Постанова № 3460462, 13.04.2009, Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

Дата ухвалення
13.04.2009
Номер справи
2а-2988/09/1/0170
Номер документу
3460462
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

вул. Київська, 150, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, Україна, 95493

ПОСТАНОВА

Іменем України

13.04.09Справа №2а-2988/09/1/0170 Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі головуючої судді Трещової О.Р., при секретарі Єлжової Н.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Прокурора Раздольненського району АР Крим в інтересах держави в особі Управління Пенсійного Фонду України в Роздольненському районі АР Крим до Новоселівської госпрозрахункової дільниці житлово-комунального господарства про стягнення заборгованості, ВСТАНОВИВ: До Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим звернувся з позовом Прокурор Раздольненського району АР Крим в інтересах держави в особі Управління Пенсійного Фонду України в Роздольненському районі АР Крим до Новоселівської госпрозрахункової дільниці житлово-комунального господарства про стягнення з Новоселівської госпрозрахункової дільниці житлово-комунального господарства на користь Управління Пенсійного Фонду України в Роздольненському районі АР Крим суму заборгованості в розмірі 16066,46 гривень. Адміністративний позов мотивований тим, що відповідач має заборгованість у розмірі 16066,46 гривень, яка станом на день подачі позову не сплачена, у звязку з чим прокурор звернувся до суду.

Ухвалою Окружного адміністративного Автономної Республіки Крим від 10.02.2009 року судом відкрито провадження в адміністративній справі.

Ухвалою Окружного адміністративного Автономної Республіки Крим від 10.02.2009 року закінчено підготовче провадження та справу призначено до судового розгляду.

У судове засідання представник прокуратури не зявився, клопотання про розгляд справи у його відсутності не надіслав.

У судове засідання представник позивача не зявився, надіслав клопотання про розгляд справи без його участі.

У судове засідання представник відповідача не зявився, клопотання про розгляд справи у його відсутності не надіслав.

Приймаючи до уваги, що в матеріалах справи достатньо доказів для зясування обставин по справі, позивач надіслав клопотання про розгляд справи без його участі, прокурор та відповідач повідомлені належним чином про дату та час розгляду справи, у судове засідання не зявилися,будь-яких клопотань не надіслали, суд вважає можливим розглядати справу у відсутності представника прокуратури та представників сторін на підставі наявних у справі доказів.

Дослідивши матеріали справи та оцінивши докази в їх сукупності, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до частини 1 та 2 статті 5 Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування» № 1058-ІV від 09.07.2003 року (далі Закон) всі відносини, які виникають між субєктами системи загальнообовязкового державного пенсійного страхування регулюються виключно зазначеним законом, яким також визначаються порядок нарахування, обчислення та сплати страхових внесків, стягнення заборгованості за цими внесками, організація та порядок здійснення управління в системі загальнообовязкового державного пенсійного страхування.

Контроль за правильним нарахуванням, своєчасним та повним перерахуванням та надходженням страхових внесків, інших платежів, здійснюється органами Пенсійного фонду. Відповідно до п. 7 частини 1 статті 64, абзацом 8 частини 3 статті 106 Закону орган Пенсійного фонду має право звертатися до суду з позовами про стягнення недоїмки.

Згідно з п.1 частини 1 статті 14 Закону страхувальниками визнаються роботодавці підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору або на інших умовах, передбачених законодавством, або за договорами цивільно-правового характеру. Частиною 1 статті 15 Закону визначено, що платниками страхових внесків є страхувальники, зазначені у статті 14 Закону.

Судом встановлено, що Новоселівська госпрозрахункова дільниця житлово-комунального господарства (ЄДРПОУ 22259425) є юридичною особою, зареєстрованою 22.03.1996 року Роздольненською районною державною адміністрацією згідно з Витягом з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України № 05.3-5/332 від 29.01.2008 року.

Відповідно до Витягу з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України № 05.3-5/332 від 29.01.2008 року станом на 29.01.2008 року Новоселівська госпрозрахункова дільниця житлово-комунального господарства (ЄДРПОУ 22259425) перебуває на обліку в реєстрі.

Судом встановлено, що Новоселівська госпрозрахункова дільниця житлово-комунального господарства зареєстрована як платник в Управлінні Пенсійного фонду України в Раздольненському районі АРК.

Таким чином, Новоселівська госпрозрахункова дільниця житлово-комунального господарства являється страхувальником та платником страхових внесків на загальнообовязкове державне пенсійне страхування.

Згідно з п.п. 4,6 частини 2 статті 17 Закону страхувальник зобовязаний подавати звітність територіальним органам Пенсійного фонду у строки, в порядку та за формою, встановленими Пенсійним фондом; нараховувати, обчислювати і сплачувати в установлені строки та в повному обсязі страхові внески. Відповідно до частини 3 статті 20 Закону територіальні органи Пенсійного фонду мають право обчислювати страхові внески лише на підставі актів перевірки правильності нарахування та сплати страхових внесків, звітності, що подається страхувальником, бухгалтерських та інших документів, що підтверджують суму заробітної плати (доходу), на які нараховуються страхові внески.

Частиною 6 статті 20 Закону встановлено, що страхувальники зобовязані сплачувати страхові внески, нараховані за відповідний базовий звітний період, не пізніше ніж через 20 календарних днів із дня закінчення цього періоду. Базовий період для виду страхувальника, до якого відноситься позивач, встановлений зазначеною нормою закону один календарний місяць.

Судом встановлено, що відповідно до розрахунку суми страхових внесків на загальнообовязкове державне пенсійне страхування, що підлягають сплаті за квітень 2008 року, Новоселівська госпрозрахункова дільниця житлово-комунального господарства зобовязалася сплатити 3723,74 гривень.

Відповідно до розрахунку боргу на обовязкове державне пенсійне страхування відповідач суму у розмірі 3723,74 гривень не сплатив, отже, ця сума підлягає сплаті Новоселівською госпрозрахунковою дільницею житлово-комунального господарства.

Таким чином, в порушення п.п. 4,6 частини 2 статті 17, частини 6 статті 20 Закону відповідач своєчасно до 20.05.2008 року повністю не сплатив зазначену ним в розрахунку суму страхових внесків в розмірі 3723,74 гривень.

Судом встановлено, що відповідно до розрахунку суми страхових внесків на загальнообовязкове державне пенсійне страхування, що підлягають сплаті за травень 2008 року, Новоселівська госпрозрахункова дільниця житлово-комунального господарства зобовязалася сплатити 3319,50 гривень.

Відповідно до розрахунку боргу на обовязкове державне пенсійне страхування відповідач 10.06.2008 року сплатив суму у розмірі 306,6 гривень; 25.06.2008 року сплатив суму у розмірі 704,00 гривень, отже, відповідачем не сплачена сума у розмірі 2308,9 гривень, отже, ця сума підлягає сплаті Новоселівською госпрозрахунковою дільницею житлово-комунального господарства.

Таким чином, в порушення п.п. 4,6 частини 2 статті 17, частини 6 статті 20 Закону відповідач своєчасно до 20.06.2008 року частково не сплатив зазначену ним в розрахунку суму страхових внесків в розмірі 2308,9 гривень.

Судом встановлено, що відповідно до розрахунку суми страхових внесків на загальнообовязкове державне пенсійне страхування, що підлягають сплаті за червень 2008 року, Новоселівська госпрозрахункова дільниця житлово-комунального господарства зобовязалася сплатити 3707,67 гривень.

Відповідно до розрахунку боргу на обовязкове державне пенсійне страхування відповідач суму у розмірі 3707,67 гривень не сплатив, отже, ця сума підлягає сплаті Новоселівською госпрозрахунковою дільницею житлово-комунального господарства.

Таким чином, в порушення п.п. 4,6 частини 2 статті 17, частини 6 статті 20 Закону відповідач своєчасно до 20.07.2008 року повністю не сплатив зазначену ним в розрахунку суму страхових внесків в розмірі 3707,67 гривень.

Судом встановлено, що відповідно до розрахунку суми страхових внесків на загальнообовязкове державне пенсійне страхування, що підлягають сплаті за липень 2008 року, Новоселівська госпрозрахункова дільниця житлово-комунального господарства зобовязалася сплатити 3537,39 гривень.

Відповідно до розрахунку боргу на обовязкове державне пенсійне страхування відповідач суму у розмірі 3537,39 гривень не сплатив, отже, ця сума підлягає сплаті Новоселівською госпрозрахунковою дільницею житлово-комунального господарства.

Таким чином, в порушення п.п. 4,6 частини 2 статті 17, частини 6 статті 20 Закону відповідач своєчасно до 20.08.2008 року повністю не сплатив зазначену ним в розрахунку суму страхових внесків в розмірі 3537,39 гривень.

Частиною 2 статті 106 Закону встановлено, що суми страхових внесків, своєчасно не сплачені страхувальниками у строки, визначені статтею 20 Закону, вважаються простроченою заборгованістю із сплати страхових внесків (далі недоїмка) і стягуються з нарахуванням пені та застосуванням фінансових санкцій.

Відповідно до частини 3 статті 106 Закону територіальні органи Пенсійного фонду надсилають страхувальникам, які мають недоїмку вимогу про її сплату. Згідно з абзацом 3 частини3 статті 106 Закону протягом 10 днів із дня її одержання страхувальник зобовязаний сплатити суму недоїмки та суму фінансових санкцій.

На суму недоїмки зі сплати страхових внесків за квітень 2008 року в розмірі 3723,74 гривень Управлінням Пенсійного фонду України в Роздольненському районі АРК виставлена вимога від 03.06.2008 року № Ю-381/6 с на загальну суму 399397,68 гривень, яка 10.06.2008 року була вручена відповідачу, що підтверджується копією поштового повідомлення № 505910.

Судом встановлено, що в визначений абзацем 3 частини 3 ст. 106 Закону 10-денний строк відповідач встановлені в вимозі від 03.06.2008 року № Ю-381/6 с суми недоїмки зі сплати страхових внесків за квітень 2008 року в розмірі 3723,74 гривень не погасив, у передбаченому Законом порядку зазначені вимоги не оскаржував.

Таким чином, суд приходить до висновку, що недоїмка зі сплати страхових внесків на загальнообовязкове державне пенсійне страхування в розмірі 3723,74 гривень розрахована позивачем вірно, являється погодженою відповідачем та підлягає стягненню з останнього.

На суму недоїмки зі сплати страхових внесків за травень 2008 року в розмірі 2308,9 гривень Управлінням Пенсійного фонду України в Роздольненському районі АРК виставлена вимога від 03.07.2008 року № Ю-449/7 с на загальну суму 402898,69 гривень, яка 08.07.2008 року була вручена відповідачу, що підтверджується копією поштового повідомлення № 518680.

Судом встановлено, що в визначений абзацем 3 частини 3 ст. 106 Закону 10-денний строк відповідач встановлені в вимозі від 03.07.2008 року № Ю-449/7 с суми недоїмки зі сплати страхових внесків за травень 2008 року в розмірі 2308,9 гривень не погасив, у передбаченому Законом порядку зазначені вимоги не оскаржував.

Таким чином, суд приходить до висновку, що недоїмка зі сплати страхових внесків на загальнообовязкове державне пенсійне страхування в розмірі 2308,9 гривень розрахована позивачем вірно, являється погодженою відповідачем та підлягає стягненню з останнього.

На суму недоїмки зі сплати страхових внесків за червень 2008 року в розмірі 3707,67 гривень Управлінням Пенсійного фонду України в Роздольненському районі АРК виставлена вимога від 05.08.2008 року № Ю-508/8 с на загальну суму 406776,36 гривень, яка 08.08.2008 року була вручена відповідачу, що підтверджується копією поштового повідомлення № 533298.

Судом встановлено, що в визначений абзацем 3 частини 3 ст. 106 Закону 10-денний строк відповідач встановлені в вимозі від 05.08.2008 року № Ю-508/8 с суми недоїмки зі сплати страхових внесків за червень 2008 року в розмірі 3707,67 гривень не погасив, у передбаченому Законом порядку зазначені вимоги не оскаржував.

Таким чином, суд приходить до висновку, що недоїмка зі сплати страхових внесків на загальнообовязкове державне пенсійне страхування в розмірі 3707,67 гривень розрахована позивачем вірно, являється погодженою відповідачем та підлягає стягненню з останнього.

На суму недоїмки зі сплати страхових внесків за липень 2008 року в розмірі 3537,39 гривень Управлінням Пенсійного фонду України в Роздольненському районі АРК виставлена вимога від 03.09.2008 року № Ю-569/9 с на загальну суму 410313,75 гривень, яка 09.09.2008 року була вручена відповідачу, що підтверджується копією поштового повідомлення № 546292.

Судом встановлено, що в визначений абзацем 3 частини 3 ст. 106 Закону 10-денний строк відповідач встановлені в вимозі від 03.09.2008 року № Ю-569/9 с суми недоїмки зі сплати страхових внесків за липень 2008 року в розмірі 3537,39 гривень не погасив, у передбаченому Законом порядку зазначені вимоги не оскаржував.

Таким чином, суд приходить до висновку, що недоїмка зі сплати страхових внесків на загальнообовязкове державне пенсійне страхування в розмірі 3537,39 гривень розрахована позивачем вірно, являється погодженою відповідачем та підлягає стягненню з останнього.

Приймаючи до уваги, що станом на день розгляду справи відповідачем заборгованість зі сплати страхових внесків в сумі 13277,7 гривень не погашена, що зазначається у розрахунку боргу відповідача, отже, недоїмка зі сплати страхових внесків на загальнообовязкове державне пенсійне страхування у розмірі 13277,7 гривень підлягає стягненню з відповідача.

Згідно з п.п. 4,6 частини 2 статті 17 Закону страхувальник зобовязаний подавати звітність територіальним органам Пенсійного фонду у строки, в порядку та за формою, встановленими Пенсійним фондом; нараховувати, обчислювати і сплачувати в установлені строки та в повному обсязі страхові внески. Відповідно до частини 3 статті 20 Закону територіальні органи Пенсійного фонду мають право обчислювати страхові внески лише на підставі актів перевірки правильності нарахування та сплати страхових внесків, звітності, що подається страхувальником, бухгалтерських та інших документів, що підтверджують суму заробітної плати (доходу), на які нараховуються страхові внески.

Частиною 6 статті 20 Закону встановлено, що страхувальники зобовязані сплачувати страхові внески, нараховані за відповідний базовий звітний період, не пізніше ніж через 20 календарних днів із дня закінчення цього періоду. Базовий період для виду страхувальника, до якого відноситься позивач, встановлений зазначеною нормою закону один календарний місяць.

Відповідно до пп. 4 частини 2 статті 17 Закону страхувальник зобов'язаний подавати звітність територіальним органам Пенсійного фонду у строки, в порядку та за формою, встановленими Пенсійним фондом.

Згідно до акту про виявлене порушення № 17 від 04.06.2008 року Новоселівською госпрозрахунковою дільницею житлово-комунального господарства в порушення п.4 ч.2 ст.17 Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування» № 1058-ІV від 09.07.2003 року, п.п.11.11 п.11 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої Постановою правління ПФУ від 19.12.2003 року № 21-1, яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 19 січня 2004 року за № 64/8663 не надано розрахунок сум страхових внесків на загальнообовязкове державне пенсійне страхування, які підлягають сплаті за січень 2008 року.

Судом встановлено, що вищевказаний акт про виявлене порушення вручений відповідачеві.

Рішенням № 219 від 17.06.2008 року про застосування фінансових санкцій за неподання розрахунку сум страхових внесків на обовязкове державне пенсійне страхування у строки, визначені законодавством, до Новоселівської госпрозрахункової дільниці житлово-комунального господарства застосовані фінансові санкції в розмірі 170 гривень.

19 червня 2008 року зазначене рішення було вручено відповідачу, що підтверджується копією поштового повідомлення № 511294.

Відповідно до пункту 5 частини 9 статті 106 Закону за неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою або подання недостовірних відомостей, що використовуються в системі персоніфікованого обліку та іншої звітності, передбаченої законодавством, до територіальних органів Пенсійного фонду накладається штраф у розмірі 10 відсотків суми страхових внесків, які були сплачені або підлягали сплаті за відповідний звітний період, за кожний повний або неповний місяць затримки подання відомостей, звітності, але не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а в разі повторного протягом року такого порушення - у розмірі 20 відсотків зазначених сум та не менше 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Згідно з абзацем 3 пп. 9.3.5. пункту 9 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої Постановою Пенсійного фонду № 21-1 від 19.12.2003 року підставою для прийняття такого рішення є акт документальної перевірки.

Судом встановлено, що за ненадання відомостей до системи персоніфікованого обліку в строки, встановлені законодавством, Новоселівській госпрозрахунковій дільниці житлово-комунального господарства нараховані фінансові санкції в розмірі 10 % від донарахованої суми страхового збору, що складає 170,00 гривень.

Судом встановлено, що штрафні санкції позивачем застосовані вірно.

Таким чином, розмір фінансових санкцій, які підлягають сплаті відповідачем за неподання розрахунку сум страхових внесків на обовязкове державне пенсійне страхування у строки, визначені законодавством складає 170 гривень.

Відповідно до частини 10 статті 20 Закону якщо страхувальники несвоєчасно або не в повному обсязі сплачують страхові внески, до них застосовуються фінансові санкції, передбачені Законом. Право застосування фінансових санкцій п. 6 частини 1 статті 64 Закону надано територіальним органам Пенсійного фонду. Частиною 17 статті 106 встановлено, що від імені виконавчих органів Пенсійного фонду накладати фінансові санкції мають право начальники управлінь Пенсійного фонду в районах.

Відповідно до частини 13 статті 106 Закону про нарахування пені та накладення штрафів, посадові особи виконавчих органів Пенсійного фонду виносять рішення.

Рішенням № 203 від 11.06.2008 року про застосування фінансових санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) страхувальниками страхових внесків, у тому числі донарахованих страхувальниками або органами Пенсійного фонду до Новоселівської госпрозрахункової дільниці житлово-комунального господарства застосоване стягнення штрафу у розмірі 469,94 гривень та нарахована пеня у розмірі 722,17 гривень за період з 21.11.2005 року по 24.12.2007 року.

13.06.2008 року зазначене рішення було вручено відповідачу, що підтверджується поштовим повідомленням № 510123.

Відповідно до п.2 частини 9 статті 106 Закону за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) страхувальниками страхових внесків, у тому числі донарахованих страхувальниками або територіальними органами Пенсійного фонду, накладається штраф залежно від строку затримки платежу в розмірі:

-10 відсотків своєчасно не сплачених сум у разі затримки їх сплати у строк до 30 календарних днів включно;

-20 відсотків зазначених сум у разі затримки їх сплати у строк до 90 календарних днів включно;

-50 відсотків зазначених сум у разі затримки їх сплати понад 90 календарних днів.

Розрахунок фінансової санкції у разі несвоєчасної сплати страхових внесків здійснюється на підставі даних картки особового рахунку платника, як встановлено абзацом 3 підпункту 9.3.2. пункту 9.3. Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообовязкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої Постановою правління Пенсійного фонду України від 19 грудня 2003 року № 21-1.

Судом встановлено, що розрахунок штрафних санкцій позивачем здійснений вірно.

Таким чином, розмір штрафних санкцій, які підлягають сплаті відповідачем за несвоєчасне перерахування страхових внесків за період з 21.11.2005 року по 24.12.2007 року складає 469,94 гривень.

Відповідно до частини 1 статті 106 Закону у разі виявлення своєчасно не сплачених сум страхових внесків страхувальники зобовязані самостійно сплатити їх з нарахуванням пені в розмірах, визначених законом. Згідно з абзацом 2 пункту 2 частини 9 статті 106 Закону одночасно на суми своєчасно не сплачених (не перерахованих) страхових внесків і фінансових санкцій нараховується пеня в розмірі 0,1 відсотка зазначених сум коштів, розрахована за кожний день прострочення платежу.

Судом встановлено, що розрахунок пені позивачем здійснений вірно.

Таким чином, розмір пені, яка підлягає сплаті відповідачем за несвоєчасне перерахування страхових внесків за період з 21.11.2005 року по 24.12.2007 року складає 722,17 гривень.

Рішенням № 282 від 27.08.2008 року про застосування фінансових санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) страхувальниками страхових внесків, у тому числі донарахованих страхувальниками або органами Пенсійного фонду до Новоселівської госпрозрахункової дільниці житлово-комунального господарства застосоване стягнення штрафу у розмірі 505,3 гривень та нарахована пеня у розмірі 921,35 гривень за період з 20.12.2005 року по 26.06.2008 року.

29.08.2008 року зазначене рішення було вручено відповідачу, що підтверджується поштовим повідомленням № 542262.

Судом встановлено, що розрахунок штрафних санкцій та пені позивачем здійснений вірно.

Таким чином, розмір штрафних санкцій, які підлягають сплаті відповідачем за несвоєчасне перерахування страхових внесків за період з 20.12.2005 року по 26.06.2008 складає 505,3 грн.

Розмір пені, яка підлягає сплаті відповідачем за несвоєчасне перерахування страхових внесків за період з 20.12.2005 року по 26.06.2008 складає 921,35 грн.

Відповідно до частини 15 статті 106 Закону строк давності щодо стягнення недоїмки, пені та штрафів не застосовується.

Приймаючи до уваги, що станом на день розгляду справи відповідачем заборгованість зі сплати страхових внесків в сумі 13277,7 грвень, заборгованість зі сплати штрафних санкцій в сумі 1145,24 гривень та заборгованість зі сплати пені в сумі 1643,52 гривень не погашена, що зазначається у картках особового рахунку, отже, позовні вимоги підлягають задоволенню в сумі 16066,46 гривень.

Відповідно до абзацу 6 частини 6 статті 20 Закону, п. 5.1.6. Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої Постановою правління Пенсійного фонду України від 19 грудня 2003 року № 21-1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16 січня 2004 р. за № 64/8663 перерахування страхових внесків здійснюється страхувальником одночасно з одержанням (перерахуванням) коштів на оплату праці, у тому числі в безготівковій або натуральній формі або з виручки від реалізації товарів (послуг).

Відповідно до частини 15 статті 106 Закону строк давності щодо стягнення недоїмки, пені та штрафів не застосовується.

Таким чином, позовні вимоги підлягають задоволенню у повному обсязі.

У звязку з тим, що прокурор звільнений від сплати судового збору, суд не вирішує питання про його стягнення.

У звязку зі складністю справи судом 13 квітня 2009 року оголошена вступна та резолютивна частина постанови, а 18 квітня 2009 року постанова складена у повному обсязі.

На підставі викладеного, керуючись статтями 158, 159, 160, 163 КАС України,

ПОСТАНОВИВ:

1.Позовні вимоги задовольнити.

2.Стягнути з Новоселівської госпрозрахункової дільниці житлово-комунального господарства (96274, АР Крим, Роздольненський район, смт. Новоселівське, Робітничий проїзд,1; ЄДРПОУ 22249438) на користь Управління Пенсійного фонду України в Роздольненському районі АРК заборгованість у розмірі 16066,46 гривень.

Постанова набирає законної сили через 10 днів з дня складання її у повному обсязі, у разі неподання заяви про апеляційне оскарження (апеляційної скарги).

Якщо після подачі заяви про апеляційне оскарження апеляційна скарга не подана, постанова набуває законної сили через 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Протягом 10 днів з дня складання постанови у повному обсязі до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим може бути подана заява про апеляційне оскарження, після подачі якої, протягом 20 днів може бути подана апеляційна скарга.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається в строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя Трещова О.Р.