Постанова № 33770900, 24.09.2013, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
24.09.2013
Номер справи
804/11809/13-а
Номер документу
33770900
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 вересня 2013 р. Справа № 804/11809/13-а Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Юркова Е.О.

при секретарі - Сап'яні С.А.

за участю: представник позивача - Жукова Є.Б.

представник відповідача - Жаворонков С.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Дніпропетровську адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОМИСЛОВИЙ РЕМОНТ» до Криворізької Центральної об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,-

ВСТАНОВИВ:

До Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОМИСЛОВИЙ РЕМОНТ» до Криворізької Центральної об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області з вимогами: визнати протиправним та скасувати податкове-повідомлення рішення Криворізької центральної об'єднаної державної податкової інспекції головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області від 04.09.2013 року за №0002492201; покласти на відповідача судовий збір та інші судові витрати у справі.

В обґрунтування позову позивач посилається на безпідставність та необґрунтованість висновків у акті перевірки від 20.08.2013р. за № 396/22-02/36608356 «Про результати документальної позапланової виїзної перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОМИСЛОВИЙ РЕМОНТ» (код за ЄДРПОУ 36608356) щодо дотримання вимог податкового та валютного законодавства України по взаємовідносинах з ПП «Колорит» (код ЄДРПОУ 31271688) та ТОВ «Альта центр сервіс» (код ЄДРПОУ 38019484) за період з 01.04.2013р. по 31.05.2013р., на підставі якого прийняте спірне податкове повідомлення-рішення, яке винесене без урахування фактичних обставин справи та в порушення приписів податкового законодавства.

В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги із викладених вище підстав підтримав у повному обсязі та просив позов задовольнити.

Представник відповідача в судовому засіданні позовні вимоги не визнав у повному обсязі, в задоволенні адміністративного позову просив відмовити, зазначивши, що перевірка Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОМИСЛОВИЙ РЕМОНТ» була проведена на виконання повноважень податкового органу, при наявності порушень позивачем податкового законодавства та спірне податкове повідомлення-рішення прийнято правомірно, у зв'язку із чим підстави для задоволення позову відсутні.

Вислухавши пояснення представника позивача та представника відповідача по справі, дослідивши матеріали справи та оцінивши докази по справі в їх сукупності суд вважає, що адміністративний позов підлягає задовольнню у повному обсязі з наступних підстав.

Судом встановлено, що відповідно до матеріалів акту документальної позапланової виїзної перевірки від 20.08.2013р. за № 396/22-02/36608356 - Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОМИСЛОВИЙ РЕМОНТ» (надалі за текстом - ТОВ «ПРОМИСЛОВИЙ РЕМОНТ» або ТОВ «ПРОМРЕМОНТ») зареєстровано виконавчим комітетом Криворізької міської ради від 29.09.2009р. за № 12271020000011257. Код суб'єкта господарювання за ЄДРПОУ: 36608356. Місцезнаходження суб'єкта господарювання - юридична адреса: м. кривий Ріг, вул. Бикова,12. Фактично підприємство знаходиться за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Бикова,12. Взято на податковий облік Центральною МДПІ у м. Кривому Розі 30.09.2009 року, станом на дату підписання акту перебуває на обліку в Криворізькій центральній МДПІ Дніпропетровської області ДПС. У періоді, за який проводилась перевірка, відповідно до Сідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість від 05.10.2009р. №100248130 виданого Центральною МДПІ у м. Кривому Розі, індивідуальний податковий номер - 366083504816, зареєстрований платником ПДВ з 05.10.2009р. по день підписання акту.

Так, на підставі направлення від 06.08.2013р. № 52 та 12.08.2013р. №62 за підписом заступника начальника Криворізької центральної об'єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області Стецюк Р.В., фахівцями Криворізької центральної ОДПІ, керуючись п.п.20.1.4 п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (із змінами та доповненнями) (далі - Кодекс), згідно вимог п.п 75.1.2 п.75.1 ст.75, п.п.78.1.1, п.п. 78.1.4 п.78.1 ст.78 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VІ (із змінами та доповненнями), відповідно до Наказу Криворізької центральної ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області від 06.08.2013 № 127 «Про проведення документальної позапланової виїзної перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОМИСЛОВИЙ РЕМОНТ» (код ЄДРПОУ 36608356)» була проведена документальна позапланова виїзна перевірка ТОВ «ПРОМИСЛОВИЙ РЕМОНТ» щодо дотримання вимог податкового та валютного законодавства України по взаємовідносинах з ПП «Колорит» (код ЄДРПОУ 31271688) та ТОВ «Альта центр сервіс» (код ЄДРПОУ 38019484) за період з 01.04.2013р. во 31.05.2013р.

Копію наказу Криворізької центральної ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області (далі КЦ ОДПІ) від 06.08.13 № 127 та направлення від 06.08.13 №52, від 12.08.13 №62 «Про проведення документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ «ПРОМРЕМОНТ», вручено під розписку головному бухгалтеру ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» Буравіциній Антоніні Олексіївні.

Перевірку проведено з відома генерального директора ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» Ляшенко Ігоря Миколайовича та в присутності головного бухгалтера Буравіциної Антоніни Олексіївни.

Результати перевірки було зафіксовано в акті перевірки від 20.08.2013р. за № 396/22-02/36608356.

Перевіркою встановлено порушення ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» - п.44.1 ст. 44, ст. 185, 198.1, п.198.3, п.198.4, ст.198 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ (зі змінами та доповненнями), ст.1, п.2 ст.3, ст. 4, п.6 ст.8, п. 1 та п. 2 статті 9 Закону України від 16.07.1999р. №996-ХІV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», пункту 2 «Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.05.95 №88 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.06.95 за №168/704 в результаті чого підприємством занижено податок на додану вартість на загальну суму 2 393 425 грн., а саме: квітень 2013р. - 1 245 092 грн.; травень 2013р. - 1 148 333 грн. (неможливо встановити факт реального здійснення операції між ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» та ТОВ «Альта центр сервіс»).

На підставі акту перевірки відповідачем було винесене податкове повідомлення-рішення від 04.09.2013 року за № 0002492201, чим збільшено суму грошового зобов'язання ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» за платежем податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів робіт (послуг) на суму 2 393 425 грн. та за штрафними (фінансовими) санкції у розмірі 1 196 712,5 грн.

Суд вважає що висновки відповідача, які викладені в акті від 20.08.2013р. за № 396/22-02/36608356 документальної позапланової виїзної перевірки - ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» є такими, які застосовані з порушенням норм діючого законодавства, а тому податкове повідомлення-рішення від 04.09.2013р. за № 0002492201 підлягає скасуванню з наступних підстав.

Так, пунктом 81.3 ст.81 Податкового кодексу України (далі ПКУ) встановлено, що під час проведення перевірок посадові (службові) особи органів державної служби повинні діяти у межах повноважень, визначених цим Кодексом.

Пунктом 75.1. ст. 75 ПКУ передбачено, що органи державної податкової служби мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки. Камеральні та документальні перевірки проводяться органами державної податкової служби в межах їх повноважень виключно у випадках та у порядку, встановлених ПКУ.

Згідно п. 75.1.2. ст. 75 ПКУ - документальною перевіркою вважається перевірка, предметом якої є своєчасність, достовірність, повнота нарахування та сплати усіх передбачених ПКУ податків та зборів, а також дотримання валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) та яка проводиться на підставі податкових декларацій (розрахунків), фінансової, статистичної та іншої звітності, регістрів податкового та бухгалтерського обліку, ведення яких передбачено законом, первинних документів, які використовуються в бухгалтерському та податковому обліку і пов'язані з нарахуванням і сплатою податків та зборів, виконанням вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби, а також отриманих в установленому законодавством порядку органом державної податкової служби документів та податкової інформації, у тому числі за результатами перевірок інших платників податків. Документальна позапланова перевірка не передбачається у плані роботи органу державної податкової служби і проводиться за наявності хоча б однієї з обставин, визначених ПКУ. Документальною виїзною перевіркою вважається перевірка, яка проводиться за місцезнаходженням платника податків чи місцем розташування об'єкта права власності, стосовно якого проводиться така перевірка.

Відповідно до п. 78.1.1., 78.1.4. ст. 78 ПКУ - документальна позапланова перевірка здійснюється за наявності хоча б однієї з таких обставин: за наслідками перевірок інших платників податків або отримання податкової інформації виявлені факти, що свідчать про можливі порушення платником податків податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби, якщо платник податків не надасть пояснення та їх документальні підтвердження на обов'язковий письмовий запит органу державної податкової служби протягом 10 робочих днів з дня отримання запиту; виявлено недостовірність даних, що містяться у податкових деклараціях, поданих платником податків, якщо платник податків не надасть пояснення та їх документальні підтвердження на письмовий запит органу державної податкової служби протягом десяти робочих днів з дня отримання запиту.

Всупереч п.20.1.4., 75.1.2. та 78.1.1., 78.1.4., 78.4 ПКУ та ст.19 Конституції України та за відсутні правових підстав для проведення перевірки по взаємовідносинах з ТОВ «Альта центр сервіс» (код ЄДРПОУ 38019484) за період з 01.04.2013р. по 31.05.2013р. - відповідач видав Наказ від 06.08.2013 року за № 127 про проведення документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» щодо дотримання вимог податкового та валютного законодавства України по взаємовідносинах з ПП «КОЛОРИТ» (код ЄДРПОУ 31271688) та ТОВ «Альта центр сервіс» (код ЄДРПОУ 38019484) за період з 01.04.2013р. по 31.05.2013р.

Суд звертає увагу на те, що 20.06.2013р. ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» отримало від в.о. начальника Криворізької центральної МДПІ Денисюк І.Л. запит від 17.06.2013р. за № 7927/10/152 про надання письмових пояснень та документальних підтверджень стосовно підстав відображення у складі податкової звітності з податку на додану вартість за період з 01.04.2013р. по 01.05.2013р. по взаємовідносинах з ПП «Колорит» по факту придбання товарів та їх подальшої реалізації.

Також, 18.07.2013р. ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» отримало від начальника КЦ ОДПІ запит від 16.07.2013р. за № 590/10/04-81-15-01 про надання письмових пояснень та документальних підтверджень стосовно підстав відображення у складі податкової звітності з податку на додану вартість за період з 01.05.2013р. по 01.06.2013р. по взаємовідносинах з ПП «Колорит» по факту придбання товарів та їх подальшої реалізації.

На вищезазначені запити ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» надало письмові пояснення у терміни, передбачені Податковим кодексом України.

Іншої інформації та/або запитів до ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» щодо наявності податкової інформації про виявлені факти, що свідчать про можливі порушення ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» податкового, валютного та іншого законодавства з суб'єктом господарської діяльності ТОВ «Альта центр сервіс» (ЄДРПОУ 38019484) за період з 01.04.2013р. по 31.05.2013р. - КЦ ОДПІ не направляло.

Оскільки, КЦ ОДПІ та/або КЦ МДПІ не направляло відповідних обов'язкових письмових запитів до ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» то у відповідача були відсутні правові підстави для проведення позапланової виїзної документальної перевірки позивача за п.п.78.1.1. п.78.1. ст.78 Податкового Кодексу України з питань дотримання вимог податкового та валютного законодавства України під час здійснення взаємовідносин з суб'єктом господарської діяльності ТОВ «Альта центр сервіс» (ЄДРПОУ 38019484) за період з 01.04.2013р. по 31.05.2013р.

Відповідно до ст. 3 Господарського кодексу України - під господарською діяльністю у цьому Кодексі розуміється діяльність суб'єктів господарювання у сфері суспільного виробництва, спрямована на виготовлення та реалізацію продукції, виконання робіт чи надання послуг вартісного характеру, що мають цінову визначеність.

Господарська діяльність здійснюється у загальній економічній сфері, а тому має суто економічні властивості, що неможливо без вартісної оцінки і взаємооцінки, еквівалентності обміну, відповідних обчислень і розрахунків. Тому така ознака результатів господарської діяльності, як цінова визначеність, наявна в абсолютній більшості випадків, хоча в некомерційній господарській діяльності можливе безкоштовне надання результатів останньої.

Розділом ІІІ Податкового кодексу України врегульовані питання, пов'язані з обчисленням та сплатою податку на прибуток підприємств.

Відповідно до п. 138.2 ст.138 Податкового кодексу України витрати, які враховуються для визначення об'єкта оподаткування, визнаються на підставі первинних документів, що підтверджують здійснення платником податку витрат, обов'язковість ведення і зберігання яких передбачено правилами ведення бухгалтерського обліку, та інших документів, встановлених розділом II цього Кодексу. У разі якщо платник податку здійснює виробництво товарів, виконання робіт, надання послуг з довготривалим (більше одного року) технологічним циклом виробництва за умови, що договорами, укладеними на виробництво таких товарів, виконання робіт, надання послуг, не передбачено поетапної їх здачі, до витрат звітного податкового періоду включаються витрати, пов'язані з виробництвом таких товарів, виконанням робіт, наданням послуг у цьому періоді. Платник податку для визначення об'єкта оподаткування має право на врахування витрат, підтверджених документами, що складені нерезидентами відповідно до правил інших країн.

Розділом V Податкового кодексу України врегульовані питання, пов'язані з обчисленням та сплатою податку на додану вартість.

Згідно п.187.1 ст.187 Податкового кодексу України датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:

а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;

б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.

Відповідно до п.198.1 ст.198 Податкового кодексу України право на віднесення сум податку до податкового кредиту виникає у разі здійснення операцій з:

а) придбання або виготовлення товарів (у тому числі в разі їх ввезення на митну територію України) та послуг;

б) придбання (будівництво, спорудження, створення) необоротних активів, у тому числі при їх ввезенні на митну територію України (у тому числі у зв'язку з придбанням та/або ввезенням таких активів як внесок до статутного фонду та/або при передачі таких активів на баланс платника податку, уповноваженого вести облік результатів спільної діяльності);

в) отримання послуг, наданих нерезидентом на митній території України, та в разі отримання послуг, місцем постачання яких є митна територія України;

г)ввезення необоротних активів на митну територію України за договорами оперативного або фінансового лізингу.

Пунктом 198.2 ст.198 Податкового кодексу України передбачено, що датою виникнення права платника податку на віднесення сум податку до податкового кредиту вважається дата тієї події, що відбулася раніше;

дата списання коштів з банківського рахунка платника податку на оплату товарів/послуг;

дата отримання платником податку товарів/послуг, що підтверджено податковою накладною.

Відповідно до п.198.3 ст.198 Податкового кодексу України податковий кредит звітного періоду визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг, але не вище рівня звичайних цін, визначених відповідно до статті 39 цього Кодексу, та складається з сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 193.1 статті 193 цього Кодексу, протягом такого звітного періоду у зв'язку з:

придбанням або виготовленням товарів (у тому числі при їх імпорті) та послуг з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку;

Право на нарахування податкового кредиту виникає незалежно від того, чи такі товари/послуги та основні фонди почали використовуватися в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку протягом звітного податкового періоду, а також від того, чи здійснював платник податку оподатковувані операції протягом такого звітного податкового періоду.

Згідно п.198.6 ст.198 Податкового кодексу України не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені податковими накладними (або підтверджені податковими накладними, оформленими з порушенням вимог статті 201 цього Кодексу) чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами, передбаченими пунктом 201.11статті 201 цього Кодексу.

Пунктом 200.1 ст.200 Податкового кодексу України визначено, що сума податку, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов'язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду.

Відповідно до п.200.2 ст.200 Податкового кодексу України при позитивному значенні суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 цієї статті, така сума підлягає сплаті (перерахуванню) до бюджету у строки, встановлені цим розділом.

Згідно п.201.1 ст.201 Податкового кодексу України платник податку зобов'язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою (за наявності) податкову накладну.

Відповідно до п.201.10 ст.201 Податкового кодексу України податкова накладна видається платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, на вимогу покупця та є підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

Частинами 1 та 2 ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» передбачено, що підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій. Первинні документи повинні бути складені під час здійснення господарської операції, а якщо це неможливо - безпосередньо після її закінчення. Для контролю та впорядкування оброблення даних на підставі первинних документів можуть складатися зведені облікові документи. Первинні і зведені облікові документи можуть бути складені на паперових або машинних носіях і повинні мати обов'язкові реквізити: назва документа; дата і місце складання; назва підприємства, від імені якого складається документ; зміст і обсяг господарської операції; одиницю виміру господарської операції; посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення; особистий підпис або інші дані, що мають можливість ідентифікувати особу, які брала участь у здійсненні господарської операції.

Отже, на підтвердження включення сум коштів до складу витрат та сум ПДВ до складу податкового кредиту необхідні документи, оформлені відповідно до вимог, встановлених ст.9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», зокрема: документи, що підтверджують факт отримання послуг від іншої особи та документи, що підтверджують зв'язок понесених витрат з господарською діяльністю платника податку.

Про відсутність реального характеру відповідних операцій можуть свідчити підтверджені доказами доводи податкового органу, зокрема, про наявність таких обставин:

- неможливість здійснення платником податку зазначених операцій з урахуванням часу, місця знаходження майна або обсягу матеріальних ресурсів, економічно необхідних для виробництва товарів, виконання робіт або послуг, нездійснення особою, яка значиться виробником товару, підприємницької діяльності;

- відсутність у платника податку необхідних умов для досягнення результатів відповідної підприємницької, економічної діяльності в силу відсутності управлінського або технічного персоналу, основних коштів, виробничих активів, складських приміщень, транспортних засобів;

- облік для цілей оподаткування тільки тих господарських операцій, які безпосередньо пов'язані з виникненням права на податковий кредит або бюджетне відшкодування, якщо для даного виду діяльності також потрібне здійснення і облік інших господарських операцій;

- здійснення операцій з товарно-матеріальними цінностями, які не вироблялися або не могли бути вироблені в обсязі, зазначеному платником податку в документах обліку.

Судом встановлено, що реальність здійснення господарських відносин ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» з його контрагентами ПП «КОЛОРИТ» (код ЄДРПОУ 31271688) та ТОВ «Альта центр сервіс» (код ЄДРПОУ 38019484) у перевірямому періоді підтверджується наступними первинними документами.

Між ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» та ТОВ «Альта центр сервіс» був укладений договір від 19.03.2013 року № 38, відповідно до якого ТОВ «Альта центр сервіс» за завданням ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» зобов'язувалось за плату розробити та передати у власність останньому технологічну документацію з безпечного виготовлення та/або ремонту технологічного обладнання, надалі «технічна документація», а ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» зобов'язується прийняти розроблену ТОВ «Альта центр сервіс» технічну документацію та оплатити роботи. Відповідно до п.1.2. Договору - види робіт з розробки технічної документації та її кількість визначаються сторонами у специфікаціях, які є невід'ємною частиною цього Договору. Згідно пункт 1.3. Договору - передача результату робіт з розробки технічної документації виконавцем замовнику здійснюється за наступними документами:

- Актами здачі-прийняття робіт (надання послуг);

- Актами приймання -передачі результатів робіт з розробки технічної документації.

Пункт 1.5. Договору визначає місце передачі результату робіт знаходиться за адресою замовника: м. Кривий Ріг, вул. Викова, 12.

Пунктом 2.1. Договору визначено, що загальна ціна робіт щодо розробки технічної документації виконавцем визначається у протоколах погодженнях договірної ціни, які є невід'ємною частиною цього Договору. Ціна робіт з розробки технічної документації зазначена з урахуванням доставки технічної документації до її місця передачі, відповідно до п. 1.5 Договору.

Відповідно до пункт 2.2. Договору - оплата виконаних робіт щодо розробки технічної документації здійснюється замовником після передачі результатів робіт та підписання сторонами актів, вказаних у п. 1.3. цього Договору протягом дев'яноста банківських днів.

У пункті 2.3. Договору вказано, що у випадку домовленості між сторонами, можлива інша форма розрахунку, згідно з діючим законодавством України, а також вексельна форма розрахунку.

Згідно пункту 3.1. Договору - в порядку та на умовах даного Договору замовник зобов'язаний прийняти результат робіт з розробки технічної документації та сплатити виконавцю ціну цих робіт.

Пунктом 3.2. Договору визначені зобов'язання виконавця: розробити та передати результат робіт з розробки технічної документації не пізніше 30 календарних днів з моменту підписання специфікації до цього Договору; виконати роботи з розробки технічної документації з дотриманням вимог, що звичайно ставляться до подібної технічної документації; своєчасно передати замовникові результат робіт з розробки технічної документації.

Відповідно до пункту 5.1. Договору - цей договір набирає чинності з моменту його підписання сторонами та скріплення печатками сторін та діє до 31.12.2013р.

Згідно пункту 6.3. Договору - сторони домовилися, що результатом робіт з розробки технічної документації може бути-проект організації робіт, технічні умови, відомість технологічних маршрутів, керівництва, технологічні інструкції та інші.

Підтвердженням здійснення даної господарської операції є наступні первинні документи:

- Договір від 19.03.2013 року № 38, який укладений між ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» та ТОВ «Альта центр сервіс»;

- Специфікація № 1 від 01.04.2013р. в якій визначені види робіт з розробки технічної документації та її кількість, які зобов'язаний розробити ТОВ «Альта центр сервіс»;

- Протокол погодження договірної ціни до Специфікації № 1 від 01.04.2013р.;

- Специфікація № 2 від 29.04.2013р. в якій визначені види робіт з розробки технічної документації та її кількість, які зобов'язаний розробити ТОВ «Альта центр сервіс»;

- Протокол погодження договірної ціни до Специфікації № 2 від 29.04.2013р.;

- Акти здачі прийняття робіт (надання послуг): від 22.04.13 № 1301; від 22.04.13 № 1302; від 22.04.13 № 1303; від 22.04.13 № 1304; від 22.04.13 № 1305 ; від 22.04.13 № 1306; від 22.04.13 № 1307; від 22.04.13 № 1308; від 22.04.13 № 1309; від 22.04.13 № 1310; від 22.04.13 № 1311; від 22.04.13 № 1312; від 22.04.13 № 1313; від 22.04.13 № 1314; від 22.04.13 № 1315; від 22.04.13 № 1316; від 22.04.13 № 1317; від 22.04.13 № 1318; від 22.04.13 № 1319; від 22.04.13 № 1320; від 22.04.13 № 1321; від 22.04.13 № 1322; від 22.04.13 № 1323; від 22.04.13 № 1324; від 22.04.13 № 1325; від 22.04.13 № 1326; від 22.04.13 № 1327; від 22.04.13 № 1328; від 22.04.13 № 1329; від 22.04.13 № 1330; від 22.04.13 № 1331; від 22.04.13 № 1332; від 22.04.13 № 1333; від 22.04.13 № 1334; від 22.04.13 № 1335; від 22.04.13 № 1336; від 22.04.13 № 1337; від 22.04.13 № 1338; від 22.04.13 № 1339; від 22.04.13 № 1340; від 22.04.13 № 1341; від 22.04.13 № 1342; від 22.04.13 № 1343; від 22.04.13 № 1344; від 22.04.13 № 1345; від 22.04.13 № 1346; від 22.04.13 року № 1347; від 22.04.13 № 1348; від 22.04.13 № 1349; від 22.04.13 № 1350; від 22.04.13 року № 1351; від 22.04.13 № 1352; від 22.04.13 № 1353; від 22.04.13 № 1354; від 22.04.13 № 1355; від 22.04.13 № 1356; від 22.04.13 № 1357; від 22.04.13 № 1358; від 22.04.13 № 1359; від 22.04.13 № 1360; від 22.04.13 № 1361; від 22.04.13 № 1362; від 22.04.13 № 1363; від 22.04.13 № 1364; від 22.04.13 № 1365; від 22.04.13 № 1366; від 22.04.13 № 1367; від 22.04.13 № 1368; від 22.04.13 № 1369; від 22.04.13 № 1370; від 22.04.13 № 1371; від 22.04.13 № 1372; від 22.04.13 № 1373; від 22.04.13 № 1374; від 22.04.13 № 1375; від 22.04.13 № 1376; від 22.04.13 № 1377; від 22.04.13 № 1378; від 29.04.13 № 1379; від 29.04.13 № 1380; від 29.04.13 № 1381; від 29.04.13 № 1382; від 29.04.13 № 1383; від 29.04.13 № 1384; від 29.04.13 № 1385; від 29.04.13 № 1386; від 29.04.13 № 1387; від 29.04.13 № 1388; від 29.04.13 № 1389; від 29.04.13 № 1390; від 29.04.13 № 1391; від 29.04.13 № 1392; від 29.04.13 № 1393; від 29.04.13 № 1394; від 29.04.13 № 1395; від 29.04.13 № 1396; від 29.04.13 № 1397; від 29.04.13 № 1398; від 29.04.13 № 1399; від 29.04.13 № 1400; від 29.04.13 № 1401; від 29.04.13 № 1402; від 29.04.13 № 1403; від 29.04.13 № 1404; від 29.04.13 № 1405; від 29.04.13 № 1406; від 29.04.13 № 1407; від 29.04.13 № 1408; від 29.04.13 № 1409; від 29.04.13 № 1410; від 29.04.13 № 1411; від 29.04.13 № 1412; від 29.04.13 № 1413; від 29.04.13 № 1414; від 29.04.13 № 1415; від 29.04.13 № 1416; від 29.04.13 № 1417; від 29.04.13 № 1418; від 29.04.13 № 1419; від 29.04.13 № 1420; від 29.04.13 № 1421; від 29.04.13 № 1422; від 29.04.13 № 1423; від 29.04.13 № 1424; від 29.04.13 № 1425; від 21.05.2013 р. № 209; від 21.05.13 р. № 210; від 21.05.13 № 211; від 21.05.13 р. № 212; від 21.05.13 р. № 213; від 21.05.13 № 214; від 21.05.13 р. № 215; від 21.05.13 р. № 216; від 21.05.13 р. № 217; від 21.05.13 № 218; від 21.05.13 р. № 219; від 21.05.13 р. № 220; від 21.05.13 № 221; від 21.05.13 № 222; від 21.05.13 № 223; від 21.05.13 № 224; від 21.05.13 р. № 225; від 21.05.13 р. № 226; від 21.05.13 № 227; від 21.05.13 № 228; від 21.05.13 р. № 229; від 21.05.13 р. № 230; від 21.05.13 № 231; від 21.05.13 р. № 232; від 21.05.13 р. № 233; від 21.05.13 р. № 234; від 21.05.13 р. № 235; від 21.05.13 № 236; від 21.05.13 р. № 237; від 21.05.13 р. № 238; від 21.05.13 № 239; від 21.05.13 № 240; від 21.05.13 р. № 241; від 21.05.13 № 242; від 21.05.13 № 243; від 21.05.13 № 244; від 21.05.13 р. № 245; від 21.05.13 № 246: від 21.05.13 № 247; від 21.05.13 № 248; від 21.05.13 р. № 249; від 21.05.13 № 250: від 21.05.13 № 251; від 21.05.13 № 252; від 21.05.13 р. № 253; від 21.05.13 № 254: від 21.05.13 № 255; від 21.05.13 № 256; від 21.05.13 р. № 257; від 21.05.13 № 258: від 21.05.13 р. № 259; від 21.05.13 № 260; від 21.05.13 р. № 261; від 21.05.13 № 262; від 21.05.13 р. № 263; від 21.05.13 р. № 264; від 21.05.13 р. № 265; від 21.05.13 № 266; від 21.05.13 № 267; від 21.05.13 р. № 268; від 21.05.13 № 269; від 21.05.13 р. № 270; від 21.05.13 р. № 271; від 21.05.13 р. № 272; від 21.05.13 р. № 273; від 21.05.13 р. № 274; від 21.05.13 р. № 275; від 21.05.13 № 276; від 21.05.13 № 277; від 21.05.13 р. № 278; від 21.05.13 № 279; від 21.05.13 р. № 280; від 21.05.13 № 281; від 21.05.13 № 282; від 21.05.13 р. № 283; від 21.05.13 № 284; від 21.05.13 №285; від 21.05.13 № 286; від 21.05.13 р. № 287; від 21.05.13 № 288; від 21.05.13 № 289; від 21.05.13 р. № 290; від 21.05.13 № 291; від 21.05.13 № 292; від 29.05.13 № 293; від 29.05.13 р. № 294; від 29.05.13 р. № 295; від 29.05.13 р. № 296; від 29.05.13 р. № 297; від 29.05.13 р. № 298; від 29.05.13 р. № 299; від 29.05.13 № 300; від 29.05.13 р. № 301; від 29.05.13 р. № 302; від 29.05.13 р. №303; від 29.05.13 № 304; від 29.05.13 р. № 305; від 29.05.13 р. № 306; від 29.05.13 р. № 307; від 29.05.13 № 308; від 29.05.13 р. № 309; від 29.05.13 № 310; від 29.05.13 № 311; від 29.05.13 р. № 312; від 29.05.13 р. № 313; від 29.05.13 р. № 314; від 29.05.13 р. № 315; від 29.05.13 р. № 316; від 29.05.13 р. № 317; від 29.05.13 р. № 318; від 29.05.13 р. № 319; від 29.05.13 р. № 320; від 29.05.13 р. № 321; від 29.05.13 р. № 322; від 29.05.13 р. № 323; від 29.05.13 р. № 324; від 29.05.13 р. № 325; від 29.05.13 р. № 326; від 29.05.13 р. № 327; від 29.05.13 № 328; від 29.05.13 № 329; від 29.05.13 р. № 330; від 29.05.13 р. № 331; від 29.05.13 р. № 332; від 29.05.13 № 333; від 29.05.13 р. № 334; від 29.05.13 р. № 335. Усі вище зазначені Акти здачі прийняття робіт (надання послуг) підтверджують передачу результату робіт з розробки технічної документації виконавцем замовнику;

- Акти приймання - передачі результатів робіт з розробки технічної документації: №1 від 22.04.13 р.; №2 від 29.04.13 р.; №3 від 21.05.2013 р.; №4 від 29.05.2013 р. Усі вище зазначені Акти приймання - передачі результатів робіт з розробки технічної документації підтверджують передачу результатів робіт з розробки технічної документації виконавцем замовнику.

Податкові накладні: № 1301 від 22.04.13; № 1302 від 22.04.13; № 1303 від 22.04.13; № 1304 від 22.04.13; № 1305 від 22.04.13; № 1306 від 22.04.13; № 1307 від 22.04.13; № 1308 від 22.04.13; № 1309 від 22.04.13; № 1310 від 22.04.13; № 1311 від 22.04.13; № 1312 від 22.04.13; № 1313 від 22.04.13; № 1314 від 22.04.13; № 1315 від 22.04.13; № 1316 від 22.04.13; № 1317 від 22.04.13; № 1318 від 22.04.13; № 1319 від 22.04.13; № 1320 від 22.04.13; № 1321 від 22.04.13; № 1322 від 22.04.13; № 1323 від 22.04.13; № 1324 від 22.04.13; № 1325 від 22.04.13; № 1326 від 22.04.13; № 1327 від 22.04.13; № 1328 від 22.04.13; № 1329 від 22.04.13; № 1330 від 22.04.13; № 1331 від 22.04.13; № 1332 від 22.04.13; № 1333 від 22.04.13; № 1334 від 22.04.13 р.; № 1335 від 22.04.13; № 1336 від 22.04.13; № 1337 від 22.04.13; № 1338 від 22.04.13; № 1339 від 22.04.13; № 1340 від 22.04.13; № 1341 від 22.04.13; № 1342 від 22.04.13; № 1343 від 22.04.13; № 1344 від 22.04.13; № 1345 від 22.04.13; № 1346 від 22.04.13; № 1347 від 22.04.13; № 1348 від 22.04.13; № 1349 від 22.04.13; № 1350 від 22.04.13; №1351 від 22.04.13; № 1352 від 22.04.13; № 1353 від 22.04.13; № 1354 від 22.04.13; № 1355 від 22.04.13; № 1356 від 22.04.13; № 1357 від 22.04.13; № 1358 від 22.04.13; № 1359 від 22.04.13; № 1360 від 22.04.13; № 1361 від 22.04.13; № 1362 від 22.04.13; № 1363 від 22.04.13 р.; № 1364 від 22.04.13; № 1365 від 22.04.13; № 1366 від 22.04.13; № 1367 від 22.04.13; № 1368 від 22.04.13; № 1369 № 22.04.13; № 1370 від 22.04.13; № 1371 від 22.04.13; № 1372 від 22.04.13; № 1373 від 22.04.13; № 1374 від 22.04.13; № 1375 від 22.04.13; № 1376 від 22.04.13; № 1377 від 22.04.13; № 1378 від 22.04.13; № 1379 від 29.04.13; № 1380 від 29.04.13 р.; № 1381 від 29.04.13 р.; № 1382 від 29.04.13 р.; № 1383 від 29.04.13; № 1384 від 29.04.13; № 1385 від 29.04.13; № 1386 від 29.04.13; № 1387 від 29.04.13; № 1388 від 29.04.13 р.; № 1389 від 29.04.13 р.; № 1390 від 29.04.13; № 1391 від 29.04.13; № 1392 від 29.04.13; № 1393 від 29.04.13 р.; № 1394 від 29.04.13; № 1395 від 29.04.13 р.; № 1396 від 29.04.13; № 1397 від 29.04.13; № 1398 від 29.04.13; № 1399 від 29.04.13 р.; № 1400 від 29.04.13; № 1401 від 29.04.13; № 1402 від 22.04.13 р.; № 1403 від 29.04.13 р.; № 1404 від 29.04.13; № 1405 від 29.04.13; № 1406 від 29.04.13; № 1407 від 29.04.13; № 1408 від 29.04.13; № 1409 від 29.04.13; № 1410 від 29.04.13 р.; № 1411 від 29.04.13 р.; № 1412 від 29.04.13; № 1413 від 29.04.13; № 1414 від 29.04.13; № 1415 від 29.04.13; № 1416 від 29.04.13 р.; № 1417 від 29.04.13 р.; № 1418 від 29.04.13 р.; № 1419 від 29.04.13 р.; № 1420 від 29.04.13; № 1421 від 29.04.13 р.; № 1422 від 29.04.13; № 1423 від 29.04.13; № 1424 від 29.04.13; № 1425 від 29.04.13 р.; № 209 від 21.05.13; № 210 від 21.05.13; № 211 від 21.05.13; № 212 від 21.05.13; № 213 від 21.05.13; № 214 від 21.05.13; № 215 від 21.05.13; № 216 від 21.05.13; №217 від 21.05.13; № 218 від 21.05.13; № 219 від 21.05.13; № 220 від 21.05.13; № 221 від 21.05.13; № 222 від 21.05.13; № 223 від 21.05.13; № 224 від 21.05.13; № 225 від 21.05.13; №226 від 21.05.13; №227 від 21.05.13; № 228 від 21.05.13; №229 від 21.05.13; № 230 від 21.05.13; № 231 від 21.05.13; № 232 від 21.05.13; № 233 від 21.05.13; № 234 від 21.05.13; № 235 від 21.05.13; № 236 від 21.05.13; № 237 від 21.05.13; № 238 від 21.05.13; № 239 від 21.05.13; № 240 від 21.05.13; №241 від 21.05.13; № 242 від 21.05.13; № 243 від 21.05.13; № 244 від 21.05.13; № 245 від 21.05.13; № 246 від 21.05.13; № 247 від 21.05.13; № 248 від 21.05.13; № 249 від 21.05.13; № 250 від 21.05.13; № 251 від 21.05.13; № 252 від 21.05.13; № 253 від 21.05.13; № 254 від 21.05.13; № 255 від 21.05.13; № 256 від 21.05.13; № 257 від 21.05.13; № 258 від 21.05.13; № 259 від 21.05.13; № 260 від 21.05.13; № 261 від 21.05.13; від 21.05.2013р. №262, від 21.05.2013 № 263, від 21.05.13р. №264; від 21.05.13 № 265; №266 від 21.05.13; №267 від 21.05.13; № 268 від 21.05.13; № 269 від 21.05.13; № 270 від 21.05.13; № 271 від 21.05.13; № 272 від 21.05.13; № 273 від 21.05.13; №274 від 21.05.13; №275 від 21.05.13; № 276 від 21.05.13; № 277 від 21.05.13; №278 від 21.05.13; №279 від 21.05.13; № 280 від 21.05.13; № 281 від 21.05.13; №282 від 21.05.13; №283 від 21.05.13; № 284 від 21.05.13; № 285 від 21.05.13; №286 від 21.05.13; №287 від 21.05.13; № 288 від 21.05.13; № 289 від 21.05.13; № 290 від 21.05.13; № 291 від 21.05.13; № 292 від 21.05.13; № 293 від 29.05.13; №294 від 29.05.13; №295 від 29.05.13; № 296 від 29.05.13; № 297 від 29.05.13; №298 від 29.05.13; №299 від 29.05.13; № 300 від 29.05.13; № 301 від 29.05.13; №302 від 29.05.13; №303 від 29.05.13; № 304 від 29.05.13; № 305 від 29.05.13; № 306 від 29.05.13; № 307 від 29.05.13; № 308 від 29.05.13; № 309 від 29.05.13; №310 від 29.05.13; №311 від 29.05.13; № 312 від 29.05.13; № 313 від 29.05.13; №314 від 29.05.13; №315 від 29.05.13; № 316 від 29.05.13; № 317 від 29.05.13; №318 від 29.05.13; №319 від 29.05.13; № 320 від 29.05.13; № 321 від 29.05.13; № 322 від 29.05.13; № 323 від 29.05.13; № 324 від 29.05.13; № 325 від 29.05.13; № 326 від 29.05.13; № 327 від 29.05.13; № 328 від 29.05.13; № 329 від 29.05.13; № 330 від 29.05.13; № 331 від 29.05.13; № 332 від 29.05.13; № 333 від 29.05.13; № 334 від 29.05.13; № 335 від 29.05.13. Вище перелічені податкові накладні підтверджують фактичне отримання товарів (робіт, послуг) ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» та надають право віднести податки до податкового кредиту;

- вексель АА2491113 від 03.06.2013 року, який підтверджує здійснення ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» оплати за отриману технічну документацію;

- технічна документація з: безпечного проведення підготовчих робіт до ремонту екскаватора ЕКГ-10(8И) з використанням залізничного крану; безпечного проведення підготовчих робіт до ремонту екскаватора ЕКГ-4,6(5А) з використанням залізничного крану; безпечного ремонту та стикування конвеєрної стрічки шириною В-1600(2000) методами холодної та гарячої вулканізації; безпечного ремонту та стикування конвеєрної стрічки шириною В-1000(1200) методами холодної та гарячої вулканізації; з безпечної заміни конуса дешламатора «МД-5»; безпечного ремонту барабана магнітного сепаратора "ПБКС 90/120"; безпечного ремонту барабана магнітного сепаратора «ПБКС 120/300»; безпечного ремонту гідроциклона «ГЦ-300»; безпечного ремонту гідроциклона «ГЦ-710»; безпечного ремонту гідроциклона «ДS-20 ДВ-1685»; безпечного ремонту, ревізії редуктора «РМ-750»; безпечної заміни редуктора «РМ-750»; безпечної заміни бутари на млині «МШР 36x50»; безпечної заміни бутари на млині «МШР 40x55»; безпечної заміни або ревізії приводної шестерні проміжного вала млина «МШР 36x50»; безпечної заміни або ревізії приводної шестерні проміжного вала млина «МШР 40x55»; безпечної заміни вал-шестерні «МШЦ 40x55»; безпечного зварювання поліетиленових труб; безпечної заміни візка барабанної розвантажувальної (автостели) Чехословацького типа; безпечної заміни візка барабанної розвантажувальної (автостели) завода «Уралмаш»; безпечного ремонту насоса «8ГРК-8»; безпечного ремонту насоса «5ГРК-8»; безпечного ремонту насоса «ПНВГ-3»; безпечного ремонту насоса «300Д-70»; безпечного ремонту насоса «350Д-90»; безпечного ремонту насоса «5МШ»; безпечного ремонту насоса «5ГР-8С»; безпечного монтажу нового (відремонтованого) млина «МШР 36x50»; безпечного монтажу нового (відремонтованого) млина «МШЦ 40x55»; безпечного монтажу нового (відремонтованого) млина «ММС 70x23»; безпечного монтажу нового (відремонтованого) млина «МГР 40x75»; безпечного монтажу нового (відремонтованого) млина «МШРГУ 45x60»; безпечної ревізії редуктора «ЦД-2000» та заміни вхідного і проміжного блока (з перевіркою зазорів), конвеєрів з шириною стрічки В-1600; безпечної ревізії редуктора «РЦТ-2150» та заміни вхідного і проміжного блока (з перевіркою зазорів), конвеєрів з шириною стрічки В-1600; безпечної ревізії редуктора «ЦДН-710» та заміни вхідного і проміжного блока (з перевіркою зазорів), конвеєрів з шириною стрічки В-1800; безпечного ремонту спіралі класифікатора І «КСН-2400-13400»; безпечного ремонту спіралі класифікатора II «КСН-2400-12500»; безпечного ремонту спіралі класифікатора І «КСН-246»; безпечної заміни спіралі класифікатора І «КСН-2400-13400»; безпечної заміни спіралі класифікатора II «КСН-2400-12500»; безпечної заміни спіралі класифікатора І «КСН-246»; безпечної заміни засувки ДУ-100, 150, 200, 250; безпечного ремонту магнітного сепаратора «ПБКС 90/120»; безпечного ремонту магнітного сепаратора «ПБКС 120/300»; безпечного ремонту бункера щебеня млина «МШЦ 40x55 (МГР 36x50)»; безпечної заміни конуса дешламатора «МД-9»; безпечної заміни вал-шестерні «МШЦ 36x50»; безпечного ремонту пилевенти-ляційного обладнання; безпечної заміни вакуум ресівера 3 м. куб.; безпечного заплітання (зчалювання) стропів; безпечних зварювальних та газорізальних робіт при поточному ремонті ковша вантажника «HITACHI»; безпечної заміни лопаток вентилятора «ВОД-ЗОМС»; безпечного виконання робіт з нейруйнівного контролю (візуального, магнітопорошкового) деталей крюкових підвісок; безпечних зварювальних та газорізальних робіт при поточному ремонті ковша вантажника «БелАЗ»; безпечного ремонту горизонтально-ковочної машини «В1136»; безпечного ремонту турбокомпресора «ТВ-175»; безпечного ремонту дешламатора «МД-9» частина 1; безпечного ремонту дешламатора «МД-9» частина 2; безпечного виготовлення втулки «11-002»; безпечного виготовлення втулки «11-003»; безпечного виготовлення шестерні черв'ячної «11-001»; безпечного ремонту токарно-гвинторізного верстата 163; Частина 1 безпечного ремонту токарно івинторізного верстата 163; Частина 2 безпечного ремонту токарно-гвинторізного верстата 163; Частина 3 безпечного ремонту радіально-свердлильного верстата 2М55; Частина 1 безпечного ремонту радіально-свердлильного верстата 2М55; Частина 2 безпечного ремонту радіально-свердлильного верстата 257; Частина 1 безпечного ремонту радіально-свердлильного верстата 257; Частина 2 безпечного ремонту токарно-гвинторізного верстата 1К62; Частина 1 безпечного ремонту токарно-гвинторізного верстата 1К62; Частина 2 безпечного ремонту токарно-гвинторізного верстата 1К62; Частина 3 безпечного ремонту шліцефрезного верстата 5350; безпечного ремонту поперечно-стругального верстата 7Д36; Частина 1 безпечного ремонту поперечно-стругального верстата 7Д36; Частина 2 безпечного ремонту токарно-гвинторізного верстата 163-РМЦ2800; Частина 1 безпечного ремонту токарно-гвинторізного верстата 163-РМЦ2800; Частина 2 безпечного ремонту токарно-гвинторізного верстата 163-РМЦ2800; Частина З безпечного ремонту токарно-гвинторізного верстата 1И611П; Частина 1 безпечного ремонту токарно-гвинторізного верстата 1И611П; Частина 2 безпечного ремонту токарно-гвинторізного верстата 1И611П; Частина З безпечного ремонту токарного верстата КА280; Частина 1 безпечного ремонту токарного верстата КА280; Частина 2 безпечного ремонту токарного верстата КА280; Частина 3 безпечного ремонту токарного верстата БТ-1; Частина 1 безпечного ремонту токарного верстата БТ-1; Частина 2 безпечного ремонту токарного верстата БТ-1; Частина 3 безпечного ремонту токарного верстата ТІЮ-40; Частина 1 безпечного ремонту токарного верстата ТІЮ-40; Частина 2 безпечного ремонту токарного верстата ТІЮ-40; Частина 3 безпечного ремонту фрезерувального верстата 6Н80; Частина 1 безпечного ремонту фрезерувального верстата 6Н80; Частина 2 безпечного ремонту фрезерувального верстата РвБ-450Рч; Частина 1 безпечного ремонту фрезерувального верстата Р55-450Рх; Частина 2 безпечного ремонту фрезерувального верстата 6М82; Частина 1 безпечного ремонту фрезерувального верстата 6М82; Частина 2 безпечного ремонту токарного верстата СІІ 730; Частина 1 безпечного ремонту токарного верстата СІІ 730; Частина 2 безпечного ремонту токарного верстата СІ) 730; Частина 3 безпечного прогрівання систем охолодження двигунів автомобілів в зимовий час; безпечного виконання ремонту токарно-гвинторізного верстата 165; Частина 1 безпечного виконання ремонту токарно-гвинторізного верстата 165; Частина 2 безпечного виконання ремонту токарно-гвинторізного верстата 165; Частина 3 безпечного виконання ремонту свердлильного верстата 2Е52. Частина 1 безпечного виконання ремонту свердлильного верстата 2Е52; Частина 2 безпечного виконання ремонту токарно-гвинторізного верстата ТТ-1605; Частина 1 безпечного виконання ремонту токарно-гвинторізного верстата ТТ-1605; Частина 2 безпечного виконання ремонту токарно-гвинторізного верстата ТТ-1605; Частина З безпечного виконання ремонту поперечно-стругального верстата СПС-01; Частина 1 безпечного виконання ремонту поперечно-стругального верстата СПС-01; Частина 2 безпечного виконання ремонту токарно-гвинторізного верстата16К20; Частина 1 безпечного виконання ремонту токарно-гвинторізного верстата16К20; Частина 2 безпечного виконання ремонту токарно-гвинторізного верстата16К20; Частина 3 безпечного виконання ремонту вертикально-свердлильного верстата 2Н135; безпечного монтажу та експлуатації насоса 1ЦНСг; безпечного ремонту вертикального зубофрезерного верстата 5Д32; Частина 1 безпечного ремонту вертикального зубофрезерного верстата 5Д32; Частина 2 безпечного збирання вал-шестерні z-27, z-33, z-41, z-35 та напресовці деталей, вузлів механізмів; безпечної заміни насосів «Гр», «ГрК», «БГ11-2», «300Д70» (200Д90); безпечної футеровки фундаментів та бункерів дробарок «ККД1500x180»; безпечного ремонту дробарок «ККД1500x180» частина 1; безпечного ремонту дробарок «ККД1500x180» частина 2; безпечного монтажу, демонтажу, перепакування маслопроводів та їх елементів; безпечного ремонту по закачуванню, викачуванню масла в (з) ємкості зберігання нового масла та ємкості зберігання відпрацьованого масла; безпечного ремонту аспіраційно-технологічних установок; безпечного ремонту землесоса «28ГР-8» частина 1; безпечного ремонту землесоса «28ГР-8» частина 2; безпечної заміни маслонасоса «Ш-80», заміну напівмуфт та їх елементів; безпечного ремонту металоконструкцій; безпечного виготовлення щита перекриття бункера; безпечного виготовлення плунжера «Г305А-020-427»; безпечного ремонту насоса «Гр 160/31,5»; безпечного ремонту насоса «ГрК 400/40»; безпечного ремонту насоса «12ГрК-8»; безпечного ремонту насоса «ГрК 1600/50»; безпечної заміни барабана магнітного сепаратора «ПБКС 90/120»; безпечної заміни барабана магнітного сепаратора «ПБКС 120/300»; безпечної заміни коробки приймальної магнітного сепаратора «ПБКС 90/120»; безпечної заміни коробки приймальної магнітного сепаратора «ПБКС 120/300»; безпечної заміни вакуум фільтра «ДУ-100-2,5»; безпечного ремонту насоса «Svedala» тип «Vasa НД 7010-200»; безпечного ремонту грохотів «ГИТ-51»; безпечного ремонту пластинчатих живильників «ПП-2-24-60»; безпечного виготовлення трійника гасоріза «РК-150»; безпечного виготовлення шпильки «М 16x55», «М 16x75», «М 12x120», «М48х250»; безпечного виготовлення клину установочного; безпечного виготовлення гайки ковпачкової «М20»; безпечного виготовлення пальців «П5», «П6»; безпечного виготовлення огороджень конвеєрів «В=1600мм»; безпечного виготовлення гвинта «74-215»; безпечного виготовлення важеля переключення подач «92-328»; безпечного виготовлення електродотримача «ф350 М1455.00.000АСБ»; безпечного виготовлення електродотримача «ф300 М1453.01»; безпечного виготовлення осі «81-099»; безпечної заміни насоса «300Д-70»; безпечної заміни насоса «350Д-90»; безпечного виготовлення гумотехнічних виробів; безпечного ремонту підшипників ковзання наплавкою бабітом; безпечного проведення рихтування подкранових балок єлектромостового крана Q=50т «ПНС-2»; безпечної заміни стрічки конвеєру «2К-3»; безпечного ремонту барабанів ПБМ 90/250, ПБМ 120/300, МР 9/25 магнітної сепарації; безпечного стикування та укладання конвеєрної стрічки на трейлер; безпечної заміни стрічки конвеєру «К-5Б»; безпечної заміни стрічки конвеєру «ЗТ-1» («ЗТ-2»); безпечної заміни барабана допоміжного приводу конвеєра «К-2»; безпечного ремонту й технічного обслуговування бурових верстатів шарошечних (СБШ-250); безпечного перевертання кілець регулюючих дробарок «КСДТ-КМДТ»; безпечної розбутовки живильників; безпечного ремонту та заміни вузлів змінного устаткування екскаваторів ЕКГ-8И(ЕКГ-10), ЕКГ-5А; безпечної заміни стрічки конвеєру «0-3» («0-4»); безпечної заміни стрічки конвеєрів 3СК-1,2,3; 9П(10П)-1, 4ПБ(5ПБ)-1; безпечної заміни стрічки конвеєру «М-13» («М-14»); безпечної заміни стрічки конвеєру «К-3А»; безпечного ремонту конвеєра з шириною стрічки В=800; Частина 1 безпечного ремонту конвеєра з шириною стрічки В=800; Частина 2 безпечної заміни стартера автомобіля; безпечної заміни коліс автомобілів БелАЗ; безпечної заміни коліс, демонтажу, монтажу й накачування автомобільних шин повітрям; безпечного ремонту пневматичної підвіски автобусів Ікарус-256, 260, 280; безпечного зберігання, завантаження, розвантаження і транспортування кисневих балонів; безпечної заміні генератора автомобіля БелАЗ; безпечної заміни силового кардана; безпечного ремонту головки блоку; безпечного ремонту коробки передач автомобіля КаМАЗ; безпечної заміни блоку радіатора; безпечної заміни гальмівного циліндра робочого гальма; безпечної заміни муфти приводу генератора автомобіля; безпечної заміни вентилятора автомобіля; безпечної заміни прокладок колектора двигуна ЯМЗ-240Н; безпечного ремонту заднього моста автомобіля КаМАЗ; безпечного ремонту зварювальних кабелів методом вулканізації; безпечних робіт при ревізії редуктора ЦД-2300; безпечної заміни стрічки з вертикальною натяжною станцією; безпечної заміни стрічки стрічкового живильника ЛП-ГТ.Л1600; безпечного застосування швидкотвердіючих бетонних сумішей; безпечного налагодження та техобслуговування верстата 16К20 частина 1; безпечного налагодження та техобслуговування верстата 16К20 частина 2; безпечному демонтажу опалубки ригеля і перекриття; безпечному демонтажу опалубки стін; безпечного налагодження та техобслуговування верстата 1К62; безпечного налагодження та техобслуговування верстата 1М63; безпечного налагодження та техобслуговування верстата 2Н55; безпечного налагодження та техобслуговування верстата W160, W200, W250 частина 2; безпечної підготовки до поточного, деповського та капітального ремонту гальмівного обладнання вагонів; безпечного розбирання опалубки ростверку; безпечної реконструкції металоконструкцій кранів; безпечної збірки, випробувань, перевірки та прийняття після ремонту вантажних вагонів залізниць колії 1520мм; безпечної установки кутового щита; безпечної установки щитів шпренгельної металевої опалубки ростверку; безпечного ремонту поздовжніх поривів гумотканинних і гумотросових конвеєрних стрічок болтовими стяжками; безпечного демонтажу блок-опалубки санітарно-технічних вузлів; безпечного демонтажу блок-опалубки стін шахт ліфтів; безпечного демонтажу тимчасових перехідних балконів; безпечного демонтажу опалубки проємоутворювача перекриття; безпечного демонтажу проємоутворювача; безпечного демонтажу кутового щита; безпечного демонтажу щита-заглушки; безпечного демонтажу коридорної блок-опалубки стін; безпечного демонтажу віконних проємоутворювачів; безпечного капітального ремонту вагонів і платформ залізниць колії 1520мм; безпечного капітального ремонту кузовів вантажних вагонів залізниць колії 1520мм частина 1; безпечного капітального ремонту кузовів вантажних вагонів залізниць колії 1520мм частина 2; безпечного капітального ремонту цистерн залізниць колії 1520мм; безпечного монтажу блок-опалубки санітарно-технічних вузлів; безпечного монтажу опалубки подколонника; безпечного монтажу опалубки проємоутворювача перекриття; безпечного монтажу опалубки ригеля і перекриття; безпечного монтажу ПТМ; безпечного монтажу блок-опалубки стін шахт ліфтів; безпечного монтажу блочної опалубки фундаменту; безпечного монтажу тимчасових перехідних балконів; безпечного монтажу вантажних і пасажирських канатних доріг; безпечного монтажу дверного металевого проємоутворювача; безпечного монтажу та експлуатації димоходів; безпечного монтажу коридорної блок-опалубки стін; безпечного монтажу кранів; безпечного монтажу машин безперервного транспорту; безпечного монтажу обладнання шахтних підйомних установок; безпечного монтажу віконних металевих проємоутворювачів; безпечного монтажу опалубки стін; безпечного монтажу гальмового обладнання при всіх видах планового ремонту і технічного обслуговування вагонів; безпечного монтажу електропанелі; безпечного ремонту підйомного механізму платформи автомобіля БелАЗ частина 1; безпечного ремонту підйомного механізму платформи автомобіля БелАЗ частина 2; безпечного ремонту рульового керування автомобіля БелАЗ частина 1; безпечного ремонту рульового керування автомобіля БелАЗ частина 2; безпечного ремонту рульового керування автомобіля БелАЗ частина 3; безпечного ремонту рульового керування автомобіля БелАЗ частина 4; безпечного ремонту рульового керування автомобіля БелАЗ частина 5; безпечного ремонту сантехнічних приладів в адміністративно-побутових будинках; безпечного ремонту суцільностінчатих металоконструкцій кранів; безпечного ремонту гальмівної важільної системи вагонів; безпечних робіт при налагодженні та випробуваннях трубопровідної арматури електростанцій.

Вищезазначений обєм технічної документаці є доволі обємним, тому судом до матеріалів справи не долучався, так як її наявність фактично відповідачем не спростовується, що підтверджується відсутністю відповідних запитів під час перевірки на адресу позивача з вимогою надати вище перелічену технічну документацію.

Основними видами діяльності позивача є ремонт і технічне обслуговування машин і устаткування промислового призначення, механічне оброблення металевих виробів, ремонт і технічне обслуговування готових металевих виробів, установлення та монтаж машин і устаткування, технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів та інші. Вище зазначені види діяльності підпадають під виконання робіт підвищеної небезпеки. Для виконання даних робіт ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» отримало відповідні дозволи, які в подальшому надали ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» право займатися даними видами діяльності. Роботи підвищеної небезпеки повинні виконуватися у чіткій відповідності до технічної документації, ст.13 Закону України «Про охорони праці». У зв'язку із вище зазначеним ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» придбав у ТОВ «Альта центр сервіс» технічну документацію.

Фактичне отримання позивачем товарів/послуг від зазначеного контрагента за укладеним договором підтверджується наявними при проведені перевірки та описаними в акті перевірки актами виконаних робіт, накладними, податковими накладними, платіжними дорученнями, та первинними документами які долучені до матеріалів справи.

Враховуючи вищевикладене суд вважає, що проведені господарські операції є цілком прозорими та фактично здійсненими, мають реальний цикл походження товару, у повному обсязі підтверджені необхідними бухгалтерськими документами, які відповідають чинному законодавству України, використані в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності, з метою отримання економічної вигоди та прибутку, що фактично і досягнуто, мали як базу так і об'єкт оподаткування податком на додану вартість.

Відповідно до ст.ст. 46-49 Податкового кодексу України ведення податкового обліку покладено на кожного окремого платника податку. При цьому такий платник несе самостійну відповідальність за порушення правил ведення податкового обліку. Зазначена відповід альність стосується кожного окремого платника податку і не може автоматично поширюватися на третіх осіб, у тому числі на його контрагентів.

Відповідно до пп. 139.1.9 п. 139.1 ст. 139 Податкового кодексу України не включаються до складу витрат витрати, не підтверджені відповідними розрахунковими, платіжними та іншими первинними документами, обов'язковість ведення і зберігання яких передбачена правилами ведення бухгалтерського обліку та нарахування податку.

Отже, норми Податкового кодексу України в якості підстави для не включення до складу валових витрат передбачають тільки випадки повної відсутності будь-яких розрахункових, платіжних та інших документів, передбачених законодавством.

Суд вважає, що будь-які документи мають силу первинних документів лише в разі фактичного здійснення господарської операції. Визначальною ознакою господарської операції є те, що вона повинна спричиняти реальні зміни майнового стану платника податків.

З наданих позивачем доказів вбачається, що укладені з контрагентами правочини мали на меті настання реальних правових наслідків, що обумовлені ним.

Відповідно до п. 1 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України 01.11.2011 № 1379 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.11.2011 за № 1333/20071 (далі - Порядок № 1379), податкову накладну заповнює особа, яка зареєстрована як платник податку в податковому органі та якій присвоєно індивідуальний податковий номер платника податку на додану вартість. Аналогічна правова позиція викладена у постанові Вищого адміністративного суду України від 10.01.2012 у справі № К/9991/81953/11.

Сума ПДВ у розмірі 2 393 425 грн. віднесена ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» до складу податкового кредиту на підставі податкових накладних, виписаних ТОВ «Альта центр сервіс». На момент складання вказаних податкових накладних ТОВ «Альта центр сервіс» було включено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, а також зареєстровано платником податку на додану вартість відповідно до чинного законодавства, у зв'язку із чим ТОВ «Альта центр сервіс» мало права на складання податкових накладних, що підтверджується випискою із ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, випискою із офіційного сайту Міністерства доходів і зборів.

Таким чином, сума податку на додану вартість у розмірі 2 393 425 грн., віднесена ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» до податкового кредиту, підтверджується податковими накладними, оформленими відповідно до вимог ст. 201 ПК України та Порядку № 1379. Окрім цього всі первинні документи, які містить відомості про господарські операції з ТОВ «Альта центр сервіс» за період з 01.04.2013р. по 31.05.2013р. підтверджують її здійснення та оформлені у відповідності до вимог ного законодавства України. Жодних порушень щодо оформлення первинних документів з боку ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» та ТОВ «Альта центр сервіс» податковою мспекцією не встановлено.

У зв'язку із вищезазначеним податкова інспекція неправомірно прийшла до висновку щодо заниження податку на додану вартість за період з 01.04.2013р. по 31.05.2013р. на суму 2 393 425 грн. по взаємовідносинах позивача з ТОВ «Альта центр сервіс» та ПП «Колорит».

Окрім цього, податкова інспекція прийшла до хибної думки стосовно нереальності здійснення задекларованої господарської операції Позивача з ТОВ «Альта центр сервіс». Дана думка податкової інспекції спростовується первинними документами, які підтверджують фактичне здійснення господарської операції з ТОВ «Альта центр сервіс», а саме: договором, специфікаціями, протоколами погодження договірної ціни, податковими накладними, Актами здачі прийняття робіт (надання послуг), Актами приймання - передачі результатів робіт з розробки технічної документації, векселем, технічною документацією.

Твердження податкової інспекції щодо відсутності у ТОВ «Альта центр сервіс» недостатньої кількості трудових ресурсів або відсутність трудових ресурсів та матеріальних ресурсів є формальними і не об'єктивними, мають характер припущень, оскільки не підтверджено жодними доказами. До того ж, висновки податкової інспекції не враховують нічим не обмеженого права підприємств укладати цивільно-правові угоди оренди приміщень, устаткування та автотранспорту та використання залучених за такими цивільно-правовими угодами трудових та інших ресурсів у власній господарській діяльності, оскільки чинним законодавством це не заборонено.

Крім того, жодним законом не передбачено право органу державної податкової служби самостійно, в позасудовому порядку, визнавати нікчемними правочини і дані, вказані платником податків в податкових деклараціях, а також надавати оцінку укладеним (вчиненим) договорам з визначенням їх фіктивними без наявності судового рішення про визнання такого правочину недійсним саме з підстав його фіктивності. Аналогічна правова позиція викладена в ухвалі Вищого адміністративного суду України від 14.11.2012 у справі № К/9991/50772/12 та від 17 липня 2013 р. К/800/29882/13.

Жодних доказів щодо відсутності реальних відносин між ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» та ТОВ «Альта центр сервіс» податковою інспекцією в Акті не зазначено та не надано їх позивачу для ознайомлення, всі доводи податкової інспекції носять характер припущень.

На момент укладання Договору, вчинення господарської операції та оформлення податкових накладних, Актів, Специфікацій, протоколів, технічної документації юридична особа ТОВ «Альта центр сервіс» не була припинена, доказів існування вироків суду у кримінальних справах, якими б встановлювався факт фіктивного підприємництва та/або відносно посадових осіб позивача, який би свідчив про наявність умислу у діях посадових осіб позивача на порушення публічного порядку відповідачем не надано. Таким чином, правочин між ТОВ «Альта центр сервіс» та ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» укладений з метою здійснення передбаченої законодавством підприємницької діяльності, наявність у ТОВ «Альта центр сервіс» та ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» умислу на укладення вказаного Договору з метою, яка завідомо суперечить інтересам держави і суспільства, відповідачем не доведено.

Таким чином, суд приходить до висновку, що правовідносини за спірними правочинами в повній мірі відображені в бухгалтерському та податковому обліку позивача, тобто позивачем дотримано принцип превалювання сутності над формою, який закріплений в ст. 4 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (превалювання сутності над формою - операції обліковуються відповідно до їх сутності, а не лише виходячи з юридичної форми).

Відповідачем не доведено, а судом не встановлено, наявності мети, завідомо суперечної інтересам держави і суспільства, а також існування умислу у позивача чи його контрагентів, як обов'язкової ознаки для визнання правочину недійсним та застосування адміністративно-господарських санкцій. Хоча факт порушення публічного порядку повинен бути доведеним певними засобами доказування.

Інший підхід потенційно надасть можливість посадовим особам державних органів на власний розсуд оголошувати будь-який правочин недійсним (нікчемним) без звернення до суду, що не є правильним виходячи з загальних засад судочинства.

Враховуючи наявність у позивача належним чином оформлених первинних документів, які підтверджують реальність здійснення господарських операцій, в діях позивача відсутнє порушення п.44.1 ст. 44, ст. 185, 198.1, п.198.3, п.198.4, ст.198 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ (зі змінами та доповненнями), ст.1, п.2 ст.3, ст. 4, п.6 ст.8, п. 1 та п. 2 статті 9 Закону України від 16.07.1999р. №996-ХІV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», пункту 2 «Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.05.95 №88 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.06.95 за №168/704 в результаті чого підприємством занижено податок на додану вартість на загальну суму 2 393 425 грн., а саме: квітень 2013р. - 1 245 092 грн.; травень 2013р. - 1 148 333 грн.

В судовому засіданні був повністю доведений представником позивача факт вчинення господарських операцій, за наслідками яких виникло право позивача на формування податкового кредиту та факт сплати позивачем сум податку своїм контрагентам, що підтверджується наявними в матеріалах справи доказами.

Отже, позивач правомірно включив до складу податкового кредиту суму податку на додану вартість по податковим накладним виданих його контрагентами.

Також, суд вважає за доцільне зазначити, що відповідно до частини 2 статті 8 Кодексу адміністративного судочинства України суд застосовує принцип верховенства права з урахуванням судової практики Європейського Суду з прав людини.

Згідно ст. 17 Закону України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського Суду з прав людини» суди застосовують при розгляді справ Конвенцію та практику Суду як джерело права.

У рішенні Європейського суду з прав людини від 22.01.2009 у справі «БУЛВЕС» АД проти Болгарії» (заява № 3991/03) зазначено, що у разі якщо національні органи за відсутності будь-яких вказівок на безпосередню участь фізичної або юридичної особи у зловживанні, пов'язаним зі сплатою ПДВ, який нараховується у ланцюгу поставок, або будь-яких вказівок на обізнаність про таке порушення, все ж таки застосовують негативні наслідки до отримувача оподатковуваної ПДВ поставки, який повністю виконав свої зобов'язання, за дії або бездіяльність постачальника, який перебував поза межами контролю отримувача і у відношенні якого у нього не було засобів перевірки та забезпечення його виконання, то такі владні органи порушують справедливий баланс, який має підтримуватися між вимогами суспільних інтересів та вимогами захисту права власності.

З урахуванням вищезазначеного суд вважає, що податкове повідомлення-рішення від 04.09.2013р. за № 0002492201, яке винесене Криворізькою Центральною об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області відносно ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» прийняте не на підставі, не у межах повноважень та не у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з порушенням використаного повноваження з метою, з якою це повноваження надано; необґрунтовано, тобто без врахування усіх обставин, які мають значення для прийняття рішення; не добросовісно та не розсудливо, а тому підлягає скасуванню.

Відповідно до ст. 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Частиною 1 ст. 9 КАС України встановлено, що суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ч. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Відповідач як суб'єкт владних повноважень не довів правомірність своїх дій та рішень.

З урахуванням викладеного, позовні вимоги ТОВ «ПРОМРЕМОНТ» підлягають задоволенню у повному обсязі.

Згідно з частиною 1 статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені витрати з Державного бюджету

Відтак, оскільки позивачем за звернення до Дніпропетровського окружного адміністративного суду сплачено судовий збір в загальному розмірі 2294 грн., що підтверджується за квитанцією № 5077619-1 від 06 вересня 2013р., тому вказана сума підлягає стягненню на користь позивача з Державного бюджету України.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 2, 9, 11, 70-71, 86, 94, 160-163, 167, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОМИСЛОВИЙ РЕМОНТ» до Криворізької Центральної об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення - задовольнити.

Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Криворізької Центральної об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області від 04.09.2013р. за № 0002492201.

Стягнути з Державного бюджету України на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОМИСЛОВИЙ РЕМОНТ», (код ЄДРПОУ - 36608356) суму судового збору в розмірі 2294 грн. сплачену Товариством з обмеженою відповідальністю «ПРОМИСЛОВИЙ РЕМОНТ», (код ЄДРПОУ - 36608356) по квитанції № 5077619-1 від 06 вересня 2013р.

Копію постанови направити сторонам по справі.

Постанова суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд в порядку та в строки, встановленні статтею 186 Кодексу адміністративного судочинства України.

Повний текст постанови викладений 30.09.2013р.

Суддя Е.О. Юрков