Постанова № 35713789, 25.11.2013, Донецький окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
25.11.2013
Номер справи
805/16119/13-а
Номер документу
35713789
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

25 листопада 2013 р. Справа №805/16119/13-а

приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17

час прийняття постанови: 11 год. 00 хв.

Донецький окружний адміністративний суд у складі:

головуючого - судді Зінченка О.В.,

при секретарі судового засідання Ковиліній А.А.,

з участю:

прокурора - не з'явився

позивача - не з'явився,

відповідача - не з'явився.

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом прокурора м. Харцизька в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у м. Харцизьку Головного управління Міндоходів у Донецькій області до Державного підприємства «Шахтарськантрацит» про стягнення податкового боргу у розмірі 593 385,28 грн., -

в с т а н о в и в :

У листопаді 2013 року прокурор м. Харцизька звернувся до Донецького окружного адміністративного суду із позовом в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у м. Харцизьку Головного управління Міндоходів у Донецькій області (далі - позивач, ДПІ у м. Харцизьку ГУ Міндоходів у Донецькій області) до Державного підприємства «Шахтарськантрацит» (далі - відповідач, ДП «Шахтарськантрацит») про стягнення податкового боргу у розмірі 593 385,28 грн.

В обґрунтування заявлених вимог прокурор зазначив, що станом на 16 жовтня 2013 року за відповідачем обліковується податковий борг за період з 05 грудня 2012 року по 16 жовтня 2013 року у загальному розмірі 593 385,28 грн., що виник внаслідок несплати податкових зобов'язань, задекларованих відповідачем у податкових деклараціях з екологічного податку, зобов'язань, визначених податковими повідомленнями-рішеннями та нарахованої пені, а саме: за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення загальна сума податкової заборгованості за вказаний період складає 169 627,15 грн., з яких за основним платежем у розмірі 145 295,23 грн., штрафні санкції на суму 13 344,84 грн., пеня у сумі 10 987,08 грн.; за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти загальна сума податкової заборгованості складає 159 725,11 грн., з яких за основним платежем 126 989,37 грн., штрафні санкції у сумі 19 227,33 грн., пеня у сумі 13 508,41 грн.; за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах до відповідача застосовані штрафні санкції у сумі 256,32 грн.; за інші збори за забруднення навколишнього природного середовища до фонду охорони навколишнього природного середовища загальна сума податкового боргу складає 109 171,53 грн., з яких штрафні санкції на суму 64 286,22 грн., та пеня - 44 885,31 грн.; за несвоєчасну сплату заборгованості з податку з власників наземних транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів нарахована пеня на суму 34 757,91 грн., також за відповідачем обліковується податкова заборгованість за період з 05 грудня 2012 року по 16 жовтня 2013 року з земельного податку, який виник через несплату відповідачем зобов'язань плати за землю (орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності) визначених в деклараціях за 2012 рік, та січень-жовтень 2013 року, а саме: за декларацією від 18 лютого 2012 року загальна заборгованість з земельного податку за 2012 рік складає 106 930,69 грн. з яких за основним платежем 82 045,24 грн., штрафні санкції у сумі 9 528,95 грн., пеня у сумі 15 356,50 грн.; за декларацією з земельного податку за період січень-жовтень 2013 року загальна сума заборгованості за складає 12 916,57 грн. з яких за основним платежем 10 019,60 грн., штрафні санкції у сумі 2 466,86 грн., пеня у сумі 430,11 грн. У зв'язку з вищевикладеним прокурор зазначав, що прийняті ДПІ у м. Харцизьку ГУ Міндоходів у Донецькій області заходи, направлені на погашення наявної суми боргу відповідача, не призвели до позитивних результатів, податковий борг у добровільному порядку відповідачем не погашено, що стало підставою для звернення до суду із позовом про стягнення з відповідача наявної суми боргу. Просив суд стягнути з відповідача суму податкового боргу у розмірі 593 385,28 грн.

Прокурор про дату, час та місце судового засідання повідомлявся належним чином, проте, до судового засідання не з'явився, уповноваженого представника не направив, причин неявки суду не повідомив, будь-яких клопотань про відкладення розгляду справи не надав.

Через канцелярію на адресу суду 25 листопада 2013 року надійшла заява від представника позивача, згідно якої просив розглянути справу без його участі (арк. справи 91).

Представник відповідачв до судового засідання не з'явився, але 25 листопада 2013 року на адресу суду надійшла заява від представника відповідача, в якій зазначив, що ДП «Шахтарськантрацит» визнає вимоги адміністративного позову щодо стягнення податкового боргу у розмірі 593 385,28 грн., а також просив суд розглянути справу без його участі (арк. справи 93).

З урахуванням вищевикладеного, суд визнав за можливе розглянути справу за відсутністю представників сторін, на підставі наявних у справі доказів.

Згідно з частиною 3 статті 136 КАС України, судове рішення, в тому числі, у зв'язку з визнанням адміністративного позову ухвалюється за правилами, встановленими статтею 112 цього Кодексу.

Відповідно до частини 3 статті 112 КАС України, у разі повного визнання відповідачем адміністративного позову і прийняття його судом приймається постанова суду про задоволення адміністративного позову.

Суд приймає визнання відповідачем адміністративного позову, оскільки визнання адміністративного позову відповідачем не суперечить закону та не порушує чиї-небудь права, свободи або інтереси.

Перевіривши матеріали справи, вирішивши питання чи мали місце обставини, якими обґрунтовувалися вимоги та заперечення, та якими доказами вони підтверджуються, чи є інші фактичні дані, які мають значення для вирішення справи, та докази на їх підтвердження, яку правову норму належить застосувати до цих правовідносин, суд приходить до висновку про те, що адміністративний позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Прокурор м. Харцизька у відповідності до ст. 121 Конституції України та ст. 36-1 Закону України «Про прокуратуру» звернувся до суду із позовом в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у м. Харцизьку Головного управління Міндоходів у Донецькій області до Державного підприємства «Шахтарськантрацит» про стягнення

податкового боргу у розмірі 593 385,28 грн.

ДПІ у м. Харцизьку ГУ Міндоходів у Донецькій області є органом державної влади, уповноваженим здійснювати функцію контролю за визначенням та сплатою платником податків, повноваження якого на звернення до суду із позовом про стягнення податкового боргу прямо визначені законодавством України.

Відповідач, Державне підприємство «Шахтарськантрацит» є юридичною особою, зареєстроване виконавчим комітетом Шахтарської міської ради Донецької області 30 квітня 2003 року, ідентифікаційний код 32299510, що підтверджено відомостями з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (арк. справи 11-12, 95-99), перебуває на обліку у Державній податковій інспекції у м. Харцизьку, правонаступником якої є ДПІ у м. Харцизьку ГУ Міндоходів у Донецькій області, як платник окремих податків за неосновним місцем обліку, що підтверджується довідкою ДПІ у м. Харцизьку ГУ Міндоходів у Донецькій області від 18 жовтня 2013 року № 6210/05-26-15-213 (арк. справи 10), а також поданими відповідачем до ДПІ у м. Харцизьку ГУ Міндоходів у Донецькій області податковими деклараціями з екологічного та земельного податків за 2011-2012 рік, та січень-жовтень 2013 року.

Податковий кодекс України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Відповідно до підпункту 16.1.4 пункту 16.1 статті 16 Податкового кодексу України платник податків зобов'язаний, зокрема, сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.

Згідно пункту 54.1 статті 54 Податкового Кодексу України, крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій декларації та уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом.

Пунктом 56.11 статті 56 Податкового кодексу України передбачено, що не підлягає оскарженню податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків.

Таким чином, у разі подання декларації з визначенням відповідних сум до сплати до бюджету, у платника податків виникає обов'язок сплатити цю суму до відповідного бюджету у встановлений законом строк.

Згідно пункту 57.1 статті 57 Кодексу платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Згідно частини 2 пункту 49.18 статті 49 Податкового кодексу України податкові декларації, крім випадків, передбачених цим Кодексом, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює: календарному місяцю протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця; календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя).

Згідно статті 242 Податкового кодексу України об'єктом та базою оподаткування екологічним податком є: обсяги та види забруднюючих речовин, які викидаються в атмосферне повітря стаціонарними джерелами; обсяги та види забруднюючих речовин, які скидаються безпосередньо у водні об'єкти; обсяги та види (класи) відходів, що розміщуються у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах протягом звітного кварталу, крім обсягів та видів (класів) окремих відходів як вторинної сировини, що розміщуються на власних територіях (об'єктах) суб'єктів господарювання, які мають ліцензію на збирання і заготівлю окремих видів відходів як вторинної сировини і провадять статутну діяльність із збирання і заготівлі таких відходів.

Пунктом 250.1 статті 250 Податкового кодексу України для екологічного податку встановлений звітний податковий період, що дорівнює кварталу.

Податкова декларація подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

Платник податку зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пунктом 250.2 цієї статті для подання податкової декларації.

Як встановлено судом і підтверджується матеріалами адміністративної справи, за відповідачем обліковується податковий борг за період з 05 грудня 2012 року по 16 жовтня 2013 року, що виник внаслідок несплати податкових зобов'язань, задекларованих відповідачем у податкових деклараціях з екологічного податку за 2011-2012 рік, 1-2 квартал 2013 року, зобов'язань, визначених податковими повідомленнями-рішеннями та нарахованої пені, а саме: за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення, що визначені у податкових деклараціях з екологічного податку № 9048489751 від 08 серпня 2013 року, № 9025947673 від 07 травня 2013 року, № 9087051062 від 08 лютого 2013 року у розмірі 145 295,23 грн., за штрафними санкціями, визначеним податковим повідомленням-рішенням № 9017103593 від 20 грудня 2012 року у сумі 13 344,84 грн., та нарахованої пені сумі 10 987,08 грн.; за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти загальна сума податкової заборгованості складає 159 725,11 грн., що визначена у податкових деклараціях з екологічного податку № 9087051062 від 08 лютого 2013 року, № 9025947673 від 07 травня 2013 року у розмірі 126 989,37 грн., за штрафними санкціями, визначеними податковими повідомленнями-рішеннями № 0003771520 від 10 вересня 2013 року, № 0001241510 від 31 травня 2013 року, № 0000191510 від 06 квітня 2013 року у сумі 19 227,33 грн., та нарахованої пені у сумі 13 508,41 грн.; за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, згідно податкового повідомлення-рішення № 0003781520 від 10 вересня 2013 року, у сумі 256,32 грн.; за інші збори за забруднення навколишнього природного середовища до фонду охорони навколишнього природного середовища загальна сума податкового боргу складає 109 171,53 грн., що виник внаслідок не сплати штрафних санкцій за податковими повідомленнями-рішеннями № 0005341510 від 27 листопада 2012 року, № 0005981510 від 26 грудня 2012 року, № 0000171510 від 06 березня 2013 року, № 0000831510 від 24 квітня 2013 року, № 0001231510 від 31 травня 2013 року, № 0003761520 від 10 вересня 2013 року на загальну суму 64 286,22 грн., та нарахованої пені в сумі 44 885,31 грн.; за несвоєчасну сплату заборгованості з податку з власників наземних транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів відповідачу нарахована пеня в сумі 34 757,91 грн. (арк. справи 5-8).

Крім цього, відповідачем на підставі укладеного між сторонами договору про визнання електронних документів № 141 від 11 листопада 2013 року (арк. справи 16-17) надано до ДПІ у м. Харцизьку ГУ Міндоходів у Донецькій області електронну податкову декларацію з екологічного податку за звітний податковий період 1 квартал 2013 року (арк. справи 34), якою визначив суму податкового зобов'язання з екологічного податку за звітний квартал у розмірі 91 152,85 грн., у тому числі за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення - 42 834,49 грн., за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти - 47 427,36 грн., за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах - 891,00 грн., також відповідачем надано електронну податкову декларацію з екологічного податку за звітний податковий період 2 квартал 2013 року (арк. справи 35), якою визначив суму нарахованого податкового зобов'язання з екологічного податку за звітний квартал у розмірі 84 338,86 грн., у тому числі за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення - 35 613,49 грн., за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти - 48 705,57 грн., за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах - 19,80 грн.

Водночас, позивачем до стягнення заявлений податковий борг, що виник через несплату відповідачем зобов'язань з плати за землю (орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності) визначених в деклараціях за 2012 рік, та січень-жовтень 2013 року, стосовно якого суд зазначає наступне.

Пунктом 286.2 статті 286 Податкового кодексу України визначено, що платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

Відповідно до пункту 287.3 статті 287 Податкового кодексу України податкове зобов'язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

Як встановлено судом і підтверджується матеріалами справи, за відповідачем обліковується податковий борг з земельного податку за період з 05 грудня 2012 року по 16 жовтня 2013 року, який виник через несплату відповідачем зобов'язань з плати за землю (орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності) визначених у податковій декларації № 9006536432 за звітній податковий період - 2012 рік у розмірі 82 045,24 грн. (арк. справи 72-74), штрафних санкцій, визначених податковими повідомленнями-рішеннями № 0005721510 від 21 грудня 2012 року, № 0005321510 від 27 листопада 2013 року у сумі 9 528,95 грн., та нарахованої пені у розмірі 15 356,50 грн., визначених у податковій декларації № 9007589328, за звітній період січень-жовтень 2013 року - 10 019,60 грн. (арк. справи 62-63), штрафних санкцій, визначених податковими повідомленнями-рішеннями № 0002911520 від 09 серпня 2013 року, № 0001431510 від 14 червня 2013 року, № 0000791510 від 24 квітня 2013 року у сумі 2 466,86 грн., та нарахованої пені у розмірі 430,11 грн.

Таким чином, з урахуванням вищенаведеного загальна сума заборгованості з земельного податку за період з 05 грудня 2012 року по 16 жовтня 2013 року, яка виникла внаслідок несплати податкових зобов'язань, задекларованих відповідачем у податкових деклараціях з плати за землю, зобов'язань, визначених податковими повідомленнями-рішеннями та нарахованої пені складає 119 874,26 грн. (106 930,69 +12 916,57).

Підпунктом 14.1.175. пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України визначено, що податковим боргом є сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.

Отже, за відповідачем обліковується податковий борг, що заявлений до стягнення, за період з 05 грудня 2012 року по 16 жовтня 2013 року, у загальному розмірі 593 385,28 грн.

За даних обставин, наявними в матеріалах справи документами підтверджено правомірність визначення позивачем податкового боргу, в рахунок погашення якого заявлені вимоги про стягнення коштів з рахунків у банках.

Згідно пункту 95.1 статті 95 Податкового кодексу України орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Відповідно до пункту 95.2 статті 95 Податкового кодексу України стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання такому платнику податкової вимоги.

Судом встановлено, що позивачем приймались заходи по погашенню податкового боргу. Так, 28 липня 2005 року податковою інспекцією сформована перша податкова вимога № 1/298, яка отримана уповноваженою особою відповідача 12 жовтня 2005 року, про що свідчить підпис на корінці вимоги (арк. справи 14).

24 листопада 2005 року податковою інспекцією сформовано другу податкову вимогу № 2/434, яка отримана уповноваженою особою відповідача 29 листопада 2005 року, про що свідчить підпис на корінці вимоги (арк. справи 15).

Перелік підстав, наявність яких надає можливість визначати податкові вимоги відкликаними передбачався підпунктом 6.4.1 пункту 6.4 статті 6 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами». Аналогічні підстави визнання податкових вимог відкликаними передбачені статтею 60 Податкового кодексу України.

Отже, законодавчими нормами (як Законом України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», що діяв до 01 січня 2011 року, так і Податковим кодексом України, чинного з 01 січня 2011 року) прямо встановлені підстави визнання податкових вимог відкликаними, тобто такими, що не підлягають виконанню.

Як вбачається із матеріалів справи, Державне підприємство «Шахтарськантрацит» починаючи з 24 листопада 2005 року (дата формування другої податкової вимоги) по 25 листопада 2013 року безперервно мало податковий борг, у зв'язку із чим податкові вимоги № 1/298 від 28 липня 2005 року та № 2/434 від 24 листопада 2005 року, є чинними.

Відповідачем зазначене не спростовано, документальних обґрунтувань в підтвердження того, що наведені податкові вимоги вважаються відкликаними не надано.

Таким чином, заходи прийняті податковим органом щодо стягнення податкового боргу, не призвели до їх погашення, строки їх добровільної сплати сплинули.

Пунктом 38.1 статті 38 Податкового кодексу України встановлено, що виконанням податкового обов'язку визнається сплата в повному обсязі платником відповідних сум податкових зобов'язань у встановлений податковим законодавством строк.

Підпунктом 20.1.18 п.20.1 статті 20 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини.

Відповідно до статті 67 Конституції України та статті 16 Податкового кодексу України, підприємство зобов'язано своєчасно та у повному обсязі сплачувати до бюджетів належні суми податків та зборів (обов'язкових платежів), однак вказані зобов'язання відповідач не виконав.

Пунктом 95.3. статті 95 Податкового кодексу України передбачено, що стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органам державної податкової служби, у розмірі суми податкового боргу або його частини.

Враховуючи вищезазначене, адміністративний позов прокурора м. Харцизька в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у м. Харцизьку Головного управління Міндоходів у Донецькій області до Державного підприємства «Шахтарськантрацит» про стягнення податкового боргу у розмірі 593 385,28 грн. є обґрунтованим та підлягає задоволенню у повному обсязі.

Відповідно до частини 4 статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України, у справах, в яких позивачем є суб'єкт владних повноважень, а відповідачем - фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.

На підставі викладеного, керуючись статтями 2, 7-12, 69-72, 87-98, 122-163, 183-3, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

п о с т а н о в и в :

Позов прокурора м. Харцизька в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у м. Харцизьку Головного управління Міндоходів у Донецькій області до Державного підприємства «Шахтарськантрацит» про стягнення податкового боргу у розмірі 593 385,28 грн., - задовольнити повністю.

Стягнути кошти з рахунків у банках, обслуговуючих Державне підприємство «Шахтарськантрацит» (код ЄДРПОУ 32299510, адреса: 86211, Донецька область, м. Шахтарськ, вул. Крупської, 20), в рахунок погашення податкового боргу у розмірі 593 385,28 грн. (п'ятсот дев'яносто три тисячі триста вісімдесят п'ять грн. 28 коп.), з яких на:

- р/р 35214003000163 у відділенні ДКУ м. Харцизьку (МФО 834016), 8519010101 - код платежу, 169 627,15 грн. (сто шістдесят дев'ять тисяч шістсот двадцять сім грн. 15 коп.);

- р/р 35214003000163 у відділенні ДКУ м. Харцизьку (МФО 834016), 8519010200 - код платежу, 159 725,11 грн. (сто п'ятдесят дев'ять тисяч сімсот двадцять п'ять грн. 11 коп.);

- р/р 35214003000163 у відділенні ДКУ м. Харцизьку (МФО 834016), 19010301 - код платежу, 256,32 грн. (двісті п'ятдесят шість грн. 32 коп.);

- р/р 35214003000163 у відділенні ДКУ м. Харцизьку (МФО 834016), 8519050200 - код платежу, 109 171,53 грн. (сто дев'ять тисяч сто сімдесят одна грн. 53 коп.);

- р/р 35214003000163 у відділенні ДКУ м. Харцизьку (МФО 834016), 5012020100 - код платежу, 34 757,91 грн. (тридцять чотири тисячі сімсот п'ятдесят сім тисяч 91 грн.);

- р/р 35214003000163 у відділенні ДКУ м. Харцизьку (МФО 834016), 5013050100 - код платежу, 12 916,57 грн. (дванадцять тисяч дев'ятсот шістнадцять грн. 57 коп.);

- р/р 35214003000163 у відділенні ДКУ м. Харцизьку (МФО 834016), 5113050100 - код платежу, 106 930,69 грн. (сто шість тисяч дев'ятсот тридцять грн. 69 коп.).

Постанова прийнята у нарадчій кімнаті та проголошено її вступну та резолютивну частини 25 листопада 2013 року.

Повний текст постанови складений 29 листопада 2013 року.

Постанова набирає законної сили після закінчення строків подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Суддя Зінченко О.В.