ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 жовтня 2013 року м. ПолтаваСправа № 816/5471/13-а
Полтавський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Бойка С.С.,
при секретарі судового засідання - Пехоті М.О.,
за участю:
представника позивача - Сучкової Ю.О.,
представника відповідача - Васильченко К.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Державної податкової інспекції у м. Полтаві Головного управління Міндоходів у Полтавській області до Публічого акціонерного товариства "Тепловозоремонтний завод" про стягнення коштів, -
В С Т А Н О В И В:
12 вересня 2013 року Державна податкова інспекція у м. Полтаві Головного управління Міндоходів у Полтавській області звернулася до Полтавського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Публічного акціонерного товариства "Тепловозоремонтний завод" про стягнення коштів в загальному розмірі 4 285 856,70 грн.
В обґрунтування позовних вимог посилався на те, що за відповідачем рахується заборгованість з податку на додану вартість, із земельного податку з юридичних осіб, з податку на доходи фізичних осіб, податку на прибуток приватних підприємств та зі сплати пені за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД, яка виникла у зв'язку з несплатою самостійно узгодженого податкового зобов'язання визначеного у поданих по податкової податкових деклараціях та сум податкових зобов'язань визначених податковими повідомленнями-рішеннями та пені нарахованої за не своєчасну сплату податкового зобов'язання.
15.10.2013 до суду надійшло клопотання представника позивача про уточнення позовних вимог згідно якого він просив стягнути з відповідача заборгованість в загальному розмірі 4 276 880,52 грн.
Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав та просив позов задовольнити.
Представник відповідача в судовому засіданні позовні вимоги не визнав та просив в задоволенні позову відмовити посилаючись на обставини викладені в письмових запереченнях.
Суд, вивчивши та дослідивши матеріали справи, з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Публічне акціонерне товариство "Тепловозоремонтний завод" (ідентифікаційний код 13962568, місцезнаходження: вул. Гайового, 30, м. Полтава) зареєстроване Виконавчим комітетом міської ради народних депутатів м. Полтава 20.09.1994, перебуває на обліку як платник податків в ДПІ у м. Полтава з 27.09.1994 та є платником ПДВ згідно свідоцтва № 2001311231.
21.01.2013 відповідачем до ДПІ у м. Полтава подано податкову декларацію з податку на додану вартість за грудень 2012 року № 9085514397 згідно з якої сума податку, що підлягає нарахуванню до сплати в бюджет становить 207 757,00 грн. Вказана сума була частково сплачена на час звернення до суду з позовом становить 153 636,68 грн.
21.03.2013 відповідачем до ДПІ у м. Полтава подано податкову декларацію з податку на додану вартість за лютий 2013 року № 9014809273 згідно з якої сума податку, що підлягає нарахуванню до сплати в бюджет становить 70 705,00 грн.
19.04.2013 відповідачем до ДПІ у м. Полтава подано податкову декларацію з податку на додану вартість за березень 2013 року № 9022265694 згідно з якої сума податку, що підлягає нарахуванню до сплати в бюджет становить 934,00 грн.
20.05.2013 відповідачем до ДПІ у м. Полтава податкову декларацію з податку на додану вартість за квітень 2013 року № 9029366052 згідно з якої сума податку, що підлягає нарахуванню до сплати в бюджет становить 30 555,00 грн.
20.06.2013 відповідачем до ДПІ у м. Полтава подано податкову декларацію з податку на додану вартість за травень 2013 року № 9036769135 згідно з якої сума податку, що підлягає нарахуванню до сплати в бюджет становить 554 290,00 грн.
18.07.2013 відповідачем до ДПІ у м. Полтава подано податкову декларацію з податку на додану вартість за червень 2013 року № 9043177639 згідно з якої сума податку, що підлягає нарахуванню до сплати в бюджет становить 568 107,00 грн.
16.08.2013 відповідачем до ДПІ у м. Полтава подано податкову декларацію з податку на додану вартість за липень 2013 року № 9050865734 згідно з якої сума податку, що підлягає нарахуванню до сплати в бюджет становить 1 156 135,00 грн.
07.06.2013 відповідачем до ДПІ у м. Полтава подано уточнюючий розрахунок податкового зобов'язання з податку на додану вартість за липень 2013 року № 9033246100 згідно з якого самостійно збільшено суму податку, що підлягає нарахуванню до сплати в бюджет на 17 645,00 грн. та нараховано штраф в сумі 514,00 грн.
12.2.2013 позивачем проведено камеральну перевірку даних задекларованих у податковій звітності з ПДВ за липень 2012 року, за результатами якої складено акт № 922/15-2/13962568.
Вказаним актом встановлено несвоєчасне подання податкової звітності з податку на додану вартість.
За результатами розгляду вказаного акту перевірки ДПІ у м. Полтава винесено податкове повідомлення-рішення № 000031502 від 27.02.2013, яким до відповідача застосовано штраф в сумі 170,00 грн. Вказане рішення отримано представником відповідача 07.30.2013.
Відповідачем до ДПІ у м. Полтава 08.02.2013 подано податкову декларацію з податку на прибуток підприємств за 2012 рік № 9087122962, згідно якої сума податку на прибуток підприємства становить 3 663,00 грн.
Крім того, 17.02.2012 Публічним акціонерним товариством "Тепловозоремонтний завод" до позивача подано податкову декларацію з плати за землю на 2012 рік № 9006285085, відповідно до якої сума щомісячного платежу становить 63 837,64 грн. Станом на дату розгляду справи сума заборгованості за даною декларацією становить 383 025,49 грн.
23.01.2013 відповідачем до ДПІ у м. Полтава подано податкову декларацію з плати за землю на 2013 рік № 9001823734, відповідно до якої сума щомісячного платежу становить 63 837,64 грн. Станом на дату розгляду справи сума заборгованості за даною декларацією становить 446 863,48 грн.
В період з 13.09.2012 по 03.10.2012 позивачем проведено позапланову виїзну перевірку відповідача з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.10.2011 по 30.06.2012, валютного та іншого законодавства в період з 01.10.2011 по 30.06.2012.
За результатами перевірки складено акт № 3121/22-6/13962568 від 10.10.2012 яким зокрема зафіксовано порушення Публічним акціонерним товариством "Тепловозоремонтний завод" п. 119.2 ст. 119, п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу України, а саме порушення правильності заповнення податкових розрахунків за формою 1ДФ (невідображення матеріальної допомоги за період, що перевірявся). Сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної допомоги, що надається фізичній особі у розмірі, який сукупно протягом звітного податкового року не перевищує суми граничного розміру доходу, встановленого на 1 січня такого року, відображається у податковому розрахунку за ознакою доходу "169", а сума перевищення-за ознакою "126". Також підприємством не відображені суми, основної поворотної фінансової допомоги, наданої підприємством платникам податку, яка відображається у податковому розрахунку за ознакою доходу "153". Підприємству рекомендовано надати уточнені податкові розрахунки за формою 1-ДФ з повним відображенням нарахованого доходу.
За результатами розгляду вказаного акту позивачем винесено податкове повідомлення-рішення № 0004161702 від 22.10.2012 яким до відповідача застосовано штраф в сумі 510,00 грн.
Також в період з 05.12.2011 по 17.01.2012 позивачем проведено планову виїзну перевірку відповідача з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.07.2010 по 30.09.2011, валютного та іншого законодавства за період з 01.07.2010 по 30.09.2011.
За результатами перевірки складено акт № 349/23-2/13962568 від 24.01.2012, яким зокрема зафіксовано порушення Публічним акціонерним товариством "Тепловозоремонтний завод" пп. 8.1.2 п. 8.1 ст. 8, п. 19.2 ст. 19 Закону України "Про податок на доходи фізичних осіб" та п.п. 168.1, 168.1.2, 168.1.5, п. 168.1 ст. 168 Податкового кодексу України, я саме: Публічним акціонерним товариством "Тепловозоремонтний завод" порушено терміни перерахування податку на доходи фізичних осіб.
За результатами розгляду вказаного акту позивачем винесено податкове повідомлення-рішення № 0004581702 від 30.11.2012, яким відповідачу збільшено суму грошового зобов'язання за платежем податок на доходи найманих працівників в загальному розмірі 20 527,22 грн.
Крім того, в період з 12.10.2010 по 10.11.2010 позивачем проведено виїзну планову перевірку з питань дотримання вимог валютного законодавства ВАТ "Тепловозоремонтний завод" за період з 01.04.2009 по 30.06.2010. Результати перевірки оформлені довідкою від 17.11.2010 № 11038/23-1/13962568, якою зафіксовано порушення відповідачем ст. 1 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті", а саме несвоєчасне надходження валютної виручки по контрактам укладеним з ВАТ "ПТРЗ", Росія; ст. 2 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті", а саме несвоєчасне повернення коштів нерезидентом в сумі 0,12 грн. по контракту на імпорт товару від 05.04.2008 № 20578 укладеному з ВАТ "Металургійний завод "Електросталь", Росія та ст. 9 Закону України "Про систему валютного регулювання та валютного контролю" щодо перекручення даних в Деклараціях про валютні цінності, доходи та майно, що належить резиденту України і знаходиться за її межами станом на 01.04.2009, 01.10.23009 та 01.07.2010.
За результатами розгляду вказаного акту перевірки позивачем винесено податкове повідомлення-рішення № 0000972202 від 30.11.2010, яким до відповідача застосовано штраф в сумі 598 370,60 грн.
Відповідач не погоджуючись з вказаним податковим повідомленням-рішенням оскаржив його до суду.
Постановою Полтавського окружного адміністративного суду від 29.02.2012 залишеною без змін ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 19.07.2012 в задоволенні позовних вимог ВАТ "Тепловозоремонтний завод" до ДПІ у м. Полтава про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення відмовлено.
Станом на дату розгляду справи в суді сума заборгованості частково погашена та становить 578 900,00 грн.
В період з 08.12.2011 по 17.01.2012 позивачем проведено планову документальну перевірку з питань дотримання вимог валютного законодавства ВАТ "Тепловозоремонтний завод" за період з 01.07.2010 по 30.09.2011. Результати перевірки оформлені довідкою від 24.01.2012 № 349/23-2/13962568, якою зафіксовано порушення відповідачем ст. 1 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті", а саме несвоєчасне надходження валютної виручки по контрактам укладеним з ВАТ "ПТРЗ", Росія; АТ "Улан-Баторская железная дорога", Монголія та ст. 9 Закону України "Про систему валютного регулювання та валютного контролю".
За результатами розгляду вказаного акту перевірки позивачем винесено податкове повідомлення-рішення № 0000092202 від 07.02.2012, яким до відповідача застосовано штраф в сумі 303 637,46 грн.
Відповідач не погоджуючись з вказаним податковим повідомленням-рішенням оскаржив його до суду.
Постановою Полтавського окружного адміністративного суду від 25.04.2012 залишеною без змін ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 05.07.2012 в задоволенні позовних вимог ВАТ "Тепловозоремонтний завод" до ДПІ у м. Полтава про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення відмовлено.
Відповідно до п. 203.2 ст.203 Податкового кодексу України платник податку зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пунктом 203.1 цієї статті для подання податкової декларації.
Аналогічно, п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України встановлено, що платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Відповідно до п.п. 54.3.1, 54.3.2 п. 54.3 ст. 54 Податкового кодексу України контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму грошових зобов'язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, якщо платник податків не подає в установлені строки податкову (митну) декларацію; дані перевірок результатів діяльності платника податків свідчать про заниження або завищення суми його податкових зобов'язань, суми бюджетного відшкодування та/або від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, заявлених у податкових (митних) деклараціях, уточнюючих розрахунках.
Згідно з п. 58.1 ст. 58 Податкового кодексу України, у разі, коли сума грошового зобов'язання платника податків, передбаченого податковим або іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, розраховується контролюючим органом відповідно до статті 54 цього Кодексу (крім декларування товарів, передбаченого для громадян), або у разі коли за результатами перевірки контролюючий орган встановлює факт невідповідності суми бюджетного відшкодування сумі, заявленій у податковій декларації, або зменшує розмір задекларованого від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість, розрахованого платником податків відповідно до розділу V цього Кодексу, такий контролюючий орган надсилає (вручає) платнику податків податкове повідомлення-рішення.
Пунктом 57.3 ст. 57 Податкового кодексу України передбачено, що у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу. У разі оскарження рішення контролюючого органу про нараховану суму грошового зобов'язання платник податків зобов'язаний самостійно погасити узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом 10 календарних днів, наступних за днем такого узгодження.
Враховуючи викладене, грошове зобов'язання, визначене вказаними рішеннями, вважається узгодженим. Разом з тим, вказана сума грошового зобов'язання платником податків не сплачена.
Правомірність застосування до відповідача пені за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД доказуванню не підлягають у відповідності до вимог 72 Кодексу адміністративного судочинства.
Відповідно до підпункту 14.1.136 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності - обов'язковий платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою.
Згідно пункту 286.2 статті 286 зазначеного Кодексу платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і до 1 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій.
Відповідно до п. 203.2 ст. 203 Податкового кодексу України платник податку зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пунктом 203.1 цієї статті для подання податкової декларації.
Аналогічно, п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України встановлено, що платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Згідно з ч. 2 п. 126.1 ст.126 Податкового кодексу України, у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов'язання протягом строків, визначених цим Кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу.
Відповідно до п. 129.1 ст. 129 Податкового кодексу Країни пеня нараховується: після закінчення встановлених цим Кодексом строків погашення узгодженого грошового зобов'язання на суму податкового боргу нараховується пеня. Нарахування пені розпочинається: а) при самостійному нарахуванні суми грошового зобов'язання платником податків - від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов'язання, визначеного цим Кодексом; б) при нарахуванні суми грошового зобов'язання контролюючими органами - від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов'язання, визначеного у податковому повідомленні-рішенні згідно із цим Кодексом; у день настання строку погашення податкового зобов'язання, нарахованого контролюючим органом або платником податків у разі виявлення його заниження на суму такого заниження та за весь період заниження (в тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження); у день настання строку погашення податкового зобов'язання, визначеного податковим агентом при виплаті (нарахуванні) доходів на користь платників податків - фізичних осіб, та/або контролюючим органом під час перевірки такого податкового агента.
Згідно з п. 129.3 ст. 129 Податкового кодексу України нарахування пені закінчується:
у день зарахування коштів на відповідний рахунок Державного казначейства України та/або в інших випадках погашення податкового боргу та/або грошових зобов'язань; у день проведення взаєморозрахунків непогашених зустрічних грошових зобов'язань відповідного бюджету перед таким платником податків; у день запровадження мораторію на задоволення вимог кредиторів (при винесенні відповідної ухвали суду у справі про банкрутство або прийнятті відповідного рішення Національним банком України); при прийнятті рішення щодо скасування або списання суми податкового боргу (його частини). У разі часткового погашення податкового боргу сума такої частки визначається з урахуванням пені, нарахованої на таку частку.
У зв'язку з несплатою податкового зобов'язання у встановлені строки відповідачу було нараховано пеню в загальній сумі 11 399,94 грн.
Підпунктом 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України встановлено, що податковий борг - сума узгодженого грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.
В силу вимог пункту 59.1 статті 59 Податкового кодексу України, у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов'язання в установлені законодавством строки, орган державної податкової служби надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.
Згідно пункту 59.3 статті 59 Податкового кодексу України податкова вимога надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов'язання та повинна містити відомості про факт виникнення грошового зобов'язання та права податкової застави, розмір податкового боргу, який забезпечується податковою заставою, обов'язок погасити податковий борг та можливі наслідки його непогашення в установлений строк, попередження про опис активів, які відповідно до законодавства можуть бути предметом податкової застави, а також про можливі дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.
У зв'язку з несплатою відповідачем зобов'язання зі сплати податку на додану вартість ДПІ у м. Полтава винесено податкову вимогу № 385 від 09.03.2011, яка отримана відповідачем 10.03.2011.
За відповідачем рахується заборгованість з податку на прибуток приватних підприємств у сумі 13 824,50 грн.; з земельного податку з юридичних осіб у сумі 830 940,76 грн.; з податку на додану вартість у сумі 2 552 357,68 грн.; з податку на доходи фізичних осіб в сумі 3 043,87 грн. та пеня за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД, невиконання зобов'язання та штрафні санкції за порушення вимог валютного законодавства 882 537,46 грн.
Посилання відповідача на порушення провадження у справі про банкрутство ПАТ "Тепловозоремонтний завод" та введення мораторію на задоволення вимог кредиторів є безпідставними з огляду на наступне.
Відповідно до пункту 4 статті 12 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" мораторій на задоволення вимог кредиторів вводиться одночасно з порушенням провадження у справі про банкрутство, про що зазначається в ухвалі господарського суду.
Згідно вимог статті 19 цього Закону мораторій на задоволення вимог кредиторів - зупинення виконання боржником грошових зобов'язань і зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), термін виконання яких настав до дня введення мораторію, і припинення заходів, спрямованих на забезпечення виконання цих зобов'язань та зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), застосованих до дня введення мораторію.
Статтею 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" визначено, що мораторій на задоволення вимог кредиторів - це зупинення виконання боржником грошових зобов'язань і зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), термін виконання яких настав до дня введення мораторію, і припинення заходів, спрямованих на забезпечення виконання цих зобов'язань та зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), застосованих до прийняття рішення про введення мораторію.
Відповідно до матеріалів, залучених позивачем до справи, зобов'язання відповідача по сплаті податкового боргу на загальну суму 4 276 880,00 грн. виникло після порушення провадження у справі про банкрутство та введення мораторію на задоволення вимог кредиторів, що підтверджується рішенням Господарського суду Полтавської області від 02.07.2012 по справі № 18/1247/12 та матеріалами справи у їх сукупності.
Згідно з підпунктом 20.1.28 пункту 20.1 статті 20 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом, стягувати суми простроченої заборгованості суб'єкта господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитом (позикою), залученим державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державну (місцеву) гарантію, а також за кредитом з бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом.
З огляду на викладене та враховуючи доведеність факту, що відповідач має непогашену податкову заборгованість з податку на прибуток приватних підприємств у сумі 13 824,50 грн.; з земельного податку з юридичних осіб у сумі 830 940,76 грн.; з податку на додану вартість у сумі 2 552 357,68 грн.; з податку на доходи фізичних осіб в сумі 3 043,87 грн. та пеня за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД, невиконання зобов'язання та штрафні санкції за порушення вимог валютного законодавства 882 537,46 грн., суд дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог.
На підставі викладеного, керуючись статтями 7, 8, 9, 10, 11, 71, 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України,-
П О С Т А Н О В И В:
Адміністративний позов задовольнити.
Стягнути з розрахункових рахунків Публічного акціонерного товариства "Тепловозоремонтний завод" (Код ЄДРПОУ 13962568, м. Полтава, вул. Гайового, 30):
- податковий борг з податку на прибуток приватних підприємств у сумі 13 824,50 грн., на р/р 31115009700002 код бюджетної класифікації платежу 11021000 одержувач УДКС у місті Полтаві, Полтавської області, ЗКПО 38019510, банк одержувача: ГУДКС України у Полтавській області МФО 831019;
- податковий борг з земельного податку з юридичних осіб у сумі 830 940,76 грн. на р/р 33215811700002 код бюджетної класифікації платежу 13050100 одержувач УДКС у місті Полтаві, Полтавської області, ЗКПО 38019510, банк одержувача: ГУДКС України у Полтавській області, МФО 831019;
- податковий борг з податку на додану вартість у сумі 2 552 357,68 грн. на. р/р 31117029700002 код бюджетної класифікації платежу 14010100 одержувач УДКС у місті Полтаві Полтавської області, ЗКПО 38019510, банк одержувача: ГУДКС України у Полтавській області, МФО 831019.
- податковий борг з податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати - 3 043,87 грн. на р/р 33215800700002, код бюджетної класифікації платежу 11010100 одержувач УДКС у місті Полтаві, Полтавської області, ЗКПО 38019510, банк одержувача: ГУДКС України Полтавській області МФО 831019.
- податковий борг з пені за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД, невиконання зобов'язання та штрафні санкції за порушення вимог валютного законодавства 882 537,46 грн. на р/р 31116105700002 код бюджетної класифікації платежу одержувач УДКС у місті Полтаві, Полтавської області, ЗКПО 38019510, банк одержувача: ГУДКС України у Полтавській області МФО 831019.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Постанова може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду через Полтавський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня проголошення постанови з одночасним надісланням її копії до суду апеляційної інстанції. У разі застосування судом частини третьої статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Повний текст постанови складено 18 жовтня 2013 року.
Суддя С.С. Бойко