-1 розділу 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 14.05.1992 р. в редакції з 19.01.2013 р., положення цього Закону застосовуються господарськими судами під час розгляду справ про банкрутство, провадження в яких порушено після набрання чинності цим Законом.

Ухвалою від 19.11.2012 р. за заявою Публічного акціонерного товариства "Кредитпромбанк" господарським судом Житомирської області порушено провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес" в порядку ст. ст. 6, 8,11 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

З огляду на те, що провадження у даній справі порушено до набрання чинності Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 22.12.2011р. №4212-VI, при розгляді судом даної справи застосовуються положення Закону в редакції від 04.11.2012 р. (далі - Закон в редакції від 04.11.2012 р.).

Ухвалою господарського суду Житомирської області від 12.11.2013 відкладено розгляд справи на стадії процедури розпорядження майном, призначено засідання суду для розгляду питання про застосування до боржника подальших судових процедур на 03.12.2013.

25.11.2013 року до господарського суду Житомирської області повернулась ухвала суду від 12.11.2013 року направлена Полтораченку С.Г. за адресою м. Житомир, вул.1 Травня,12, кв.26, з поштовою відміткою про закінчення терміну зберігання.

28.11.2013 року на адресу господарського суду Житомирської області надійшла заява арбітражного керуючого Крутоус О.В. на участь у праві про банкрутство.

02.12.2013 року до господарського суду Житомирської області повернулась ухвала суду від 17.10.2013 року направлена до ТОВ "Велес", за адресою: Житомирська область, смт. Любар, вул. Леніна, 17, з поштовою відміткою про закінчення терміну зберігання.

02.12.2013 року до господарського суду Житомирської області повернулась ухвала суду від 12.11.2013 року направлена до ТОВ "Велес", за адресою: Житомирська область, смт. Любар, вул. Леніна, 17, з поштовою відміткою про закінчення терміну зберігання.

На виконання вимог ухвали суду від 12.11.2013 року розпорядником майна подано для залучення до матеріалів справи протокол засідання комітету кредиторів від 11.11.2013 року.

Як вбачається зі звіту розпорядника майна від 04.10.2013 року (а.с. 66 т. 3) у боржника відсутні основні засоби за адресою: смт. Любар, вул. Леніна, буд 17. У зв'язку з відсутністю за місцем знаходженням боржника, відсутністю фінансових звітів боржника, відсутністю керівника, та відсутністю бухгалтерської документації, не можливо проведення розпорядником майна аналізу щодо виявлення (не виявлення) ознак доведення до банкрутства чи ознак фіктивного банкрутства Товариства з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес" та формування висновку про фінансову, господарську та інвестиційну діяльність боржника, його становища на товарних ринках за погодженням з боржником.

З врахуванням прийнятого на засіданні комітету кредиторів рішення, представники кредиторів просили суд визнати Товариство з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес" (смт. Любар Житомирська область) банкрутом, відкрити ліквідаційну процедуру, призначити ліквідатором по справі арбітражного керуючого Крутоус Оксану Володимирівну.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представників ініціюючого кредитора, господарський суд Житомирської області

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес" (смт. Любар Житомирська область) як юридичну особу зареєстровано Любарською районню державною адміністрацією Житомирської області 07.10.2002 року, місце знаходження: Житомирська область, Любарський район, смт. Любар, вул. Леніна, 17, ідентифікаційний код 31884855, що підтверджується, зокрема, довідкою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (т. 1 а.с. 84).

13.11.2012 року на адресу господарського суду Житомирської області надійшла заява Публічного акціонерного товариства "Кредитпромбанк" про порушення справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес".

Ухвалою господарського суду Житомирської області від 19.11.2012 р. за заявою Публічного акціонерного товариства "Кредитпромбанк" господарським судом Житомирської області порушено провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес".

Ухвалою господарського суду Житомирської області від 19.03.2013 р., зокрема, визнано ознаки неплатоспроможності боржника, введено процедуру розпорядження майном боржника строком на шість місяців до 19.09.2013 р. включно, призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Шведюк Л.П.

Ухвалою господарського суду Житомирської області від 24.09.2013 р., зокрема, затверджено реєстр вимог кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес".

Відповідно до ч. 2 ст. 16 Закону в редакції від 04.11.2012 р., збори кредиторів вважаються повноважними незалежно від кількості голосів кредиторів, які беруть участь у зборах, якщо всіх кредиторів було письмово повідомлено про час і місце проведення зборів.

Частиною 5 ст. 16 Закону в редакції від 04.11.2012 р. передбачено, що до компетенції зборів кредиторів належить прийняття рішення, зокрема, про вибори членів комітету кредиторів; визначення кількісного складу комітету кредиторів, визначення його повноважень.

17.10.2013 року на адресу суду через загальний відділ розпорядником майна подано для залучення до матеріалів справи протокол зборів кредиторів від 04.10.2013 р., протокол зборів комітету кредиторів від 04.10.2013 р.

З протоколу зборів кредиторів від 04.10.2013 р. вбачається, що останніми вирішено обрати комітет кредиторів боржника у складі - Чуднівської міжрайонної державної податкової інспекції, Житомирського обласного відділення ФСС з ТВП, управління Пенсійного фонду України в Любарському районі Житомирської області.

Частиною 9 ст. 16 Закону в редакції від 04.11.2012 р. передбачено, що рішення зборів (комітету) кредиторів вважається прийнятим більшістю голосів кредиторів, якщо за нього проголосували присутні на зборах (комітеті) кредитори, кількість голосів яких визначається відповідно до частини четвертої цієї статті.

Частиною 4 ст. 16 Закону в редакції від 04.11.2012 р. передбачено, що кредитори, у тому числі і органи державної податкової служби, інші державні органи, які здійснюють контроль за правильністю та своєчасністю справляння єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, податків і зборів (обов'язкових платежів), мають на зборах кредиторів кількість голосів, пропорційну сумі вимог кредиторів, включених до реєстру вимог кредиторів, кратній тисячі гривень.

З протоколу зборів комітету кредиторів від 04.10.2013 р. вбачається, що на засіданні комітету кредиторів були присутні представники усіх кредиторів, які увійшли до складу комітету кредиторів.

Частиною 8 ст. 16 Закону в редакції від 04.11.2012 р. передбачено, що до компетенції комітету кредиторів належить, зокрема, прийняття рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про відкриття процедури санації, визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, припинення повноважень арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) та про призначення нового арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора).

На засіданні комітету кредиторів 04.10.2013 р. по третьому питанню порядку денного вирішено клопотати перед господарським судом Житомирської області про завершення процедури розпорядження майном та введення процедури ліквідації Товариства з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес".

Як вбачається з протоколу засідання комітету кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес" від 11.11.2013р., комітетом кредиторів по другому питанню порядку деного вирішено клопотати перед господарським судом щодо введення ліквідаційної процедури з 03.12.2013р. терміном на 12 місяців та призначення арбітражного керуючого Крутоус Оксану Володимирівну ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес".

При винесенні постанови про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури в суді повинен бути доведений факт неоплатності боржника, як того вимагає ст. 205 ГК України.

Так, відповідно до положень ч. 4 ст. 205 ГК України, у разі неспроможності суб'єкта господарювання через недостатність його майна задовольнити вимоги кредиторів він може бути оголошений за рішенням суду банкрутом.

У статті 1 Закону в редакції від 04.11.2012р. надається визначення поняття неплатоспроможності та банкрутства, за змістом яких, при перебуванні суб'єкта підприємницької діяльності у стані "неплатоспроможності", останній може відновити свою платоспроможність шляхом вжиття заходів щодо її відновлення, до яких Закон відносить санацію, мирову угоду, виконання зобов'язань перед кредиторами власними силами; тоді як у стані "банкрутства" платоспроможність боржника відновити неможливо та задовольнити визнані судом вимоги кредиторів не інакше як через застосування ліквідаційної процедури.

Отже, визнаючи боржника банкрутом, суд має встановити його неоплатність, а відтак, в обов'язковому порядку повинен з'ясувати як актив, так і пасив боржника.

Слід зазначити, що пасив боржника встановлено за даними реєстру вимог кредиторів, затвердженого ухвалою господарського суду Житомирської області від 24.09.2013 року.

Відомості про актив боржника, мають міститися у звіті арбітражного керуючого (розпорядника майна) про фінансово-майновий стан боржника. Фінансово-майновий стан боржника (актив) повинен бути предметом розгляду в судовому засіданні.

При цьому, достатність чи недостатність активу боржника для задоволення кредиторських вимог оцінюється судом за критеріями формування ліквідаційної маси відповідно до ст. 26 Закону в редакції від 04.11.2012 р.

Частинами 1, 2 ст. 26 Закону в редакції від 04.11.2012 р. передбачено, що усі види майнових активів (майно та майнові права) банкрута, які належать йому на праві власності або повного господарського відання на дату відкриття ліквідаційної процедури та виявлені в ході ліквідаційної процедури, включаються до складу ліквідаційної маси, за винятком об'єктів житлового фонду, в тому числі гуртожитків, дитячих дошкільних закладів та об'єктів комунальної інфраструктури, які в разі банкрутства підприємства передаються в порядку, встановленому законодавством, до комунальної власності відповідних територіальних громад без додаткових умов і фінансуються в установленому порядку. Речі, визначені родовими ознаками, що належать банкруту на праві володіння або користування, включаються до складу ліквідаційної маси. Майно банкрута, що є предметом застави, включається до складу ліквідаційної маси, але використовується виключно для першочергового задоволення вимог заставодержателя.

Проте цим визначенням обсяг ліквідаційної маси не обмежується, оскільки згідно ст. 213 ГК України, з метою врегулювання заборгованості неплатоспроможного боржника у судових процедурах використовуються майнові активи, які належать йому на підставі речових та зобов'язальних прав, а також права інтелектуальної власності. До складу ліквідаційної маси включаються також майнові активи осіб, які відповідають за зобов'язаннями неплатоспроможного боржника відповідно до закону або установчих документів боржника.

Підсумовуючи рентабельність активів боржника, розпорядник майна у звіті від 04.10.2013 року зазначив, що відсутність за місцезнаходженням боржника, відсутність його господарської діяльності, відсутність керівника та відсутність бухгалтерської документації, а також активів надає всі підстави для застосування до боржника подальшої судової процедури - ліквідації.

Відповідно до ч. 1 та ч. 2 ст. 209 ГК України, у разі нездатності суб'єкта підприємництва після настання встановленого строку виконати свої грошові зобов'язання перед іншими особами, територіальною громадою або державою інакше як через відновлення його платоспроможності цей суб'єкт (боржник) відповідно до частини четвертої статті 205 цього Кодексу визнається неспроможним. Нездатність боржника відновити свою платоспроможність та задовольнити визнані судом вимоги кредиторів інакше як через застосування визначеної судом ліквідаційної процедури вважається банкрутством.

В своєму звіті розпорядник майна зазначив, що заяв та письмових пропозицій від інвесторів, щодо участі у фінансовому оздоровленні боржника, пропозицій щодо укладення мирової угоди не надходило.

Як вже зазначалося, з 19.01.2013 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 22 грудня 2011 року № 4212-VI.

Відповідно до п. 1-1 ч. 1 розділу Х Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в новій редакції (далі - Закон), положення цього Закону, що регулюють ліквідаційну процедуру, застосовуються господарськими судами під час розгляду справ про банкрутство, провадження у яких порушено до набрання чинності цим Законом, якщо на момент набрання ним чинності господарським судом не було прийнято постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Отже, розгляд справи про банкрутство за новою редакцією Закону здійснюється згідно з постановою про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури. При цьому правові підстави прийняття постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури визначаються відповідно до раніше чинної редакції Закону, а правові наслідки введення ліквідаційної процедури - за його новою редакцією (аналогічна правова позиція викладена в абз. 5 ч. 40 Листа Вищого господарського суду від 28.03.2013, № 01-06/606/2013 "Про Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (у редакції Закону України від 22.12.2011 N 4212-VI)).

Відповідно до ч. 1 ст. 22 Закону в редакції від 04.11.2012р. у випадках, передбачених цим Законом, господарський суд приймає постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру.

Згідно ч.1 ст. 37 Закону, у випадках, передбачених цим Законом, господарський суд приймає постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців.

Банкрут - боржник, неспроможність якого виконати свої грошові зобов'язання встановлена господарським судом.

Під ліквідацією розуміється припинення суб'єкта підприємницької діяльності, визнаного господарським судом банкрутом, з метою здійснення заходів щодо задоволення в порядку цього Закону вимог кредиторів шляхом продажу його майна.

Господарський суд, дослідивши матеріали, надавши їм правову оцінку, зважаючи на рішення комітету кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес" оформлені протоколом від 04.10.2013 р. та протоколом від 11.11.2013р., пояснення в судовому засіданні учасників у справі про банкрутство; враховуючи велику кредиторську заборгованість Товариства з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес" (смт. Любар Житомирська область), відсутність майнових активів у боржника для задоволення вимог кредиторів; відсутність осіб, які бажали б взяти участь в якості інвестора, відсутність пропозицій щодо укладання мирової угоди господарський суд прийшов до висновку, визнати Товариство з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес" (смт. Любар Житомирська область) банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру.

Частиною 1 ст. 40 Закону передбачено, що у постанові про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури господарський суд призначає ліквідатора банкрута з урахуванням вимог, установлених цим Законом, з числа арбітражних керуючих, якщо інше не передбачено цим Законом.

Частиною 8 ст. 26 Закону передбачено, що до компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення, зокрема, про звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора).

Відповідно до абз. 5 ч. 1 ст. 114 Закону кандидатура арбітражного керуючого для виконання повноважень ліквідатора визначається судом за клопотанням комітету кредиторів, а у разі відсутності такого клопотання - за ініціативою суду.

Частиною 2 ст. 114 Закону передбачено, що розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором не можуть бути призначені арбітражні керуючі:

1) які є заінтересованими у цій справі;

2) які здійснювали раніше управління цим боржником - юридичною особою, крім випадків, коли з дня усунення від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років;

3) яким відмовлено в допуску до державної таємниці, якщо такий допуск є необхідним для виконання обов'язків, покладених цим Законом.

4) які мають конфлікт інтересів (особи, у яких виникає суперечність між власними чи їх близьких осіб майновими, немайновими інтересами та повноваженнями арбітражного керуючого).

До призначення арбітражним керуючим (розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором) особа повинна подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до жодної категорії вищезазначених осіб.

Як вже зазначалося, на засіданні комітетом кредиторів 11.11.2013 року, по другому питанню порядку денного було вирішено клопотати перед господарським судом про призначення ліквідатором боржника арбітражного керуючого Крутоус Оксану Володимирівну (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора )№ 1011 від 14.05.2013 року).

Як вище зазначалось 28.11.2013 року на адресу господарського суду Житомирської області надійшла заява арбітражного керуючого Крутоус О.В. на участь у праві про банкрутство.

Присутня в судовому засіданні арбітражний керуючий Крутоус О.В. надала згоду на призначення ліквідатором боржника Товариства з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес" та надала суду для огляду оригінал свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора ).

Присутні у судовому засіданні представники кредиторів підтримали кандидатуру арбітражного керуючого Крутоус О.В. на призначення ліквідатором боржника.

Обставин, передбачених пунктами 1-4 ч. 2 ст. 114 Закону, щодо вищезазначеної кандидатури, в ході судового засідання встановлено не було.

Заяви інших арбітражних керуючих на призначення ліквідатором по справі до суду не надходили.

З огляду на викладене, господарський суд прийшов до висновку призначити ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес" арбітражного керуючого Крутоус Оксану Володимирівну.

Статтею 38 Закону передбачено наслідки визнання боржника банкрутом.

Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 49 Закону України "Про виконавче провадження", виконавче провадження підлягає закінченню у разі визнання боржника банкрутом.

Частиною 4 ст. 49 Закону України "Про виконавче провадження" передбачено, що постанова про закінчення виконавчого провадження у разі офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури виноситься державним виконавцем не пізніше наступного дня, коли йому стало відомо про такі обставини. При цьому виконавчий документ надсилається до господарського суду, який прийняв постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Керуючись ч. 1 ст. 22 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції з 04.11.2012, ч. 1 ст. 2, ст. ст. 37, 38, 40, 114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції з 19.01.2013р., ст. 49 Закону України "Про виконавче провадження" та ст. 86 ГПК України, господарський суд Житомирської області, -

ПОСТАНОВИВ:

1. Припинити процедуру розпорядження майном Товариства з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес".

2. Припинити повноваження розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес" - арбітражного керуючого Шведюк Людмили Петрівни.

3. Визнати банкрутом Товариство з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес", що зареєстровано Любарською районню державною адміністрацією Житомирської області 07.10.2002 року, місце знаходження: 13100, Житомирська область, Любарський район, смт. Любар, вул. Леніна, 17, ідентифікаційний код 31884855.

4. Відкрити ліквідаційну процедуру Товариства з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес" строком на 12 місяців - до 03.12.2014 р. включно.

5. Призначити ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес" арбітражного керуючого Крутоус Оксану Володимирівну ( свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора )№ 1011 від 14.05.2013 року. ідентифікаційний код: 2400611529, що мешкає за адресою: м. Житомир , пров. 5-й Транзитний,24 ) за її згодою.

6. Припинити господарську діяльність банкрута після остаточного технологічного циклу по виготовленню продукції у випадку можливості її продажу за виключенням укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу в процедурі ліквідації тощо.

7. Строк виконання всіх грошових зобов'язань банкрута та зобов'язання щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) вважається таким, що настав (03.12.2013р.).

8. Припинити нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій по всіх видах заборгованості.

9. Зняти всі обмеження по конфіденційності та комерційній таємниці з відомостей про фінансовий стан банкрута.

10. Скасувати арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, та інші обмеження щодо розпорядження майном боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.

11. Припинити повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном з 03.12.2013р.

12. Зобов'язати ліквідатора боржника Крутоус О.В., забезпечити виконання повноважень ліквідатора банкрута в порядку, визначеному ст. 41 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та належне виконання заходів, передбачених ст. 42-45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", спрямованих на задоволення вимог кредиторів.

13. Зобов'язати ініціюючого кредитора Публічне акціонерне товариство "Кредитпромбанк" відповідно до вимог ч. 3 та ч. 4 ст. 38 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" з урахуванням ч.1 розділу Х Прикінцевих та перехідних положень Закону в редакції від 04.07.2013р., в десятиденний строк з дня прийняття постанови здійснити офіційне оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури в офіційних друкованих органах. Оголошення повинно містити: найменування та інші реквізити боржника, визнаного банкрутом; найменування господарського суду, в провадженні якого знаходиться справа про банкрутство; дату прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури; відомості про ліквідатора (ліквідаційну комісію). Докази публікації оголошення надати суду.

Текст оголошення попередньо узгодити з ліквідатором Крутоус О.В.

14. Зобов'язати ліквідатора боржника :

- розглядати заяви поточних кредиторів, про результат розгляду яких повідомляти суд та заявників;

- здійснити оцінку майна боржника, результати проведеної оцінки майна подати суду;

- звернутися до Головного управління статистики у Житомирській області для повного та всебічного розгляду справи стосовно наявності/відсутності заборгованості по заробітній платі перед працівниками Товариства з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес" станом на дату подання підприємством - банкрутом останнього звіту; отриману відповідь надати суду;

- припинити трудові відносини підприємства-банкрута з найманими працівниками відповідно до законодавства України про працю; докази припинення подати суду;

- виявити документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових документів підлягають обов'язковому зберіганню;

- закрити рахунки банкрута у банківських установах, виявлені при проведенні ліквідаційної процедури за винятком основного рахунку боржника;

- надати довідку з відділу земельних ресурсів про наявні (відсутні) у боржника на праві власності та на праві постійного користування земельні ділянки;

- надати довідку інспекції по Держтехнагляду про наявність/відсутність державної реєстрації за боржником права власності на сільськогосподарську техніку;

- надати витяг з реєстру обтяжень (заборону відчуження) рухомого майна;

- подати письмову інформацію з документальним підтвердженням про наявність/відсутність за боржником авторських прав;

- подати письмову інформацію про зареєстровані випуски акцій боржника; копію Свідоцтва про реєстрацію випусків акцій, копію договору на ведення реєстру власників іменних цінних паперів, укладеного з незалежним реєстратором;

- подати письмову інформацію з документальним підтвердженням щодо нотаріально посвідчених угод боржником;

- подати письмову інформацію з документальним підтвердженням про дебіторську заборгованість боржника;

- виявити додаткові докази про наявність/відсутність у банкрута майна на праві власності/користування; підтверджуючі документи подати суду;

- вручити копію постанови про визнання банкрутом керівнику боржника, докази такого вручення подати суду;

- надати докази звернення з відповідною заявою до реєстраційної служби для внесення до ЄДР юридичних та фізичних осіб - підприємців запису про ліквідатора банкрута Крутоус О.В. як керівника юридичної особи; особу, уповноважену представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами; особу, яка має право вчиняти від імені юридичної особи дії без довіреності, у тому числі підписувати договори;

- надати витяг з ЄДР юридичних та фізичних осіб - підприємців, з внесеними до нього відомостями щодо ліквідатора банкрута Крутоус О.В. як керівника юридичної особи; особу, уповноважену представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами та особу, яка має право вчиняти від імені юридичної особи дії без довіреності, у тому числі підписувати договори; згідно запиту.

- у зв'язку з здійсненням переходу до застосування нової редакції Закону привести реєстр вимог кредиторів у відповідність до вимог статті 45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" і з урахуванням його вимог вирішити питання щодо переобрання представницьких органів кредиторів (зборів кредиторів та комітету кредиторів);

- надати суду належним чином засвідчену копію установчих документів банкрута;

- надати господарському суду проміжний звіт з підтверджуючими документами про хід ліквідаційної процедури банкрута та інші матеріали, що свідчать про виконання ліквідатором покладених на нього обов'язків.

15. Зобов'язати посадові особи банкрута протягом п'ятнадцяти днів з дня прийняття постанови про визнання боржника банкрутом передати ліквідатору Крутоус О.В. бухгалтерську та іншу документацію банкрута, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута про що скласти відповідний акт приймання-передачі. Один примірник акту надати до суду.

У разі ухилення від виконання зазначених обов'язків відповідні посадові особи банкрута несуть відповідальність встановлену законодавством України.

16. Зобов'язати реєстраційну службу Любарського районного управління юстиції (після звернення арбітражного керуючого Крутоус О.В. до реєстраційної служби з заявою про внесення до ЄДР юридичних та фізичних осіб - підприємців запису про ліквідатора банкрута Крутоус О.В., як керівника юридичної особи; особу, уповноважену представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами; особу, яка має право вчиняти від імені юридичної особи дії без довіреності, у тому числі підписувати договори):

- внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запис про ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес" (смт. Любар Житомирська область) - Крутоус О.В. ( свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора )№ 1011 від 14.05.2013 року. ідентифікаційний код: 2400611529, що мешкає за адресою: м. Житомир, пров. 5-й Транзитний, 24) як керівника юридичної особи; особу, уповноважену представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами та особу, яка має право вчиняти від імені юридичної особи дії без довіреності, у тому числі підписувати договори;

- надати суду витяг з ЄДР юридичних та фізичних осіб - підприємців, з внесеними до нього відомостями. На отримання витягу уповноважити ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю Торгова Компанія "Велес" арбітражного керуючого Крутоус О.В., за їїпосвідченням.

17. Зобов'язати відділ Державної виконавчої служби Любарського районного управління юстиції надіслати на адресу суду, не пізніше дати наступного судового засідання, постанови про закінчення виконавчих проваджень відносно боржника.

18. Призначити судове засідання для з'ясування стану здійснення ліквідаційної процедури банкрута на 06 березня 2014 року р. о 10:00 год. в приміщенні господарського суду, каб. №404.

19. Викликати в судове засідання уповноважених представників кредиторів, боржника, ліквідатора Крутоус О.В.

Постанова господарського суду набирає законної сили в установленому законом порядку.

Суддя Гнисюк С.Д.

1 - у справу;

2,3, 4 -ініціюч. кред. - 10008 м. Житомир, вул. В.Бердичівська, 43 (рек. з повід)

- 43021, м.Луцьк, вул. Ів.Франка, 52(рек. з повід),

- 01014, м. Київ, Бульвар Дружби народів, буд. 38, (рек. з повід)

5 - боржнику - 13100, Житомирська обл., Любарський р-н, смт. Любар, вул. Леніна, буд. 17 (рек. з пов.)

6 - керівнику боржника Полтораченко С.Г. - 10002, Житомирська обл., м. Житомир, Корольовський р-н, вул. 1-го Травня, буд. 12, кв. 26 (рек. з повід)

7-Любарський РЦЗ (13100, смт.Любар, пров. Шкільний,2)

8- УПФУ в Любарському районі (13100, смт. Любар, вул. Леніна, 52) (рек. з пов.)

9-ЖОВ ФССтВП (10014, м.Житомир, вул. Перемоги, 7)

10- Чуднівська МДПІ (13200, смт.Чуднів, вул. Леніна, 132) (рек. з пов.)

11- розпоряднику майна Шведюк Л.П.( м. Житомир, вул. Київська, буд. 73, кв. 67.) - рек. з повід.

12 - ВДВС Любарського РУЮ - 13100,Житомирська область, смт Любарвул. Ватутіна, 3 (рек. з повід.)

13- Головному управлінню статистики в Житомирській області - 10003,м.Житомир, вул.Яна Гамарника ,6а. (рек. з повід.) - до відома.

14- відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції в Житомирській області - 10014, м. Житомир, майдан Соборний, 1 (до відома)

15- Реєстраційній службі Любарського районного управління юстиції: ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., ЛЮБАРСЬКИЙ Р-Н, СМТ ЛЮБАР ВУЛ. ВАТУТІНА БУД. 3- (рек. з повід.) + запит

16-ліквідатору Крутоус .О.В. - м. Житомир , пров. 5-й Транзитний,24 (рек. з пов. або наручно під розп. в журналі)