Постанова № 33813129, 25.09.2013, Луганський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
25.09.2013
Номер справи
812/7742/13-а
Номер документу
33813129
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

8.1.5

ПОСТАНОВА

Іменем України

25 вересня 2013 року Справа № 812/7742/13-а

Луганський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді: Цицюри О.О.,

при секретарі судового засідання: Запорожцевій І.В.,

за участю представників сторін:

позивач: Кострубова Я.В. (довіреність №621/10-010/56 від 22.02.2013),

відповідач: не прибув,

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративний позов Первомайської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області до товариства з обмеженою відповідальністю «Промстройуголь» про стягнення податкового боргу у загальній сумі 9544,15 грн. з рахунків платника податків у банках, що обслуговують такого платника, -

ВСТАНОВИВ:

05 вересня 2013 року до Луганського окружного адміністративного суду звернувся позивач, Первомайська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю «Промстройуголь», у якому позивачем заявлено вимогу про стягнення податкового боргу у загальній сумі 9544,15 грн. з рахунків платника податків у банках, що обслуговують такого платника, який складається із заборгованості з орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності, яка утворилась за період з 01.12.2012 по 02.09.2013 у сумі 9374,59 грн., що складається з: основного боргу у розмірі 9114,68 грн. та штрафної санкції у розмірі 259,91 грн., яка задекларована платником самостійно та зазначена ним у податковій декларації з плати за землю від 23.01.2012 № 9001741093 з граничним терміном сплати 30.11.2012 - у сумі 2599,05 грн., 30.12.2012 - у сумі 3257,83 грн., 30.01.2013 - у сумі 3257,80 грн., та граничним терміном сплати штрафної санкції у сумі 259,91 грн. - 30.05.2013.; а також включає заборгованість з штрафної санкції з екологічного податку, яка утворилась 11.06.2013 у сумі 169,56 грн., термін сплати якої настав 10.06.2013.

З метою погашення існуючої заборгованості позивачем складена податкова вимога від 07.12.2012 №31, яка згідно вимог Податкового кодексу України вручена відповідачу 27.12.2012.

На підставі викладеного, у зв'язку з несплатою відповідачем податкового боргу, позивач звернувся до суду з адміністративним позовом та просить стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю «Промстройуголь» податковий борг у загальній сумі 9544,15 грн.

У судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги у повному обсязі, надав пояснення аналогічні викладеному в адміністративному позові та просив суд задовольнити позовні вимоги у повному обсязі (а.с.2-4).

Представник відповідача у судове засідання не з'явився, про час, місце та дату розгляду справи, був повідомлений належним чином, про причини неявки суд не повідомив, правом надати заперечення проти позову не скористався (а.с.21).

Відповідно до частини 4 статті 128 КАС України у разі неприбуття відповідача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин розгляд справи може не відкладатися і справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів.

Відповідно до частини 6 статті 71 КАС України якщо особа, яка бере участь у справі, без поважних причин не надасть докази на пропозицію суду для підтвердження обставин, на які вона посилається, суд вирішує справу на основі наявних доказів.

Дослідивши матеріали справи, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог і наданих сторонами доказів, оцінивши докази відповідно до вимог ст.ст. 69-72 КАС України, суд приходить до наступного.

Судом встановлено, що товариство з обмеженою відповідальністю «Промстройуголь», ідентифікаційний код 32545240, зареєстровано виконавчим комітетом Алчевської міської ради Луганської області 22.07.2003 за №1769 (а.с.13). Підприємство також взято на облік за неосновним місцем обліку, у зв'язку з наявністю земельної ділянки, розташованою за адресою: 93340, Луганська область, Попаснянський район, смт.Комишуваха, та перебуває на обліку у Первомайській ОДПІ як платник окремих податків, зокрема з орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності та екологічного податку, що підтверджується повідомленням про взяття на облік №708 від 07.08.2013 (а.с.17).

Стаття 67 Конституції України передбачає, що кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, установлених законом.

Відповідно до п. п. 14.1.156 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України, податкове зобов'язання сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством.

Відповідно до п. п. 14.1.175 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України податковий борг - це сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.

Згідно із статтею 16 Податкового кодексу України платник податків зобов'язаний: вести в установленому порядку облік доходів і витрат, складати звітність, що стосується обчислення і сплати податків та зборів (підпункт 16.1.2 пункту 16.1 статті 16); подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів (підпункт 16.1.3 пункту 16.1 статті 16); сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи (підпункт 16.1.4 пункту 16.1 статті 16).

Відповідно до статті 20 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право визначати у визначених цим Кодексом випадках суми податкових та грошових зобов'язань платників податків (підпункт 20.1.27 пункту 20.1); застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом, стягувати суми простроченої заборгованості суб'єкта господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитом (позикою), залученим державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державну (місцеву) гарантію, а також за кредитом з бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом (підпункт 20.1.28 пункту 20.1); звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини (пункт 20.1.18 пункту 20.1).

Статтею 36 Податкового кодексу України передбачено, що податковим обов'язком визнається обов'язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені цим Кодексом, законами з питань митної справи. Податковий обов'язок виникає у платника за кожним податком та збором.

Згідно з пунктом 50.1 статті 50 Податкового кодексу України у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.

Пунктом 54.1 ст. 54 Податкового кодексу України визначено, що крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом.

Платник податків відповідно до пункту 57.1 статті 57 Податкового кодексу України зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до вимог п.49.16 ст. 49 Податкового Кодексу України, платник податків зобов'язаний сплатити податкове зобов'язання, яке самостійно визначене ним у податковій декларації, протягом строків, установлених Кодексом.

Розділом ХІІІ Податкового кодексу України врегульовані питання, пов'язані з обчисленням та платою за землю.

Статтею 269 Податкового кодексу України передбачено, що платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі.

Відповідно до 270 Податкового кодексу України об'єктами оподаткування є: земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні; земельні частки (паї), які перебувають у власності.

Відповідно до статті 285 Податкового кодексу України базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік, який починається 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року.

Згідно із пунктом 286.1 статті 286 Податкового кодексу України підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.

Центральні органи виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері земельних відносин та у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно щомісяця, але не пізніше 10 числа наступного місяця, а також за запитом відповідного органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки подають інформацію, необхідну для обчислення і справляння плати за землю, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і до 1 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі (пункт 286.2 статті 286 Податкового кодексу України).

У відповідності із пунктом 287.1 статті 287 Податкового кодексу України власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

У відповідності із пунктом 287.3 статті 287 Податкового кодексу України податкове зобов'язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

Податкове зобов'язання з плати за землю, визначене у новій звітній податковій декларації, у тому числі за нововідведені земельні ділянки, сплачується власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця (пункт 287.4 статті 287 Податкового кодексу України).

Відповідно до статті 288 Податкового кодексу України:

- підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки;

- органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, які укладають договори оренди землі, повинні до 1 лютого подавати органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки переліки орендарів, з якими укладено договори оренди землі на поточний рік, та інформувати відповідний орган державної податкової служби про укладення нових, внесення змін до існуючих договорів оренди землі та їх розірвання до 1 числа місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися зазначені зміни;

- платником орендної плати є орендар земельної ділянки;

- об'єктом оподаткування є земельна ділянка, надана в оренду;

- розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем;

- розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу не може бути меншою: для земель сільськогосподарського призначення - розміру земельного податку, що встановлюється цим розділом; для інших категорій земель - трикратного розміру земельного податку, що встановлюється цим розділом та не може перевищувати: а) для земельних ділянок, наданих для розміщення, будівництва, обслуговування та експлуатації об'єктів енергетики, які виробляють електричну енергію з відновлюваних джерел енергії, включаючи технологічну інфраструктуру таких об'єктів (виробничі приміщення, бази, розподільчі пункти (пристрої), електричні підстанції, електричні мережі), - 3 відсотки нормативної грошової оцінки; б) для земельних ділянок, які перебувають у державній або комунальній власності та надані для будівництва та/або експлуатації аеродромів - чотирикратний розмір земельного податку, що встановлюється цим розділом; в) для інших земельних ділянок, наданих в оренду, - 12 відсотків нормативної грошової оцінки або може бути більшою граничного розміру орендної плати, ніж зазначений у підпункті 288.5.2, у разі визначення орендаря на конкурентних засадах;

- плата за суборенду земельних ділянок не може перевищувати орендної плати;

- податковий період, порядок обчислення орендної плати, строк сплати та порядок її зарахування до бюджетів застосовується відповідно до вимог статей 285 - 287 цього розділу.

На виконання вимог пункту 54.1 статті 54 та пункту 286.2 статті 286 Податкового кодексу України підприємством відповідача подано до податкового органу:

- податкову декларацію з плати за землю (земельний податок та / або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) на 2013 рік від 23.01.2012 № 9001741093, згідно якої платником податку нараховано орендної плати за землі державної або комунальної власності на 2013 рік усього 39093,93 грн., щомісячно сума податку складає 3257,83 грн. (а.с.11-12).

В порушення вимог пункту 287.3 статті 287 Податкового кодексу України відповідачем протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) періоду, самостійно в повному обсязі суму податкового зобов'язання з орендної плати за земельні ділянки, зазначену у поданих звітних податкових деклараціях, не сплачено, внаслідок чого за платником податків утворився податковий борг з орендної плати за землю за період з 01.12.2012 по 02.09.2013 у сумі 9374,59 грн. та складається з: основного боргу у розмірі 9114,68 грн., штрафної санкції у розмірі 259,91 грн., яка задекларована платником самостійно та зазначена ним у податковій декларації з плати за землю від 23.01.2012 № 9001741093 з граничним терміном сплати 30.11.2012 - у сумі 2599,05 грн., 30.12.2012 - у сумі 3257,83 грн., 30.01.2013 - у сумі 3257,80 грн., та граничним терміном сплати штрафної санкції у сумі 259,91 грн. - 30.05.2013 (а.с.7, 11-12).

Відповідно до підпункту статті 126 Податкового кодексу України, податковим органом застосовано штрафну санкцію в розмірі 259,91 грн., що становить 10% грошового зобов'язання платника, погашеного з затримкою за платежем з орендної плати за землю, що підтверджується матеріалами справи, а саме корінцем податкового повідомлення-рішення, яке було направлено за юридичною адресою товариства з обмеженою відповідальністю «Промстройуголь» та вручено 20.05.2013 уповноваженій особі (а.с.9). Вказана сума штрафу на час розгляду справи в добровільному порядку не сплачена, що підтверджується розрахунком податкового боргу (а.с.7).

Згідно пункту 240.1 статті 240 Податкового кодексу України приватне акціонерне товариство з обмеженою відповідальністю «Промстройуголь» є платником екологічного податку.

Розділом VII Податкового кодексу України врегульовані питання, пов'язані з обчисленням та платою екологічного податку.

Екологічний податок - загальнодержавний обов'язковий платіж, що справляється з фактичних обсягів викидів у атмосферне повітря, скидів у водні об'єкти забруднюючих речовин, розміщення відходів, фактичного обсягу радіоактивних відходів, що тимчасово зберігаються їх виробниками, фактичного обсягу утворених радіоактивних відходів та з фактичного обсягу радіоактивних відходів, накопичених до 1 квітня 2009 року; (п.п. 14.1.57 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України)

Відповідно до ст.240 Податкового кодексу України платниками податку є суб'єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, під час провадження діяльності яких на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони здійснюються: викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення; скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти; розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини; утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені); тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк.

Статтею 250 Податкового кодексу України встановлено, що базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу. Платники податку, крім тих, які визначені пунктом 240.2 статті 240 цього Кодексу, та податкові агенти складають податкові декларації за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, подають їх протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, до органів державної податкової служби та сплачують податок протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання податкової декларації, за винятком податкових агентів, визначених підпунктом 241.2.2 пункту 241.2статті 241 цього Кодексу, які сплачують податок до або в день подання митної декларації: за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин у водні об'єкти, розміщення протягом звітного кварталу відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах - за місцем розміщення стаціонарних джерел, спеціально відведених для цього місць чи об'єктів; за паливо, реалізоване податковими агентами, - за місцем перебування такого податкового агента на податковому обліку в органах державної податкової служби; за утворення радіоактивних відходів та тимчасове зберігання радіоактивних відходів понад установлений особливими умовами ліцензії строк - за місцем перебування платника на податковому обліку в органах державної податкової служби.

Як вбачається з матеріалів справи, Первомайською ОДПІ 27.05.2013 прийнято податкове повідомлення-рішення №0000151226, яким товариству з обмеженою відповідальністю «Промстройуголь» збільшено суму грошового зобов'язання за платежем: надходження від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення у розмірі 169,56 грн. Вказане повідомлення-рішення в установленому порядку направлено відповідачу поштою та отримано уповноваженою особою підприємства 31.05.2013, про що свідчить особистий підпис на повідомленні про вручення поштового відправлення (а.с.10). В установлений законодавством строк податкове зобов'язання відповідачем зі сплати штрафної санкції з екологічного податку не сплачено.

Відповідно до п. 59.1 ст. 59 Податкового кодексу України у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов'язання в установлені законодавством строки, орган державної податкової служби надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.

На виконання зазначеної норми Податкового кодексу України Первомайською ОДПІ було надіслано на адресу відповідача податкову вимогу форми «Ю» від 07 грудня 2012 року №31 на загальну суму грошового зобов'язання у розмірі 2599,05 грн. Зазначена вимога була отримана підприємством 27 грудня 2012 року, що підтверджується відповідним поштовим повідомленням з підписом уповноваженої особи (а.с.8).

Факту оскарження відповідачем вищезазначеної податкової вимоги судом на час розгляду справи не встановлено, а тому вона вважається узгодженою.

Даних про добровільну сплату відповідачем наявного податкового боргу або про відкликання податкової вимоги судом на час розгляду справи не має.

Оскільки податкова вимога від 07 грудня 2012 року №31, є чинною (доказів про відкликання податкової вимоги суду не надано), суд прийшов до висновку, що органом державної податкової служби при зверненні до адміністративного суду з позовом про стягнення податкового боргу дотримані вимоги норм податкового законодавства.

Підпунктами 87.1 та 87.2 статті 87 Податкового кодексу України визначено, що джерелами самостійної сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти, у тому числі ті, що отримані від продажу товарів (робіт, послуг), майна, випуску цінних паперів, зокрема корпоративних прав, отримані як позика (кредит), та з інших джерел, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею, а також суми надміру сплачених платежів до відповідних бюджетів. Джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених цим Кодексом, а також іншими законодавчими актами.

Пунктом 95.1.статті 95 Податкового кодексу України передбачено, що орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, провадиться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання такому платнику податкової вимоги та здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органам державної податкової служби, у розмірі суми податкового боргу або його частини (підпункти 95.2 та 95.3 статті 95 Податкового кодексу України).

Оскільки у судовому засіданні було встановлено, що за відповідачем обліковується не сплачене грошове зобов'язання зі сплати орендної плати за землю за період з 01.12.2012 по 02.09.2013 у розмірі 9374,59 грн. та з штрафної санкції з екологічного податку в розмірі 169,56 грн., що підтверджено матеріалами справи, вказане зобов'язання в добровільному порядку відповідачем не сплачено, за таких обставин суд приходить до висновку що позов Первомайської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області щодо стягнення з товариства з обмеженою відповідальністю «Промстройуголь» податкового боргу у загальному розмірі 9544,15 грн. є обґрунтованим та таким що підлягає задоволенню.

Відповідно до статті 94 КАС України у справах, в яких позивачем є суб'єкт владних повноважень, а відповідачем - фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.

На підставі ч.3 ст.160 КАС України у судовому засіданні 25 вересня 2013 року проголошено вступну та резолютивну частини постанови. Складення постанови у повному обсязі відкладено до 30 вересня 2013 року, про що згідно вимог ч.2 ст.167 КАС України повідомлено після проголошення вступної та резолютивної частин постанови у судовому засіданні.

На підставі викладеного, керуючись статтями 17, 18, 94, 128, 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов Первомайської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області до товариства з обмеженою відповідальністю «Промстройуголь» про стягнення податкового боргу у загальній сумі 9544,15 грн. з рахунків платника податків у банках, що обслуговують такого платниказадовольнити повністю.

Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю «Промстройуголь» (місцезнаходження: 94213, Луганська область, м. Алчевськ, вул. Липовенка, 2-в, ідентифікаційний код 32545240) кошти за податковим боргом у загальній сумі 9544,15 грн. (дев'ять тисяч п'ятсот сорок чотири гривні 15 коп.), у тому числі:

- з орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності за період з 01.12.2012 по 02.09.2013 у розмірі 9374,59 грн. (дев'ять тисяч триста сімдесят чотири гривні 59 коп.), що складається з: основного боргу у розмірі 9114,68 грн. (дев'ять тисяч сто чотирнадцять гривень 68 коп.) та штрафної санкції у розмірі 259,91 грн.(двісті п'ятдесят девять гривень 91 коп.);

- штрафної санкції з екологічного податку у розмірі 169,56 грн. (сто шістдесят дев'ять гривень 56 коп.), - з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника, в дохід місцевого бюджету.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду.

Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова суду не набрала законної сили.

Відповідно до частини 3 статті 160 КАС України постанова складена у повному обсязі 30 вересня 2013 року.

Суддя О.О. Цицюра