Харківський окружний адміністративний суд 61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
Харків
19 листопада 2013 р. № 820/8968/13-а
Харківський окружний адміністративний суд у складі
головуючого судді Лук'яненко М.О.,
за участю секретаря судового засідання Гайворонського В.С.,
представників сторін:
позивачів - Абдулаєва Е.Ш.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду адміністративну справу за позовом приватного підприємства "Альфа-Будснаб", товариства з обмеженою відповідальністю "Гепард Груп" до Західної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області, Державної податкової інспекції у Печерському районі Головного Управління Міндоходів у м. Києві про визнання дій незаконними, -
В С Т А Н О В И В:
Позивачі, звернулись до Харківського окружного адміністративного суду з позовом, у якому, з урахуванням уточнень, просять суд: визнати незаконними дії Державної податкової інспекції у Печерському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві щодо проведення зустрічної звірки товариства з обмеженою відповідальністю "Гепард Груп" код ЄДРПОУ 38448989) за результатами якої складено акт №825/26-55-22-08/38448989 "Про неможливість проведення зустрічної звірки товариства з обмеженою відповідальністю "Гепард Груп" код ЄДРПОУ 38448989) щодо підтвердження господарських відносин з платниками податків за період діяльності з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року" протиправними; визнати дії Західної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області щодо вимоги від приватного підприємства "Альфа-Будснаб" (код ЄДРПОУ 37440140) провести коригування податкових зобов'язань та податкового кредиту за період з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року на підставі акту №825/26-55-22-08/38448989 "Про неможливість проведення зустрічної звірки товариства з обмеженою відповідальністю "Гепард Груп" код ЄДРПОУ 38448989) щодо підтвердження господарських відносин з платниками податків за період діяльності з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року протиправними.
В обґрунтування заявлених вимог позивачі зазначили, що Державною податковою інспекцією у Печерському районі Головного Управління Міндоходів у м. Києві було неправомірно складено акт про неможливість проведення зустрічної звірки товариства з обмеженою відповідальністю "Гепард Груп" (код ЄДРПОУ 38448989) щодо підтвердження господарських відносин з платниками податків за період діяльності з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року, оскільки товариство будь-яких запитів не отримувало, відтак у податкового органу не було законних підстав та первинної, бухгалтерської документації для складання акту №825/26-55-22-08/38448989. На підставі акту перевірки №825/26-55-22-08/38448989 Західна об'єднана державна податкова інспекція м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області звернулась із вимогою до приватного підприємства "Альфа-Будснаб" (код ЄДРПОУ 37440140) щодо проведення коригувань податкових зобов'язань та податкового кредиту за період з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року. Однак, з даною вимогою Позивачі не згодні, оскільки акт про проведення зустрічної звірки був складений неправомірно, відтак і будь які коригування податкових зобов'язань не можливі.
Представник Позивачів в судовому засіданні підтримав позовні вимоги в повному обсязі, просив, суд ухвалити рішення яким задовольнити позовні вимоги в повному обсязі.
Відповідач 1, Західна об'єднана державна податкова інспекція м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області, в судове засідання свого представника не направив, про дату, час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином та своєчасно, про причини своєї неявки суду не повідомив, заяви про відкладення розгляду справи чи розгляд справи за його відсутністю не надавав
Представник Відповідача 2, Державної податкової інспекції у Печерському районі Головного Управління Міндоходів у м. Києві, в судове засідання не прибув, надав до суду письмові заперечення, в яких вказав, що податковою інспекцією 16.08.2013 року було направлено письмовий запит №7841/10/26-55-22-08-10 "Про надання пояснень та їх документального підтвердження стосовно фінансово - господарських операцій ТОВ "Гепард Груп" з постачальниками та покупцями", однак станом на 16.08.2013 року ТОВ "Гепард Груп" не надано жодних пояснень та їх документального підтвердження. Просив, суд відмовити у задоволенні позовних вимог. Також, просив слухати справу за відсутності уповноваженого представника податкової інспекції.
Вислухавши представника позивачів, дослідивши матеріали справи, оцінивши належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок наявних у справі доказів у їх сукупності, суд дійшов наступного висновку.
Як встановлено з матеріалів справи, Державною податковою інспекцією у Печерському районі Головного Управління Міндоходів у м. Києві 16.08.2013 року було надіслано ТОВ "Гепард Груп" письмовий запит №7841/10/26-55-22-08-10 про надання пояснень та їх документального підтвердження (а.с. 85). Доказів отримання адресатом зазначеного запиту суду не надано.
Судовим розглядом встановлено, що фахівцем Державної податкової інспекції у Печерському районі Головного Управління Міндоходів у м. Києві 16.08.2013 року було складено акт №825/26-55-08/38448989 "Про неможливість проведення зустрічної звірки товариства з обмеженою відповідальністю "Гепард Груп" код ЄДРПОУ 38448989) щодо підтвердження господарських відносин з платниками податків за період діяльності з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року", яким зафіксовано порушення Позивачем 2 п.187.1 ст. 187, п.198.1, п.198.2, п.198.3, п. 198.6 ст. 198 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI (із змінами та доповненнями), що призвело до завищення податкових зобов'язань з податку на додану вартість за період з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року на загальну суму 4639486 грн. та завищення податкового кредиту з податку на додану вартість за період з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року на загальну суму 4551106 грн. (а.с. 23-31).
Крім того, з пояснень наданих представником Позивачів встановлено, що на підставі складеного акту перевірки від 16.08.2013 року до ПП "Альфа-Будснаб" звернувся Відповідач 1 з вимогою провести коригування податкових зобов'язань та податкового кредиту за період з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року на підставі акту №825/26-55-22-08/38448989 "Про неможливість проведення зустрічної звірки товариства з обмеженою відповідальністю "Гепард Груп" код ЄДРПОУ 38448989) щодо підтвердження господарських відносин з платниками податків за період діяльності з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року".
Дослідивши зібрані докази по справі, суд зазначає наступне:
Спосіб дій органів державної податкової служби України при реалізації владної управлінської функції - контролю за правильністю та повнотою справляння податкових зобов'язань (станом на момент виникнення спірних правовідносин) був визначений Податковим кодексом України.
Так, відповідно до п.п.73.5 ст.73 Податкового кодексу України з 73.5. З метою отримання податкової інформації контролюючі органи мають право проводити зустрічні звірки даних суб'єктів господарювання щодо платника податків.
Зустрічною звіркою вважається співставлення даних первинних бухгалтерських та інших документів суб'єкта господарювання, що здійснюється контролюючими органами з метою документального підтвердження господарських відносин з платником податків та зборів, а також підтвердження відносин, виду, обсягу і якості операцій та розрахунків, що здійснювалися між ними, для з'ясування їх реальності та повноти відображення в обліку платника податків.
Зустрічні звірки не є перевірками і проводяться в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
За результатами зустрічних звірок складається довідка, яка надається суб'єкту господарювання у десятиденний термін.
Правовідносини з приводу проведення податковими органами зустрічних звірок платників податків деталізовані нормами Порядку проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок (затвердженого постановою КМУ від 27.12.2010 року №1232; далі за текстом - Порядок №1232), пунктом 3 якого передбачено, що з метою проведення зустрічної звірки орган державної податкової служби (ініціатор) надсилає органу державної податкової служби (виконавцю), на обліку в якому перебуває суб'єкт господарювання, запит про проведення зустрічної звірки для підтвердження отриманих від платника податків та зборів даних. Зустрічна звірка може бути проведена органом державної податкової служби (ініціатором) самостійно у разі, коли суб'єкт господарювання перебуває на обліку в тому ж органі державної податкової служби, в якому перебуває платник податків, або в межах одного населеного пункту.
За приписами п.4 Порядку №1232 орган державної податкової служби (виконавець), який проводить зустрічну звірку, складає довідку за наявності інформації, для отримання якої надіслано запит органом державної податкової служби (ініціатором), та її документального підтвердження. У разі відсутності запитуваної органом державної податкової служби (ініціатором) інформації орган державної податкової служби (виконавець) надсилає завірений печаткою запит про подання інформації та її документального підтвердження суб'єкту господарювання за його адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) рекомендованим листом з повідомленням про вручення чи особисто вручає суб'єкту господарювання або його законному чи уповноваженому представникові під розписку.
Вимоги щодо оформлення запиту визначені п.73.3 ст. 73 ПК України, відповідно до якого контролюючі органи мають право звернутися до платників податків та інших суб'єктів інформаційних відносин із письмовим запитом про подання інформації (вичерпний перелік та підстави надання якої встановлено законом), необхідної для виконання покладених на контролюючі органи функцій, завдань, та її документального підтвердження.
Такий запит підписується керівником (заступником керівника) контролюючого органу і повинен містити перелік інформації, яка запитується, та документів, що її підтверджують, а також підстави для надіслання запиту.
Письмовий запит про подання інформації надсилається платнику податків або іншим суб'єктам інформаційних відносин за наявності хоча б однієї з таких підстав:
1) за результатами аналізу податкової інформації, отриманої в установленому законом порядку, виявлено факти, які свідчать про порушення платником податків податкового, валютного законодавства, законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи;
2) для визначення рівня звичайних цін на товари (роботи, послуги) під час проведення перевірок та в інших випадках, передбачених статтею 39 цього Кодексу;
3) виявлено недостовірність даних, що містяться у податкових деклараціях, поданих платником податків;
4) щодо платника податків подано скаргу про ненадання таким платником податків податкової накладної покупцю або про порушення правил заповнення податкової накладної;
5) у разі проведення зустрічної звірки;
6) в інших випадках, визначених цим Кодексом.
Запит вважається врученим, якщо його надіслано поштою листом з повідомленням про вручення за податковою адресою або надано під розписку платнику податків або іншому суб'єкту інформаційних відносин або його посадовій особі.
Платники податків та інші суб'єкти інформаційних відносин зобов'язані подавати інформацію, визначену у запиті контролюючого органу, та її документальне підтвердження протягом одного місяця з дня, що настає за днем надходження запиту (якщо інше не передбачено цим Кодексом). У разі коли запит складено з порушенням вимог, викладених в абзацах першому та другому цього пункту, платник податків звільняється від обов'язку надавати відповідь на такий запит.
Інформація на запит контролюючого органу надається Національним банком України, іншими банками безоплатно у порядку і обсягах, встановлених Законом України "Про банки і банківську діяльність".
Порядок отримання інформації контролюючими органами за їх письмовим запитом визначається Кабінетом Міністрів України.
Суд вважає, за необхідне зазначити, що письмовий запит був датований 16.08.2013 року, однак і акт перевірки також був складений 16.08.2013 року.
Тобто, Відповідач 2 не дочекавшись вручення письмового запиту Позивачу 2, не отримавши письмові пояснення та їх документальне підтвердження щодо підтвердження господарських відносин з платниками податків за період діяльності з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року провів перевірку, склав акт та зафіксував порушення чинних положень Податкового кодексу України.
Враховуючи той факт, що Позивач 2 не отримував від Позивача 2 запитуваної інформації, суд ставить під сумнів висновки акту про неможливість проведення зустрічної звірки та складання самого акту. Оскільки законодавцем в п.73.5 ст. 73 ПК України чітко зазначено, що зустрічна звірка - це співставлення даних первинних бухгалтерських та інших документів суб'єкта господарювання, що здійснюється органами державної податкової служби.
З урахуванням викладеного вище, суд робить висновок про порушення Відповідачем 2 приписів чинного податкового законодавства України, так як у податкового органу були відсутні документи первинного обліку, тим самим, інспекція не могла фактично здійснювати співставлення даних.
Відповідно до п.п.4.4 п.4 Методичних рекомендацій щодо організації та проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок, затверджених Наказом ДПА України від 22.04.2011 року №236 визначено, що у разі встановлення фактів, що не дають змогу провести зустрічну звірку суб'єкта господарювання, зокрема у зв'язку із зняттям з обліку, встановленням відсутності суб'єкта господарювання та/або його посадових осіб за місцезнаходженням (податковою адресою), відповідальний підрозділ не пізніше двох робочих днів від дати надходження запиту складає Акт про неможливість проведення зустрічної звірки суб'єкта господарювання, реєструє його у Журналі реєстрації довідок про результати проведення зустрічної звірки (актів про неможливість проведення зустрічної звірки суб'єкта господарювання, неявки для підписання, відмови від підписання Довідки про результати проведення зустрічної звірки) та вживає заходів, передбачених актами ДПС України.
Таким чином, суд зазначає, що у акті про неможливість проведення зустрічної звірки суб'єкта господарювання лише засвідчується факт неможливості її проведення без встановлення висновків стосовно документального підтвердження господарських відносин з платником податків та зборів, підтвердження відносин, виду, обсягу і якості операцій та розрахунків, що здійснювалися між ними, з'ясування їх реальності та повноти відображення в обліку платника податків. Окрім того, Додатком 3 до Методичних рекомендацій щодо організації та проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок, затверджених Наказом ДПА України від 22.04.2011 року № 236 чітко встановлений зразок форми акту про неможливість проведення зустрічної звірки суб'єкта господарювання, яким взагалі не передбачено необхідність робити висновок щодо реальності (нереальності) вчинення господарських операцій платником податків.
При цьому слід відмітити, що законодавець іншого порядку дій податкового органу як суб'єкта владних повноважень у спірних взаємовідносинах не передбачає.
Щодо посилань Відповідача 2, про те, що акт про неможливість проведення зустрічної звірки було складено 16.08.2013 року, оскільки ТОВ "Гепард Груп" не знаходиться за місцем державної реєстрації, суд зазначає наступне:
З довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, встановлено, що місцем знаходження ТОВ "Гепард Груп": 01042, м. Київ, Печерський район, Тверський тупик, буд. 10, офіс 17 (а.с.13-20).
Записів щодо не знаходження за місцем знаходження до реєстру внесено не було.
Виходячи з викладеного вище, беручи до уваги приписи п.73.5 ст.73 Податкового кодексу, п.п.6, 7 Порядку №1232, суд доходить до висновку, що зустрічна звірка може бути проведена податковим органом лише в разі наявності у розпорядженні податкового органу первинних документів або надання таких документів платником податків на обов'язковий письмовий запит податкового органу, так як за своєю правовою суттю зустрічна звірка полягає у зіставленні даних первинних бухгалтерських та інших документів суб'єкта господарювання, що здійснюється органами державної податкової служби, з метою документального підтвердження господарських відносин з платником податків та зборів, а також підтвердження відносин, виду, обсягу і якості операцій і розрахунків, що здійснювалися між ними, для з'ясування їх реальності та повноти відображення в обліку платника податків.
Отже, суд ставить під сумнів правомірність дій Відповідача 2 щодо складання акту "Про неможливість проведення зустрічної звірки товариства з обмеженою відповідальністю "Гепард Груп" код ЄДРПОУ 38448989) щодо підтвердження господарських відносин з платниками податків за період діяльності з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року", оскільки на час складання акту у Державної податкової інспекції у Печерському районі Головного Управління Міндоходів у м. Києві були відсутні письмові пояснення та документальне підтвердження господарської діяльності Позивача 2 із платниками податків за період з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року.
Відтак, Відповідач не мав правових підстав для проведення зустрічної звірки, а отже і для винесення акту від 16.08.2013 року.
Як з'ясовано судом, зі змісту складеного Відповідачем 2 акту, у ході проведення спірної зустрічної звірки не здійснювалося співставлення бухгалтерських та інших документів суб'єкта господарювання, оскільки такі документи у суб'єкта владних повноважень були відсутні.
З огляду на викладене, суд зазначає, що у спірних правовідносинах Відповідачем 2 було порушено законодавчо встановлений порядок та спосіб проведення зустрічної звірки, передбачений п.73.5 ст.73 Податкового кодексу України та Порядком від 27.12.2010 року №1232.
Поряд з цим, суд вважає за необхідне відмовити в задоволенні позовної вимоги ПП "Альфа-Будснаб" про визнання незаконними дії Державної податкової інспекції у Печерському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві щодо проведення зустрічної звірки товариства з обмеженою відповідальністю "Гепард Груп" код ЄДРПОУ 38448989) за результатами якої складено акт №825/26-55-22-08/38448989 "Про неможливість проведення зустрічної звірки товариства з обмеженою відповідальністю "Гепард Груп" код ЄДРПОУ 38448989) щодо підтвердження господарських відносин з платниками податків за період діяльності з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року" протиправними, оскільки акт перевірки та його висновки не мають і не можуть мати для платника податків ПП "Альфа - Будснаб" будь-яких наслідків. Сам акт про неможливість проведення зустрічної звірки від 16.08.2013 року №825/26-55-22-08/38448989 не впливає на права та обов'язки Позивача 1, він не встановлює ніяких вимог чи обов'язкових правил поведінки для платника податків ПП "Альфа - Будснаб".
Щодо визнання дій Західної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області щодо вимоги від приватного підприємства "Альфа-Будснаб" (код ЄДРПОУ 37440140) провести коригування податкових зобов'язань та податкового кредиту за період з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року на підставі акту №825/26-55-22-08/38448989 "Про неможливість проведення зустрічної звірки товариства з обмеженою відповідальністю "Гепард Груп" код ЄДРПОУ 38448989) щодо підтвердження господарських відносин з платниками податків за період діяльності з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року протиправними, суд зазначає наступне:
Згідно п.п.54.3.2 п.54.3 ст. 54 Податкового кодексу України контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму грошових зобов'язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, якщо: дані перевірок результатів діяльності платника податків, крім електронної перевірки, свідчать про заниження або завищення суми його податкових зобов'язань, суми бюджетного відшкодування та/або від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, заявлених у податкових (митних) деклараціях, уточнюючих розрахунках.
Виходячи зі змісту вищевказаної статті ПКУ, суд робить висновок про те, що зміни в облікові дані операцій по податку на додану вартість здійснюються лише на підставі податкових повідомлень - рішень чи на підставі складених за результатами перевірок, коли контролюючим органом не виявлено фактів порушень платником податків законодавства України.
Отже, внесення змін до облікових карток платника податків, що не пов'язані зі зміною податкового навантаження (тобто, податкової звітності, розшифровки результатів автоматизованого співставлення податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів на рівні ДПС України) з податку на додану вартість, можливе лише на підставі або самостійно поданої декларації платника податку на додану вартість або прийнятого контролюючим органом податкового повідомлення - рішення після закінчення строків його узгодження.
Як встановлено з матеріалів справи, вимога Західною об'єднаною державною податковою інспекцією м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області щодо проведення приватним підприємством "Альфа-Будснаб" (код ЄДРПОУ 37440140) коригувань податкових зобов'язань та податкового кредиту не складалась і відповідно Позивачу 1 не направлялась.
Однак, судом встановлено, що згідно даних автоматизованої системи "АІС", що Західною об'єднаною державною податковою інспекцією м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області самостійно було проведено коригування податкових зобов'язань та податкового кредиту ПП "Альфа-Будснаб" за період з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року на підставі акту №825/26-55-22-08/38448989 (а.с. ).
Приймаючи до уваги вище викладене, враховуючи приписи ч. 2 ст. 11 Кодексу адміністративного судочинства України, суд виходить за межі позовних вимог, та визнає дії Західної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області щодо здійснення коригувань податкових зобов'язань та податкового кредиту по Приватному підприємству "Альфа-Будснаб" (код ЄДРПОУ 37440140) за період з 23.10.2012 року по 31.07.2013 рокуна підставі акту №825/26-55-22-08/38448989 "Про неможливість проведення зустрічної звірки товариства з обмеженою відповідальністю "Гепард Груп" код ЄДРПОУ 38448989) щодо підтвердження господарських відносин з платниками податків за період діяльності з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року протиправними.
Що стосується позовної вимоги ТОВ "Гепард Груп" щодо визнання неправомірними дії Західної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області щодо вимоги від приватного підприємства "Альфа-Будснаб" (код ЄДРПОУ 37440140) провести коригування податкових зобов'язань та податкового кредиту за період з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року на підставі акту №825/26-55-22-08/38448989 "Про неможливість проведення зустрічної звірки товариства з обмеженою відповідальністю "Гепард Груп" код ЄДРПОУ 38448989) щодо підтвердження господарських відносин з платниками податків за період діяльності з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року, суд вважає за необхідне відмовити в задоволенні, оскільки проведення чи не проведення коригувань податкових зобов'язань та податкового кредиту за період з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року ПП "Альфа-Будснаб" не покладає на ТОВ "Гепард Груп" будь - якого обов'язку щодо вчинення будь-яких дій, та не створює для ТОВ "Гепард Груп" обов'язкових правил поведінки.
Вирішуючи спір, суд бере до уваги, що відповідно до ч. 2 ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Проаналізувавши вищенаведене, суд приходить до висновку про задоволення позовних вимог в частині визнання незаконними дії Державної податкової інспекції у Печерському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві щодо проведення зустрічної звірки товариства з обмеженою відповідальністю "Гепард Груп" код ЄДРПОУ 38448989) за результатами якої складено акт №825/26-55-22-08/38448989 "Про неможливість проведення зустрічної звірки товариства з обмеженою відповідальністю "Гепард Груп" код ЄДРПОУ 38448989) щодо підтвердження господарських відносин з платниками податків за період діяльності з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року протиправними, визнання дії Західної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області щодо здійснення коригувань податкових зобов'язань та податкового кредиту по Приватному підприємству "Альфа-Будснаб" за період з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року (код ЄДРПОУ 37440140) на підставі акту №825/26-55-22-08/38448989 "Про неможливість проведення зустрічної звірки товариства з обмеженою відповідальністю "Гепард Груп" код ЄДРПОУ 38448989) щодо підтвердження господарських відносин з платниками податків за період діяльності з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року протиправними. В решті позовних вимог слід відмовити.
Керуючись ст.ст. 8 і 19 Конституції України, ст.ст. 7-11, ч. 1 ст. 158, ст. 159, ч. ч. 1, 2 ст. 160, ст. 161, ч. 1 ст. 162, ст. 163 КАС України, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Адміністративний позов приватного підприємства "Альфа-Будснаб", товариства з обмеженою відповідальністю "Гепард Груп" до Західної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області, Державної податкової інспекції у Печерському районі Головного Управління Міндоходів у м. Києві про визнання дій незаконними - задовольнити частково.
Визнати незаконними дії Державної податкової інспекції у Печерському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві щодо проведення зустрічної звірки товариства з обмеженою відповідальністю "Гепард Груп" код ЄДРПОУ 38448989) за результатами якої складено акт №825/26-55-22-08/38448989 "Про неможливість проведення зустрічної звірки товариства з обмеженою відповідальністю "Гепард Груп" код ЄДРПОУ 38448989) щодо підтвердження господарських відносин з платниками податків за період діяльності з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року протиправними.
Визнати дії Західної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області щодо здійснення коригувань податкових зобов'язань та податкового кредиту по Приватному підприємству "Альфа-Будснаб" (код ЄДРПОУ 37440140) за період з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року на підставі акту №825/26-55-22-08/38448989 "Про неможливість проведення зустрічної звірки товариства з обмеженою відповідальністю "Гепард Груп" код ЄДРПОУ 38448989) щодо підтвердження господарських відносин з платниками податків за період діяльності з 23.10.2012 року по 31.07.2013 року протиправними.
В решті позовних вимог відмовити.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги у 10-денний строк з дня отримання копії постанови.
Постанова набирає законної сили у порядку, передбаченому ст. 254 КАС України.
Повний текст постанови виготовлено 25 листопада 2013 року.
Суддя М.О. Лук'яненко